چرا اسلام همیشه دشمن دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟...........

1395/02/13

اسلام از پیدایش تا امروز همیشه در خطر مرگ یا کشته شدن بوده
مثلا محمد اگر نمیرفت شعب ابی طالب با بدببختی زندگی کنه اسلام از بین میرفت
اگر علی جای پیامبر شب نمیخوابید اسلام از بین میرفت
یا اگر پیامبر کشت و کشتار نمیکرد اسلام ازبین میرفت.حالا کشتن یهودیا بگیر توخود اعراب عربستان
اگرعلی خانه نشینی نمیکرد اسلام ازبین میرفت.اگر حسن صلح نمیکرد اسلام ازبین میرفت.اگر حسین کشته نمیشد اسلام ازبین میرفت
اگر سجاد و زینب سخنرانی نمیکردن باز اسلام ازبین میرفت.و میره تا اخریشون.که اگر مهدی گم نمیشد اسلام ازبین میرفت
بعداین داستان ادامه داره.و به امروز ماهم رسیده.اگرخمینی نبود اسلام ازبین میرفت.اگرانقلاب نمیشد اسلام ازبین میرفت
اگر امروز حواسمون نباشه امریکا میخواد اسلامو نابود کنه.کلا از قدیم اسلام دشمن داشته
حالا بماند که در دوران قاجار.یا قبل تر چه خون ها ریخته شد و چه جنگ ها شد و چه کشته ها دادن فقط چون اسلام بمونه
بعدما ملت باید مراقب باشیم اسلام ازبین نره
باز از اون طرف امثال داعش میگن برای اسلام خون میریزن.

حالا اینجا سوال اینه که چرا انقد در طی زمان دشمن داره این اسلام؟
چرا ادیان دیگه ازبین نمیرن و دشمن ندارن؟
بعد چرا این الله مدینه خودش از دین خودش نگهداری نمیکنه.چرا باید ادم ها مواظب باشن؟
بعد حالا اسلام گیرم ازبین بره چی میشه.بهترنیست مرگ یک بار شیون یک بار.یک بار اسلام ازبین بره انقد مردم کشته نشن؟
بعدجالبه تومسجدها میگن خدایا دشمنان اسلام رو نابود کن.یعنی خدا یک عده بنده هاشو بکشه که دشمن دینش هستن.بعد خودشم حواسش نیست.یا فراموش میکنه که باز ما یاداوری کنیم بگیم ای خدا دشمنای دینتو بکش؟

4018 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-05-26 20:08:01 +0430 +0430
نقل از: parviz_parviz
نقل از: homayoon23 علت اصلی دشمن داشتن دین اسلام همانطور که دوستان گفتن اینه که حکم قتل همه غیر مسلمانان رو میده اگر اسلام نیارن یا با خفت و خواری **جزیه** ( پول زور یا باج سیبیل ) به حکومت اسلامی ندن.............بعد یه سری روشنفکران نفهم در اوایل انقلاب میگفتن اسلام دین آزادی ......لعنت به روح و روانشون باد

درود برشما.و سپاس.
البته نه به خاطرهم نظربودن بامن.بلکه به خاطر نظر عاقلانه ای که دادین

خواهش میکنم.........ما نمک پرورده شماییم داداش پرویز

0 ❤️

2016-05-27 10:24:21 +0430 +0430
نقل از: homayoon23
نقل از: parviz_parviz
نقل از: homayoon23 علت اصلی دشمن داشتن دین اسلام همانطور که دوستان گفتن اینه که حکم قتل همه غیر مسلمانان رو میده اگر اسلام نیارن یا با خفت و خواری **جزیه** ( پول زور یا باج سیبیل ) به حکومت اسلامی ندن.............بعد یه سری روشنفکران نفهم در اوایل انقلاب میگفتن اسلام دین آزادی ......لعنت به روح و روانشون باد

درود برشما.و سپاس.
البته نه به خاطرهم نظربودن بامن.بلکه به خاطر نظر عاقلانه ای که دادین

خواهش میکنم.........ما نمک پرورده شماییم داداش پرویز

?

0 ❤️

2016-05-27 12:25:48 +0430 +0430

بهت پیشنهاد میکنم در مورد شیطان تحقیق کنی به جوابت میرسی. تا وقتی شیطان هست دشمنه خداست و مهمترین دین خدا هم اسلامه پس بخاطر همین دشمن اسلامه. چون نابودی اسلام یعنی جهان سکولار یا جهان بی خدا و پیروزی شیطان بر خدا. شاید بگی شیطان اصلا وجود نداره ولی یا یکم تحقیق میتونی بوجود شیطان پی ببری. مثل همون برج ساعت که کنار کعبه ساختنو و سایش بر روی کعبه هست. به نوعی یعنی سایه شیطان بر خدا. اعمالی هم وجود داره که میشه شیطانو دید ولی من دوس ندارم این کارا رو بکنم اگ میخوایی پی به وجود شیطان ببری میتونی شیطان پرستا کمک بگیری.
در ضمن داعشی ا اصلا مسلمان نیستن یه عده لاشی از بشتر کشورای جهان هستن که آمیکا بزرگش.ون کرده و به اسم اسلام دارن خون میریزن تا اسلامو بد جلوه بدن. البته من مسیلوین کشورم رو هیچکدوم مسلمون نمیبینم اگ مسلمان بودن مردم اینهمه درد و رنج نمیکشیدن. وجدان ندارن و مطمنم اون دنیا جزای سختی میبینن

0 ❤️

2016-05-27 12:54:10 +0430 +0430
نقل از: sunnyleone1 بهت پیشنهاد میکنم در مورد شیطان تحقیق کنی به جوابت میرسی. تا وقتی شیطان هست دشمنه خداست و مهمترین دین خدا هم اسلامه پس بخاطر همین دشمن اسلامه. چون نابودی اسلام یعنی جهان سکولار یا جهان بی خدا و پیروزی شیطان بر خدا. شاید بگی شیطان اصلا وجود نداره ولی یا یکم تحقیق میتونی بوجود شیطان پی ببری. مثل همون برج ساعت که کنار کعبه ساختنو و سایش بر روی کعبه هست. به نوعی یعنی سایه شیطان بر خدا. اعمالی هم وجود داره که میشه شیطانو دید ولی من دوس ندارم این کارا رو بکنم اگ میخوایی پی به وجود شیطان ببری میتونی شیطان پرستا کمک بگیری. در ضمن داعشی ا اصلا مسلمان نیستن یه عده لاشی از بشتر کشورای جهان هستن که آمیکا بزرگش.ون کرده و به اسم اسلام دارن خون میریزن تا اسلامو بد جلوه بدن. البته من مسیلوین کشورم رو هیچکدوم مسلمون نمیبینم اگ مسلمان بودن مردم اینهمه درد و رنج نمیکشیدن. وجدان ندارن و مطمنم اون دنیا جزای سختی میبینن

كمتر خزعبلات رائفي پور و عباسي و ازغدي رو گوش كن بسيجي شاسكول...............اينقدر كسشر ميگين گرمتون نميشه؟؟؟؟؟؟؟؟يه 5 دقيقه هم راجب دينتون تحقيق نكردين بعد مياي تو سايت پورن از اسلام دفاع ميكني!!!!!!!!!!!اخه نفله اخوندا ريدن تو مغزتون.اينقدر زر نزنين.

0 ❤️

2016-05-27 13:36:24 +0430 +0430
نقل از: sunnyleone1 بهت پیشنهاد میکنم در مورد شیطان تحقیق کنی به جوابت میرسی. تا وقتی شیطان هست دشمنه خداست و مهمترین دین خدا هم اسلامه پس بخاطر همین دشمن اسلامه. چون نابودی اسلام یعنی جهان سکولار یا جهان بی خدا و پیروزی شیطان بر خدا. شاید بگی شیطان اصلا وجود نداره ولی یا یکم تحقیق میتونی بوجود شیطان پی ببری. مثل همون برج ساعت که کنار کعبه ساختنو و سایش بر روی کعبه هست. به نوعی یعنی سایه شیطان بر خدا. اعمالی هم وجود داره که میشه شیطانو دید ولی من دوس ندارم این کارا رو بکنم اگ میخوایی پی به وجود شیطان ببری میتونی شیطان پرستا کمک بگیری. در ضمن داعشی ا اصلا مسلمان نیستن یه عده لاشی از بشتر کشورای جهان هستن که آمیکا بزرگش.ون کرده و به اسم اسلام دارن خون میریزن تا اسلامو بد جلوه بدن. البته من مسیلوین کشورم رو هیچکدوم مسلمون نمیبینم اگ مسلمان بودن مردم اینهمه درد و رنج نمیکشیدن. وجدان ندارن و مطمنم اون دنیا جزای سختی میبینن

شیطان که اخوندا میگن فرشته خدا بوده.بعد خدا خودش برای خودش دشمن درست کرده که نمیتونه نابودش کنه.بعداگر اسلام از بین بره شیطان پیروز شده.بعد اخوندا میگن اسلام دشمن داره و دارن با دشمن میجنگن.حتما اگه اخوندا نبودن الان شیطان پیروز بود.همه جاهم سیاه شده بود…ههههههههههههه
فیلم ارباب حلقه ها که نیست این حرفارو میزنی.کمی عاقلانه حرف بزن.

0 ❤️

2016-05-27 14:51:30 +0430 +0430

خدا آدم و حوا رو آفرید…چون خیلی دوستشون داشت به اونها تو بهشت مسکن مهر داد و به همه فرشته ها دستور سجده به آدم داد** ( فقط آدم نه حوا…حوا که آدم نیست )**…بعد یکی از فرشته های مقرب درگاهش به نام ابلیس سجده نمیکنه و خدا باهاش قهر میکنه اونو از درگاهش میندازه بیرون…ابلیس ( شیطان) به تلافی اون کار آدم و حوا رو منحرف میکنه…خدا به خاطر این کارشون عصبانی میشه و آدم و حوا رو شوت میکنه به سمت زمین…خدا اینقدر ناتوان که در برابر تهدید ابلیس که میگه همه انسان ها رو منحرف میکنم بهش مهلت میده…و میذاره مخلوقشو منحرف کنه و اونا رو به جهنم ببره در آتش بسوزونه…خداییش این داستان کودکانه که تو قرآن اومده و برای لالایی بچه ها خوبه ارزش داره که بخاطرش انسان هایی که بهش ایمان نمیارن کشته بشن…به قول قرآن اف بر شما مسلمانان

0 ❤️

2016-07-21 15:55:48 +0430 +0430

اصلا تو یک ادم بدبختی که ارزش جواب دادنو نداری تو از اونایی که خودشونو زدن به خواب مثل اونایی که پدرشون قاچاقچی بوده دولت اعدامش کرده حالا داره از اسلام انتقام میگیره تاپیکاتم چرته چندتا کو …س خ. ل مثل خودت ازت حمایت میکنن هی خرت میکنن تو مدام از بیکاری و بی عرضگی بجایی که دو تا کو …س جور کنی باکو…ن بدی داری باسلام جنگ میکنی خاک تو سرت

0 ❤️

2016-07-22 16:31:05 +0430 +0430

1چون تنها دینیه که میگه باید از مظلوما دفاع کرد و آزاده بود
2 چون ادیان دیگه دست بی دیناس و تحریف شدن
3اون هروقت بخواد میتونه از دین خودش دفاع کنه همونطور که قبلا هم کرده ولی میخواد ببینه بنده هاش تا چه حد خودشو دینشو دوست دارن چقدر حاضرن مایه بزارن
4اسلام اگه قرار بود ازبین بره اصلا خدا نمی آفریدش
5فک نکنم دشمنان دین خدا دیگه بندش حساب بشن که خدا احساس مسئولیت کنه در قبالشون
6خدا یادش نمیره ولی وقتی ما دعا نکنیم خدا واسه چی باید ازبینشون ببره اونا که بالاخره خودشون همه یه روز میمیرن

0 ❤️

2016-07-22 16:41:51 +0430 +0430
نقل از: rezabahar51 اصلا تو یک ادم بدبختی که ارزش جواب دادنو نداری تو از اونایی که خودشونو زدن به خواب مثل اونایی که پدرشون قاچاقچی بوده دولت اعدامش کرده حالا داره از اسلام انتقام میگیره تاپیکاتم چرته چندتا کو ...س خ. ل مثل خودت ازت حمایت میکنن هی خرت میکنن تو مدام از بیکاری و بی عرضگی بجایی که دو تا کو ..س جور کنی باکو..ن بدی داری باسلام جنگ میکنی خاک تو سرت

اگه من ارزش جواب دادن ندارم غلط كردي كه پست گذاشتي 🙄

0 ❤️

2016-07-22 16:47:49 +0430 +0430
نقل از: hamir4104 1چون تنها دینیه که میگه باید از مظلوما دفاع کرد و آزاده بود 2 چون ادیان دیگه دست بی دیناس و تحریف شدن 3اون هروقت بخواد میتونه از دین خودش دفاع کنه همونطور که قبلا هم کرده ولی میخواد ببینه بنده هاش تا چه حد خودشو دینشو دوست دارن چقدر حاضرن مایه بزارن 4اسلام اگه قرار بود ازبین بره اصلا خدا نمی آفریدش 5فک نکنم دشمنان دین خدا دیگه بندش حساب بشن که خدا احساس مسئولیت کنه در قبالشون 6خدا یادش نمیره ولی وقتی ما دعا نکنیم خدا واسه چی باید ازبینشون ببره اونا که بالاخره خودشون همه یه روز میمیرن

بذار جوابتو بدم
تنها دينيه كه از مظلوم ها دفاع ميكنه؟مثلا مسيحي ها ميگن بايد مظلومين رو سر بريد؟
دو.از كجا ميدوني اديان ديگه تحريف شدن و اسلام تحريف نشده؟تو زمان تمام پيامبران بودي؟
بعد نوشتي كه خدا بنده هاي ديگشو بنده حساب نميكنه و كاري به كارشون نداره؟اين چه ربطي به دشمن داشتن دين داره؟
بند اخرت از همه پيچيده تره.ما بايد دعا كنيم كه خدا دشمن هاي دين خودشو بكشه.اگه ما دعا نكنيم خدا دشمن هاي دينشو نميكشه؟خودشون همينجوري ميميرن؟

اخه اينا چيه نوشتي؟خودت فهميدي؟من ميگم چرا هميشه دشمن داره

0 ❤️

2016-07-22 17:00:09 +0430 +0430

با سلام به پرویز عزیز لازم دونستم یه توضیحی در مورد مسلمونیت و کلن ادیان بدم.میزان کشتار در همه ادیان تا حدی کمو زیاد داشته اما در کل مسیحیان هم کم کشتار نکردن در دوره رنسانس نوبه کشتار ادیانی غیر اسلام بود اونا هم یک کتابی بود و با انگ مختلف دیگر اندیشی رو جرم تلقی و بقیه رو کشتن اما بمرور همون مردم دیدن نه نمیشه و لازمه کمی دینو و علمو با هم مقایسه کنن و دیدن نه بابا دینشون کسشعر زیاد داشته پس چون نمیتونستم بکلی حذفش کنن چپوندنش تو کلیسا و قدرتشو محدود کردن الان بعد گذشت قرنها اسلام به همون نقطه رسید و بجای صلیبیون داعشی وهابی شیعه و....پدید اومدن مطمعن باشید رنسانس اسلامیم بزودی شکل میگیره اماچون جماعت مسلمون دنبال علم نیستن شروع میکنن از خودشون کشتن دنیا هم فعلا مدارا میکنه اما جرقه های این مدارا داره تموم میشه و امثال کسایی مثل ترامپ که بعدها ازش بیشتر میشنوین داره یواش یواش تو تریبوناش میره تو کار اسلامیون که یا دنیا بالاخره مجبور میشه رک بگه اسلام کند رو و تند رو نداریم و باید جلوشونو بگیریم یا با انجام این کشتارا تو کشورای اروپایی افکار عموم مردم مجبورشون میکنه اعلام کنن وقت جدایی مسلمون از دیگر اقشاره چون دیگر ادیانو حالی کردن که جاتون تو کلیساس ایا موفق میشن یا باید کشتار هر روز مردمشونو توسط مسلیمین شاهد باشن؟مطمعن باشین افکار سیاسیون داره تغییر میکنه تکلیفشونو با اسلامیون یکسره کنن یه روزی میرسه اسلام هم مثل کلیسا بره تو یه دخمه و از سیاست کنار بکشه اگرم اینجور نشه بزودی امثال مردم عادی خودشون مثل منو تو از اسلام زده و کنارش میزنن منتظر رنسانس در کشورای مسلمون باید بود حالا یا به راضی یا به زور

0 ❤️

2016-07-22 20:05:09 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w

با سلام به پرویز عزیز لازم دونستم یه توضیحی در مورد مسلمونیت و کلن ادیان بدم.میزان کشتار در همه ادیان تا حدی کمو زیاد داشته اما در کل مسیحیان هم کم کشتار نکردن در دوره رنسانس نوبه کشتار ادیانی غیر اسلام بود اونا هم یک کتابی بود و با انگ مختلف دیگر اندیشی رو جرم تلقی و بقیه رو کشتن اما بمرور همون مردم دیدن نه نمیشه و لازمه کمی دینو و علمو با هم مقایسه کنن و دیدن نه بابا دینشون کسشعر زیاد داشته پس چون نمیتونستم بکلی حذفش کنن چپوندنش تو کلیسا و قدرتشو محدود کردن الان بعد گذشت قرنها اسلام به همون نقطه رسید و بجای صلیبیون داعشی وهابی شیعه و....پدید اومدن مطمعن باشید رنسانس اسلامیم بزودی شکل میگیره اماچون جماعت مسلمون دنبال علم نیستن شروع میکنن از خودشون کشتن دنیا هم فعلا مدارا میکنه اما جرقه های این مدارا داره تموم میشه و امثال کسایی مثل ترامپ که بعدها ازش بیشتر میشنوین داره یواش یواش تو تریبوناش میره تو کار اسلامیون که یا دنیا بالاخره مجبور میشه رک بگه اسلام کند رو و تند رو نداریم و باید جلوشونو بگیریم یا با انجام این کشتارا تو کشورای اروپایی افکار عموم مردم مجبورشون میکنه اعلام کنن وقت جدایی مسلمون از دیگر اقشاره چون دیگر ادیانو حالی کردن که جاتون تو کلیساس ایا موفق میشن یا باید کشتار هر روز مردمشونو توسط مسلیمین شاهد باشن؟مطمعن باشین افکار سیاسیون داره تغییر میکنه تکلیفشونو با اسلامیون یکسره کنن یه روزی میرسه اسلام هم مثل کلیسا بره تو یه دخمه و از سیاست کنار بکشه اگرم اینجور نشه بزودی امثال مردم عادی خودشون مثل منو تو از اسلام زده و کنارش میزنن منتظر رنسانس در کشورای مسلمون باید بود حالا یا به راضی یا به زور

من كه فكرميكنم اگر چنين روزي برسه كه اسام درمسجد محدود بشه و ازادي و قانون مندي حاكم بشه ايران به اوج شكوه ميرسه.يا حداقل به ارامش ميرسه

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «