جواب کسایی که میگن تو از مسلمان ها بهتر میفهمی؟

1395/02/01

وقتی از دین اسلام ایرادی میگیریم یا وجود الله را با دلیل انکار میکنیم عده ای پرسشی میپرسن که ایا فقط تو میفهمی و یک میلیارد ادم نمیفهمن؟؟؟؟؟
من امروز میخوام دراین باره صحبت کنم.
نخست اینکه قرار نیست چون تعداد زیادی از مردم به یک چیز باور دارن اون چیز درست باشه
مثال میزنم.مگر زمانی مردم فکر نمیکردن که زمین ثابت هست و خورشید صبح می اید و شب میرود
ایا این نظریه درست بود؟
چند نفر فهمیدن که زمین میچرخه؟تنها یک نفر.و در اخر با او چه کردند؟؟؟؟؟؟؟؟

در مصرباستان فرعون را فرزند خدا میدانستن.و چندین خدا رو پرستش میکردن ایا این نظریه ها و باور ها درست بود؟
ایا امروز شما این باور هارو مسخره نمیدونین؟
زمانی بود وقتی مرده هارو خاک میکردن براش وسیله مثل شمشیر.اب غذا میذاشتن.ایا امروز این کار مسخره نیست؟
قبل از اختراع هواپیما اولین نفری که به فکر این اختراع بود.مردم او را دیوانه میخواندن.ایا او یک دیوانه بود؟

خب حالا از نگاه دیگر.
ایا تنها من هستم که خدارو قبول ندارم؟
کلا پیروان دین بودا چیزی به نام خدا ندارن.جدا از اون در اروپا.و امریکا و حتی در خود ایران خیلی ها به این باور رسیدن که خدایی وجود نداره.پس جمعیت ما بی دین ها هم کم نیست.حتی دانشمندان بزرگی هم داریم که خدارو قبول نداشتن.
جدا از اون مگر شمای مسلمان که الله رو خدا میدونی . یهوه یا اهورامزدا یا دیگر خدایان رو هم خدا میدونی؟
خیر.هر کسی خدای خودش رو خدای واقعی و دیگرخداهارو ساختگی میدونه
پس شماهم در نظر دیگر ادیان کافری و داری راه اشتباه رو میری.

و در پایان بگم که اینکه میگین تو بهتر میفهمی سوال اشتباهی هست.
من نوعی نمیگم شما نمیفهمی یا نادان هستی.شما در این زمین نااگاه هستی.مثل اینکه من برم توی یک داروخانه و کاربرد دارو هارو ندادنم.ایا من احمق هستم؟خیر من از دارو شناختی ندارم.امروز شما هم درمورد دین نا اگاه هستی
اما چرا؟؟؟؟؟؟
چون دینی رو که از پدر به ارث بردی رو حفظ کردی و امروز هم دوست نداری باور کنی هرچی از بچگی یاد گرفتی دروغ بوده.
پس به ناچار جواب من رو با فحش جواب میدی.
و از سوی دیگر اخوند هم شمارو حمایت میکنه چون سود میبره.چون میدونه تا شما مسلمان بمونی اخوند هم خواهد موند.همانگونه که تازمانی که مسیحی در جهان باشه کلیسا و پدر روحانی هم هست

6463 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-25 10:17:46 +0430 +0430
نقل از: kirkoloft.18
نقل از: Najvaa شناخت افراد از بعد های زیادی انجام شده و نتایج زیادی هم هست اما یکی از این ابعاد باورپذیری افراده. افراد توی این بعد به چند قسمت تقسیم میشن: یکسری از افراد باور ها رو دریافت میکنم و بدون حلاجی عینا باور میکنن. یکسری افراد باور ها رو دریافت میکنن و حلاجی میکنن اگر برایشان قابل باور بود باور میکنن و اگر نبود راجع به ان تحقیق میکنند، نتیجه ی تحقیق منجر به باور یا عدم باور اونها میشه. یکسری افراد باور ها رو میشنوند و بدون هیچ دلیلی انکار میکنند. البته این افراد به باور خودشون دلیل قانع کننده ای دارن اما به واقع اینطور نیست. و دسته چهارم و اخر افرادی هستند که کلا باور های پیشین رو گوش نمیکنند! اینها به قولی برای خودشون باوربافی میکنن و خودشون رو افراد روشن فکر و خاصی میدونن! دین اسلام از مردم خواسته از نوع دوم باشن. بشنون تحقیق کنن هروقت خودشون به این نتیجه رسیدن ایمان بیارن. شما میگی خدایی وجود نداره چوم دنبال خدا نگشتی. تا وقتی برای اب چاه نکنی هیچ ابی نمیبینی اما وقتی چاه رو کندی با چشم بسته هم میدونی داخل چاه آبه. ثانیا شما انکار میکنی خدا رو میگی وجود نداره چون من تا حالا ندیدم باشه. لازمه احساس خدا خلوص نیت هست که احتمالا شما نداری! در اخر میخوام از شما سوالی بپرسم که مشتاقم جوابشو بدونم. شما گفتی چون یک میلیون نفر)!!!!!( مسلمان میگن خدا هست لازم نیست درست باشه. اولا حرفت رو اصلاح میکنم و میگم سه میلیارد نفر. خب اعتقاد شما اینه چون سه میلیارد نفر خدا رو قبول دارن لازم نیست خدایی وجود داشته باشه. بعد دو خط بعدش میگی که خدا وجود نداره همونطور که بودا و ... خدایی ندارن.سوال من اینه اگر مقبولیت اکثریت دلیل قانع کننده بر وجود خدا نیست چطور شما مقبولیت اقلیت رو بر نبود خدا قبول میکنی؟؟؟؟

اگه مسلمان هستی،چرا در این سایت هستی؟الله بهت نگفته نگاه به نا محرم حرام است؟تو که به حرفش گوش نمیدی،چرا ازش دفاع میکنی؟

اشتباه معبود نشان دهنده ی بی لیاقتی معبود نمیتونه باشه. میتونه؟!؟!

داخل اب هزار نوع باکتری هست اما معدود باکتری هایی هم هستند که بیماری زایی میکنند و اتفاقا به مقدار بسیار کم در آب موجودند. میشه به خاطر چند دونه باکتری بیماری زا آب رو کثیف و بیماری زا خوند؟!؟!

یکی از راه های اثبات راه درست ، اثبات اشتباه بودن راه غلطه ، من برای اینکه بهم ثابت بشه دینم درست و کامله ، میام اینجا تا نظرات و اعتقادات متناقض افرادی رو بخونم که در مسیر اشتباهی قرار دارند که آینده اش چیزی جز تباهی خودشون نخواهد بود.

باز هم ممنون میشم اگر جواب این سوال من و سوالی که قبلا پرسیدم رو بدید.

0 ❤️

2016-04-25 11:25:47 +0430 +0430
نقل از: Najvaa شناخت افراد از بعد های زیادی انجام شده و نتایج زیادی هم هست اما یکی از این ابعاد باورپذیری افراده. افراد توی این بعد به چند قسمت تقسیم میشن: یکسری از افراد باور ها رو دریافت میکنم و بدون حلاجی عینا باور میکنن. یکسری افراد باور ها رو دریافت میکنن و حلاجی میکنن اگر برایشان قابل باور بود باور میکنن و اگر نبود راجع به ان تحقیق میکنند، نتیجه ی تحقیق منجر به باور یا عدم باور اونها میشه. یکسری افراد باور ها رو میشنوند و بدون هیچ دلیلی انکار میکنند. البته این افراد به باور خودشون دلیل قانع کننده ای دارن اما به واقع اینطور نیست. و دسته چهارم و اخر افرادی هستند که کلا باور های پیشین رو گوش نمیکنند! اینها به قولی برای خودشون باوربافی میکنن و خودشون رو افراد روشن فکر و خاصی میدونن! دین اسلام از مردم خواسته از نوع دوم باشن. بشنون تحقیق کنن هروقت خودشون به این نتیجه رسیدن ایمان بیارن. شما میگی خدایی وجود نداره چوم دنبال خدا نگشتی. تا وقتی برای اب چاه نکنی هیچ ابی نمیبینی اما وقتی چاه رو کندی با چشم بسته هم میدونی داخل چاه آبه. ثانیا شما انکار میکنی خدا رو میگی وجود نداره چون من تا حالا ندیدم باشه. لازمه احساس خدا خلوص نیت هست که احتمالا شما نداری! در اخر میخوام از شما سوالی بپرسم که مشتاقم جوابشو بدونم. شما گفتی چون یک میلیون نفر)!!!!!( مسلمان میگن خدا هست لازم نیست درست باشه. اولا حرفت رو اصلاح میکنم و میگم سه میلیارد نفر. خب اعتقاد شما اینه چون سه میلیارد نفر خدا رو قبول دارن لازم نیست خدایی وجود داشته باشه. بعد دو خط بعدش میگی که خدا وجود نداره همونطور که بودا و ... خدایی ندارن.سوال من اینه اگر مقبولیت اکثریت دلیل قانع کننده بر وجود خدا نیست چطور شما مقبولیت اقلیت رو بر نبود خدا قبول میکنی؟؟؟؟

اولا من سوال نکردم که اومدی جواب بدی.من در جواب سوال مسلمانانی که میگن چطور یک میلیارد مسلمان نمیفهمن تو میفهمی؟
اومدم اینجا جواب دادم.پس لازم به جواب در جواب ندارم.
دوما موضوع این تاپک رد کردن وجود خدا اونم از نوع الله مدینه نیست.
اونو میتونی تو تایپک من به اسم چرا من کافر شدم رو بخونی.

0 ❤️

2016-04-25 11:28:05 +0430 +0430
نقل از: سردار6 فک کنم تو خود خود شیطان هستی حالا کارتون بجایی رسیده که وجود الله رو انکار میکنی تو دین اسلام محمدی و دین عیسی مسیح رو با بودا مقایسه میکنی با دینی که ساخته های دست بشری رو پرستش میکنند و خدای خود میدانند برات متاسفم رفیق فک میکنی چون تو این سایت هستیم هیچی حالیمون نیست

خب اگر چیزی حالیته چرا نمیدونی اسلام هم ساخته دست بشره؟
محمد رونویسی از چند دین انجام داد همین.

0 ❤️

2016-04-25 11:40:57 +0430 +0430
نقل از: Najvaa
نقل از: kirkoloft.18

اگه مسلمان هستی،چرا در این سایت هستی؟الله بهت نگفته نگاه به نا محرم حرام است؟تو که به حرفش گوش نمیدی،چرا ازش دفاع میکنی؟

اشتباه معبود نشان دهنده ی بی لیاقتی معبود نمیتونه باشه. میتونه؟!؟!

داخل اب هزار نوع باکتری هست اما معدود باکتری هایی هم هستند که بیماری زایی میکنند و اتفاقا به مقدار بسیار کم در آب موجودند. میشه به خاطر چند دونه باکتری بیماری زا آب رو کثیف و بیماری زا خوند؟!؟!

یکی از راه های اثبات راه درست ، اثبات اشتباه بودن راه غلطه ، من برای اینکه بهم ثابت بشه دینم درست و کامله ، میام اینجا تا نظرات و اعتقادات متناقض افرادی رو بخونم که در مسیر اشتباهی قرار دارند که آینده اش چیزی جز تباهی خودشون نخواهد بود.

باز هم ممنون میشم اگر جواب این سوال من و سوالی که قبلا پرسیدم رو بدید.

خب دراینجا مثال شما کاملا اشتباهه.چون خود اب پاک هست اما اسلام چی؟
خود دین اسلام هزار ایراد داره.از نا برابری حق زنومرد بگیر تا اعدام و تجاوز به دیگر دین ها به اسم اینکه کافرهستن.و خیلی قوانین غیرانسانی دیگر.
دوم جنایت های پیامبر از کشتن مردم یهود بگیر تا جنایت های علی و حسن و حسین که به حساب سران دین اسلام هستن
و سوم اینکه بعد این همه سال هرجا اسلام هست بدبختی هم هست.یعنی تو این هزار سال تو هیچ کجای دنیا هیچکس اسلانم واقعی
رو پیاده نکرد.همه بدبودن؟

چطور وقتی میگیم نژاد پرستی بده و اسم هیتلر رو میاریم نمیگیم هیلتر بد بود اما نژاد پرستی خوبه؟
اما از این طرف وقتی میگیم اسلام بده میگین نه اسلام خوبه اخوندا بدن؟اخوندا بدن چرا تمام کشورهای اسلامی بدبختن؟تمام دولت های اسلامی بدن؟
یا میخوای بگی اسلام به خود ندارد هیچ عیبی هرعیب هست از مسلمانی ماست؟
چرا فقط ما مسلمون ها از دینمون دوریم و دینمون رو خراب کردیم و بدهستیم؟چرا دین های دیگه ادم هاش خوبن؟
پس ریشه همه مشکلاتیک چیزه اسلام

0 ❤️

2016-04-25 11:42:45 +0430 +0430
نقل از: parviz_parviz

اولا من سوال نکردم که اومدی جواب بدی.من در جواب سوال مسلمانانی که میگن چطور یک میلیارد مسلمان نمیفهمن تو میفهمی؟
اومدم اینجا جواب دادم.پس لازم به جواب در جواب ندارم.
دوما موضوع این تاپک رد کردن وجود خدا اونم از نوع الله مدینه نیست.
اونو میتونی تو تایپک من به اسم چرا من کافر شدم رو بخونی.

خب تو داری به یک میلیارد مسلمان که بهت میگن تو نمیفهمی ؛ میگی نه من میفهمم! خب خیلی ساده ازونجایی که اعتقاد شما دقیقا ضد اعتقاد مسلمان هاست و تو مسلمان ها رو مورد خطاب قرار داده بودی و با قاطعیت از حق بودن اعتقادت گفته خیلی ساده میشه فهمید که داری خدای مسلمان ها رو زیر سوال میبری. من هم یکی مثل تو اومدم از اعتقاد خودم دفاع کردم ولی با این تفاوت طرف مقابل تو میلیارد ها مسلمان بود که تو اونها رو مورد خطاب قرار دادی و من هم مثل خودت طرف مقابلم رو مورد خطاب قرار دادم. اسم هم از کسی نبردم گفتم هر کس که گمراهه و به اعتقادات شما اعتقاد داره.
یا هنوز شناختت از حرفی که زدی کافی نیست یا حرفی که من زدم رو درست نخوندی!

0 ❤️

2016-04-26 00:34:51 +0430 +0430

خدا كه همان است. حالا يكي ميگه آهورا ، الله، يهوه ، الي … اگه بگيم نيست هم كه قلقلكيه. چون در دوره ما هيچ معجزه و ارتباط مستقيمي يافت نميشه ، پس از روي دلسردي ميگيم وجود نداره يا وجود داشته ولي از بين رفته. يه سري هم مثل شيعه و جود ها دنباله روي فانتازي هايشون مثل مهدي يا عزير هستند و با اينها دوري خدا رو پر ميكنند. تو بحث ديني ، مسلمون ها رو كه بايد بوسيد گذشت كنار. تا يكي چيزي ميگه به جاي جواب درست و منطق ، پا برهنه هوار كشان يورش ميبرند به طرف. جودها ، مسيحي ها رو قبول ندارند، مسيحي ها هم مسلمون ها رو. مسلمون ها هم بوداييها و امثالهم رو. حالا انتظار دارين با اين اوضاع قاراش ميش خدا با ما ارتباط برقرار كنه؟ كه ما بگيم هست يا نيست

0 ❤️

2016-04-26 05:28:18 +0430 +0430

بسه الله الرحمن الرحیم
سلام.میخوام بگم که شما تو تو این تاپیک 1. هیچ دلیل ومدرک وسندی مبنی بر اینکه خدا وجود نداره نیاوردی وفقط گفتی که مسلمونا اکثرا به زور خانواده یا بی اطلاع مسلمون میشن که
تاحدودی درسته ولی خیلیا هستن که اسلام واقعی رو درک کردن… 2. دلیلی وجود نداره که آدم بخواد از اسلام بدش بیاد تو داری میگی 1 میلیارد مسلمونا الکی مسلمونن و اطلاع ندارن قبول.پس تو نباید از رفتاری که آخوندا یا من نوعی به ظاهر مسلمون انجام میدیم نتیجه بگیری که اسلام بده و باید خود اسلام واقعی رو بشناسی و تحقیق کنی…این حرف خودته که میگی شما اطلاع نداری پس چرا از رفتار من بی اطلاع نتیجه میگیری اسلام بده…3.اگه کسی میتونه بادلیل بگه دستورات اسلام به ضررجامعه است.اگه امروز تو ایران اشکالاتی هست نتیجه عدم رعایت این دستورات از طرف آخوندا و مسئولینه…4.اسلام همیشه به دین های واقعی گذشته(مسیح.یهود.زرتشت. و…) احترام گذاشته این مسلمون بی اطلاع غیر واقعی که توهین میکنه…5.اینکه خدا وجود داره حرف 1 میلیارد نیست و اکثر دین ها اینو قبول دارند و خیلیا اینو ثابت کردن وکسی که میگه وجود نداره پس دلیل خودشو برای ما بگه حرفایی تو زدی اصلا دلیل نمیشه… منم میتونم بگم دقیقا شما مثل اونایی که مکان اختراع هواپیما رو مسخره و تکذیب میکردن وجود خدا رو تکذیب میکنی…6.اصلا آخوندا(من قبول ندارم) بد ولی نمیدونم چرا کلید کردین رو اونا مگه فقط اونان که خیانت میکنن…مگه بابک زنجانی نکرد…خیلیا براش کف زدن…مگه منو شما همه کارامون درسته…قطعا نه…ژاپنیا بعد جنگ جهانی دوم روزی 16 ساعت با رضایت کار میکردن فقط دست مزد 8 ساعتو میگرفتن.ولی پادشاهشون تو کاخ لم داده بود…7.در آخر 1 سوال ای انسان کافر وقتی مردی چی میشه…اگه خدا بود چی چی بهش جواب میدی…من اگه بمیرم با اینکه اعتقاد دارم به خاطر گناهم نمیتونم جواب بدم…وای به حال تو…ممنون میشم نظر منطقی بدین و جلوی یه پسر 18 ساله کم نیارین ? ? ? ?

0 ❤️

2016-04-26 06:08:15 +0430 +0430

1.اعدام در اکثر کشور ها هست…تو میخوای بگی اگه کسی به ناموس تو تجاوز کنه یا اونا رو بکشه زنده بمونه
2.اگه شرف داشته باشی بی دلیل نمیگی امامان جنایت کردن…حتی بزرگان دیگر ادیان و دانشمندان غیر مسلمان به بزرگی علی اعتراف کردن.مثلا جرجی زیدان مسیحی و…
3.اگه میدونستی اسلام چیه درباره برابری حقوق زن و مرد نمیگفتی چون قبل از اسلام دختر رو زنده بگور میکردند وزن حق هیچ اظهار نظری نداشت…الان نتنها از حقوق اجتماعی بلکه از حقوق سیاسی نیز بهره منده(نماینده…وزیر و…)اگر هم مثلا رئیس جمهور نیست به خاط مسائلی مثل احتمال بارداری(نمیتونیم این حقو ازش بگیریم)ومسئله دیگر مثل عدم تحمل فشارو هجمه های تبلیغاتی به علت ظرافت و احساسات است…
4.پیامبر قصد جنگ با یهود رو نداشت ولی اونا آزار می رسوندن…هیچ کشتاری هم نیود فقط جنگ عادی…اسیران هم به لطف پیامبر مهاجرت کردن…
5.بدبختی ملت های اسلامی زیاده…ولی شما نیاید از جمهوری اسلامی نوپا با 37 سال سابقه انتظار برابری با آمریکا با 300 سال سابقه رو داشته باشی آمریکا حتی تا قبل از جنک جهانی اول حرفی برای گفتن نداشت…تو آمریکا هم نمیشه از هلوکاست حرف زد…ما تو ایران خیلی آزادی داریم…ولی اینکه زنی بخواد هرزگی کنه و مردی بخواد سو استفاده کنه آزادی نیست…ما اینهمه سال تحریم بودیم ولی هنو زندهایم…اینقد شرف داریم به دشمن تسلیم نشیم وگرنه همونجور که 57 انقلاب شد الان هم انقلاب میشد…
6.داداش دین رو با رفتار مقایسه نکن…نزاد پرستی خود کلمش میرسونه بده اما بر عکس اسلام یعنی تسلیم شدن…صلح دوستی…ببین وقتی تو کشوارهای اسلامی مثل تو پیدا مشن و جلوی پیشرفت سنگ میندازن نمیشه دیگه…
7.دین های دیگه آدماش خوبن؟؟؟پس تو قبول داری که اونا به خدا اعتقاد دارند(دین دارند)و خوبن…آفرین پیشرفت کردی…در ضمن هیتلر مسیحی بود .آیا خوب بود؟؟؟الا من تورو زدم …یا فحش دادم>>>من مسلمونم چرا میگی بدم؟؟؟
8.از نظر مادی کشور هایی مثل ترکیه…امارات …قطر …عربستانو…خیلی ثروتمندن…ما با اینهمه تحریم بازم شرایط متوسطی داریم…اگه اینا نبود که الان خیلی بهتر بودیم…

0 ❤️

2016-04-26 11:25:34 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me بسه الله الرحمن الرحیم سلام.میخوام بگم که شما تو تو این تاپیک 1. هیچ دلیل ومدرک وسندی مبنی بر اینکه خدا وجود نداره نیاوردی وفقط گفتی که مسلمونا اکثرا به زور خانواده یا بی اطلاع مسلمون میشن که تاحدودی درسته ولی خیلیا هستن که اسلام واقعی رو درک کردن.............. 2. دلیلی وجود نداره که آدم بخواد از اسلام بدش بیاد تو داری میگی 1 میلیارد مسلمونا الکی مسلمونن و اطلاع ندارن قبول.پس تو نباید از رفتاری که آخوندا یا من نوعی به ظاهر مسلمون انجام میدیم نتیجه بگیری که اسلام بده و باید خود اسلام واقعی رو بشناسی و تحقیق کنی.....این حرف خودته که میگی شما اطلاع نداری پس چرا از رفتار من بی اطلاع نتیجه میگیری اسلام بده..............3.اگه کسی میتونه بادلیل بگه دستورات اسلام به ضررجامعه است.اگه امروز تو ایران اشکالاتی هست نتیجه عدم رعایت این دستورات از طرف آخوندا و مسئولینه.....................4.اسلام همیشه به دین های واقعی گذشته(مسیح.یهود.زرتشت. و...) احترام گذاشته این مسلمون بی اطلاع غیر واقعی که توهین میکنه.................5.اینکه خدا وجود داره حرف 1 میلیارد نیست و اکثر دین ها اینو قبول دارند و خیلیا اینو ثابت کردن وکسی که میگه وجود نداره پس دلیل خودشو برای ما بگه حرفایی تو زدی اصلا دلیل نمیشه.. منم میتونم بگم دقیقا شما مثل اونایی که مکان اختراع هواپیما رو مسخره و تکذیب میکردن وجود خدا رو تکذیب میکنی.......6.اصلا آخوندا(من قبول ندارم) بد ولی نمیدونم چرا کلید کردین رو اونا مگه فقط اونان که خیانت میکنن..مگه بابک زنجانی نکرد..خیلیا براش کف زدن...مگه منو شما همه کارامون درسته...قطعا نه...ژاپنیا بعد جنگ جهانی دوم روزی 16 ساعت با رضایت کار میکردن فقط دست مزد 8 ساعتو میگرفتن.ولی پادشاهشون تو کاخ لم داده بود.........7.در آخر 1 سوال ای انسان کافر وقتی مردی چی میشه....اگه خدا بود چی چی بهش جواب میدی....من اگه بمیرم با اینکه اعتقاد دارم به خاطر گناهم نمیتونم جواب بدم......وای به حال تو.........ممنون میشم نظر منطقی بدین و جلوی یه پسر 18 ساله کم نیارین ? ? ? ?

پسرخوب چیزی از تاریخ نمیدونی حرفی نزن.همون محمد بود که دست به کشتار یهودی ها زد
به چه حقی بت ها رو از بین برد؟مگر بت ها خدای مردم عرب نبودن؟
تو هنوز نمیدونی خدا با الله فرق داره؟الله یک بت بود تو مدینه که محمد اونو قبول داشت و گفت برتراز دیگرخدایان هست و بت های دیگرو کنار زد و الله رو خدای جهان اعلام کرد…الله یک بت بود.خدا میشه رب.
و سوال اخرت اینکه ادم وقتی میمیره زیرخاک تبدیل به خاک میشه.همین.نه روحی هست.نه جهنمی.نه بهشتی.

0 ❤️

2016-04-26 11:49:01 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me 1.اعدام در اکثر کشور ها هست....تو میخوای بگی اگه کسی به ناموس تو تجاوز کنه یا اونا رو بکشه زنده بمونه 2.اگه شرف داشته باشی بی دلیل نمیگی امامان جنایت کردن....حتی بزرگان دیگر ادیان و دانشمندان غیر مسلمان به بزرگی علی اعتراف کردن.مثلا جرجی زیدان مسیحی و...... 3.اگه میدونستی اسلام چیه درباره برابری حقوق زن و مرد نمیگفتی چون قبل از اسلام دختر رو زنده بگور میکردند وزن حق هیچ اظهار نظری نداشت...الان نتنها از حقوق اجتماعی بلکه از حقوق سیاسی نیز بهره منده(نماینده...وزیر و....)اگر هم مثلا رئیس جمهور نیست به خاط مسائلی مثل احتمال بارداری(نمیتونیم این حقو ازش بگیریم)ومسئله دیگر مثل عدم تحمل فشارو هجمه های تبلیغاتی به علت ظرافت و احساسات است.. 4.پیامبر قصد جنگ با یهود رو نداشت ولی اونا آزار می رسوندن......هیچ کشتاری هم نیود فقط جنگ عادی....اسیران هم به لطف پیامبر مهاجرت کردن... 5.بدبختی ملت های اسلامی زیاده...ولی شما نیاید از جمهوری اسلامی نوپا با 37 سال سابقه انتظار برابری با آمریکا با 300 سال سابقه رو داشته باشی آمریکا حتی تا قبل از جنک جهانی اول حرفی برای گفتن نداشت.......تو آمریکا هم نمیشه از هلوکاست حرف زد......ما تو ایران خیلی آزادی داریم.......ولی اینکه زنی بخواد هرزگی کنه و مردی بخواد سو استفاده کنه آزادی نیست..........ما اینهمه سال تحریم بودیم ولی هنو زندهایم....اینقد شرف داریم به دشمن تسلیم نشیم وگرنه همونجور که 57 انقلاب شد الان هم انقلاب میشد.. 6.داداش دین رو با رفتار مقایسه نکن.....نزاد پرستی خود کلمش میرسونه بده اما بر عکس اسلام یعنی تسلیم شدن.....صلح دوستی........ببین وقتی تو کشوارهای اسلامی مثل تو پیدا مشن و جلوی پیشرفت سنگ میندازن نمیشه دیگه..... 7.دین های دیگه آدماش خوبن؟؟؟پس تو قبول داری که اونا به خدا اعتقاد دارند(دین دارند)و خوبن.....آفرین پیشرفت کردی.......در ضمن هیتلر مسیحی بود .آیا خوب بود؟؟؟الا من تورو زدم ....یا فحش دادم>>>من مسلمونم چرا میگی بدم؟؟؟ 8.از نظر مادی کشور هایی مثل ترکیه...امارات ......قطر ....عربستانو....خیلی ثروتمندن....ما با اینهمه تحریم بازم شرایط متوسطی داریم....اگه اینا نبود که الان خیلی بهتر بودیم..

هرچی اخوندا بهت یاد دادن رو مستقیم کپی کردی که چی؟
بذار یکی کیکی جواب بدم.
تجاوز کردن به ناموس رو شاید اعدام بدن همه جا اما اینکه یکی رو به اسم اینکه مثلا امام زمان رو قبول نداره باید کشت؟
دوم اگرخبرنداری حسین و حسن هزاران ایرانی رو کشتن.و علی هم یک جنایت کار بود.
سوم.کی گفته دختر رو قبل اسلام زنده به گور میکردن؟اگه اینجور بود که نسلون ازبین میرفت.زن ها خیلی هم ازادی داشتن.
جدا از اون در ایران زمان کوروش زن احترام داشت نیازی به محمد عرب نبود.
پنج…من جمهوری ایران رو با امریکا مقایسه نمیکنم.مقایسه میکنم که رضا شاه تو دوران حکومتش چکار کرد اینا چکار کردن.
و در کل ایران قبل اسلام چی بود و بعدش چی شد
شش.اسلام رو از قوانینش بشناس که میگه روختن خونکافر حلاله و ناموسش هم میتونی ببری برای خودت.مثل داعش

هفتم.منظورم این نبود که همه خارجی ها خوبن همه ایرانی ها بد.میگم چرا میگن سالام خوبه ما بدیم؟چرا یک بار شک نمیکنن که اسلام اشکال داره
هشت من منظورم از نظرمالی نبود.از کل کشورهای اسلامی چه پیشرفت یا اختراعی سرمیزنه؟هیچ.چون دنبال اینن ببینن تو سیب زمینی نوشته الله یا نه

0 ❤️

2016-04-26 12:37:02 +0430 +0430
نقل از: HotBoy_1 در مورد اثبات وجود خدا هم بر اساس -علم- میشه اثباتش کرد: 1) بر اساس قانون دوم ترمودینامیک 2)بر اساس اصل ازلی نبودم ماده در فیزیک 3)بر اساس نظریه ی بیگ بنگ(که البته هنوز نظریه ست و به شکل قانون و اصل در نیومده. که ما فعلا به این مورد سوم کاری نداریم)

بر اساس این قانون(قنون 2 ترمودینامیک) انرژی ازلی نیست و رو به زوال و نابودی میره.یعنی حتما این انرژی یک مبدا و منبعی داشته. یعنی فرض کنید تا لحظه ی t=0 انرژی بوده و قبل از اون چیزی وجود نداشته! پس حتما باید یک خالق و آفریننده ای داشته باشه دیگه؟! شاید بگید که انرژی از ماده به وجود میاد ولی اینو باید بدونید که ماده هم ازلی نیست!یعنی ماده هم از یک زمانی به قبل وجود نداشته! و از طرفی این اصل رو تو فلسفه همه قبول دارن که " هیچ از هیچ به وجود می آید" به تعبیر دیگه ای معادلش میشه از هیچی، هیچی به وجود نمیاد! حالا بازم خدا رو رد میکنید؟! یه عده ای میگن که ماده و انرژی خود به خود به وجود اومده ولی مگه میشه؟! میشه از هیچ ، هیچ به وجود بیاد؟!!!
من خودم تحقیقات زیادی رو علم فیزیک به ویژه فیزیک کوانتومی و برخی نظریات اینشتن انجام دادم و اینایی که گفتم خلاصه ی یه سری تحقیقاتمه.
خود اینشتن هم وجود خدا رو برا شاگرداش اثبات کرده که کلیپش رو تو نت شاید بتونید پیدا کنید. خود اینشتن که فیزیکدان بوده و از من و شما خیلی جهان هستی رو بهتر درک میکنه وجود خدا رو تایید کرده!!!

-کیست که اندیشه کند؟!-

سیستم سانسور و فیلترینگ این سایت اجازه نمیده متن رو بفرستیم مجبوریم عکس بگیریم بفرستیم ! فکر کنم خیلیا بخاطر همین سیستم سانسور و فیلترینگ این سایت فعالیت نمیکنن و نظر نمیدن دیگه !

0 ❤️

2016-04-26 13:03:37 +0430 +0430
نقل از: HotBoy_1 در مورد اثبات وجود خدا هم بر اساس -علم- میشه اثباتش کرد: 1) بر اساس قانون دوم ترمودینامیک 2)بر اساس اصل ازلی نبودم ماده در فیزیک 3)بر اساس نظریه ی بیگ بنگ(که البته هنوز نظریه ست و به شکل قانون و اصل در نیومده. که ما فعلا به این مورد سوم کاری نداریم)

بر اساس این قانون(قنون 2 ترمودینامیک) انرژی ازلی نیست و رو به زوال و نابودی میره.یعنی حتما این انرژی یک مبدا و منبعی داشته. یعنی فرض کنید تا لحظه ی t=0 انرژی بوده و قبل از اون چیزی وجود نداشته! پس حتما باید یک خالق و آفریننده ای داشته باشه دیگه؟! شاید بگید که انرژی از ماده به وجود میاد ولی اینو باید بدونید که ماده هم ازلی نیست!یعنی ماده هم از یک زمانی به قبل وجود نداشته! و از طرفی این اصل رو تو فلسفه همه قبول دارن که " هیچ از هیچ به وجود می آید" به تعبیر دیگه ای معادلش میشه از هیچی، هیچی به وجود نمیاد! حالا بازم خدا رو رد میکنید؟! یه عده ای میگن که ماده و انرژی خود به خود به وجود اومده ولی مگه میشه؟! میشه از هیچ ، هیچ به وجود بیاد؟!!!
من خودم تحقیقات زیادی رو علم فیزیک به ویژه فیزیک کوانتومی و برخی نظریات اینشتن انجام دادم و اینایی که گفتم خلاصه ی یه سری تحقیقاتمه.
خود اینشتن هم وجود خدا رو برا شاگرداش اثبات کرده که کلیپش رو تو نت شاید بتونید پیدا کنید. خود اینشتن که فیزیکدان بوده و از من و شما خیلی جهان هستی رو بهتر درک میکنه وجود خدا رو تایید کرده!!!

-کیست که اندیشه کند؟!-

0 ❤️

2016-04-26 13:10:30 +0430 +0430

-کیست که اندیشه کند؟!-

اینم قسمت آخر جواب :

توی یه دنیایی دارین زندگی میکنین که اینقدر علم پیشرفت کرده و هنوز ابله باقی موندین واقعا عجیبه.
کاش یه روزی به این نقطه برسین که اعتقاد توی ذهن هر فردی هست و بیرون از ذهن و توی جامعه اعتقاد جایی نداره بلکه رفتار و اخلاق و انسانیت جا داره که شما دیندارها اکثرتون هیچ بهره ای ازش نبردین.
در جواب اون دوست ساندیسی و مزدوری که بعد تو پیغام گذاشت و با افتخار از مسجد رفتن و اینجا اومدن اسم برد و گفت مثل پیامبر یا نمیدونم امام و اینا معصوم نیستم که گناه نکنم باید بگم که اوکی تو در حد اون موجودات خیالی که میگی نیستی ولی این چه گناهیه که میدونی گناه هست ولی داری انجامش میدی ؟؟؟ با این حرفت داری کیو خر میکنی ؟؟؟ گناهی که تو ازش اسم میبری که خدا میبخشه اون گناهیه که ناخواسته مرتکب بشی نه اینکه بدونی گناهه و انجامش بدی و توی دلت بگی ولش کن خدا میبخشه !!

اگه اینجوریه که همه شما دیندارهای برین هر غلطی خواستین بکنین با علم به اینکه میدونین گناهه و خدا میبخشه دیگه !!! به به چه شود !!!! حالا شماها که اینقدر معتقد هستید شده برید از همون مرجع و عالم دینیتون بپرسید که آیا خدا مارا میبخشد که ما با علم به اینکه میدانیم داریم گناه میکنیم ولی بازم دوست داریم گناه کنیم و چون ضعیفیم باید گناه کنیم و مثلا با اینکه میریم به مسجد به سایتهای سکسی هم میرویم و فلان کار را هم میکنیم ؟؟؟ یه بار برین ازشون اینارو هم بپرسین ببینید بهتون اجازه همچه کاری میدن یا نه ؟ نکنه میترسین اجازه ندن لذت و خوشیاتونو ازت دست بدین ؟ البته جواب این چند خط آخر رو از دید شما دیندارها دادم وگرنه من خودم اعتقادی به این چرندیات شماها ندارم.

حالا برو واسه یه نفر دیگه مزخرفاتتو بلغور کن این حرفایی که میزنی توی این دوره زمونه هیچ ارزشی نداره. یه روزی میرسه شماها بعنوان پست ترین آدمهای روی کره زمین یاد خواهید شد. کاش قبل از اون روز به خودتون بیاین و آدم بشین و زندگی رو واسه همنوعانتون بیشتر از این جهنم نکنین یکم اخلاق داشته باشین.

0 ❤️

2016-04-26 17:46:11 +0430 +0430
نقل از: rezariza61

-کیست که اندیشه کند؟!-

اینم قسمت آخر جواب :

توی یه دنیایی دارین زندگی میکنین که اینقدر علم پیشرفت کرده و هنوز ابله باقی موندین واقعا عجیبه.
کاش یه روزی به این نقطه برسین که اعتقاد توی ذهن هر فردی هست و بیرون از ذهن و توی جامعه اعتقاد جایی نداره بلکه رفتار و اخلاق و انسانیت جا داره که شما دیندارها اکثرتون هیچ بهره ای ازش نبردین.
در جواب اون دوست ساندیسی و مزدوری که بعد تو پیغام گذاشت و با افتخار از مسجد رفتن و اینجا اومدن اسم برد و گفت مثل پیامبر یا نمیدونم امام و اینا معصوم نیستم که گناه نکنم باید بگم که اوکی تو در حد اون موجودات خیالی که میگی نیستی ولی این چه گناهیه که میدونی گناه هست ولی داری انجامش میدی ؟؟؟ با این حرفت داری کیو خر میکنی ؟؟؟ گناهی که تو ازش اسم میبری که خدا میبخشه اون گناهیه که ناخواسته مرتکب بشی نه اینکه بدونی گناهه و انجامش بدی و توی دلت بگی ولش کن خدا میبخشه !!

اگه اینجوریه که همه شما دیندارهای برین هر غلطی خواستین بکنین با علم به اینکه میدونین گناهه و خدا میبخشه دیگه !!! به به چه شود !!!! حالا شماها که اینقدر معتقد هستید شده برید از همون مرجع و عالم دینیتون بپرسید که آیا خدا مارا میبخشد که ما با علم به اینکه میدانیم داریم گناه میکنیم ولی بازم دوست داریم گناه کنیم و چون ضعیفیم باید گناه کنیم و مثلا با اینکه میریم به مسجد به سایتهای سکسی هم میرویم و فلان کار را هم میکنیم ؟؟؟ یه بار برین ازشون اینارو هم بپرسین ببینید بهتون اجازه همچه کاری میدن یا نه ؟ نکنه میترسین اجازه ندن لذت و خوشیاتونو ازت دست بدین ؟ البته جواب این چند خط آخر رو از دید شما دیندارها دادم وگرنه من خودم اعتقادی به این چرندیات شماها ندارم.

حالا برو واسه یه نفر دیگه مزخرفاتتو بلغور کن این حرفایی که میزنی توی این دوره زمونه هیچ ارزشی نداره. یه روزی میرسه شماها بعنوان پست ترین آدمهای روی کره زمین یاد خواهید شد. کاش قبل از اون روز به خودتون بیاین و آدم بشین و زندگی رو واسه همنوعانتون بیشتر از این جهنم نکنین یکم اخلاق داشته باشین.

میشه گفت جواب کاملی دادی.مرسی از وقتی که گذاشتی

0 ❤️

2016-04-26 19:05:47 +0430 +0430
نقل از: parviz_parviz

-کیست که اندیشه کند؟!-

اینم قسمت آخر جواب :

میشه گفت جواب کاملی دادی.مرسی از وقتی که گذاشتی

خواهش میشود :)
منم ممنونم از شما از تاپیک بسیار زیباتون
فقط این سیستم فیلترینگ و سانسور سایت خیلی داره اذیت میکنه.
کاش حداقل بهترش کنن. اصلا معلوم نیست دارن چیو فیلتر یا سانسور میکنن.
درستش اینه که به همه اجازه بدن کامنتشون رو بنویسن و اگه کامنتی مشکل داشت کسی ریپورت زد و فحاشی داخلش بود اون کامنت رو دیلیت کنن.
نه اینجوری کیلویی سانسور کنن !!!

0 ❤️

2016-04-27 03:38:19 +0430 +0430

من کاری ندارم فقط میدونم متن اصلی تاپیک چیز بی ربطیه که داره موضوعو میپیچونه خودت یه بار دیگه بخون…شمام که به هیچ صراطی مستقیم نیستین…مردید هم برید زیر خاک پودر شید…اگه آدم فقط به خلقت انسان نگاه کنه می فهمه خدا وجود داره…حالا بدرک که نمی خواید قبول کنید…شما واسه اثبات حرفتون تاریخ رو تحریف میکنید.اصلا امام حسین(ع) پاشو تو ایران نذاشت که شما دارید چرت میگین…شما اگه دغدغه واقعی داشتین به چنگیز و اسکندر و تیمور و…هم گیر میدادین چون جنایات اونا اثبات شده…فقط میخواین اسلام رو بکوبین…پروفسور عبدالسلام برنده جایزه نوبل از پاکستان عامل موفقیت خودش رو قرآن ونماز دونسته تو تاریخ فقط ایران پر از دانشمنده(ابن سینا…زکریا رازی…ابن حیان و…)پر از شاعر و هنرنمنده که همه اسلام وخدا رو قبول دارن …همه میدونن رضا شاه برده انگلیس بود …اگه نبود پس چرا با تبعیدش کردن…شما چقد بدبختی که فکر میکنی انگلیس به فکر ما بوده…در ضمن تو یه میلیارد نفر مسلمونی که تو میگی خیلیا باسواد و دانشمندن و با تحقیق مسلمون شدن…دقیقا میخوام بگم که تو حرف اونهمه آدم رو قبول نداری و فقط خودتو درست میدونی آره داداش…تو خوبی…میشه یه منبع معتبر بگی که توش نوشته امام حسین ایرانی کشته…جنابعالی اصلا میدونی ساواک چیکار میکرده…تو آشناهای ما چند نفرو کشت وشکنجه کرد و تو کل ایران…اکثریت جهان اصل وجود خدا رو قبول دارن بد تو میگی نه…خودت تحلیل کن بالاخره چهار نفر که توش با سواد پیدا میشه؟نمیشه…فقط تو با سوادی…احتمالات رو در نظر بگیر دیگه…تو خودت الان تو زندگیت به کجا رسیدی…اینهمه آدم از فقر پیشرفت کردن و به خداهم اعتقاد دارن…نگفتی کدوم یک از دستورات اسلم میگه کار بدی بکنید…

0 ❤️

2016-04-27 08:53:01 +0430 +0430

0 ❤️

2016-04-27 11:18:37 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me من کاری ندارم فقط میدونم متن اصلی تاپیک چیز بی ربطیه که داره موضوعو میپیچونه خودت یه بار دیگه بخون....................شمام که به هیچ صراطی مستقیم نیستین.........مردید هم برید زیر خاک پودر شید.....اگه آدم فقط به خلقت انسان نگاه کنه می فهمه خدا وجود داره........حالا بدرک که نمی خواید قبول کنید.....شما واسه اثبات حرفتون تاریخ رو تحریف میکنید.اصلا امام حسین(ع) پاشو تو ایران نذاشت که شما دارید چرت میگین......شما اگه دغدغه واقعی داشتین به چنگیز و اسکندر و تیمور و....هم گیر میدادین چون جنایات اونا اثبات شده....فقط میخواین اسلام رو بکوبین........پروفسور عبدالسلام برنده جایزه نوبل از پاکستان عامل موفقیت خودش رو قرآن ونماز دونسته تو تاریخ فقط ایران پر از دانشمنده(ابن سینا..زکریا رازی....ابن حیان و...)پر از شاعر و هنرنمنده که همه اسلام وخدا رو قبول دارن .........همه میدونن رضا شاه برده انگلیس بود ....اگه نبود پس چرا با تبعیدش کردن.....شما چقد بدبختی که فکر میکنی انگلیس به فکر ما بوده......در ضمن تو یه میلیارد نفر مسلمونی که تو میگی خیلیا باسواد و دانشمندن و با تحقیق مسلمون شدن.....دقیقا میخوام بگم که تو حرف اونهمه آدم رو قبول نداری و فقط خودتو درست میدونی آره داداش...............تو خوبی.........میشه یه منبع معتبر بگی که توش نوشته امام حسین ایرانی کشته...........جنابعالی اصلا میدونی ساواک چیکار میکرده.....تو آشناهای ما چند نفرو کشت وشکنجه کرد و تو کل ایران...........اکثریت جهان اصل وجود خدا رو قبول دارن بد تو میگی نه............خودت تحلیل کن بالاخره چهار نفر که توش با سواد پیدا میشه؟نمیشه.....فقط تو با سوادی....احتمالات رو در نظر بگیر دیگه.........تو خودت الان تو زندگیت به کجا رسیدی.......اینهمه آدم از فقر پیشرفت کردن و به خداهم اعتقاد دارن........نگفتی کدوم یک از دستورات اسلم میگه کار بدی بکنید........

تا اونجایی خوندم که گفتی حسن پاشو تو ایران نذاشت
جدا از حرفای اخوندا کمی تاریخ بخون میبینی که حسن و حسین در شمال کشور چه جنایت ها کردن.
و سوال اخرتم از اسلام همین بس که جواز کشتن کافر و تجاوز بهش رو داده
در باره قوانین غیرانسانی اسلام تایپک زیاد زدم.میتونی بخونی.

1 ❤️

2016-04-27 11:29:50 +0430 +0430

من نمیدونم چرا یک عده حرفای منو به شخص ربط میدن.اینکه تو ایران الان یکی پولداره یا بی پول.یا خوبه یا بد
من میگم در کل تاریخ اسلام کدوم کشور اسلامی حکومت خوب و پیشرفته ای داشته؟که جواب هیچکدام هست
یا نمیفهمین.یا خودتونو میزنن اون در

2 ❤️

2016-04-30 03:17:01 +0430 +0430

بازم جوابی نگرفتم…قابل توجه اون یارویی که فحش میدی…منم می تونم به تو و ناموست تهمت بزنم بدون دلیل…راستی گفتم از یه منبع معتبر برای حرفاتون نام ببرید…راستی تو دبی به ما ساندیس نمیدن…ساندیس رو به شما پناهنده های بدبخت میدن که از گشنگی نمیرین…مزدورم اونیه که میره واسه چهارتا آمریکایی میماله بلکه دیپورتش نکنن… ? ? ?

0 ❤️

2016-04-30 06:01:36 +0430 +0430

خیر وراثتی نیست و با استناد به قرآن که کاملا معتبر و کامله، این دین شیعه رو قبول دارم. توی این انجمن هزارتا حدیث میذارن دهن پیامبرا و امامان که نشون بدن اونا آدمای خوبی نبودن اما یچیز رو شماها نمیدونین و اونم اینه که اگه حدیثی با قرآن منافات داشت پس مورد قبول نیست؛ خواه نقل از هر آدمی که باشه!

0 ❤️

2016-04-30 07:36:41 +0430 +0430
نقل از: MrCocks خیر وراثتی نیست و با استناد به قرآن که کاملا معتبر و کامله، این دین شیعه رو قبول دارم. توی این انجمن هزارتا حدیث میذارن دهن پیامبرا و امامان که نشون بدن اونا آدمای خوبی نبودن اما یچیز رو شماها نمیدونین و اونم اینه که اگه حدیثی با قرآن منافات داشت پس مورد قبول نیست؛ خواه نقل از هر آدمی که باشه!

حالا به ما چه خوب بودن یا بد؟!دیوید بهکام هم ادم خوبیه به من چه؟؟

0 ❤️

2016-04-30 07:58:09 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me بازم جوابی نگرفتم.....قابل توجه اون یارویی که فحش میدی.....منم می تونم به تو و ناموست تهمت بزنم بدون دلیل.........راستی گفتم از یه منبع معتبر برای حرفاتون نام ببرید.......راستی تو دبی به ما ساندیس نمیدن......ساندیس رو به شما پناهنده های بدبخت میدن که از گشنگی نمیرین.........مزدورم اونیه که میره واسه چهارتا آمریکایی میماله بلکه دیپورتش نکنن... ? ? ?

مالیدن چهارتا امریکایی شرف داره به مالیدن اعرابی که به نسلهای گذشته ی توی احمق تجاوز کردنو قتل عامشون کردن.
بله میدونم توی دبی ساندیس نمیدن شاش شتر نوش جان میفرمایید اونجا :)))))

1 ❤️

2016-04-30 08:16:04 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me بازم جوابی نگرفتم.....قابل توجه اون یارویی که فحش میدی.....منم می تونم به تو و ناموست تهمت بزنم بدون دلیل.........راستی گفتم از یه منبع معتبر برای حرفاتون نام ببرید.......راستی تو دبی به ما ساندیس نمیدن......ساندیس رو به شما پناهنده های بدبخت میدن که از گشنگی نمیرین.........مزدورم اونیه که میره واسه چهارتا آمریکایی میماله بلکه دیپورتش نکنن... ? ? ?

مالیدن چهارتا امریکایی شرف داره به مالیدن اعرابی که به نسلهای گذشته ی توی احمق تجاوز کردنو قتل عامشون کردن.

پس قبول داری که داری میمالی…بعدشم خیلی ابلهی که تو آمریکا زندگی میکنی اینجا دنبال دوست دختر میگردی//جالبه(معلومه الکی زدی ایالات متحده)…بعدشم ما تو دبی مثل شما پناهنده نیستیم که بماللیم(گدا گادوله)…ما سرمایه گذاریم اونم نه تو شرکتهای عربی تو شرکتهای جهانی…تمام سودشم برمیگرده به کشور خودمون وتولید خودمون…در ضمن بازم هیچ مدرکی واسه حرفایی میزنی نیاوردی و بحثو پیچوندی…میتونی در کنارفحشایی که از نداری و بدبختی نثار من میکنی به سوال اصلی من جواب بدی…در ضمن اصلا میدونی دبی چجور جایی ندید بدید بدبخت…یا مثل امریکا بودنت داری خالی میبندی(احتمالا)…بازم میگم فحش بده ولی از بحث اصلی دور نشو…

0 ❤️

2016-04-30 08:21:23 +0430 +0430
نقل از: MrCocks خیر وراثتی نیست و با استناد به قرآن که کاملا معتبر و کامله، این دین شیعه رو قبول دارم. توی این انجمن هزارتا حدیث میذارن دهن پیامبرا و امامان که نشون بدن اونا آدمای خوبی نبودن اما یچیز رو شماها نمیدونین و اونم اینه که اگه حدیثی با قرآن منافات داشت پس مورد قبول نیست؛ خواه نقل از هر آدمی که باشه!

دقیقا…منم میتونم از زبون هرکی هرچی بگم…ولی اصل قرآنه…

0 ❤️

2016-04-30 08:27:42 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me

پس قبول داری که داری میمالی..........بعدشم خیلی ابلهی که تو آمریکا زندگی میکنی اینجا دنبال دوست دختر میگردی//جالبه(معلومه الکی زدی ایالات متحده)........بعدشم ما تو دبی مثل شما پناهنده نیستیم که بماللیم(گدا گادوله)....ما سرمایه گذاریم اونم نه تو شرکتهای عربی تو شرکتهای جهانی.....تمام سودشم برمیگرده به کشور خودمون وتولید خودمون........در ضمن بازم هیچ مدرکی واسه حرفایی میزنی نیاوردی و بحثو پیچوندی.......میتونی در کنارفحشایی که از نداری و بدبختی نثار من میکنی به سوال اصلی من جواب بدی........در ضمن اصلا میدونی دبی چجور جایی ندید بدید بدبخت.....یا مثل امریکا بودنت داری خالی میبندی(احتمالا)....بازم میگم فحش بده ولی از بحث اصلی دور نشو.....

من اگه اهل مالیدن بودم مثل شما خرافاتیای سادیسمی میرفتم مال عربها رو میمالیدم که نزدیک تر بود :)))

کشور خودتو زدی داغون کردی مردم خودتو به خاک سیاه نشوندی پاشدی رفتی واسه عربها کار میکنی افتخار هم میکنی؟؟ خاک که خوبه گوه توی اون مغزت. دبی رو همین ابله ها و خائین هایی مثل تو آباد کردن. اگه پروفایل پر کرده باشی توی این سایت میبینی که چندتا گزینه هست که باید یکی رو انتخاب کنی برو گزینه هاش رو ببین بعد بیا بگو چرا دنبال دوست دختر میگردی ابله بیشعور :)))) تو اینارو چه میفهمی برو شاش شترت رو بخور مدرک رو هم در شاش شتر اعرابی که نوش جان میکنی خواهی یافت.

2 ❤️

2016-04-30 08:34:41 +0430 +0430

چطور اصل و گیر بیاریم؟؟!! 🙄

0 ❤️

2016-04-30 08:50:06 +0430 +0430

پس قبول داری که داری میمالی..........بعدشم خیلی ابلهی که تو آمریکا زندگی میکنی اینجا دنبال دوست دختر میگردی//جالبه(معلومه الکی زدی ایالات متحده)........بعدشم ما تو دبی مثل شما پناهنده نیستیم که بماللیم(گدا گادوله)....ما سرمایه گذاریم اونم نه تو شرکتهای عربی تو شرکتهای جهانی.....تمام سودشم برمیگرده به کشور خودمون وتولید خودمون........در ضمن بازم هیچ مدرکی واسه حرفایی میزنی نیاوردی و بحثو پیچوندی.......میتونی در کنارفحشایی که از نداری و بدبختی نثار من میکنی به سوال اصلی من جواب بدی........در ضمن اصلا میدونی دبی چجور جایی ندید بدید بدبخت.....یا مثل امریکا بودنت داری خالی میبندی(احتمالا)....بازم میگم فحش بده ولی از بحث اصلی دور نشو.....

من اگه اهل مالیدن بودم مثل شما خرافاتیای سادیسمی میرفتم مال عربها رو میمالیدم که نزدیک تر بود :)))

کشور خودتو زدی داغون کردی مردم خودتو به خاک سیاه نشوندی پاشدی رفتی واسه عربها کار میکنی افتخار هم میکنی؟؟ خاک که خوبه گوه توی اون مغزت. دبی رو همین ابله ها و خائین هایی مثل تو آباد کردن. اگه پروفایل پر کرده باشی توی این سایت میبینی که چندتا گزینه هست که باید یکی رو انتخاب کنی برو گزینه هاش رو ببین بعد بیا بگو چرا دنبال دوست دختر میگردی ابله بیشعور :)))) تو اینارو چه میفهمی برو شاش شترت رو بخور مدرک رو هم در شاش شتر اعرابی که نوش جان میکنی خواهی یافت.

چرند پشت چرند…خودت پس گوه شدی فقط فحش میدی…بازم میگم داستان دبی با اونی که تو گدازاده فکر میکنی فرق داره…ایرانیا بیشتر از عربان…قدرت اقتصادی مال ایرانیاست…تو بد بخت بی سواد از ارز آوری واقتصاد چیزی نمیدونی که زر میزنی…شاش شترم احتمالا تجربشو داری که میگی…کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…یه بدبخت توهمی…کلا بیخیال مدرکی که وجود نداره شدم چون فهمیدم همش چرت میگی…کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…
کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…برو یه فکری به حال خودت بکن :) :) ? ?

0 ❤️

2016-04-30 08:51:34 +0430 +0430
نقل از: تبهکار

چطور اصل و گیر بیاریم؟؟!! 🙄

جوینده یابنده است ? ?

0 ❤️

2016-04-30 09:54:54 +0430 +0430

چرند پشت چرند…خودت پس گوه شدی فقط فحش میدی…بازم میگم داستان دبی با اونی که تو گدازاده فکر میکنی فرق داره…ایرانیا بیشتر از عربان…قدرت اقتصادی مال ایرانیاست…تو بد بخت بی سواد از ارز آوری واقتصاد چیزی نمیدونی که زر میزنی…شاش شترم احتمالا تجربشو داری که میگی…کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…یه بدبخت توهمی…کلا بیخیال مدرکی که وجود نداره شدم چون فهمیدم همش چرت میگی…کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…
کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…کف کصی که تو آمریکا ساکنه و با 30 سال سن هیشکی بش پا نمیده…برو یه فکری به حال خودت بکن :) :) ? ?

ارزی که کارگران بنگلادشی و پاکستانی و ایرانی از دبی و قطر میبرن به کشورشون شرکت مک دونالد به آمریکا نمیبره ?

0 ❤️

2016-04-30 10:04:57 +0430 +0430

آره میدونم داستان دبی فرق داره ظاهرا شاش شتراش بیشتر بهت چسبیده :))))

یه سرچ بزنی میتونی فیلم شاش شتر خوردن اعراب رو براحتی توی نت پیدا کنی کسخل مزدور لازم نیست همه چیو تجربه کنی تا بفهمی :))))

البته اعراب در گذشته زیاد شاش شتر میخوردن ولی جدیدا یه سی سالی هست که ایرانیا رو میبرن توی کشور خودشون بهشون شاش شتر میدن بعد ترتیبشونو میدن میفرستن برن دیگه اینو همه عالمو آدم فهمیدن :))))

واسه من حرف از بیزینس و اقتصاد نزن که همین مونده توی جوجه مزدور که پول باباتو میذاری توی جیبت بخوای به منکه از هیجده سالگی روی پای خودم وایسادم درس بدی. برو واسه یکی دیگه روضه بخون منبر اشتباهی نشستی پیاده شو مزدور بدبخت.
شماها رو خوب میشناسم میدونم کیا خر حمالیه عربها رو میکنن.
باشه من کف کص امریکایی هرچی باشه شرف داره به خوردن شاش عربها

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «