جواب کسایی که میگن تو از مسلمان ها بهتر میفهمی؟

1395/02/01

وقتی از دین اسلام ایرادی میگیریم یا وجود الله را با دلیل انکار میکنیم عده ای پرسشی میپرسن که ایا فقط تو میفهمی و یک میلیارد ادم نمیفهمن؟؟؟؟؟
من امروز میخوام دراین باره صحبت کنم.
نخست اینکه قرار نیست چون تعداد زیادی از مردم به یک چیز باور دارن اون چیز درست باشه
مثال میزنم.مگر زمانی مردم فکر نمیکردن که زمین ثابت هست و خورشید صبح می اید و شب میرود
ایا این نظریه درست بود؟
چند نفر فهمیدن که زمین میچرخه؟تنها یک نفر.و در اخر با او چه کردند؟؟؟؟؟؟؟؟

در مصرباستان فرعون را فرزند خدا میدانستن.و چندین خدا رو پرستش میکردن ایا این نظریه ها و باور ها درست بود؟
ایا امروز شما این باور هارو مسخره نمیدونین؟
زمانی بود وقتی مرده هارو خاک میکردن براش وسیله مثل شمشیر.اب غذا میذاشتن.ایا امروز این کار مسخره نیست؟
قبل از اختراع هواپیما اولین نفری که به فکر این اختراع بود.مردم او را دیوانه میخواندن.ایا او یک دیوانه بود؟

خب حالا از نگاه دیگر.
ایا تنها من هستم که خدارو قبول ندارم؟
کلا پیروان دین بودا چیزی به نام خدا ندارن.جدا از اون در اروپا.و امریکا و حتی در خود ایران خیلی ها به این باور رسیدن که خدایی وجود نداره.پس جمعیت ما بی دین ها هم کم نیست.حتی دانشمندان بزرگی هم داریم که خدارو قبول نداشتن.
جدا از اون مگر شمای مسلمان که الله رو خدا میدونی . یهوه یا اهورامزدا یا دیگر خدایان رو هم خدا میدونی؟
خیر.هر کسی خدای خودش رو خدای واقعی و دیگرخداهارو ساختگی میدونه
پس شماهم در نظر دیگر ادیان کافری و داری راه اشتباه رو میری.

و در پایان بگم که اینکه میگین تو بهتر میفهمی سوال اشتباهی هست.
من نوعی نمیگم شما نمیفهمی یا نادان هستی.شما در این زمین نااگاه هستی.مثل اینکه من برم توی یک داروخانه و کاربرد دارو هارو ندادنم.ایا من احمق هستم؟خیر من از دارو شناختی ندارم.امروز شما هم درمورد دین نا اگاه هستی
اما چرا؟؟؟؟؟؟
چون دینی رو که از پدر به ارث بردی رو حفظ کردی و امروز هم دوست نداری باور کنی هرچی از بچگی یاد گرفتی دروغ بوده.
پس به ناچار جواب من رو با فحش جواب میدی.
و از سوی دیگر اخوند هم شمارو حمایت میکنه چون سود میبره.چون میدونه تا شما مسلمان بمونی اخوند هم خواهد موند.همانگونه که تازمانی که مسیحی در جهان باشه کلیسا و پدر روحانی هم هست

6463 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-30 10:04:57 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me
نقل از: rezariza61
نقل از: just-god-help-me بازم جوابی نگرفتم.....قابل توجه اون یارویی که فحش میدی.....منم می تونم به تو و ناموست تهمت بزنم بدون دلیل.........راستی گفتم از یه منبع معتبر برای حرفاتون نام ببرید.......راستی تو دبی به ما ساندیس نمیدن......ساندیس رو به شما پناهنده های بدبخت میدن که از گشنگی نمیرین.........مزدورم اونیه که میره واسه چهارتا آمریکایی میماله بلکه دیپورتش نکنن... ? ? ?

مالیدن چهارتا امریکایی شرف داره به مالیدن اعرابی که به نسلهای گذشته ی توی احمق تجاوز کردنو قتل عامشون کردن.
بله میدونم توی دبی ساندیس نمیدن شاش شتر نوش جان میفرمایید اونجا :)))))

پس قبول داری که داری میمالی..........بعدشم خیلی ابلهی که تو آمریکا زندگی میکنی اینجا دنبال دوست دختر میگردی//جالبه(معلومه الکی زدی ایالات متحده)........بعدشم ما تو دبی مثل شما پناهنده نیستیم که بماللیم(گدا گادوله)....ما سرمایه گذاریم اونم نه تو شرکتهای عربی تو شرکتهای جهانی.....تمام سودشم برمیگرده به کشور خودمون وتولید خودمون........در ضمن بازم هیچ مدرکی واسه حرفایی میزنی نیاوردی و بحثو پیچوندی.......میتونی در کنارفحشایی که از نداری و بدبختی نثار من میکنی به سوال اصلی من جواب بدی........در ضمن اصلا میدونی دبی چجور جایی ندید بدید بدبخت.....یا مثل امریکا بودنت داری خالی میبندی(احتمالا)....بازم میگم فحش بده ولی از بحث اصلی دور نشو.....

من اگه اهل مالیدن بودم مثل شما خرافاتیای سادیسمی میرفتم مال عربها رو میمالیدم که نزدیک تر بود :)))

کشور خودتو زدی داغون کردی مردم خودتو به خاک سیاه نشوندی پاشدی رفتی واسه عربها کار میکنی افتخار هم میکنی؟؟ خاک که خوبه گوه توی اون مغزت. دبی رو همین ابله ها و خائین هایی مثل تو آباد کردن. اگه پروفایل پر کرده باشی توی این سایت میبینی که چندتا گزینه هست که باید یکی رو انتخاب کنی برو گزینه هاش رو ببین بعد بیا بگو چرا دنبال دوست دختر میگردی ابله بیشعور :)))) تو اینارو چه میفهمی برو شاش شترت رو بخور مدرک رو هم در شاش شتر اعرابی که نوش جان میکنی خواهی یافت.

چرند پشت چرند…خودت پس گوه شدی فقط فحش میدی…بازم میگم داستان دبی با اونی که تو گدازاده فکر میکنی فرق داره…ایرانیا بیشتر از عربان…قدرت اقتصادی مال ایرانیاست…تو بد بخت بی سواد از ارز آوری واقتصاد چیزی نمیدونی که زر میزنی…شاش شترم احتمالا تجربشو داری که میگی…کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…یه بدبخت توهمی…کلا بیخیال مدرکی که وجود نداره شدم چون فهمیدم همش چرت میگی…کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…
کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…برو یه فکری به حال خودت بکن :) :) ? ?

آره میدونم داستان دبی فرق داره ظاهرا شاش شتراش بیشتر بهت چسبیده :))))

یه سرچ بزنی میتونی فیلم شاش شتر خوردن اعراب رو براحتی توی نت پیدا کنی کسخل مزدور لازم نیست همه چیو تجربه کنی تا بفهمی :))))

البته اعراب در گذشته زیاد شاش شتر میخوردن ولی جدیدا یه سی سالی هست که ایرانیا رو میبرن توی کشور خودشون بهشون شاش شتر میدن بعد ترتیبشونو میدن میفرستن برن دیگه اینو همه عالمو آدم فهمیدن :))))

واسه من حرف از بیزینس و اقتصاد نزن که همین مونده توی جوجه مزدور که پول باباتو میذاری توی جیبت بخوای به منکه از هیجده سالگی روی پای خودم وایسادم درس بدی. برو واسه یکی دیگه روضه بخون منبر اشتباهی نشستی پیاده شو مزدور بدبخت.
شماها رو خوب میشناسم میدونم کیا خر حمالیه عربها رو میکنن.
باشه من کف کص امریکایی هرچی باشه شرف داره به خوردن شاش عربها

0 ❤️

2016-05-01 03:09:41 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me بازم جوابی نگرفتم.....قابل توجه اون یارویی که فحش میدی.....منم می تونم به تو و ناموست تهمت بزنم بدون دلیل.........راستی گفتم از یه منبع معتبر برای حرفاتون نام ببرید.......راستی تو دبی به ما ساندیس نمیدن......ساندیس رو به شما پناهنده های بدبخت میدن که از گشنگی نمیرین.........مزدورم اونیه که میره واسه چهارتا آمریکایی میماله بلکه دیپورتش نکنن... ? ? ?

مالیدن چهارتا امریکایی شرف داره به مالیدن اعرابی که به نسلهای گذشته ی توی احمق تجاوز کردنو قتل عامشون کردن.
بله میدونم توی دبی ساندیس نمیدن شاش شتر نوش جان میفرمایید اونجا :)))))

پس قبول داری که داری میمالی..........بعدشم خیلی ابلهی که تو آمریکا زندگی میکنی اینجا دنبال دوست دختر میگردی//جالبه(معلومه الکی زدی ایالات متحده)........بعدشم ما تو دبی مثل شما پناهنده نیستیم که بماللیم(گدا گادوله)....ما سرمایه گذاریم اونم نه تو شرکتهای عربی تو شرکتهای جهانی.....تمام سودشم برمیگرده به کشور خودمون وتولید خودمون........در ضمن بازم هیچ مدرکی واسه حرفایی میزنی نیاوردی و بحثو پیچوندی.......میتونی در کنارفحشایی که از نداری و بدبختی نثار من میکنی به سوال اصلی من جواب بدی........در ضمن اصلا میدونی دبی چجور جایی ندید بدید بدبخت.....یا مثل امریکا بودنت داری خالی میبندی(احتمالا)....بازم میگم فحش بده ولی از بحث اصلی دور نشو.....

من اگه اهل مالیدن بودم مثل شما خرافاتیای سادیسمی میرفتم مال عربها رو میمالیدم که نزدیک تر بود :)))

کشور خودتو زدی داغون کردی مردم خودتو به خاک سیاه نشوندی پاشدی رفتی واسه عربها کار میکنی افتخار هم میکنی؟؟ خاک که خوبه گوه توی اون مغزت. دبی رو همین ابله ها و خائین هایی مثل تو آباد کردن. اگه پروفایل پر کرده باشی توی این سایت میبینی که چندتا گزینه هست که باید یکی رو انتخاب کنی برو گزینه هاش رو ببین بعد بیا بگو چرا دنبال دوست دختر میگردی ابله بیشعور :)))) تو اینارو چه میفهمی برو شاش شترت رو بخور مدرک رو هم در شاش شتر اعرابی که نوش جان میکنی خواهی یافت.

چرند پشت چرند…خودت پس گوه شدی فقط فحش میدی…بازم میگم داستان دبی با اونی که تو گدازاده فکر میکنی فرق داره…ایرانیا بیشتر از عربان…قدرت اقتصادی مال ایرانیاست…تو بد بخت بی سواد از ارز آوری واقتصاد چیزی نمیدونی که زر میزنی…شاش شترم احتمالا تجربشو داری که میگی…کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…یه بدبخت توهمی…کلا بیخیال مدرکی که وجود نداره شدم چون فهمیدم همش چرت میگی…کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…
کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…برو یه فکری به حال خودت بکن :) :) ? ?

آره میدونم داستان دبی فرق داره ظاهرا شاش شتراش بیشتر بهت چسبیده :))))

یه سرچ بزنی میتونی فیلم شاش شتر خوردن اعراب رو براحتی توی نت پیدا کنی کسخل مزدور لازم نیست همه چیو تجربه کنی تا بفهمی :))))

البته اعراب در گذشته زیاد شاش شتر میخوردن ولی جدیدا یه سی سالی هست که ایرانیا رو میبرن توی کشور خودشون بهشون شاش شتر میدن بعد ترتیبشونو میدن میفرستن برن دیگه اینو همه عالمو آدم فهمیدن :))))

واسه من حرف از بیزینس و اقتصاد نزن که همین مونده توی جوجه مزدور که پول باباتو میذاری توی جیبت بخوای به منکه از هیجده سالگی روی پای خودم وایسادم درس بدی. برو واسه یکی دیگه روضه بخون منبر اشتباهی نشستی پیاده شو مزدور بدبخت.
شماها رو خوب میشناسم میدونم کیا خر حمالیه عربها رو میکنن.
باشه من کف کص امریکایی هرچی باشه شرف داره به خوردن شاش عربها

احتمالا تورو بردن بهت شاش شتر دادن بعد ترتیبتو دادن که اینو میگی…بعدشم فعلن که پول دست ماست عربا هیچ غلطی نمی کنن…تو هم اگه از 18 سالگی یکم اون قیافه تخمیتو درست میکردی الان با 30 سال سن تو آمریکا تو کف کص نبودی(معلومه داری دروغ میگی استاد) بعدم اینکه تو دبی جایی که من زندگی میکنم بیشتر کصای انگلیسی هستن(به کیرمم نیستن) تا عربا…بعدشم اگه یکم اون مغز گوزیدتو به کار میگرفتی جواب سوالای منو میدادی …تازه فحشاتم تکرارین یه کم خلا قیت به خرج بده…تمام فحشاتم از نداری و گداییه…بالاخره شما
بدبختام باید یه سرگرمی داشته باشین…تا پول داشته باشی خر حمالی نمیکنی استاد…تو بهت کیر افغانیم نمیدن چه برسه به کص آمریکایی…خخخخ ? ?

0 ❤️

2016-05-01 17:41:55 +0430 +0430

دوستان عزیزم بحث و تایپک از راه خودش به بیراه کشیده شده.از مسلمان ها که جز فحش دادن و بی ادب و تهدید چیز دیگه انتظار نیست.اما از دوستان عزیز و ایرانی های عزیز خواهش میکنم بحث رو ادامه ندین

0 ❤️

2016-05-02 03:13:40 +0430 +0430
نقل از: parviz_parviz دوستان عزیزم بحث و تایپک از راه خودش به بیراه کشیده شده.از مسلمان ها که جز فحش دادن و بی ادب و تهدید چیز دیگه انتظار نیست.اما از دوستان عزیز و ایرانی های عزیز خواهش میکنم بحث رو ادامه ندین

برو برادر این حرفای قشنگ رو توتاپیک دوستان کافرت که به هر نظر مخالفی فحش میدن بزن…نمونه اش هم همین یارو جولیا…تحمل یه نظر مخالف حتی باادبانه رو نداره…برو خودتو فیلم کن دوست منو…برو

0 ❤️

2016-05-03 13:09:30 +0430 +0430
نقل از: parviz_parviz دوستان عزیزم بحث و تایپک از راه خودش به بیراه کشیده شده.از مسلمان ها که جز فحش دادن و بی ادب و تهدید چیز دیگه انتظار نیست.اما از دوستان عزیز و ایرانی های عزیز خواهش میکنم بحث رو ادامه ندین

حق با شماست.

این مسلمونای عرب پرست ساندیسخور چیزی بیش تر از این بارشون نیست

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «