میز گردی با شما(ازادی جنسی و حد و مرز ازادی جنسی)

1395/01/21

از امشب قرار موضوعاتی هر چند شب در مورد معضلات پیرامونمون مطرح بشه لذا از همه دوستان با هر گرایشی و هر اعتقادی چه موافق وچه مخالف تقاضا دارم از هرگونه توهین بیاحترامی بی ادبی به همدیگه پرهیز کنید و حرفاتونو بر اساس منطق دلیل امار و منبع در صورتی که دلیلی ارایه میدید قید کنید از مغلطه کردن و یا جناح داری خود داری کنید تا در کمال احترام یه میز گرد داغ داشته باشیم و بتونیم در کنار هم و یه جمع هر چند کوچک تمرین دموکراسی داشته باشیم و اینم بدونن اونایی که قصد انحراف تایپیک یا فحاشی داشته باشن گزارش و یا دایورت میشن به جناح چپ از نیمه بدن مبارک لذا احترام خودتون و دیگران رو حفظ کنید با تشکر از همه دوستان وطن پرست و حقیقت جو Give rose

موضوعاتی هم که قراره مورد نقد وبررسی قرار بگیره بر طبق ارای کاربران تعیین میشه****سعی کنید با ارای خوتون موثر یا غیر مفیدبودن تایپیک رو برای بحث ها اعلام کنید که اگه مفیده میز گرد ادامه داشته باشه و اگه مفید نیست باز هم بشخصه بفهمم و سعی در تغییر میسر فعالیتم داشته باشم mizegerd_0.jpg
15471 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-11 14:15:37 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234 یادمه وقتی قضیهٔ اون قره قروت پیش اومده بود٬ مادرم یواشکی و از ترس پدرم برام لواشک میخرید و دزدکی میداد. مادربزرگم٬ مادر پدرم٬ قضیه رو فهمید و به بابام لو داد. که این زنه میخواد نوهٔ منو بکشه. خون راه افتاد. در صورتیکه مادرم فهمیده بود که ضرر ترشیجات هرچقدر هم که باشه٬ به اندازهٔ خفگی بچه اش نیست. مسله اینه که ما آدمها رو میاریم تو زندگیمون٬ اما نیازاشونو براشون برطرف نمیکنیم. چرا؟ یعنی اینقدر سخته که در مقابل زنت یا شوهرت یک کم نقش بازی کنی؟ ( Role Play)؟ گیریم تو خودت دوست نداری. حتی نیم ساعت هم نمیتونی وقت بذاری و اصولی یه نگاهی به علایق همسرت هم بندازی؟ مثل ارباب و برده. خدا رو شکر هم اینترنت داریم هم سواد. مگر اینکه معذوریت خاصی از لحاظ جسمی داشته باشیم که اونموقع موضوع فرق میکنه. شما وقتی دعواتون میشه با هم٬ اگه مهمون بیاد براتون٬ برای حفظ آبرو مگه جلوی مهمونا نقش بازی نمیکنید؟ نیم ساعت یک ساعت یا هرچقدر که باشه. چون با اون مهمون رودرواسی دارید. و تمام چیزایی که تو خونه دارید٬ بهترینهاشو جلوی مهمونتون میذارید. چرا همینکارو برای زنتون یا شوهرتون نمیکنید؟ زن یا شوهر شما هم دقیقا همینه. موقع سکس باید باهاش محتاط و مقید برخورد کنید و ازش بپرسید چی لازم داره تا بتونین نیازشو برطرف کنید. اما ما ایرانیها فکر میکنیم سکس یه چیز جسمیه یعنی طرفتو یه ماچ کن و بکن توش. زارت زورت تمومه. در صورتی که سکس بیشتر از جسمی بودنش روحیه.جسمی که نیازش برطرف شده باشه نیاز فکرش هم برطرف میشه.. اگه دقت کنیم اون چیزی که ما به عنوان بیغیرتی ازش حرف میزنیم٬ در اصل احتیاج یک مرد برای تحقیر شدن و اختیار نداشتنه. اگه ما آدمها دربارهٔ این نیازها مثلا با یه روانشناس حرف بزنیم٬ افکار و شناختمون از احتیاجمون جهت میگیره و از طریق درست هم رفعش میکنیم. البته این فقط نظر منه. راستش مغزم خوب کار نمیکنه تا بهتر بتونم توضیح بدم.

کپتون جک گنجیشکه ورودتونو خیر مقدم میگه
خوشحالم تایپیک جوری بود که سفره دلتون باز شد و حداقل شما رو به گذشته های دورتون برد
مطالب پر مغز و قره قروت واری بیان کردید که در چهار چوب فککریتون پر محتوا و کامل بود اگه اشتباه برداشت نکرده باشم برای شما چهار چوب خوانواده جایگاه والایی داشت و نظرتون این بود که زوجها در راه کمبود امکانات و کاستیاشون تلاش میکنن و سعی میکنن یا باهاش کنار بیان یا با تلاش و سعی کردن رابطه رو نگه دارن

0 ❤️

2016-04-11 14:17:32 +0430 +0430
نقل از: arshmor94 عیدتون مبارک ...

عید نوروز باستانی رو بشما و همه هموطنان عزیزم تبریک میگم خوش اومدین ?

0 ❤️

2016-04-11 14:26:00 +0430 +0430

2 ❤️

2016-04-11 14:35:06 +0430 +0430

0 ❤️

2016-04-11 15:44:38 +0430 +0430

برام جالب بود
دراکوووولااااااااااااااا ?
باز میگفت جک اسپارو یه چیزی ?
ولی باید قبول کنین هر کس روحیات خاص خودشو داره و ممکنه یکی از طرفین خواسته ای داشته باشه و طرف مقابل نتونه از عهدش بر بیاد مثل مثال خودتون
تو مثالهای دیگران من نقدشون میکردم
الان هم مثال شما رو نقد میکنم
اگر زن یا مردی توچهار چوب ازدواج نتونه به خواسته هاش برسه چی؟
نمونشم مثال خودتون؟
ایا باید باهاش ساخت ؟باید باهاش کنار اومد ؟چه زن و چه مرد ایا میتونن تو چهار چوب ازدواجم در صورت عدم توانایی یکیشون به خشنود کردن طرف مقابل راهی رو انتخاب کنن؟
اگر اره چجور به کانون زندگیشون اسیب نزنن و اگر نه خواسته های سرکوب شدشونو چجور کنترل کنن؟

0 ❤️

2016-04-11 16:10:40 +0430 +0430

قبل از ازدواج به فرض اینکه‌ خانمی صداقت پیشه کنه و از تجربیات سکسی یا نقطه نظرش در مورد سکس و ایده الش صحبت کنه،به نظر شما در جامعه کنونی ایران چه عواقبی داره؟

0 ❤️

2016-04-11 16:37:15 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234 اسکلت عزیز. تمام نظرات رو که خوندم که البته نظرات جالبی هم بودن. راستش هر چی فکر کردم دیدم مسله ای که مطرح کردی خیلی گسترده تر از این حرفهاست و ساده تر از این حرفها.. اما از حرفهای دوستان نمیدونم چرا بوی تحمیل به مشامم خورد. خودم به این اعتقاد دارم که مشکل عمدهٔ ما آدمها(نمیگم ایرانیها)خودپسندی و تعریف اشتباه از معانی کلماته. خودمو مثال میزنم تا بهتر منظورمو برسونم. بنده از ۱۰ سال پیش دچار یه بیماری مزخرف جسمی هستم که باعث شده نتونم به علت درد شدید٬ ۶ سال با مردی که عاشقشم سکس داشته باشم. منظورم شوهرمه. ۴ سال اول تحمل میکردم و به دلیل عشقی که داشتم دردشو تحمل میکردم اما بعد از یه مدت سکس برام شد نماد درد و از فکر کردن بهش دچار ترس و وحشت میشدم. طوریکه حتی تو تصوراتم هم از سکس متنفر شده بودم. به همین دلیل هم با همسرم در میون گذاشتم که یه کم بهم وقت بده تا شاید بهتر بشم. اما نشدم. هفته ها شد ماهها و ماهها شد سالها. شوهرم هم کماکان با محبت و مهربونیاش٬ نه تنها درکم میکرد و چیزی نمیگفت بلکه سعی میکرد بهم قوت قلب بده. کم کم به ترس از سکس٬ احساس عذاب وجدان در رابطه با همسرم هم بهش اضافه شد. طوریکه از زندگی مشترکم و بالطبع شوهرم هم تا حدودی متنفر شده بودم. اونجا بود که زنگ خطر برام به صدا در اومد. این زندگی مشترک نبود. زندگی تکی بود که شوهرم هم ازش آویزون بود. نمیتونستم با شرایط فیزیکی خودم کاری بکنم اما بهش رک گفتم که میتونه بذاره بره و با یک زن سالم که میتونه براش یه زندگی شاد فراهم کنه٬ زندگی کنه. به خیال خودم مثلا داشتم فداکاری میکردم. اونجا بود که یه دفعه زد زیر گریه و پرسید چرا دیگه دوستش ندارم. هرچی قسم و آیه خوردم که اتفاقا چون دوستت دارم میخوام بری. نمیخوام به خاطر یه زنی که سالم نیست خودشو تباه کنه. گفت من از همون اولش فهمیدم که تو٬ مهارت و تجربه ای در رابطه با سکس نداری. خواستم بهت یاد بدم هم نتونستم. چون مسلهٔ سکس به خاطر فرهنگی که ازش میای برات تابو بود. اما چیزی که تورو برام جذاب میکنه طرز فکر و برخوردت با مسایله. اینکه منو میفهمی. همیشه دلم میخواسته در کنار یه آدم زندگی کنم نه یه زن... راست میگفت. من نه ظرافت دارم. نه لوندی. نه ناز و کرشمه. نه سر و زبون. نه پخت و پز آنچنانی. با اینکه سویدیه٬ قرمه سبزی که شوهرم درست میکنه انگشتهاتم باهاش میخوری.چون دوست داشت از مامانم یاد گرفت. من نه سکسی ام نه چیزی. اگه با یه مرد ایرانی زندگی میکردم حتما تا الان ۱۰۰۰ بار سه طلاقه ام کرده بود. تنها چیزی که دارم غیرت و مردونگی و محبته که بی دریغ به پای همسرم و کسایی که دوستشون دارم میریزم.اونجا بود که فهمیدم این بیچاره قلباً خوشحاله و مشکلی نداره. برای همین هم هنوز با همیم. میدونم که بهم خیانت نمیکنه چون ساعات کاریشو میدونم و بعد از اون ساعتها٬ تمام مدت ور دلم نشسته و تو خونه اس. چیزی که من یاد گرفتم این بود که اون چیزی که ما به عنوان محبت و فداکاری به همسرمون تحمیل میکنیم٬ به نظر اون ممکنه واقعا محبت و فداکاری نباشه. مشکل اساسی اینجاست که اکثر ازدواجهای ایرانی برای پیدا کردن آزادی و از روی اجباره. دختری رو تصور کن که حق نداره ابروهاشو برداره یا با دوستاش بیرون بره. مسلماً ازدواج این دختر به خاطر رسیدن به آزادی و رفت و آمد با دوستاشه. که البته با هر پسری میتونه به دست بیاره. در اصل اون دختر با آزادیش ازدواج میکنه نه با همسرش. پسری که باهاش ازدواج میکنه٬ جذابیت خاصی نداره. و پسرا هم همینطور. نود درصدشون با یه واژن ازدواج میکنن. برای همین هم چشمشون دنبال واژنهای دیگه میپره... بدون اینکه ارضا بشن... اگه ما تو خونه با همسرمون راحت و بدون تحقیر و پیش داوری حرف بزنیم و ازش بخوایم فانتزیهای جنسیشو برامون تعریف کنه میتونیم خودمون تو امنیت براش انجام بدیم تا اون نیاز توش ارضا بشه. مشکل ما ایرانیها اینه که تو دنیای خیال زندگی میکنیم و واقعیت گرا نیستیم. یادمه وقتی بچه بودم خیلی لاغر مردنی بودم. علاقهٔ زیادی به ترشی و قره قروت داشتم. اما چون لاغر و ریزه میزه بودم٬ اجازه نداشتم قره قروت یا کشک بخورم. به جاش چیزای شیرین و مقوی میکردن تو حلقم که منو تقویتم کنن. که من بدم می اومد. برای همین هم من خوراکیهامو که میوه بود٬ تو مدرسه با لواشک و قره قروت عوض میکردم. چون میدونستم اونا رو نمیتونم خونه ببرم مجبور بودم تو مدرسه تمومشون کنم. یه بار هول شدم و سر کلاس یه تیکهٔ گندهٔ قره قروت رو قورت دادم و نزدیک بود خفه بشم. معلم دید من یکهو آبی شدم. نزدیک بود خفه بشم. مدیر مدرسه ریده بود تو شلوارش بدبخت. با آب داغ این وامونده رو آب کردن و فرستادنش پایین. تا یه ماه گلوم زخم بود و نمیتونستم حرف بزنم. در صورتیکه اگه مادرم خودش تو خونه این نیاز منو بر طرف میکرد خطری هم دخترشو تهدید نمیکرد. حالا بعد از اینهمه روده درازی میخوام بپرسم چقدر خودتو میشناسی؟ میتونی نیاز همسرتو تو خونه براش ارضا کنی؟چقدر واقعیت گرایی؟شما مرغ نمیاری که بهش غذا بدی اونم برات تخم بذاره. شما داری یه آدم پیچیده رو میاری تو زندگیت. وقتی نیاز اصلی روح خودتو که آزادی تفکراته٬ به خاطر تفکرات جامعه سرکوب میکنی و خودت با خودت رو راست نیستی و خودتو به مرد بودن یا زن بودن یا نرمال بودن محکوم میکنی٬ تا حالا به معنی واقعی آزادی فکر کردی؟ میدونی فرق آزادی و هرز پریدن چیه؟

_

eyval یا در اصل شادیِ عزیز و نازنین، درمورد این بیماری عجیب غریب قبلنم یه چیزایی گفته بودی ولی اصن فکرشو نمیکردم به مدت انقد طولانی و تا این حد عذابت داده باشه! عصابم حسابی به هم ریخ… از یه طرف واس خاطر شرایطی که شرح دادی، ولی از طرفی هم برا چالش بزرگی که عمق حرفات منو باهاش روبرو کرد. رک بخوام بگم؛ وختی خودمو در شرایط مردی مث شوهر شما میذارم به هیچ عنوان نمیتونم از خودم مطمئن باشم که عایا منم میتونم مث این مرد سوئدی تا این اندازه خردمندانه جوانبو درنظر بگیرم یا خیر! هرچن نمیشه بطور قطع جعم بس ولی میشه گف بیشتر مردای ایرانی، از اصلی‌ترین معیاراشون برا زندگی مشترک، سکس دلچسبه. (ضمن اینکه البته یجورایی منکر مهم بودن این بُعد زندگی هم نمیشه شد) شاید بخش اعظمی از دلایل این سرمایه‌گذاری زیرشکمی، به گمان جو فرهنگی حاکمه… هویداس تو جهان سوم وختی پسر و دختر از اولش جدا از هم بزرگ میشنو هی دزدکی میخوان بفمن تو شورت هم چه خبره و عمری رو با عقده جنسی و حشر نافرجام به سر میبرن، زیادم دور از انتظار نیس که پسرا دخترو نه بعوان یه آدم بلکه بعنوان یه واژن برا تخلیه خودشون ببینن که بعدِ مقادیر زیادی محدودیت، بتونن یه دلی از عزا درارن! دس عاخرم جوری عمل میکنن که بقول خودت زارت و زورت و برو که رفتیمو بکن توش (تقریباً مث همون خفه شدن از هول قره قوروت).

درمورد فرق “آزادی” و “هرز پریدن” باس بگم بسیار خوب شد که دس رو این نکته اساسی گذاشتی که به یقین باید بررسی بشه. به نظر خودم «آزادی» ینی بتونی با خیال راحت اونطوری که دوس داری زندگی کنی، ولی «هرز پریدن» ینی عدم توجه به تعهدات زندگی شخصی…

0 ❤️

2016-04-11 16:39:50 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w برام جالب بود دراکوووولااااااااااااااا ? باز میگفت جک اسپارو یه چیزی ? ولی باید قبول کنین هر کس روحیات خاص خودشو داره و ممکنه یکی از طرفین خواسته ای داشته باشه و طرف مقابل نتونه از عهدش بر بیاد مثل مثال خودتون تو مثالهای دیگران من نقدشون میکردم الان هم مثال شما رو نقد میکنم اگر زن یا مردی توچهار چوب ازدواج نتونه به خواسته هاش برسه چی؟ نمونشم مثال خودتون؟ ایا باید باهاش ساخت ؟باید باهاش کنار اومد ؟چه زن و چه مرد ایا میتونن تو چهار چوب ازدواجم در صورت عدم توانایی یکیشون به خشنود کردن طرف مقابل راهی رو انتخاب کنن؟ اگر اره چجور به کانون زندگیشون اسیب نزنن و اگر نه خواسته های سرکوب شدشونو چجور کنترل کنن؟

من از حرفای دوستمون >ایول چندتا شماره< خوشم اومد…وقتی محیط خانواده صمیمی باشه میشه از نیازها هم صحبت کرد بدونه خجالت کشیدن…البته من سک ضربدری و موازی و mfm fmf رو نیازی نمیدونم که بعد از ازدواج بخوام به همسرم بگم و اگه قبول نکرد زندگیمو به هم بزنم>چون که بحث ازادیه جنسی هست اینا رو اضافه کردم< …
شما اختیار داری شریک زندگیت رو خودت انتخاب کنی…و اگه فشار بیضه باعث شد زن بگیری یا فشار تخمدون باعث شد شوهر کنی بدون فکر عواقبش با شخصی هست که از علایقش صحبت نکرده…بحث سکس و علایق سکسی همه ی زندگی نیست ولی خیلی مهمه,پس قبل از انتاب شریک زندگی باید در این مورد صحبت کنی اگه علایق سکسی خارج از چارچوب جامعه داری >>>>من سکس با دراکولا که دوستمون گفت رو خارج از چارچوب نمیدونم ? با صمیمیت بین دوتا زوج این اصلا مشکل نیست<<<< اگر صحبت نکردی بعد ازدواج هم نمیتونی بگی من رو درک نمیکنه و یا اینکه نیاز منو براورده نمیکنه ?

0 ❤️

2016-04-11 16:48:40 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234 به نظر بنده تمام خواسته های یک انسان به جز پیاده روی تا کرهٔ ماه٬ قابل دسترسیه: ۱. میخوای با دراکولا یا هر موجود دیگه ای سکس کنی٬ وسایلش تو کاستوم فروشیها پیدا میشه. ۲. زنی که میخواد با مرد دیگه ای سکس کنه هم با انواع و اقسام لهجه ها و گریمها میتونه از شوهرش کمک بگیره. نه دلش میخواد لز کنه٬ بازم کلاه گیس و چه و چه هست. فقط دیالوگها عوض میشه. ۳. مردی که میخواد با مرد یا زنهای دیگه سکس کنه به همچنین میتونه از زنش کمک بگیره و گریم.و البته دیلدو ۴. مردا یا زنای هرزه که خودشونو گرفتار ازدواج نمیکنن. و بشمار برو تا آخر. .اما اگه بازم به هر دلیلی خواستمونو مطرح کردیم و طرفمون نتونست یا نخواست بر آورده اش بکنه. یعنی اینکه داریم با آدم اشتباه زندگی میکنیم.

_

البته اینم باید درنظر گرف که بها دادن به تنوع‌های جنسی و پرو بال دادن به دنیای فانتزی سکس عطش سیری ناپذیریه و انتها نمیشناسه.

شاید اگه زن و مرد بخوان مدام تابع بی‌چون و چرای فانتزیای ذهنیشون از سکس باشن، برفرض مثال امروز زنه بخواد همپای پارتنرش با دیلدو هم سکس کنه، فرداروز دیگه دیگه دیلدو بش مزه نده و هوس کنه با یه مرد دیگه غیر از پارتنر اصلیش سکس کنه، پس‌فرادوز اون مرده واسش کفاف نده بخواد با یه سیاپوست با آلت سی‌سانتی سکس کنه، پسون‎‌فرادروز بخواد با چن‌تا مرد آلتمند سکس کنه و الی عاخر...

{این فقط نظر منه بر اساس حدس و گمان}

0 ❤️

2016-04-11 17:27:23 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234 اسکلت عزیز. بر مبنای تجربهٔ شخصی میتونم بهت بگم اگه یه زن یا مرد همچین کسی رو تو زندگیش داشته باشه که رو فانتزیهای همدیگه وقت بذارن٬ طوری احساس آرامش و رضایت میکنه که با توپ و تانک هم نمیشه از سر خونه زندگیشون تکونشون داد. سکس فقط رفع نیاز جنسی یا وسیلهٔ تولید مثل نیست. سکس یه جور وسیله اس که به همسرت نشون میدی چقدر دوستش داری. حالا فرض کن با همین سکس میتونی به همسرت نشون بدی چقدر برات بی اهمیته. اولین و آخرین فانتزی یک انسان تجربه کردن عشق و دوست داشته شدنه. اینکه شما کاری کنی که طرف معتاد شما و محبتت بشه فقط دست خودته. اون چیزی که ما تو آغوش غریبه ها دنبالش میگردیم٬ آرامشه که شریک زندگیمون ازمون دریغش میکنه.

liike ?

0 ❤️

2016-04-11 17:38:50 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234 اسکلت عزیز. بر مبنای تجربهٔ شخصی میتونم بهت بگم اگه یه زن یا مرد همچین کسی رو تو زندگیش داشته باشه که رو فانتزیهای همدیگه وقت بذارن٬ طوری احساس آرامش و رضایت میکنه که با توپ و تانک هم نمیشه از سر خونه زندگیشون تکونشون داد. سکس فقط رفع نیاز جنسی یا وسیلهٔ تولید مثل نیست. سکس یه جور وسیله اس که به همسرت نشون میدی چقدر دوستش داری. حالا فرض کن با همین سکس میتونی به همسرت نشون بدی چقدر برات بی اهمیته. اولین و آخرین فانتزی یک انسان تجربه کردن عشق و دوست داشته شدنه. اینکه شما کاری کنی که طرف معتاد شما و محبتت بشه فقط دست خودته. اون چیزی که ما تو آغوش غریبه ها دنبالش میگردیم٬ آرامشه که شریک زندگیمون ازمون دریغش میکنه.

_

بنظرم جمله آخرت رو باید با آب طلا نوشت!

متسفانه من افتخار زندگی مشترک دونفره رو نداشتم که بتونم از اون جایگاه خیلی چیزارو درک کنم ولی سوال من همیشه این بوده که؛ زن و مردی که عاشقانه همو دوس دارن، اگه تو رخت‌خوابشونم همواره با عشق و محبت با هم تا کنن، عایا ممکنه از سکس با همدیگه زده بشن و حتی سکس عاشقانه هم براشون تکراری بشه؟ واضحه که فانتزی‌پروری زوجای امروزی واسه خاطر یه نواخ شدن ارتباط سکسیشون هس که شاید ناشی از کم گذاشتنشون تو رخت‌خواب برا همدیگه باشه. مگرنه مگه میشه کسی عشق‌ورزی خالصانه هم براش تکراری بشه که بره سراغ فانتزیای دیگه؟ سوال من از زوجا همینه:

#واقعا میشه؟!

0 ❤️

2016-04-11 18:15:01 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234 آقا یا خانوم جک اسپرو! من شرمنده ام. اشتباهی فکر کرده بودم تاپیک مال اسکلت عزیزه. مخم سر جاش نیست راستش. ممنون برای یه تاپیک خوب.

فرقی نمیکنه تایپیک مال اسی و خودتونه من یه جارو کش بیش نیستم ? الکی مثلا خیلی خاکیم ?
دویومن اسسسسسسسسسسی؟به اسی میخوره ازین تایپیکا بزنه خخخخ شوخی کردم بعدشم شوما چرا اخه؟کپیتون جک ادوارد اسپارو مرده دیه :دی گلاب به زمین گلاب بزمین اسهال بروتون نمیشه تنبونمو نکشم پایین واسه اثبات ?
در رابطه با حرفایی که شنیدم جدن نمیشه یکطرف حق رو به هر کدومتون داد از نظر بنده حقیر البته بدون مروارید سیاه فقیر از یکطرفه با توصیفی که کردین که شوهرتون چه فداکاری کرده باید بگم اگه در ایران بود حقو من به حرفای اسکلت میدادم چرا؟ چون در جامعه ممیزی شده ما از بچگی مارو نسبت به جنس مخالف کنجکاو و اینقدر مارو تو تحریم گذاشتن که نتیجه همین تحریما اینه که دو طرف از هم موجودی فرازمینی ساختن یه پسر تمام 24 ساعتشو اگه اغراق نکنیم نصف بیشترشو با رویا پردازی و گمانه زنی از اینکه تو تنبون مبارک دختر چی میگذره و قراره در صورت دستیابی چه شکلی بکوبدش به تخت صاب مرده میگذرونه و برعکس ایا از همچین جامعه ای که تو تحریم عاطفی جنسی و ....نگه داشته شده میشه انتظار رفتار معقولانه و حتی فداکاری نسبت به همسرش در زمان ازدواج و درک مسایل جنسیش انتظار داشت؟مصلمه خِیر همه ماها کم یا بیش هیچ وقت اموزش صحیح شنیدن حرف زدن و سکس و ..... رو از دوران کودکی تجربه نکردیم و اطلاعات ناقصمون رو هم از چند تا از دوستان و یا فیلمهای پورن بدست اوردیم ولی تا دلت بخاد تو زمینه باورای دینی مخمونو شستن که تا دستشویی رفتنونو میدونیم با پای چپ نریم شرعی نیس در کشورای اروپایی سکس روزمرس (یعنی مثل دست دادن روبوسی .رفع حاجت .بهداشت .وتحصیل باهاش برخورد میشه )و در سنین پایین باهاش اشنا میشن و مهارت های کنترل و تحت مهار شدنشو فرا گرفتن و اگر یکی گی میشه با اختیار و وقوف بر شناخت استعداداش میفهمه نیازش اینه یا لز یا ..... اما تو کشور ما یه نوجووون با عدم شناخت به خواسته ها ونیازای جنسیش حتی تو زمان ازدواج هم روش نمیشه بیان کنه وقتی شرایط فاعل بودنو نداره ناچارن مفعول میبیشه .کاچی به از هیچی و..... ایا اون ادم ونمونه های بیشمار با نیاز طبیعیشون خواسته هاشونو و تمایلاتشونو انتخاب میکنن؟ خوب از یه نسل خیال پرداز که سالها رویا بافته واسه شریک جنسی ایندش چه انتظاری هست ایا نباید قبول کرد تند روی و کند رویها از نیاز و تمایلات مهار نشده بوجود اومده؟ دختری که خندیدنش ناهنجاری تلقی میشه چجور به شوهر و خواستگارش نیازاشو تو همون اول بگه و مورد قضاوت قرار نگیره و برعکس پسر چجور خواستشو بگه ؟حتی تو همین سایت هم که نمونه کوچکی از جامعه ایرانه منطق تمایلات جنسی کاملن نامتعادله پس پیش از اونکه تمایلات رو با اروپا و کشورای دیگه بسنجیم دچار تناقضیم یعنی اموزش و یادگیری و فضای باز کشورای دیگه رو میخایم در محیطی سنتی که خودمونم خیلی وقتا در درستی یا نادرستیش دچار مشکلیم رو سخته تو جامعه و حتی خودمون پیاده کنیم.

0 ❤️

2016-04-11 18:43:11 +0430 +0430

دوستان نطراتتونو‌کوتاه بنویسین حسش نی بخونم اخه

0 ❤️

2016-04-11 18:50:07 +0430 +0430
نقل از: saharhashary دوستان نطراتتونو‌کوتاه بنویسین حسش نی بخونم اخه

_

چشم! S.gif

امر دیگه ای ندارین؟ چایی؟ نسکافه؟ کاپوچینو؟ ابسولوت؟ ویسکی؟ عرق سگی؟ ماساژ روغنی؟ ماساژ سکسی؟ bdsm؟ spank؟ fisting؟ غیره؟ ... بگو تاعارف نکن.

کپتن و ایول ادامه بدید، من که مخم پوکید، فعلن دارم دورادور فیض میبرم ?

2 ❤️

2016-04-11 19:20:55 +0430 +0430

من در پستام گفتم تا اخرین لحظه نظر شخصیمو نمیگم که بحث تحت تاثیر حرفای من بعنوان یه ادم بیطرف قرار نگیره و در اخر خودمم میشم یه کاربر و نظرمو میدم اینم بگم من مجرد نیستم اینو گفتم بدونید هم اونور خط بودم هم اینورش.
فقط سعی دارم هر نظری رو نکات مثبتشو ببینم و نکات ضعف اون نظر رو هم به چالش بکشم تا از هر جهت در پایان بتونیم به یه جمع بندی هر چند کلی برسیم
در جواب اونیکی دوستمون عنوان تایپیک نوشته میزگرد خط نقطه نیس نیومدیمم اسفالت گاز بزنیم
وقتی شمایی که تو سایت سکسی هستی وقت نداری بخونی تایپیکای دودولم بزرگه و شورت عمم قرمزه هم هست تشریف ببرین اونجا کوتاه و مفید شرت عمه اونجانب رو بوضوع زده ونیاز نیس وقت بزاری براش راحت تره

0 ❤️

2016-04-11 19:29:10 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

_

چشم! S.gif

امر دیگه ای ندارین؟ چایی؟ نسکافه؟ کاپوچینو؟ ابسولوت؟ ویسکی؟ عرق سگی؟ ماساژ روغنی؟ ماساژ سکسی؟ bdsm؟ spank؟ fisting؟ غیره؟ ... بگو تاعارف نکن.

اتفاقن این همون بحثیه که براش زحمت کشیدی رای بیاره دوس دارم توکه دامنه مطالعه و کلمات سختت همیشه منو درگیر کرده و زیاد در واژه حشر شناسی تجربه و تایپیک داری موضوعو پیش ببری ناسلامتی به لقب شوار لیه نایل اومدی ?

0 ❤️

2016-04-11 19:40:58 +0430 +0430

_

چشم! S.gif

عرق سگی لطفا

0 ❤️

2016-04-11 20:31:49 +0430 +0430
نقل از: sooooofi عصبانيم الان! فقط عصبانيم!!!كلى تايپ كردم نميدونم چى شد همش پريد!!! (dash) ميشه خلاصه بنويسم؟! ? ازدواج پيوند بسيااااااار مقدسيه، مقدس تر از اونه كه واسه ارضا شدن يا هر چيز ديگه اى جز خود فرد مورد نظر انجام بشه...دقيقاً ايول جان درست ميگن. من تقريباً ٤ سال زندگى مشترك رو تجربه كردم و چيزى كه فهميدم اين بود...سكس مهمِ و مقدس! نميشه عاشق شريكت باشى و از سكس رومانتيك خسته بشى. نميشه پاى آدم هاى ديگه رو به تخت خوابت باز كنى. نميشه فانتزى هايى رو بسازى كه كسى جز شريكت تنت رو لمس كنه و تورو به اوج برسونه. اما چيزى كه ما فراموش ميكنيم اينه كه سكس همه چيز نيست! عشق، ازدواج، سكس،.... اين كلمه ها مقدسن! اما متاسفانه ما ايرانى جماعت گند زديم به اين كلمات! "عشق هامون" كه اكثراً همون "شهوتِ" كه با كلماتِ زيبا پوشونده ميشه! "ازدواج هامون" يا به اجبار خانوادس يا فشارِ شهوت! "سكسِ" عادى هم خيلى زود جماعتِ شهوت زده رو خسته ميكنه و فانتزى هاى ناهنجار شكل ميگيره! چرا واقعاً؟؟!:|

تو این زمینه باهات همنظرم سوفی که وقتی تمایلات محدودی نداریم و حداقل خودمونو میشناسیم و چون میدونیم چهار چوب ازدواج محدودیت و مسعولیت برش حاکمه حداقل سمت ازدواج نریم

اگرم ازدواج کردیم بچه دار نشیم چون دو تا ادم بالغ با شناخت تمایلاتشون و تصمیماتشون عواقبشو خودشون پذیرا میشن بعد سوفی هر متنی رو نوشتی اول کپی کن بعد بفرست بارها این بلا سرم اومده ? هی اسی بپر دوتا چایی واسمون بیار با شکر اضافه همون همیشگیه رو بیار ?
0 ❤️

2016-04-11 20:57:33 +0430 +0430
نقل از: sooooofi داشتم ويرايشش ميكردم! دستم خورد رو ارسال، بَك رو زدم و همش پريد!:( دقيقاً!!! بچه دار شدن اونقدر تصميم بزرگ و سنگينيه كه اگر همه چيز هم نرمال باشه باز بايد با كلى فكر انجامش داد! اينجا تصميمِ به وجود آوردنِ يه انسانِ جديد زيادى ساده گرفته ميشه معمولاً... :|

سوفی عزیز متاسفانه تا وقتی ما فرق فانتزی ها و رویاهامون تو دنیای خیال رو با واقعیت براش مرزی قایل نشیم هیچ مشکلی تو هیچ تمایلی برامون خودشو نشون نمیده
تو پستای قبل سعی کردم به جزییاتی که ممکنه نادیده بگیریم و به زندگی خودمون نه بلکه اطرافیانمون ضربهبزنه رو بهش اشاره کردم چون خودم بارها تو ذهنم به پیچیدگی این روابط فکر کردم و به جوابی نرسیدم ممکنه تک مواردی رو بشه مثال زد که فانتزی هاشون به حقیقت پیوسته و مشکلیم براشون ایجاد نکرده اما واقعن بسط دادن همون راه کارا در سطح کلی عملا امکان پذیر نیس

0 ❤️

2016-04-11 21:04:38 +0430 +0430

خدمت کپتن عرض شود که ما هرچی میایم نتیجه‌گیری کُلی کنیم عاخرش میخوریم به پیسی! [همون حقیقت تلخ همیشگی!] دلیلشم واضحه... برا اینکه متسفانه تموم این واژه‌ها و الفاظ قشنگ قشنگ ("عشق"، "سکس"، "زندگی زناشوئی"، "تعهد" و...) همش تعاریف قراردادی و ساختگی پاختگیه که ما داریم سعی میکنیم نسخه واسش بپیچیم یه راه حل ارائه بدیم ولی فقط داریم خودمونو گول میزنیم، چون بسه به فرهنگ، آئین، موقعیت جغرافیایی و مابقی شرایط انسانی، این تعاریف هم متغیّره! پس ینی نمیشه یه فرمول ثابت واسه این مسائل نوشت، اونم وختی با یه مضمون به مراتب خفن پیچیده (میل جنسی) طرف هسیم! پس با این اوصاف تحلیلایی که ازمون برمیاد فقط مربوط به چگونگی وضعیت اشتماعی زندگیمون و مهم‌تر از اون طرز شکل‌گیری افکارمونه که چه بسا ممکنه این دوّمی با اوّلی اصن همخونی هم نداشته باشه! سمت و سوی حرفای ما خواه ناخواه به سمت «اخلاق» کشیده میشه که این یکی مضمون خودش در نظر هرشخص، تاکید میکنم هرشخص متفاوته! فلذا چاره‌جویی فقط میشه درنظر گرفتن آرامش و گریز از آسیب(چه به زندگی دونفره، چه چن‌نفره) که اونم متاثر از زندگی دسه جمعیه پس باز برمیگردیم سر نقطه اول! ?

1 ❤️

2016-04-11 21:24:58 +0430 +0430

خدمت کپتن عرض شود که ما هرچی میایم نتیجه‌گیری کُلی کنیم عاخرش میخوریم به پیسی! [همون حقیقت تلخ همیشگی!] دلیلشم واضحه... برا اینکه متسفانه تموم این واژه‌ها و الفاظ قشنگ قشنگ ("عشق"، "سکس"، "زندگی زناشوئی"، "تعهد" و...) همش تعاریف قراردادی و ساختگی پاختگیه که ما داریم سعی میکنیم نسخه واسش بپیچیم یه راه حل ارائه بدیم ولی فقط داریم خودمونو گول میزنیم، چون بسه به فرهنگ، آئین، موقعیت جغرافیایی و مابقی شرایط انسانی، این تعاریف هم متغیّره! پس ینی نمیشه یه فرمول ثابت واسه این مسائل نوشت، اونم وختی با یه مضمون به مراتب خفن پیچیده (میل جنسی) طرف هسیم! پس با این اوصاف تحلیلایی که ازمون برمیاد فقط مربوط به چگونگی وضعیت اشتماعی زندگیمون و مهم‌تر از اون طرز شکل‌گیری افکارمونه که چه بسا ممکنه این دوّمی با اوّلی اصن همخونی هم نداشته باشه! سمت و سوی حرفای ما خواه ناخواه به سمت «اخلاق» کشیده میشه که این یکی مضمون خودش در نظر هرشخص، تاکید میکنم هرشخص متفاوته! فلذا چاره‌جویی فقط میشه درنظر گرفتن آرامش و گریز از آسیب(چه به زندگی دونفره، چه چن‌نفره) که اونم متاثر از زندگی دسه جمعیه پس باز برمیگردیم سر نقطه اول! ?

دهنت سلویس دقیقا داشتم موضوع رو پخش میکردم و همچین نتیجه گیری برای اخر بحثم البته مفصل تر گذاشته بودم و در پستای قبلم بخونی بروشنی تیکه هاییشورو کرده بودم اما ی ی ی یی هووووو همه رو ریختی رو دایره خخخخ دقیقا چیزی که تو نظر من بود رو گفتی منم کاملن با این حرفت موافقم اینکه ما توجامعه بسته و محیطی که همه بفکر اینن امسال محرم چی بپوشن و .....++++ رو بندازیم به جامعه جهانی و ببینیم تو شهر وگاس یکی با زنش و 3نفر دیگه سکس میکنه و ما بخوایم الگوی وگاسی رو تو قم بومی کنیم مطمعنن تراکتورم باشه شاتون میزنه و موتورش میاد پایین ?
دقیقا منظورمو عاقا هم درک کرده ما باید تمایلات جنسیمونو مقاومتی و بومی سازی کنیم و با توجه به موقعیت های جغرافیایی اداب و سنن نوع هنجارها و ... جامعه و خونواده و در اخر با شیوه رسیدن به بلوغمون هماهنگ کنیم و تمایل خودمونو با یه نرمش قهرمانانه به فرجام جنسی برسونیم .تو این راه ممکنه شریک جنسیمون تمایلاتمونو درک نکنه و اونو تو همون اول کار **وتو** کنه. در هر صورت اگر تمایلات فرا جنسی و فرا جناحی تو زمینه جنسی داریم از همون اولین روز اشنایی با جنس مخالف اونو باهاش بدون ترسیدن از جواب نه بهش بگیم اینجور یه بار واسه همیشه میفهمیم تا کجا میتونیم باهاش جلو بریم و **پی** همه چیو به تن بمالیم در مجموع بقول اسی عزیز نمیشه تزی کلی برای همه داد وگرنه میرسیم اول خط و سوفی عزیزم تا حدی با حرفاش موافق بودم بنظر من هر چیزی چهار چوبی داره اداره کار تفریح وتعلیم و ورزش و ....وقتی چیزی رو میپذیریم باید تو اون چهار چوب حرکت کنیم از نظر منم خونواده رو نمیگم مقدسه چون از دید من هیچ چیزی مقدس نیس بلکه محترمه چون نسل اینده یه جامعه رو توش پرورش میدیم ثمره زندگیمون اگه قراره بچه ای توش باشه باید هر چیزی رو که اونو به تشنج بکشونه و هدف خونواده رو دچار انحراف کنه باید سعی کنیم ازش دوری کنیم .زندگی همش سکس نیس واقعن نیس چون خیلی از زوجهای دنیا که سکسی هستن و زیبا هم از هم جدا شدن پس معیار زیبایی و فقط سکس همه زندگی نیس اما مهمترین پایه زندگی بشریته وخوشبختانه اکتسابیه اگر قراره زمانی که از تعدد گرایی بسمت زندگی مشترک بریم از قبل پذیرفتیم غیر از سکس مسعولیت های دیگه ای وارد زندگی شده و فقط معیار سکس تعیین کننده نیس انسان موجود زیاده خواهیه یه زمان میخاست زمین رو کشف کنه و امروز سیارات منظومه شمسی و کهکشان و ... رو بهش تا حدودی رسیده .کافیه نگاهی به فیلمای پورن بندازیم سکس و دخول اوایل بود بعد اورال و mff,ffm,hard انال وپنج نفر به یه نفر+ ده نفر به یه سوراخ +12تایی جینی دوبله اوکازیون و ...........میبینیم که هیچ وقت بشر و کسایی که زندگیشونم رو پورن گذاشتنم نتونستن انتهایی براش بیارن پس هر چقدر تمایلات جنسی رو بهش پرو بال بدیم باز مثل بحثمون اول خطیم . همه رو یکباره نگم یه کمش بزارم واسه اخر بحث تمام حرفای من نظر شخصیمه و مبنایی بر درستی یا غلطیش نیس (تنها نظر این بندس و سایر دیدگاه ها برام محترمه)

2 ❤️

2016-04-11 21:33:39 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w

دهنت سلویس دقیقا داشتم موضوع رو پخش میکردم و همچین نتیجه گیری برای اخر بحثم البته مفصل تر گذاشته بودم و در پستای قبلم بخونی بروشنی تیکه هاییشورو کرده بودم اما ی ی ی یی هووووو همه رو ریختی رو دایره خخخخ دقیقا چیزی که تو نظر من بود رو گفتی منم کاملن با این حرفت موافقم اینکه ما توجامعه بسته و محیطی که همه بفکر اینن امسال محرم چی بپوشن و .....++++ رو بندازیم به جامعه جهانی و ببینیم تو شهر وگاس یکی با زنش و 3نفر دیگه سکس میکنه و ما بخوایم الگوی وگاسی رو تو قم بومی کنیم مطمعنن تراکتورم باشه شاتون میزنه و موتورش میاد پایین ?
دقیقا منظورمو عاقا هم درک کرده ما باید تمایلات جنسیمونو مقاومتی و بومی سازی کنیم و با توجه به موقعیت های جغرافیایی اداب و سنن نوع هنجارها و ... جامعه و خونواده و در اخر با شیوه رسیدن به بلوغمون هماهنگ کنیم و تمایل خودمونو با یه نرمش قهرمانانه به فرجام جنسی برسونیم .تو این راه ممکنه شریک جنسیمون تمایلاتمونو درک نکنه و اونو تو همون اول کار **وتو** کنه. در هر صورت اگر تمایلات فرا جنسی و فرا جناحی تو زمینه جنسی داریم از همون اولین روز اشنایی با جنس مخالف اونو باهاش بدون ترسیدن از جواب نه بهش بگیم اینجور یه بار واسه همیشه میفهمیم تا کجا میتونیم باهاش جلو بریم و **پی** همه چیو به تن بمالیم در مجموع بقول اسی عزیز نمیشه تزی کلی برای همه داد وگرنه میرسیم اول خط و سوفی عزیزم تا حدی با حرفاش موافق بودم بنظر من هر چیزی چهار چوبی داره اداره کار تفریح وتعلیم و ورزش و ....وقتی چیزی رو میپذیریم باید تو اون چهار چوب حرکت کنیم از نظر منم خونواده رو نمیگم مقدسه چون از دید من هیچ چیزی مقدس نیس بلکه محترمه چون نسل اینده یه جامعه رو توش پرورش میدیم ثمره زندگیمون اگه قراره بچه ای توش باشه باید هر چیزی رو که اونو به تشنج بکشونه و هدف خونواده رو دچار انحراف کنه باید سعی کنیم ازش دوری کنیم .زندگی همش سکس نیس واقعن نیس چون خیلی از زوجهای دنیا که سکسی هستن و زیبا هم از هم جدا شدن پس معیار زیبایی و فقط سکس همه زندگی نیس اما مهمترین پایه زندگی بشریته وخوشبختانه اکتسابیه اگر قراره زمانی که از تعدد گرایی بسمت زندگی مشترک بریم از قبل پذیرفتیم غیر از سکس مسعولیت های دیگه ای وارد زندگی شده و فقط معیار سکس تعیین کننده نیس انسان موجود زیاده خواهیه یه زمان میخاست زمین رو کشف کنه و امروز سیارات منظومه شمسی و کهکشان و ... رو بهش تا حدودی رسیده .کافیه نگاهی به فیلمای پورن بندازیم سکس و دخول اوایل بود بعد اورال و mff,ffm,hard انال وپنج نفر به یه نفر+ ده نفر به یه سوراخ +12تایی جینی دوبله اوکازیون و ...........میبینیم که هیچ وقت بشر و کسایی که زندگیشونم رو پورن گذاشتنم نتونستن انتهایی براش بیارن پس هر چقدر تمایلات جنسی رو بهش پرو بال بدیم باز مثل بحثمون اول خطیم . همه رو یکباره نگم یه کمش بزارم واسه اخر بحث تمام حرفای من نظر شخصیمه و مبنایی بر درستی یا غلطیش نیس (تنها نظر این بندس و سایر دیدگاه ها برام محترمه)

_

تک تیـــــــــــــــر!!! (clap)

?
0 ❤️

2016-04-11 21:37:44 +0430 +0430
نقل از: Arrow11

یه مقدمه خدمت همه عرض کنم که با فراغ بال بیشتری بتونن بحث کنن خیلی از ماها مثل اخوندا میمونیم یعنی صیغه وچشم چرونی و.... فقط واسه همسایه خوبه و وقتی بخودمون میرسه رگ گردنمون میزنه بیرون که نه میکشمشش .

یه مکالمه ادم مجرد :زنت چجور باشه بعد ازدواج ؟مجرد:بره بده خوش باشه خشنودی جنسی اون برام مووهومه ضربدری بعلاوه ای تقسیمی و ... بوکونه خوش باشه زندگی یعنی عقش و درک همدیگه باید واسه شریکم پل باشم به خواسته هاش برسه عزیزم نه ببخشین عجییجم عقشم برو بده خوش بگذرون من شامو میپزم شمعاروهم رو میز میزارم بعد اینکه با عباس چش قشنگ بقال سر کوچه سسکتو کردی برو دوش بگیر و کنار شمع بشینیم و شاممونو به خوریم ? همون ادم بعد ازدواج: زن باس تو خونه بتمرگه رخت بشوره خدا در قران فرموده مویت را از نامحرم بپوشان خانم:یعنی ازادی و .... پشم؟ مرد :پسسس پی زن :در حالی که بلند میشه با صدای بلند مرد بخودش میاد.مرد:کجااااااا؟ زن با ترش:دستشورییی خوووو مرد :بتمرررگ من جات میرم (dash) متن بالا یه مثال بود برای اونایی که زن ندارن و از خیال پردازی زناشون میگن .و حقوق بشر بین الملل رو یه نقطشم رد نمیکنن در این شکی نیس که بر خلاف ذهنیت دینی و باستانی زن مایملک مرد نیس و اونو بعنوان یه شخصیت مستقل باید پذیرفت و به ازادیهاش احترام گذاشت اما همین کلمه ازادی به تعابیر گوناگون تعریف و توصیف میشه اینجاس که مشکل بوجود میاد قراره زنو مرد یا پدر و مادر ها چقدر هم و فرزندانشونو در حیطه ازادی جنسیشون ازاد بزارن ؟ پس سعی کنیم یه بحث کلی در مورد ازادی جنسی داشته باشیم و سپس وارد جزییات بشیم چون تازه اونجاس که میبینیم ماها هم چقدر باورای مختلف نسبت به ازادی و حتی ازادی جنسی داریم لطف کنید به نطرات هم ازحترام بزاریم و اگه برامون قابل درکم نیست اونو بهم تحمیل نکنیم

الان چون ما هم مجردیم پس با این حساب احتمالا حرفمون وجاهت نداره ولی در جد همون تئوری هم بخوای حساب کنی به نظر من مرد اگه بتونه شریک زندگیش رو به جای اهل بیت و ضعیفه و عیال و ناموس و … یه انسان ببینه خیلی از مسائل خود به خود حل میشه.

**و باز به نظر من مردی میتونه از شریک زندگیش انحصار انتظار داشته باشه که خودش منحصر باشه. **

عامو کی گفته تو حرفت وجاهت نداری ?
ای وجاحت
ای همه چی تمام
ای پیکان انداز
ای گدر گدرت
والا من فعلن مروارید و خدممو ندارم تو هم کمون بدست جرات دارم بگم حرفت وجاهت نداره ?

0 ❤️

2016-04-11 21:42:59 +0430 +0430

ممنون از اسی عزیز و دوست داشتنی خودم ?
حالا اون تک تیر فحش بود یا نه خخخخخ
متاسفانه از دوستایی که تو بحثای قبلمون بودن خبری نیس سایت بی حسو حال شده و ادم رمقی واسه فعالیت براش نمیمونه فکر کنم اسی تو سایتو کنترات گرفتی اس اینجا اسی اونجا اسی همه جا ?

0 ❤️

2016-04-11 21:59:46 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w ممنون از اسی عزیز و دوست داشتنی خودم ? حالا اون تک تیر فحش بود یا نه خخخخخ متاسفانه از دوستایی که تو بحثای قبلمون بودن خبری نیس سایت بی حسو حال شده و ادم رمقی واسه فعالیت براش نمیمونه فکر کنم اسی تو سایتو کنترات گرفتی اس اینجا اسی اونجا اسی همه جا ?

_

بلخره هر چی بود در تایید سخنان حشرشکافانه‌ت بود دیگه همین مهمه! ?

راسی هرچن لُب مطلبو ما یجورایی لُوس کردیم رف ولی بنظرم هنو گفتنیا درمورد این موضو بسیاره و خیلی حرفا مطرح نشده لاکن جا واسشون هس...

یه زمانی چن نفری اینجارو کنترات گرفته بودیم پلاس بودیم ولی الان اسی مونده و کیرش، نه ببخشید حوضش! حالا فرصت بده شاید اونام سر و کله‌شون پیدا شد.

0 ❤️

2016-04-11 22:06:07 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w ممنون از اسی عزیز و دوست داشتنی خودم ? حالا اون تک تیر فحش بود یا نه خخخخخ متاسفانه از دوستایی که تو بحثای قبلمون بودن خبری نیس سایت بی حسو حال شده و ادم رمقی واسه فعالیت براش نمیمونه فکر کنم اسی تو سایتو کنترات گرفتی اس اینجا اسی اونجا اسی همه جا ?

_

راسی هرچن لُب مطلبو ما یجورایی لُوس کردیم رف ولی بنظرم هنو گفتنیا درمورد این موضو بسیاره و خیلی حرفا مطرح نشده لاکن جا واسشون هس...

یه زمانی چن نفری اینجارو کنترات گرفته بودیم پلاس بودیم ولی الان اسی مونده و کیرش، نه ببخشید حوضش! حالا فرصت بده شاید اونام سر و کله‌شون پیدا شد.

سایت جذابیتشو برام از دست داده متاسفانه رمقی واسه فعایت برای ادم نمیمونه اخرش دودولم چند تا لایک داره رو میزنم ?

0 ❤️

2016-04-11 22:10:40 +0430 +0430

_

سایت جذابیتشو برام از دست داده متاسفانه رمقی واسه فعایت برای ادم نمیمونه اخرش دودولم چند تا لایک داره رو میزنم ?

_

تو دودولتو بذار، منم آگهی فتیش میزنم ببینیم کودوممون کارمون بهتر میگیره ?

0 ❤️

2016-04-13 20:00:01 +0430 +0430
نقل از: sooooofi يه روز نبودما! نتيجه گيريم كردين؟! اولن در مورد واژه ى تقدس كه استفاده كرده بودم بايد بگم منظور من همون احترامِ خيلى خيلى زيادِ! :) وگرنه هيچ چيز پرستيدنى نيست! دومن هم كه!!! اسى همه چيزو انقد خوب و واصح گفت كه جايى واسه ايراد گرفتن نذاشت! **قاعده اى در كار نيست** تا حدودى موافقم اما تا حدودى هم نه! نمى دونم يه چيزى ته دلم انگار نميخواد بعضى گرايش هارو بپذيره! :| اصولاً آدميم كه تحت هيييييييچ شرايطى يه سرى چهارچوب ها رو نخواهم شكست، واسه همينم با اين بى قاعدگى مشكل دارم! :| بگذريم! كاپيتان جانم خيلى ها ديگه رمق شهوانى اومدن رو ندارن! دليلشم كه واضحه... :( اما تو نرو لطفاً! همين شما چند نفر كاربر خوب كه هستين بمونين لااقل! ?

خانوم سوفی عقاید شوما رو تحسین میکنم

البته واژه تقدس و تعهد که اسکلت عزیز ازش به عنوان یه قرارداد ساختگی یاد میکنن از نظر بنده تو محوریت انسانیت اشخاص قرار داره!که البته به گفته این عزیزان این تفکرات و عقاید در افراد مختلف تعاریف متفاوتی داره!

شاید بعضیا به عنوان آخوند درون ازش یاد کنن!

اما به واقعا این موضوع خیلی پیچیده هستش و نمیشه با تایپ کردن تو دنیای مجازی نظر مطمئنی راجع بهش ارائه کرد!

0 ❤️

2016-04-13 20:09:21 +0430 +0430
نقل از: JAMSHID_SE7EN خدمت شوما عارضم بحث بسیار پیچیده ای هستش

بنده اگر بخوام شعار الکی بدم پس روی صداقتم پا گذاشتم و اینو من نمیتونم ازش بگذرم!

بشخصه به فمینیسم غیر افراطی اعتقاد دارم حتی در مورد شریک زندگیم اما تا زمانی که لطمه ای به اخلاقیات و ارزشهام وارد نشه!

مبحث آزادی جنسی از نظر من جایی در فمینیسم نداره و این تفکر من هستش و دیدگاه من!

با توجه به فرهنگ و عرف جامعه ی ما استقلال جنسی زنان از نظر من منتفی هستش!و اگر افرادی هم باشن که با این موضوع کنار بیان باید قید داشتن فرزند رو بزنن!

شاید از نظر شما غیر قابل قبول باشه !اما به واقع من این نوع نگرش رو نسبت به آزادی جنسی دارم!

چسباندن واژه ها و مفاهیمی مثل غیرت و یا مرد سالاری هم به این نوع تفکر از نظر من مفهوم و هیچ گونه سنخیتی نداره!

اما خیلی هم زود قضاوت نکنین! اصل حرف من و موضوعی که نمیتونم منکرش بشم :

منکر این نیستم که در جامعه ی ما نابرابری و نارضایتی جنسی بیداد میکنه و خیانت های یکطرفه که اغلب از سوی جنس مذکر انجام میپذیره

تا زمانی که تعهدی به کسی ندارم آزادم!یعنی همه آزادن حتی شریک جنسی بنده!

پس مادامی که شریک زندگی و شریک جنسیم یک نفر باشه به تعهداتم پایبند میمونم!

و اگر نتونم پس بیخیال میشم !چون آزادی جنسی و استقلال جنسی شریک زندیگیم در چهارچوب زندگی زناشویی!هضمش واسه من نوعی امکان پذیر نیست!

خوشحالم میبینمت سال نو رو بهت تبریک میگم ?
اما در مورد نظرت خیلی از بابت صداقتت تو افکارت لذت بردم حداقل نظرت هر جور هست بروشنی اونو با هنجارها و برچسب های جامعه سبک سنگین کردی و از شعار و اصطلاحات به ظاهر روشنگرانانه دوری کردی ?
مبحث رو کاملا متوجه شدی و بحث ما هم تحمیل خواسته خودمون به دیگری نیس اما وقتی چیزی رو بیان میکنیم باید مسایلی که برامون پیش میاره رو بهش واقف باشیم
با تو هم کاملا موافقم در زمان مجردی مرز ازادی های یکمجرد خیلی باز تره و عواقب کارهاش تا حد خیلی زیادی خودشو شامل میشه
برای همینم این سوال مطرح شد براستی حدود ازادی جنسی تا کجاس
ازت ممنونم تو بحث شرکت کردی استفاده بردم ?

مرسی و امیدوارم سال خوبی داشته باشی ?

بله واقعا تفاوت بسیار زیادی هستش!

مجرد بودن و از سوی دیگه زندگی مشترک و در بطن موضوع بودن و مطرح شدن مسئله ی آزادی جنسی!

در کل سلایق همه ی افراد محترمه از نظر من و من هیچ گونه برچسب ناهنجاری رو به این عزیزان نمیزنم که تمایلات جنسیشون شاید از نظر اکثریت غیر قابل قبول باشه!

0 ❤️

2016-04-13 21:25:13 +0430 +0430
نقل از: sooooofi يه روز نبودما! نتيجه گيريم كردين؟! اولن در مورد واژه ى تقدس كه استفاده كرده بودم بايد بگم منظور من همون احترامِ خيلى خيلى زيادِ! :) وگرنه هيچ چيز پرستيدنى نيست! دومن هم كه!!! اسى همه چيزو انقد خوب و واصح گفت كه جايى واسه ايراد گرفتن نذاشت! **قاعده اى در كار نيست** تا حدودى موافقم اما تا حدودى هم نه! نمى دونم يه چيزى ته دلم انگار نميخواد بعضى گرايش هارو بپذيره! :| اصولاً آدميم كه تحت هيييييييچ شرايطى يه سرى چهارچوب ها رو نخواهم شكست، واسه همينم با اين بى قاعدگى مشكل دارم! :| بگذريم! كاپيتان جانم خيلى ها ديگه رمق شهوانى اومدن رو ندارن! دليلشم كه واضحه... :( اما تو نرو لطفاً! همين شما چند نفر كاربر خوب كه هستين بمونين لااقل! ?

خوشحالم که تو این بی بازاری بازم یه عده هستنکه هنوز تو بحثا شرکت میکنن
یاد ان روزگاران یاد باید
ولی بحث تموم نشده و نمیشه ما تا الان مخالف نداشتیم هر چی تعداد شرکت کنندگان بیشتر شه چالش بیشتر میشه اگه میبینید بقول خودمون بحثو خاتمه یافته میبینید چون نظرات کمه
امیدوارم الان که یه سری چهار چوب کلی گفتیم وارد جزییات بیشتر بشیم مثلا همجنس بازا و زوجها و افرادی با تمایلات مختلف شرکت کنن تا از دید اونام بتونیم قضیه رو ببینیم

0 ❤️

2016-04-13 21:46:46 +0430 +0430
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «