طرفداران رابطه مقعدی(فاعل، مفعول) آیا بازم جوابی دارن !؟

1395/06/29

با سلام خدمت همه دوستان عزیز!!!
این تاپیک درمورد رابطه مقعدی و عوارضش هست!
امیدوارم این تاپیک مثل تاپیک قبلی، مورد حمله و هجوم برخی عزیزان قرار نگیره!
اگه کسی مطلبی برای کاملتر کردنش داره، بذاره!
اگه کسی دلیل علمی و پزشکی برای نقضش داره، بذاره!
بیاین در مورد همین موضوع صحبت کنیم!
تو تاپیک قبلیم، گفته بودم که شهوانی شده گی خونه... برخی اعتراض کردن که نه! کارمون درسته و …! امروز چک کردم، دیدم برخی عزیزان، بازم محب داشتن و نظراتی دادن! مجاب شدم تا تاپیکی بزنم، برای بررسی این موضوع! و صد البته این موضوع رو با بررسی همجنس بازی انجام ندادم! ذات رابطه ی مقعدی( چه دختر، چه پسر) رو مورد بررسی قرار دادم!
حالا مطالبی رو که پیدا کردم رو میذارم، شما خودتون قضاوت کنید!
لطفا بجای توهین، بحث رو از طریق صحیح انجام بدیم!!! چون توهین جوابی نداره، جز توهین متقابل(یا گاهی هم سکوت و ندیده گرفتن) . و بحث به جای صحیحی کشیده نمیشه!
شاد باشید و موفق…

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-09-23 21:44:56 +0330 +0330

بابا کون برای ریدنه نه گاییدن . دل شیر میخواد کیرتو بکنی تو جایی که پرش میکروبه . یکی از این همجنس بازها هم نیومد علمی بحث کنه البته بماند که این سایت همه ش ادعاس اینایی که میگن گی و فلا ن اکثرا بلوف میزنن.

1 ❤️

2016-09-24 10:55:31 +0330 +0330
نقل از: پسرتنها22 چیزایی که گفتی داداش درسته همش میدونم ولی خب ....اگه دوتا پسر گی تو رابطه شون از کاندوم استفاده کنن و همه مراقبت های بهداشتی رو رعایت کنن بازم مشکلی پیش میاد عایا؟؟؟؟؟ آخه من عاشق پسرای خوشگل و عشوه ای ام منظورم اواخواهری هاست

بله عزیزم! همین 3-4 تا پست قبلتر، توضیح دادم!
اولا که 3 تا دلیل اصلی هست واسه ی نقض گی و لز(درکل همجنس بازی) حالا بالاتر این سه تا کلمه رو جستوجو کنی، پیدا میکنی: تکمیل ، تسکین ، تولید
توضیحشم دادم!
از اینا گذشته، هزار جور بیماری و مشکل های روده ی سفید و …، برای اون مفعول پیش میاد! مثل این که وقتی زور میزنه برینه، روده ی سفیدش از سولاخ میزنه بیرون… گفتنشم چندش آوره! ولی باید بدونین دیگه! بدونین چکار دارین میکنین بهتره!
حالا در بهترین حالت، طرف کیونی باشه، خیلی هم زندگی نرمالی بتونه تشکیل بده( که عموما از تشکیل خونواده باز میمونن، از شغل مناسب باز میمونن و …) حالا اومدیم و دو فردای دیگه طرف شد معلم بچه ی خودت! خوشت میاد به بچت چی یاد بده؟ بگه برو کیون بده؟ بد نیست! اگه فکر میکنین بده، من خودم میدم! هرکی دوس داره، منو بکنه، بگه! به یکی دوتاشونم بده! به چندتاشونم تجاوز کنه…!
این فقط یکی از هزاران اتفاقیه که از تاثیرات چنین چیزی توی جامعه میتونه باشه!

0 ❤️

2016-09-24 10:56:49 +0330 +0330
نقل از: bayerni بابا کون برای ریدنه نه گاییدن . دل شیر میخواد کیرتو بکنی تو جایی که پرش میکروبه . یکی از این همجنس بازها هم نیومد علمی بحث کنه البته بماند که این سایت همه ش ادعاس اینایی که میگن گی و فلا ن اکثرا بلوف میزنن.

خدا خیرت بده! پدرو مادرتو واست نگه داره که بالاخره یکی نشست، این بحثو بررسی کرد! قضاوتش درست بود! بقیه که نخونده، فقط نظرشونو میگن و میرن اکثرا! اونایی که میخونن هم اغلب جواب نمیدن!
مهم اینه که چهار نفر مث شما که این تاپیک رو میخونن، متوجه بشن که هیچ جواب علمی و منطقی ای برای این موضوع نیست!

0 ❤️

2016-09-24 12:11:20 +0330 +0330
نقل از: doodool talaa
نقل از: bayerni بابا کون برای ریدنه نه گاییدن . دل شیر میخواد کیرتو بکنی تو جایی که پرش میکروبه . یکی از این همجنس بازها هم نیومد علمی بحث کنه البته بماند که این سایت همه ش ادعاس اینایی که میگن گی و فلا ن اکثرا بلوف میزنن.

خدا خیرت بده! پدرو مادرتو واست نگه داره که بالاخره یکی نشست، این بحثو بررسی کرد! قضاوتش درست بود! بقیه که نخونده، فقط نظرشونو میگن و میرن اکثرا! اونایی که میخونن هم اغلب جواب نمیدن!
مهم اینه که چهار نفر مث شما که این تاپیک رو میخونن، متوجه بشن که هیچ جواب علمی و منطقی ای برای این موضوع نیست!

داداش انصافا حال کردم با تایپیکت چون قشنگ موضوع رو با دلایل علمی برسی کردی. حرف حساب جواب نداره یکی از این اقایون مدعی گی و این چیزا هم نیومد با مدرک بحث کنه. البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند کسی که میخواد بره سراغ این داستان همجنس بازی و گی لابد دو دوتا چارتاشو کرده .

0 ❤️

2016-09-25 00:04:07 +0330 +0330
نقل از: bayerni

داداش انصافا حال کردم با تایپیکت چون قشنگ موضوع رو با دلایل علمی برسی کردی. حرف حساب جواب نداره یکی از این اقایون مدعی گی و این چیزا هم نیومد با مدرک بحث کنه. البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند کسی که میخواد بره سراغ این داستان همجنس بازی و گی لابد دو دوتا چارتاشو کرده .

قربون آدم چیز فهم! ? ?

0 ❤️

2016-09-28 01:08:30 +0330 +0330

سلام مرسی خبر دادی بیام جوابتو بدم بازم جواب دادی با خبرم کن.
حالا تیکه تیکه جوابت رو میدم.
1 – ها چیز هاییه که شما گفتی
2- ها جواب ها هستن!
**
خلاصه :: کل مطالبی که گفتی بیشتر درمورد تولید مثل و ایجاد ارامش بود که اگه متن رو بخونی توضیح دادم.
تولید مثل با لقاح مصنوعی یا اجاره رحم و… انجام میگیره ، و ارامش هم بین همجنس گرا ها بیشتر از ، حتی بین پسر و دخترا هست چون همجنسگرا ها همدیگه رو بیشتر درک میکنن.
بهداشت هم حداقلی کاندوم هست که اکثرا رعایت میشه مگر این که طرفین نخوان یا از مضرات سکس بدون جلوگیری نمیدونن!!! ژل هم که اگه نمیزنن بازم همون علت!
مشکلات پزشکی رو هم پست قبلی توضیح دادم رعایت بشه مشکلی ایجاد نمیشه!!
در ضمن دوستانی که پست قبلی رو نخوندن ، بخونن!!! (( کاملا علمی و منطقیه حرفام!!! ))
حتما پست قبلیم رو بخونید!!!

**

**موردی هم بود بگین مشتاق جواب دادنم ( دیر جواب دادم ، علتش سرم شلوغه )
راستی بات ها و تاپ ها واسه درخواست سکس pv ندین.
با تشکر
**

0 ❤️

2016-09-28 20:29:54 +0330 +0330

عزیزم خوب شما الان یه مشت کسشعر از تو کونت دراوردی این مطلب به اصطلاح عملی منبع نداره؟مقالاتش کجا تایید شده.منم میتونم 10 صفحه از تو کونم درمورد هرچیزی دربیارم.سکس مقعدی هم مثل هرچیز دیگه اگه شرایطش درست رعایت نشه میتونه آسیب بزنه.من نمیدونم شما چرا کونت سوخته که شهوانی شده “گی خونه” یا ملت کون همدیگه میزارن کون تو که نمیزارن انقد بهت برخورده.اگه فک میکنی ضرر داره انجام ندا مجبورت که نکردن

3 ❤️

2016-09-30 08:00:27 +0330 +0330
نقل از: lordrun عزیزم خوب شما الان یه مشت کسشعر از تو کونت دراوردی این مطلب به اصطلاح عملی منبع نداره؟مقالاتش کجا تایید شده.منم میتونم 10 صفحه از تو کونم درمورد هرچیزی دربیارم.سکس مقعدی هم مثل هرچیز دیگه اگه شرایطش درست رعایت نشه میتونه آسیب بزنه.من نمیدونم شما چرا کونت سوخته که شهوانی شده "گی خونه" یا ملت کون همدیگه میزارن کون تو که نمیزارن انقد بهت برخورده.اگه فک میکنی ضرر داره انجام ندا مجبورت که نکردن

شما مطلب بیار، خلاف اینو از نظر پزشکی مورد بحث قرار بده! تو پست اولمم گفته بودم!
اگرنه، اینجا، جای فحاشیه شما نیست! چون طویله ی بابات، اونطورفه! نه سایت عمومی!

0 ❤️

2016-09-30 08:01:26 +0330 +0330
نقل از: x1808 سلام مرسی خبر دادی بیام جوابتو بدم بازم جواب دادی با خبرم کن. حالا تیکه تیکه جوابت رو میدم. 1 – ها چیز هاییه که شما گفتی 2- ها جواب ها هستن! ** خلاصه :: کل مطالبی که گفتی بیشتر درمورد تولید مثل و ایجاد ارامش بود که اگه متن رو بخونی توضیح دادم. تولید مثل با لقاح مصنوعی یا اجاره رحم و... انجام میگیره ، و ارامش هم بین همجنس گرا ها بیشتر از ، حتی بین پسر و دخترا هست چون همجنسگرا ها همدیگه رو بیشتر درک میکنن. بهداشت هم حداقلی کاندوم هست که اکثرا رعایت میشه مگر این که طرفین نخوان یا از مضرات سکس بدون جلوگیری نمیدونن!!! ژل هم که اگه نمیزنن بازم همون علت! مشکلات پزشکی رو هم پست قبلی توضیح دادم رعایت بشه مشکلی ایجاد نمیشه!! در ضمن دوستانی که پست قبلی رو نخوندن ، بخونن!!! (( کاملا علمی و منطقیه حرفام!!! )) حتما پست قبلیم رو بخونید!!!

**

**موردی هم بود بگین مشتاق جواب دادنم ( دیر جواب دادم ، علتش سرم شلوغه )
راستی بات ها و تاپ ها واسه درخواست سکس pv ندین.
با تشکر
**

من که چیزی ندیدم!!!

0 ❤️

2016-09-30 08:47:46 +0330 +0330
نقل از: پو.یآن
نقل از: پو.یآن نکنه توبه کردی

عزیزم دوباره میرسه زمانی که

بزنه بالا

بیوفتی دنبال کون دادن

حداقل خودت باش

علم و گائیدم ?

دیشب که میگفتی دلیل پزشکی و علمی داری!؟ رو کن دیگه پسرم!؟ این تازه یه بخش کوچیکشه! هرچقد بخوای، از جاهای معتبر و با ارزش مطلب دارم واست!
تو خلافشو ثابت کن!

منم شکر خدا، کیون ندادم! افتخارم اینه که کسی خایه نکرده تو چشمام نگاه کنه، کون بخواد ازم! چون میدونستن مادرو خواهرشونو باهم میگام!
اون دوتا تخمی که لای پاهاته، نشون از مردونگیته! که تو به لجن کشیدیش بچه جان! نگاه نکن اونایی که فاعلن، با افتخار سرشونو بالا میگیرن میان چیزی مینویسن! شک نکن پشیزی برای شما مفعول ها ارزش قائل نیستن! تگرم تو روتون احترام میذارن و چیزی میگن که خوشتون بیاد، فقط برای اینه که بهشون بدین! دقیقا یه چیزی مث کص لیسیه پسرای دگرجنس گراست!
شما جرات داری یبار یه حرف بزن که دوست ندارن! ببین ارزشت چقدره تو چشم فاعلایی که انقد دنبالشونی!
این مطالبم گذاشتم، فقط بخونی، دیگه نگی دلیل پزشکی داری! چون همه دلایل، به ضررتن! یا بخونشون بفهم، یا نمیخونی، برو کل کل نکن بذار بقیه مطلب درست حسابی بخونن زیر این پست! نه کصشعرای تورو!

اینطور فهمیدم که بریم با هم دکتر بازی

فدات شم خوب بگو گی دگ

دکتر بازی

بچه گیامون میگفتیم

البته همینم بگیم خوبه

حشری شدم ?

خب دیگه! دکتری که دیروز زیرتاپیکم میگفت هیچی نمیدونی و هیچی نمیفهمی و من همه چیو میدونم و … همه جور کصو شعری تحویل ملت داد، امروز اومده زیر تاپیک، به کصو شعراش ادامه میده!
درضمن؟ من ن تنها همجنس باز نیستم، برفرض محال، اگرم بودم، تورو سگ نمیکنه! من بکنم!؟ نیازی ندارم ! شریک جنسی خودمو دارم! کیونه لق هرچی مفعوله!
دیگم جوابتو نمیدم! چون فقط ادعا میکنی و تهش هیچ چیز مفیدی برای گفتن نداری.
برو یکم مطالعه کن، ببین ریشه ی دادنت که دیروز میگفتی میدونی چیه، از نظر روانشناسی چیه، از نظر پزشکی چه مشکلاتی واست میاره، …
دیروز که اونجوریدفاع کردی، من اولش فک کردم فاعلی! بعد دیدم نه! مفعولی!
نگاه کنی فاعلام هیچکدوم نیومدن با من کل کل کنن! اونا یه بخشی از همجنس بازی رو انجام میدن دیگه! پس چرا چیزی نمیگن؟ چون تو و امثال تو، پشیزی واسشون ارزش ندارین!
اینارو نمیگم اعتماد بنفستو داغون کنما؟ نه! اینارو میگم که بدونی کیو دادن، از نظر اجتماعی، شخصیتی، پزشکی، روانشناسی … از همه نظر کوچیکت میکنه! حد اقل فاعل باش! مث مرد بگو کردم! مفعول نباش! مث زن بگی دادم!
مشکل اینه! به ضعیف بودن افتخار میکنی! به کم و پست بودنت!
دیگه بسه! برو جواب نده! خستم میکنی تو بچه جان! انقد که واسه تو انرژی گذاشتم، روی کص انرژی نمیذارم!

مگه زن بودن مایه ی شرم و ضعفه و باید شرم داشته باشه که تو رابطه ی جنسی مفعوله

2 ❤️

2016-09-30 08:57:50 +0330 +0330

من فاعلم هر چی دستم بیاد میکنم کس که عالیه ولی یه آقای محترم که دوست داره کون بده من میکنم با ملاحظات پزشکی ? ? ?

0 ❤️

2016-09-30 14:39:34 +0330 +0330

عاشق رابطه معقدی ام فقط با خانمها ?

0 ❤️

2016-10-14 11:32:04 +0330 +0330

بسیار مطلب زیبایی بود دمت گرم باهات موافقم

1 ❤️

2016-10-14 11:52:17 +0330 +0330

پستت خوب بود ولی اینم در نظر بگیر که گی های ایران بیشتر همجنسبازن نه همجنسگرا یعنی برای رفع شهوت اینکار رو میکنن نه اینکه واقعا حسشون اینه…شما هر جا که نگاه کنی رابطه گی ها همیشه تحت یک سری مراقبت های خاصه نه اینکه طرف هر کی رو دید بره بکنه توش‌یا به هر کی بده…در غیر اینصورت با وجود اینهمه گی در کشور های غیر اسلامی که آزادی دارن یعنی همه دچار مشکل شدن؟

1 ❤️

2016-10-16 12:57:27 +0330 +0330

بستگی داره شما از دید چه کسی نگاه کنی مثلا چنتا مرجع تقلید گفتن حرامه چنتا هم گفتن اگه زن رضایت داشته باشه حلاله یا بحث علمی این چیزا که شما از نت سرچ کردی نظر مخالفانشه اما نظر موافقان هم هست کلا این چیزا سلیقه ایه بعضی خانمها از سکس مقعدی متنفرن بعضیا دوست دارن اونایی که سن و سالی ازشون گذشته احتمالا با هردو گروه برخورد کردند من درباره همجنس بازی صحبت نمیکنم منظورم رابطه مقعدی مرد و زن می باشد بعضی ها هم اعتقاد دارند هیچ نیازی در طبیعت الکی قرار داده نشده چرا هیچ مردی مثلا دوست نداره تو گوش زنی فرو کنه چون نه میتونه اینکارو بکنه نه لذتی توش هست وقتی کیر به این شکل ساخته شده که براحتی داخل کون بخصوص کون مونث میره و.از زمانهای خیلی خیلی قدیم هم اینکار رایج بوده پس معلومه که اشکالی نداره این چیزها که درمورد عدم توانایی کنترل مدفوع و اینا هم که شنیدی راجع به کسیه که مورد تجاوزای مکرر قرار گرفته و گرنه کسی که در شرایط نرمال و با درخواست خودش تن به اینکار میده مشکلی براش پیش نمیاد اگه قرار بود اینجوری بشن که الان همه مادربزرگا گرفتار عدم توانایی کنترل مدفوع بودند
دلیل این مخالفتها هم از طرف کسایی هست بیشتر که یا بدلیل داشتن رابطه و.تجربه دردناک از طرف شریک جنسی ناشی دچار عوارضی شدند یا اینکه در رابطه حداقلی قرار دارند ازینرو ترجیح میدن اون هفته ای یبار از جلو باشه نه عقب البته بعضی هم هستن که بدلیل عدم رعایت نکات بهداشتی دچار مشکل میشن و گرنه اصلش مشکلی نداره

0 ❤️

2016-10-16 13:26:50 +0330 +0330

کون بود معنای عشق و حال و هول

عاشقان کیر من و عزم دخول

کون چراغ روشن این زندگی

کون بود استیل خوب جندگی

کون تمام هیکل یک دختر است

**

کون خر از کس آدم بهتر است

**

بس که شیرین است و ناز است و قشنگ

از برایش میکنم هر روز جنگ

بی تو یک لحظه مبادا سر کنم

از زبانم نام کس را در کنم؟؟

جای تو روی سر ما عاشقان

ای فدای جمع خوب کون کنان

عاشقان کون خلقتی زیباتر است

کون ز رون و سینه هم بالاتر است

کون اگر چاق و اگر لاغر چه باک

ای فدای گردی و سوراخ و چاک

بسی رنج بردم در این سال بیست

بفهمم که خاصیت کونه چیست

0 ❤️

2018-09-28 15:20:58 +0330 +0330

این تاپیک، چالشی بودا واسه خودش! :))

0 ❤️

2018-09-28 16:16:13 +0330 +0330

اینم اضافه کنید به دانستنیهاتون

نزدیکی از پشت و احتمال بارداری

0 ❤️

2018-09-29 00:35:46 +0330 +0330

بابا همه میدونن خطرات و مضراتشو ولی خب یکی از بخشای لذت بخش سکس ریسکشه. کسی هم که واقعا آنال دوس داشته باشه براش علم مهم نی. خودم تجربه آنال نداشتم ولی خیلی علاقه مندم به کردن. با اینکه مسخرس‌ ولی حس میکنم آنال بخاطر همون کثیفیش باعث میشه به اون شخص بیشتر حس نزدیکی کنی. در کل اصن بحث ضرر و اینا نیس فقط باید ایمن انجامش داد

0 ❤️

2019-01-21 12:23:17 +0330 +0330

جهت یاد آوری…

0 ❤️

2019-04-22 10:06:06 +0430 +0430

طرفداران رابطه مقعدی بیان جواب بدن.
جهت یاد آوری…

0 ❤️

2019-04-29 18:13:35 +0430 +0430

من ازت سوالی دارم.چراجنابعالی انقدروقت صرف می‌کنی که به عده ای ثابت کنی که این مدل رابطه خوب نیست.فقط تو این خراب شده اتفاق می افته که هرکس به خودش اجازه میده واردمسائل خصوصی عده ای دیگه بشه.پسرجان اگه ادعاداری ازمسئله ای الهام زدایی کنی بچسب به ویرایش دیگه.ولی چون احمقی مشکل داری.

0 ❤️

2019-04-30 09:35:11 +0430 +0430
نقل از: hector.gy من ازت سوالی دارم.چراجنابعالی انقدروقت صرف می‌کنی که به عده ای ثابت کنی که این مدل رابطه خوب نیست.فقط تو این خراب شده اتفاق می افته که هرکس به خودش اجازه میده واردمسائل خصوصی عده ای دیگه بشه.پسرجان اگه ادعاداری ازمسئله ای الهام زدایی کنی بچسب به ویرایش دیگه.ولی چون احمقی مشکل داری.

پسر خوب، شما دچار بیماری روانی و جنسی ای شدی، که ماهیت اصلی جنسیتتو گم کردی. منم اگه دچار چنین عارضه ای بودم، و یکی سعی میکرد بهم بفهمونه چند سال کاری که کردم اشتباه بوده، تفکر الانم اشتباهه، شاید مثل شما با توهین جوابشو میدادم. عنوان تاپیک مشخصه. گفتم ایا برای دفاع از اشتباهت جوابی داری؟ فعلا که کسی جوابی نداده.

**** و نکته ی دیگه ای که باید ذکر کنم، اینه که شما دچار تحقیر شخصیتی هستی و عملا هیچ جایی احترامی برای یه مفعول قائل نمیشن. اگه غیر از اینه، از امروز هرجایی که میری، خودتو بعنوان یک مفعول معرفی کن، تا برخورد همه رو نسبت به خودت ببینی. در بههههههههههترین حالتش، کسی که میخواد بکنتت، بهت یکم حال میده ازت تعریف میکنه، اونم وقتی که رابطت باهاش بهم بخوره، تو جمع میاد با گوه یکسانت میکنه، میگه برو بابا! کونت گذاشتم، اه و ناله میکردی، میگفتی محکمتر (مثلا). عملا کسی برات شخصیت قائل نیست. همونجوری که من برای کونیایی که میشناختم، پشیزی ارزش قائل نبودم و نیستم. اونایی که کیونت میذارن، عملا کوص دائم در دسترسشون نیست. اااااگرم باشه، کوصای کیری رو تجربه کردن که هنوز میخوان تورو بکنن. تو یک بیماری، که نمیتونی از الت جنسیت لذت ببری. مثل اینه که بنز بهت دادن، داری باهاش کار وانت انجام میدی. خوش باشی . یکم عاقل شو.

0 ❤️

2019-04-30 09:40:14 +0430 +0430
نقل از: Love.anal.sx من لذتشو به عوارضش ترجیح میدم و ادامه میدم ب انال سکس

شما حتی وقت نذاشتی بخونی. سر سری رد کردی. با توجه به اینکه دو سه دیقه هم نشده از اینکه تاپیک اومده تو لیست پیشنهادی، سریع اومدی چرتو پرت نوشتی. من ضامن تفکر کسی نیستم. نوشته ها و هرچیزی که مطرح شده، برای کسیه که عقل تو کله شه، نه کیر خر! ?

0 ❤️

2022-02-09 22:55:28 +0330 +0330

یادش بخیر! مدافع رابطه مقعدی دیگه وجود نداره؟ :))

0 ❤️

2022-02-11 01:39:25 +0330 +0330

↩ Amazing Boy
سلام ببخشید میتونم از شما مشاوره بگیرم؟
تلگرام دارین؟

1 ❤️

2022-06-06 14:57:30 +0430 +0430

↩ Amazing Boy
من کاری به بحثتون و مواردی ک گفتی ندارم فقط میخوام طبق گفته های خودت چیزی رو بتو یاداوری کنم…
همونطور ک گفتی بجای توهین بحث رو از طریق صحیح انجام بدیم…و درست گفتی
منم همونطور بهت میگم اگر کسی نتونست حرفهاتو قبول کنه مشکل از اون نیست
ی کمیش از توست و باقیش ب زمان نیاز داره
ک تو اطلاعات بروزتر بیاری و با شیوه جدیدتر و صد البته اثبات اون موضوع و مدارک موجودش
مث اینه حرفات ک اومدی میگی خدا وجود نداره…
خب معلومه کسی باور نمیکنه ولو با نوشتن کلی مقاله دربارش
که قطعا منتظر حملات نوشتاری و گفتاری و شایدم فیزیکی بقیه باید باشی
تا زمانی ک اینارو با مدارک و شواهد اثبات کنی دوست عزیز.

1 ❤️

2023-06-29 20:22:47 +0330 +0330

↩ Hormatdar
ممنون از توجهتون. خوشحالم که تونستم مطالب مفیدی رو دور هم جمع کنم…

0 ❤️

2023-06-29 20:24:24 +0330 +0330

↩ amirdiba14000
سلام. من با تاخیر زیاد این پیام رو میبینم بله دارم. البته فکر میکنم دیگه کارت از مشاوره گذشته باشه. ولی اگه همچنان ا برجا بود، بیا پی وی در خدمتم. اونجا آی دی هم میدم بهت…

0 ❤️

2023-07-01 17:09:37 +0330 +0330

خب دکتر جون خوشتیپ کاردرست ضد همجنس گرایی … یه مقاله علمی بیار که ثابت کنه همبرگر خوردن یا چیپس خوردن یا کشیدن سیگار سالمه و موجب طول عمر میشه ولی من 1000 تا ادم میشناسم که همه این کارا رو میکنن 100 سال رو هم رد میکنن… ینی تو فکر میکنی کونی ها به خاطر سلامتی و طول عمر میرن کون میدن و الان تو با این کشف بزرگت جماعتی رو نجات دادی؟

0 ❤️

2023-07-01 18:42:13 +0330 +0330

کسی که تو تایپکش نوشته از لحاظ شرعی نکوهش گردیده دیگه معلومه وضعش. شما سرت رو از “مقعد” مردم بیار بیرون و به زندگیت برس

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «