آیات قرانی زن بازی محمد(با مدرک معتبر)

1394/10/05

ای پیامبر چرا آنچه را که خدا بر تو حلال کرده بر خود حرام کرده ای تا زنانت را خوشنود سازی(آیه ۱سوره تحریم)
در تفسیر این آیه گفته اند که دختر عمر که همسر پیامبر هم بوده به خانه پدر خود رفته بود که وقتی به خانه برگشت دید که پیامبر با کنیز او در حجره خلوت کرده است دختر عمر غوغا به پا کرد که تو در حجره من با کنیزی خلوت کرده ای و آبروی مرا نزد همسرانت برده ای پیامبر برای خوشنودی اوگفت که من کنیز را بر خودم حرام میکنم ولی این سر نزد تو بماند و آن را به کسی نگو ولی دختر عمر این سر را به آیشه گفت و شد آنچه شد
اینم مدرکش که از قران با مجوز سازمان دارالقران چاپ سال ۸۷گرفته شده

نمونه دیگری از آیات زن بازی محمد ای پیامبر ما کنیزانی که تو به غنیمت گرفته ای بر تو حلال کردیم(آیات ۵۰تا۵۲احزاب)
11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-03-19 13:40:51 +0330 +0330
نقل از: Ali3019
نقل از: webcamsx

یه بار رفتم یه سایت مذهبی تاپیک بزنم یه سوال پرسیدم حالا الان به ذهنم نمیاد ولی همون حول و حوش برده داری تو اسلام بود. تاپیک رو آماده کردم و ارسال رو زدم که یه چیزی نوشت شبیه این که باید یه 24 ساعتی منتظر تایید تاپیک باشم. از همونجا فهمیدم که با این مسلمون جماعت نمیشه دو کلمه حرف زد. عطایش را به لقایش بخشیدم و گفتم یک تار موی شهوانیه خودمون به هزارتا سایت مذهبی نمیارزه. مگه بیکارم ساعت ها بشینم منتظر باشم تا ببینم تاپیکم کی تایید میشه بعد یکی بیاد جواب بده دوباره پست بزنم باز ساعت ها منتظر بشم ببینم کی جنابعالی حضرت آقا مسلمان تشریف فرما میشن تا پستمو تایید کنن! تازه حالا تایید بکنن یا نکنن- سانسور بکنن یا نکنن! بحث مزه ش به اینه که آزادی بیان داشته باشی و درجا حال مسلمون رو بگیری. مثل همین شهوانی خودمون.

دوست عزیز منم تو سایت رفتم واقعا اون انجمن شلوغیه
حدود یک ساعت بعد تایید میکنن معمولا

من چی میگم شما چی میگی. به شلوغی چه ربطی داره. من دارم از آزادی بیان صحبت میکنم که تو فروم های دینی وجود نداره اونوقت تو داری میگی به خاطر شلوغیه!!! اثبات دروغ بودن دین اسلام به حوزه ها هم رسیده و خامنه ای هم فهمیده اینو و گفته حوزه ها دارن سکولار میشن. دیگه انجمن و سایتهای مذهبی که عددی نیستن. این انجمن ها میترسن از ما وگرنه اگه بدون محدودیت و سانسور بتونم دو تا تاپیک بزنم دستشون رو میشه و باید در سایتشونو تخته کنن.

1 ❤️

2016-03-19 13:51:44 +0330 +0330

فکرکنم توازطرف علی یه دست اومده باشی. کیرش تو کون پدر بسیجیت.

0 ❤️

2016-03-31 18:49:53 +0430 +0430
نقل از: sadoma

یعنی اگر یه مسلمان یک جو عقل توی کله اش باشه با دیدن این شواهد حمایت الله از خانم بازی رسول الله (!) باید یک جرقه هایی از شک در ذهنش زده بشه:

یعنی آفریننده کائنات این قدر بیکاره که بیاد برای توجیه هوسرانی یه مرد زنباره آیه نازل کنه؟! آیا معقول تر نیست فکر کنیم این الله کذایی فقط توی ذهن محمد وجود داشته؟ (درست مثل دوست خیالی دوره بچگی که توی ذهن خیلی از ماها بود و فکر می کردیم داریم باهاش حرف می زنیم؟) آیا این مسلمین اطلاع دارند که محمد مبتلا به صرع بوده و افراد مبتلا به صرع خیلی هاشون دچار اسکیزوفرنی هم هستند. از مشخصات اسکیزوفرنی یکی اینه که بیمار فکر می کنه یک صداهای غیبی دارند باهاش حرف می زنند؟ سری به تیمارستان نزدیک محل زندگی تون بزنید می بینید که پر از این پیامبران قلابیه.

ولی افسوس وقتی ذهن یک نفر از بچگی با ویروس تعصب مذهبی آلوده شد دیگه ظرفیت تفکر عقلانی رو از دست میده.

از نوشته های تاریخی در مورد خصوصیات جسمانی محمد معلوم شده که این نوع بیماری الان به اسم اپیلپسی شناخته میشه

0 ❤️

2016-05-06 20:33:40 +0430 +0430

hjh

0 ❤️

2016-05-23 16:35:38 +0430 +0430

تاپیک خیلی خوبی بود بیشتر بذار تا مسلمان های سایت بیشتر عصبانی بشن…ادامه بده

1 ❤️

2016-05-24 00:53:41 +0430 +0430
نقل از: پِسرها نمی گریند نقل از: jva71 واقعا چشممون رو به حقیقت باز کردی خخخخخخخخخخخخخ کیرم دهنتون با این تفاسیر دروغتون اینجا سایت شهوانیه چرا ارزش مقدسات رو میارید پایین عمو جون برو جقتو بزن با انبیای معصوم شوخی نکن من تاسف میخورم حتی اسم قرآن و انبیا تو این سایت میاد

اِشگ بشر این قران چاپ و تفسیر خود سازمان دارالقران با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیه در ضمن به آیات بعدی نگاه کن آیات ۲و۳سوره تحریم همین تفسیر رو تایید میکنن

کدوم معصومیت؟همه پیامبرا منفعت طلب وشهوتران بودن. اون از ابراهیم که زمان قحطی با زنش میره مصر. میگه زنم که خوشگله به فرعون میگم خواهرمه. حتما ازش خوشش میاد بهمون جا وپول وخوراک میده. تو کتاب مقدس هستش برید بخونید. اینکه کسکش از اب دراومد. محمد که کل مکه ومدینه رو ازدن گایید. هرکی که نمیداد بهش یه ایه میاورد براش. نمونه اش زینب زن زید پسر خونده اش.

1 ❤️

2016-05-24 06:22:53 +0430 +0430

شان نزول ایه

پيامبر (صلي الله عليه و آله) گاه که نزد "زينب بنت جحش" همسر خود مي‌رفت، زينب او را نگاه مي‌داشت و از عسلى که تهيه کرده بود خدمت پيامبر (صلي الله عليه و آله) مي‌آورد. اين سخن به گوش "عايشه" رسيد و بر او گران آمد، مي‌گويد: من با "حفصه" همسر ديگر پيامبر قرار گذاشتيم که هر وقت پيامبر (صلي الله عليه و آله) نزد يکى از ما آمد، فورا بگوئيم آيا صمغ "مغافير" خورده‏اى؟! (" مغافير" صمغى درختي بود که بوى نامناسبى داشت) و پيامبر (صلي الله عليه و آله) مقيد بود که هرگز بوى نامناسبى از دهان يا لباسش شنيده نشود، بلکه به عکس اصرار داشت هميشه خوشبو و معطر باشد! به اين ترتيب روزى پيامبر (صلي الله عليه و آله) نزد "حفصه" آمد، او اين سخن را به پيامبر (صلي الله عليه و آله) گفت، حضرت فرمود: من "مغافير" نخورده‏ام، بلکه عسلى نزد زينب بنت جحش نوشيدم و من سوگند ياد مي‌کنم که ديگر از آن عسل ننوشم (نکند زنبور آن عسل روى گياه نامناسبى و احتمالا مغافير نشسته باشد) ولى اين سخن را به کسى مگو (مبادا به گوش مردم برسد، و بگويند چرا پيامبر غذاى حلالى را بر خود تحريم کرده و يا از کار پيامبر در اين مورد و يا مشابه آن تبعيت کنند و يا به گوش زينب برسد و او دل شکسته شود). ولى سرانجام او اين راز را افشا کرد، و بعدا معلوم شد اصل اين قضيه توطئه‏اى بوده است. پيامبر (صلي الله عليه و آله) سخت ناراحت شد و آيات فوق نازل گشت و ماجرا را چنان پايان داد که ديگر اين گونه کارها در درون خانه پيامبر (صلي الله عليه و آله) تکرار نشود. در بعضى از روايات نيز آمده است که پيامبر (صلي الله عليه و آله) بعد از اين ماجرا يک ماه از همسران خود کناره گيرى کرد " 2" و حتى شايعه تصميم آن حضرت (صلي الله عليه و آله) نسبت به طلاق آنها منتشر شد، به طورى که سخت به وحشت افتادند و از کار خود پشيمان شدند.

قسمت بالا شان نزول بود حالا بریم سراغ تفسیر نمونه

تفسير نمونه جلد 24 صفحه 267 محتواى سوره تحريم اين سوره عمدتا از چهار بخش تشكيل شده است : بخش اول : كه از آيه يك تا پنج ادامه دارد مربوط به ماجراى پيامبر (صلى اللّه عليه و آله و سلّم ) با بعضى از همسرانش مى باشد، حضرت پاره اى از غذاهاى حلال را بر خود تحريم فرمود، و آيات فوق نازل شد و همسران پيامبر (صلى اللّه عليه و آله و سلّم ) را مورد ملامت قرار داد، كه شرح آن در شاءن نزول به خواست خدا خواهد آمد.

تا صفحه 270 توضیح میده... اونی ک شما اوردی تفسیر نبود ی معنای غلط بود ک تازه پرانتز بود(یعنی توضیح معنا کننده) توضیح رو توی تفسیر میخونن.

0 ❤️

2016-05-24 06:25:41 +0430 +0430
نقل از: homayoon23 تاپیک خیلی خوبی بود بیشتر بذار تا مسلمان های سایت بیشتر عصبانی بشن........ادامه بده

ولی عزیزم من اصلا عصبانی نمیشم چون همون کسی ک این اقا بهش سو ضن داشت و من رفع کردم وقتی دشمنش رو سرش خاکستر ریخت و بعدها ک مریض شد رفت ب عیادتش…شما ک ن دشمن منی ن رو سرم خاکستر ریختی…اگه این دوتا رو انجام دادی اونقت من تازه میتونم بگم هم اندازه نبی ام هستم در این امر…

0 ❤️

2016-05-24 06:43:03 +0430 +0430

جای تعجبی نیست دراین سایت این مزخرفات گفته بشه موجود احمق که این تاپیک رو زدی قبلش بهتر بود بری مطالعه کنی وبفهمی که کنیز حلاله در شرع اسلام که باهاش رابطه داشته باشی ورابطه ی جنسی حلال رو بهش زن بازی نمیگن مثل رابطه جنسی باهمسر میمونه زن بازی به کار جنابعالی میگن که صبح تا شام چشمت دنبال ناموس مردمه وحتی به مادر وخواهرخودت هم رحم نمیکنی.
پیشنهاد میکنم جهت بازگشت عقل به مخت دوروز جق نزنی.
بدرود

0 ❤️

2016-05-25 21:05:03 +0430 +0430
نقل از: angry_boy
نقل از: ali.anm جای تعجبی نیست دراین سایت این مزخرفات گفته بشه موجود احمق که این تاپیک رو زدی قبلش بهتر بود بری مطالعه کنی وبفهمی که کنیز حلاله در شرع اسلام که باهاش رابطه داشته باشی ورابطه ی جنسی حلال رو بهش زن بازی نمیگن مثل رابطه جنسی باهمسر میمونه زن بازی به کار جنابعالی میگن که صبح تا شام چشمت دنبال ناموس مردمه وحتی به مادر وخواهرخودت هم رحم نمیکنی. پیشنهاد میکنم جهت بازگشت عقل به مخت دوروز جق نزنی. بدرود

که تجاوز به کنیز … ا ببخشید رابطه ی حلال(!) با کنیز اسمش زن بازی نیست؟ اینکه یه زن رو به زور از شوهرش جدا کنی ، اونم فقط چون کافره و در عین نارضایتی باهاش ازدواج(تجاوز) کنی ؛ اسمش تجاوز و زن بازی نیست؟! دادا خر همون خره فقط پالونش عوض شده! حالا شما اسمش رو میخواید هر چی بزارید! مگه تجاوز شاخ و دم داره؟! ماها حداقل اگه با دختر مردم رابطه داشته باشیم با رضایت خودشه و خودشم دوست داره

درجنگ نون وحلوا خیر نمیکنن وقتی مردانشون رو میکشن زناشون به کنیزی گرفته میشع وکنیز وبرده جزو مال شخصه وحق تصرف داره ورابطه باهاش حلاله.

0 ❤️

2016-05-25 21:43:06 +0430 +0430

این مدرک ها رو که اون مادر وپدر حرومزاده اوردی بکن تو کونت . اون دنیا یه مدرکی بهت نشون میدن که اون سرش ناپیداست (preved) 🙄

0 ❤️

2016-05-25 21:45:12 +0430 +0430
نقل از: homayoon23 تاپیک خیلی خوبی بود بیشتر بذار تا مسلمان های سایت بیشتر عصبانی بشن........ادامه بده

آگه آزادی رو با لخت گرای میبینی و اینو میخوای بگی برو هنوز همون جق ت رو بزن تا از این توهمات بیای بیرون 🙄

0 ❤️

2016-05-25 21:48:26 +0430 +0430
نقل از: ali.anm جای تعجبی نیست دراین سایت این مزخرفات گفته بشه موجود احمق که این تاپیک رو زدی قبلش بهتر بود بری مطالعه کنی وبفهمی که کنیز حلاله در شرع اسلام که باهاش رابطه داشته باشی ورابطه ی جنسی حلال رو بهش زن بازی نمیگن مثل رابطه جنسی باهمسر میمونه زن بازی به کار جنابعالی میگن که صبح تا شام چشمت دنبال ناموس مردمه وحتی به مادر وخواهرخودت هم رحم نمیکنی. پیشنهاد میکنم جهت بازگشت عقل به مخت دوروز جق نزنی. بدرود

خوشم اومد از این گفته هات . ایولاااا داری پسر (clap) ?

0 ❤️

2016-05-25 21:55:40 +0430 +0430
نقل از: navid7177
نقل از: پِسرها نمی گریند نقل از: jva71 واقعا چشممون رو به حقیقت باز کردی خخخخخخخخخخخخخ کیرم دهنتون با این تفاسیر دروغتون اینجا سایت شهوانیه چرا ارزش مقدسات رو میارید پایین عمو جون برو جقتو بزن با انبیای معصوم شوخی نکن من تاسف میخورم حتی اسم قرآن و انبیا تو این سایت میاد

اِشگ بشر این قران چاپ و تفسیر خود سازمان دارالقران با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیه در ضمن به آیات بعدی نگاه کن آیات ۲و۳سوره تحریم همین تفسیر رو تایید میکنن

کدوم معصومیت؟همه پیامبرا منفعت طلب وشهوتران بودن. اون از ابراهیم که زمان قحطی با زنش میره مصر. میگه زنم که خوشگله به فرعون میگم خواهرمه. حتما ازش خوشش میاد بهمون جا وپول وخوراک میده. تو کتاب مقدس هستش برید بخونید. اینکه کسکش از اب دراومد. محمد که کل مکه ومدینه رو ازدن گایید. هرکی که نمیداد بهش یه ایه میاورد براش. نمونه اش زینب زن زید پسر خونده اش.

تو یکی زر نزن عقلت به چشمت هم نیست بچه فینگیلی … تو این دوره زمونه بقدری کتاب های مقدسات رو تحریف میکنن که باعث شک بشن بین مردم حتی فکر میکنید نهج البلاغه ای که تو ایران هست اصلیشه نه جان من این رو هم تحریف کردن اصلش دست نخورده تو عراقه اره تو همه حکومت ها هر چزی که به نفعشون باشه تغییر میدن … فقط قران همیشه دست نخورده میمونه قران کریم … یه عده معنی تفسیر رو نمیدونن فقط دارن زر میزنن تو قران یه علامتش تغییر کنه کل معنیش هم تغییر میکنه … بدبدخت ها حرومزاده توف

0 ❤️

2016-05-25 23:53:21 +0430 +0430
نقل از: گایندگی و برازندگی خیلی ممنون که چشم مارو به روی حقایق باز میکنی

عزیزم: من اصلا کاری با این ندارم که پیرو چه دین یا مسلکی هستی یا اصلا کلا هیچ دین یا مسلکی نداری! فقط میخوام اینو عرض کنم خدمتت که, نه تنها در این موضوع خاص, بلکه نسبت به هر موضوع یا بقول خودت هر حقیقتی, اگه واقعا اینجور که نشون میدی ظالب دریافت و درک واقعیت و اصل ماجرا هستی, عاقلانه تر و درست ترش این هست که , بری و موضوع رو از اهل فن خودش و کسانی که متخصص واقعی اون موضوع هستند یادبگیری و بشنوی! نه اینکه بیای و بلانسبت صاحب تاپیک و بقیه دوستان, هر تفسیر و حرفی رو که از هر کسی میشنوی رو بعنوان حقیقت همون موضوع بحث, بپذیریش و تا این حد سطحی باشه فکر و ذهنت که, تصور بکنی با همون تفسیری که شنیدی یا دیدی, دیگه چشم هات نسبت به قضیه باز شد و آگاه تر شدی!!! با عرض معذرت باید بگم که با این نوع از دید نسبت به مسایل, نه تنها که روشن تر و آگاه تر نمیشه آدم! بلکه همین نشانگر شدت ناآگاهی و عمق جهل کسی هست که مثل شما داره فکر میکنه!!!

0 ❤️

2016-05-26 00:58:30 +0430 +0430
نقل از: hsn 1. این آیات میگه تو خونه دو نفر از زنان پیامبر برعلیه پیامبر توطعه میکردن اینکه کسانی بخوان تو این مکان برعلیه ایشان تو طعه بکنند خیلی واضحه ... اونم با تفسیر سخیف و من درآوردی از خودشون یعنی ملت کسی سواد نداره بره و فقط این منجیان بشریت تو شهوانی پیدا شدن که سواد دارن و پی از زار مخوفی برداشتن ... تو چند لحظه بیش صد تفسیر میشه نگاه کرد کدومشون این حرف رو زدند ... که مفسر معظم تاپیک زده ... 2. این آیات حیا پیامبر رو میرسونه که با وجود میدونست برعلیه او توطعه کردن و آنها اسیر بازی زنانه شدند قسم خورد از عسل ننوشه و این سر رو به حفصه گفت و گفت فاش نکن و او فاش کرد مبادا به گوش مردم برسد، و بگويند چرا پيامبر غذاى حلالى را بر خود تحريم كرده، و يا از كار پيامبر در اين مورد و يا مشابه آن تبعيت كنند، و يا به گوش زينب برسد و او دل شكسته شود. ولى سر انجام او اين راز را افشا كرد، و بعدا معلوم شد اصل اين قضيه توطئه‏اى بوده است، پيامبر صلّى اللّه عليه و آله سخت ناراحت شد اما تا آیات نازا نشده بود به آنها چیزی نگفتند. نکته: پیامبرش جواب اونها رو با بی ادبی نداد بلکه سکوت کرد تا آیه آمد چرا جواب این مفسر معظم تاپیک رو بعضب با فوحش دادن میرفتید میدیدتفسیر رو میگفتید دروغ داری مینویسی مولف سایت... 3. الان عده ای میگویند ایه ای نبود خودش هر چیزی که دلش میخواست میگفت قطعا این حرف جواب داره همانطوری که خود قرآن گفته : ای پیامبر بگو و تبلیغ کن چیزی که از جانب ما ارسال شده واگر نگویی از اساس رسالتت رو انجام ندادی و از آنها ترسی به دل راه نده ... 4. شاید عده ای بگن چرا اومدی تو اینجا ... و مطلب میزاری ببینید من توهین نکردم شما هم نکنید من بی سواد کهنیستم میبینم دروغ نوشتید جواب دادم همین مارو دیگه چیز فرض نکنید .

راستش من این جریان عسل رو تو هیچ منبعی از کتبشیعی پیدا نکردم (به جز تفسیر نمونه که مربوط به عصر حاضره پس نمیشه اسمشو سند گذاشت) اگه میشه بگی از کدوم کتاب شیعی یا کدوم سند این جریان عسل حرام شده؟

0 ❤️

2016-05-26 00:59:55 +0430 +0430

منظور حرام شدن توسط خود پیامبر برای خودشه نه حرام شدن برای دیگران.

0 ❤️

2016-05-26 03:48:33 +0430 +0430

عه نمیدونستم کونی ها هم تو خونشون قرآن دارن
آیات دادنه تو کجاست ؟؟

0 ❤️

2016-05-26 04:41:56 +0430 +0430
نقل از: __me.unique__ عه نمیدونستم کونی ها هم تو خونشون قرآن دارن آیات دادنه تو کجاست ؟؟

مگه شما شیعیان حسین پرست تو خونتون قران دارید ؟
شما برو قلاده ببند سگ حسین و خودت رو درگیر این مساعل نکن مخت میگوزه شیعه کثیف

1 ❤️

2016-05-26 05:04:32 +0430 +0430

این کص چی داره این مسلمونا براش جون میدن و آدم میکشن؟؟؟والا یه کص میکنی تا یه ماه حالت از خودت به هم میخوره !!!؟؟؟؟حالا یا کص دوستها مسلمون میشن یا مسلمونا به کص گرایش پیدا میکنن این و فقط خدا میدونه تا حالا کسی جوابش و نداده

0 ❤️

2016-05-26 06:19:04 +0430 +0430
نقل از: peymankharkir3 آقا دمت گرم ادامه بده اونایی هم که می آن از دینشون دفاع کنن مگه دینشون این چیز ها رو حروم نکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما برو سینتو بزن یا اختلاس بکن یا ادم بکش

مشکل دین و قرآن و این چیزا نیست مشکل ایرانی بودن ماست که با همین آزادی محدود میخاییم منفجر بشیم . آقا اگه کیر گیرت نمیاد کنی تو کونت مقصر خداست . عجب بی جنبه های بی فرهنگی هستید . شما که ظرفیت یه سکس رو ندارید چطور دین و قرآن و … میاد تو فکرتون . همون خیال پردازیه کردن ماماناتون و داستان کردنشون نشون میده لیاقت ندارید بتونید جق هم بزنید . تا هست همینطوری باید فیلتر رد کنید

0 ❤️

2016-05-26 07:10:21 +0430 +0430
نقل از: moslemabb
نقل از: peymankharkir3 آقا دمت گرم ادامه بده اونایی هم که می آن از دینشون دفاع کنن مگه دینشون این چیز ها رو حروم نکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما برو سینتو بزن یا اختلاس بکن یا ادم بکش

مشکل دین و قرآن و این چیزا نیست مشکل ایرانی بودن ماست که با همین آزادی محدود میخاییم منفجر بشیم . آقا اگه کیر گیرت نمیاد کنی تو کونت مقصر خداست . عجب بی جنبه های بی فرهنگی هستید . شما که ظرفیت یه سکس رو ندارید چطور دین و قرآن و … میاد تو فکرتون . همون خیال پردازیه کردن ماماناتون و داستان کردنشون نشون میده لیاقت ندارید بتونید جق هم بزنید . تا هست همینطوری باید فیلتر رد کنید

خاک بر سر کیر عرب خورت بدبخت نفهم که نمیدونی داری کیر کیو به کون میزنی امثال شماها گاو میان دنیا خر میرن این وسط هم فقط بلدید عر عر کنید تو رو چه به اینترنت و مدرنیسم برو همون صحرای عرعرستان شتر چرانی کن گوساله

1 ❤️

2016-05-26 18:37:31 +0430 +0430
نقل از: ali.anm

که تجاوز به کنیز … ا ببخشید رابطه ی حلال(!) با کنیز اسمش زن بازی نیست؟ اینکه یه زن رو به زور از شوهرش جدا کنی ، اونم فقط چون کافره و در عین نارضایتی باهاش ازدواج(تجاوز) کنی ؛ اسمش تجاوز و زن بازی نیست؟! دادا خر همون خره فقط پالونش عوض شده! حالا شما اسمش رو میخواید هر چی بزارید! مگه تجاوز شاخ و دم داره؟! ماها حداقل اگه با دختر مردم رابطه داشته باشیم با رضایت خودشه و خودشم دوست داره

درجنگ نون وحلوا خیر نمیکنن وقتی مردانشون رو میکشن زناشون به کنیزی گرفته میشع وکنیز وبرده جزو مال شخصه وحق تصرف داره ورابطه باهاش حلاله.

در جنگ نون و حوا پخش نمیکنن ولی بازم اونایی که میجنگن انسانن و انسانیت دارن. پس خوشگلم نسانیت به کجا میره؟ً جوانمردی چی؟! میدونی این تجواز ها و بردگی ها چه ضربه ی روحی سنگینی به طرف میزنه؟!

بعدشم شما حتی یه دلیل منطقی نیاوردی و تنها دلیلت را توجیه این کار هم اینه که تو قرآن گفته! هیچ انسانی تو دنیا تجاوز رو نمیپسنده. همین الآن قوانین حقوق بشر ور هم نگاه کنی توش تجاوز و به بردگی گرفتن ممنوعه

تجاوزززز؟؟؟؟ اینو دیگه از کجادرآوردی؟؟؟پیامبر اسلام تجاوز میکرده؟؟؟؟اینو دیگه کرت وسترگارد هم همچین حرفی نزده پیامبر اسلام کی با زنی به زور رابطه جنسی برقرار کرده؟؟؟اسلام که اینهمه تو رابطه ی جنسی حساسه ومیگه زن باید آماده باشه ازنظر روحی وجسمی اونوقت پیامبر همین دین بیاد تجاوز کنه؟؟؟. خواهشا حرفی که میخواید بزنید رو مزه مزه کنید بعد بزنید.موفق باشید

0 ❤️

2016-05-26 18:47:43 +0430 +0430

پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) همیشه در جنگ هایی که شرکت داشتن بعد از اینکه پیروز میشدن بلافاصله و فی الفور به دختر یا زنی که خوششون میومد و زیباییش چشمشونو میگرفت تو خیمه تجاوز میکرد انگار نه انگار شوهر و برادر و پدر و پسر او چند دقیقه قبل در جنگ کشته شدند و به یاران باوفایشان میگفتند با زنان نزدیکی کنید…مرحبا به این روح بلند ایشون

0 ❤️

2016-05-26 18:49:39 +0430 +0430

کتب تاریخی بسیاری در این زمینه هست مثل کتاب تاریخ طبری و کتاب سیرت رسول الله…کسی که میخواد حقیقتو بدونه بره بخونه و کمتر اینجا از پیامبرش دفاع کنه

0 ❤️

2016-05-26 19:34:10 +0430 +0430

در جنگ نون و حوا پخش نمیکنن ولی بازم اونایی که میجنگن انسانن و انسانیت دارن. پس خوشگلم نسانیت به کجا میره؟ً جوانمردی چی؟! میدونی این تجواز ها و بردگی ها چه ضربه ی روحی سنگینی به طرف میزنه؟!

بعدشم شما حتی یه دلیل منطقی نیاوردی و تنها دلیلت را توجیه این کار هم اینه که تو قرآن گفته! هیچ انسانی تو دنیا تجاوز رو نمیپسنده. همین الآن قوانین حقوق بشر ور هم نگاه کنی توش تجاوز و به بردگی گرفتن ممنوعه

تجاوزززز؟؟؟؟ اینو دیگه از کجادرآوردی؟؟؟پیامبر اسلام تجاوز میکرده؟؟؟؟اینو دیگه کرت وسترگارد هم همچین حرفی نزده پیامبر اسلام کی با زنی به زور رابطه جنسی برقرار کرده؟؟؟اسلام که اینهمه تو رابطه ی جنسی حساسه ومیگه زن باید آماده باشه ازنظر روحی وجسمی اونوقت پیامبر همین دین بیاد تجاوز کنه؟؟؟. خواهشا حرفی که میخواید بزنید رو مزه مزه کنید بعد بزنید.موفق باشید

كمتر زر مفت بزن.اينم از پامبر و عايشه ي 6 ساله.

0 ❤️

2016-05-27 15:10:51 +0430 +0430
نقل از: homayoon23 پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) همیشه در جنگ هایی که شرکت داشتن بعد از اینکه پیروز میشدن بلافاصله و فی الفور به دختر یا زنی که خوششون میومد و زیباییش چشمشونو میگرفت تو خیمه تجاوز میکرد انگار نه انگار شوهر و برادر و پدر و پسر او چند دقیقه قبل در جنگ کشته شدند و به یاران باوفایشان میگفتند با زنان نزدیکی کنید............مرحبا به این روح بلند ایشون

با مدرک حرف بزن

0 ❤️

2016-05-27 15:14:09 +0430 +0430
نقل از: Julia

عایشه دخترخلیفه اول بود که دخترشو خودش قالب کرد به پیامبر اسلام

0 ❤️

2016-05-27 15:15:36 +0430 +0430
نقل از: homayoon23 پیامبر اعظم حضرت محمد مصطفی (ص) همیشه در جنگ هایی که شرکت داشتن بعد از اینکه پیروز میشدن بلافاصله و فی الفور به دختر یا زنی که خوششون میومد و زیباییش چشمشونو میگرفت تو خیمه تجاوز میکرد انگار نه انگار شوهر و برادر و پدر و پسر او چند دقیقه قبل در جنگ کشته شدند و به یاران باوفایشان میگفتند با زنان نزدیکی کنید............مرحبا به این روح بلند ایشون

با مدرک حرف بزن

چشاتو باز کنی نوشتم…کتاب تاریخ طبری و کتاب سیرت رسول الله

0 ❤️

2016-05-27 15:21:58 +0430 +0430
نقل از: homayoon23

با مدرک حرف بزن

چشاتو باز کنی نوشتم…کتاب تاریخ طبری و کتاب سیرت رسول الله

میدونی این کتاب چند جلده؟کدوم جلد کدوم صفحه؟خدایا ببین باکیا شدیم 70میلیون نفر هنوز رفرنس دادن بلد نیس برامن بحث دینی مذهبی میکنه

0 ❤️

2016-05-27 15:36:29 +0430 +0430
نقل از: Julia

عایشه دخترخلیفه اول بود که دخترشو خودش قالب کرد به پیامبر اسلام

چرا زر ميزني و حاشا ميكني؟؟؟؟؟؟؟؟عايشه هر خري بود بود.به من ربطي نداره…من دارم راجب پيامبر اسلام صحبت ميكنم.پس قبول داري كه پيامبرت اونقدر جاكش بوده كه به يه دختر بچه تجاوز كرده؟؟؟؟؟يا بازم ميخواي مغلطه كني؟؟؟؟…گرچه هزاران دليل هم براي امثال ادمهاي احمقي مثل تو بيارن بازم قانع نميشين.اين اموزه هاي كثيف و اهريمني از بچگي تو ذهنتون ريخته شده و بدون ذره اي فكر و تحليل چشم بسته هم قبولش ميكنين.تو اگه عقل داشتي تو يه سايت پورن از دينت دفاع نميكردي…من نميدونم امثال ادمهايي مسلموني مثل تو و پيامبرت با اين مغزهاي بيمار و رواني و بيماران جنسي كه اسلام ازتون افريده چطوري روتون ميشه از اين دين لجنتون حمايت كنين؟؟؟؟؟بدبختي بزرگتر اينه كه فكر ميكنين با انجام اين كارها به بهشت ميرين و در اونجا هم در روسپي خانه ي محمد و الله به شما خوش ميگذره…همينجوري ادامه بده.به درجه گاو بودن نائل خواهي شد.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «