میز گردی با شما(ازادی جنسی و حد و مرز ازادی جنسی)

1395/01/21

از امشب قرار موضوعاتی هر چند شب در مورد معضلات پیرامونمون مطرح بشه لذا از همه دوستان با هر گرایشی و هر اعتقادی چه موافق وچه مخالف تقاضا دارم از هرگونه توهین بیاحترامی بی ادبی به همدیگه پرهیز کنید و حرفاتونو بر اساس منطق دلیل امار و منبع در صورتی که دلیلی ارایه میدید قید کنید از مغلطه کردن و یا جناح داری خود داری کنید تا در کمال احترام یه میز گرد داغ داشته باشیم و بتونیم در کنار هم و یه جمع هر چند کوچک تمرین دموکراسی داشته باشیم و اینم بدونن اونایی که قصد انحراف تایپیک یا فحاشی داشته باشن گزارش و یا دایورت میشن به جناح چپ از نیمه بدن مبارک لذا احترام خودتون و دیگران رو حفظ کنید با تشکر از همه دوستان وطن پرست و حقیقت جو Give rose

موضوعاتی هم که قراره مورد نقد وبررسی قرار بگیره بر طبق ارای کاربران تعیین میشه****سعی کنید با ارای خوتون موثر یا غیر مفیدبودن تایپیک رو برای بحث ها اعلام کنید که اگه مفیده میز گرد ادامه داشته باشه و اگه مفید نیست باز هم بشخصه بفهمم و سعی در تغییر میسر فعالیتم داشته باشم mizegerd_0.jpg
15481 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-13 21:46:46 +0430 +0430
0 ❤️

2016-04-13 21:47:13 +0430 +0430

در مورد عکس بالا کاری به درستی یا نادرستیش ندارم ولی خبریه که این روزا تو شبکه های مجازی هست و از بحث ما هم خارج نیس
براستی عدم تطابق ازادی های جنسی تا کجاس و به چه فجایعی ممکنه ختم بشه در این مورد کاملا مطمعنم که با هر گرایش و تمایلی اینو قبول داریم که همسو نبودن تمایلاتمون نتیجه خوبی برامون نداره
بر مثال صحیح بودن مطلب بالا کاملا میبینیمشفاف نبودن تمایلات چجور میتونه زندگی هر کس رو تباه کنه
این عکس رو بخاطر به چالش کشیدن مطلبمون که تصور میشد پایان یافتس گذاشتم تا ببینیم این مطلب تمومی نداره و حالا حالاها در خدمتتونیم ?

0 ❤️

2016-04-14 08:52:05 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w

اتفاقا این عکس داره به سرعت تو شبکه های اجتماعی پخش میشه!

صحت و کذب موضوع هم مشخص نیستش!

اما چیزی که از عکس و خود متن میشه برداشت کرد اینه که جامعه و مردم ما هنوز همونایی هستن که هر روزه داریم تو کوچه و خیابون میبینیم!

واقعیت اینه که مردم ما اکثریت حتی به در مورد حجاب و حرف زدن و یا کار کردن زنان خودشون حساسن!چه برسه به موضوع آزادی جنسی!

باید منطقی بود واقعیت رو پبپذیریم که تو دنیای مجازی حرف زدن کار آسونیه!

من هنوزم میگم با خیانت مخالفم!اما با این وحشی بازیا به هیچ وجه!

هر چند ما نمیتونیم بازم قضاوتی بکنم!چون تو لحظه نبودیم و شاید اگر هر کدوم از ما با چنین صحنه ای احیانا روبه رو بشه کل تفکرات و عقایدش یادش بره!

1 ❤️

2016-04-14 09:09:47 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234
نقل از: JAMSHID_SE7EN

اما چیزی که از عکس و خود متن میشه برداشت کرد اینه که جامعه و مردم ما هنوز همونایی هستن که هر روزه داریم تو کوچه و خیابون میبینیم!

واقعیت اینه که مردم ما اکثریت حتی به در مورد حجاب و حرف زدن و یا کار کردن زنان خودشون حساسن!چه برسه به موضوع آزادی جنسی!

هر چند ما نمیتونیم بازم قضاوتی بکنم!چون تو لحظه نبودیم و شاید اگر هر کدوم از ما با چنین صحنه ای احیانا روبه رو بشه کل تفکرات و عقایدش یادش بره!

البته من هنوزم نفهمیدم این عکس معنیش چیه. میشه یکی این واسه من توضیح بده؟

ایول جان منم نمیدونم?

جالبه که مخاطبان این عکس بیشتر خانم ها هستن تا آقایون!

جالبه ننوشته عاقبت بودن با زن شوهر دار! ?

با اینه خانمه زنده هستش و پسره فوت شده!

پس کلا همه ی بحث ها و قضایا نهایتا برمیگرده به همون پله و خونه ی اول!

0 ❤️

2016-04-14 09:18:45 +0430 +0430

این عکس حالمو گرفت

وحشی گری به تمام معنا ! بعد خودمونو بافرهنگتر از افغانیا یا عربا میدونیم ! نظرم اینه همه آدما جایزالخطا هستن هر کسی به یه نوعی خطا میکنه میشه بخشید میشه تمومش کرد… این کارا فقط نشون میده چقد سطح فرهنگمون پایین هست …

1 ❤️

2016-04-14 09:43:37 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234 این که میگم واقعیته چون اعتقاد قلبیمه و در هر شرایطی قرار بگیرم نه یادم میره نه چیزی چون شعار نمیدم. من یک انسانم. ارزشهای والای انسانی دارم و براشون ارزش قایلم. شاید از لحاظ جسمی جذابترین زن نباشم. شاید هنرمندترین نباشم. شاید سکسی ترین نباشم. شاید خلاقترین نباشم. شاید... شاید... شاید! اما از یک چیز خودم مطمینم. اونم اینکه قلبم خونهٔ خداس. به خودم اجازه نمیدم وجود خدا رو با افکار شیطانی٬ قتل و انتقام و غیره کثیف کنم. اگه یه روز شوهرم به من خیانت کنه٬ فقط عدم رضایتشو نشون داده و وقتی از این زندگی به هر دلیل راضی نیست٬ آزاده که بره دنبال خوشبختیش. براش هم آرزوی موفقیت و شادکامی میکنم. چون وجود ما آدمها تو زندگی همدیگه یه چیز گذراس. همونطوری که خیلی از مردها و زنها با مردنشون٬ همسرانشونو تنها میذارن. لابد باید اونارو هم شلاق بزنیم و قاچ قاچ کنیم؟ آخه گفته بودن تا همیشه با ما خواهند موند؟ تنها یه چیزو میدونم و باور دارم. اعتقادی که از یاد بره اعتقاد نیست و ارزشی هم نداره!

دقیقا لب مطلبو فرمودی!

خیانت کلا تلخ هستش حالا دلیلش هر چی که باشه چه تنوع و چه عدم نارضایتی جنسی و یا مسائل دیگه!

اما چیزی که هستش حس برتری و مالکیت هستش که دین و فرهنگ جامعه ما بهش وجهه داده !

چیزی که الان به ذهنم خطور کرد اینه که اگر زنان شوهران خود رو در حال خیانت ببینن چه حق و حقوقی دارن!

0 ❤️

2016-04-14 09:47:10 +0430 +0430

ایول جان منم نمیدونم?

اما من میدونم معنی این عکس چیه. عاقبت خودبزرگ بینیه. اونقدر که ادعای خدایی میکنیم و رو مرگ و زندگی یکی دیگه تصمیم میگیریم. . من فکر میکردم مرگ دست خداس اما انگار خدا این اواخر زیاد شده.

البته شاید در این نوع مرگ ها و کلا اعدام ها قلم تقدیر رفته!

این پسر هم مقصر نبوده کلا سرنوشتش همین بوده ?

0 ❤️

2016-04-14 10:26:23 +0430 +0430

به نظرم اگر زن یا مردی به همسرش خیانت میکنه حداقل یک د ر صد هم که شده طرفش(همسر)باید خودش و مقصر بدونه چرا؟!اولا اگه دختر یا پسر از قبل اهل رابطه غیر متعارف (در جامعه ما)باشه باید موقع ازدواج گذشته فرد مورد علاقش و بدونه اگه به اندازه کافی تحقیق نکرده باشه و اون و نشناخته باشه پس مقصره دوما وقتی دختر یا پسری که قبل از ازدواج رابطه نا متعارف نداشته و بعد از ازدواج به این راه کشیده بشه(کم پیش میاد)باز همسرش میتونه مقصر باشه شاید هم از خود طرف بیشتر چون حتما کمبودی از لحاظ جنسی یا روحی برای شریک جنسیش داشته که اون جاهای دیگه دنبالش بوده!!هستند کسایی که خودم از نزدیک میشناسم دختر قبل ازدواج رابطه جنسی داشته ولی بعد ازدواج برای شوهر خوب وفادار مونده و روابط گذشته رو گذاشته کنار!!مرد با این شرایط تا دلتون بخواد وجود داره!!
طلاق بهترین کار برای دوری از زن یا مرد خائن و ساختن یه زندگی سالم مورد نظره

0 ❤️

2016-04-14 11:07:33 +0430 +0430

ایول جان منم نمیدونم?

اما من میدونم معنی این عکس چیه. عاقبت خودبزرگ بینیه. اونقدر که ادعای خدایی میکنیم و رو مرگ و زندگی یکی دیگه تصمیم میگیریم. . من فکر میکردم مرگ دست خداس اما انگار خدا این اواخر زیاد شده.

البته شاید در این نوع مرگ ها و کلا اعدام ها قلم تقدیر رفته!

این پسر هم مقصر نبوده کلا سرنوشتش همین بوده ?

اینکه خواست ما سرنوشت و تقدیر یکی دیگه هستش٬ خودبزرگ بینی نیست گلم؟

ایول عزیز منظور بنده رو نگرفتی!

من به نوعی تصدیق کردم کلام شمارو و اون جملم بیشتر طعنه بود!

0 ❤️

2016-04-14 11:44:32 +0430 +0430
JAMSHID_SE7EN: البته واژه تقدس و تعهد که اسکلت عزیز ازش به عنوان یه قرارداد ساختگی یاد میکنن از نظر بنده تو محوریت انسانیت اشخاص قرار داره!که البته به گفته این عزیزان این تفکرات و عقاید در افراد مختلف تعاریف متفاوتی داره!

شاید بعضیا به عنوان آخوند درون ازش یاد کنن!

اما به واقعا این موضوع خیلی پیچیده هستش و نمیشه با تایپ کردن تو دنیای مجازی نظر مطمئنی راجع بهش ارائه کرد!

_

موافقم، شاید اگه همه این قراردادای ساختگی (رابطه، تعهد، خیانت و…) رو بیاریم تو «محوریت انسانیت» مورد ارزیابی قرار بدیم خیلی چیزا حلّه. هرچن خود واژه “انسانیت” هم قراردادی محسوب میشه ولی بعید میدونم تعریف همه اقشار و قاره‌ها و جوامع انسانی درموردش متغیر باشه! بواسطه بیشتر حرکتای آزادی‌خواهی و انساندوستی و دادطلبی که از طریق افراد فرهیخته و روشنفکر و ملل دنیا صورت گرفته، هممون کم و بیش با معنا و ارزش این واژه آشنائیم. میشه گف همین خودش بهترین معیار واسه داوری درمورد اصول زندگی جنسی هم هس که درموردش بشه نتیجه گرف، یادمه کاربر محسن1010 یه جا گف وقتی از بند دین خارج شد، براش خیلی راحت‌تر شده بود که درمورد مسائلی مث «همجنسگرا بودن فرزند» بیاندیشه چون محور قضاوتش شده بود «انسانیت». این محور خودش توی باطنمون برامون خیلی چیزا رو واضح شرح داده، بدون اینکه ما از قبل براش قاعده خاصی نوشته باشیم! درضم لازم میدونم اینجا اعتراف کنم این اصل «بی‌قاعدگی» که من بیشتر جاها بش اشاره میکنم چیزیه که برا خودمم تلخ و ناگواره. ینی من به شخصه ابداً دوس ندارم اینچنین باشه ولی خب هس! حقیقت تلخیه که کاریش نمیشه کرد…

ناگفته نماند که اون معضل “آخوندِ درون”، خارج از بحث تعهد و تقدس و مسائل اینچنینیه، این معضل درمورد همون دسه‌ای صدق میکنه که خود جمشیدِ بزرگوار به درستی بشون اشاره کرد:

مردم ما اکثریت حتی در مورد حجاب و حرف زدن و یا کار کردن زنان خودشون حساسن!چه برسه به موضوع آزادی جنسی!

درمورد این عکس که کپتنِ بزرگوار گذاش، فارغ از صحت و کذبش هرچی هس بقول جمشید روحیه واضح مردم خودمون تو کوچه و بازارو نشون میده که دیگه حال و احوال اونا یه عمـــره که برامون مشخص شده. درمورد این موضو هم شاید اگه همون محوریتی که پیش‌تر معین شدو درنظربگیریم واضحه خیانت به پیوند مشترک، ناپسندیده‌س ولی بدتر از اون، زدنو ناکار کردن شریک زندگیه!.. همون حس احمقانه خدایی واسه تصمیم گیری برا زندگی یه انسان که eyval عزیز به معنای واقعی کلام تشبیه عالی‌ای براش کرد.

البته اینم بگم با وجود این حرفای قشنگ قشنگی که زدم، خودمم هنو نمیدونم اگه روزی در شرایطی مث جایگاه شوهر این زنِ نگون‌بخ قرار بگیرم، واکنشم چیه و توی اون لحظه که به گمان عقلم به این افکار و بحثا قد نمیده و تنها چیزی که از اینجا یهو تو خاطرم پررنگ میشه شاید تاپیک خشونت باشه(!) چه گلی به جمالشون میزنم! ولی از این داستان من یه درس گرفتم حالشو داشتید بخوندید: «خیانت الهام و شلیک به او»

0 ❤️

2016-04-14 11:55:39 +0430 +0430

دوستان! یه سوال برای من پیش اومده. هرکی جواب داد و راهنماییم کرد. دمش گرم. جنایت‌های ناموسی یا قتل ناموسی به ارتکاب خشونت و اغلب قتل زنان یک خانواده به دست مردان خویشاوند خود گفته می‌شود. این زنان به علت «ننگین کردن شرافت خانواده خود» مجازات می‌شوند. این ننگ موارد گوناگونی را شامل می‌شود از جمله خودداری از ازدواج اجباری، قربانی یک تجاوز جنسی بودن، طلاق گرفتن (حتی از یک شوهر ناشایست)، رابطه با جنس مخالف، و یا ارتکاب زنا. برای اینکه فردی قربانی جنایت‌های ناموسی شود، فقط اینکه گمان برده شود او آبروی خانواده را بر باد داده‌است کافیست. قتل ناموسی در برخی شهرهای ایران هم رایج است. برای مثال بر اساس گزارش پلیس ایران تنها در سال ۱۳۸۸ در شهر اهواز ۱۵ زن قربانی قتل ناموسی شدند که معادل ۲۴٫۵٪ از کل قتل‌های سال ۸۸ شهر اهواز می‌شود، البته این آمار نسبت به سال ۸۴ که میزان قتل‌های ناموسی در اهواز ۳۵ درصد بوده، کاهش یافته است. به‌گفته بازپرس شعبه ویژه قتل اهواز برخی آداب و رسوم «مانند لزوم ازدواج دخترعمو با پسرعمو یکی از دلایل این قتل‌ها است که برخی مواقع اگر غیر از این اتفاق بیفتدمنجر به قتل می‌شود». و برخی قتل‌های ناموسی هم فقط بر مبنای سوء ظن صورت می‌پذیرد. حالا سوال من اینه. مرد ایرانی! وقتی دخترتو یا خواهرتو به زور مجبور به ازدواج با کسی که دوست نداره میکنی٬ یا وقتی به زنی تجاوز میکنی٬ یا وقتی زنتو با زنای دیگه مقایسه میکنی و فکرت دنبال زنای دیگه اس٬ و تو فکرت خیانت میکنی , یا وقتی دست به قتل میزنی چون شک کردی٬ با تو باید چیکار کرد؟

گاهی وقتها فکر میکنم اگه هر بار که یه زن موقع زایمانش شد٬ شوهرشم همون کنارش میخوابوندن و یه قاچ هم به مناطق شکمش میزدن که درد سزارین رو بعد به هوش اومدنش بفهمه و چند روز عذاب بکشه٬ اونوقت میفهمیدن دنیا دست کیه و بعدش هم زرت و زورت زنشونو حامله نمیکردن. اگه در رابطه با قتلهای ناموسی هم همین بشه خوبه. تویی که شوهر این زنی و اینطوری قاچش میزنی٬ گیریم زنت گناهکار. مادرش چی؟ چطور دلت میاد جگرگوشهٔ این مادرو اینطوری بذاری جلوی چشمش؟ یا به قتل برسونیش؟ حتما چون درد زن بودن رو نمیدونی. درد زایمان رو نمیدونی.

__

اتفاقن نویسنده همون داستانی که تو پست قبل بش اشاره کردم، یادمه زیر داستانش در جواب من گف حکم شخصی که «قتل ناموسی» مرتکب تو کشورایی مث آمریکا و فرانسه هم مث ایرانه، که واسه همین من حس کردم کارشو توجیه میکنه و حسابی رگبار فحشو جاری کردم به روی مبارکش! (اگه کسی در این موردم مسائل حقوقی اون کشورارو دقیق میدونه مارو راهنمایی کنه)

تا جایی که من اطلا دارم اینجور حرکتا بیشتر تو جهان سوم و کشورای اولترا مذهبی و مردسالار مث ایران صورت میگیره (حالا نمیگم کودوم استانا و شهرا که یهو صاحباش که تالا تو بحثمونم شرکت نکردن یکدفه ظهور نکنن بیان فحشمون بدن بگن داری حرفای ضدقومی-نژادی میزنی!)

0 ❤️

2016-04-15 05:15:24 +0430 +0430

در مورد عکس بالا کاری به درستی یا نادرستیش ندارم ولی خبریه که این روزا تو شبکه های مجازی هست و از بحث ما هم خارج نیس
براستی عدم تطابق ازادی های جنسی تا کجاس و به چه فجایعی ممکنه ختم بشه در این مورد کاملا مطمعنم که با هر گرایش و تمایلی اینو قبول داریم که همسو نبودن تمایلاتمون نتیجه خوبی برامون نداره
بر مثال صحیح بودن مطلب بالا کاملا میبینیمشفاف نبودن تمایلات چجور میتونه زندگی هر کس رو تباه کنه
این عکس رو بخاطر به چالش کشیدن مطلبمون که تصور میشد پایان یافتس گذاشتم تا ببینیم این مطلب تمومی نداره و حالا حالاها در خدمتتونیم ?

برادر جک من هم کاری به درستی یا نادرستی عکسی که گذاشتی ندارم ولی خیانت به هیچ وجه قابل توجیه نیست…تمایلات جنسی ما اگر هم سو نباشه و زندگی رو نابود کنه باید ازش خارج شی و زندگی جدید بسازی یا همون طلاق …
به چه حقی ازاعتماد شریک زندگی سواستفاده کنیم؟
حرفایه بالا هم واسه زن هست هم مرد

0 ❤️

2016-04-15 06:28:35 +0430 +0430
نقل از: sooooofi يه روز نبودما! نتيجه گيريم كردين؟! اولن در مورد واژه ى تقدس كه استفاده كرده بودم بايد بگم منظور من همون احترامِ خيلى خيلى زيادِ! :) وگرنه هيچ چيز پرستيدنى نيست! دومن هم كه!!! اسى همه چيزو انقد خوب و واصح گفت كه جايى واسه ايراد گرفتن نذاشت! **قاعده اى در كار نيست** تا حدودى موافقم اما تا حدودى هم نه! نمى دونم يه چيزى ته دلم انگار نميخواد بعضى گرايش هارو بپذيره! :| اصولاً آدميم كه تحت هيييييييچ شرايطى يه سرى چهارچوب ها رو نخواهم شكست، واسه همينم با اين بى قاعدگى مشكل دارم! :| بگذريم! كاپيتان جانم خيلى ها ديگه رمق شهوانى اومدن رو ندارن! دليلشم كه واضحه... :( اما تو نرو لطفاً! همين شما چند نفر كاربر خوب كه هستين بمونين لااقل! ?

خوشحالم که تو این بی بازاری بازم یه عده هستنکه هنوز تو بحثا شرکت میکنن
یاد ان روزگاران یاد باید
ولی بحث تموم نشده و نمیشه ما تا الان مخالف نداشتیم هر چی تعداد شرکت کنندگان بیشتر شه چالش بیشتر میشه اگه میبینید بقول خودمون بحثو خاتمه یافته میبینید چون نظرات کمه
امیدوارم الان که یه سری چهار چوب کلی گفتیم وارد جزییات بیشتر بشیم مثلا همجنس بازا و زوجها و افرادی با تمایلات مختلف شرکت کنن تا از دید اونام بتونیم قضیه رو ببینیم

به خاطر اینکه متوجه شدم با دو تا از دوستای خییییییلی عزیزم در مورد موضوع تاپیک اختلاف دیدگاه اساسی داریم ترجیح دادم تو این بحث شرکت نکنم ولی وقتی میبینم در به در دنبال نظر مخالف میگردین میگم خوب رفاقت تو همین روزا به درد میخوره دیگه. ?

تک تک پستهای تاپیک رو خوندم و به نظر من دوتا دوست عزیزم (جک و اسکلت) اگه پشت این میز گرد صندلیاشون رو یه کوچولو بچرخونن ممکنه دید بهتر و دقیقتری نسبت به قضیه داشته باشن. من احساس میکنم دوستان بعضی وقتا آزادی جنسی رو با هرزگی قاطی میکنن. قرار نیست هر کی آزادی جنسی یا فانتزی غیر معمول داشت حتما هرزه هم باشه با زوجایی که فانتزی گروپ دارن حکم لازم نیست حتما پسرشون گی بشه.

جک عزیز تو یکی از پستهای صفحه 2 که در جواب من و کاربر عزیز دیگه ای (سوفی) دادی سوال کردی آیا زوجی که تمایل به گروپ سکس دارن آیا مرد شهامت اینو داره که به پسرش بگه امشب مامانت با یه مرد دیگه سکس داره؟

دوست عزیزتر از جان من، مگه همین مرد مورد نظر شما درباره زنش که اخلاقا، شرعا، قانونا بهش حلاله میتونه به پسرش بگه زود شامتو بخور سفره رو جمع کنیم امشب میخوام مامانتو بکنم (با پوزش از همه) که ما انتظار داریم اونم بتونه بگه؟

اسکلت عزیز که یکی از دلایل اصلی اومدنم به سایت شهوانی بودی، اون بچه ای رو که نگرانشی از فانتزی سکسی والدینش باخبر بشه و سرخورده بشه اگه والدینش اینکاره نباشن چند درصد میشه گارانتی کرد که مادرش دوس پسر نگیره؟ و به نظرت وقتی زنی پنهانی از شوهرش پسر بازی کنه احتمال لو رفتن و سرخوردگی بچش بیشتره یا اگه همراه شوهرش یه روابط کنترل شده داشته باشه؟

یه سوال دیگه ای هم که برام پیش اومد تو این تاپیک این بود که چرا شما همه تعهد ها رو مال بعد ازدواج میدونین ؟ مگه اون تکه کاغذ چه تاثیری میتونه داشته باشه؟ مگه تعهد نباید تو دل آدم باشه نه تو کمد دیواری خونشون؟ مگه این تعهد و وفاداری رو آدم نمیتونه به دوس دختر یا دوس پسرش داشته باشه؟ مگه ... ؟

من به هیچ عنوان قصد دفاع از زوجها یا توجیح بعضی فانتزیاشون رو ندارم و اتفاقا برعکس، اگه فراخی ماتحت اجازه بده قصد دارم یه تاپیک بزنم و بیشر در مورد مخاطرات اون روابط مطلب بذارم ولی در کل ضمن احترام به همه عقایدبه عقیده من هیچ انسانی حق این رو نداره که برای علایق و تمایلات جنسی انسان دیگه ای حد و مرز تعیین کنه. تا زمانی که تمایلات جنسی اون شخص باعث صدمه و ضرر به شخص دیگه بشه یا به اجتماع آسیب بزنه (که در این حالت هم باز کلی ماده تبصره میتونه داشته باشه) و همیشه باید اینو در نظر گرفت که وقتی نوع تمایل جنسی یه نفر برا من عجیب و نامعقول به نظر میاد ممکنه همون اندازه هم تمایل جنسی من برا اون عجیب بیاد.

کاربر عزیز eyval123412341234 ، از شما هم سپاسگذارم بابت مطالب پر محتواتون و واقعا تبریک میگم به خاطر داشتن همچین همسر فداکاری که تو ایران تقریبا دیگه نسلش منقرض شده و البته به نظر من این رفتار و فداکاری همسرتون وظیفه و مسئولیت شما رو هم در قبال ایشون سنگینتر میکنه. هرچند مطمئنا ایشونم اگه شما رو لایق این فداکاری نمیدونستن نمیکردن این کارو.

در هر حال از ته دل آرزو میکنم مشکل هرچی هست برطرف بشه تا زندگیتون از اینی هم که هست شیرینتر بشه.

در نهایت امیدوارم که جک و اسکلت بدونن که چقدر برام عزیزن و هیچ غرضی هم در این پست نبود

0 ❤️

2016-04-15 10:09:25 +0430 +0430

البته خیلی خوبه که این موضوع رو نمیشه به سادگی جمعش کرد و جا واسه به چالش کشیدن نظرات هم زیاده!

از دید بنده ازدواج هنوزم یه تعهد هستش و فرق زیادی با رابطه ی دوران مجردی داره!چون تنها هدفش روابط جنسی نیست که ما بخوایم در مورد آزادیهای جنسیش تصمیم گیری کنیم!و این روهم لحاظ بکنم که کلا واژه ی غیرت و حس مالکیت تو این دیدگاه من جایی نداره!

اما تعهد و تقدس ازدواج صرفا خوندن اون صیغه ی عربی و امضا کردنش مطلقا نیست!با نظر دوستان موافقم که حتی این تعهدات میتونن در دوران مجردی هم برای شریک جنسی ما ملزم به اجرا باشن!

مادامی که رابطه ی طرفین آکنده از عشق و پایبند ماندن به این اصول،اون هم در چهارچوب اخلاقیات (ونه عرف جامعه)!باشه چیزی به نمام آزادی جنسی نمیتونه تو رابطشون شکل بگیره!

و اما ملخص کلام و شاید آخرین نظر من تو این مبحث!

آزادی جنسی رو من از دریچه ی وابستگی عاطفی وحس مالکیت بهش نیگا نمیکنم!میتونم هضمش کنم این رو که شریک جنسی من با مرد دیگری همبستر باشه و به خواسته هاش احترام میذارم حتی اگر عاشقش باشم! اما شریک زندگیم به هیچ وجه!البته مادامی که خطایی از خودم سر نزنه!

اما به واقع شرکای زندگی مشترک تا زمانی که به هم تعهد دارن و این مسئولیت و تعهدشون در عمق عشق و عاطفشون شکل گرفته و محبوس هستش، هیچ کدام نمیتونن حتی به تمایلات جنسیشون با غیر رو بهش فکر کنن!و این موضوع به خودی خود منتفی هستش

به بزرگواری خودتون ببخشین اگر رک و صریح میگم : من اصلا نمیتونم تحمل کنم و ببینم که شریک زندگی،جنسی و عاطفیم داره پاهاشو میده بالا و یه نفر دیگه میکنتش! حالا اسمشو دوستان میخوان بزارن غیرت و یا حس مالکیت و یا چیز دیگری مهم نیست!چون قبلا هم گفتم من به حقوق زنان و فمینیسم غیر افراطی معتقدم!

0 ❤️

2016-04-15 10:18:03 +0430 +0430
نقل از: sooooofi
نقل از: sooooofi يه روز نبودما! نتيجه گيريم كردين؟! اولن در مورد واژه ى تقدس كه استفاده كرده بودم بايد بگم منظور من همون احترامِ خيلى خيلى زيادِ! :) وگرنه هيچ چيز پرستيدنى نيست! دومن هم كه!!! اسى همه چيزو انقد خوب و واصح گفت كه جايى واسه ايراد گرفتن نذاشت! **قاعده اى در كار نيست** تا حدودى موافقم اما تا حدودى هم نه! نمى دونم يه چيزى ته دلم انگار نميخواد بعضى گرايش هارو بپذيره! :| اصولاً آدميم كه تحت هيييييييچ شرايطى يه سرى چهارچوب ها رو نخواهم شكست، واسه همينم با اين بى قاعدگى مشكل دارم! :| بگذريم! كاپيتان جانم خيلى ها ديگه رمق شهوانى اومدن رو ندارن! دليلشم كه واضحه... :( اما تو نرو لطفاً! همين شما چند نفر كاربر خوب كه هستين بمونين لااقل! ?

خانوم سوفی عقاید شوما رو تحسین میکنم

البته واژه تقدس و تعهد که اسکلت عزیز ازش به عنوان یه قرارداد ساختگی یاد میکنن از نظر بنده تو محوریت انسانیت اشخاص قرار داره!که البته به گفته این عزیزان این تفکرات و عقاید در افراد مختلف تعاریف متفاوتی داره!

شاید بعضیا به عنوان آخوند درون ازش یاد کنن!

اما به واقعا این موضوع خیلی پیچیده هستش و نمیشه با تایپ کردن تو دنیای مجازی نظر مطمئنی راجع بهش ارائه کرد!

جمشيد جانم! خيلى زياد پوزش ميخوام.من همين الان اين پست شما رو ديدم... :( و خيلى زياد هم ممنونم!شما لطف دارين ? حقيقتاً همينطوره كه ميگين، انگار نميشه واسه خيلى از حرف ها كلمه مناسب پيدا كرد! من باور دارم بعضى حد و مرز ها و چهارچوب ها، هر قدر هم دست و پا گير و محدود كننده، لازمه كه باشه. مگرنه دنياى حشريت و فانتزى ها حد و مرز و انتها نداره. يكى رو كه عملى كنى بعدى و بعدى ها شروع ميشن!

خواهش میکنم سوفی جان?

دقیقا درست میفرمایی!تو دنیای حشریت تمایلات انتها نداره و هر چقدر پیشروی کنیم خسارات وارده هم زیادتر هستش!

واقعا نمیشه به سادگی در مورد این موضوع حرف زد و احساسات درونمون رو در قالب متن بنویسیم!

0 ❤️

2016-04-15 15:36:33 +0430 +0430
Arrow11:

به خاطر اینکه متوجه شدم با دو تا از دوستای خییییییلی عزیزم در مورد موضوع تاپیک اختلاف دیدگاه اساسی داریم ترجیح دادم تو این بحث شرکت نکنم ولی وقتی میبینم در به در دنبال نظر مخالف میگردین میگم خوب رفاقت تو همین روزا به درد میخوره دیگه. ?

تک تک پستهای تاپیک رو خوندم و به نظر من دوتا دوست عزیزم (جک و اسکلت) اگه پشت این میز گرد صندلیاشون رو یه کوچولو بچرخونن ممکنه دید بهتر و دقیقتری نسبت به قضیه داشته باشن. من احساس میکنم دوستان بعضی وقتا آزادی جنسی رو با هرزگی قاطی میکنن. قرار نیست هر کی آزادی جنسی یا فانتزی غیر معمول داشت حتما هرزه هم باشه با زوجایی که فانتزی گروپ دارن حکم لازم نیست حتما پسرشون گی بشه.

اسکلت عزیز که یکی از دلایل اصلی اومدنم به سایت شهوانی بودی، اون بچه ای رو که نگرانشی از فانتزی سکسی والدینش باخبر بشه و سرخورده بشه اگه والدینش اینکاره نباشن چند درصد میشه گارانتی کرد که مادرش دوس پسر نگیره؟ و به نظرت وقتی زنی پنهانی از شوهرش پسر بازی کنه احتمال لو رفتن و سرخوردگی بچش بیشتره یا اگه همراه شوهرش یه روابط کنترل شده داشته باشه؟

یه سوال دیگه ای هم که برام پیش اومد تو این تاپیک این بود که چرا شما همه تعهد ها رو مال بعد ازدواج میدونین ؟ مگه اون تکه کاغذ چه تاثیری میتونه داشته باشه؟ مگه تعهد نباید تو دل آدم باشه نه تو کمد دیواری خونشون؟ مگه این تعهد و وفاداری رو آدم نمیتونه به دوس دختر یا دوس پسرش داشته باشه؟ مگه ... ؟

من به هیچ عنوان قصد دفاع از زوجها یا توجیح بعضی فانتزیاشون رو ندارم و اتفاقا برعکس، اگه فراخی ماتحت اجازه بده قصد دارم یه تاپیک بزنم و بیشر در مورد مخاطرات اون روابط مطلب بذارم ولی در کل ضمن احترام به همه عقایدبه عقیده من هیچ انسانی حق این رو نداره که برای علایق و تمایلات جنسی انسان دیگه ای حد و مرز تعیین کنه. تا زمانی که تمایلات جنسی اون شخص باعث صدمه و ضرر به شخص دیگه بشه یا به اجتماع آسیب بزنه (که در این حالت هم باز کلی ماده تبصره میتونه داشته باشه) و همیشه باید اینو در نظر گرفت که وقتی نوع تمایل جنسی یه نفر برا من عجیب و نامعقول به نظر میاد ممکنه همون اندازه هم تمایل جنسی من برا اون عجیب بیاد.

__

خعوب گیرت انداختیم! (clap) کپتن زودی اون طنافو وردار بیار با گره کور ببندیمش به صندلی با دیدِ رو به افق عرشه تا جم نتونه بخوره! الان خودمون انقد میچرخونمیت سرت گیج بره خخخخخخخخخخ

خب نخست عرض شود که خعلی خوب شد بلخره تشریف اوردی، ? بی‌تاعارف بگم که این میزگرد بدون حوضور خودت معنایی نداش! چون قرار نیس ما اینجا دور هم هولو و گیلاس بچینیم کسی هم ایراد نگیره! و درضم من خودم به هیچ عنوان فک نمیکنم طی یه گفتگوی متمدنانه، اختلاف دیدگا روی احترام متقابل چن تا دوست هیچ تأثیر منفی‌ای بذاره. بنابرین چه درمورد این مسله چه هر موضوع دیگه، اگه هر دوستی بیاد بم بگه اشتبا فک میکنی، باکمال میل پذیرای حرفاشم. البته ناگفته نماند که درمورد موضوع پیچیده‌ای مث این تاپیک، من هنوز به نتیجه‌ای نرسیدم که بخوام نظریه شخصی صادر کنمو ازش دفا کنم. پس در باب این موضو فعلن یه ندانم‌گرا هسم. برا همین هراونچه که تالا گفتم یا براساس حدسیات بود یا اینکه در اصل سؤال مطرح کردم. ولی گمان کنم سوء برداشت پیش اومده…

اول اینکه منظور ما این نبود هر زوجی فانتزی غیرمعمول دارن ینی کارشون هرزگیه و یقینن پسرشونم گی میشه! اون تنها یه مثال بود. و دوم: من همواره «تعهد» رو کلن درمورد «رابطه دونفره» تعریف کردم، نه فقط واسه ازدواج. برا همین بجای استفاده از “شوهر” یا “زن”، ممولن لفظ “پارتنر” رو به کار میبرم. و البته سومیش: ما که هنوز فانتزیای روابط زوجا رو محکوم نکردیم. چون واضحه معیار مشخصی در دسرسمون نیس غیر از همون «انسانیت» که این خودبه‌خود اون دو تا فاکتور اصلی «توافق طرفین - عدم آسیب» رو تداعی میکنه. من خودم بارها تو همین سایت گفتم «هیچ قاعده‌‌ای درکار نیس که ما براساسش برا طرز زندگی افراد، نسخه بپیچیمو حکم صادر کنیم» فلذا اینکه ما چماغ بگیریم دسمون برا زوجا یه روش زندگی خاصو توصیه کنیم عین جاهلیته، فرقی‌م نداره اسم این چماق چی باشه، چه “اسلام” باشه، چه “فرهنگ ایرانی” چه “غیرت و ناموسپرستی” چه هر لفظ قراردادی دیگه… من خودمو هم از لحاظ گرایش جنسی چندان سالم نمیدونم که بخوام تئوری نمونه بنویسم. چه بسا روزگاری GORE (خشونت‌طلبی) سراسر افکارم رسوخ کرده بود و پیامداش هنوزم عین ویروس ناخوانده آزارم میده!

و اما نظر من درمورد این فرمایشت:

اون بچه ای رو که نگرانشی از فانتزی سکسی والدینش باخبر بشه و سرخورده بشه اگه والدینش اینکاره نباشن چند درصد میشه گارانتی کرد که مادرش دوس پسر نگیره؟ و به نظرت وقتی زنی پنهانی از شوهرش پسر بازی کنه احتمال لو رفتن و سرخوردگی بچش بیشتره یا اگه همراه شوهرش یه روابط کنترل شده داشته باشه؟

من جدّن نمیدونم چه لزومی هس که حتمن این مادر، غیر از شوهر خودش، دوس پسر هم بگیره و پسربازی بکنه… صدالبته پنهانی اینکارو کردن عاخرش ضربه محلکی میتونه به بنیان خانواده‌شون وارد کنه، حالا چه کار زن باشه، چه مرد. ولی عایا واقعا لازمه که مرد و زن حتمن غیر از پارتنر اصلی خودشون سراغ تنوع‌طلبی هم برن و گوش به زنگ فانتزیای زیرشیکمیشون باشن؟ حالا چه با توافقِ هم، چه پنهانی. ینی در روزگار امروز دیگه امکانش نیس یه پسر و دختر عاشق هم باشن و فقط با سکس در آغوش گرم و عاشقانه خودشون دوتایی به آرامش برسن؟
این دوستمون eyval123412341234 (که فراموش نشه از بهترین نویسنده‌های سایتم هس ? ) حرف قشنگی زد: «اون چیزی که ما تو آغوش غریبه‎‌ها دنبالش میگردیم٬ آرامشه که شریک زندگیمون ازمون دریغش میکنه.» نظرت در این مورد چیه؟

0 ❤️

2016-04-15 17:46:01 +0430 +0430

به نظر بنده قبل از این که بحث ازادی درمورد هرچیز مطرح بشه باید اول جنبه ی داشتن اون ازادی بررسی بشه که ببینیم ایا ما ایرانی ها جنبه ازادی رو داریم یا نداریم… سوابق حاکی از انست که ایرانی جماعت جنبه ازادی نداشته و همیشه جوری گند زده که بوی تعفنش مث جویبار لجن سرازیر شده…

نمونه اون رو توی همین سایت دید که میشه تقریبا گفت که ازادی رو برای هم میهنان ما به ارمغان اورده که هرغلطی دلشون خواست بکنند ولی هرجا میبینی عکس الت گند و کثیف از هر قربتی و دهات میبینی که حالت به هم میخوره… حالا درسته سایت یه سایت سکسی ازاد هست ولی دیگه قرار نیست یه سری عنش رو دربیارن هر جا رسیدن عکس در ابعاد بزرگ از الت مشمعز کننده خودشون بذارن… مخصوصا جدیدا که توی امضاهاشون هم عکسای بزرگ و تاسف اور از این ماسماسک گذاشتن هرجا پست میذارن ادم اسهال میشه ? پس به نظرتون ایا توی همین سایت ملت جنبه همین ازادی ای که ادمین شهوانی براشون گذاشته رو دارن؟؟؟؟ خیلی مشتاق هستم برای جواب این سوال

چنانچه با عنوان تاپیک هم مخالفم اساسا ما چیزی به اسم ازادی جنسی به تنهایی نمیشناسیم… بلکه کلمه ازادی خودش در تمام زمینه ها مطرح هست…

0 ❤️

2016-04-15 18:06:31 +0430 +0430

و جالب این که این جماعت حتی تحمل خواهش برای اصلاح کردن رفتارشون رو هم ندارند!! ما که نگفتیم حق ندارین سایت رو به گنداب بکشید ولی وقتی هم ازشون خواهش میکنی که عزیز من برادر من داداش من دوست گرامی دوست عزیز هموطن بزرگوار این کار تو صحیح نیست نکن به جاش فقط با فحش خواهر و مادر جوابت رو میدن!!!

این تاپیک رو ملاحظه بفرمائین برخورد متمدناااااانه رو ببینید:

https://shahvani.com/forum/topic/-----%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%D8%B9%DA%A9%D8%B3%D9%87-%D8%A2%D9%84%D8%AA-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-

من اهل شعار دادن نیستم مگرنه برام خیلی راحته که راحت بیام اینجا شعار سر بدم… ولی این بهم ثابت شده که ما حتی فرهنگ گفتگوی سالم رو هم نداریم… و جالب این که همین کاربری که اینجا دم از گفتگوی متمدنانه زده خودش بیشترین امار کنتاکت و درگیری لفظی با کاربرای مختلف رو داره بله!! :|

0 ❤️

2016-04-15 18:10:46 +0430 +0430

اررو جانم! چقدر خوشحال شدم وقتى ديدم شما كلمات مناسب واسه توضيح اين موضوع رو پيدا كردين! راستش رو بگم خيلى سعى كردم منظورمو تايپ كنم اما نشد! :| مگه ما از گرايش هاى پدر و مادر هامون خبر دار شديم؟! مگه هر بار كه سكس كردن به ما گفتن كه درباره ى فانتزى هاى عير معمولشون بگن!؟؟؟ نظرى در مورد بچه نميدم چون باز ميگن غير واقعى فكر مى كنم! اما بايد بدونيم كه وقتى كسى فانتزى خارج از عُرفى رو عملى ميكنه قطعاً اون رو با تمام عواقب و اتفاقاتش پذيرفته. و تا زمانى كه آسيبى به كسى خارج از اون رابطه نزنه لزومى نداره كس ديگه اى در جريانش قرار بگيره چه برسه به اين كه حد و مرز تعيين كنه! :|چقدر توضيح دادن منظورم سخته:| و خوشحالم از اين كه به اين موضوع اشاره كردين! دو نفر تا زمانى كه با همن، چه ازدواج كرده باشن چه دوست دختر و دوست پسر باشن نصبت به هم تعهد و مسئوليت دارن و نبايد اين موضوع ناديده گرفته بشه! از ديد من ازدواجِ روى كاغذ بدون عشق و تعهد طرفين، فقط به درد وام گرفتن ميخوره و بس!:| از طرف ديگه ازدواج به معنى زوج بودن دو نفر لزومى نداره كه حتماً جايى ثبت شده باشه تا اون دو نفر بتونن با هم باشن و باهم زندگى كنن... ميشه لطفاً تاپيك بزنين؟!به نظرم خيلى زياد لازمه! :)

?

0 ❤️

2016-04-16 02:49:21 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
Arrow11:

__

خعوب گیرت انداختیم! (clap) کپتن زودی اون طنافو وردار بیار با گره کور ببندیمش به صندلی با دیدِ رو به افق عرشه تا جم نتونه بخوره! الان خودمون انقد میچرخونمیت سرت گیج بره خخخخخخخخخخ

خب نخست عرض شود که خعلی خوب شد بلخره تشریف اوردی، ? بی‌تاعارف بگم که این میزگرد بدون حوضور خودت معنایی نداش! چون قرار نیس ما اینجا دور هم هولو و گیلاس بچینیم کسی هم ایراد نگیره! و درضم من خودم به هیچ عنوان فک نمیکنم طی یه گفتگوی متمدنانه، اختلاف دیدگا روی احترام متقابل چن تا دوست هیچ تأثیر منفی‌ای بذاره. بنابرین چه درمورد این مسله چه هر موضوع دیگه، اگه هر دوستی بیاد بم بگه اشتبا فک میکنی، باکمال میل پذیرای حرفاشم. البته ناگفته نماند که درمورد موضوع پیچیده‌ای مث این تاپیک، من هنوز به نتیجه‌ای نرسیدم که بخوام نظریه شخصی صادر کنمو ازش دفا کنم. پس در باب این موضو فعلن یه ندانم‌گرا هسم. برا همین هراونچه که تالا گفتم یا براساس حدسیات بود یا اینکه در اصل سؤال مطرح کردم. ولی گمان کنم سوء برداشت پیش اومده…

اول اینکه منظور ما این نبود هر زوجی فانتزی غیرمعمول دارن ینی کارشون هرزگیه و یقینن پسرشونم گی میشه! اون تنها یه مثال بود. و دوم: من همواره «تعهد» رو کلن درمورد «رابطه دونفره» تعریف کردم، نه فقط واسه ازدواج. برا همین بجای استفاده از “شوهر” یا “زن”، ممولن لفظ “پارتنر” رو به کار میبرم. و البته سومیش: ما که هنوز فانتزیای روابط زوجا رو محکوم نکردیم. چون واضحه معیار مشخصی در دسرسمون نیس غیر از همون «انسانیت» که این خودبه‌خود اون دو تا فاکتور اصلی «توافق طرفین - عدم آسیب» رو تداعی میکنه. من خودم بارها تو همین سایت گفتم «هیچ قاعده‌‌ای درکار نیس که ما براساسش برا طرز زندگی افراد، نسخه بپیچیمو حکم صادر کنیم» فلذا اینکه ما چماغ بگیریم دسمون برا زوجا یه روش زندگی خاصو توصیه کنیم عین جاهلیته، فرقی‌م نداره اسم این چماق چی باشه، چه “اسلام” باشه، چه “فرهنگ ایرانی” چه “غیرت و ناموسپرستی” چه هر لفظ قراردادی دیگه… من خودمو هم از لحاظ گرایش جنسی چندان سالم نمیدونم که بخوام تئوری نمونه بنویسم. چه بسا روزگاری GORE (خشونت‌طلبی) سراسر افکارم رسوخ کرده بود و پیامداش هنوزم عین ویروس ناخوانده آزارم میده!

و اما نظر من درمورد این فرمایشت:

اون بچه ای رو که نگرانشی از فانتزی سکسی والدینش باخبر بشه و سرخورده بشه اگه والدینش اینکاره نباشن چند درصد میشه گارانتی کرد که مادرش دوس پسر نگیره؟ و به نظرت وقتی زنی پنهانی از شوهرش پسر بازی کنه احتمال لو رفتن و سرخوردگی بچش بیشتره یا اگه همراه شوهرش یه روابط کنترل شده داشته باشه؟

من جدّن نمیدونم چه لزومی هس که حتمن این مادر، غیر از شوهر خودش، دوس پسر هم بگیره و پسربازی بکنه… صدالبته پنهانی اینکارو کردن عاخرش ضربه محلکی میتونه به بنیان خانواده‌شون وارد کنه، حالا چه کار زن باشه، چه مرد. ولی عایا واقعا لازمه که مرد و زن حتمن غیر از پارتنر اصلی خودشون سراغ تنوع‌طلبی هم برن و گوش به زنگ فانتزیای زیرشیکمیشون باشن؟ حالا چه با توافقِ هم، چه پنهانی. ینی در روزگار امروز دیگه امکانش نیس یه پسر و دختر عاشق هم باشن و فقط با سکس در آغوش گرم و عاشقانه خودشون دوتایی به آرامش برسن؟
این دوستمون eyval123412341234 (که فراموش نشه از بهترین نویسنده‌های سایتم هس ? ) حرف قشنگی زد: «اون چیزی که ما تو آغوش غریبه‎‌ها دنبالش میگردیم٬ آرامشه که شریک زندگیمون ازمون دریغش میکنه.» نظرت در این مورد چیه؟

اسکلت عزیز بدرستی تقریبا حرفای منو گفت و من یه سری چیزا رو در جواب به اروی عزیز بهش اضافه میکنم
اصلا من منظورم این نبود که اگه زوجی فانتزی دارن بچشون گی میشه یا ادمای مجرد بقول شما حساب نیستن و باید قواله ازدواج باشه تابفهمن زندگی یعنی چه
در روابط بین دو نفر قبل ازدواج فراق بال بیشتری برای رسیدن به فانتریامون هست و اگرم شریک جنسیمون هر زمان ناراضی بود نهایتش اینه هر کی میره پی زندگی خودش ایا در رابطه متاهلین همینجوره؟نمیگم متاهلین تافته جدا بافتن اما جدن دنیای یه مجرد با متاهل خیلی متفاوته باور کنید اصلا شبیه هم نیست .من هرگز نگفتم فانتزیای زوجین یا پارتنر ها غلطه ویا درسته.
اما سعی کردم نقاط ضعف و قوت هر نظری رو بیان کنم
نمیخواستم نظرمو بگم اما الان میگم تا دچار سو تفاهم نشه
ایا سکس بدون کاندوم خطر ابتلا به ایدزو افزایش نمیده ؟منطقیه حتی با یه ادم تمیز هم ما از کاندوم استفاده میکنیم .
در خوانواده هایی که فانتزی هایی دارن و بهش توجه میکنن هم همینجوره تا کی بچه نمیفهمه؟اصغر اقا میده .مممد اقا میاد وممد اقا میره عباس اقا میاد و همینجور پسر یا دختر قصه ما هم فکر میکنن لوله اب خرابه تلویزیون خرابه و … ?
یادم نمیره اولین باری که فهمیدم بچه چجور درست میشه تا مدتها از پدر مادر خودم متنفر بودم (dash)
چرا باید از اونور بوم بیفتیم ؟از اینور مدام نمازو میکنن تو مخمون با پای چپ برو با پای راست نمازت قضا نشه و … از اونورم سکس .فانتزی هارد سکس دونفره 7 نفره و …این بشر سیری نداره .بالاخره هر چیزی تعادلش خوبه از نظر من اقا دنبال تنوعی باش پارتنر عوض کن اما وقتی سعی کردی بری زیر یه سقف یعنی پذیرفتی زندگی فقط سکس نیس کار کردنه تفریح نون خریدن تو صف ایستادن دنبال تعلیم و تربیت فرزندات بودن براشون الگو شدن و …دیگه مال خودت نیستی که بتونی بری 4صبح بیای دیگه خیلی کارا رو که کردی نمیتونی بکنی کسیم اینو انکار کنه میگم یه چیزیش میشه.الان ممکنه باز از حرفام سو برداشت بشه من با زوجا بودم چندین تجربه داشتم حتی اونام چند تاشون میگفتن دیگه بچمون حالیشه روابطمونو کنترل کردیم نمیتونیم مثل سابق ازاد باشیم چون به فرزندامون اسیب میزنه .مثال خودمو عرض کردم در مورد اینکه خودم چه حسی به والدینم داشتم در صورتی که زندگی همینجور شکل میگیره اما من اون دنیا رو نمیفهمیدم و هضمش برام سخت بود.ادم اگه ازدواجم میکنه و باز میبینه نمیتونه عادتاشو ترک کنه بنظر شخصیم باید پی خیلی چیزا رو به تن بماله یکی از همین زوجین فانتزی باز متاسفانه گریه میکرد که زنش بعد بارها ضربدری و فانتزی دلش در گروه کسی دیگه ولش کرده و رفته .منظور من اینه وقتی هر روز میری تو دل اتیش انتظار سوختگی نداشتن حماقته باز نگین هر کی ضربدری بکنه زنشو میبرن یعنی. من چیزایی فقط سعی کردم تجربیاتی که خودم باهاش در گیر بودم و عواقبشو بگم .خیلیام میزنن دل خط مقدم و همه فانتزی کردن و هیچی نشده .من نسخه ای نمیپیچم که چی درسته چی غلط فقط سعی میکنم همه جوانب رو ببینم.
در اخرم یه سوال خدمت مخالفای نظرم دارم اینکه اونایی که همه این روابط رو تجربه کردن بیان بگن اون حسشون بعد این همه تجربه سیراب شده ؟یا هر فانتزی براشون یه فانتزی جدید ساخته و هنوز نرسیدن به ته خط؟
من از دید خودم پرداختن به فانتزیا مثل رفتن دنبال دود میمونه اول سیگار بعد حشیش …تزریق .اخر خطم میگن کاش همون سیگارم نمیکشیدم ?

0 ❤️

2016-04-16 03:05:39 +0430 +0430

در جواب به اینکه چون نظرت با من یکی نیس شرکت نمیکنی کارت غلطه چون من از روز اول سر بحث و اختلاف نظر باهات اشنا شدم از نظر خودم تفاوت ها و اختلاف نظر داشتن باعث قشنگی ادما شده و این تفاوت دیدگاه هم باعث نمیشه ذره ای از احترام و منزلت تو جلوی من کم بشه و اتفاقا همین صداقت در گفتارت باعث شده به دوستی تو با خودم افتخار کنم .
دوستانی مثل تو اسکلت .و … (عزیزانی که از بردن اسمشون معذورم هم بنا به دلایلی هم چون میترسم اسمس از قلم بیفته)کسانی هستن که شاید در دنیای واقعی نمیتونستم هرگز باهاشون اشنا شم
به هر حال هرگز فکر نکن تفاوت دیدگاه تاثیر در نوع نگاه و علاقه من بشما داره ?

0 ❤️

2016-04-16 12:11:51 +0430 +0430

یادمه تو یکی از تاپیکای قدیمی درمورد سکس ضبدری که اگه اشتبا نکنم مال "خاله میترا"ی خدابیامرز بود، دیدم زنده‌یاد “پسرتهرانی”(که جاشم خالیه) داش با کاربر خدابیامرزی دیگر (“باید رید به اسلام”) سر همین موضو بحث میکردن که مگر نه اینکه «تعهد عشقی دونفره»، با «تنوع‌طلبی جنسی‌» تضاد داره؟ جناب ریننده، علاوه بر کس‌گویی و کس‌بافی فراوان، عکسایی از جف‌گیری چن‌نفره حیوانات و نقاشیایی از سکس گروهی انسانی در عهد باستان نهاده بود که یجورایی مخ من یکیو قلقلک داد که اونموقه تازه فمیدم نخیر؛این چیزا فقط فانتزی‌سرایی جماعت مجلوق شهوانی نیس، کسی هم قصد نداره با این مطالب هوشمندانه بنیان خانواده ایرانیو به هم بریزه، این چیزا واقعن تو وجود یه سری نهادینه شده، به نظر میرسه این تمایلاشون دس خودشونم نیس! در عین حال که کسگیجه گرفته بودم یه حرفی تو پستای همین جناب دیدم تو این مایه‌ها:

«تو فرض کن ازدواج کنی و خوب و خوش در کنار همسرت باشی و عشق متقابلم بینتون باشه ولی یه بار بری پیکنیک،… زنت یه مرد خوش هیکلو قد بلن ببینه و بدش نیاد بره باهاش یه حالی بزنه! تلکیفش چیه؟ نکنه مث آخوندا محدودش میکنی؟»

هرچن اونموقه این حرف برا من خعلی مسخره و بقولی؛ کسشر محض به نظر اومد، جوری که حتی خندم گرف که چرا اینا دارن با همچین کسخلی بحث میکنن که حالیش نیس زن و مردی که عاشق هم باشن امکان نداره هوس آغوش کسی دیگه به سرشون بزنه. ولی یه مدت بعدش به لطف مطالب و پستا و آگهیای همین سایت کیردرکیر فمیدم مث که نخیر اینطوریام که ما فک میکردیم نیس! خودم هنو ازدواج نکردم که سالیان سال درکنار یه زنی که محبوبمه زندگی کنم ببینم عایا علاوه بر محبتم نسبت به اون، ممکنه از بُعد جنسی کشش به سمت زنی دیگه پیدا کنم که شاید با یه سکس باهاش و البته به توافق همسرم (همینطور که دوستمون گف؛ کنترل‌شده) کارم را بیفته و فکرم دیگه هرز نره؟ در حال حاضر برای من واضحو روشنه که دختریو که الان به معنای حقیقی دوسش داشته باشم، بعیده به سکس با کس دیگه فک کنم ولی اون قضیه شرایطیه که گمونم اگه تا سالیان سال خودم تحتش قرار نگیرم نمیتونم تشخیص بدم اوضا چن‌چنده.

فلذا از دوستانو کاربرای تجربه کشیده خواهشمندیم ما رو از این سردرگمی نیز دربیارن ?

0 ❤️

2016-04-16 13:38:26 +0430 +0430

ای بابا چقدر اینجا قلمبه سلمبه میحرفید!
ما عادت کردیم بیشتر یه چیزی در شلوارمون قلمبه شه تا قلمبه حرف بزنیم!
میزگرد یازده شبه!شب نشینی در جهنمه مگه ?
ما معمولاً ساعت یازده جلو تلویزیون یا نیمه خواب نیمه بیداریم یا وسط فیلم خوابمون میبره یهو آخرش که تیتراژش رو داره میزنه از خواب میپریم یا در صحنه بکن بکن فیلم از خواب میپریم!
اما حد قرمز آزادی جنسی،حقوق انسانی و عرفی(نه دینی و به اصطلاح الهی) افراده.بر همین اساس کسی نمیتونه بر مبنای مذهبی بگه که من از کسانی که دارای فلان گرایش جنسی هستن بدم میاد یا کسی نمیتونه با کودک سکس داشته باشه چون حقوق انسانی اون رو پایمال کرده.
دیگه حال نداریم ساعت یازده شب بیایم اینجا،همین الان روضه مونو خوندیم.
داش اسکلت ببخشیدا،ما رو دعوت کرده بودی اینجا ولی خدایی ما کون بحث محث نداریم!

0 ❤️

2016-04-16 14:26:10 +0430 +0430

خیلی خوشحالم که دوباره برگشتی و میز گردای شبونه به راهه ?

نتونستم همه ی پستارو بخونم...ولی تو اولین فرصت میخونم و اگه بحثو پلمپ نکنین نظرمم میگم...

یه بار تو تافیک اسی تبریکیدم سال نوی همه رو...البته با شرمندگی و تاخیر! یه بارم ایجا ? (الان مثلا این تبریکم بود? )خخخخ فک کنم از وقتی میز گردا تو کافه برگذار میشن ادی جونم با پستای اسپم مهربونه ? فلذا نگرانی از بابت حذو شدن پستم ندارم...با خیال راحت میتونم اسپم در کنم (laugh)

0 ❤️

2016-04-16 18:05:30 +0430 +0430

سلام به موفوی عزیز که قدم رنجه کردن و حرف از خودشون در وه کردن ? خوش اومدی عامو
و همچنین سلام به بعضیا (موفرفری چش سفید )سال نو شمام مبارک باشه ?
اسی بپر واسه موفوی عزیز یه شامپاین و یه لیوان اب شیر(اب معدنی نیاریا} واسه بعضیا بیار ?

0 ❤️

2016-04-16 18:44:13 +0430 +0430
نقل از: sooooofi بعضيا اومد سُك سُك كرد و رفت! :| دِ خُب لامصب ٢ ديقه وايسا بعد برو! دلم واست تنگ شده :(

اره خیلی وقته ندیدمش این شیوا رو اخرین بار تو تایپیک قبلیم رویت شد که تا خواستم باروتو بریزم تو تپانچه و سرشو بزنم در شد ?
سوفی جان شما خوبین میزونی ؟
باور کن همین روزاس بزنم کاربریمو پاک کنم و از این سایت برم شده شهر مردگان .و یا اینکه یه سری الت بدست که فکر میکنن ادم یه تیکه زایده چسبیده به شوشول و کلا فقط الت مهمه و بس

0 ❤️

2016-04-16 19:41:34 +0430 +0430
نقل از: sooooofi بعضيا اومد سُك سُك كرد و رفت! :| دِ خُب لامصب ٢ ديقه وايسا بعد برو! دلم واست تنگ شده :(

اره خیلی وقته ندیدمش این شیوا رو اخرین بار تو تایپیک قبلیم رویت شد که تا خواستم باروتو بریزم تو تپانچه و سرشو بزنم در شد ?
سوفی جان شما خوبین میزونی ؟
باور کن همین روزاس بزنم کاربریمو پاک کنم و از این سایت برم شده شهر مردگان .و یا اینکه یه سری الت بدست که فکر میکنن ادم یه تیکه زایده چسبیده به شوشول و کلا فقط الت مهمه و بس

مشغوله درس و مشق و كنكورِ بچم! از يه طرف بهتره كه نياد، از يه طرف دلم تنگ ميشه خب :(
بله بله!خوبى شما؟ منم هى تصميم ميگيرم بيخيال شم و ديگه نيام :( سايت پر از شومبول به سرا شده! باز خوشحال باش از اين كه زن نيستى و با هر پست پيام خصوصيت منفجر نميشه! :|

گلاب به زمین گلاب به زمین اسهال بروشون اینا به کاپیتونم رحم نمیکنن ?
پیام خصوصی زیاد فرستادن که یه جورایی کپتن جکو بزنن زمین 🙄
پس زیاد تو فکرش نروچون این فقط خاص دخترای سایت نیس اینا به جرز دیوارم رحم نمیکنن چند روز پیش ادمینم میخاست بره از سایت میگفت قصد تجاوز بهشو داشتن این شنبول بدستان بی مخ ?

0 ❤️

2016-04-16 21:43:02 +0430 +0430

نقل نزدم که پست مثه روده دراز نشه.

اولا که طبق معمول شما لطف بیش از اندازه به من دارین و بابتش خیلی ممنونم.

بعدشم در مورد اون مواردی که از نظر شما من دچار سوء تفاهم شدم عرض کنم که منظورم به شما نبود و اونا رو به صورت کلی عرض کردم.

تنها قسمت اون پست که مستقیما خطاب به شما بود همون موضوع سرخوردگی بچه و … بود.

ولی در مورد این قسمت از پستت:

من جدّن نمیدونم چه لزومی هس که حتمن این مادر، غیر از شوهر خودش، دوس پسر هم بگیره و پسربازی بکنه… صدالبته پنهانی اینکارو کردن عاخرش ضربه محلکی میتونه به بنیان خانواده‌شون وارد کنه، حالا چه کار زن باشه، چه مرد. ولی عایا واقعا لازمه که مرد و زن حتمن غیر از پارتنر اصلی خودشون سراغ تنوع‌طلبی هم برن و گوش به زنگ فانتزیای زیرشیکمیشون باشن؟ حالا چه با توافقِ هم، چه پنهانی. ینی در روزگار امروز دیگه امکانش نیس یه پسر و دختر عاشق هم باشن و فقط با سکس در آغوش گرم و عاشقانه خودشون دوتایی به آرامش برسن؟ این دوستمون eyval123412341234 (که فراموش نشه از بهترین نویسنده‌های سایتم هس ? ) حرف قشنگی زد: «اون چیزی که ما تو آغوش غریبه‎‌ها دنبالش میگردیم٬ آرامشه که شریک زندگیمون ازمون دریغش میکنه.» نظرت در این مورد چیه؟

منم نه گفتم لزومی داره و نه تاییدش میکنم. اتفاقا تو کل پروسه سکس برای من منفورترین آدمها دو نفرن، یکی زن یا مردیه که با وجود تعهد قلبی به یه نفر بهش خیانت میکنه و اون یکی زن یا مردیه که با علم به شرایط طرف مقابلش پارتنر و همراهش در این خیانت میشه.

ولی اگه واقع نگر باشیم دور و اطرافمون کم هستن زن و مردی که مشغول خیانتن؟

به نظر خودت چند درصد از زن و شوهرها تا آخر عمرشون کوچکترین خطایی نمیکنن؟

حرف دوست عزیزمون ایول هم فوق العاده زیبا و دلنشینه ولی به عقیده من خیانت میتونه دهها دلیل داشته باشه که عدم آرامش فقط یکی از اونا هست (و البته از مهمتریناش)

یه سوال فنی : تا حالا طولانی ترین مدت دوستیت با یه خانم چقد بوده و چند وقت یه بار همدیگه رو میدیدین؟
(جواب ندی هم اشکالی نداره)

0 ❤️

2016-04-17 12:58:04 +0430 +0430

برار جان من چندتا سوال ساده دارم و امیدوارم ساده هم جواب بدی.

1- آیا تضمینی وجود داره که زوجی که با فانتزی گروپ خودشون رو تخلیه نمیکنن به صورت تکی و مخفیانه دنبال عشق و حالشون نرن؟

2- آیا اگه به جای فانتزی خانم رفت دنبال دوس پسر بازی و به جای اصغر و ممد و عباس ، اکبر و احمد و اشکان وارد زندگی خانم شدن تضمینی هست که پیش آقا زاده گندش در نیاد؟ تازه اینجوری باید برا شوهرشم فیلم بازی کنه.

3- آیا اگه دختر و پسری بدون خوندن اون متن توهین آمیز عربی رفتن زیر یه سقف نباید به همدیگه متعهد و وفادار باشن؟ و بدتر از اون فرض کن هر کدومشون تو خونه ددی جون خودشونن ، آیا به صرف اینکه اسمشون زن و شوهر نیست نباید به هم متعهد باشن؟

در ضمن اون فراغ بال دوره مجردی که گفتی به عقیده من فقط زمانی میتونه باشه که یا تنها باشی یا با دوستت از اول طی کرده باشین که رابطتون موقتیه. وگرنه متعهد بودن و وفاداری فکر نمیکنم ربطی به عبارات تاهل و تجرد داشته باشه.

جدی آشناییمون با اختلاف نظر بوده؟ من یادم نمیاد. ?

خوشحالم از طرز فکرت و مطمئن باش داشتن دوست خوبی مثل تو برا منم افتخاره ولی از اونجایی تجربه اختلاف نظر با تو رو نداشتم ترجیح دادم احتیاط کنم، چون من یه دیقه رفاقتمون رو با ده تا از این تاپیکا و سایتا عوض نمیکنم. ?

عرض کلی : بر خلاف بعضی نظرها که اعتقاد دارن تو نت نمیشه دوست خوب پیدا کرد من تو 10 سال اخیر بهترین دوستای زندگیمو از نت پیدا کردم.****

0 ❤️

2016-04-17 14:02:15 +0430 +0430
نقل از: mofo56 ای بابا چقدر اینجا قلمبه سلمبه میحرفید! ما عادت کردیم بیشتر یه چیزی در شلوارمون قلمبه شه تا قلمبه حرف بزنیم! میزگرد یازده شبه!شب نشینی در جهنمه مگه ? ما معمولاً ساعت یازده جلو تلویزیون یا نیمه خواب نیمه بیداریم یا وسط فیلم خوابمون میبره یهو آخرش که تیتراژش رو داره میزنه از خواب میپریم یا در صحنه بکن بکن فیلم از خواب میپریم! اما حد قرمز آزادی جنسی،حقوق انسانی و عرفی(نه دینی و به اصطلاح الهی) افراده.بر همین اساس کسی نمیتونه بر مبنای مذهبی بگه که من از کسانی که دارای فلان گرایش جنسی هستن بدم میاد یا کسی نمیتونه با کودک سکس داشته باشه چون حقوق انسانی اون رو پایمال کرده. دیگه حال نداریم ساعت یازده شب بیایم اینجا،همین الان روضه مونو خوندیم. داش اسکلت ببخشیدا،ما رو دعوت کرده بودی اینجا ولی خدایی ما کون بحث محث نداریم!

_

راس میگی این تعیین “یازده شب” همچی بگی نگی یه حالت رسمی ایجاد کرده منم باش حال نمیکنم. کپتن وردار این قانونو

با این اوصاف روضه خوبی خوندی ? مسله مهمِ «حقوق انسانی» اولین بار مطرح شد که باس بش بپردازیم. خوب اومدی اینم شامپاین بزن تو رگ ?

0 ❤️

2016-04-17 14:02:40 +0430 +0430
Humanity defender shiva: یه بار تو تافیک اسی تبریکیدم سال نوی همه رو...البته با شرمندگی و تاخیر! یه بارم ایجا ? (الان مثلا این تبریکم بود? )خخخخ فک کنم از وقتی میز گردا تو کافه برگذار میشن ادی جونم با پستای اسپم مهربونه ? فلذا نگرانی از بابت حذو شدن پستم ندارم...با خیال راحت میتونم اسپم در کنم (laugh)

عـــه! ببین کی اومده!! تولدت مبارک خره ? (inlove) خرزن کونکور مثلن این چن وخ همش سرت تو کتاب متاب بوده که "برگزار" رو "برگذار" مینویسی! اینجوری میخونی که قارپوزآبادم قبول نمیشی شیوابابا!

jack.sparr0w: سلام به بعضیا (موفرفری چش سفید )سال نو شمام مبارک باشه ? اسی بپر واسه موفوی عزیز یه شامپاین و یه لیوان اب شیر(اب معدنی نیاریا} واسه بعضیا بیار ?

ابوغرازه ی تو لوله‌کشیش کجا بوده که شیر آبش کجا باشه؟ S.gif

آب بشکه هس اونم جنازه کرکس شاشیده توش! بذا بعضیا روز تولدش یه چی مقوی‌تر بخوره... خود کرکسه رو کباب میکنم میارم!!

Arrow11:

تو کل پروسه سکس برای من منفورترین آدمها دو نفرن، یکی زن یا مردیه که با وجود تعهد قلبی به یه نفر بهش خیانت میکنه و اون یکی زن یا مردیه که با علم به شرایط طرف مقابلش پارتنر و همراهش در این خیانت میشه.

ولی اگه واقع نگر باشیم دور و اطرافمون کم هستن زن و مردی که مشغول خیانتن؟

به نظر خودت چند درصد از زن و شوهرها تا آخر عمرشون کوچکترین خطایی نمیکنن؟

حرف دوست عزیزمون ایول هم فوق العاده زیبا و دلنشینه ولی به عقیده من خیانت میتونه دهها دلیل داشته باشه که عدم آرامش فقط یکی از اونا هست (و البته از مهمتریناش)

یه سوال فنی : تا حالا طولانی ترین مدت دوستیت با یه خانم چقد بوده و چند وقت یه بار همدیگه رو میدیدین؟ (جواب ندی هم اشکالی نداره)

اون نفر دوم رو درست متوجه منظورت نشدم. اگه ممکنه یکم بیشتر توضی بده منظورت چه شرایطیه... اینکه خیانت دور و اطرافمون چقد هس نمیشه با قطعیت چیزی گف ولی برحسب آمار داداگاها و طلاق و... که برو بچ حقوق اینجا میگن معلومه کم نیس! هرچن اینا فقط نمونه‌هاییش هس که خیانت طرف رو میشه، برا همین اینکه چن درصد از زن و شوهرا تا آخر عمرشون خطا نمیکننو واقعا نمیشه چیزی گف. اینطو که من فک میکنم رسانه‌ها و پیشرفت تکنولوژی و دسرسی ساده به پورونوگرافی، وسوسه تنوع‌طلبیو بیشتر میکنه که همون ممکنه باعث شه طرف یا خطا کنه یا بقول خودت با توافق پارتنرش سراغ «روابط کنترل شده» برن. راسش هیچی بهتر از اون تاپیکی که گفتی میزنی، با تجربیات خودت نمیتونه از خیلی جهات مارو از سردرگمی دربیاره که اصن چرا زوجا باید سراغ چنین روابطی برن.

جواب این سؤال فنیو تا این حد میتونم بدم که الان سه چار سالی هس با یکی ارتباط دارم ولی بخاطر شرایط فعلن همدیگه رو خیلی زیاد نمیتونیم ببینیم. ولی صادقانه بگم تو همین مدت زیاد ارتباطم باهاش که اولین بار بوده عمر رابطه‌م با یکی به انقد درازا کشیده، بخاطر مهری که از ایشون تو دلم افتاده با همه بدیاش و خوبیاش قبولش دارم، نشده هم که حتی برا چن لحظه توی فکرم جذب کسی دیگه بشم. نیازی ندارم الکی کس ببافم و چسی بیام چون واضحه اینجا مجازیه و هویتی ندارم که مجبور باشم با دوروغ و ریاکاری ازش دفا کنم، چیزی که واقعن هسو گفتم.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «