یه سوال داشتم در مورد محارم .

1401/05/23

بچه ها اینجا کسی تجربه سکس با خاله شو داشته ؟ من یه خاله دارم خیلی سکسیه میره باشگاه سینه هاش خیلی توپن قیافه اش ام بد نیست شبیه کندرا لاست میمونه یکم سفید تر . و اینکه میشه بهم بگید چجوری مخشو بزنم ؟

چند وقت پیش من با کلید وارد در خونه شدم و زنگ نزدم از شانس بد من هم این حموم بود . یهو رفتم سمت یخچال دیدم از اونور داره میاد دیدم وای چی میگی یه کس تراشیده و ممه های توپ صورتی . همینجوری جوری وایستادم جلوش کپ کرده بودم و کیرم از شلوارم داشت میترکید . یه لحظه خندید و سریع دور خودش حوله گرفت . نمیدونم از اون روز خیلی باهام مهربون تر شده .

1310 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2022-08-14 12:06:36 +0430 +0430

داشت به سمت شما میومد هم جلوشون رو دیدی هم سوراخ کونش؟ 😂

2 ❤️

2024-05-02 15:15:28 +0330 +0330

والا من یه بار خالم گفت برم خونه شون کمکش رفتم بهد از یکی دو ساعت شروع کرد جارو برقی کشیدن یه دامن نازک هم پاش‌ بود وقتی رفت نزدیک پنجره نور آفتاب که خورد به دامنش دیدم زیر دامن کاملا مشخصه انگار چیزی پاش نیست به خدا یه شرت کوچیک پاش بود که نصف بیشتر کپلهای کونش زده بود بیرون منم فقط نگاه کردم و حسرت خوردم الان بعد از چند سال همیشه افسوس میخورم ای کاش اونروز میگاییدمش اون موقع نزدیک سی و چهار پنج سالش بود بت یه کون خیلی بزرگ که هنوزم کونش بزرگه فقط یه حسرت به دل من موند

1 ❤️

2024-05-02 15:17:22 +0330 +0330

اصلا بهش فکر نکن که اذیت میشی . خاله عین مادر آدم میمونه . نباید نظر داشته باشی بهش

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «