صفر تا صد ارضا از کون ( ارگاسم بدون دست زدن به آلت )

1402/02/07

سلام
امید وارم که حال همگی خوب باشه
امروز یک مقاله نسبتا طولانی در مورد (ارضا شدن بدون دست زدن به آلت در مردان) مینویسم که کاملا واقعی و تایید شده هست .
برای هر چیزی که در این پست یا مقاله خوندید میتونید خودتون هم در موردش بیشتر تحقیق کنید و بخونید .
موضوع ما همون طوری که از عنوان مشخص هست
صفر تا صد ارضا از کون یا ارگاسم بدون دست زدن به آلت !
این یعنی در مورد مرد ها راه و روش های دیگه ای هم به جز مالیدن و تکون دادن آلت یا تحریک مستقیم آلت برای ارضا شدن وجود داره
که اتفاقا بسیار لذت بخش تر و تجربه ی فوق العاده تری هم هست!
این پست هم به درد متاهلین میخوره ،
هم دوستانی که گی هستن حالا چه با گرایش بات چه تاپ
در کل سعی کنید از اطلاعات این پست به خوبی استفاده کنید
قطعا داشتن یه همچین تجربه ای برای هر مردی فوق العادس و یه خصوص اون دسته دوستانی که فانتزی های این چنینی و همچین علایقی رو دارن ؛)
خب اول اینکه بگم من خودم به شخصه تو سکس هایی که داشتم
حالا از اونجایی که دو جنس گرا هستم یعنی اینطوری حس میکنم
چون هم به دختر هم به پسرای باب میلم تمایل و گرایش جنسی و رابطه دارم، پارتنر های گی و باتم رو به این شیوه موفق شدم که کامل ارضا کنم :) هم دوست داشتم جدیت و صحت این داستان برام روشن شه و هم بعضی از این پارتنر هام این فانتزی رو به شدت دوست داشتن که بدون دست زدن به آلتشون ارضا شن که خب شدن ؛)
همین باعث شد در ابتدا بفهمم چی به چیه و در موردش علمی بخونم و متوجه شم به چه صورته و بعد تو رابطه هام اونارو انجام بدم
پس این تضمین رو میدم اگه درست و اصولی انجامش بدید
قطعا میتونید حس فوق العاده ای رو تجربه کنید
حالا اگه فاعلی که مفعولتو به این شیوه عاشق خودت کن
اگرم مفعولی میتونی از فاعلت بخوای به این شکل شمارو ارضا کنه
در هر صورت بدرد همگی خواهد خورد
اصل قضیه کجاست و چیه؟ اصل داستان پروستات در مردانه.
و ماجرا از این قراره که پروستات رو باید به خوبی تحریک کرد و ماساژ داد تا اون حس لذته کم کم خودشو نشون بده و اگه ادامه دار باشه و همچیز تمیز انجام شه و پیش بره به انزال ختم میشه ؛)
یعنی حس می‌کنی داری ارضا میشی حتی بدون اینکه آلتتو حتی دست زده باشی و در نهایت هم که واقعا یه لذت فوق العاده رو حس میکنی و حجم زیادی از مایع منی اضافه از بدنت خارج میشه.
من حین ماساژ پروستات مفعولم بارها دیدم آبشون اومده و ارضا شده یا حتی در حین دخول
حالا قشنگ توضیح چجوری اول پروستات رو پیدا کنید و نهایتا به چه صورت تحریک کنید تا این اتفاق بیوفته.
سوال و جواب اول
۱-چگونه پروستات را پیدا کنیم؟
پروستات یک عضو با اندازه گردو در داخل روده و درست زیر مثانه است. در اطراف مجرای ادرار ( لوله ای است که ادرار را از مثانه تخلیه می کند) پیچیده می شود. پروستات با افزایش سن بزرگ تر شده و همین پیدا کردن مکان آن را آسان تر می کند.
برای یافتن پروستات فرد می تواند یک انگشت روغنی را درون روده وارد کند، سپس کمی بر روی دیواره جلوی روده راست فشار دهد؛ در این حالت ممکن است فرد برآمدگی کمی را زیر انگشتانش احساس کند.
همچنین می توان با فشار دادن انگشتان به سمت بالا روی پوست، بین بیضه ها و رکتوم - ناحیه ای به نام پرینه - را تحریک کرد و پروستات را به صورت مستقیم تحریک کرد.

۲-چگونه برای ماساژ پروستات آماده شویم؟
ماساژ پروستات برای برخی از مردان یک عمل جنسی لذت بخش محسوب می شود. اگر می خواهید آن را امتحان کنید، برای جلوگیری از آسیب یا ناراحتی، باید موارد زیر را در نظر بگیرید:
برای جلوگیری از خراشیدگی، بریدگی یا پارگی رکتوم یا پروستات، ناخن ها را کوتاه کنید و سوهان بزنید.
قبل از انجام ماساژ پروستات، دست ها را کاملاً بشویید و خشک کنید.
مقادیر زیادی سیلیکون یا روان کننده بر پایه آب (ترجیحا بدون عطر) برای جلوگیری از آسیب یا ناراحتی رکتوم استفاده کنید.
برای محافظت بیشتر از دستکش لاتکس یا نیتریل استفاده کنید.
قبل از دریافت ماساژ پروستات - برای خارج کردن مدفوع از رکتوم - شستشو انجام دهید.
اگر هم دچار شقاق یا بواسیر هستید کلا بیخیال این داستان بشید دوستان ؛)

و اما ۳- آموزش ماساژ پروستات برای تحریک و افزایش لذت جنسی
ابتدا فرد باید مقادیر زیادی از یک مایع روان کننده را به انگشت خود آغشته کند. پوشیدن دستکش می تواند ورود به فضای روده را راحت تر کند و همچنین به دلیل نگرانی های بهداشتی نیز پوشیدن دستکش ایده خوبی است.
انگشت روغنی را وارد مقعد کنید و به آرامی روی دیواره جلوی روده راست فشار دهید.
برای اکثر افراد پیدا کردن پروستات نیاز به قرار دادن حداقل نیمه انگشت درون مقعد دارد. لمس کردن پروستات ممکن است احساس غیر عادی یا لذت بخشی ایجاد کند.
با ماساژ دادن پروستات در حرکتی مداوم که باعث ایجاد احساس لذت در فرد می شود شروع کنید. برخی افراد در حین ماساژ، خودارضایی یا تماس جنسی دیگری را انتخاب می کنند.
ممکن است فرد ارگاسم بسیار شدیدی داشته باشد یا احساسی غیرمعمول و به دنبال آن خروج مایعات از آلت تناسلی خود را احساس کند.

با دونستن تمامی این نکات میتونید یا خودتون یا از شریک جنسی یا پارتنرتون بخواید اینکارو واستون انجام بده
حتی کسایی که گی نیستن میتونن از شریکشون بخوان اینکارو انجام بده

تو دوستانی که مفعولن و گی بات هستن دوست دارن سکس با کیفیت‌ و لذت بخشی رو تجربه کنن و به خوبی ارضا شن
حتی بدون دست زدن به آلتشون و حین دخول و حتی ماساژ به اوج لذت برسن میتونن با خود منم در ارتباط باشن
در خدمت هستم

@ThisIs0day

8520 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2023-06-02 17:24:37 +0330 +0330

↩ kamyarltf88
قلق داره و اینکه باید یه مقدار رو به کیرت چیزی که داخل رودته رو خم کنی. برای بعضیا ممکنه حس ادرار داشته باشه

0 ❤️

2023-06-02 17:32:40 +0330 +0330

↩ kamyarltf88
خب اینم عادیه بخاطر حرکات دودی شکل رودس. چون یه چیزی داخلشه.

0 ❤️

2024-04-28 02:25:33 +0330 +0330

هر کاری کردم نتونستم راه حل بهتری هست

0 ❤️

2024-04-28 03:49:34 +0330 +0330

حیف مشهدی، وگرنه یه کون خوب در خدمتت بود

0 ❤️

2024-04-28 09:56:54 +0330 +0330

نشد که نشد

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «