آیات قرانی زن بازی محمد(با مدرک معتبر)

1394/10/05

ای پیامبر چرا آنچه را که خدا بر تو حلال کرده بر خود حرام کرده ای تا زنانت را خوشنود سازی(آیه ۱سوره تحریم)
در تفسیر این آیه گفته اند که دختر عمر که همسر پیامبر هم بوده به خانه پدر خود رفته بود که وقتی به خانه برگشت دید که پیامبر با کنیز او در حجره خلوت کرده است دختر عمر غوغا به پا کرد که تو در حجره من با کنیزی خلوت کرده ای و آبروی مرا نزد همسرانت برده ای پیامبر برای خوشنودی اوگفت که من کنیز را بر خودم حرام میکنم ولی این سر نزد تو بماند و آن را به کسی نگو ولی دختر عمر این سر را به آیشه گفت و شد آنچه شد
اینم مدرکش که از قران با مجوز سازمان دارالقران چاپ سال ۸۷گرفته شده

نمونه دیگری از آیات زن بازی محمد ای پیامبر ما کنیزانی که تو به غنیمت گرفته ای بر تو حلال کردیم(آیات ۵۰تا۵۲احزاب)
11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-05-27 15:36:29 +0430 +0430
نقل از: ali.anm
نقل از: Julia
نقل از: angry_boy
نقل از: ali.anm جای تعجبی نیست دراین سایت این مزخرفات گفته بشه موجود احمق که این تاپیک رو زدی قبلش بهتر بود بری مطالعه کنی وبفهمی که کنیز حلاله در شرع اسلام که باهاش رابطه داشته باشی ورابطه ی جنسی حلال رو بهش زن بازی نمیگن مثل رابطه جنسی باهمسر میمونه زن بازی به کار جنابعالی میگن که صبح تا شام چشمت دنبال ناموس مردمه وحتی به مادر وخواهرخودت هم رحم نمیکنی. پیشنهاد میکنم جهت بازگشت عقل به مخت دوروز جق نزنی. بدرود

که تجاوز به کنیز … ا ببخشید رابطه ی حلال(!) با کنیز اسمش زن بازی نیست؟ اینکه یه زن رو به زور از شوهرش جدا کنی ، اونم فقط چون کافره و در عین نارضایتی باهاش ازدواج(تجاوز) کنی ؛ اسمش تجاوز و زن بازی نیست؟! دادا خر همون خره فقط پالونش عوض شده! حالا شما اسمش رو میخواید هر چی بزارید! مگه تجاوز شاخ و دم داره؟! ماها حداقل اگه با دختر مردم رابطه داشته باشیم با رضایت خودشه و خودشم دوست داره

درجنگ نون وحلوا خیر نمیکنن وقتی مردانشون رو میکشن زناشون به کنیزی گرفته میشع وکنیز وبرده جزو مال شخصه وحق تصرف داره ورابطه باهاش حلاله.

در جنگ نون و حوا پخش نمیکنن ولی بازم اونایی که میجنگن انسانن و انسانیت دارن. پس خوشگلم نسانیت به کجا میره؟ً جوانمردی چی؟! میدونی این تجواز ها و بردگی ها چه ضربه ی روحی سنگینی به طرف میزنه؟!

بعدشم شما حتی یه دلیل منطقی نیاوردی و تنها دلیلت را توجیه این کار هم اینه که تو قرآن گفته! هیچ انسانی تو دنیا تجاوز رو نمیپسنده. همین الآن قوانین حقوق بشر ور هم نگاه کنی توش تجاوز و به بردگی گرفتن ممنوعه

تجاوزززز؟؟؟؟ اینو دیگه از کجادرآوردی؟؟؟پیامبر اسلام تجاوز میکرده؟؟؟؟اینو دیگه کرت وسترگارد هم همچین حرفی نزده پیامبر اسلام کی با زنی به زور رابطه جنسی برقرار کرده؟؟؟اسلام که اینهمه تو رابطه ی جنسی حساسه ومیگه زن باید آماده باشه ازنظر روحی وجسمی اونوقت پیامبر همین دین بیاد تجاوز کنه؟؟؟. خواهشا حرفی که میخواید بزنید رو مزه مزه کنید بعد بزنید.موفق باشید

كمتر زر مفت بزن.اينم از پامبر و عايشه ي 6 ساله.

عایشه دخترخلیفه اول بود که دخترشو خودش قالب کرد به پیامبر اسلام

چرا زر ميزني و حاشا ميكني؟؟؟؟؟؟؟؟عايشه هر خري بود بود.به من ربطي نداره…من دارم راجب پيامبر اسلام صحبت ميكنم.پس قبول داري كه پيامبرت اونقدر جاكش بوده كه به يه دختر بچه تجاوز كرده؟؟؟؟؟يا بازم ميخواي مغلطه كني؟؟؟؟…گرچه هزاران دليل هم براي امثال ادمهاي احمقي مثل تو بيارن بازم قانع نميشين.اين اموزه هاي كثيف و اهريمني از بچگي تو ذهنتون ريخته شده و بدون ذره اي فكر و تحليل چشم بسته هم قبولش ميكنين.تو اگه عقل داشتي تو يه سايت پورن از دينت دفاع نميكردي…من نميدونم امثال ادمهايي مسلموني مثل تو و پيامبرت با اين مغزهاي بيمار و رواني و بيماران جنسي كه اسلام ازتون افريده چطوري روتون ميشه از اين دين لجنتون حمايت كنين؟؟؟؟؟بدبختي بزرگتر اينه كه فكر ميكنين با انجام اين كارها به بهشت ميرين و در اونجا هم در روسپي خانه ي محمد و الله به شما خوش ميگذره…همينجوري ادامه بده.به درجه گاو بودن نائل خواهي شد.

0 ❤️

2016-05-27 16:28:58 +0430 +0430

صاحب تاپیک الان خودت پیرو چه دینی هستی؟
پیرو دین یهودیا که با پول دادن گناهاشونو پاک میکنن؟
پا پیرو بودا؟
یا گاو پرست؟
پیرو چه دینی هستی؟
یا کافری؟
دوستان همیشه میگفتند کم بزن اما همشه بزن اما شما گوش نکردی و این بلا سرت اومده

0 ❤️

2016-05-27 17:19:28 +0430 +0430
نقل از: manehsanam صاحب تاپیک الان خودت پیرو چه دینی هستی؟ پیرو دین یهودیا که با پول دادن گناهاشونو پاک میکنن؟ پا پیرو بودا؟ یا گاو پرست؟ پیرو چه دینی هستی؟ یا کافری؟ دوستان همیشه میگفتند کم بزن اما همشه بزن اما شما گوش نکردی و این بلا سرت اومده

دین وجدان

0 ❤️

2016-05-27 18:18:13 +0430 +0430

چرا سایت اینقد داغون شده؟

0 ❤️

2016-05-27 18:20:08 +0430 +0430

در پاسخ به کاربر julia:
میفهمی باهاش ازدواج کرده یانه؟

0 ❤️

2016-05-27 18:23:06 +0430 +0430

درسن 6سالگی هم ازدواج نکرده در سن 9سالگی عقد کرده 12سالگی عروسی کمتر بزن مشاعرتو کامل یهو از دست ندی ?

0 ❤️

2016-05-27 18:32:20 +0430 +0430
نقل از: ali.anm درسن 6سالگی هم ازدواج نکرده در سن 9سالگی عقد کرده 12سالگی عروسی کمتر بزن مشاعرتو کامل یهو از دست ندی ?

ديدي گفتم…حتي موقعي كه مدرك هم برات ميارن بازم حاشا ميكني.پيامبر جنابعالي دخول رو در 9 سالگي هم انجام داد…تو اول ويدئو رو كامل ببين كه اون اخوند عربي چي زر ميزنه.ميگه در اسلام رسم بوده كه حتي ميتوني با دختران يك ساله هم رابطه ي جنسي داشته باشي!!!‌‌كه كثافت بر اين دين شما…اينم نمونه اي ديگر…

0 ❤️

2016-05-27 18:35:38 +0430 +0430

خودمون عرضه نداریم به جایی برسیم و کشورمون رو از دست ظالمان ننجات بدیم گیر دادیم به قرآن و محمد. در حسرتم که بخاطر گناهانم از خوندن قرآن محروم شدم وگرنه هیچ کتابی قرآن نمیشه. هرچیزیو به قرآن و محمد ربط میدیم. فک کنم بخاطر زندگی یی که خدا بهمون عطا کرده حق داره بهمون دستور بده و بگه چجور زندگی کنیم که خیلیهامون من جمله خودم اطاعت نمیکنیم. من اصلا کشورم رو قبول ندارم ولی نمیتونم به خدا گیر بدم. چرا باید گیر بدم چون یه مشت ظالم بر ما مسلطن تقصیر خداست. من مطمنم همشون اون دنیا بازخواست میشن و طعم آتشو میکشن هر کی تو هر پستیه و بفکر رفاه مردم نباشه. بعدشم اونایی که میگن محمد زن باز بوده ببینم در مورد عیسی ابراهیم یوسف موسی علی حسین مهدی و … هم همین نظرو دارن؟

0 ❤️

2016-05-27 18:41:49 +0430 +0430
نقل از: ali.anm درسن 6سالگی هم ازدواج نکرده در سن 9سالگی عقد کرده 12سالگی عروسی کمتر بزن مشاعرتو کامل یهو از دست ندی ?

ديدي گفتم…حتي موقعي كه مدرك هم برات ميارن بازم حاشا ميكني.پيامبر جنابعالي دخول رو در 9 سالگي هم انجام داد…تو اول ويدئو رو كامل ببين كه اون اخوند عربي چي زر ميزنه.ميگه در اسلام رسم بوده كه حتي ميتوني با دختران يك ساله هم رابطه ي جنسي داشته باشي!!!‌‌كه كثافت بر اين دين شما…اينم نمونه اي ديگر…

ویدیوی یه مشت بیگانه مدرکه بیسواد؟مدرک کتاب هست برای من هروقت رفرنس دادی به یه کتاب معتبر این خزعبلاتتو بررسی میکنم ورداشته از یوتیوب برامن ویدیو میزاره بچه.
از عقل معیوبی کاریت نمیشه کرد

0 ❤️

2016-05-27 19:05:28 +0430 +0430

ویدیوی یه مشت بیگانه مدرکه بیسواد؟مدرک کتاب هست برای من هروقت رفرنس دادی به یه کتاب معتبر این خزعبلاتتو بررسی میکنم ورداشته از یوتیوب برامن ویدیو میزاره بچه. از عقل معیوبی کاریت نمیشه کرد

عزیزم تو خود رساله ی امام خمینیتون نوشته که از دختران زیر 9 سال میتوان بهره وری جنسی(به جز دخول) داشت. اگرم حرف شما درست باشه که محمد تو 12 سالگی عایشه رو کرده؛ بازم ازت میخوام که خودت اختلاف سنیشون رو حساب کنی! بعدشم خود اخوندای شما قبول دارم که محمد تو 9 سالگی دخل انجام داد! اونقت تو چی اینجا زر میزنی؟!

خیلی هم منثلا ادعات میشه؟! شماها نه بلدید دلیل بیارید و نه منطق دارید. فقط هم بلدید مغلطه کنید و ماست مالی. در نهاتم که کم بیارید، منا رو متهم به غرب زده بودن و ... میکنید و اگرم خیلی بهتون فشار بیاریم، چاه ... رو باز میکنید و شروع میکنید به فحش دادن ?

نرود میخ آهنین در سنگ ...

کجای رساله خمینی؟آدرس بده!. منبعش رو در ویکی پدیا نوشته در12سالگی عروسی کرده سرچ کن متوجه میشی نتونسم لینکشو بزارم سایت اجازه نمیده. در9سالگی هم ازدواج کرده اصلا حرف شما، دختران عرب توی همون سن ازدواج میکردن اغلب هرچقد هم اختلاف سنیشون زیاد باشه به معنای تجاوزه؟؟؟؟این چه منطقیه؟ازدواج کردن میفهمی یانه؟؟؟

0 ❤️

2016-05-27 19:21:17 +0430 +0430

ویدیوی یه مشت بیگانه مدرکه بیسواد؟مدرک کتاب هست برای من هروقت رفرنس دادی به یه کتاب معتبر این خزعبلاتتو بررسی میکنم ورداشته از یوتیوب برامن ویدیو میزاره بچه. از عقل معیوبی کاریت نمیشه کرد

عزیزم تو خود رساله ی امام خمینیتون نوشته که از دختران زیر 9 سال میتوان بهره وری جنسی(به جز دخول) داشت. اگرم حرف شما درست باشه که محمد تو 12 سالگی عایشه رو کرده؛ بازم ازت میخوام که خودت اختلاف سنیشون رو حساب کنی! بعدشم خود اخوندای شما قبول دارم که محمد تو 9 سالگی دخل انجام داد! اونقت تو چی اینجا زر میزنی؟!

خیلی هم منثلا ادعات میشه؟! شماها نه بلدید دلیل بیارید و نه منطق دارید. فقط هم بلدید مغلطه کنید و ماست مالی. در نهاتم که کم بیارید، منا رو متهم به غرب زده بودن و ... میکنید و اگرم خیلی بهتون فشار بیاریم، چاه ... رو باز میکنید و شروع میکنید به فحش دادن ?

کجای رساله خمینی؟آدرس بده!. منبعش رو در ویکی پدیا نوشته در12سالگی عروسی کرده سرچ کن متوجه میشی نتونسم لینکشو بزارم سایت اجازه نمیده. در9سالگی هم ازدواج کرده اصلا حرف شما، دختران عرب توی همون سن ازدواج میکردن اغلب هرچقد هم اختلاف سنیشون زیاد باشه به معنای تجاوزه؟؟؟؟این چه منطقیه؟ازدواج کردن میفهمی یانه؟؟؟

گفتم نو يه كسخلي كه هيچي حاليت نيست و مغزت ريده شدست.اينم مداركش…

0 ❤️

2016-05-27 19:43:58 +0430 +0430

یه نیگا به لیست زنای محمد بکن! بعد بیا اینجا ازش دفاع کن! دقیقا محمد چند تا زن داشته و به چند تا کنیر و اسیر جنگی و زن شوهردار تجاوز کرده؟!(الآن باز میگی تجاوز چیه ! ازدواج بدون عقد!)

بعدشم مگه شما ها نمگید که دین اسلام دین جهانیه؟ پس تو چیکا به رسم و رسومات اعراب داری؟ اینم یه دلیل دیگه مبنی ب رد اسلام. دین اسلام خیلی ا قوانینش درواقع همون رسومات خرافه ای و غلط همون زمانه.همچنین خیلی از آیات قرآن.که اگه خودت تاریخ بخونی متوجه حرفای من میشی

رابطه با کنیز حلاله ولی هیچ کجا نیومده به زور رابطه برقرار کرده دلیل رابطه حلال باکنیز هم گفتم مشخصه نمیخای بفهمی چنبار دیگه بگم رابطه باکنیز حلاله؟؟؟ها؟کنیز محرمه متوجهی یانه؟ولی رابطه ی زوری بامحرم هم درست نیست وهیجکدوم از روابط پیامبر زوری نبوده.الان افتااااد؟

0 ❤️

2016-05-28 11:31:15 +0430 +0430

گفته میتونی بکنی؟؟گفته حرامه کردنش فقط لمس ودرآغوش کشیدنش اشکال نداره یکم بفهم

0 ❤️

2016-05-28 11:53:07 +0430 +0430

اگر که خود خمینی گور به گور از قبر برخیزد و بگوید که این سخنان از سیفون دهان او خارج شده باز هم این مسلمانان جاهل انکار می کنند
اگر خود محمد زن بازی خود را تایید کند این جماعت محمد را کافر خطاب کرده و او را خواهند کشت

0 ❤️

2016-05-28 13:48:36 +0430 +0430
نقل از: پِسرها نمی گریند

اگر که خود خمینی گور به گور از قبر برخیزد و بگوید که این سخنان از سیفون دهان او خارج شده باز هم این مسلمانان جاهل انکار می کنند
اگر خود محمد زن بازی خود را تایید کند این جماعت محمد را کافر خطاب کرده و او را خواهند کشت

الان من گفتم که اینو خمینی ننوشته؟؟ الله اکبر حرفی که زدم رو هم نمیبینن وحرف تو دهن آدم میزارن خداهم ظهور کنه دیگه فایده نداره خواهش میکنم کمی وجدان داشته باشید

0 ❤️

2016-05-28 14:35:03 +0430 +0430
نقل از: پِسرها نمی گریند

الان من گفتم که اینو خمینی ننوشته؟؟ الله اکبر حرفی که زدم رو هم نمیبینن وحرف تو دهن آدم میزارن خداهم ظهور کنه دیگه فایده نداره خواهش میکنم کمی وجدان داشته باشید

ما در حالت کلی گفتیم

0 ❤️

2016-05-28 17:33:31 +0430 +0430
نقل از: kawaza جولیا من اون فيلمتو نگا نکردم ولی از اونجایی که خر پیش تو شرمندس بهتره یه بار دیگه فیلم خودتو ببینی

اون از كله پوكيته كه نميتوني چيزي بفهمي…البته از شما بسيجي هاي كون نشور جقي بيشتر از اين هم انتظار نميره.

1 ❤️

2016-05-30 13:00:09 +0430 +0430

بدون شک مرد بزرگى همچون پیغمبر اسلام (صلى اللّه علیه و آله و سلّم ) تنها به خودش تعلق ندارد، بلکه به تمام جامعه اسلامى و عالم بشریت متعلق است ، بنابراین اگر در داخل خانه او توطئه هائى بر ضد وى ، هر چند به ظاهر کوچک و ناچیز، انجام گیرد نباید به سادگى از کنار آن گذشت ، حیثیت او نباید نعوذ بالله بازیچه دست این و آن گردد، و اگر چنین برنامه اى پیش آید باید با قاطعیت با آن برخورد کرد.
آیات فوق در حقیقت قاطعیتى است از سوى خداوند بزرگ در برابر چنین حادثه اى ، و براى حفظ حیثیت پیامبرش .
نخست روى سخن را به خود پیامبر (صلى اللّه علیه و آله و سلّم ) کرده مى گوید: ((اى پیامبر! چرا چیزى را که خدا بر تو حلال کرده به خاطر جلب رضایت همسرانت بر خود تحریم مى کنى ))؟! (یا ایها النبى لم تحرم ما احل الله لک تبتغى مرضات ازواجک ).
معلوم است که این تحریم ، تحریم شرعى نبود، بلکه به طورى که از آیات بعد استفاده مى شود سوگندى از ناحیه پیامبر (صلى اللّه علیه و آله و سلّم ) یاد شده بود و مى دانیم که قسم خوردن بر ترک بعضى از مباحات گناهى ندارد.
بنابراین جمله ((لم تحرم )) (چرا بر خود تحریم مى کنى ؟) به عنوان عتاب و سرزنش نیست بلکه نوعى دلسوزى و شفقت است .
درست مثل این که ما به کسى که زحمت زیاد براى تحصیل درآمد مى کشد و خود از آن بهره چندانى نمى گیرد، مى گوئیم چرا اینقدر به خود زحمت مى دهى ، و از نتیجه این زحمت بهره نمى گیرى ؟.
سپس در پایان آیه مى افزاید: ((خداوند غفور و رحیم است )) (والله غفور رحیم ).
این عفو و رحمت نسبت به همسرانى است که موجبات آن حادثه را فراهم کردند که اگر راستى توبه کنند مشمول آن خواهند بود، یا اشاره به این است که اولى این بود که پیامبر (صلى اللّه علیه و آله و سلّم ) چنین سوگندى یاد نمى کرد کارى که احتمالا موجب جراءت و جسارت بعضى از همسران حضرت (صلى اللّه علیه و آله و سلّم ) مى شد

0 ❤️

2016-05-30 13:04:15 +0430 +0430

یا ایها النبی لم تحرم ما احل الله لک تبتغی مرضات ازواجک و الله غفوررحیم ):(ای پیامبر چرا به منظور رضایت همسرانت ، آنچه را که خدا برایت حلال کرده بر خود حرام می کنی ؟ و خدا آمرزنده و رحیم است ) خطابیست آمیخته با عتاب و سرزنش که در واقع سرزنش آن متوجه همسران رسولخدا ص بوده و آیه در صدد یاری و دلگرمی پیامبر ص بر علیه آنهاست .از ظاهر آیه استفاده می شود که پیامبر ص عملی از اعمال حلال را بواسطه اکراه همسران و اجبار ایشان بر خود حرام نموده وآنها را بوسیله سوگند بر ترک آن عمل راضی نموده وآیه شریفه پیامبر ص را از این کار توبیخ می کند.پس در آیه اولا مسأله ای اختصاصی و شخصی از رسولخدا ص مطرح است و ثانیامراد از (تحریم ) در این آیه تحریم از طرف خدا نبوده ، بلکه تحریم به وسیله نذر وسوگند بوده ، چون پیامبر اختیار این را ندارد که چیزی از حلائل خدا را بر خود یا غیرخود به نحو تشریعی حرام کند.از عایشه روایت شده که او همراه با حفصه توطئه می کنند که برای آنکه رسولخدا ص به خانه زینب (و یا سوده ) نرود به او بگویند ما از تو بوی بد مغافیرمی شنویم ، حضرت می فرماید: به گمانم بوی شربتی است که من در خانه زینب (یا سوده )نوشیده ام ، والله دیگر نمی نوشم ، و در روایت دیگر نقل شده که رسولخدا ص کنیزی به نام ماریه داشتند که عایشه و حفصه نمی خواستند آن حضرت به نزد او برود، لذا پیامبر راتحت مضیقه و آزار قرار دادند وآن حضرت به جهت رضایت آنها سوگند خورد که دیگر به نزد ماریه نرود، ولی خداوند با نزول این آیه او را از این تحریم منع کرد و برای اینکه اشاره کند، راه کفاره سوگند و شکستن قسم باز است ، می فرماید: خدا آمرزنده ورحیم است ، بنابراین نقایص بندگان را می پوشاند و به آنها رحم‌ می‌کند.
دوست عزیز قبل از برداشت سطحی لطفاً تحقیقاتت رو کامل کن چون قرآن آیات مختلفی داره که بعضی بعض دیگر رو تشریح میکنه.

0 ❤️

2016-05-30 13:09:42 +0430 +0430
نقل از: Nicole55 یا ایها النبی لم تحرم ما احل الله لک تبتغی مرضات ازواجک و الله غفوررحیم ):(ای پیامبر چرا به منظور رضایت همسرانت ، آنچه را که خدا برایت حلال کرده بر خود حرام می کنی ؟ و خدا آمرزنده و رحیم است ) خطابیست آمیخته با عتاب و سرزنش که در واقع سرزنش آن متوجه همسران رسولخدا ص بوده و آیه در صدد یاری و دلگرمی پیامبر ص بر علیه آنهاست .از ظاهر آیه استفاده می شود که پیامبر ص عملی از اعمال حلال را بواسطه اکراه همسران و اجبار ایشان بر خود حرام نموده وآنها را بوسیله سوگند بر ترک آن عمل راضی نموده وآیه شریفه پیامبر ص را از این کار توبیخ می کند.پس در آیه اولا مسأله ای اختصاصی و شخصی از رسولخدا ص مطرح است و ثانیامراد از (تحریم ) در این آیه تحریم از طرف خدا نبوده ، بلکه تحریم به وسیله نذر وسوگند بوده ، چون پیامبر اختیار این را ندارد که چیزی از حلائل خدا را بر خود یا غیرخود به نحو تشریعی حرام کند.از عایشه روایت شده که او همراه با حفصه توطئه می کنند که برای آنکه رسولخدا ص به خانه زینب (و یا سوده ) نرود به او بگویند ما از تو بوی بد مغافیرمی شنویم ، حضرت می فرماید: به گمانم بوی شربتی است که من در خانه زینب (یا سوده )نوشیده ام ، والله دیگر نمی نوشم ، و در روایت دیگر نقل شده که رسولخدا ص کنیزی به نام ماریه داشتند که عایشه و حفصه نمی خواستند آن حضرت به نزد او برود، لذا پیامبر راتحت مضیقه و آزار قرار دادند وآن حضرت به جهت رضایت آنها سوگند خورد که دیگر به نزد ماریه نرود، ولی خداوند با نزول این آیه او را از این تحریم منع کرد و برای اینکه اشاره کند، راه کفاره سوگند و شکستن قسم باز است ، می فرماید: خدا آمرزنده ورحیم است ، بنابراین نقایص بندگان را می پوشاند و به آنها رحم‌ می‌کند. دوست عزیز قبل از برداشت سطحی لطفاً تحقیقاتت رو کامل کن چون قرآن آیات مختلفی داره که بعضی بعض دیگر رو تشریح میکنه.

ما هم دقیقا همین ها رو گفتیم

0 ❤️

2016-07-12 05:49:22 +0430 +0430
نقل از: Tywin نقل از: topboy1995 حرف مفت چرا میزنی اخه یه صرعی کجا می تونه از حرفای که قران زده بزنه

اولا هیچکدوم از ( به اصطلاح ) معجزات علمی قرعن پذیرفته نیستند. من هم بیام هزاران خط اراجیف بنویسم بالاخره هزار سال بعد چندتاش درست درمیاد ( که تا الان چیز درست حسابی هم از قرعن درنیومده )

در ضمن بفرما این لینکو بکن تو کونت
http://www.gomaneh.com/2718/ماجرای-اتصال-دریاها-چیست؟/

چنین دریایی ( اونم با این جسم سخت خخخ ) وجود خارجی نداره. هیچ جا دو دریا نمیتونی پیدا کنی که یکیش شور باشه و یکیش شیرین، و با هم مخلوط نشن. بیخود از دو تا عکس نوشته استفاده نکن. همه مثه خودت نیستن

در ضمن، من به دین ( عقیده ) تو توهین کردم، و تو به خود من.
من به یک عقیده که مایه بدبختی کشورم بوده توهین کردم، و تو به خاطر تعصب کورکورانه ای که روی عقیده ت داری به من و خانواده م ناسزا گفتی. این نشون میده تو و مسلمونایی مث تو، بویی از تمدن نبردین.

من مثل بقیه دوستان نیستم که اینطوری فحاشی کنم بهت. از خجالتت درمیان، همه بلدن فحش بدن گوساله:)

یه سرچ راجع به گلف استریم بکنید هم بد نیست!

0 ❤️

2016-07-12 05:54:42 +0430 +0430

احتمالاً تو تخم حروم هستی.

0 ❤️

2016-07-12 05:56:23 +0430 +0430
نقل از: peymankharkir3 کسی که خوابه رو می شه از خواب بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده هرگز.نکته اول:قرآن چندین مدل پیدا شده که با هم فرق دارن و تو ویکی پدیا هم موجود هست همچنین چندین خط مختلف داره نکته 2: 52 یا 53 کشور مسلمون تو دنیا هستن همه شون بدبخت و تروریست .نکته 3:اونایی که می گن اسلام واقعی این نیست و هنوز اجرا نشده یا آخوندا خراب کردن 1400 سال کافی نیست؟؟؟ نکته 4:در قرآن بیش از 150 آیه در مورد جنگ وجود داره .آیا این ضد حقوق بشر نیست ؟؟؟ مثلا گفته با کافران نبرد کنید و انگشتان اونا رو قطع کنید .پس این ذات اعراب رو نشون می ده .نکته 4:ما ایرانیان چندین هزار سال قبل از محمد (fuck ) خدا پرست بودیم و متمدن ترین مردم بودیم .چجوری پیامبر خدا بلد نبوده بخونه و بنویسه؟؟؟شما ها اگه یکم تاریخ بخونید می بینید این محمد رسول دولا و علی گراز چقد نیاکان شما ها رو کشتن و به بردگی گرفتن .در مورد تفسیر :مثلا آیه ای گفته انگشت قطع کنید این نیاز به تفسیر داره ؟؟؟

همون دینی که شما میزاریدش مقابل علم بارها و بارها به کسب علم ودانش توصیه کرده و کسب علم رو بالا تر از عبادت قرار داده و آدمایی که از اجتماع دور میشن تا پاک بمونن رو نکوهش کرده!
تو همون دین میگه کار حلال و کسب دانش و آموزش دادن اون از جهاد بالا تره!
همون دانشمندایی که بعدا اروپایی ها از تحقیقاتشون و کتاباشون استفاده کردن یا حتی اونا رو به اسم خودشون زدن مسلمون بودن و حتی از شاگردای امام 5ام و 6ام بودن! مثل ابن سینا و جابر بن حیان(شاگرد امام صادق) و زکریای رازی و خیلیای دیگه!

0 ❤️

2016-07-12 06:09:43 +0430 +0430
نقل از: marde_tanha
نقل از: peymankharkir3 کسی که خوابه رو می شه از خواب بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده هرگز.نکته اول:قرآن چندین مدل پیدا شده که با هم فرق دارن و تو ویکی پدیا هم موجود هست همچنین چندین خط مختلف داره نکته 2: 52 یا 53 کشور مسلمون تو دنیا هستن همه شون بدبخت و تروریست .نکته 3:اونایی که می گن اسلام واقعی این نیست و هنوز اجرا نشده یا آخوندا خراب کردن 1400 سال کافی نیست؟؟؟ نکته 4:در قرآن بیش از 150 آیه در مورد جنگ وجود داره .آیا این ضد حقوق بشر نیست ؟؟؟ مثلا گفته با کافران نبرد کنید و انگشتان اونا رو قطع کنید .پس این ذات اعراب رو نشون می ده .نکته 4:ما ایرانیان چندین هزار سال قبل از محمد (fuck ) خدا پرست بودیم و متمدن ترین مردم بودیم .چجوری پیامبر خدا بلد نبوده بخونه و بنویسه؟؟؟شما ها اگه یکم تاریخ بخونید می بینید این محمد رسول دولا و علی گراز چقد نیاکان شما ها رو کشتن و به بردگی گرفتن .در مورد تفسیر :مثلا آیه ای گفته انگشت قطع کنید این نیاز به تفسیر داره ؟؟؟

همون دینی که شما میزاریدش مقابل علم بارها و بارها به کسب علم ودانش توصیه کرده و کسب علم رو بالا تر از عبادت قرار داده و آدمایی که از اجتماع دور میشن تا پاک بمونن رو نکوهش کرده!
تو همون دین میگه کار حلال و کسب دانش و آموزش دادن اون از جهاد بالا تره!
همون دانشمندایی که بعدا اروپایی ها از تحقیقاتشون و کتاباشون استفاده کردن یا حتی اونا رو به اسم خودشون زدن مسلمون بودن و حتی از شاگردای امام 5ام و 6ام بودن! مثل ابن سینا و جابر بن حیان(شاگرد امام صادق) و زکریای رازی و خیلیای دیگه!

البته زکریای رازی یک کافر بوده

هانری کربن در مقدمه‌ای که بر جامع‌الحکمتینِ ناصرخسرو نوشته (بخشی از آن با نامِ «نقد آراء محمد زکریای رازی در جامع‌الحکمتین» به فارسی ترجمه شده است)، می‌گوید وی نبوت و وحی را نفی می‌کرد و ضرورت آن را نمی‌پذیرفت.[۵] در تفکر رازی همهٔ انسان‌ها قدرت و توانایی رسیدن به معرفت و دانایی را دارند، و لذا از لحاظ توانایی کسب معرفت با هم برابرند و بر یکدیگر هیچ برتری ندارند. از دیدگاه او مقتضای حکمت و رحمت الهی این است که انسان‌ها همگی به منافع و مضار خود صاحب علم باشند و اگر خدا قومی را به نبوت اختصاص دهد به این معناست که آنها را بر دیگر انسانها برتری داده و این برتری باعث جنگ و دشمنی و در نهایت هلاکت انسانها می‌شود که این با حکمت و رحمت الهی سازگاری ندارد.[۶] کتب زیر به این اعتقاد وی اشاره دارند.[۷][۸]

«فی‌النبوات»[۹] که دیگران به طعن و استهزاء، نام آن را «نقض‌الادیان» نهاده‌اند.[۱۰]
«فی حیل المتنبین»[۱۱] دیگران به طعن نام او را «مخارق‌الانبیاء» گذاشته‌اند.[۱۲]

دو کتاب بالا اکنون در دست نیست. اما جنیفر مایکل در کتابش نقل قول‌هایی از کتب بالا می‌آورد.[۱۳] همچنین احمد بیرشک می‌نویسد: «از تعلیمات او این بود که همهٔ آدمیان سهمی از خرد دارند که بتوانند نظرهای صحیح دربارهٔ مطالب عملی و نظری به‌دست آورند، آدمیان برای هدایت شدن به رهبران دینی نیاز ندارند؛ درحقیقت دین زیان‌آورد است و مسبب کینه و جنگ. نسبت به همهٔ مقامات همهٔ سرزمین‌ها شک داشت».[۱۴]

گروهی معتقدند این تفکرات رازی موجب خشم علمای اسلامی علیه او شد و او را ملحد خواندند و آثار او را رد کردند و دست به نابودی آنها زدند. ابوحاتم رازی در کتاب اعلام النبوه نوشته است که این ملحد با عقل معیوب و نفس و رای ضعیف خود کلامی در ابطال نبوت تصنیف کرده است.[۱۵] کسانی چون ناصرخسرو، ابن حزم و موسی بن میمون او را نادان و مهوس بی‌باک و سخنان او را دعاوی و خرافات بی‌دلیل، هوس و هذیانات خوانده‌اند.[۱۶] ابن قیم الجوزیه میگوید: «رازی از هر دینی بدترین چیزهای آن را برگزید و کتابی در ابطال نبوات و رساله ای در ابطال معاد تألیف کرد و مذهبی ساخت که از مجموع عقائد زندیقان عالم ترکیب یافته بود».[۱۷] افراد زیادی بر باورهای رازی رد نوشته اند و برخی از باورهای رازی را در این ردیه ها نقل کرده اند. ذبیح‌الله صفا از 12 نفر که بر آرای رازی رد نوشته اند نام میبرد.[۱۸]

0 ❤️

2016-08-09 19:22:09 +0430 +0430

h7

0 ❤️

2016-08-17 07:56:19 +0430 +0430

از رو فرش جمع شده تو چی میگی

0 ❤️

2016-09-04 16:33:42 +0430 +0430
نقل از: پِسرها نمی گریند نقل از: jva71 واقعا چشممون رو به حقیقت باز کردی خخخخخخخخخخخخخ کیرم دهنتون با این تفاسیر دروغتون اینجا سایت شهوانیه چرا ارزش مقدسات رو میارید پایین عمو جون برو جقتو بزن با انبیای معصوم شوخی نکن من تاسف میخورم حتی اسم قرآن و انبیا تو این سایت میاد

اِشگ بشر این قران چاپ و تفسیر خود سازمان دارالقران با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیه در ضمن به آیات بعدی نگاه کن آیات ۲و۳سوره تحریم همین تفسیر رو تایید میکنن

کس کش همه چیزتون قلابیه. تو مادر خراب هدفت چیه؟

0 ❤️

2016-09-04 17:41:34 +0430 +0430

سلام
خدمت همه دوستانی که به دین اسلام پیامبر و خداوند خرده و ایراد میگیرند و با ادعاهای واهی سعی در تفرقه دارنی فقط همین جمله کافیه که : هر سخن جایی و هر نکته مقامی
بیشعور یا بقول بهتر بی خرد اینجا سایتی برای رفع و رجوع هیجانات سکسی و آمیزشی هست نه منبر سخنرانی های کذایی یک مشت نادان
ناسا دانشمندان و برخی عارفان ادیان دیگه قرآن و دیگر مسایل دینی رو تایید میکنند بعد شما برای دیگران مدرک جعلی که سرچشمش همون بی دینها و افراطیون هستند رو …
شما اگر عقل داشتی و شعور کافی هیچوقت چنین جایی رو برای ابراز عقیدت انتخاب نمیکردی .
شما دنبال ترکیبات صابون جدیدت باش و مواظب چشمانت تا بهتر ببینی و زیاد فریب بی دینها و تفرقه افکنان رو نخوری
ببینید ما توسط چه حیوانهایی تو این سایت به جون هم میافتیم راحت به مقدسات هم و نوامیسمون توهین میکنیم
متاسفم برای شما و …تو اگر سینه زن بودی و … و حالا سنگ به سینه زن شدی خودش نمونه ای از بی ثباتی در رفتارته
سپاس خدای بی همتا را و درود بر معصومین و منتخبینش و لعنت بر امثال شما

0 ❤️

2016-09-04 18:01:04 +0430 +0430

حقیقت خیلی تلخه برای کسانیکه از دکان اسلام نون میخورن واقعیت اسلام چیزی نیست که میشنویم و میبینیم .

0 ❤️

2016-09-04 18:03:33 +0430 +0430

واقعیت خیلی تلخه برای کسانیکه از دکان اسلام نون میخورن.

0 ❤️

2017-02-09 18:04:27 +0330 +0330
نقل از: raminsadri از رو فرش جمع شده تو چی میگی

ای کاش از رو فرش جمع نمی شدم و می رفتم تو سطل اشغال جدی میگم ارزوی هر روزمه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «