یه سوال مهم - آقا پسرا یه لحظه میاین لطفا.....

1393/03/26

راستش یه موضوعی خیلی وخته ذهنمو درگیر کرده و هرجوری که بهش فکر میکنم نمیتونم بفهمم که تو مغز شماها چی میگذره!
البته این جریان مربوط به همه نیست و همه جا استثنی هم هست ولی این قضیه در ارتباط با اکثر آقایون صدق میکنه!
شماهایی که انقدر اصرار به داشتن رابطه و … دارین تا بحال به عواقبش فکر کردین؟
خیلی جااااااااااااالبه که این همه اصرارررر میکنین و طرف مقابلتونو فرشته خطاب میکنین و ادعا دارین که مثل یه بت میپرستینش و ادعای عشق و عاشقی و دوست داشتن دارین!
مثلا ! تا قبل از تصاحب و تو دوران اولیه:
اووووووووووف چه سری چه دمی عجب پایی!!! توی این تعریفا یا به قول خودتون مخ زدنااااااااتونم هیچی کم نمیذارین!!!
ولی دقت کردین که تا به هدفتون رسیدین و یکمی گذشت و تصاحبش کردین دیگه تازگی اولو براتون نداره . عشقتونم با گذشت زمان ته میکشه… تازه وختی که دختره عاشق شد میزنین زیر همه چیز و در مورد نجابتشم میگین که خودش خواست اگه نجیب بود نمیرفت بده!!!
انگار نه انگار که خودتون یه دنیااااااااا اصرارش میکردین و ادعا داشتین! بدون این که به روتونم بیارین میرین سراغ کیس بعدی! یا تا پای ازدواج بیاد وسط میزنین زیرشو واسه زندگیتون میگردین دنبال یه دختر آفتاب مهتاب ندیده!
یکی نیست بهتون بگه: آقا آقاها اون فاحشه ی بعد از سکس همون فرشته ی نازنین روزای اوله یااااااااااادت میاد؟
واقعا چرا؟
چرا اینجوری هستین؟
ببخشید قصد جسارت به کسیو ندارم ولی چند نمونشو با چشمم دیدم که میگم!
بیشتر ترس خانوما هم از آقایون میتونه مربوط به همینا باشه!

56164 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2014-06-16 15:21:18 +0430 +0430

راست می گه
من برم جق بزنم

0 ❤️

2014-06-16 15:35:24 +0430 +0430

آره درسته بعضي ها واقعا اينجورين
خاک تو سرشون

0 ❤️

2014-06-16 15:37:22 +0430 +0430

عشقو قاطی این مسائل نکن کسی ک عاشق ی نفر باشه تا وقتی ک بهش نرسیده دنبال سکس نمیره خدا ب شما دخترا عقل داده پس فرق خوب و بد رو میدونین دختری هم ک راضی ب سکس میشه پس خودش میخاد الکی ننداز گردن پسرا اوکی

0 ❤️

2014-06-16 16:29:36 +0430 +0430

اینارو ولش کنین این کیرو داشته باشPhoto20080414062217468.jpg

0 ❤️

2014-06-16 17:22:33 +0430 +0430

شما دخترها خيلي ادعاتون ميشه که روانشناسين و با يه نگاه متوجه ميشين تو سر پسره چي ميگذره و …
ولي از پس سوءاستفاده پسرا بر نمياين!!! ميشه بپرسم چرا؟!
شمايي که انقدر حساس هستين و از نگاه ساده يه پسر به نيتش پي ميبرين! چرا به پسره پا ميدي و پا به موقعيتي ميزارين که ازتون سوء‌استفاده کنه؟!!
تقصير خودتونه!!

0 ❤️

2014-06-16 18:35:10 +0430 +0430

[quote=FARNAZ14154]چرا شما اول از خیانت دختر شروع میکنی؟؟؟!
یعنی همیشه اول دختر خیانت میکنه که پسره ضربه روحی میخوره و شروع میکنه به انتقام گرفتنو میگه کون لق دخترا؟؟؟
اصلا این حرف شما از نظر هیچ جامعه شناسی قابل قبول نیست!!![/quote]
من اینطور حرفی زدم؟؟؟ متاسفانه بخاطر عجله برای دیدن فوتبال نتونستم کامل منظورمو بیان کنم. اصلا منظور من این نبود که دختر اوله یا پسر. این همون قضیه ی مرغ و تخم مرغه. حرف من سر چیز دیگه ای بود./ اتفاقا میخواستم توضیح بدم که پسره از دختری ضربه دیده که اتفاقا اون دختره هم قربانی یه خیانت دیگه بوده. حرف من قربانی شدن هم دختر و هم پسر، یا از نگاه جامعه شناختی، قربانی شدن و بیمار شدن روابط اجتماعی هستش. شما منظور من رو متوجه نشدی سریع رفتی چسبیدی به اینکه من گفتم دختره اول خیانت میکنه. خیر اصلا منظور من این نبود فرناز خانم.
حرف من پرتاب شدن دختر یا پسر (هیچ فرقی نمیکنه) در موقعیتیه که خودشم نمیدونه چطور ضربه خورده و همون ضربه باعث میشه این هم ضربه بزنه.

دختری که ضربه میخوره، با خودش میگه حالا که اینجوره پس منم میرم پسرها رو میچاپم و بعدشم ولشون میکنم
پسری که ضربه میخوره با خودش میگه: حالا که اینطوره میگیرم دخترا رو میکنم و مثل یه پارچه کهنه میندازمش تو سطل زباله

جامعه خیلی بد شده. عوامل زیادی تاثیر داره. از مضامین فیلمهایی که پخش میشه گرفته، تا خیانت ها، تا تنوع طلبی ها، تا داستان ها، تا عوامل روان شناختی و کلی چیزای دیگه

0 ❤️

2014-06-16 18:41:33 +0430 +0430

جامعه ما جامعه‌اي سنتيه با ادعاي مدرنيته!!
1- وقتي ميبينين با از دست دادن پرده بکارت، همه زندگيتونو! از دست دادين و از ارزش افتادين fool اصلاً با پسري دوست نَشين! ولي اگر در اين جامعه سنتي، پا بدين و دوست بشين و بخواين احياناً تجربياتي هم بدست بيارين! ديگه بايد تبعاتش رو هم قبول کنين!! يا رومي روم يا زنگي زنگ!!

2- در جامعه ما به اشتباه جا افتاده که وقتي دختر و پسري ميرن مسافرت يا گردش، تمام خرج و برج به گردن اون پسر بدبخته! و وظيفه دختر هم فقط خوشگذرونيه!! در صورتي که در غرب وقتي ميرن رستوران يا مسافرت همه چي دُنگي حساب ميشه. ولي تو ايران کي جرأت داره که به دختره بگه دُنگتو بده؟!!
پس به پسره هم حق بدين که اين همه خرجتون ميکنه بالاخره بايد جاي ديگه مزدشو بگيره!!

0 ❤️

2014-06-16 18:51:22 +0430 +0430

والا من كه دوس دختر نداشتم
البته نخواستم كه داشته باشم
فقط يه چيزي ميگم
همين كسايي كه اين طرز فكرو دارن
همونايي هستن كه اعتراض ميكنن كه اسلام به ديد جنسي نگاه ميكنه
_
حالا بگذريم
از نظر بنده اگر يك رابطه با اطلاع خانواده باشه اين اتفاقات نميوفته

0 ❤️

2014-06-16 18:51:59 +0430 +0430

[quote=دخی؟هات]کاش یه سری موجوده فضایی ک ب شکله پسرایه خوشکلو خوشهیکلن میومدن زمین هرکاری دخترا میخاستن انجام میدادن عاشقشون بودن پسراهم دیگه نمیتونسن پشم کسمونو بخورن[/quote]

آرزو بر دختران عيب نيست. قابل توجه:
پيام سريال پايتخت 3: بدليل سطح توقعات بالاي دختران ايراني، بزودي دختران چيني با مهريه کم براي ازدواج با پسران ايراني به بازار عرضه ميشوند. lol خخخخخخخ

0 ❤️

2014-06-16 18:56:19 +0430 +0430

[quote=Ehsan_T_Hot]و البته یه چیز دیگه هم بگم.

این آخرین کلام احسان هات بود. آرام آرام رفت و در افق محو شد[/quote]

احسان به شرطي بري که دوباره با کسي درگير نشيــــــــــا!

از سايه‌ام برو داداش ?

0 ❤️

2014-06-16 19:01:30 +0430 +0430

[quote=E-l-e-n-a]یه جا خوندم که مردا خیلی دیرتر از زنا عاشق می شن…یعنی تو اون مرحله ای که زنه اسم بچه های ایندشونم انتخاب کرده!مرده هنوز تو شکه که چه اتفاقی داره می افته…برای همین وقتی همون اول رابطه زرت میرین میدین!D: دیگه فرصتی برای طرفتون نمیزارین که بهتون فکر کنه و عاشقتون بشه…[/quote]

این هم “میتونه” باشه. ببینین، همونطور که توی کالمنتایی قبلیم گفتم. واقعا نمیشه حکم کلی داد برای روابط. هر انسانی دارای ویژگی های شخصیتی خودشه. من رفیق داشتم که هر شب یکی از شاگرداشو مخ میزده میورده خونه. رفیقم داشتم دختره توی خونه ی خودش بهش پیشنهاد داده اما این دوستم نسبت به دوست دخترش متعهد مونده و دم به تله نداده.

0 ❤️

2014-06-16 19:02:54 +0430 +0430

[quote=ترومن][quote=Ehsan_T_Hot]و البته یه چیز دیگه هم بگم.

این آخرین کلام احسان هات بود. آرام آرام رفت و در افق محو شد[/quote]

احسان به شرطي بري که دوباره با کسي درگير نشيــــــــــا!

از سايه‌ام برو داداش ?[/quote]

هاهاها. چشم رفیق. اگه باز توی افق چند نفر خواستن پررو بازی دربیارن میگم از رفقای داش ترومن هستم تا حساب کار دستشون بیاد :D

0 ❤️

2014-06-16 19:11:29 +0430 +0430

[quote=Ehsan_T_Hot][quote=ترومن]
هاهاها. چشم رفیق. اگه باز توی افق چند نفر خواستن پررو بازی دربیارن میگم از رفقای داش ترومن هستم تا حساب کار دستشون بیاد :D[/quote]

s *?*
0 ❤️

2014-06-16 19:13:16 +0430 +0430

[quote=E-l-e-n-a][quote=Ehsan_T_Hot][quote=E-l-e-n-a]یه جا خوندم که مردا خیلی دیرتر از زنا عاشق می شن…یعنی تو اون مرحله ای که زنه اسم بچه های ایندشونم انتخاب کرده!مرده هنوز تو شکه که چه اتفاقی داره می افته…برای همین وقتی همون اول رابطه زرت میرین میدین!D: دیگه فرصتی برای طرفتون نمیزارین که بهتون فکر کنه و عاشقتون بشه…[/quote]

این هم “میتونه” باشه. ببینین، همونطور که توی کالمنتایی قبلیم گفتم. واقعا نمیشه حکم کلی داد برای روابط. هر انسانی دارای ویژگی های شخصیتی خودشه. من رفیق داشتم که هر شب یکی از شاگرداشو مخ میزده میورده خونه. رفیقم داشتم دختره توی خونه ی خودش بهش پیشنهاد داده اما این دوستم نسبت به دوست دخترش متعهد مونده و دم به تله نداده.[/quote]
ini ke shoma gofti estesnae…ghaede koli ine ke hamishe baraye partneret jaleb bashi…[/quote]
منظورم قاعده ی کلی برای “توصیف” رابطه ها بود، نه “تجویز” در موردشون.
بله خوب این که توضیح واضحاته که رابطه “باید” چگونه باشه. اما “توصیف” اینکه چگونه “هست” دشواره چون هر رابطه ای واسه خودش دنیایی مجزا داره

0 ❤️

2014-06-16 19:20:17 +0430 +0430

[quote=ترومن][quote=Ehsan_T_Hot][quote=ترومن]
هاهاها. چشم رفیق. اگه باز توی افق چند نفر خواستن پررو بازی دربیارن میگم از رفقای داش ترومن هستم تا حساب کار دستشون بیاد :D[/quote]

s *?*[/quote] هاهاها خوب بود :D
0 ❤️

2014-06-16 20:16:59 +0430 +0430

فرنازخانوم،من یکی،بایدبخاطرتذکربسیاربجایی که دقیقامنم داشتم واسه پست، تایپش میکردم، به همه دادین، ازته دلم،وازدور، اون گلوی نازتو می بوسمش،چون واقعا وبقول شما، این مدل تایپ وپست نظرات وجملات،که متأسفانه داره هرروزم درسایت وخصوصادربین اعضای تازه واردش، بیشترازقبلش دیده میشن، اگه بخوام که در1جمله حرف شمارو تأیید بکنم، بایدبگم که خوندن این شکل پست هاو… واقعا مثل سوهانی میشه که تااتمام خوندنشون، مرتب و بیرحمانه، کشیده میشه روی اعصابم وشدیدا هم اعصابمو خرد میکنه،برا همینه که اصلا نمی خونمشون وفوری رد میشم ازشون! خلاصه که خیلی بی معنیه!!

0 ❤️

2014-06-17 01:27:01 +0430 +0430

ممنون بانو از لطفت…حالا فهمیدم چرا اینقد کشته مرده دارم،آخه باورم نمیشد که واقعا مردونگیم اینقد رو دخترا تاثیر بزاره…خیلی به این موضوع فکر کردم
واقعا از قضیه دوستت متاسف شدم،همچین پسری باید بره بمیره…!
حتی نفس کشیدنشم جایز نیست!
خب بالاخره لاشی هم تو دخترا هس هم تو پسرا…
اونایی که میشناسنم میدونن اهل خایه مالی هیچکس نیستم مخصوصا دخترا،واسه همینم با هیچ دختری دوس نمیشم مگه چی بشه،الانم که خداروشکر با دختری رفیق نیـــسم!!!
ولی این قضیه خیلی ناراحتم کرد…دیگه شرمنده همتون من از طرف همه پسرای نامرد از همه بانو های ایران عذرمیخوام
خیـــــــلی متاثر شدم البته اگه واقعی باشه…دخترا قدر خودتونو بدونین…تو این کشور باید فقط با یکی باشین که تو طوفان زندگی واقعا هواتونو داشته باشه…وگرنه کلاهتونو باد میبره ok

0 ❤️

2014-06-17 01:33:29 +0430 +0430

احسان هات ديوونه ي پست ها و نظراتتم . حيف كه دختر نيستم گي هم نيستم وگرنه ي حالي بهت ميدادم چون خيلي با خالي

0 ❤️

2014-06-17 01:42:36 +0430 +0430

بايد عرض كنم خدمت آن دسته از دوستاني كه در بحث فوق اظهار نظر كردن. اولا دختر اگه واقعا دختر باشه و جذابيت داشته باشه ميتوونه جوري با آقا پسر يا همون دوست پسر خيانتكارش باشه كه اون پسرا از هر نظر ارضا كنه. نه فقط جنسي بلكه كليه نيازها. اون دختر خانوم بعد از برطرف كردن نيازهاي طرفش آقا پسره هرچيم گاگول و مشنگ و تنوع طلب و… باشه بالاخره بصورت اتوماتيك نيازهاي دخترخانومه را برطرف ميكنه.
حالا دوما: دخترخانوماي دوره زمونه الان ي مقدار پررو شدن يعني اينكه فكر ميكنن طرفشون بايد تحمل كليه بچه بازيا و غر زدناي بي دليل و هزار تا كوفت و زهر مار ديگه را داشته باشه (كه منم ي دونش سر دچارم شده و هيچ جوري نميتونم از دستش خلاص بشم)
سوما: اگه پسرا در حق دخترا نامردي ميكنن و با احساسات و عواطفشون بازي ميكنن و ولشون ميكنن بازي اينجا تموم نميشه بلكه دختر ختوماي عزيز كه الهي من قربون خوشگلاشون برم ميرن و بكارت محترمشونا دوخت و دوز ميكنن و ي عمر به ي پسر بيچاره دروغ ميگن كه ما فاطمه زهرا بوديم و از اين حرفا…
پايان بحث:دوستاي عزيز هرچي عوض داره گله نداره.
نتيجه: پس بكنيد و حال كنيد و بيازاريد ولي دل نبنديد.
دوستتون دارم همتونا

0 ❤️

2014-06-17 01:43:28 +0430 +0430

این احسان،دیــــــــوانه باحاله ها!
اون پستای خنده دارشو که خوندم غش رفته بودم،خیلی باهات حال کردم داشم دیگه سگم داشت شک میکرد خل شدم یه جوری نگام میکرد خخخخخخخخ

0 ❤️

2014-06-17 02:22:10 +0430 +0430

خوب حالا مىخوام بدونم شما دخترا که عقل کل هستيد عقلتون کجاهاتونه تو با اين عکسى که گذاشتى مىخواى پسرا هيچىشون نشه. کلا دخترايى که به قول خودتون عاشق مىشين بعد به قول خودتون با عشقتون سکس مىکنيد مىتونين تن به سکس ندين اون زمان اگه پسره موند به هم مىرسين اگه نموند تو رو فقط واسه سکس مىخواسته. قفط مىخواستم بگم هرکى از دخترا مىخواد نظر بده يه نگاه به خودش بندازه

0 ❤️

2014-06-17 02:52:04 +0430 +0430

اگه از نگاه “محرک های جنسی” بخوایم به موضوع نگاه کنیم، میبینیم که محرک های جنسی برای زن و مرد صد و هشتاد درجه با هم فرق داره. چطور؟

محرک های جنسی مردان، عناصر بصری هستن. یعنی با دیدن اندام زن تحریک میشن. در صورتیکه، اونچه که زن رو تحریک میکنه داستان های عاشقانه با قهرمانان مهربان هستش. یعنی همون چیزی که ما بهش میگیم جذبه و مهربانی مرد.

خوب طبق همین مساله، مسلمه که مردا بیشتر تحت محرکه های جنسی قرار دارن تا زن ها. این رو در نظر داشته باشید. حالا جامعه ای رو هم بهش اضافه بکنید که سرکوب و محدودیت داره توش بیداد میکنه. خوب همین باعث میشه مردی که فرضاً تا بیست و هفت هشت سالگی یا بیشتر سکس نداشته، تمام فکر و ذکرش بشه سکس و بهرقیمتی (از جمله قول ازدواج یا ابراز علاقه های غیرواقعی) حاضر باشه تن زن رو تسخیر کنه. غافل از اینکه "روح زن رو به دست بیار، تنش رو با عشق تقدیمت میکنه).

این یک توجیه نیست. من هرگز و تحت هیچ شرایطی، خیانت به احساس و عاطفه ی کسی رو توجیه پذیر نمیدونم

ولی بازم میگم، این هم یکی از عواملشه. نه همه ی دلایلش. مسلما قضیه و مقوله ی رابطه و سکس چیزی نیست که با دادن یک فرمول یا حکم کلی، در موردش قضاوت کرد. هر رابطه دنیا و پرونده ی خودش رو داره.

به نظر من، تنها عاملی که الان و در شرایط کنونی میتونه این زنجیره رو ضعیف تر بکنه، توسل به اخلاقیات و وجدانیانه. اینکه آدما طرفشون رو واقعا برای خودشون بخوان با همه ی خوبیها و بدیهاشون. اینقد وجدان داشته باشن که دل طرف مقابلشون رو نشکونن. کسب لذت رو به بهای خیانت و شکستن دل کسی به دست نیارن.

من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم.

این آخرین کلام احسان هات بود. آرام آرام رفت و در افق محو شد

0 ❤️

2014-06-17 03:07:26 +0430 +0430

باهات موافقم ولی زیادی خودتو نگیر :-D

0 ❤️

2014-06-17 03:14:34 +0430 +0430

نمیدونم درسته بگم یا نه ولی هرچیزی که اولش نو باشه یا وقتی میخواد بهش برسه تلاش میکنه ولی بعدش ازش سیر میشه این طبیعت انسانه نه فقط مردا بلکه زنا هم هستن فرض کن گوشی بگیری یا خونه یا ماشین چند ماه دیگه ازش خسه نمیشی نمیخوای یکی بهترشو داشته باشی زنم مثل همینه یه چیز دیگه من عاشق دختری بودم براش میمردم ولی نامرد پس فطرت کاری بام کرد بیخی منم برای اینکه تلافی کنم سر یکی دیگه میارم اینجوری میشه که خرتو خر میشه هیشکی به هم اعتماد نمیکنه اه هنگیدم دهنت سرویس با سوال کردنت

0 ❤️

2014-06-17 03:22:41 +0430 +0430

[quote=arashtanha7474]نمیدونم درسته بگم یا نه ولی هرچیزی که اولش نو باشه یا وقتی میخواد بهش برسه تلاش میکنه ولی بعدش ازش سیر میشه این طبیعت انسانه نه فقط مردا بلکه زنا هم هستن فرض کن گوشی بگیری یا خونه یا ماشین چند ماه دیگه ازش خسه نمیشی نمیخوای یکی بهترشو داشته باشی زنم مثل همینه یه چیز دیگه من عاشق دختری بودم براش میمردم ولی نامرد پس فطرت کاری بام کرد بیخی منم برای اینکه تلافی کنم سر یکی دیگه میارم اینجوری میشه که خرتو خر میشه هیشکی به هم اعتماد نمیکنه اه هنگیدم دهنت سرویس با سوال کردنت[/quote]

آرش جان الان من متوجه نشدم، بخش اول حرفات با مثالی که زدی کلا فرق داره.

بالاخره به نظر جناب عالی، زن رو باید بخاطر خیانت ول کرد، یا بخاطر تکراری شدن؟؟

راجع به مورد دوم، یعنی نگاه به زن بعنوان یک کالا (مثل گوشی، ماشین و غیره)، که خدا رحم کنه اگه آدما اینطور نگرشی داشته باشن!!!

به نظر شخصی من و مسلماً خیلیای دیگه، همین نوع نگرش به زن بزرگترین خیانت در حق اونه.

0 ❤️

2014-06-17 03:23:52 +0430 +0430

به نظرم اول از همه عقاید مردم خیلی سست شده و کم کم داره تحلیل میره(مخصووصا آقایان)
دوما تو جامعه ی ما که جامعه ی مثلا اسلامی هست و همه دارن دم از امام حسین و حضرت علی و…
میزنن(اکثرا" شعار میدن) یهو بیاد کانال های فارسی 1 و امثال این کانالا رو که همه خانواده ای میبینند ، نگاه میکنن چون اعتقادات سست هست میشه آتش زیر خاکستر. همه میخوان همه نوع خیانتی انجام بدن. سکس با محارم آروم آروم رواج پیدا میکنه.
من 2 سال پیش مالزی بودم. به محض اینکه به فرودگاه رسیدیم همه ی پسرا رفتن فری شاپ فرودگاه فقط سر وقت مشروبهاش. از شب اول هم یا تو بار سکس میکردن یا تو هتل. خانومارو نگو که تو همون هواپیما مانتو روسریشونو در آوردن با شلوار و شلوارک شدن.
میخوام اینو بگم حکومت و نوع سیاست هم رو مردم تاثیر گذاشته.
چرا توریستای روس ، آمریکایی یا جاهای دیگه مثل ایرانیها نمیکردن؟
چون واقعا آونا چششون از اول به همه ی اینا باز شده.
مثل ایرانیا عقده ای نیستن. هرکی هم بگه نه من عقده ای نیستم دروغ میگه.
یا نشون نمیده یا این عقدشو یه جور دیگه بروز میده.
ماها هممون نسل سوخته ایم
میریم خانواده ای بولینگ بازی کنیم میگن نه خانم و آقا جداست. یعنی چه؟
واقعا واسه اونایی که باعث شدن ملت بزرپ ایران به چنین خواری و فلاکتهایی بیفتن متاسفم.
البته من به هیچ عنوان مخالف اسلام نیستم. بهترین دینه ولی کسی الان مسلمان واقعی نیست.
ممنون از اینکه نظرمو خوندید و ممنون میشم نظرتونو بگین.

0 ❤️

2014-06-17 03:30:15 +0430 +0430

ببین بانوی آتش خودتوخسته کردی الکی یه حرفی زدی…
شمادخترااااااا…خودتون یکاری میکنیدکه آقایون مجبوربه ترک شمامیشن!!!..

0 ❤️

2014-06-17 03:34:55 +0430 +0430

شما دخترا که به نامردی گفتین زگی…تو اینو بدون که من با چشم خودم دیدم که پسری با یه دختری دوست بوده و نیتش ازدواج بوده و حتی به خودش اجازه نداده بود که ازش بوس بگیره این پسره وضع مالیش بد نبود و یه پرشیا داشت و خلاصه دستش به دهنش میرسید . این پسره دو سال بود دختره رو دوست داشته و کلی هم واسش هدیه گرفته بود…بعد دو سال یه پسر که یه زانتیا داشتش به این دختره پیشنهاد دوستی میده که دختره قبول میکنه…یعنی این دختره به خاطر این که این پسره یه مدل ماشینش از این دوست پسرش بالا تر بود باهاش دوست میشه…بیچاره اون دوست پسر قبلیش که داغون افسرده شد…حالا بیا بگو که دخترا فرشته هستن… همشون پول پرستن

0 ❤️

2014-06-17 03:35:27 +0430 +0430

آقایون خیلی مثکه از خود متشکر تشریف دارین!
دخترا مقصر هستن و عشق خودمم همینجور بهم پا زد ولی خیلی جاها ما مقصریم و در حالی که همه از ما انتظار دارن…اون دختر دیگه چی لازمه بده بهتون که نداده؟نمیتونه که خودشه برای شما دار بزنه!(که اگه عاشق باشه میزنه!!!)
حواستون باشه که همشو پای یه طرف ننویسین و عیبای خودمونم ببینیم

0 ❤️

2014-06-17 03:40:31 +0430 +0430

متشکرم دوستان گلم. لطف دارید :D

0 ❤️

2014-06-17 03:43:26 +0430 +0430

سلام بانو خوبی؟تمام حرفایی که زدی درست و میشه ازش فهمید که این موارد رو خودت تجربه کردی ولی آیا خانوما اینطور نیستن؟خوشی نمیزنه زیر دلشون؟تا یه پسر خوشتیپ و خوشگل میبینن همه چیز یادشون میره.که چه حرفایی میزدن چطور عشقم عشقم میکردن.حالا چون یه پسر ماشین آنچنانی نداره نمیتونه دل داشته باشه؟همه چیز فقط مادیات هستش؟من دلم خیلی پره بانو وقتی یه سری مسائل یادم میاد اعصابم بهم میریزه.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «