یه توضیح عام درمورد فتیش

1394/11/13

عرض شود که تو یکی از سایتای پرسش و پاسخ سکسولوژی، یه توضیح نسبتاً مناسب و گویا از یه دکتر درمورد “فتیش” دیدم گفتم بد نی اینجا هم به اشتراک بذارم که کسانی که هنوز با این مقوله آشنا نیسن استفاده ببرن:
__

«واژه “فتيش” در زبان انگليسي به معناي بت مي‌باشد.
در زندگي همه آدمها چيزي وجود دارد که باعث مي شود سلايق بوجود بياد.
در زمينه جنسي اين سلايق “فتيش” ناميده مي‌شود.
همه آدمها اين فتيش رو دارا هستند .
مثلاٌ اينکه يه نفر از پوست سفيد خوشش مياد و يا از چشمهاي قهوه‌اي.
زندگي و شخصيت و روان فرد در ساخته شدن اين فتيش نقش اساسي داره و به همين دليل سلايق و در نتيجه فتيش افراد کاملاٌ با هم فرق مي‌کنه!

مثلاٌ من دوستي رو دارم که در زماني که براي ماموريت کاري به سفر ميره هميشه توي چمدونش يه دونه از لباسهاي زير همسرش رو هم ميبره و ميگه وقتي چمدونم رو باز مي کنم از ديدنش توي وسايلم حس خوبي دارم .
يا کسي رو مي شناسم که ديدن جوراب هاي ساق بلند در پاي همسرش کاملاً مي‌تونه تحريکش کنه.
اِينها تماماً طبيعي است .

همه افراد در وضعيتي ، گرايشي رو نسبت به کسي حس مي‌کنند.
شايد براتون اتفاق افتاده باشه که مثلاٌ فلان دختر با اينکه زياد جذاب يا گيرا نيست بخاطر پوشيدن فلان لباس و ست (فرضاً شلوار جين با فلان رنگ پيراهن) خيلي دلنشين شده باشه.
يا فلان پسر با وجود داشتن صورت نه چندان جالبش به خاطر استفاده از فلان ادکلن خيلي براي شما جذاب شده باشه و هزاران مثال ساده ديگه.

اينها تماماً “فتيش” ناميده ميشه.
اينکه مثلاٌ فلاني موي بلوند دوست داره و به اصطلاح عاميانه اينجوري سکسي‌تره!
يکي از دوستان ایران مشاوری در مورد نقش لباس خواب زن ها و رنگ اون در تحريک همسر پرسيده بود . اين مسئله دقيقاٌ فتيش ناميده ميشه.
اينکه همسر مثلاٌ لباس خواب رو با رنگ آبي روشن دوست داره و نه سياه!

همونطور که گفتم فتيش در طول زندگي افراد ساخته ميشه ولي هنوز نتونسته‌اند دقيق مشخص کنند که چرا به وجود مياد!
البته من به شخصه عقيده دارم که دليل قدرتمند فعلي اون تنها و تنها رسانه ها هستند که تعاريف زيبايي و روابط رو براي ما تفسير مي‌کنند.
و درواقع اون ها رو ميسازن و فرو مي کنن توي مخ انسانها!

در گذشته افراد مسلماٌ به چيزهاي ديگه اي فتيش داشتند و اون ها رو مي شناختند.
در واقع فت.ش و زيبايي يک توده تو در تو است که وجود يکي به ديگري بستگي داره!
طراحان زيبايي و مد و همه کساني که قدرت به نمايش گذاشتن زيبايي رو دارند با استفاده از سلايق و فتيش خودشون اينکار رو انجام مي‌دهند .
همين چيزهاي جديد ديگه باعث ساخت فتيش جديدتري ميشه.

در واقع اگر فتيش نبود ما دنياي احساسي با دايره کوچکي داشتيم . اما حالا مي‌بينيد که به طور مداوم طرح ها و ابداعات متفاوتي در زمينه ارتباطات انسانها به وجود مياد که باعث ايجاد کلمه نو آوري شده است!
اين تفاوت سلايق و فتيش باعث شده که بعضي ها بخوان با استفاده از اين تدبير يک سري کارها رو توجيه منطقي بهش بدن و ادعا کنن که آقا جان تو از اين خوشت مياد ، من از اون ! همه هم طبيعي هستيم! ولي نخير پدر من از اين خبرها نيست ! براي قابل فهم شدن اون ، به اعتقاد من فتيش رو بايد به دو دسته تقسيم کرد. «درجه سَبُک فتيش» و «درجه سنگين فتیش».
اما در هر دو مورد يک قانون کاملاً واضحه که مرز فتيش رو از افراطي گرايي رواني جدا ميکنه…
اينکه در سکس هر کاري با توافق دو نفر مجاز مي‌باشد به شرطي که اين کار باعث ضربه روحي و جسمي به فرد نگردد و اين کار از خود سکس لذتبخش‌تر نباشد.

در مورد درجه سبک فتيش ميشه گفت در واقع کارهاي غير رايجي هستند و نه غير عادي!
مثلاٌ بوسيدن پاهاي زنان.
نورونهاي عصبي و حسي احساسي زنان برخلاف مردان در تمام سطح بدن آنها پخش شده‌اند و در نتيجه مي توان از تمام ظرفيت احساسي زن استفاده کرد.
پاهاي زن عضو زيبايي از بدن وي مي‌باشد که در طول رابطه خيلي مورد کم لطفي قرار مي‌گيرد در حالي که بوسيدن و ماساژ آنها به زن آرامش خاصي مي‌دهد.
البته بعضي زن ها از اين کار احساس ناراحتي مي کنند و آن هم به اين خاطر که فرصت نداشته اند پاهايشان تميز کنند و يا از اين کار خجالت مي‌کشند.
و يا حتي فکر مي کنند اين کار از مردانگي مي‌کاهد و مسائل اين چنين.

اما به هر جهت همانطور که مي‌بينيد تمام اين مراحل در راستاي آرام کردن و مهيا کردن زن مي‌باشد و هرگز آسيب رواني يا جسمي به کسي وارد نمي آيد و اينکار جايگزين سکس نمي‌شود.
در نتيجه تمام اين هجوياني که به عنوان فوت فتيش يا نظاير اينها مي‌بينيد تنها از بيماري رواني فرد و مازوخيسم يا ساديسم فرد ناشي مي‌گردد.

یکی از مراجعان بنده با آب و تاب توضیح می‌داد که چگونه با دست‌هاي بسته و در حال شلاق خوردن ته کفش مثلاٌ فلاني رو ليس مي‌زنه! اين مسائل اصلاٌ ديگه جزو سکس نيست و اصلاٌ رابطه تلقي نميشه.

واقعاٌ خواهشم اينه که در صورت ديدن اين چنين افراد بيماري اين مورد رو براي خودتون ياد آوري کنين که اين صحبتها صرفاٌ از حسرت‌هاي جنسي و مسائل و عقده‌هاي ناشي از اون حاصل مي شود .
اعتقاد شخصي من در اين زمينه بر پايه حسرت‌هاي جنسي مي‌باشد.
به نظر من افراد به دليل عدم دستيابي جنسي و شکست‌هاي ارتباطي و جذابيتي (يا حتي امکان دسترسي جنسي اما عدم اقناع صحيح) از سکس انتظاراتي رو پيدا مي‌کنند که بر پايه حقيقت نيست .
در اين مرحله افراد در اثر فشار دچار يک خود تخريبي مي‌گردند که در راستاي مسائل اينگونه نمود مي کنه و افراد چنين برخوردهايي با اونها را ترجيح مي‌دهند.
در واقع آنها از اين رفتار لذت نمي‌برند بلکه در واقع از خود به خاطر مسائل ياد شده انتقام مي‌گيرند! ولي در کل اين اتفاقات تا حدي هم بزرگ نمایيِ بيخود مي‌باشد.
به اعتقاد من همه اين حسرت ها قابل درمان مي‌باشد ولي اينکه بخواهيم با اين حسرت ها زندگي کنيم و خود را سالم بخوانيم چيز عقلاني نيست!
يک چنين ارتباطاتي را حتي اگر اينها را در غالب بازي هاي جنسي نيز عنوان مي‌کردند باز قابل توجيه بود ولي در حقيقت هيچ زن سالم العقلي از همسرش انتظار رفتار يک سگ را در خانه ندارد!
اين حرکات چيزي نيست که حتي خودمحورترين زن نيز آن را خواهان باشد…

در مورد درجه سنگين فتيش هم که ديگه فکر نمي‌کنم با توضيحات بالا چيز ديگه اي لازم باشه.
اينکه (معذرت مي خوام) مدفوع به صورت زن بمالن و يا با کتک زدن و يا خوردن يا همخوابي با حیوانات و نظاير اينها که خودتون بارها عکس‌هاي اون رو در حداقل اينترنت ديدين سکس رو تفسير کنن چيزيه که اصل ياد شده بالا رو مخدوش مي‌کنه و مرز بين بيماري و رابطه رو مشخص مي‌کنه…

در اين زمينه خود تخريبي ياد شده تا جايي پيش مي‌رود که ديگر اين مسئله حتي حالت انتقام (از خود و يا ديگران) هم مي تواند بخود بگيرد. اما چيز ديگري اين وسط قابل توضيح است؛ آن هم اينکه همواره در قالب داستان و تصوير چيزهاي دروغين زيادي رخ خواهد داد.
اين رفتار حتي در رواني ترين آدم ها هم باز به اين صورت نيست که خود را در برابر عموم نمايان کند!
افراد همواره اين احساسات را پنهان مي کنند .
هيچ آدم عاقلي هم خودش رو در اختيار تخليه يک رواني قرار نخواهد داد…
گستردگي اين موارد تنها توسط هنرپيشه هاي جنسي و فيلم هاي پورن صورت مي‌گيرد. که اين افراد هم خارج از مسائل مادي و حرفه‌اي کاري به اتفاقاتي که اين اعمال در روان افراد ديگر مي‌گذارد ندارند.
آن ها هم بيماران رواني نيستند و تنها خوب قادرند نقش خود را به طوري بازي کنند که فرد را پاي تصوير ميخکوب نمايند.

اين دري وري هايي که ممکن است به چشمتان بخورد مبني بر اينکه اين رفتار شناخته شده و قابل تائيد است به هيچ عنوان صحت ندارد و تمامي اينها دست آويز کمپاني‌هاي جنسي است که مخاطبان خود را از ميان افرادي انتخاب مي‌کنند که خود به دلايل ياد شده بالا در مرز بيماري يا سير مي‌کنند و يا به درون آن افتاده‌اند…»

(فرّخ)

8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-02-16 10:08:55 +0330 +0330
icy_girl :خودش بیاد ماچم کنه ماجرا ختم بخیر بشه الانه شوهرمونم بدی :دی
خخخ...نه دیه! مگه بنگاه شادیه؟!!؟(laugh)

ببین آیسی دیگه خودت داری فرومون ساطع میکنیااااا…ازین به بعدش به من رفدی نداره…
حتی اگه یبس بشی، یبوست بگیری…خخخخ! ?

0 ❤️

2016-02-16 14:48:28 +0330 +0330
نقل از: Humanity defender shiva
mofo56 :سرکار خانوم علیّه دوشیزه شیوا مدافع بشر کمی هم پر حشر،ما تحریک محریک نمیخوایم که آبجی ? ما از همون نوجوانی تحریک شده ذاتی بودیم!اینایی که نوشتیم هر کدوم به یه نوعیش علاقه داریم مثلاً فتیش صورت خوش استخون داریم(از صورت گرد بیزاریم) یا مثلاً فتیش نوک ممه روشن و کمرنگ یا فتیش موقرمز و....اتفاقاً نسبت به دوشیزگان فهمیده و باکمالات و کمی شیطون(نه دختران گول و مشنگ)هم فتیش داریم و قلب عضو شریفمان برایشان میتپد ? کلاً ما نسبت به هر موجود شیار دار یا پستاندار خیار دار که عضو شریفمان قابلیت اتصال به درگاه یا درگاه هایشان را داشته باشد فتیش مندیم ? آمریکایی جماعت به آدمهای پر خشانت و پر از هورمون استروئید و فاکرانی مثل ما "Macho" میگویند(این ترجمه فارسیش یوخده نامیزونه)

موفو جون ازین به بعد سر به سر من بذاری آتیش خشم آیسی رو شعله ور میکنم(laugh) الان ینی هر دختری با این خصوصیات میتونه عنصر تحریک باشه؟! اونوقت زندگی برات نمیمونه که...را به را عناصر مشاهده میکنی خو ?
ولی پستاندار خیاردار دیگه شییییی بود؟!!:|

درضمن من فک نمیکردم شخصیت ماچویی داشته باشی...یخوده «زذ» به نظر میرسیدی...عفویات!(laugh) معانی مختلفی برا این کلمه هس(انگلیسی)...تازه ترکا هم ازش استفاده میکنن برا مردای مغرور و غیرتی و خشن(یخوده هم رو اعصاب!)!!!

پستاندار خیاردار یعنی همونی که بروبچز بهش میگن “دو جنسه”.macho به مردی میگن که خیلی صفات مردانه قوی داره و خشن و یوخده عوضیه و فاکر خوبیه.ما و زن ذلیلی!!! ما زنها رو ذلّه میکنیم (از زنم که طلاق دادم باید بپرسین که از دست ما عاصی شده بود!) ولی ذلیل نیستیم جلوشون.کلاً “نه” گفتنو بلدم حسابی! اینجا یوخده قربون صدقه تون میریم برای اینکه یوخده خوشحالتون کنیم و هم سر کار بزاریمتون.به هر دختر و زنی هم علاقه نداریم فقط به اونایی که با دیدنشون رگهای عضو شریفم شروع به باد کردن بکنه ?

0 ❤️

2016-02-16 14:50:20 +0330 +0330
نقل از: icy_girl
mofo56 :سرکار خانوم علیّه دوشیزه شیوا مدافع بشر کمی هم پر حشر،ما تحریک محریک نمیخوایم که آبجی ? ما از همون نوجوانی تحریک شده ذاتی بودیم!اینایی که نوشتیم هر کدوم به یه نوعیش علاقه داریم مثلاً فتیش صورت خوش استخون داریم(از صورت گرد بیزاریم) یا مثلاً فتیش نوک ممه روشن و کمرنگ یا فتیش موقرمز و....اتفاقاً نسبت به دوشیزگان فهمیده و باکمالات و کمی شیطون(نه دختران گول و مشنگ)هم فتیش داریم و قلب عضو شریفمان برایشان میتپد ? کلاً ما نسبت به هر موجود شیار دار یا پستاندار خیار دار که عضو شریفمان قابلیت اتصال به درگاه یا درگاه هایشان را داشته باشد فتیش مندیم ? آمریکایی جماعت به آدمهای پر خشانت و پر از هورمون استروئید و فاکرانی مثل ما "Macho" میگویند(این ترجمه فارسیش یوخده نامیزونه)

موفو جون ازین به بعد سر به سر من بذاری آتیش خشم آیسی رو شعله ور میکنم(laugh) الان ینی هر دختری با این خصوصیات میتونه عنصر تحریک باشه؟! اونوقت زندگی برات نمیمونه که...را به را عناصر مشاهده میکنی خو ?
ولی پستاندار خیاردار دیگه شییییی بود؟!!:|

درضمن من فک نمیکردم شخصیت ماچویی داشته باشی...یخوده «زذ» به نظر میرسیدی...عفویات!(laugh) معانی مختلفی برا این کلمه هس(انگلیسی)...تازه ترکا هم ازش استفاده میکنن برا مردای مغرور و غیرتی و خشن(یخوده هم رو اعصاب!)!!!

اتیش بیار معرکه که میگن منظورشون تویی اااا هههه من عمرا موفوی پیرو ماچ کنم خخخخ

پیرمرد بابا بزرگته آبجی.بیا پیرمردو بهت نشون بدم ?

0 ❤️

2016-02-16 14:56:39 +0330 +0330
icy_girl : اتیش بیار معرکه که میگن منظورشون تویی اااا هههه من عمرا موفوی پیرو ماچ کنم خخخخ

شیکار کنیم دیه...کاریه که از دستمون برمیاد...

نه جون تو راه نداره...یا اعتراف موکونی که عاشخ موفو شدی یام باید جهت جلوگیری از خین و خین ریزی ماچش کنی! خودت انتخاب کن کدوم...

خودش بیاد ماچم کنه ماجرا ختم بخیر بشه الانه شوهرمونم بدی :دی

ماچت کنم!مگه ما به یه ماچ راضی میشیم!اصلاً دست ما بیفتی مگه قضیه با یه ماچ ختم میشه!شوهرت بدن!ما یه دفعه زن گرفتیم کلی ضرر مالی بهمون خورد تا دکش کردیم و فهمیدیم که برای ازدواج و زندگی مشترک ساخته نشدیم.ما تنها نیازمون به زن فقط برای سکس و تفریحه عزیز جون و و اصلاً مرد خانواده نیستیم ?

0 ❤️

2016-02-16 20:40:27 +0330 +0330
نقل از: mofo56
icy_girl : اتیش بیار معرکه که میگن منظورشون تویی اااا هههه من عمرا موفوی پیرو ماچ کنم خخخخ

نه جون تو راه نداره...یا اعتراف موکونی که عاشخ موفو شدی یام باید جهت جلوگیری از خین و خین ریزی ماچش کنی! خودت انتخاب کن کدوم...

ماچت کنم!مگه ما به یه ماچ راضی میشیم!اصلاً دست ما بیفتی مگه قضیه با یه ماچ ختم میشه!شوهرت بدن!ما یه دفعه زن گرفتیم کلی ضرر مالی بهمون خورد تا دکش کردیم و فهمیدیم که برای ازدواج و زندگی مشترک ساخته نشدیم.ما تنها نیازمون به زن فقط برای سکس و تفریحه عزیز جون و و اصلاً مرد خانواده نیستیم ?

ایقد جق زدی توهم ورت داشته اخ کی گفته شوهر منظورم یو بود!! شوهرو سرشو میکنم تو گونی از پشت دیلدو میکنم تو ماتحتش! حالا بازم خواستی میتونی شوهرم بشی :دی دست یو نمیفتم جونم مگه الکیه دخمل به این خوشکلی خودمو بدم دست یه پیر مرد ! هههه دهن منو باز نکن جناب موفو :|

0 ❤️

2016-02-16 20:43:13 +0330 +0330

تو رو من کارت دارم بعداااااا گیس بریده

0 ❤️

2016-02-16 20:50:30 +0330 +0330

تو رو من کارت دارم بعداااااا گیس بریده

خواهرم، حجابتو رعایت کن! ?

0 ❤️

2016-02-16 22:01:39 +0330 +0330

lمرسی خیلی جالب بود وکامل

0 ❤️

2016-02-17 04:38:32 +0330 +0330

ایقد جق زدی توهم ورت داشته اخ کی گفته شوهر منظورم یو بود!! شوهرو سرشو میکنم تو گونی از پشت دیلدو میکنم تو ماتحتش! حالا بازم خواستی میتونی شوهرم بشی :دی دست یو نمیفتم جونم مگه الکیه دخمل به این خوشکلی خودمو بدم دست یه پیر مرد ! هههه دهن منو باز نکن جناب موفو :|

جقو نیستیم دخی.با رفیقه مون سکس داریم در هفته بجز ایام پریود و دیگه آبی واسه جق نمیمونه!پیرمرد هم نیستیم.از خدات باشه ما شوهرت شیم چون دست به خرجمون خوبه ? البته سکسمون هم خوبه و فراوان :) دیگه چی میخوای مگه جز پول و قیافه و هیکل و تیپ و سکس!اگه چیز دیگه میخوای که آیسی جون باس بگم آیسی مخت سوخته دخی ?

0 ❤️

2016-02-17 05:04:05 +0330 +0330
mofo56 : پستاندار خیاردار یعنی همونی که بروبچز بهش میگن "دو جنسه".macho به مردی میگن که خیلی صفات مردانه قوی داره و خشن و یوخده عوضیه و فاکر خوبیه.ما و زن ذلیلی!!! ما زنها رو ذلّه میکنیم (از زنم که طلاق دادم باید بپرسین که از دست ما عاصی شده بود!) ولی ذلیل نیستیم جلوشون.کلاً "نه" گفتنو بلدم حسابی! اینجا یوخده قربون صدقه تون میریم برای اینکه یوخده خوشحالتون کنیم و هم سر کار بزاریمتون.به هر دختر و زنی هم علاقه نداریم فقط به اونایی که با دیدنشون رگهای عضو شریفم شروع به باد کردن بکنه ?

آهااا...ولی پستاندار خیاردار مشمول محدوده ی وسیعی از جانداران میشه ها ?

واقعا؟!؟! حالا درسته من اون «زذ» رو یخوده به شوخی گفته بودم ولی اصلا فک نمیکردم تو یه رابطه اینهمه غالب باشی(لدفن به این توجه بشه...این که آدم غالب باشه یه امتیاز و افتخار نیس...بسته به روحیات افراد بعضیا ملایم ترن و بعضیا زورگو!همین)...خخخخ قربون صدقه میری خوشحال کنی و سرکار! بذاریمون؟!!!! دستت درد نکنه دیه...اجرت با آسمون هفتمیا!!! ولی وژدانا من همیشه با خوندن پستات کلی سروتونین و اندورفین آزاد میکنه مغزم(**شاد و سرگرم** میشم نه ذوق زده!)...همیشه به حرص دادن و حرص خوردن!?

0 ❤️

2016-02-17 05:30:31 +0330 +0330
icy_girl : تو رو من کارت دارم بعداااااا گیس بریده
من که جیک جیک میکنم برات...

0 ❤️

2016-02-17 05:42:36 +0330 +0330

پولاتو نگه دار باهاش کاندوم بخر روزای پریودی هم بیکار نمونی :دی اهل دکو پزو اینا نیستم جونم ولی به عرضتون برسونم خودم شاغلم تو که هیچ بخوام خرجیه 10نفرو یه جا میکشم ! سکس هم نیاز طبیعیه ولی مرد تک پرو بیشتر ترجیح میدم ! گرفتی چی میگم؟؟ دروغ چرا قیافه هم برام مهمه .....البته اینجا دنبالش نیستم :)

0 ❤️

2016-02-17 14:41:59 +0330 +0330

پولاتو نگه دار باهاش کاندوم بخر روزای پریودی هم بیکار نمونی :دی اهل دکو پزو اینا نیستم جونم ولی به عرضتون برسونم خودم شاغلم تو که هیچ بخوام خرجیه 10نفرو یه جا میکشم ! سکس هم نیاز طبیعیه ولی مرد تک پرو بیشتر ترجیح میدم ! گرفتی چی میگم؟؟ دروغ چرا قیافه هم برام مهمه .....البته اینجا دنبالش نیستم :)

والا ما همیشه دو بسته کاندوم تو خونه داریم،یکی از نوع خاردار و یکی نازک.دختری هم که بتونه خرج ده نفرو بده از اون کارای بدبد میکنه که درآمدش انقدر زیاده ? ما هم تک پریم منتها در زمان محدود(رکوردمون سه سال و پایین ترین زمان دوستیمون 2 ماه بوده!) بعدشم قیافه هم برای همه مهمه.میگم راستی الان نزدیک به پریود یا در پریود بسر میبری که اخلاق یوخده تنده عزیزم!این دوست دختر ما که معمولاً روز سی ام پریود میشه برای هین امشب برنامه داریم قراره ساعت هفت بیاد اینجا و ما عملیات والفرج اجرا کنیم بعدشم شام زنگ بزنیم از بیرون بیارن بزنیم بر بدن.جای شما و بقیه بانوان شهوانی خالی ? همتون بودین یه reverse gangbang راه مینداختیم(این نوعی از گنگ بنگه که شامل یه مرد و بیشتر از سه زن میشه یعنی آقا باید حداقل چهار زن رو با هم بفاکه) ?

0 ❤️

2016-02-17 14:58:07 +0330 +0330

موفو، اولش بت گف "موفوی منحرف" بعد گف "موفوی جقو" بعد در عرض یه پست، نه گذاش نه برداش یهو واسش شدی "حضـــرت موفو"! :D

همین سیستمو ادامه بده که خعوب داره نتیجه میده... ;)

فک کنم الان بیاد بگه "God mofo"! لذا از من میشنوی همین الان برو لباس چرمو تشکیلاتشو آماده کن!! :D

0 ❤️

2016-02-18 04:11:13 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

موفو، اولش بت گف "موفوی منحرف" بعد گف "موفوی جقو" بعد در عرض یه پست، نه گذاش نه برداش یهو واسش شدی "حضـــرت موفو"! :D

فک کنم الان بیاد بگه "God mofo"! لذا از من میشنوی همین الان برو لباس چرمو تشکیلاتشو آماده کن!! :D

داش اسکلت لباس چرم فتیش نداریم ولی دستکش لاتکس برای فیستینگ داریم ?

0 ❤️

2016-02-18 05:51:41 +0330 +0330

اسی میدونم دل خوشی از عنوان و لقبهام نداری ? واس همین میذارم به حال خودت باشی خخخخ

0 ❤️

2016-02-18 05:55:49 +0330 +0330

والا ما همیشه دو بسته کاندوم تو خونه داریم،یکی از نوع خاردار و یکی نازک.دختری هم که بتونه خرج ده نفرو بده از اون کارای بدبد میکنه که درآمدش انقدر زیاده ? ما هم تک پریم منتها در زمان محدود(رکوردمون سه سال و پایین ترین زمان دوستیمون 2 ماه بوده!) بعدشم قیافه هم برای همه مهمه.میگم راستی الان نزدیک به پریود یا در پریود بسر میبری که اخلاق یوخده تنده عزیزم!این دوست دختر ما که معمولاً روز سی ام پریود میشه برای هین امشب برنامه داریم قراره ساعت هفت بیاد اینجا و ما عملیات والفرج اجرا کنیم بعدشم شام زنگ بزنیم از بیرون بیارن بزنیم بر بدن.جای شما و بقیه بانوان شهوانی خالی ? همتون بودین یه reverse gangbang راه مینداختیم(این نوعی از گنگ بنگه که شامل یه مرد و بیشتر از سه زن میشه یعنی آقا باید حداقل چهار زن رو با هم بفاکه) ?

خواستم توضیح بدم در مورد شغلم ولی واقعا لزومی نمیبینم چیزی بگم ! گفتم پایه کل کلم تا وقتی به شعورم توهین نشه ! دیگه حرفی ندارم خوش باشی…

0 ❤️

2016-02-18 09:03:56 +0330 +0330

خواستم توضیح بدم در مورد شغلم ولی واقعا لزومی نمیبینم چیزی بگم ! گفتم پایه کل کلم تا وقتی به شعورم توهین نشه ! دیگه حرفی ندارم خوش باشی…

چرا ناراحت میشی دخی جون!خب گفتی رفاه ده نفرو تأمین میکنی،خب هر نفر تو این روزگار رفاهش یه تومن خرج داره میشه ده تومن!خب تنها کاری که برای خانوما از این درآمدا داره یا کارای هنریه(که فکر نکنم چندان هنری داشته باشی!) یا بازی با یه جای آقایون که اون پردرآمدترین شغله(متأسفانه) برای خانوما تو این مملکت.اتفاقاً ما کافر هم هستیم چه جور ?

0 ❤️

2016-02-18 12:17:31 +0330 +0330

چرا ناراحت میشی دخی جون!خب گفتی رفاه ده نفرو تأمین میکنی،خب هر نفر تو این روزگار رفاهش یه تومن خرج داره میشه ده تومن!خب تنها کاری که برای خانوما از این درآمدا داره یا کارای هنریه(که فکر نکنم چندان هنری داشته باشی!) یا بازی با یه جای آقایون که اون پردرآمدترین شغله(متأسفانه) برای خانوما تو این مملکت.اتفاقاً ما کافر هم هستیم چه جور ?

در مورد افکار منفیتون بگم خیر جناب من از این هنرا ندارم تنها چیزی که دارم غرورم هس و دیگر هیچ ! با این افکار معیوبتون منو هرزه خطاب کردید ! واقعا انتظار چه برخوردی ازم دارید !؟؟دیگه ادامه ندید چون نمیخوام درگیری بینمون بوجود بیاد

0 ❤️

2016-02-18 12:44:09 +0330 +0330

در مورد افکار منفیتون بگم خیر جناب من از این هنرا ندارم تنها چیزی که دارم غرورم هس و دیگر هیچ ! با این افکار معیوبتون منو هرزه خطاب کردید ! واقعا انتظار چه برخوردی ازم دارید !؟؟دیگه ادامه ندید چون نمیخوام درگیری بینمون بوجود بیاد

بچه جون زود جوش نیار و ناراحت نشو.خودت گفتی که ده نفرو نون میدی.خانوم جون،ما 16-17 ساله داریم تو این مملکت کار میکنیم چند نفر زیر دستمون کار میکنن و نون میخورن ده نفرو نمیتونیم نون بدیم اونوقت تو یه الف بچه میای واسه ما قُمپُز در میکنی؟!اون غرورتم بعضی جاها باید بندازی بالا یه آب خنک روش بخوری!خودت از اول اومدی برای ما شروور نوشتی باعث شدی ما بهت گیر بدیم.درگیری با ما!چرا درگیری عزیز جون!خودت کرم داری هی میاد جواب ما رو میدی مام که از لاتای قدیمیم کم نمیاریم هیچ موقع ?

0 ❤️

2016-02-18 16:28:01 +0330 +0330

خیلی جلوی خودمو گرفتم چیزی نگم ولی نشد!:|

موفو جان قبلا بت گفته بودم که برات احترام قائلم و همیشه هم میدونستم حرفات جنبه ی طنز و شوخی داره...هیچوقتم ناراحت نمیشدم! ولی با عرض معذرت باید بگم که خیلی در اشتباهی! مطمئنا پول دراوردن هیچ ربطی به سن و سال و جنسیت افراد نداره...تازه راهی که انقد فک میکنی پر درامده جز فلاکت و بدبختی چیز دیگه ای نداره!(البته در اکثر مواقع!)...هیچ زنی ازون طریق نتونسته میلیاردر بشه ولی میتونم مثال های زیادی از زنای موفق بزنم که عُرضه و هوش و استعداد و لیاقتشون باعث شده به جاهایی برسن که شاید میلیون ها انسان آرزوشو داشته باشن! هستن دخترایی که برای خودشون و شخصیتشون ارزش قائلن و وقتی وارد یه رابطه میشن اجازه نمیدن پول ارزششونو تعیین کنه و یا حتی پایین بیاره! شمام شاید خیلی خوب فهمیده باشی که توی سکس زن خیلی بیشتر میتونه لذت ببره...پس معقوله به خاطر این لذتش بت پول بده؟! یا مثلا خرجی تو بده؟!! من نمیگم همه ی دخترا اینجورین که رابطه رو مساوی و عادلانه بخوان ولی اینو میتونم بگم هر مرد یا زنی که پارتنر این مدلی نداشته یا نداره نصف عمرش بر فناس! چون رابطه ای که دوام و ارزشش به پوله به نظر من پشیزی ارزش نداره و لذتی که سکس تو این روابط میده لذت گذرا و کاذبی بیش نیس! البته این فقط نظر شخصی من بود و به همه مدل روابطی تا وقتی ضرری به بقیه نداشته باشه احترام میذارم!

2 ❤️

2016-02-18 16:46:57 +0330 +0330

خیلی جلوی خودمو گرفتم چیزی نگم ولی نشد!:|

موفو جان قبلا بت گفته بودم که برات احترام قائلم و همیشه هم میدونستم حرفات جنبه ی طنز و شوخی داره...هیچوقتم ناراحت نمیشدم! ولی با عرض معذرت باید بگم که خیلی در اشتباهی! مطمئنا پول دراوردن هیچ ربطی به سن و سال و جنسیت افراد نداره...تازه راهی که انقد فک میکنی پر درامده جز فلاکت و بدبختی چیز دیگه ای نداره!(البته در اکثر مواقع!)...هیچ زنی ازون طریق نتونسته میلیاردر بشه ولی میتونم مثال های زیادی از زنای موفق بزنم که عُرضه و هوش و استعداد و لیاقتشون باعث شده به جاهایی برسن که شاید میلیون ها انسان آرزوشو داشته باشن! هستن دخترایی که برای خودشون و شخصیتشون ارزش قائلن و وقتی وارد یه رابطه میشن اجازه نمیدن پول ارزششونو تعیین کنه و یا حتی پایین بیاره! شمام شاید خیلی خوب فهمیده باشی که توی سکس زن خیلی بیشتر میتونه لذت ببره...پس معقوله به خاطر این لذتش بت پول بده؟! یا مثلا خرجی تو بده؟!! من نمیگم همه ی دخترا اینجورین که رابطه رو مساوی و عادلانه بخوان ولی اینو میتونم بگم هر مرد یا زنی که پارتنر این مدلی نداشته یا نداره نصف عمرش بر فناس! چون رابطه ای که دوام و ارزشش به پوله به نظر من پشیزی ارزش نداره و لذتی که سکس تو این روابط میده لذت گذرا و کاذبی بیش نیس! البته این فقط نظر شخصی من بود و به همه مدل روابطی تا وقتی ضرری به بقیه نداشته باشه احترام میذارم!

_

0 ❤️

2016-02-19 15:15:19 +0330 +0330

خب مث اینکه شوخیاتون بدجوری کشیده شده به جادّه خاکی!

وختی از شخصیت هم شناخ ندارید مگه مجبورید با هم شوخی کنید که آخرش به فوش و توهین منجر شه؟ من اینجارو واسه آگاهرسانی سکسولوژی گذاشتم اون وخ اصل مطلبو بیخیال شدید گیر داید به تمایلات و زندگی شخصی و بابا ننه همدیگه؟! هر چن مقصر خودمم بودم که همون اول هشدار ندادم چون فکرشو نمیکردم تا این حد حرمت-شکنی صورت بگیره، بسی شوک زده شدم از نتیجه این شوخیاتون! دیگه به حد کافی از خجالت هم دراومدید!

با جفتتونم موفو و آیسی، این بچه بازی بسه دیگه! ما خیرسرمون انتظار رفتارِ آدم بزرگارو از شما داشتیم!

1 ❤️

2016-02-20 03:44:26 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری **خب مث اینکه شوخیاتون بدجوری کشیده شده به جادّه خاکی!**

وختی از شخصیت هم شناخ ندارید مگه مجبورید با هم شوخی کنید که آخرش به فوش و توهین منجر شه؟ من اینجارو واسه آگاهرسانی سکسولوژی گذاشتم اون وخ اصل مطلبو بیخیال شدید گیر داید به تمایلات و زندگی شخصی و بابا ننه همدیگه؟! هر چن مقصر خودمم بودم که همون اول هشدار ندادم چون فکرشو نمیکردم تا این حد حرمت-شکنی صورت بگیره، بسی شوک زده شدم از نتیجه این شوخیاتون! دیگه به حد کافی از خجالت هم دراومدید!

با جفتتونم موفو و آیسی، این بچه بازی بسه دیگه! ما خیرسرمون انتظار رفتارِ آدم بزرگارو از شما داشتیم!

داش اسکلت اسکیوزمی!آیم ساری!ببخشیدا وسط تاپیکت یوخده ریدیم :) تقصیر ما نبود این دختره عین قرص مسهله،مزاج آدمو بهم میریزه!این پست آخرمونم انقدر هاردکور و سادیستیک بود که خودم وحشت نمودم ? دیگه ادمینم شاکی شده بود که داداش این چه پستی بود!(البته یه بی مرامی چُقُلی ما رو پیش ادمین کرده بود!) ولی خب از ما انتظار همه چیو باس داشت و از هیچی نباید شوک زده شد در مورد ما!یه کارایی ما تو عمرمون کردیم که اگه بهت بگم که یه شوک 220 ولت بهت داده میشه بعلاوه یه جفت شاخ و یه جفت شاخک رو کله مبارک ? در مورد بچه بازی هم خود طرف چس بازی درآورد ما مصمم شدیم به قهوه ای کردنش ? اینم یه نوع فتیشه دیگه داداش،پس به تاپیک یوخده ربط پیدا میکنه!رفتار آدم بزرگا از بنده!مگه بابابزرگیم ما!ما فقط سه نوع رفتار داریم،خشن و عوضیانه و محبت آمیزیانه!مثلاً شیوا دختر گل و عشقیه فقط سومیش تو ما فعال میشه در برخورد باهاش ولی بعضیا که چسونه بازی درمیارن باعث میشن رفتار یک و دو فعال بشه ?

0 ❤️

2016-02-21 21:05:07 +0330 +0330

داش اسکلت اسکیوزمی!آیم ساری!ببخشیدا وسط تاپیکت یوخده ریدیم :) تقصیر ما نبود این دختره عین قرص مسهله،مزاج آدمو بهم میریزه!این پست آخرمونم انقدر هاردکور و سادیستیک بود که خودم وحشت نمودم ? دیگه ادمینم شاکی شده بود که داداش این چه پستی بود!(البته یه بی مرامی چُقُلی ما رو پیش ادمین کرده بود!) ولی خب از ما انتظار همه چیو باس داشت و از هیچی نباید شوک زده شد در مورد ما!یه کارایی ما تو عمرمون کردیم که اگه بهت بگم که یه شوک 220 ولت بهت داده میشه بعلاوه یه جفت شاخ و یه جفت شاخک رو کله مبارک ? در مورد بچه بازی هم خود طرف چس بازی درآورد ما مصمم شدیم به قهوه ای کردنش ? اینم یه نوع فتیشه دیگه داداش،پس به تاپیک یوخده ربط پیدا میکنه!رفتار آدم بزرگا از بنده!مگه بابابزرگیم ما!ما فقط سه نوع رفتار داریم،خشن و عوضیانه و محبت آمیزیانه!مثلاً شیوا دختر گل و عشقیه فقط سومیش تو ما فعال میشه در برخورد باهاش ولی بعضیا که چسونه بازی درمیارن باعث میشن رفتار یک و دو فعال بشه ?

__

داداش تاپیک به کیرت! مهم نیس واسم. اگه مسأله اصلی برام خراب شدن تاپیک بود؛ بجا اینکه بگم «تمومش کنید» میگفتم «برید خصوصی ادامه بدید» یا زرتی گزارش رد میکردم واسه حاج ادمین، ولی منو که دیگه باس بشناسی چُقُلی کردن در قاموسم نمیگنجه. همیشه وختی کسی حتی به شخص خودمم فوش میداده، خودم شخصاً میومدم جوابشو میذاشتم تو کاسه‌ش. درگیریای بقیه هم که به خودشون مربوطه، فقط اگه دوطرف از دوستای خودم باشن، وجودشو دارم بیام به خودشون تذکر بدم (اگه بخوام گزارش بدم که دیگه خودم نمیام براتون پست بذارم!)

بعله من در جریانم کی اول شروع کرد ولی پست آخر خودت دیگه شدیداً به دور از هرگونه اخلاقیات بود داداش! حتی منم که طرف حسابت نبودم بسی شوکّه شدم وختی دیدمش! چه خوب که خودت قبول کردی و چه بهتر که پستای آخر جفتتون به گای عظما نائل شد و این قائله نیز به سرآمد.

زین پس با هم مهربون تر باشید…

0 ❤️

2016-02-22 04:48:36 +0330 +0330

__

داداش تاپیک به کیرت! مهم نیس واسم. اگه مسأله اصلی برام خراب شدن تاپیک بود؛ بجا اینکه بگم «تمومش کنید» میگفتم «برید خصوصی ادامه بدید» یا زرتی گزارش رد میکردم واسه حاج ادمین، ولی منو که دیگه باس بشناسی چُقُلی کردن در قاموسم نمیگنجه. همیشه وختی کسی حتی به شخص خودمم فوش میداده، خودم شخصاً میومدم جوابشو میذاشتم تو کاسه‌ش. درگیریای بقیه هم که به خودشون مربوطه، فقط اگه دوطرف از دوستای خودم باشن، وجودشو دارم بیام به خودشون تذکر بدم (اگه بخوام گزارش بدم که دیگه خودم نمیام براتون پست بذارم!)

بعله من در جریانم کی اول شروع کرد ولی پست آخر خودت دیگه شدیداً به دور از هرگونه اخلاقیات بود داداش! حتی منم که طرف حسابت نبودم بسی شوکّه شدم وختی دیدمش! چه خوب که خودت قبول کردی و چه بهتر که پستای آخر جفتتون به گای عظما نائل شد و این قائله نیز به سرآمد.

زین پس با هم مهربون تر باشید…

داش اسکلت وقتی به شما میگیم “داش” یعنی بامرام و لوطی ای.اون “بی مرام” یکی دیگه بوده.در ضمن اگه از این شوکه شدی باس بگم که ادمینم شوکه شده بود!ولی ما همینیم!وقتی با یکی چپ بیفتیم اخلاقیات رو میبوسیم میزاریم کنار!بیخود دوستای قدیمیمون بهمون لقب “حیوون” رو ندادن!کسی که پای همکلاسیشو تو فوتبال از قصد بشکنه و بعدشم در حد جایزه اسکار نقش بازی کنه که اتفاقی بود و با پارتی ناظم مدرسه قصر دربره و به پشمش هم حساب نکنه و ذره ای ناراحت نشه مطمئن باش در بعضی اوقات از اخلاقیات بی بهره س(تازه این کار یکی از کوچکترین کارهای غیر انسانیمونه) ولی در مقابل همین آدم 5 میلیون به همکارش کمک میکنه که مادرش رو بیمارستان خصوص بخوابونه یا برای دوستش کار جور میکنه یا ضامن پسر آبدارچی شرکتشون میشه و باعث میشه که یه جوون کار پیدا کنه و بعدش سروسامون بگیره.همینه که از نظر بعضیا ما فرشته ایم و از نظر بعضیا خود شیطان.این پست هم طنز نیست واقعیته.ما هم دیرمون شد بریم دیگه دنبال یه لقمه نون ?

0 ❤️

2016-03-03 14:05:09 +0330 +0330

قبلا یه شلوار میزدن پایین یا علی. اینا جدیده؟؟!!

0 ❤️

2016-07-10 17:41:11 +0430 +0430

آقا یا خانم عزیز شما که اطلاع کافی نداری چرا میای در مورد فتیش این چرت و پرت ها رو مینویسی.
فتیش نه بیماری ست و نه انحراف جنسی
فتیش ذاتی است و از بدو تولد در خیلی ها وجود داره و به مرور زمان خودش رو نشون میده و اصلا اکتسابی نیست و در طول زمان ایجاد نمیشه که بعد درمان داشته باشه.بعضی افراد که فتیش به چیزی دارند حتی در کودکی هم از رفتارشون نمایان هست برای مثال من کودکی رو دیدم که از همون دو سالگی علاقه به پا داشت و الان هم همین حس رو داره و بسیار انسان موفق و سالم و خوش رفتاری است.الان در همه کشورهای توسعه یافته و دموکرات همه مردم اینو میدونن که فتیش یه نوع گرایش هست و نه بیماری.مانند کسانی که گی یا لزبین هستند و اصلا بیمار نیستند که بخوان درمان بشن و همینطور بدنیا اومدن.شما وقتی خودت فتیش به چیزی داشته باشی اونوقت میتونی درک کنی.
متاسفانه در کشور ما هر کس که از چیزی خوشش نمیاد فکر میکنه که بقیه هم باید مثل خودش باشن و قاطع نظر میدن. کسانی که فتیش به چیزی دارن بدونن که هیچ وقت نمیتونن حس خودشون رو پنهان یا درمان کنند چون ذاتی است.

0 ❤️

2016-07-10 18:00:03 +0430 +0430
نقل از: Bikini8 آقا یا خانم عزیز شما که اطلاع کافی نداری چرا میای در مورد فتیش این چرت و پرت ها رو مینویسی. فتیش نه بیماری ست و نه انحراف جنسی فتیش ذاتی است و از بدو تولد در خیلی ها وجود داره و به مرور زمان خودش رو نشون میده و اصلا اکتسابی نیست و در طول زمان ایجاد نمیشه که بعد درمان داشته باشه.بعضی افراد که فتیش به چیزی دارند حتی در کودکی هم از رفتارشون نمایان هست برای مثال من کودکی رو دیدم که از همون دو سالگی علاقه به پا داشت و الان هم همین حس رو داره و بسیار انسان موفق و سالم و خوش رفتاری است.الان در همه کشورهای توسعه یافته و دموکرات همه مردم اینو میدونن که فتیش یه نوع گرایش هست و نه بیماری.مانند کسانی که گی یا لزبین هستند و اصلا بیمار نیستند که بخوان درمان بشن و همینطور بدنیا اومدن.شما وقتی خودت فتیش به چیزی داشته باشی اونوقت میتونی درک کنی. متاسفانه در کشور ما هر کس که از چیزی خوشش نمیاد فکر میکنه که بقیه هم باید مثل خودش باشن و قاطع نظر میدن. کسانی که فتیش به چیزی دارن بدونن که هیچ وقت نمیتونن حس خودشون رو پنهان یا درمان کنند چون ذاتی است.

_

عاقای پرفسور با اطلاعات مثلن کافی؛ اون عینکتو صاف کن قشنگ نیگا کن اول تاپیک واضح نوشتم اینا توضیحات من نیس. فلذا اگه قبولشون نداری دیگه مشکل خودته با جناب دکتر فرخ. ضمن اینکه همون عینکتو صاف نیگه داری درست مطلبو بخونی، مرز بین فتیش و بیماری کاملن واضح شرح شده. اول کامل بخون ببین چی نوشته بعد بیا گلواژه تف بده.

0 ❤️

2016-07-10 18:48:34 +0430 +0430

عاشق فتیش پا هستم کی پایه است؟

0 ❤️

2016-07-23 10:18:14 +0430 +0430

اطلاعات عالی. مرسی از اسکلت حشری…
یعنی فتیش و مازوخیسم و سادیسم من قاطی شده. ولی هر چی هست خیلی خیلی خیلی خیلی لذت میبرم، لذت جسمی و روحی همزمان و خیلی شدید ?

۲۰ سالمه. پسر هستم. باتم. سکس هارد - وحشی و خشن فتیش میکنم با دو نفر تاپ همزمان.
میتونین موقع سکس بیضه هام رو ضربه بزنین و فشارشون بدین. آروم ناخون بکشین یا فحش بدین و لب بگیرین. سکس 3 نفره فقط انجام میدم ( فقط هشتگرد و فقط توی ماشین - مکان ندارم و هیچ جای دیگه هم نمیرم - فقط توی ماشین )
پول کمی هم میگیرم.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «