موزیک ها وموزیک ویدیو های خارجی

1392/10/10

سلام به دوستان گلم
می خوام تو این تاپیک موزیک ها و موزیک ویدئو های خارجی قرار بدم
امید وارم که لذت ببرید و شاد باشید
سعی می کنم که هر روز موزیک یا موزیک ویدئو اپ کنم
خواهشا فحاشی و توهین به هیچ وجه نکنید
اگه از موزیک ها لذت بردید رای ،تشکر یادتون نره
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اولین موزیک ویدئو رو از کتی پری می ذارم که خودم عاشق صداشم و این موزیک ویدئوش رو خیلی دوس دارم
توصیه می کنم حتما دانلود کنید

1-کتی پری(عنوان موزیکش هست:Unconditionally)

Katy-Perry-Unconditionally-Video.jpg حجم:71.9 MB کیفیت:HD 720.MP4 مدت زمانپخش:4دقیقه لینک دانلود هیپ فایل: بدون قید و شرط - 71.9 MB ****************************************************************************** 2-کتی پری&جان مایر فیت(عنوان موزیک ویدئو:Who You Love) John-Mayer-Katy-Perry-Who-You-Love.jpg حجم:66.4MB کیفیت:mp4 مدت زمان پخش:4دقیقه لینک دانلود هیپ فایل: John Mayer feat. Katy Perry - Who You Love(320).mp4 - 66.4 MB

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

78966 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-01-16 15:26:56 +0330 +0330
نقل از: mofo56
نقل از: طغرل100
نقل از: mofo56 دوستان فایلها به گا رفت ?نزدیک بود خودمونم به گا بریم ولی چون یکی از دارودسته 4upld بچه خوبی بود و با ما یوخده رفیق بود اکانتمون به گا نرفت!حالا کی بتونم فایل جدید بزارم نمیدونم،شاید وسط یا آخر اونم به این صورت که دیگه نمیتونم لینک اینجا بزارم بصورت آزاد یا باید بصورت پ.خ لینک بهتون بدم یا فایل تکست یا تصویری،خلاصه یه جوری که تو سرچ لینک پیدا نشه.خواهشاً فحش به ما ندید،خودمون الان حالمون از شما خرابتره :( دیگه ما شیش ماه قصر دررفتیم آخر گرفتار شدیم و لینکها لو داد ما رو.خودم امروز اصلاً سرکار نرفتم و تا ساعت 11 صبح داشتم خایه مالی این جماعت 4upld رو میکردم که کل اکانتمون حذف نشه فقط فایلاش حذف شه.چاره چمچاره.ببینید یه فیلم گذاشتن چه دردسری داره تو این مملکت.بازم پوزش میخوام از اونایی که داشتن دانلود و یهو فایل بگا رفت.تقصیر من نیست.از اول هم نباید لینک میزاشتم اینجا و باید لینکها رو یجوری قایم میکردم که تو سرچ پیدا نشه.این 4upld اصلاً اهل اینچیزا نبود و من چهار ساله دارم ازش استفاده میکنم.این پلیس فتای کسکش گیر سه پیچ به اینا داده اینام گیر سه پیچ به ما دادن.

ینی الان اون فایل های دو تاپیک دیگه ات هم حذف شد؟ ? خیلی زحمت کشیده بودی براشون،واقعا متاسفم.پلیس فتا خیلی بیکاره!

زندگی همینه دیگه داداش.هی زحمت میکشی یهو ایکی ثانیه همش برباد میره.ما هشت ماهه داریم موزیک ویدیو میزاریم و شیش ماه هم فیلم،یهو گند کارمون دراومد!من از روز اولی که تو این تاپیکها فیلم و ویدیو میزاشتم میدونستم یه روز اینجوری میشه.اشتباه بزرگم این بود که اینجا لینک بصورت عادی میزاشتم.باید یا بصورت فایل تکست لینک رو میزاشتم یا بصورت تصویری یا کوتاه کننده لینک.دیگه کاریه که شده.این گیر دادن بیسابقه س در طی چهار سال استفاده من از 4upld (قدیما اسمش اکسپرس لیچ بود) و نشون دهنده فشاریه که از طرف فتا میاد به اینا.دم انتخاباته بگیر و ببند و فشار زیاد شده(پارازیت ماهواره هم زیادتر از قبل شده).تازه سپاه برنامه چیده تو ماه بهمن یه عده زیادی رو فله ای بندازه تو هلفدونی.یعنی این ماه پیش رو ماه بگیروببند و گیره.البته اونجور که من از جوابهای مدیران این سایت فهمیدم انگار کاربر یا کاربرانی از همین سایت گزارش ما رو دادن که اینا یهو یاد ما افتادن.یه سری از ایرونی جماعت متأسفانه نمک میخوره نمکدون میشکنه!

همون اول خواستم بهت بگم که بصورت تکست بزاری ولی گفتم حتما خودت بیشتر من بلدی که چه کاری کنی :( کسایی که از آپلود استفاده کردن که اگه همچین کسی که گزارش میده رو پیدا کنم،بهت معرفی می کنم تا خودت بهش عرض ادب کنی ?

0 ❤️

2016-02-26 10:26:13 +0330 +0330
نقل از: mofo56 دوستان فایلها به گا رفت ?نزدیک بود خودمونم به گا بریم ولی چون یکی از دارودسته 4upld بچه خوبی بود و با ما یوخده رفیق بود اکانتمون به گا نرفت!حالا کی بتونم فایل جدید بزارم نمیدونم،شاید وسط یا آخر اونم به این صورت که دیگه نمیتونم لینک اینجا بزارم بصورت آزاد یا باید بصورت پ.خ لینک بهتون بدم یا فایل تکست یا تصویری،خلاصه یه جوری که تو سرچ لینک پیدا نشه.خواهشاً فحش به ما ندید،خودمون الان حالمون از شما خرابتره :( دیگه ما شیش ماه قصر دررفتیم آخر گرفتار شدیم و لینکها لو داد ما رو.خودم امروز اصلاً سرکار نرفتم و تا ساعت 11 صبح داشتم خایه مالی این جماعت 4upld رو میکردم که کل اکانتمون حذف نشه فقط فایلاش حذف شه.چاره چمچاره.ببینید یه فیلم گذاشتن چه دردسری داره تو این مملکت.بازم پوزش میخوام از اونایی که داشتن دانلود و یهو فایل بگا رفت.تقصیر من نیست.از اول هم نباید لینک میزاشتم اینجا و باید لینکها رو یجوری قایم میکردم که تو سرچ پیدا نشه.این 4upld اصلاً اهل اینچیزا نبود و من چهار ساله دارم ازش استفاده میکنم.این پلیس فتای کسکش گیر سه پیچ به اینا داده اینام گیر سه پیچ به ما دادن.

آقا واقعاً متأسفم شدم که براي گذاشتن چنتا موزيک ويدئو و فيلمهاي پورن داشتي تو دردسر ميفتادي.

اين حرومزاده‌ها بجاي اينکه با دشمنان اصليه اين مردم بجنگن، تمام هم و غمشون شده زور گفتن به همين مردم!

من چون سرعت اينترنتم زياد نيست 20 - 30 تا لينک از اين تاپيک برداشته بودم و به مرور دانلود ميکردم ولي از يه روزي ديدم که فايلها پاک شدن و آنتي فيلترم نداشتم که بيام ببينم چي شده! :( باز خوبه که خودت دستگير نشدي ?

حالا ديگه نميخاي اين تاپيکو ادامه بدي؟ من عاشق موزيک ويدئوهات بودم؛ نخسوزن! اون متالهايي که ميذاشتي (preved)

0 ❤️

2016-05-05 19:51:30 +0430 +0430

موزیک ویدیو های قشنگی هستن ولی بدبختی همه لینکا مشکل دارن اکثرشونم 4آپلود هستن که همش میگه:ERROR :(

0 ❤️

2016-05-08 03:32:30 +0430 +0430
نقل از: Rustine موزیک ویدیو های قشنگی هستن ولی بدبختی همه لینکا مشکل دارن اکثرشونم 4آپلود هستن که همش میگه:ERROR :(

این تاپیک تعطیل شده اونم چند ماهه.تشریف ببرید تاپیک موزیک ویدیوهای زیبای خارجی HD و Full HD

0 ❤️

2016-05-26 20:06:33 +0430 +0430

باسلام خدمت دوست گلم خسته نباشی از زحمتی که می گشید من میخوام اهنگ رو دانلود کنم همش ارور میده باید چیکار کنم ممنون از زحمات بی دریق شما

0 ❤️

2016-05-27 03:57:56 +0430 +0430
نقل از: hamidzdf.4760 باسلام خدمت دوست گلم خسته نباشی از زحمتی که می گشید من میخوام اهنگ رو دانلود کنم همش ارور میده باید چیکار کنم ممنون از زحمات بی دریق شما

پست بالاییو نخوندی؟!
این تاپیک ماههاس که تعطیله و ویدیوهاش هم بگا رفته.ما صاحابش نیستیم والا حذفش میکردیم.موزیک ویدیو میخوای باس بری تاپیک جدید.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «