میز گردی با شما(تاثیر مثبتو منفی سایت در شخصیت خود)

1395/04/04

از امشب قرار موضوعاتی هر چند شب در مورد معضلات پیرامونمون مطرح بشه لذا از همه دوستان با هر گرایشی و هر اعتقادی چه موافق وچه مخالف تقاضا دارم از هرگونه توهین بیاحترامی بی ادبی به همدیگه پرهیز کنید و حرفاتونو بر اساس منطق دلیل امار و منبع در صورتی که دلیلی ارایه میدید قید کنید از مغلطه کردن و یا جناح داری خود داری کنید تا در کمال احترام یه میز گرد داغ داشته باشیم و بتونیم در کنار هم و یه جمع هر چند کوچک تمرین دموکراسی داشته باشیم و اینم بدونن اونایی که قصد انحراف تایپیک یا فحاشی داشته باشن گزارش و یا دایورت میشن به جناح چپ از نیمه بدن مبارک لذا احترام خودتون و دیگران رو حفظ کنید با تشکر از همه دوستان وطن پرست و حقیقت جو Give rose

موضوعاتی هم که قراره مورد نقد وبررسی قرار بگیره بر طبق ارای کاربران تعیین میشه****سعی کنید با ارای خوتون موثر یا غیر مفیدبودن تایپیک رو برای بحث ها اعلام کنید که اگه مفیده میز گرد ادامه داشته باشه و اگه مفید نیست باز هم بشخصه بفهممو سعی در تغییر میسر فعالیتم داشته باشم

mizegerd_0.jpg

2964 👀
5 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-06-26 10:14:31 +0430 +0430
نقل از: dokhtarak.pesarnama فهمیدم جق زدن نه تنها گناه نیست بلکه نوعی گرایش جنسیه و قبول کردم که من فقط جق زدن رو دوست دارم و به هیچ نوع رابطه ی جنسی علاقه ای ندارم برای همین دیگه عذاب وجدان ندارم ? یاد گرفتم به هر نوع گرایش جنسی احترام بذارم هر چند که ازش خوشم نیاد. فهمیدم هیچی مقدس نیست. در ضمن این سایت باعث میشه آدم شخصیت رک و راستگویی پیدا کنه و لزومی نیست ادا تنگا رو دربیاره ? برترین ویژگی این سایت اینه که بدون اینکه همدیگرو بشناسیم راحت میتیونیم درد دل کنیم در اصل سنگ صبور هم باشیم. ?

خوش اومدید ?

0 ❤️

2016-06-26 10:15:32 +0430 +0430
نقل از: hosna_khanoom rastiytsh mn kheili ettefaqi ba in site ashna shodm fqatm baraye dastana o ye serie cmha oomdm too in site vli khob too in moddt ba ye serie masaeli ashna shodm k qbln nmidoonstm.. hmin :)

ورودتون رو به تایپیک خیر مقدم میگم ?

0 ❤️

2016-06-26 10:20:57 +0430 +0430
نقل از: angry_boy
نقل از: jack.sparr0w
نقل از: JAMSHID_SE7EN از بدو ورود به سایت اراذل بودیم و هستیم ? الان بیام و بخوام ادای تنگارو دربیارم خب واقعا چنین نیست!اما واقعا چون بعد دیدم تو سایت افراد باشخصیت و واقع بینی هم وجود داره رفتار و شخصیتم یکم عوض شد!

والا عارضم به خدمتتون تاثیر شخصیتی، که باعث تغییر در خلق و خوم بشه خب نه!

اما دیدگاهم راجع به موضوعات زیادی به کل تغییر کرد!مثلا من واقعا هیچ گونه اطلاعاتی نسبت همجنسگرایان نداشتم و همواره به بدی ازشون یاد میکردم!البته الان هم از بُعد جنسی نفرت خاصی دارم اما از جهتی به عنوان یه شهروند و یه انسان با تمایل متفاوت نه!و احترام میذارم بهشون!

از لحاظ باورهای اعتقادی و یا تفکرات شخصی نظرم عوض شد و تا حدی به این باور رسیدم که برای مواردی که خلاف عقیده ی من هستش جبهه گیری نکنم و البته نخوام عقیده خودمو با جبر تحمیل کنم و به کرسی بشونم!

حالا دوستان انگ دوشخصیتی بهمون نچسبونن ? اما اعتراف می کنم من در واقعیت هم واقعا به جاش با شخصیت و بی شخصیت هستم!ینی بیشتر شرایط ایجاب میکنه رفتار و یا شخصیتم چطور باشه!

والا الان من بیام با رفقام خیلی رسمی برخورد کنم و یا لفظ قلم، فوقش چی میگن بهم:برو بابا کونی!یا گه نخور ?

در کل تاثیر مثبت و یا منفی تو شخصیتم نداشته اما از بعضی جهات تغییر رویه دادم!

ممنون از دوست مانکن عزیز ?
اسی یه مرغ ریقو ته انبار کشتیه بیا مانکن اومده جلو شلوار راه راهش ببخش پاش بزنش زمین قربونیش کن ?
اقا خوش اومدی منور کردی ?

چه گیری دادی به اسی ?

ولش کن این بدبختو! میخوای از اینیم که هست لاغر تر و اسکلت تر بشه ?

سلام دوست عزیز خوشحالماز ورودتون و اشنایی باهات از اینکه جمعمونو قابل دیدی اومدی ممنون امیدوارم لحظات خوبی با هم داشته باشیم در مورد این اسی ملعون من به خون این تشنم ?
این ریقو رو این جور نبین این نصفش زیر زمینه اون روش در بیاد یه تنه هممونو حریفه سعی میکنم کج دار و مریض باهاش کنار بیام وگرنه میدونم زورم بهش نمیرسه ?

من هم از آشنایی با شما خوشحالم و باعث افتخارمه ?

راستیتش در مادر فاکر بودن و عوضی بود این اسی که شکی نی! لامصب با پنبه سر میبره ? ولی بازم بچه ی باحال و پایه ایه :D

یکی از بهترین دوستاییه که من داشتم و بجرات میتونم بگم یکی از ادمهاییه که حاظرم براش تا کمر به نشونه احترام خم شم و کلاه از سر برارم براش .ازش خیلی چیزا یاد گرفتم و جز بهترین دوستاییه که تو مدت فعالیتم داشتم البته من خوش شانصم چون اگه بخام اسم دوست بیارم بجرات میتونم بگم بیشتر از بیست نفر اینجا هستن که هیچ تفاوتی با دوستان حقیقی برام ندارن و از این بابت میتونم خودمو ادم خوش شانصی بدونم برای اینکه اسم کسی از قلم نیفته از ذکر اسامی خود داری میکنم
بزرگترین ارزوم کوچیکترین لبخند رو لبای این عزیزانه

0 ❤️

2016-06-26 11:45:29 +0430 +0430
نقل از: JAMSHID_SE7EN از بدو ورود به سایت اراذل بودیم و هستیم ? الان بیام و بخوام ادای تنگارو دربیارم خب واقعا چنین نیست!اما واقعا چون بعد دیدم تو سایت افراد باشخصیت و واقع بینی هم وجود داره رفتار و شخصیتم یکم عوض شد!

والا عارضم به خدمتتون تاثیر شخصیتی، که باعث تغییر در خلق و خوم بشه خب نه!

اما دیدگاهم راجع به موضوعات زیادی به کل تغییر کرد!مثلا من واقعا هیچ گونه اطلاعاتی نسبت همجنسگرایان نداشتم و همواره به بدی ازشون یاد میکردم!البته الان هم از بُعد جنسی نفرت خاصی دارم اما از جهتی به عنوان یه شهروند و یه انسان با تمایل متفاوت نه!و احترام میذارم بهشون!

از لحاظ باورهای اعتقادی و یا تفکرات شخصی نظرم عوض شد و تا حدی به این باور رسیدم که برای مواردی که خلاف عقیده ی من هستش جبهه گیری نکنم و البته نخوام عقیده خودمو با جبر تحمیل کنم و به کرسی بشونم!

حالا دوستان انگ دوشخصیتی بهمون نچسبونن ? اما اعتراف می کنم من در واقعیت هم واقعا به جاش با شخصیت و بی شخصیت هستم!ینی بیشتر شرایط ایجاب میکنه رفتار و یا شخصیتم چطور باشه!

والا الان من بیام با رفقام خیلی رسمی برخورد کنم و یا لفظ قلم، فوقش چی میگن بهم:برو بابا کونی!یا گه نخور ?

در کل تاثیر مثبت و یا منفی تو شخصیتم نداشته اما از بعضی جهات تغییر رویه دادم!

ممنون از دوست مانکن عزیز ?
اسی یه مرغ ریقو ته انبار کشتیه بیا مانکن اومده جلو شلوار راه راهش ببخش پاش بزنش زمین قربونیش کن ?
اقا خوش اومدی منور کردی ?

چه گیری دادی به اسی ?

ولش کن این بدبختو! میخوای از اینیم که هست لاغر تر و اسکلت تر بشه ?

سلام دوست عزیز خوشحالماز ورودتون و اشنایی باهات از اینکه جمعمونو قابل دیدی اومدی ممنون امیدوارم لحظات خوبی با هم داشته باشیم در مورد این اسی ملعون من به خون این تشنم ?
این ریقو رو این جور نبین این نصفش زیر زمینه اون روش در بیاد یه تنه هممونو حریفه سعی میکنم کج دار و مریض باهاش کنار بیام وگرنه میدونم زورم بهش نمیرسه ?

من هم از آشنایی با شما خوشحالم و باعث افتخارمه ?

راستیتش در مادر فاکر بودن و عوضی بود این اسی که شکی نی! لامصب با پنبه سر میبره ? ولی بازم بچه ی باحال و پایه ایه :D

یکی از بهترین دوستاییه که من داشتم و بجرات میتونم بگم یکی از ادمهاییه که حاظرم براش تا کمر به نشونه احترام خم شم و کلاه از سر برارم براش .ازش خیلی چیزا یاد گرفتم و جز بهترین دوستاییه که تو مدت فعالیتم داشتم البته من خوش شانصم چون اگه بخام اسم دوست بیارم بجرات میتونم بگم بیشتر از بیست نفر اینجا هستن که هیچ تفاوتی با دوستان حقیقی برام ندارن و از این بابت میتونم خودمو ادم خوش شانصی بدونم برای اینکه اسم کسی از قلم نیفته از ذکر اسامی خود داری میکنم
بزرگترین ارزوم کوچیکترین لبخند رو لبای این عزیزانه

باز شما پسرا گروپ شدین هندونه میدین زیر بغل هم؟؟؟؟؟؟؟؟ ? ای خدااا تو این سه سال نشد چهارتا دختر پیدا شه ما یکم خاله زنک بازی دربیاریم هندونه قاچ کنیم برا هم (dash) (dash)

0 ❤️

2016-06-26 13:23:23 +0430 +0430
khanom hana: واییییی اسکلت امتحاناتت تموووم نشد؟؟؟؟؟ پیر شدی دیگه زیره باره درسا ?

به قول عشخای خودت: «پیر شدیم ولی بزرگ نه!» ? سخ‌ترینش امرو بود، چارشمبه عاخریه. تو هم راحت چمپاتمه بزن خونه حالشو ببر درس نداری...?

jack.sparr0w: ممنون از دوست مانکن عزیز ? اسی یه مرغ ریقو ته انبار کشتیه بیا مانکن اومده جلو شلوار راه راهش ببخش پاش بزنش زمین قربونیش کن ? اقا خوش اومدی منور کردی ?

حالا اونکه سر جاش، از همدان هف هش ده تا گونی خُرما با روغن ویکس واسه خودت اوردم. ;)

angry_boy: راستیتش در مادر فاکر بودن و عوضی بود این اسی که شکی نی! لامصب با پنبه سر میبره ? ولی بازم بچه ی باحال و پایه ایه :D

عرض شود که لفظ "مادرفاکر"(motherfucker) تو فرهنگ اونوریا ینی "مادرجنده". حال اینکه طرف حساب شوخی کیری جنابالو، تنها شخص خودِ اینجانبم، نه شخص ازخدابیخبر دیگر. هرچن میشناسمت کست خل میزنه مخت نکشیده معنیش چیه بی‌منظور گفتی. فلذا به دل نمیگیرم دادا، عرض ارادت:

jack.sparr0w: یکی از بهترین دوستاییه که من داشتم و بجرات میتونم بگم یکی از ادمهاییه که حاظرم براش تا کمر به نشونه احترام خم شم و کلاه از سر برارم براش .ازش خیلی چیزا یاد گرفتم و جز بهترین دوستاییه که تو مدت فعالیتم داشتم البته من خوش شانصم چون اگه بخام اسم دوست بیارم بجرات میتونم بگم بیشتر از بیست نفر اینجا هستن که هیچ تفاوتی با دوستان حقیقی برام ندارن و از این بابت میتونم خودمو ادم خوش شانصی بدونم برای اینکه اسم کسی از قلم نیفته از ذکر اسامی خود داری میکنم بزرگترین ارزوم کوچیکترین لبخند رو لبای این عزیزانه

شرمنده میکنی داداچ. ?

مائیم که باس جلوت خم شیم، تو مراقب کمرت باش :D

1 ❤️

2016-06-26 13:43:13 +0430 +0430

خدمت داش اسکلت عرض بنمایم که…معمولاً motherfucker رو بعنوان “مادر جنده” بکار نمیبرن.بیشتر بعنوان “کسکش” و “یکه بزن” و “عوضی” بکار میبرن.

0 ❤️

2016-06-26 13:55:46 +0430 +0430
نقل از: mofo56 خدمت داش اسکلت عرض بنمایم که...معمولاً motherfucker رو بعنوان "مادر جنده" بکار نمیبرن.بیشتر بعنوان "کسکش" و "یکه بزن" و "عوضی" بکار میبرن.

_

البته به این معانی هم به کار میره. دستور زبان فوش اینگیلیسی کیریه. همونطو که لفظ Fuck در اصل “سپوختن” معنی میده ولی غالبن به معنیای غیر از اینم به کار میبرن. ولی اصل معنی کلمه motherfucker همونه داداچ

اینم ترجمه‌ش:

«این لینک» انواع ترجمه‌های لغوی دیگه‌ش تو جمله‌‌های مختلفم اورده که همگی «مادرجنده، مادرقحبه، مادر به خطا و… خلاصه ایناس»

0 ❤️

2016-06-26 14:06:14 +0430 +0430
اسکلت حشری: عرض شود که لفظ "مادرفاکر"(motherfucker) تو فرهنگ اونوریا ینی "مادرجنده". حال اینکه طرف حساب شوخی کیری جنابالو، تنها شخص خودِ اینجانبم، نه شخص ازخدابیخبر دیگر. هرچن میشناسمت کست خل میزنه مخت نکشیده معنیش چیه بی‌منظور گفتی. فلذا به دل نمیگیرم دادا، عرض ارادت:

عرض شود که ما منظورمنن از مادر فاکر همون عوضی و … بود! و چون رفیق مایی از این شوخیا باهات میکنیم. وگرنه کیرمونم حسابت نمیکردیم! ?

حالا به دل نمیگیری جای دیگت بگیری بد نیستا!!! 🙄

عرض ارادت:

همچنین!!

_

ولی من تو رو به کیرم حسابت میـکنم، ? همونطوری که عرض شد ? ?

0 ❤️

2016-06-26 14:11:39 +0430 +0430

با نظر Supergirl کاملا موافقم اینجا یه منطقه آزاده آدما میان پرسه میزنن از علایق عقده ها فانتزی ها و دوگانگیهایی ک نمیتونن ابراز کنن صحبت می کنن و بعد هیچی یه هیچی فهمیدم شهوانی خوبه واسه اینکه به من نشون داد من تنها نیستم و اونچه ک من بهش کنجکاوم و گاهی فکر میکنم گناهه رو بقیه باهاش درگیرن و فقط نمیتونیم ابراز کنن و فهمیدم شهوانی بده چون اینجا یه منطقه آزاد مجازی هست و اعتماد واسه خیلی هامون سخته شایدم همین مزیت باشه موفق باشید

0 ❤️

2016-06-26 16:55:59 +0430 +0430

اقا یکی گاز اشک اور بندازه بلکه متفرق شن ?
شوخی شوخی همو نمودین بیاین شوخی نکنین با من اگه این شوخیه ?
چهار گوشه رینگو بوسیدم حلال کنید
من دیییییییییییگه شوخی نمیکنم ?

1 ❤️

2016-06-27 12:23:37 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w اقا یکی گاز اشک اور بندازه بلکه متفرق شن ? شوخی شوخی همو نمودین بیاین شوخی نکنین با من اگه این شوخیه ? چهار گوشه رینگو بوسیدم حلال کنید من دیییییییییییگه شوخی نمیکنم ?

_

ما به هم کسشر نگیم که میزگردت رونق نمیگیره ?

0 ❤️

2016-06-27 12:37:46 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
khanom hana: واییییی اسکلت امتحاناتت تموووم نشد؟؟؟؟؟ پیر شدی دیگه زیره باره درسا ?

به قول عشخای خودت: «پیر شدیم ولی بزرگ نه!» ? سخ‌ترینش امرو بود، چارشمبه عاخریه. تو هم راحت چمپاتمه بزن خونه حالشو ببر درس نداری...?

jack.sparr0w: ممنون از دوست مانکن عزیز ? اسی یه مرغ ریقو ته انبار کشتیه بیا مانکن اومده جلو شلوار راه راهش ببخش پاش بزنش زمین قربونیش کن ? اقا خوش اومدی منور کردی ?

حالا اونکه سر جاش، از همدان هف هش ده تا گونی خُرما با روغن ویکس واسه خودت اوردم. ;)

angry_boy: راستیتش در مادر فاکر بودن و عوضی بود این اسی که شکی نی! لامصب با پنبه سر میبره ? ولی بازم بچه ی باحال و پایه ایه :D

عرض شود که لفظ "مادرفاکر"(motherfucker) تو فرهنگ اونوریا ینی "مادرجنده". حال اینکه طرف حساب شوخی کیری جنابالو، تنها شخص خودِ اینجانبم، نه شخص ازخدابیخبر دیگر. هرچن میشناسمت کست خل میزنه مخت نکشیده معنیش چیه بی‌منظور گفتی. فلذا به دل نمیگیرم دادا، عرض ارادت:

jack.sparr0w: یکی از بهترین دوستاییه که من داشتم و بجرات میتونم بگم یکی از ادمهاییه که حاظرم براش تا کمر به نشونه احترام خم شم و کلاه از سر برارم براش .ازش خیلی چیزا یاد گرفتم و جز بهترین دوستاییه که تو مدت فعالیتم داشتم البته من خوش شانصم چون اگه بخام اسم دوست بیارم بجرات میتونم بگم بیشتر از بیست نفر اینجا هستن که هیچ تفاوتی با دوستان حقیقی برام ندارن و از این بابت میتونم خودمو ادم خوش شانصی بدونم برای اینکه اسم کسی از قلم نیفته از ذکر اسامی خود داری میکنم بزرگترین ارزوم کوچیکترین لبخند رو لبای این عزیزانه

شرمنده میکنی داداچ. ?

مائیم که باس جلوت خم شیم، تو مراقب کمرت باش :D

اخیییی عزیزم حسابی چلونده شدییی پسس ? اشکال نداره زود تموم میشه راحت میشی ;)

دللللللللللللللللت بسووووزززززززه راححت نشستم همه نمره هامم اومده پاسسسسسسسم ? ?

0 ❤️

2016-11-28 20:56:11 +0330 +0330

:(

:(
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «