طرفداران رابطه مقعدی(فاعل، مفعول) آیا بازم جوابی دارن !؟

1395/06/29

با سلام خدمت همه دوستان عزیز!!!
این تاپیک درمورد رابطه مقعدی و عوارضش هست!
امیدوارم این تاپیک مثل تاپیک قبلی، مورد حمله و هجوم برخی عزیزان قرار نگیره!
اگه کسی مطلبی برای کاملتر کردنش داره، بذاره!
اگه کسی دلیل علمی و پزشکی برای نقضش داره، بذاره!
بیاین در مورد همین موضوع صحبت کنیم!
تو تاپیک قبلیم، گفته بودم که شهوانی شده گی خونه... برخی اعتراض کردن که نه! کارمون درسته و …! امروز چک کردم، دیدم برخی عزیزان، بازم محب داشتن و نظراتی دادن! مجاب شدم تا تاپیکی بزنم، برای بررسی این موضوع! و صد البته این موضوع رو با بررسی همجنس بازی انجام ندادم! ذات رابطه ی مقعدی( چه دختر، چه پسر) رو مورد بررسی قرار دادم!
حالا مطالبی رو که پیدا کردم رو میذارم، شما خودتون قضاوت کنید!
لطفا بجای توهین، بحث رو از طریق صحیح انجام بدیم!!! چون توهین جوابی نداره، جز توهین متقابل(یا گاهی هم سکوت و ندیده گرفتن) . و بحث به جای صحیحی کشیده نمیشه!
شاد باشید و موفق…

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-07-01 18:42:13 +0330 +0330

کسی که تو تایپکش نوشته از لحاظ شرعی نکوهش گردیده دیگه معلومه وضعش. شما سرت رو از “مقعد” مردم بیار بیرون و به زندگیت برس

0 ❤️

2023-07-01 19:12:18 +0330 +0330

من دو تا موضوع را می خواستم برای شما روشن کنم، اول اینکه گفتی از نظر شرعی نکوهش شده است، حرف شرع در نظر من به اندازه گوز خر اهمیت ندارد. یعنی به فرض که شرع گفته باشد که تازه فقه شیعه نگفته است، کوچکترین اهمیتی برای من ندارد. دوم گفتی از نظر علمی، به همان اندازه مطلب در مورد مضر بودنش هست، مطلب در مورد غیر مضر بودنش هم هست. بعد دوستانی که میگن کون برای ریدن است، میشه بفرمائید دهان برای چی هست؟ چرا در رابطه با سکس دهانی اینقدر مطلب نیست؟ آخرش هم دیدم یکی از بچه ها قشنگ گفته بود، کسی برای سلامتی و طول عمر کون نمیده، کون میدن که حال کنند، حال هم می کنند. به من و شما چه ربطی داره؟ شما به وظیفه ات که آگاهی دادن بود عمل کردی دیگه چرا اینقدر موضوع را کش میدی؟

0 ❤️

2023-07-04 17:19:08 +0330 +0330

ولی فوق العاده لذت بخشه من ۵ساله هفته ای ۳ بار دارم کون میدم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «