میز گردی با شما(ازادی جنسی و حد و مرز ازادی جنسی)

1395/01/21

از امشب قرار موضوعاتی هر چند شب در مورد معضلات پیرامونمون مطرح بشه لذا از همه دوستان با هر گرایشی و هر اعتقادی چه موافق وچه مخالف تقاضا دارم از هرگونه توهین بیاحترامی بی ادبی به همدیگه پرهیز کنید و حرفاتونو بر اساس منطق دلیل امار و منبع در صورتی که دلیلی ارایه میدید قید کنید از مغلطه کردن و یا جناح داری خود داری کنید تا در کمال احترام یه میز گرد داغ داشته باشیم و بتونیم در کنار هم و یه جمع هر چند کوچک تمرین دموکراسی داشته باشیم و اینم بدونن اونایی که قصد انحراف تایپیک یا فحاشی داشته باشن گزارش و یا دایورت میشن به جناح چپ از نیمه بدن مبارک لذا احترام خودتون و دیگران رو حفظ کنید با تشکر از همه دوستان وطن پرست و حقیقت جو Give rose

موضوعاتی هم که قراره مورد نقد وبررسی قرار بگیره بر طبق ارای کاربران تعیین میشه****سعی کنید با ارای خوتون موثر یا غیر مفیدبودن تایپیک رو برای بحث ها اعلام کنید که اگه مفیده میز گرد ادامه داشته باشه و اگه مفید نیست باز هم بشخصه بفهمم و سعی در تغییر میسر فعالیتم داشته باشم mizegerd_0.jpg
15481 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-17 14:02:40 +0430 +0430
Humanity defender shiva: یه بار تو تافیک اسی تبریکیدم سال نوی همه رو...البته با شرمندگی و تاخیر! یه بارم ایجا ? (الان مثلا این تبریکم بود? )خخخخ فک کنم از وقتی میز گردا تو کافه برگذار میشن ادی جونم با پستای اسپم مهربونه ? فلذا نگرانی از بابت حذو شدن پستم ندارم...با خیال راحت میتونم اسپم در کنم (laugh)

عـــه! ببین کی اومده!! تولدت مبارک خره ? (inlove) خرزن کونکور مثلن این چن وخ همش سرت تو کتاب متاب بوده که "برگزار" رو "برگذار" مینویسی! اینجوری میخونی که قارپوزآبادم قبول نمیشی شیوابابا!

jack.sparr0w: سلام به بعضیا (موفرفری چش سفید )سال نو شمام مبارک باشه ? اسی بپر واسه موفوی عزیز یه شامپاین و یه لیوان اب شیر(اب معدنی نیاریا} واسه بعضیا بیار ?

ابوغرازه ی تو لوله‌کشیش کجا بوده که شیر آبش کجا باشه؟ S.gif

آب بشکه هس اونم جنازه کرکس شاشیده توش! بذا بعضیا روز تولدش یه چی مقوی‌تر بخوره... خود کرکسه رو کباب میکنم میارم!!

Arrow11:

تو کل پروسه سکس برای من منفورترین آدمها دو نفرن، یکی زن یا مردیه که با وجود تعهد قلبی به یه نفر بهش خیانت میکنه و اون یکی زن یا مردیه که با علم به شرایط طرف مقابلش پارتنر و همراهش در این خیانت میشه.

ولی اگه واقع نگر باشیم دور و اطرافمون کم هستن زن و مردی که مشغول خیانتن؟

به نظر خودت چند درصد از زن و شوهرها تا آخر عمرشون کوچکترین خطایی نمیکنن؟

حرف دوست عزیزمون ایول هم فوق العاده زیبا و دلنشینه ولی به عقیده من خیانت میتونه دهها دلیل داشته باشه که عدم آرامش فقط یکی از اونا هست (و البته از مهمتریناش)

یه سوال فنی : تا حالا طولانی ترین مدت دوستیت با یه خانم چقد بوده و چند وقت یه بار همدیگه رو میدیدین؟ (جواب ندی هم اشکالی نداره)

اون نفر دوم رو درست متوجه منظورت نشدم. اگه ممکنه یکم بیشتر توضی بده منظورت چه شرایطیه... اینکه خیانت دور و اطرافمون چقد هس نمیشه با قطعیت چیزی گف ولی برحسب آمار داداگاها و طلاق و... که برو بچ حقوق اینجا میگن معلومه کم نیس! هرچن اینا فقط نمونه‌هاییش هس که خیانت طرف رو میشه، برا همین اینکه چن درصد از زن و شوهرا تا آخر عمرشون خطا نمیکننو واقعا نمیشه چیزی گف. اینطو که من فک میکنم رسانه‌ها و پیشرفت تکنولوژی و دسرسی ساده به پورونوگرافی، وسوسه تنوع‌طلبیو بیشتر میکنه که همون ممکنه باعث شه طرف یا خطا کنه یا بقول خودت با توافق پارتنرش سراغ «روابط کنترل شده» برن. راسش هیچی بهتر از اون تاپیکی که گفتی میزنی، با تجربیات خودت نمیتونه از خیلی جهات مارو از سردرگمی دربیاره که اصن چرا زوجا باید سراغ چنین روابطی برن.

جواب این سؤال فنیو تا این حد میتونم بدم که الان سه چار سالی هس با یکی ارتباط دارم ولی بخاطر شرایط فعلن همدیگه رو خیلی زیاد نمیتونیم ببینیم. ولی صادقانه بگم تو همین مدت زیاد ارتباطم باهاش که اولین بار بوده عمر رابطه‌م با یکی به انقد درازا کشیده، بخاطر مهری که از ایشون تو دلم افتاده با همه بدیاش و خوبیاش قبولش دارم، نشده هم که حتی برا چن لحظه توی فکرم جذب کسی دیگه بشم. نیازی ندارم الکی کس ببافم و چسی بیام چون واضحه اینجا مجازیه و هویتی ندارم که مجبور باشم با دوروغ و ریاکاری ازش دفا کنم، چیزی که واقعن هسو گفتم.

0 ❤️

2016-04-17 14:12:56 +0430 +0430

آقا ما مُند(همون مد بقول بیسواتها!) مون زیاد بالا نی،با عرق سگی هم میسازیم ?
میگم همون یه گالن عرق سگی رو بیارین،یکی هم یوخده تو خرج بیفته بره یوخده پسته بخره یکی دیگه هم دست بکنه تو جیبش یه شیشه زیتون بخره،ماست موسیر و چیپس هم یکی دیگه بخره ما هم که VIP هستیم فقط خودمونو میاریم!بشینیم دور همی بزنیم تو رگ، یوخده ورق بازی کنیم،مث اینکه تو تالار خانومم پیدا میشه!اونا رو مستشون کنیم که خانوما مست شن “آره” رو راحتتر میگن،بعدش عوض اینهمه بحث فلسفی و اجتماعی و اخلاقی ما بگیم “به به” خانوما بگن “آه آه” ?
اصلاً ما جدی نمیشیم که بحث جدی بکنیم،پس تا نریدیم به تاپیکتون فعلاً خداحافظ ?

0 ❤️

2016-04-19 11:36:57 +0430 +0430

0 ❤️

2016-04-19 14:00:28 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w

ای داد بیداد!حاضرم بخاطر همین کونهایی مرز آزادی جنسی را جر بدهم ?
میگم فس این میز گردتون خوابید یوخده!فکر کنم صندلیا راحت نی!
آخی!ما بچه بودیم هم آزادی جنسی رو جر دادیم!ما اول دبستان بودیم تو کوچه بازی میکردیم بعضی اوقات قاطی دخترا میشدیم با نیتهای شوم ?یه دختره بود خیلی خوشگل بود اسمش مریم بود.خلاصه ما با شیتیل یه بستنی و یه کیت کت تونستیم یه بعد از ظهر یه گوشه کوچه کسش رو ببینیم البته بعدشم خودمون کشیدیم پایین که شومبول مان را (اون موقع طفلکی هنوز بچه کیر بود!) ببیند ?
یه دفعه تو کوچه جلو چند تا دختر بچه شاشیدیم به دیوار یه خونه(خب چیکار کنم شاشم گرفته بود داش میریخت دیگه نمیشد بپریم تو خونه و بریم دستشویی!)بعد یکیشون رفته بود به ننه ش گفته بود اونم به ننه جون ما گفته بود که این بچه شما چقدر بیشرم و حیاس ?
اما نتیجه اخلاقی این کُسخاطره هایی که گفتم اینه که motherfucker ها از همون بچگیشون معلومه که بزرگ شن چی میشن ? (erection)

0 ❤️

2016-04-19 14:49:45 +0430 +0430

_

این چیه یهو گذاشتی رو میز گرد؟ S.gif

تو نمیدونی ما کیرمون ضعیفه زودی راس میکنیم میزت به سرعت نور سوت میشه آسمون هفتم؟! همین کارارو میکنی ملت دس به اسلحه حمله‌ور میشن خصوصیت بزننت زمین دیگه! S.gif

0 ❤️

2016-04-19 14:59:54 +0430 +0430

عجب صندوقی داره!!! ? قربون گوزش برم من (inlove) ?

0 ❤️

2016-04-19 19:55:51 +0430 +0430

نفر دوم منظورم اون زن یا مردی بود که با علم به متاهل بودن طرف باهاش رابطه میذاره.

نمیخواستم آمار دقیق بدی داداش، منظورم گوشزد کردن وجود خیانت بین متاهلین بود و میخواستم به این نقطه برسیم که معضلات متاهلین انقد متنوع و گسترده هست که فانتزی گروپ بینشون به چشم نیاد. درسته پیشرفت تکنولوژی تو افزایشش تاثیر داره ولی قبل از امکانات ارتباطات هم این خیانتها وجود داشتن.

به نظر من این نوع روابط اگه هزارتا عیب و ایراد داشته باشه حداقل یه مزیت داره، اونم اینه که تقریبا بهونه و انگیزه ای برای خیانت نمیذاره بمونه.

در مورد دوس دخترت هم با توجه به محدودیت دیدار حست کاملا طبیعی هست ولی اگه قسمت شد زیر یه سقف زندگی کنین و چند سالی که همدیگه رو هر روز و هر شب دیدین اون موقع کلاهتو قاضی کن ببین برای بودن باهاش چند درصد از شور و هیجان الان رو داری. ممکنه از نظر عشق و علاقه و احترامت نسبت بهش چیزی کم نشده باشه ولی از نظر جنسی جذابیت سابق رو نخواهد داشت.

در مورد اون تاپیک هم فعلا در حال مصرف سنجد هستم، چون میگن برای رفع فراخی خوبه.

?
0 ❤️

2016-04-19 22:30:47 +0430 +0430

خاستم با گذاشتن یه عکس بهتون شوک بدم که فعال نیستین که شکر خدا هر جور بریم باز اخر سر باید شوشولم چند تا لایک داره رو بزنم وگرنه تایپیک مفید بالا نمیمونه ?
موضوع میز گرد بعدی رو از الان هر کس یه نظر بده تا باز بی موضوع نمونیم برای موضوع بعد
راستش دلو دماغ ادامه فعالیت ندارم با این وضع و اگر قسمت شد موندنی شدم میخام به این موضوع بپردازم چرا یه تایپیک با موضوعی مفید برای خیلیا جذاب نیس ولی اگه نمره به شوششول و … باشه 100صفحه رو رد میکنه
بارها شاهد این بودم که اگه یه پسر تایپیکی بزنه که حالم خوب نیس یا مفید باشه شرکت کننده نداره اما اگه باعرض پوزش از خانما یه خانم تایپیک بزنه اسهالم همه هجوم میارن یکی قربون ان ابکیش میره یکی قربون صدقه باد شکمش میره همون اول پنج نفر زیر دستو پا کف مستراح کشته میشن و …
این دوگانگی برای چیه؟
اگه عمری بود و بیخیال سایت نشدم این بار واسه همیشه اینو بزارین جز پیشنهادا برای موضوع بعد

0 ❤️

2016-04-20 00:20:10 +0430 +0430
Arrow11:

برادر اسکلت حشری

نفر دوم منظورم اون زن یا مردی بود که با علم به متاهل بودن طرف باهاش رابطه میذاره.

نمیخواستم آمار دقیق بدی داداش، منظورم گوشزد کردن وجود خیانت بین متاهلین بود و میخواستم به این نقطه برسیم که معضلات متاهلین انقد متنوع و گسترده هست که فانتزی گروپ بینشون به چشم نیاد. درسته پیشرفت تکنولوژی تو افزایشش تاثیر داره ولی قبل از امکانات ارتباطات هم این خیانتها وجود داشتن.

به نظر من این نوع روابط اگه هزارتا عیب و ایراد داشته باشه حداقل یه مزیت داره، اونم اینه که تقریبا بهونه و انگیزه ای برای خیانت نمیذاره بمونه.

در مورد دوس دخترت هم با توجه به محدودیت دیدار حست کاملا طبیعی هست ولی اگه قسمت شد زیر یه سقف زندگی کنین و چند سالی که همدیگه رو هر روز و هر شب دیدین اون موقع کلاهتو قاضی کن ببین برای بودن باهاش چند درصد از شور و هیجان الان رو داری. ممکنه از نظر عشق و علاقه و احترامت نسبت بهش چیزی کم نشده باشه ولی از نظر جنسی جذابیت سابق رو نخواهد داشت.

?

_

پیشرفت تکنولوژی رو افزایش تنوع‌طلبی و حرص جنسی تأثیر داره، مگرنه تاریخچه خودِ «گروپ سکس» مال قرن‌ها قبل‌تر از این حرفاس... ینی برفرض اگه اینترنت نبودو من چن سال پیش یه کسچرخی تو سایتای پورن و حومه‌ نمیزدم، عمرن نمیفمیدم صدها نفر گرایش GORE دارن نمیشسم فرتو فرت عکساو کلیپای سلاخی و تیکه‌پاره کردن و سربریدن انسانی ببینم ذهنیتمم بیش از پیش رو محور خشونت قوام نمیگرف. یا مثلن دختری که تالا سیاهپوس از نزیک ندیده ولی میاد تو فضای پورنوگرافی مجازی، سکسِ زنا با یه سری سیاهپوستای نصف‌انسان-نصف‌خر (از حیث ابعاد محتویات خشتکشون میگم!) رو میبینه {که چن سالی هم هس تصاویرشون عین طاعون داره فراگیر میشه} ذهنش درگیر میشه پیش خودش فک میکنه سکس با این شومبولای‌طویل شیلنگی لابد یه چیز فراتره. چه بسا دیگه سکس با پارتنرِ شومبول‌معمولیِ خودش بهش نمیچسبه چون هوس جدیدی تو مخ خودش پرورونده... واضحه همچین استفاده‌ای از تکنولوژی موجب حشر مضاعف میشه و ذهنیت طرف از سکس؛ هی گسترده‌تر و گسترده‌تر... مطمئنم نمونه‌های دیگه‌ اینچنینی رو باهاشون برخورد داشتی که جرقه‌ی فانتزییشون یجورایی از طریق محیط مجازی زده شده باشه.

Arrow11: در مورد دوس دخترت... اگه قسمت شد زیر یه سقف زندگی کنین و چند سالی که همدیگه رو هر روز و هر شب دیدین... ممکنه از نظر عشق و علاقه و احترامت نسبت بهش چیزی کم نشده باشه ولی از نظر جنسی جذابیت سابق رو نخواهد داشت.

هرچن این وضعیتیه که هنو توش قرار نگرفتم نمیتونم چیزی بگم درموردش، ولی بعید میدونم به این راحتیا بشه درمورد این مسله با این اطمینان قطعی یه حکم ثابت صادر کرد. (منظورم جمله آخره). من زوجیو میشناسم که بعد شونزه هیوده سال زندگی مشترک و دوتا بچه، هنوز چیزی از حرارت زندگی جنسیشون کاسته نشده، طوری که کارشون به مشاورم کشید، فکرشو بکن زنه دیگه خسه شده بود از اشتیاق شدید شوهرش! شوهره به دکتر میگف زنم باید از خداشم باشه که بعد این همه سال هنو مث روز اول برام جذابیت داره...

0 ❤️

2016-04-20 13:33:39 +0430 +0430

آقا بیایم یه دستمال بکشیم به این میزتون که خاک نگیره و یه روضه ای بخونیم!
در مورد آزادی جنسی،ما از قانون “من راضی،اون راضی،کیرم تو دهن قاضی” از اون اول که یاد گرفتیم که این معامله که به ما وصله در اصل کاربردش چیه،تبعیت میکنیم.البته هموطنان قزوینی یوخده از این قانون سؤاستفاده میکنن و با انواع وعده وعیدها بچه رو میکشونن اون گوشه موشه ها و پشت مشتا و تو کونش میزارن ?

0 ❤️

2016-04-20 13:52:16 +0430 +0430
نقل از: mofo56 آقا بیایم یه دستمال بکشیم به این میزتون که خاک نگیره و یه روضه ای بخونیم! در مورد آزادی جنسی،ما از قانون "من راضی،اون راضی،کیرم تو دهن قاضی" از اون اول که یاد گرفتیم که این معامله که به ما وصله در اصل کاربردش چیه،تبعیت میکنیم.البته هموطنان قزوینی یوخده از این قانون سؤاستفاده میکنن و با انواع وعده وعیدها بچه رو میکشونن اون گوشه موشه ها و پشت مشتا و تو کونش میزارن ?

خوش اومدی دم در بده بفرما تو .اسی یه چیزی بیار بزار پشت موفو راحت باشه ?
شلوارتم در بیار بیا بشین همینجا ?
از قضا این قضیه من راضی تو راضی کون لق ناراضی حرفی و پندیست بسیار دلچسب و دندان شکن ?
اما در مجموع بقول رضا مارمولک حالتووونو بکنیددد .فقط اسراف نکنید .

0 ❤️

2016-04-20 14:12:00 +0430 +0430
نقل از: Arrow11

?

راستش من بلد نیستم کلمات رو پر رنگ کنم ولی با یه سری حرفات موافقم
اینکه جذابیت سکس بعد یه مدت برای ادم کمرنگ میشه و حداقل خیانت کمتر میشه و میتونم موارد خیلی بیشتری هم از مفید بودن این جور روابط بگم .اینکه شریک جنسیت کم و کاستی هاشو در مواجهه با دیگران میفهمه و میدونه اون ور اب رفتنم خبری نیس و شومبول شمبوله .به زندگی و روحیه ادم حس شادابی میده و حس اینکه دوره ادم تموم شده رو ازت میگیره و حس تازگی بهت دست میده راستش من خودم رابطه با زوج رو تجربه داشتم و برام جالب بود و خیلی چیزا رو یاد گرفتم .اینم تو حرفام گفتم اینکه من یا هر شخص دیگه بیاد بگه خوبه یا بد تعیین کننده نیس بلکه خیلی عوامل شخصی ودرونی هست و در هر ادمی متفاوته .من خودم بشخصه حس تعهد رو به هر چی دوس دارم به شغلم به ورزشم به حتی لباس پوشیدن و نوع نگاهم به زندگی .ادم تنوع طلبی نیستم مثلا خیلی ساله با تو دوستم و راستش تا وقتی تو هستی سراغ ادم دیگه برای دوستی نرفتم یعنی نخاستم چون کمبودی حس نکردم .در صورتی که برادرم دقیقا نقطه مقابل منه سر هیچ کاری بند نمیشه با هیچ کس مدت زیادی نمیمونه و …+پس واقعن نه من میتونم بگم دیدگاه تو غلطه یا دیدگاه من اشتباهه.و این تفاوت دیدگاه هم از نظر من قشنگه.من حتی زمان مجردیمم تا وقتی با یه دختر بودم گزینه های دیگه که پیش میومد رو برای زاپاس نگه نمیداشتم و قبول نداشتم .حالا یکی بمن بگه شوت اسگول مشنگ و …چیزی رو عوض نمیکنه:دی… این ذات منه.و درجه بندیش نمیشه کرد به خوب و بد .اگرم یه سری جاها با مضرات تنوع طلبی مخالف بودم شاید تجربه من نوعی حداقل با کسایی که این فانتزی ها رو داشتن و اسیب دیدن بوده .مطمعنم خود تو تجربه های زیادی داری که خوشحال میشم حداقل با جمع مطرح کنی .در هر صورت نمیتونم بگم چی درسته چی غلط از نظر من ذات ادمها تا حدود زیادی و بعدش قرار گرفتن در محیط مسیر تمایلاتشون رو میتونه تغییر بده حال بعضیها توانایی کنترل تمایلاتشونو دارن بعضیام ممکنه نتونن درست مدیریت کنن واسه همینه شما تایید میکنید و از خوبیاش میگید ممکنه من نظر مخالفی داشته باشم

0 ❤️

2016-04-20 15:52:01 +0430 +0430
jack.sparr0w: موضوع میز گرد بعدی رو از الان هر کس یه نظر بده تا باز بی موضوع نمونیم برای موضوع بعد راستش دلو دماغ ادامه فعالیت ندارم با این وضع و اگر قسمت شد موندنی شدم میخام به این موضوع بپردازم چرا یه تایپیک با موضوعی مفید برای خیلیا جذاب نیس ولی اگه نمره به شوششول و .... باشه 100صفحه رو رد میکنه بارها شاهد این بودم که اگه یه پسر تایپیکی بزنه که حالم خوب نیس یا مفید باشه شرکت کننده نداره اما اگه باعرض پوزش از خانما یه خانم تایپیک بزنه اسهالم همه هجوم میارن یکی قربون ان ابکیش میره یکی قربون صدقه باد شکمش میره همون اول پنج نفر زیر دستو پا کف مستراح کشته میشن و .............. این دوگانگی برای چیه؟ اگه عمری بود و بیخیال سایت نشدم این بار واسه همیشه اینو بزارین جز پیشنهادا برای موضوع بعد
_

این که دیگه میز گرد نمیخواد، دلیلشو خودم همین الان میگم بت؛ شهوانی ینی باب دل اشخاصِ شومبول‌به‌سَر. آواتارا و امضاهاشونو ببین… قشر بیشتر کاربرای فعال سایت؛ خودشون که اینجا عضو نشدن، کیرشون عضو شده! (توجه داشته باش «قشر فعال» رو گفتم، مگرنه مابقی نهصدهزار کاربر شهوانی که ممولن نقش خایه شتر مش باقرو دارن) پس انتظارتو از پتانسیل این محیط کمتر کن. تو اگه تاپیک با مضمون علمی، ملی-میهنی، معضل اشتماعی یا چمیدونم هرچی که به نظرت مفید میاد بزنی، منتظر نباش بیان بشینن حرفاتو بخوننو بش فک کنن بعد نظر بدن، اینا برفرضم اگه تاپیک تو رو باز کردن فقط نیگا میکنن بین پستای تاپیکت ببینن کودوم کاربری که پست گذاشته دختره، بعد سریع رادارشون از پائین علامت میده به مخشون یهو تستستروناشون به نقطه جوش میرسه عین زامبی حمله‌ور میشن به خصوصی دختره! این حرفارو من از تو خشتکم درنمیارم طبق گلایه‌های خود کاربرای دختر سایته وقتی به گفته خودشون فقط درمورد موضوعات غیرسکسی یکی دوتا پست گذاشتن و به سرعت نور خصوصیشون پر التماس دعا شده. تابلوئه درصد بیشتر کسائی که shahvani.com رو باز میکنن فقط موقتن خشتکشون باد کرده اونام با دسِ چپشون موسو گرفتن اومدن اینجا چارتا چیز حشرانگیز ببینن که فقط یه جقی بزننو برن پی کارشون، واضحه اینجا تقریبن حکم توالت جنسیو داره. کمتر کسی با انگیزه‌ای غیر از رفع حشر میاد این سایت.

0 ❤️

2016-04-20 19:19:26 +0430 +0430

در مورد تاثیر تکنولوژی تمام کمال حرفتو قبول دارم.

در مورد کم شدن هیجان هم دلیل به قطعیت گفتنم تجربم از دوستیهای طولانی مدت خودم و درد دل زوجهایی که برخورد داشتم بود و فکر کنم حتما باید اینم در نظر گرفت که هیچ نظریه ای صد در صدی نیست.

در مورد اون زوجی هم که مثال زدی عرض کنم که منم قبول دارم مثل هر موضوع دیگه ای تو این موضوع هم استثنا هست ولی اون زوج مد نظر شما شامل این استثنا نمیشه. تمایل افراطی اون آقا از علاقه به خانومش نیست بلکه از علاقه به سکس هست و بعضی از آقایون هستن که به قدری حشر بالایی دارن که حد و حساب نداره و خانومای همچین اشخاصی واقعا در عذابن. به نظر من سختی و عذاب تحمل اجباری سکس هر شب سختتر از تحمل سرد مزاجی طرف مقابل هست و اکثر زوجایی که تو ایران دنبال FMF هستن زوجایین که همچین شرایطی دارن.

البته امیدوارم که شما جزو اون معدود استثنا باشی.

در ضمن چرا رو پست تو من نمیتونم نقل بزنم؟؟؟

0 ❤️

2016-04-20 19:43:50 +0430 +0430
Arrow11: برادر اسکلت حشری

در مورد تاثیر تکنولوژی تمام کمال حرفتو قبول دارم.

در مورد کم شدن هیجان هم دلیل به قطعیت گفتنم تجربم از دوستیهای طولانی مدت خودم و درد دل زوجهایی که برخورد داشتم بود و فکر کنم حتما باید اینم در نظر گرفت که هیچ نظریه ای صد در صدی نیست.

در مورد اون زوجی هم که مثال زدی عرض کنم که منم قبول دارم مثل هر موضوع دیگه ای تو این موضوع هم استثنا هست ولی اون زوج مد نظر شما شامل این استثنا نمیشه. تمایل افراطی اون آقا از علاقه به خانومش نیست بلکه از علاقه به سکس هست و بعضی از آقایون هستن که به قدری حشر بالایی دارن که حد و حساب نداره و خانومای همچین اشخاصی واقعا در عذابن. به نظر من سختی و عذاب تحمل اجباری سکس هر شب سختتر از تحمل سرد مزاجی طرف مقابل هست و اکثر زوجایی که تو ایران دنبال FMF هستن زوجایین که همچین شرایطی دارن.

البته امیدوارم که شما جزو اون معدود استثنا باشی.

در ضمن چرا رو پست تو من نمیتونم نقل بزنم؟؟؟

_

آره، طرف بیش‌فعال جنسیه. ولی اونطور که خودش ادعا داش همه انرژی جنسیشو محدود به علاقه به همسر خودش و سکس با اون میکردو به قول خودش «زیرابی نمیرف» هرچن همین نارضایتی زنش از عذاب تحمل سکس هرشب؛ همچی بگی نگی نشونه این هس که اون عاقای محترم، برعکس اونطور که خودش میگف؛ قبل از اینکه علاقه به زنش مدنظرش باشه، تخلیه حشر خودشو ارجح میدونسه.

تا پیش از آشنا شدن من با پرونده این زن و شوهر فک میکردم ممولن همیشه زن از خداشه سکس متداوم داشته باشه، و بعد یه مدت این مَرده که دیگه از سکس زده میشه بقول مروف: «دولش دیگه درست درمون راس نمیشه!» و خیال میکردم خعلی زنا بخاطر این معضل تو سالای بعد از ازدواجشون روی جذابیت جنسی خودشون حساس میشن (مشکلو از خودشون میبینن)

نمیدونم، منم رو پستت خودت که نقل میزنم ارور500 میده، ناچارم خودم نقل تقلبی بسازم!

0 ❤️

2016-04-20 19:59:15 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w خاستم با گذاشتن یه عکس بهتون شوک بدم که فعال نیستین که شکر خدا هر جور بریم باز اخر سر باید شوشولم چند تا لایک داره رو بزنم وگرنه تایپیک مفید بالا نمیمونه ? موضوع میز گرد بعدی رو از الان هر کس یه نظر بده تا باز بی موضوع نمونیم برای موضوع بعد راستش دلو دماغ ادامه فعالیت ندارم با این وضع و اگر قسمت شد موندنی شدم میخام به این موضوع بپردازم چرا یه تایپیک با موضوعی مفید برای خیلیا جذاب نیس ولی اگه نمره به شوششول و .... باشه 100صفحه رو رد میکنه بارها شاهد این بودم که اگه یه پسر تایپیکی بزنه که حالم خوب نیس یا مفید باشه شرکت کننده نداره اما اگه باعرض پوزش از خانما یه خانم تایپیک بزنه اسهالم همه هجوم میارن یکی قربون ان ابکیش میره یکی قربون صدقه باد شکمش میره همون اول پنج نفر زیر دستو پا کف مستراح کشته میشن و .............. این دوگانگی برای چیه؟ اگه عمری بود و بیخیال سایت نشدم این بار واسه همیشه اینو بزارین جز پیشنهادا برای موضوع بعد

داداش حالتو میفهمم ولی فکر کنم دیگه برا من و تو بعیده اینجور دلسردیا. چون بارها هم کم لطفی کاربران رو دیدیم هم بی معرفتی سایت رو، ولی مگه ما برا به به چه چه کاربرا فعالیت میکنیم که الان از نبودنش دلسرد شیم؟

برای مشارکت نکردن کاربرا دلایل متعددی هست که بعضیاشونم منطقیه، تو سخت نگیر لطفا. با اینکه میدونی تایپ برام سخته ولی نوکرتم هستم و بعد این خودم پای ثابت انواع میز گرد و مربع و مستطیلتم.

بدون تعارف میگم تو بخوای بری منم عطایش را به لقایش میبخشم و میرم دنبال یه لقمه گوشت حلال. ?

0 ❤️

2016-04-20 20:03:17 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
jack.sparr0w: موضوع میز گرد بعدی رو از الان هر کس یه نظر بده تا باز بی موضوع نمونیم برای موضوع بعد راستش دلو دماغ ادامه فعالیت ندارم با این وضع و اگر قسمت شد موندنی شدم میخام به این موضوع بپردازم چرا یه تایپیک با موضوعی مفید برای خیلیا جذاب نیس ولی اگه نمره به شوششول و .... باشه 100صفحه رو رد میکنه بارها شاهد این بودم که اگه یه پسر تایپیکی بزنه که حالم خوب نیس یا مفید باشه شرکت کننده نداره اما اگه باعرض پوزش از خانما یه خانم تایپیک بزنه اسهالم همه هجوم میارن یکی قربون ان ابکیش میره یکی قربون صدقه باد شکمش میره همون اول پنج نفر زیر دستو پا کف مستراح کشته میشن و .............. این دوگانگی برای چیه؟ اگه عمری بود و بیخیال سایت نشدم این بار واسه همیشه اینو بزارین جز پیشنهادا برای موضوع بعد
_

این که دیگه میز گرد نمیخواد، دلیلشو خودم همین الان میگم بت؛ شهوانی ینی باب دل اشخاصِ شومبول‌به‌سَر. آواتارا و امضاهاشونو ببین… قشر بیشتر کاربرای فعال سایت؛ خودشون که اینجا عضو نشدن، کیرشون عضو شده! (توجه داشته باش «قشر فعال» رو گفتم، مگرنه مابقی نهصدهزار کاربر شهوانی که ممولن نقش خایه شتر مش باقرو دارن) پس انتظارتو از پتانسیل این محیط کمتر کن. تو اگه تاپیک با مضمون علمی، ملی-میهنی، معضل اشتماعی یا چمیدونم هرچی که به نظرت مفید میاد بزنی، منتظر نباش بیان بشینن حرفاتو بخوننو بش فک کنن بعد نظر بدن، اینا برفرضم اگه تاپیک تو رو باز کردن فقط نیگا میکنن بین پستای تاپیکت ببینن کودوم کاربری که پست گذاشته دختره، بعد سریع رادارشون از پائین علامت میده به مخشون یهو تستستروناشون به نقطه جوش میرسه عین زامبی حمله‌ور میشن به خصوصی دختره! این حرفارو من از تو خشتکم درنمیارم طبق گلایه‌های خود کاربرای دختر سایته وقتی به گفته خودشون فقط درمورد موضوعات غیرسکسی یکی دوتا پست گذاشتن و به سرعت نور خصوصیشون پر التماس دعا شده. تابلوئه درصد بیشتر کسائی که shahvani.com رو باز میکنن فقط موقتن خشتکشون باد کرده اونام با دسِ چپشون موسو گرفتن اومدن اینجا چارتا چیز حشرانگیز ببینن که فقط یه جقی بزننو برن پی کارشون، واضحه اینجا تقریبن حکم توالت جنسیو داره. کمتر کسی با انگیزه‌ای غیر از رفع حشر میاد این سایت.

و دیگر هیچ

0 ❤️

2016-04-21 22:58:47 +0430 +0430
0 ❤️

2016-04-21 23:49:12 +0430 +0430

_

این عکسِ معروف، یکی از گویاترین و بهترین تعریفاس واسه تشریح رویکرد فردی و اراده شخصی نسبت به کنترل حشر درقبال شرایط اشتماعی! (عجب کسشر نابی گفتم! ? )

خلاصه کلام اینکه: ذات بد نیکو نگردد چون که بنیادش بد است (سعدی)

#کرم از خود درخته

0 ❤️

2016-04-21 23:51:44 +0430 +0430

امشب که بیخابی زد به ملاجمون بزار کمی خوش بگذرونیم همینجا
بادبانهاااا نه ببخشید پدالوها رو بیارین کنار استخل (مال قدیم بود مروارید سیاهمو نفروخته بودم) ?

0 ❤️

2016-04-21 23:55:58 +0430 +0430

بسیار تاپیک خوبی هست و بسیار خرسندم که در این تاپیک شرکت میکنم .
ولی در کل نمیدونم از کجا شروع کنم و چه چیزی رو مطرح کنم !!! (dash)

0 ❤️

2016-04-22 00:02:47 +0430 +0430
نقل از: زیبا و مهربان بسیار تاپیک خوبی هست و بسیار خرسندم که در این تاپیک شرکت میکنم . ولی در کل نمیدونم از کجا شروع کنم و چه چیزی رو مطرح کنم !!! (dash)

خوش اومدی قبل اینکه شروع کنی از اسی یه ژتون بگیر پولشم بده ?
مشروف مفتکی و بقول کلاه قرمزی (خاااالی خااالی) نداریم
چس فیل منم بیار اسی ?
خوش اومدی داداش هر جارو دس بزنی ازاده دس به مهرم بازیه

0 ❤️

2016-04-22 00:21:58 +0430 +0430
نقل از: زیبا و مهربان بسیار تاپیک خوبی هست و بسیار خرسندم که در این تاپیک شرکت میکنم . ولی در کل نمیدونم از کجا شروع کنم و چه چیزی رو مطرح کنم !!! (dash)

چس فیل منم بیار اسی ?

توافقات قبلی با حاج اسی عزیز جهت حضور بنده در این تاپیک حاصل شده .
ولی چون من بچه ی شیراز هستم و متعسفانه بچه های شیراز اردیبهشت که شروع میشه یه کون گشادی خاصی میگیرن البته به خاطره اب و هواشه . و من هم ازین قاعده مثتثنا نیستم .
متعسفانه یه گشادی عجیبی بهمون دست داده که نه حوصله خوندن مطالبو دارم نه اصن حوصلم میشه فکر کنم …
اامیدوارم هر چه زودتر ازین ماه رهایی پیدا کنیم و این گشادی هم بره تا با تمام قوا در تاپیک ها مشغول به کار شیم به خصوص این تاپیک … . (dash) (dash)

0 ❤️

2016-04-22 08:12:23 +0430 +0430
نقل از: mofo56 آقا بیایم یه دستمال بکشیم به این میزتون که خاک نگیره و یه روضه ای بخونیم! در مورد آزادی جنسی،ما از قانون "من راضی،اون راضی،کیرم تو دهن قاضی" از اون اول که یاد گرفتیم که این معامله که به ما وصله در اصل کاربردش چیه،تبعیت میکنیم.البته هموطنان قزوینی یوخده از این قانون سؤاستفاده میکنن و با انواع وعده وعیدها بچه رو میکشونن اون گوشه موشه ها و پشت مشتا و تو کونش میزارن ?

خوش اومدی دم در بده بفرما تو .اسی یه چیزی بیار بزار پشت موفو راحت باشه ?
شلوارتم در بیار بیا بشین همینجا ?
از قضا این قضیه من راضی تو راضی کون لق ناراضی حرفی و پندیست بسیار دلچسب و دندان شکن ?
اما در مجموع بقول رضا مارمولک حالتووونو بکنیددد .فقط اسراف نکنید .

شلوارمو در بیارم!!! خودت گفتیا!!! ببین من الان دو هفته س سکس نداشتما!اون هفته که "عشقم" سرمای شدید خورده بود و من بخاطر نداشتن سکس عذا گرفتم(ککم نگزید که طرف مریضه و به پشمم حساب نکردم ولی در ظاهر چنان ناراحتی از خودم در کردم که طرف قند تو دلش آب شد و گفت خر کردیم یارو رو حسابی.ببین چقدر ما رو دوست داره!!!چرا من هنرپیشه نشدم؟!) این هفته هم که پریوده.همینه که من الان حالت تهاجمی دارم(در عالم واقعیت هورمون تسترون ما از سطح معمول بالاتره) شلوارمونو درآریم حمله میکنیم(یه رگ قزوینیم داریم)
ما آبدارچی شرکتمونو همیشه سر همین قضیه شلوار دست میندازیم ? آخه هفت تا بچه داره(تازه یکیش همون نوزادی تلف شده والا هشت تا میشدن)!ما بهش میگیم هر موقع پیژامه ت تنت نبوده یه بچه درست کردی ?

0 ❤️

2016-04-22 08:22:09 +0430 +0430
نقل از: زیبا و مهربان

چس فیل منم بیار اسی ?

ولی چون من بچه ی شیراز هستم و متعسفانه بچه های شیراز اردیبهشت که شروع میشه یه کون گشادی خاصی میگیرن البته به خاطره اب و هواشه . و من هم ازین قاعده مثتثنا نیستم .
متعسفانه یه گشادی عجیبی بهمون دست داده که نه حوصله خوندن مطالبو دارم نه اصن حوصلم میشه فکر کنم …
اامیدوارم هر چه زودتر ازین ماه رهایی پیدا کنیم و این گشادی هم بره تا با تمام قوا در تاپیک ها مشغول به کار شیم به خصوص این تاپیک … . (dash) (dash)

کاکو شما مطمئنی شما شیرازیا فقط اردیبهشته که دچار گشادی خاصی میشید؟!پس بقیه سال ادای تنگا رو درمیارید اون جوریه وای به حال این گشادی خاص!شایدم این گشادی اردیبهشت از نوع مضاعفه ?
ولی خدایی من خانوم شیرازی خیلی دوست دارم و سکسای خوبی باهاشون داشتم.یه جور خاصی لوند و عشوه این و همچین یوخده کرم زیاد میریزن ? یه دفعه ما با یه خانوم شیرازی خوشگل بودیم از عقب نمیداد ما بهش گفتیم شما شیرازیا که گشادین همه تون پس تو چرا سولاخ کونت اندازه عدسه انگشت زوری میره تو کونت ? خلاصه یوخده ناراحت شد بهش گفتیم شیرازی گشاد ولی زود بیخیال شد و ما هم رسم جوانمردی را بجا آورده چنان کسش رو کردیم که سایه چشش با اشک از دو طرف صورتش روان گشت (erection) ?

0 ❤️

2016-04-23 07:38:13 +0430 +0430
نقل از: mofo56

چس فیل منم بیار اسی ?

کاکو شما مطمئنی شما شیرازیا فقط اردیبهشته که دچار گشادی خاصی میشید؟!پس بقیه سال ادای تنگا رو درمیارید اون جوریه وای به حال این گشادی خاص!شایدم این گشادی اردیبهشت از نوع مضاعفه ?
ولی خدایی من خانوم شیرازی خیلی دوست دارم و سکسای خوبی باهاشون داشتم.یه جور خاصی لوند و عشوه این و همچین یوخده کرم زیاد میریزن ? یه دفعه ما با یه خانوم شیرازی خوشگل بودیم از عقب نمیداد ما بهش گفتیم شما شیرازیا که گشادین همه تون پس تو چرا سولاخ کونت اندازه عدسه انگشت زوری میره تو کونت ? خلاصه یوخده ناراحت شد بهش گفتیم شیرازی گشاد ولی زود بیخیال شد و ما هم رسم جوانمردی را بجا آورده چنان کسش رو کردیم که سایه چشش با اشک از دو طرف صورتش روان گشت (erection) ?

خب شیرازیا اصولا کون گشادن اینو قبول دارم اما از اردیبهشت که شروع میشه گشادیشون به توان 10 میرسه :( …
مثلا خودم اصلا تو این ماه حوصلم نمیشه درس بخونم حتی یه خط از کتابو بخونم ولی تو ماه های دیگه اینطور نیستیم فقط تو اردیبهشت اینطور میشیم اونم به خاطر اب و هواشه. ادم همش دلش میخاد بخوابه :|. .اصن یه وضع خاصیه امیدوارم بهش دچار نشید :( (dash) … …

خانومای شیرازی که زبان زد هستن تو خانومای ایران . خیلی عشوه دارن موقع سکسم همش آه آه میکنن :P .
از لحاظ قیافه هم تو ایران از همه بهترن :X …
خیلی میخوامت … . ?
:X

0 ❤️

2016-04-23 11:54:19 +0430 +0430

0 ❤️

2016-04-23 14:28:36 +0430 +0430
نقل از: mofo56

چس فیل منم بیار اسی ?

توافقات قبلی با حاج اسی عزیز جهت حضور بنده در این تاپیک حاصل شده . ولی چون من بچه ی شیراز هستم و متعسفانه بچه های شیراز اردیبهشت که شروع میشه یه کون گشادی خاصی میگیرن البته به خاطره اب و هواشه . و من هم ازین قاعده مثتثنا نیستم . متعسفانه یه گشادی عجیبی بهمون دست داده که نه حوصله خوندن مطالبو دارم نه اصن حوصلم میشه فکر کنم .... اامیدوارم هر چه زودتر ازین ماه رهایی پیدا کنیم و این گشادی هم بره تا با تمام قوا در تاپیک ها مشغول به کار شیم به خصوص این تاپیک ... . (dash) (dash)

کاکو شما مطمئنی شما شیرازیا فقط اردیبهشته که دچار گشادی خاصی میشید؟!پس بقیه سال ادای تنگا رو درمیارید اون جوریه وای به حال این گشادی خاص!شایدم این گشادی اردیبهشت از نوع مضاعفه ? ولی خدایی من خانوم شیرازی خیلی دوست دارم و سکسای خوبی باهاشون داشتم.یه جور خاصی لوند و عشوه این و همچین یوخده کرم زیاد میریزن ? یه دفعه ما با یه خانوم شیرازی خوشگل بودیم از عقب نمیداد ما بهش گفتیم شما شیرازیا که گشادین همه تون پس تو چرا سولاخ کونت اندازه عدسه انگشت زوری میره تو کونت ? خلاصه یوخده ناراحت شد بهش گفتیم شیرازی گشاد ولی زود بیخیال شد و ما هم رسم جوانمردی را بجا آورده چنان کسش رو کردیم که سایه چشش با اشک از دو طرف صورتش روان گشت (erection) ?

خب شیرازیا اصولا کون گشادن اینو قبول دارم اما از اردیبهشت که شروع میشه گشادیشون به توان 10 میرسه :( ... مثلا خودم اصلا تو این ماه حوصلم نمیشه درس بخونم حتی یه خط از کتابو بخونم ولی تو ماه های دیگه اینطور نیستیم فقط تو اردیبهشت اینطور میشیم اونم به خاطر اب و هواشه. ادم همش دلش میخاد بخوابه :|. .اصن یه وضع خاصیه امیدوارم بهش دچار نشید :( (dash) ... ......

خانومای شیرازی که زبان زد هستن تو خانومای ایران . خیلی عشوه دارن موقع سکسم همش آه آه میکنن :P . از لحاظ قیافه هم تو ایران از همه بهترن :X ................. خیلی میخوامت ... . ? :X

هان!جان!چی!چی چی! ما رو میخوای! پسر خوشگل 19 ساله بیا تو تور قزوین گردی اسمتو بنویسم میبرمت پارک دهخدا اونجا گل بچینی ? والا قزوینیا به ما پیشنهاد کردن که یه تعداد پسر خوشگل ببریم اونجا،اونا مشغول پسرا باشن ما هم مشغول خانوماشون باشیم و اسلام رو پیاده نماییم!البته قزوینیا یوخده املن گفتن قبلش صیغه محرمیت بخون ? از این کباب کوبیده ها که داش اسکلت گذاشته که بهت نمیدیم که،کباب برگ کلفت سفت بهت میدیم با پشم اضافه ?

0 ❤️

2016-04-23 15:21:01 +0430 +0430

یادمه هف هش سال پیش هنرستان که بودم، درس عکاسی داشتیم، یه پسره برا ارائه کارش چن تا عکس هنری دل‌انگیز و رومانتیک مث آواتار و امضای موفو، گرفته بود ولی همشون از زوایای مختلف و گوشه و کنج و کنار یه عَلَم عاشورا بود فقط. خلاصه رو پوروژکتور داش دونه دونه رد میکرد عکسارو نشون میداد که یکی از ته کلاس برگش به طعنه بش گف باوا حالا یه علم پیدا کردیا! همش همینه که… کلاس از خنده رف رو هوا که یهو استاده بلن شد گف نه نه! به هیچ عنوان اینجوری به قضیه نیگا نکنین! قدر زر زرگر شناسد و یه سری کسشر دیگه و عاخرسر بعنوان مثال گف یارو یه زن میگیره تا عاخر عمرش فقط لاسشو با اون میزنه! سکوت سنگینی برقرار شد…

{این روضه رو خوندم که بگم از همونموقع برام مایه سوال بود که «عایا میشه یکی تا عاخر عمرش فقط با زن خودش بوژ بوژ بوژ؟» میشه یا نمیشه بلخره؟ خاک نشس رو میزگرد…}

0 ❤️

2016-04-24 00:06:54 +0430 +0430
نقل از: sooooofi

به نظر من كه ميشه! :) هر چند ٤ سال تجربه زمان زيادى نيست واسه قاطعانه جواب دادن اما من با توجه به شناختى كه از خودم دارم ميدونم كه هيچ وقت با هيچ كس ديگه بوژ بوژ بوژ نخواهم داشت! (خدا بگم چيكارت كنه با اين ادبيات واگير دارت!:|) اما خيلى ها نظر متفاوتى دارن و اين به معنى درست يا غلط بودن نيست. :) كاپيتان جان كجايى پس؟! :)

_

بعله درسته که چار سال خعلی هم زیاد نی، ولی مسله همین‌جاس که عایا طی همون چار سالم، بطور خالص و تمامن تنها به همون یه شخص خاص فقط تونسی گوگوفس گوگوفس گوگوفس؟! از همه نظر منظورمه ?

0 ❤️

2016-04-24 02:02:03 +0430 +0430

درود به همه دوستان بعد از مدتها اومدم می بینم که بحث خیلی جالبی دارید. از بیشتر پست هایی که خوندم لذت بردم به خصوص صحبت های اسکلت و سوفی و کاپیتن و ایول.

با خوندن به این پست های خوب تشویق شدم چند جمله بگم:

• به نظرم واژه آزادی خیلی مبهمی است و همین ابهام جا برای انواع سوءتعبیر ازش رو باز می گذاره:

من با اسکلت موافقم که: آزادی توی رابطه جنسی یعنی اینکه هر زن و مردی صاحب بدن خودش است و حق داره تا جایی که به بقیه آسیب نرسونه از بدنش لذت ببره. به قول خانمی آمریکایی: پستون های من مال خودمه شاید دلم بخواد پشت کمرم آویزونشون کنم به کسی ربطی نداره.

اما بحث و اختلاف اینجاست که بپرسیم آزادی من کجا به دیگران آسیب می زنه؟ آزادی دیگران کجا به من آسیب می زنه؟ مردی که زن خیانتکارش رو با چاقو می زنه مسلما آسیب بدنی ایجاد می کنه. اما آسیب به دیگران فقط آسیب بدنی نیست. آسیب روانی هم هست. مثلا مردی که به زنش خیانت می کنه باعث آسیب روانی به زنش (و احتمالا بچه هاش)‌ میشه. همونطور که مردی که زنش رو وادار به ضربدری می کنه ممکنه باعث آسیب روانی به زنش بشه و ... تا اینجای قضیه شکی نیست.

اما باید توجه کنیم که آسیب روانی هم یک پدیده مطلق و جهانشمول نیست. بلکه تا حد زیادی بستگی به قراردادهای فرهنگی داره و به قول اسکلت قاعده ای در کار نیست. مثلا توی خیلی از جوامع ماقبل کشاورزی (مثل بومیان استرالیا یا خیلی از تمدن های جزایر اقیانوس آرام یا بومیان آمازون چیزی به اسم «غیرت» به معنی که ما میشناسیم وجود نداره چون اصلا خانواده اتمی (یک مرد، و یک یا چند همسر) نبود. مردها و زن های قبیله همه با هم زندگی می کردن و رابطه جنسی یک چیز انحصاری بین زن و مرد خاصی نبود. سکس هم مثل دیگ غذا به کل قبیله تعلق داشت و هیچ نگران نبود که نکنه بقیه زنش رو باردار کنند! حتی توی بعضی جوامع بدوی نه تنها مردسالاری نیست بلکه زن ها هستن (یا قبلا از گسترش ادیان ابراهیمی بودند) که مردهای مورد علاقه خودشون رو به همبستری انتخاب می کردند. که این تقریبا شبیه [بونوبوها](https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A8%D9%88%D9%86%D9%88%D8%A8%D9%88). خانواده اتمی مردسالار فقط در بخشی از فرهنگ های دنیا پدیدار شد (عمدتا در فرهنگ یهودی-مسیحی-اسلامی خاورمیانه و اروپا) نه در همه دنیا. در واقع ادیان ابراهیمی به جای الگی بونوبو الگوی مردسالاری تهاجمی شامپانزه ها رو پیش گرفتند!

بنابراین می بینیم چیزهایی که گناه و ناموس و انحصاری بودن سکس بین زن و شهور که برای ما که توی سنت های یهودی-مسیحی-اسلامی بزرگ شدیم ممکنه بدیهی جلوه کنه در طی تاریخ و جغرافی برای همه بدیهی نبوده....

چند تا مثال: - در یونان رابطه جنسی مردان چیز ناپسندی نبود.

• در رم اورجی پارتی (پارتی های سکس گروهی) جزو تفریحات بود. مردم رم نقاشی های سکس گروهی رو توی اتاق نشیمن شون می گذاشتن (مثل عکس آواتارم) همون طور که شیعیان عکس ائمه اطهار شون رو توی اتاق نشیمن می گذارند

• در هندوستان آلت سکس به عنوان یک امر مقدس بود و کتاب کاماسوترا جزو کتاب های مقدس هندوان است.

• عوض کردن زن ها یک عادت رایج در جوامع اسکیمو و سرخپوستها بود.
  • حتی در ایران پیش از اسلام روستایی در استان گلستان کنونی می بینیم که از مجسمه های کیر سر قبرها به عنوان شی مقدس استفاده شده. درست مثل صلیب یا سنگ قبر!

• وقتی استعمارگرها به جزایر اندونزی رسیدند زن های اونجا برای دریفات میخ سکس می دادند. سکس به عنوان یک سرویس قابل مبادله در تمام تاریخ بشر بوده و خواهد بود. اما یک مسلمان یا مسیحی نگرش خیلی مقیدی به انواع مبادله قابل قبول داره و برای همین ممکنه رفتار بقیه قرهنگ ها براش نشانه آشکار بی اخلاقی و بی ناموسی باشه. چیزهایی که در فرهنگ های دیگه عادی بوده.

در چند قرن اخیر این همه تفاوت های فرهنگی در باره اینکه چه نوع رابطه جنسی مجازه و چی غیرمجاز به سرعت در حال تغییر و تحول وده اند و روایت دینی خاص ادیان ابراهیمی به خاطر سیطره امپراتوری های اسلامی و مسیحی طی قرون وسطا و دوره استعمار بر بیشتر دنیا حاکم شده اما از قرن هجده به بعد دیگه داره اهمیتش رو از دست میده...

• نکته دیگه اینه که در یک جامعه تمدن، در پی آزادی، مسئولیت میاد. هر چی آزادی شما (قدرت انتخاب شما)‌ بیشتر باشه مسئولیت شما درمورد اینکه باعث آزار دیگران نشوید بیشتر میشه. البته اگر بخواهید اخلاقی عمل کنید. اگر نخواهید اخلاقی عمل کنید آزادی می تونه به انواع وحشیگری به دیگران منجر بشه و دشمنان آزادی معمولا همین ها رو برای تحریف معنی آزادی استفاده می کنند. از نظر مذهبی ها آزادی یعنی آزادی تجاوز و خیانت و بچه بازی و خلاصه هر نوع تبهکاری دیگه که فکرش رو بکیند. اما برای یک آدم متمدن آزادی بدون مسئولیت یعنی قانون جنگل. آزادی بیشتر یعنی مسئولیت بیشتر. اما اگر آزادی رو از انسان بگیرید با یک ربات چه فرقی می کنه؟
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «