یه سوال مهم - آقا پسرا یه لحظه میاین لطفا.....

1393/03/26

راستش یه موضوعی خیلی وخته ذهنمو درگیر کرده و هرجوری که بهش فکر میکنم نمیتونم بفهمم که تو مغز شماها چی میگذره!
البته این جریان مربوط به همه نیست و همه جا استثنی هم هست ولی این قضیه در ارتباط با اکثر آقایون صدق میکنه!
شماهایی که انقدر اصرار به داشتن رابطه و … دارین تا بحال به عواقبش فکر کردین؟
خیلی جااااااااااااالبه که این همه اصرارررر میکنین و طرف مقابلتونو فرشته خطاب میکنین و ادعا دارین که مثل یه بت میپرستینش و ادعای عشق و عاشقی و دوست داشتن دارین!
مثلا ! تا قبل از تصاحب و تو دوران اولیه:
اووووووووووف چه سری چه دمی عجب پایی!!! توی این تعریفا یا به قول خودتون مخ زدنااااااااتونم هیچی کم نمیذارین!!!
ولی دقت کردین که تا به هدفتون رسیدین و یکمی گذشت و تصاحبش کردین دیگه تازگی اولو براتون نداره . عشقتونم با گذشت زمان ته میکشه… تازه وختی که دختره عاشق شد میزنین زیر همه چیز و در مورد نجابتشم میگین که خودش خواست اگه نجیب بود نمیرفت بده!!!
انگار نه انگار که خودتون یه دنیااااااااا اصرارش میکردین و ادعا داشتین! بدون این که به روتونم بیارین میرین سراغ کیس بعدی! یا تا پای ازدواج بیاد وسط میزنین زیرشو واسه زندگیتون میگردین دنبال یه دختر آفتاب مهتاب ندیده!
یکی نیست بهتون بگه: آقا آقاها اون فاحشه ی بعد از سکس همون فرشته ی نازنین روزای اوله یااااااااااادت میاد؟
واقعا چرا؟
چرا اینجوری هستین؟
ببخشید قصد جسارت به کسیو ندارم ولی چند نمونشو با چشمم دیدم که میگم!
بیشتر ترس خانوما هم از آقایون میتونه مربوط به همینا باشه!

56184 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-06-17 03:43:26 +0430 +0430

سلام بانو خوبی؟تمام حرفایی که زدی درست و میشه ازش فهمید که این موارد رو خودت تجربه کردی ولی آیا خانوما اینطور نیستن؟خوشی نمیزنه زیر دلشون؟تا یه پسر خوشتیپ و خوشگل میبینن همه چیز یادشون میره.که چه حرفایی میزدن چطور عشقم عشقم میکردن.حالا چون یه پسر ماشین آنچنانی نداره نمیتونه دل داشته باشه؟همه چیز فقط مادیات هستش؟من دلم خیلی پره بانو وقتی یه سری مسائل یادم میاد اعصابم بهم میریزه.

0 ❤️

2014-06-17 03:48:20 +0430 +0430

[quote=hasanibalaa]سلام بانو خوبی؟تمام حرفایی که زدی درست و میشه ازش فهمید که این موارد رو خودت تجربه کردی ولی آیا خانوما اینطور نیستن؟خوشی نمیزنه زیر دلشون؟تا یه پسر خوشتیپ و خوشگل میبینن همه چیز یادشون میره.که چه حرفایی میزدن چطور عشقم عشقم میکردن.حالا چون یه پسر ماشین آنچنانی نداره نمیتونه دل داشته باشه؟همه چیز فقط مادیات هستش؟من دلم خیلی پره بانو وقتی یه سری مسائل یادم میاد اعصابم بهم میریزه.[/quote]
دقیقا داشم منم همینو میگم که هردو طرف مقصرن…
یه اتفاقایی میوفته دخترا یه کارایی میکنن که…
اگه پسر…مرد باشه
دختر…دختر…همه چی درست میشه
باور کنین مرد مردونگیشو حفظ کنه و دختر فقط سکسشو برای اون بزاره رابطه ادامه پیدا میکنه تا سالها…
سکس خوبه چرا کسی بدش بیاد؟سکس رابطه رو مستحکم تر میکنه نه سست تر

0 ❤️

2014-06-17 08:59:25 +0430 +0430

una hamash havase…eshge vagey ham nis

0 ❤️

2014-06-17 08:59:53 +0430 +0430

من خودم یه مردم و از اینجور نامردام خیلی بدم میادوشما رو به خدا اینقدر به این پسرا نزدیک نشید.نزدیک نشید.تا زمانی که با خونواده بیان خواستگاریتون.مرد خوبم داریم.پسرا دست خودشون نی وقتی میبینن یه دختر ناز بهشون پا داده تا شهوتشون میزنه بالا میخوان بکننش.فکر بعدشو خیلیا نمیکنن.نزدیک نشین بهشون اینقد تا زمانن که بیان با خونوادشون.به خاطر نزدیکی شما حتی اون پسری که خوبه ولی پای شهوت میاد وسط کم میاره.شمارو مث یه مرغ پخت شده به چش گربه میبینه.بهشون اینقد نزدیک نشید

0 ❤️

2014-06-17 09:00:04 +0430 +0430

اسم این کار نرینگی هست نه مردونگی.

0 ❤️

2014-06-17 09:12:23 +0430 +0430

من نظرها رو نخوندم
حداقلش اینه من اینطور نیستم و واسه اینجور پسرا مردها متاسفم حیف دخترایی که گیر همچین کثافتایی میوفتن که کم هم نیستن تواین زمونه

0 ❤️

2014-06-17 09:24:16 +0430 +0430

اين واقعيت باعث تاسفه dash1

0 ❤️

2014-06-17 12:46:42 +0430 +0430

سلام از همتون ممنونم بابت نظراتون حالا چه موافق و چه مخالف!
برای جالب بود خوندن عقایدتوووووووووون.
همه ی نظرارو خوندم و با بعضی هاتون موافقم و با یسریا مخالف مخالف!
چون تعداد نظرا زیاد بود نتونستم تکی تکی جواب بدم ولی…:
اول اینکه باید به اون دوستایی که گفتن دخترا هم نامردی کم نکردن بگم که اگه دقت کنید نوشتم که همه جا استثنی پیدا میشه و من نگفتم که همه ی دخترا فرشتن بلکه توی دخترا هم ناخالصی زیاده …ولی یه چیزی که هست اینکه که اگه بخواید 100/ 100 نگاه کنین من حداقل خودم بیشتر این نامردی هارو از جانب آقایون دیدم تا دخترا!
این دخترا هستن که بیشتر دنبال یه رابطه ی مستدامن یا به طور واضح تر به پسری که وارد زندگیشون میشه بیشتر از 60 درصد به چشم مرد زندگی نگاش میکنن اما پسرا برعکس هدفشون اون اول این نیست و حتی میشه گفت به همچین چیزی هم فکر نمیکنن!!!بیشتر دنبال تفریحن و بس!
(در مورد استثناها صحبت نمیکنم!)
این چیزی هم که میگین خانوما پول پرستن صحت نداره!
یه دختر وختی با یکی وارد رابطه ی دوستی میشه برعکس اکثر آقا پسرا که ظاهرگران همه ی جوانب رو میسنجن …مثلا جنبه ی ظاهری قدی اخلاقی مادی حتی بچه دوستی تا توی زندگی آیندشون به مشکل نخورن!
باور کنین که توی این دوره و زمونه با جیب خالی نمیشه زندگی کرد!
واقعیت اینجاست که دخترا وختی یه رابطه آغاز میشه یجوری به رابطه نگاه میکنن که پایدار باشه یعنی اصولا دنبال رابطه ی پایدار میگردن و معمولا اگه دقت کرده باشین دخترا اصولا وختی با پسری دوست میشن به پایداری هرچه بیشتر این رابطه میبالن ولی اینو عینا دیدم که آقا پسرا هرچی بیشتر دوست دختر عوض کردن یا به قول معروف تعداد بیشتری خانوم کردن و با تجربه تر شدن بیشتر هم توی جمع دوستاشون سرافراز شدن!!!

دخترا از همون اول هم شاید یکی دوباری خودشونو با مرد رویاهاشون توی لباس عروسی تصور بکنن!
در صورتی که شاید همچین چیزایی برای یه پسر نامانوس باشه!
من نمیگم که آقا پسرا مقصرای صد در صدن فقط میخوام بدونم که چرا وختی به خواستشون رسیدن دیگه مثل قبل نیستن…
آخه آقا …عزیز…خوشتیپ…خوش هیکل…مرررررررد مگه این تو نبودی که برای دوستی با دختر به هردری میزدی …مگه این تو نبودی که روزی 20 بار میگفتی دوست دارم …مگه تو نبودی که میگفتی خوشگل منی؟
مگه تو نبودی که برای تصاحب اون بدن به هر دری زدی؟
پس چرا وختی دختری رو عاشق خودت کردی و چندین بارم عشق و حال کردی بعد از یه مدتی که قضیه بیخ پیدا کرد و جدی شد میزنی زیر همه چی؟؟؟
اون عروسک خوشگل و ناز مرد و تموم شد براااات؟؟؟
حالا یه فاحشه ی دست خورده جلوته؟
چرا برای زندگیت میگردی دنبال یکی که دستی بهش نخورده؟
مگه این تو نبودی که بارها و بارها به بقیه دست درازی کردی؟؟؟
من عقیدم اینه که بدن دست نخورده باید مال بدن دست نخورده باشه !
مرد و زنش هم فرقی نداااااااااااره!
از اینکه یه پسری هزارجور کثافت کاری میکنه دست آخر میگرده دنبال یکی پااااک و معصوم متنفررررررم این کار خیاااانته…
چرا؟ چون تو مردی؟ اگه با یکی هم خوابیدی بد نام نمیشی؟
ولی اون دختر چی؟ اونی که به حرفات و به دستات و به خودت دلبسته شد چی؟
واقعا به نظرتون این درسته؟
واسه همینه که نمیتونین با دختری دوست بشین. واسه همینه که کسی رو پیدا نمیکنین چون دیگه تو دوستی ها صداقت و مردونگی مرررررررررده!

0 ❤️

2014-06-17 12:56:24 +0430 +0430

به اعتقاد شخصی بنده، مردی هم که تنوع طلبه، خیانت میکنه، و در عین حال با چند نفر هست، “جنده” نامیده میشه.

جنده یک مفهومه، هیچ فرقی هم نمیکنه چه برای مرد و چه زن.

عذرخواهی من رو بخاطر صریحاً نام بردن واژه ی “جنده” بپذیر.

این را که گفت، لباسش را پوشید، به راه خود ادامه داد و در افق محو شد

0 ❤️

2014-06-17 12:57:17 +0430 +0430

[quote=E-l-e-n-a]یه جا خوندم که مردا خیلی دیرتر از زنا عاشق می شن…یعنی تو اون مرحله ای که زنه اسم بچه های ایندشونم انتخاب کرده!مرده هنوز تو شکه که چه اتفاقی داره می افته…برای همین وقتی همون اول رابطه زرت میرین میدین!D: دیگه فرصتی برای طرفتون نمیزارین که بهتون فکر کنه و عاشقتون بشه…[/quote]
خب النا جان تا حالا به این فکر کردی که اینجور آقایون هم خیلی زرنگن ماشالا!
هیچ کدومشون اون اولا نمیان بگن بیا بکنیمت!
اول حساااابی مخ دخترارو میزنن بعدش آماده سازی میکنن و بعدش که حسااابی خودشونو تو دله طرف جا کردن تازه میان درخواستشونو مطرح میکننن!
اونوخته که تو نه راه پیش داری نه پس!
از یه طرف میای یگی اگه ندم ولم میکنه میره منم که این همه دوسش دارم پس باید بهش ثابت کنم دوست داشتنموووووو
از اونطرفم نگرانی ولی اون آقا مطمئن باش کارشو خوووب بلده!
و طبیعتا بعد از به دست آوردن اعتماد یه زن رسیدن به خواستشون خیلی راحت تر میشه!
امیدوارم هیچ کدوممون گیر همچیمن مردایی نیفتیییییییییییییییم bad

0 ❤️

2014-06-17 13:01:44 +0430 +0430

[quote=بانوی آتش]سلام از همتون ممنونم بابت نظراتون حالا چه موافق و چه مخالف!
اول اینکه باید به اون دوستایی که گفتن دخترا هم نامردی کم نکردن بگم که اگه دقت کنید نوشتم که همه جا استثنی پیدا میشه و من نگفتم که همه ی دخترا فرشتن بلکه توی دخترا هم ناخالصی زیاده …ولی یه چیزی که هست اینکه که اگه بخواید 100/ 100 نگاه کنین من حداقل خودم بیشتر این نامردی هارو از جانب آقایون دیدم تا دخترا!
این دخترا هستن که بیشتر دنبال یه رابطه ی مستدامن یا به طور واضح تر به پسری که وارد زندگیشون میشه بیشتر از 60 درصد به چشم مرد زندگی نگاش میکنن اما پسرا برعکس هدفشون اون اول این نیست و حتی میشه گفت به همچین چیزی هم فکر نمیکنن!!!بیشتر دنبال تفریحن و بس!
یه دختر وختی با یکی وارد رابطه ی دوستی میشه برعکس اکثر آقا پسرا که ظاهرگران همه ی جوانب رو میسنجن …مثلا جنبه ی ظاهری قدی اخلاقی مادی حتی بچه دوستی تا توی زندگی آیندشون به مشکل نخورن!
واقعیت اینجاست که دخترا وختی یه رابطه آغاز میشه یجوری به رابطه نگاه میکنن که پایدار باشه یعنی اصولا دنبال رابطه ی پایدار میگردن و معمولا اگه دقت کرده باشین دخترا اصولا وختی با پسری دوست میشن به پایداری هرچه بیشتر این رابطه میبالن ولی اینو عینا دیدم که آقا پسرا هرچی بیشتر دوست دختر عوض کردن یا به قول معروف تعداد بیشتری خانوم کردن و با تجربه تر شدن بیشتر هم توی جمع دوستاشون سرافراز شدن!!!

دخترا از همون اول هم شاید یکی دوباری خودشونو با مرد رویاهاشون توی لباس عروسی تصور بکنن!
من نمیگم که آقا پسرا مقصرای صد در صدن فقط میخوام بدونم که چرا وختی به خواستشون رسیدن دیگه مثل قبل نیستن…
آخه آقا …عزیز…خوشتیپ…خوش هیکل…مرررررررد مگه این تو نبودی که برای دوستی با دختر به هردری میزدی …مگه این تو نبودی که روزی 20 بار میگفتی دوست دارم …مگه تو نبودی که میگفتی خوشگل منی؟
پس چرا وختی دختری رو عاشق خودت کردی و چندین بارم عشق و حال کردی بعد از یه مدتی که قضیه بیخ پیدا کرد و جدی شد میزنی زیر همه چی؟؟؟
از اینکه یه پسری هزارجور کثافت کاری میکنه دست آخر میگرده دنبال یکی پااااک و معصوم متنفررررررم این کار خیاااانته…
واسه همینه که نمیتونین با دختری دوست بشین. واسه همینه که کسی رو پیدا نمیکنین چون دیگه تو دوستی ها صداقت و مردونگی مرررررررررده![/quote]

خب راس میگی بانو…
دقیقا درک میکنم چقد حس بدی داره وقتی تبعیض وجود داره…
من اگه با هزار تا دخترم رابطه داشته باشم مهم نیس چون نه کسی میفهمه نه اتفاقی میوفته چون مررررررررردم!!!
ولی تو اگه فقط یک بار حتی یک بار هم آغوشی داشته باشی…دیگه دختر نیستی…فاحشه ای…
ولی من واقعا درک میکنم…اگه دختری همچین کاری کرده باشه قبلا ولی ببینم واقعا عاشقم شده و پشیمونه…میبخشمش…
پرده که چیزی نیست…یک شبه…میشه باهاش کنار اومد…
مهم عشق و آرامش تو زندگیه…یه همسر خوب…برای تمام عمر

0 ❤️

2014-06-17 13:07:12 +0430 +0430

[quote=Ehsan_T_Hot]به اعتقاد شخصی بنده، مردی هم که تنوع طلبه، خیانت میکنه، و در عین حال با چند نفر هست، “جنده” نامیده میشه.

جنده یک مفهومه، هیچ فرقی هم نمیکنه چه برای مرد و چه زن.

عذرخواهی من رو بخاطر صریحاً نام بردن واژه ی “جنده” بپذیر.

این را که گفت، لباسش را پوشید، به راه خود ادامه داد و در افق محو شد[/quote]
واقعا این حرف رو باید با آب طلا نوشت ! کاملا موافقم!! خراااب خراااااااااااااااابه و مرد و زن نداااره…
باهاتون موافقم احسان جان!
هیچ وخت یادم نمیره توی فامیلمون یه پسری بود که از لحاظ ظاهری فوق العاده زیبا و جذاب بود و وضع مالی خوبی هم داشت و همه ی دخترا براش میمردن.
(قابل توجه اونایی که میفرمودن زنا مادیگرا و ظاهربینن!!!)
یه بار توی جمعی یه حرفی ازش شنیدم که به طور کل همه چیش برام برگشت! شاید بشه گفت ازش متنفر شدم!
گفت از تصور اینکه بخوام یه عمری با یکی زندگی کنم و هرروز صب اونو ببینم و شب با اون باشم حالم بد میشه زندگی برای تنوعه و دخترا هم برای کردن!
هر گلی یه بویی داره و آدم باید از گل های این گلستان همه ی استفادشو ببره!
باید همه ی گل هارو بو کنه!
مهمم نیست که دخترا چی بگن و چی بخوان چون هیچ کدومشون بدشون نمیاد کرده بشن و حال کنن مطمئنن اون زیر حال و حولشون هم به راااست دروغ میگن که ما بدمون میااد و با حیاییم و …!!!؟؟؟؟؟ در عوض منم یکمی خرجشون میکنم این به اون در میشه!!!

0 ❤️

2014-06-17 13:23:35 +0430 +0430

واقعیت ۱ چیزه.
جنده های این دوره هم اولش ادای تنگارد در میارن.
تو ایران دخترا واسه ۱دقیقه از خونه بیرون زدن زیره هر کسی میرن و بعد دنبال تیغ زدنشن.
پسرام میکنن ولش میکنن. جندرو باید کرد دیگه…
همه اینا از اونجایی شروع میشه که دختر واسه یه دوست دارم ساده پردشم میده.

چه دختر چه پسر. کسی که اختیارش دست زیر شکمشه ادم نیست…
اون دختریم که میگه بخاطره عشق میره میده زرمیزنه. وگرنه عشق گوز نیس که روزی ۱ بار عاشق ۱کس بشی. بعد بگی اینجوری…

0 ❤️

2014-06-17 13:33:31 +0430 +0430

[quote=SiRON_051][quote=بانوی آتش]سلام از همتون ممنونم بابت نظراتون حالا چه موافق و چه مخالف!

واسه همینه که نمیتونین با دختری دوست بشین. واسه همینه که کسی رو پیدا نمیکنین چون دیگه تو دوستی ها صداقت و مردونگی مرررررررررده![/quote]

خب راس میگی بانو…
دقیقا درک میکنم چقد حس بدی داره وقتی تبعیض وجود داره…
من اگه با هزار تا دخترم رابطه داشته باشم مهم نیس چون نه کسی میفهمه نه اتفاقی میوفته چون مررررررررردم!!!
ولی تو اگه فقط یک بار حتی یک بار هم آغوشی داشته باشی…دیگه دختر نیستی…فاحشه ای…
ولی من واقعا درک میکنم…اگه دختری همچین کاری کرده باشه قبلا ولی ببینم واقعا عاشقم شده و پشیمونه…میبخشمش…
پرده که چیزی نیست…یک شبه…میشه باهاش کنار اومد…
مهم عشق و آرامش تو زندگیه…یه همسر خوب…برای تمام عمر[/quote]
تبعیض که بععععله وجود داره و اوند شدید !
مخصوصا تو جامعه ی مرد سالار ایران!
شما بزرگواری میکنی و این عقیده ی خوووبیه در صورتی که بدونی که اون دختر واقعا سرش کلاه رفته و دختر خوبی بوده!
البته الان دیگه پسرا و خیلی از دخترا به خاطر موقعیت پرده پای رابطه از پشتو میارن وسط که به نظر من چندان فرقی هم نداره چون رابطه رابطست!!!
من بیشتر منظورم اون خسارتاییه که به روح لطیف دخترا وارد میشه توی این قضایا!

0 ❤️

2014-06-17 13:34:01 +0430 +0430

دخترا خودشونم به این وضعیت راضین اکثرا چون نیازاشون براورده میشه

0 ❤️

2014-06-17 13:36:17 +0430 +0430

میدونی دخترا هم همینن!

وقتی یکی رو انتخاب میکنن میخوان تستش کنن! بعد یه مدت اوناهم سرد میشن.

ولی مطمئن باش کسی که وارد قضیه عشقی میشه عمرا اخلاق رو و کسی که یه مدت خودش رو بهت ثابت کرده رو ول نمیکنن برن دنبال یکی دیگه

0 ❤️

2014-06-17 13:39:24 +0430 +0430

3Xi_Fun_Hot
عزیزم اول اینکه من در مورد اون دخترای پاچه ور مالیده و اونکاره صحبت نمیکنم!
تو حرفامم گفتم که با استثنی ها کاری ندارم!!!
در ضمن توصیه میکنم شما صفحه ی اول تاپیکو بخونی همون ماجرایی که در مورد دوست 18 سالم تعریف کردم و بعدش نظرتو بگی حتما!!!
البته اگه سعی کنی خودتم بذاری جای شخص اول داستان بهتر میتونی قضاوت کنی!
در مورد قضیه ی دوست دارم ساده باید یه مطلبی رو بگم بعدا!
در ثانی دختری که از همون اول اینکاره بااااشه خیلی زودتر از اینا وا میده و شما پسرا هم انقدر تجربه دارین که فرق یه دختر ساده رو با یکی که اینکارست بفهمین!!!
یعنی همتوووووون استاد دختر شناسی هستین و کسی هم بخواد تکذیب کنه بنده نمیذارم!!! ?
در مورد بند دوم حرفاتون موافقم!

0 ❤️

2014-06-17 13:46:24 +0430 +0430

banoooye man bia eteraf kon khiale maram rahat kon…alan u sheytooni kardi va pashiiimoooni ayaaa???khodemoonim dg rastesho begoo

0 ❤️

2014-06-17 13:52:51 +0430 +0430

E-l-e-n-a
آره عزیزم درسته میشه این کارو کرد ولی تا کی؟
بالاخره یه جایی صبرا به سر میاد و من دارم در مورد مرحله ی نهایی صحبت میکنم که اکثر دخملا برای ثابت کردنش مجبور به چنین کاری میشن و اون آقایونی که بعدش از پشت خنجر میزنن!
ولی در کل با نظر اونایی موافقم که میگن یه دختر هرگز نباید اعتماد کامل بکنه تا قبل از ازدواج!

sexy hot man
نه عزیزم من خوشبختانه همچین غلطی نکردم ولی از اونجایی که برای دوست صمیمیم پیش اومده بود و با چشمم چندین و چند نمونش رو دیدم و حتی یبار خودم داشتم تا لب یه تیغ میرفتم برای همین خیلی خیلی دلم میخواد بدونم چرا پسرا اینجوری میکنن همین!

0 ❤️

2014-06-17 13:56:28 +0430 +0430

[quote=بانوی آتش]
تبعیض که بععععله وجود داره و اوند شدید !
مخصوصا تو جامعه ی مرد سالار ایران!
شما بزرگواری میکنی و این عقیده ی خوووبیه در صورتی که بدونی که اون دختر واقعا سرش کلاه رفته و دختر خوبی بوده!
البته الان دیگه پسرا و خیلی از دخترا به خاطر موقعیت پرده پای رابطه از پشتو میارن وسط که به نظر من چندان فرقی هم نداره چون رابطه رابطست!!!
من بیشتر منظورم اون خسارتاییه که به روح لطیف دخترا وارد میشه توی این قضایا![/quote]

چقدر شماها خوب فيلم بازي ميکنين!
در جامعه اي حرف از روح لطيف ميزنين که ازدواجتونم براي تيغ زدي پسراي بدبخته!!
چقدر ديدم که قبل از ازدواج دختره به پسره گفته ديوونتم و برات خودمو ميکشم و … ولي بعد از اينکه ازدواج کردين! با کوچکترين بهونه‌اي زندگي رو ول ميکنين و مهريه ميگيرين و ((قانون اسلامي هم که ماشاللاه خوب پشت دختراس)) بعد از طلاق! و با گرفتن دسترنج يه عمر کار کردن پسر، يه زندگي که هيچوقت نميتونستين تصورشم بکنين درست ميکنين و ميرين پي عشق و حال خودتون. اينارو هم ببينين لطفاً

0 ❤️

2014-06-17 13:57:20 +0430 +0430

manam ke hamoon avalesh goftam be khatere hava va havaseshoone…age vaghan ashegheshoon beshan(beshim)veleshoon nemikonan(nemikonim)vaaalaa

0 ❤️

2014-06-17 13:58:44 +0430 +0430

خوب این ادم از اول نه عاشق بوده نه قصد ازدواج.
اون دوست شمام اگه سنش یکم بیشتر بود میفهمید.
اگه ۲نفر همو دوس دارن واسه سکس تهدید نمی کنن همو . وقتش که برسه انجامش میدن.
با میلو علاقه ۲طرفه.
غالبا دخترام پسر لاشی میشناسن. بعضیا به رو خودشون نمیارن فکر می کنن پسررو خر می کنن حالا که…

ادم مریض همه جا هست. اینکه بعضیا تو اتیش ترو خشک میسوزن . چیزه غم انگیزیه.
اما: روباه دید دنبه در سبزه زار و می‌گفت
هرگز کی دید دنبه بی‌دام در گیاهش
وان گرگ از حریصی در دنبه چون نمک شد
از دام بی‌خبر بد آن خاطر تباهش
ابله چو اندرافتد گوید که بی‌گناهم
بس نیست ای برادر آن ابلهی گناهش .
قصد توهین ندارم. منم تو رابطه بد بودم . این چیزا واسه همه پیش میاد. مهم اینه که تجربه شه.

0 ❤️

2014-06-17 14:01:41 +0430 +0430

ELENA jan u ya pesarii??ke lol tarafdariye pesararo mikoni ya be sheddat asheghe ye pesari hasti naaa??X

0 ❤️

2014-06-17 14:06:45 +0430 +0430

[quote=E-l-e-n-a][quote=sexy hot man]ELENA jan u ya pesarii??ke lol tarafdariye pesararo mikoni ya be sheddat asheghe ye pesari hasti naaa??X[/quote]
من طرفداری نمی کنم…فقط خواستم کمک کنم…[/quote]

0 ❤️

2014-06-17 14:09:57 +0430 +0430

ترومن
من قبلا چنباری شمارو تو تاپیکای مختلف دیده بودم فکر میکردم که باید بیشتر از اینا بدونین و معقول باشین!!!
جناب ترومن عزیز شما دقیقا رفتی سراغ همون یسری استثناهایی که گفتم منظور بحث من اونا نیستن!
کمااینکه هستن مردایی هم که واقعا مرد باشن و از جونشون مایه میزارن و دختره پشت پا میزنه!
در مورد این خانوما یا بهتره بگم این دلال ها حرفی برای زدن نداااااارم ومطمئنا یه دختر چه قدر میتونه عقده ای و پول ندیده باشه که با زندگی خودش همچین کاری رو بکنه!
اینا تعدادشون درست برعکس تفکر شما انگشت شماره و اکثریت نیستن و من خودم براشون خیلی متاسفم!

E-l-e-n-a
النا جان وختی که توی محبت و عشق یه پسر غرق بشی و خام حرفاش و احساساتت بشی اونوخته که اینو نمیگی…سعی میکنی هرجوری که هست اون رابطرو نگه داری…حدس میزنم که هنوز عاشق و وابسته ی کسی نشدی خوشبختانه که اینجوری میگی عزیزم … منم خودم عاشق نشدم ولی دوستو که مثل خواهرمه ثانیه به ثانیه پیش روم میدیدم که چجوری آب میشد…میگن گفتنش راحته ولی انجام دادنش سخت!

sexy hot man
خب حرف شما درست!!! و متین در عین حال!
ولی یه چیزی ! در مورد اون هوسی که اشاره فرمودین! عیبی نداره به خاطر هوس شما با زندگی یکی بازی بشه ؟
میخوام بدونم فرمالیتس براتون یا اینکه عذاب وجدانم میگیرن! (البته دور از شما باشه! )
عشق واقعی که بعله با گذر زمان نه تنها کم نمیشه بلکه زیادترم میشه چه بسا که هرگز به ول کردن هم نمیکشه!

0 ❤️

2014-06-17 14:10:06 +0430 +0430

خودم يه دوست کرد داشتم که به علت سرقت افتاده بود زندان. و 2 سال حکم براش بريده بودن.
بعد از اينکه خانواده زنش حکمشو فهميدن کلاً بي خيالش شدنو در حالي که دختر بچه‌اش هم تازه بدنيا اومده بود و اين دوست من شب و روز نداشت چون که دخترشو هنوز نديده بود!!
زنش هم در حالي که اين بيچاره تو زندان بود! به ملاقاتش که نميرفت هيچي! تازه طلاق غيابي هم ازش گرفت. اينه وفاداري شما زنها با روحيه‌اي لطيف!!

0 ❤️

2014-06-17 14:15:34 +0430 +0430

[quote=بانوی آتش]ترومن
من قبلا چنباری شمارو تو تاپیکای مختلف دیده بودم فکر میکردم که باید بیشتر از اینا بدونین و معقول باشین!!!
جناب ترومن عزیز شما دقیقا رفتی سراغ همون یسری استثناهایی که گفتم منظور بحث من اونا نیستن!
کمااینکه هستن مردایی هم که واقعا مرد باشن و از جونشون مایه میزارن و دختره پشت پا میزنه!
در مورد این خانوما یا بهتره بگم این دلال ها حرفی برای زدن نداااااارم ومطمئنا یه دختر چه قدر میتونه عقده ای و پول ندیده باشه که با زندگی خودش همچین کاری رو بکنه!
اینا تعدادشون درست برعکس تفکر شما انگشت شماره و اکثریت نیستن و من خودم براشون خیلی متاسفم!

E-l-e-n-a
النا جان وختی که توی محبت و عشق یه پسر غرق بشی و خام حرفاش و احساساتت بشی اونوخته که اینو نمیگی…سعی میکنی هرجوری که هست اون رابطرو نگه داری…حدس میزنم که هنوز عاشق و وابسته ی کسی نشدی خوشبختانه که اینجوری میگی عزیزم … منم خودم عاشق نشدم ولی دوستو که مثل خواهرمه ثانیه به ثانیه پیش روم میدیدم که چجوری آب میشد…میگن گفتنش راحته ولی انجام دادنش سخت!

sexy hot man
خب حرف شما درست!!! و متین در عین حال!
ولی یه چیزی ! در مورد اون هوسی که اشاره فرمودین! عیبی نداره به خاطر هوس شما با زندگی یکی بازی بشه ؟
میخوام بدونم فرمالیتس براتون یا اینکه عذاب وجدانم میگیرن! (البته دور از شما باشه! )
عشق واقعی که بعله با گذر زمان نه تنها کم نمیشه بلکه زیادترم میشه چه بسا که هرگز به ول کردن هم نمیکشه![/quote

khob banoo az avalesh ke injoori naboode alanam age in kararo rahattar anjam midan be khatere vaze mamlekatemoone ke dar gozare zaman kollan degargoon shode va alanam injoor chiza aaddi shode vase haminam dg kasi be azab vejdano ina fekr nemikone dg…vali bazam estesna dare

0 ❤️

2014-06-17 14:19:35 +0430 +0430

[quote=ترومن]خودم يه دوست کرد داشتم که به علت سرقت افتاده بود زندان. و 2 سال حکم براش بريده بودن.
بعد از اينکه خانواده زنش حکمشو فهميدن کلاً بي خيالش شدنو در حالي که دختر بچه‌اش هم تازه بدنيا اومده بود و اين دوست من شب و روز نداشت چون که دخترشو هنوز نديده بود!!
زنش هم در حالي که اين بيچاره تو زندان بود! به ملاقاتش که نميرفت هيچي! تازه طلاق غيابي هم ازش گرفت. اينه وفاداري شما زنها با روحيه‌اي لطيف!![/quote]
اول از همه این دوست شما اگه پایبند خانه و خانواده و زن و زندگیش بود هیچ وخت دست به همچین کار کثیفی نمیزد و ایشون از پایه مشکل داشتن چون دزدی کار کمی نیست اونم وختی مسئولیت زن و یه بچه باهاته و تو میدونی که وظیفه داری لقمه ی حلال ببری براشووووووووون!
درثانی شما میدونی که بارداری یعنی چی؟
میدونی چه قدر هورمون ها توی بدن یه زن بالا و پایین میشه و زن از لحاظ روحی و جسمی واقعا توی شرایط بدیه …میدونی که یه همچین چیزی چه ضربه ای به خودش و بچش میزنه؟؟؟!!!
حتی تو نگو باردار بگو شیرده!!!
اون مرد واقعا … بوده که با وجود این شرایط توی زندگیش دست به همچین حماقتی زده!
در مورد اون زن هم باید بگم که تو ببین که چجوری از درون و بیرون داغون بوده که با وجود یه بچه ی نوزاد حاضر به همچین کاری شده!
همه میگن که از بارداری یه زن تا 1 یا 2 سال باید مراقب زن و روحیاتش بود چون توی شرایط خیلی بدیه!
راجب به افسردگی بعد از بارداری چیزی شنیدی؟
حالا بگذریم !
منظورم اینجاست که همه ی اتهاماتو نبند به زنه ! مرده فرشته نبوده! در مورد مرده هم ما فرضو بر این میگیرم که مجبور شده دست به همچین عمل قبیهی بزنه! من کار خانومو درست نمیدونم ولی منم اگه جای اون زن بودم شاید چن وخت با شوهرم قهر میکردم که توی اون شرایط بدم دست به همچین کاری زد!
چرا قضیرو اینجوری نمیبینی که اگه مرده این کارو نمیکرد زنه هم هرگز طلاق نمیگرفت؟؟؟!!!

0 ❤️

2014-06-17 14:27:11 +0430 +0430

3Xi_Fun_Hot

درسته ولی بدبختی اینجا بود که از در عاشقی وارد شد! دروغ گفت گول زد!!1 همینه که دررررررررررررد داره!!!
واتفاقا قضیه ی سن هم درسته ما دخترا هرچی سنمون کمتره به همون اندازه هم اسیب پذیرترو احساساتی تریم!
بقیه ی حرفاتونم قبول دارم!
مرسی از این شعر بسیار زیبا و پرمحتوای مولانا angel

0 ❤️

2014-06-17 14:36:12 +0430 +0430

beee وای که چقدم دخترا مظلومن

0 ❤️

2014-06-17 14:43:38 +0430 +0430

متاسفانه بله و واقعا جای افسووووووووووووس داره…
ولی من برای اون پسری هم متاسفم که وضع مملکت و بقیه رو برای توجیه خودش مثال میزنه!
متاسفانه ای کاش میشد ما دخترا این نیاز دوست داشته شدن و احساس رو از خودمون پاک کنیم که سرچشمه ی تمام بدبختی ها و ضربه خوردنامون از همونه:(

E-l-e-n-a
درسته عسیسم ولی متاسفانه بعضی از تجربه ها با قیمت گزافی بدست میان…
که قابل جبرانم نیست…
دوست منم دیگه توی این دنیا نیست…

0 ❤️

تاپیک‌های تازه

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «