تجربه‌ی اپلیکیشن دوست یابی

1403/02/10

بادو، تیندر و بامبل.این سه تا اپلیکشن فکر کنم برای آدمای اینجا آشنا باشه. اپلیکیشن هایی با ماهیت دوستیابی و شاید وان نایت استند. اما قصد من از این تاپیک معرفی این اپلیکیشن ها نیست. بلکه بازخورد و نقدشونه

تیندر
این اپ به عنوان یک اپ دوستیابی که توی اغلب موارد برای مصارف وان نایت استند استفاده میشه کاربرد داره. نظر شخصیه من اینه که توی ایران فک نکنم الان پارتنر خوبی بشه ازش پیدا کرد. از طرفیم زن خوب و شوهر خوب از اینا در نمیاد هر کی توشه یا برای کردنه یا برای دادن

بادو
این اپ هم یه جهان دیگه‌ایه برای خودش با اینکه نفرات زیادی رو میشه توش پیدا کرد ولی برای پسرها بیشتر به یک متروک‌خانه‌ی عجیب و غریبی تبدیل شده. فرآیندش هم براساس افراد نزدیک به شماست و می‌تونید شعاع دوستیابی‌تون رو مشخص کنید

بامبل
فکر کنم این اپ برای ایرانیا خیلی جذاب تر باشه. هم ماهیت تیندر رو داره و هم اینکه مچ شدن توسط خانم اتفاق می‌فته. به این شکل که شما بعد از مچ شدن، یه تایمی (۲۴ ساعت) فرصت دارید که بتونید مچ بودنتون رو ادامه بدید. اولین پیام هم باید توسط خانم ارسال بشه که گفتگو تازه شروع بشه. یه سری امکانات هم نسخه‌ی پریمیوم دارم که خریدش توی ایران با داستان‌هایی همراهه.

چیزی که توی این اپ‌ها خیلی بولده اینه که پسرها عموما یک دایرکت خالی از سکنه دارن و اکانت‌های دختر با هر شکل و شمایلی و حتی با سیبیل دایرکتی پر از محبت دریافت می‌کنن : ))

نظر شما و تجربه‌ی شما توی اپلیکیشن‌ها چیه؟

2900 👀
7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-04-29 12:58:55 +0330 +0330

روش اثبات تو این برنامه ها چطوریه؟چون گمونم‌ اونجا هم کلی فیک داره . مخصوصا اگه تو ایران بخوای استفاده ش کنی.

من وقتی از اپلیکیشن یادگیری زبان با پارتنر استفاده میکردم نتیجه ش خوب بود

2 ❤️

2024-04-29 13:02:17 +0330 +0330

تجربه این اون اپلیکشین ها جالب هست ، ولی خب با توجه به وان نایت استند یا هر مورد دیگه ، احتمال کلاهبرداری هم داره!! (بخصوص در ایران ، و فضای جعلی)
مورد دیگه هزینه استفاده ازشون هست ، بعضی حق عضویت میگیرن (البته بماند)

تو ایران موارد مشابهی مثل همدم ، نزدیکا ، هست اما کار نکردم

مورد دیگه ، با توجه به پیشرفت فناوری ، و استفاده از واقعیت مجازی و دیپ فیک ، مواردی در واتساپ مشاهده شده که باید مراقب بود (خبری مبنی بر گروهی در واتساپ که اهل نیجیریه بوده و با استفاده از فناوری دیپ فیک، به کلاهبرداری پرداخته اند. نام گروه یاهو بویز می باشد)

1 ❤️

2024-04-29 13:03:53 +0330 +0330

↩ hojabr
اگر مثل وب سایت های لایو سکس بشه ، یخورده خطرناک هست
(چون اونها برای احراز هویت ، از مواردی همون آیدی کارت ، پاسپورت استفاده میکنن برای ثبت مشخصات خودشون) و خب دیگه هر کسی نمیاد !! (شایدم بیاد!!)

1 ❤️

2024-04-29 14:08:07 +0330 +0330

↩ hojabr
با وریفای کردن عکس اتفاق میفته که دقیق نیست
اما …
شما دیت میذارید و همه چیز اوکیه ولی بازم احتمالا فیک بودن طرف هست. ممکنه فقط بیاد محک بزنه. من توی همین انجمن آدم بوده که دوماه وقت منو گرفته و حرف زدیم بعد یهو ناپدید شده
در کل توی واقعیت نمیشه اعتماد کرد چه برسه مجازی

اپلیکیشن چی بوده؟ اسمش چیه

0 ❤️

2024-04-29 14:54:36 +0330 +0330

از عزیزانی که از این برنامه ها استفاده میکنن خواهش میکنم که فقط عکس‌های اینستاتون رو توش نریزید و یکم درمورد خودتون و اینکه دنبال چی هستید هم بنویسید، به بجز سلام خوبی و معرفی میکنید صحبت و سوال دیگه ای هم داشته باشید.
بعد شما‌هایی که مرد هستید نگران فیک هستید، اون دخترایی که باید نگران جون و آبروشون باشند چیکار باید بکنند؟‌

0 ❤️

2024-04-29 16:51:23 +0330 +0330

کلا همه چی در ایران، پوچ و مزخرفه.
طرف اومده بادو، اما قصد دوستی نداره. خوب پس چرا بادو نصب کردی.
کسی اصلا جواب نمیده.

0 ❤️

2024-04-29 17:39:44 +0330 +0330

↩ mefate89
بادو برنامه چت هم هست،‌فقط دوست یابی نیست

0 ❤️

2024-04-29 20:53:08 +0330 +0330

↩ xgsboy93
اجباری برای استفاده نیست. اونی که عضو میشن با خیلی از مسائل اوکی هست و میاد

0 ❤️

2024-04-29 20:56:37 +0330 +0330

↩ milisafa
تو این برنامه ها ملت هنوز جنیستشون رو درست نمیتونند بزنن، مردها پروفایلشون رو زدن زن و زن ها پروفایلشون رو زدن مرد بعد انتظار داری که بدونن هدف از استفاده از این برنامه چیه؟
اتفاقا هم با خیلی مسایل اوکی نیستن. هرکسی یه ایده‌ای داره برای استفاده از بادو. یکی چت کردن و دوست معمولی پیدا کردن، یکی هم وان نایت پیدا کردن. اینکه فرض همه یه دلیل یکسانی دارند برای استفاده از برنامه یا حتی از هدف برنامه آگاه هستند اشتباهه.

0 ❤️

2024-05-01 09:53:27 +0330 +0330

↩ xgsboy93
مشکل دقیقا همینه که بلد نیستن
عدم آگاهی از قوانین و شرایط استفاده و نحوه‌ی استفاده، هدف استفاده از برنامه نیست
و خب اینم تو حکومت تمامیت خواه طبیعیه که مردمش تکلیفشون با خودشون مشخص نیست
من از دنبال هدف مردم نیستن. بیشتر تجربه‌ی استفاده برام مهمه

0 ❤️

2024-05-06 17:41:08 +0330 +0330

خب اکثرا دنبال وان نایت هستیم
خودم اگه دنبال پارتنر ثابت باشم ترجیح میدم تو مترو یا جای دیگه شماره بدم

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «