تصاویری از شمایل علی بن آب طالبی

1395/02/04

ایشان علی بن آب طالبی،وحشی ترین موجود روی زمین هستند که به حیدر گراز هم مشهور هستند 😁

پ ن:تصویر دوم از سایت مهدی میر آخورلو اقتباس شده است.

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-23 07:52:59 +0430 +0430
نقل از: majidxxx30 بی شرفای آشغال اگه علی. پدرو پدرجدای کثیف. شمارو کشته بود حروم زاده هایی مث شما رو نمینداختن که بعدا ب کسی که این همه عاشق داره و فیلسوف آلمانی بخاطر خوندن ی کم از زندگیش مسلمون شده توهین کنین

فیلسوف آلمانی مسلمان شد؟! 🙄 حالا این فیلسوف کی هست؟امیدوارم که از بسیجی-تخم جن های فرا مرزی نباشه.همچنین که من مطمئنم که اجداد تو را علی بوفالو کشته و تو رو هم به اسارت برده و تو کونت گذاشته که مثل سگ از صاحبت دفاع میکنی ?

4 ❤️

2016-04-23 07:59:20 +0430 +0430
نقل از: sukhoi جالب اینجاست بیشتر فقط این کون بچه های زیر 19 سال میان از علی دفاع میکنن

اینا همشون تو مسجد توسط آخوندا خفت میشوند و حسابی تو کونشون ریخته میشه و پاره میشوند و بخاطر اینکه کسی نفهمه که کونی هستند،برای آخوندا ماله کشی و خایه مالی میکنند ?

6 ❤️

2016-04-23 08:07:40 +0430 +0430
نقل از: Mamad_885 مگه این اعمه بزرگوار ننتو گاییدن ک انقد متنفری ازشون؟!!! 900 نفرو اسیرو گردن زده نازه شصتش . هر چقد از اعراب گردن بزنی کمه پدره کسکشه تورو ک گردن نزده انقد توهین میکنی کیرم تو این حکومت و سرانش ک با کاراشون ریدن ب اعتقادات و ارزشا و ی مشت کیر مغز و ب اصطلاح روشن فکر مث شمارو پس انداخته کیرم تو افکارت کم کسشر بگو

نمونه یک مسلمان وحشی و بی فکر…فعلن که من ننه همه مسلمونا رو گاییدم.ائمه هم که همشون به گا رفتند 🙄 تو که انقد خواهان کیر ائمه برای کس مادرت هستی،چطور جنایات علی بن آب طالبی را در ری،فارس،کرمان و استخر را توجیه میکنی؟؟؟

3 ❤️

2016-04-23 08:15:12 +0430 +0430

شاید شما اعتقادی به این چیزا منداشته باشین ولی اینا ارزشهای یه سری ادماست . من به شخصه توهین به ارزش های دیگرانو درست نمیدونم

0 ❤️

2016-04-23 10:43:42 +0430 +0430
نقل از: شاش باز

عکس لو رفته از محمد(ص) زنباز که با خدیجه (جنده) در حال رفتن به معراج است ?

4 ❤️

2016-04-23 11:03:57 +0430 +0430

لعنت خدای یکتا بر شما سعودی ها و بر شما یهودی ها.
به اذن خدا و همانگونه که حضرت امام خامنه ای حفظه الله فرمودند اسرائیل 25 سال اینده را هیچوقت نخواهد دید.
شما به پایان عمر و حکومت خود رسیده اید.
اسلام پیروز است و ما جونان شیعه و انقلابی و حزب اللهی بزودی بر پیکر شما یهودی ها خواهیم شاشید. ان شا الله

1 ❤️

2016-04-23 11:16:19 +0430 +0430

خدایا مر دم از خنده 🙄 🙄 آب طالبی 🙄 🙄

1 ❤️

2016-04-23 12:29:26 +0430 +0430
نقل از: gay bushehr لعنت خدای یکتا بر شما سعودی ها و بر شما یهودی ها. به اذن خدا و همانگونه که حضرت امام خامنه ای حفظه الله فرمودند اسرائیل 25 سال اینده را هیچوقت نخواهد دید. شما به پایان عمر و حکومت خود رسیده اید. اسلام پیروز است و ما جونان شیعه و انقلابی و حزب اللهی بزودی بر پیکر شما یهودی ها خواهیم شاشید. ان شا الله

بسیجی تخم آخوند پیرو خایه منی…تا الان هم کونت به اندازه سوراخ مادرت گشاد شده که من به کل ائمه شاشیدم.اسرائیل آنقدر قدرت داره که شما مزدوران پیرو کیر امام حتی نمیتونید سرش رو هم بگیرید چه برسه که بخواهید بجنگید.تا 25 سال دیگه فقط چند تاخواهر و برادر اضافه گیرت میاد 🙄 تو که عرب پرستی و منتظر پیروزی اسلام هستی،برو به بیابان های عربستان و همونجا به عربا کون بده تا کمتر خارش بگیری ? انقدر آخوندا در مغز شما ریدند که فکر میکنید که هر کس مخالف اسلام بود،اسرائیلی است و تا سرگرم دشمن فرضی شوند ولی نمیدانند یهودیت نیز یک گوه دیگر مانند اسلام است

6 ❤️

2016-04-23 12:37:47 +0430 +0430

جقی عزیز اینجا سایت سکسیه نه سایت سیاسی و علمی تخیلی که عکس خاطرات مامانتو میذاری!

0 ❤️

2016-04-23 12:45:56 +0430 +0430
نقل از: MrCocks جقی عزیز اینجا سایت سکسیه نه سایت سیاسی و علمی تخیلی که عکس خاطرات مامانتو میذاری!

کونی عزیز و پیرو کیر رهبری…اینجا بخش دینیه.فکر کنم بدجوری زیر آخوندا پاره شدی که عکس مولای موتقیان را با مامانت اشتباه گرفتی ?

4 ❤️

2016-04-24 11:40:53 +0430 +0430

موفق باشید.

0 ❤️

2016-04-24 15:35:34 +0430 +0430
نقل از: gay bushehr لعنت خدای یکتا بر شما سعودی ها و بر شما یهودی ها. به اذن خدا و همانگونه که حضرت امام خامنه ای حفظه الله فرمودند اسرائیل 25 سال اینده را هیچوقت نخواهد دید. شما به پایان عمر و حکومت خود رسیده اید. اسلام پیروز است و ما جونان شیعه و انقلابی و حزب اللهی بزودی بر پیکر شما یهودی ها خواهیم شاشید. ان شا الله

بسیجی کون نشور کون پشم کون باقالی کون کثیف؛تو کونی همجنسگرای بسیجی میدونی اگه به عنوان لواط بگیرنت از کیون کثیفت آویزون میشی؟حالا هی بگو لبیک یا خایه منی یا بگو کونم فدای کیر رهبر و در مورد کس شعر و توهمات آخرت باید بگم که جمهوری اسهالی نابود است.مطمئن باش وقتی حکومت رو عوض کردیم شما بسیجی های گوزو رو تبعید میکنیم به فلسطین سرزمین اجدادیتون.
پشم اللهی بسیجی ریدی اونم به قبر محمد صد در کل فعلا کل دنیا داره میشاشه و میرینه تو دین اسهال

3 ❤️

2016-04-26 12:30:55 +0430 +0430

با سلام و احترام. بنده نه بسیجی ام نه حزب اللهی، من یه انسانم ک طبق حقوق اولیه بشر حق دارم و میتونم به انتخاب خودم به یه آئیین، دین، مذهب و هر چیزی اعتقاد داشته باشم. با نهایت احترام و به دور از کینه و نفرت، با توجه به اینکه اسلام نزدیک 1 میلیارد پیرو داره و چندین میلیون انها شیعه هستن و اکثریت شیعیان ایرانی هستن، درخواست میکنم لااقل به عقاید هم وطنان خودتون احترام بذارید حتی اگه از نظرتون مسخره ترین و کثیف ترین اعتتقادات باشه حداقل پایند به حقوق بشر و قوانین دموکراسی باشین. انتقاد به هر دینی جدا از توهین و افتراست.

بد نیست اینجا شما رو به خوندن این داستان تاریخی دعوت کنم:

محمدبن علی بن الحسین (ع)، پیشوای پنجم شیعیان جهان که لقبش «باقر» است، باقر یعنی شکافنده. به آن حضرت «باقرالعلوم» می گفتند، یعنی شکافندۀ دانشها.

روزی مردی مسیحی، به صورت سخریه و استهزاء، کلمه ی باقر را تصحیف کرد به کلمه ی « بقر» _ یعنی گاو _ به آن حضرت گفت: «انت بقر» یعنی تو گاوی.
امام با کمال سادگی گفت: نه، من بقر نیستم من باقرم.
مسیحی: «تو پسر زنی هستی که آشپز بود .»
_ «شغلش این بود، عار و ننگی محسوب نمی شود.»
_ «مادرت سیاه و بی شرم و بد زبان بود.»
_ «اگر این نسبت ها که به مادرم می دهی راست است، خداوند او را بیامرزد و از گناهش بگذرد. و اگر دروغ است، از گناه تو بگذرد که دروغ و افترا بستی.»

مشاهده ی این همه حلم، از مردی که قادر بود همه گونه موجبات آزار یک مرد خارج از دین اسلام را فراهم آورد ، کافی بود که انقلابی در روحیۀ مرد مسیحی ایجاد نماید، و او را به سوی اسلام بکشاند.
مرد مسیحی بعداً مسلمان شد.

“نقل از بحارالانوار ، جلد 11، حالات امام باقر، صفحه 83”

در ضمن اگه من یا امثال من اینجا هر غلطی میکنیم پای خودمون و غریزمون و گرایش جنسیمون هست نه پای اعتقاداتمون. اسلام به ذات خود ندارد هیچ عیبی، هر چه هست از مسلمانی ماست. با احترام.

_ دوسدار (خطا کار ) مولا علی (ع)

0 ❤️

2016-04-26 13:22:51 +0430 +0430

هم اونی که این مطالب رو میزاره هم اونی که جواب میده هر دو احمقن . اگه دنبال کوس وکیر هستین چرا از اعتقادات حرف میزنین . برین کونتون رو بدین .

0 ❤️

2016-04-26 13:43:08 +0430 +0430
نقل از: eliya1996 با سلام و احترام. بنده نه بسیجی ام نه حزب اللهی، من یه انسانم ک طبق حقوق اولیه بشر حق دارم و میتونم به انتخاب خودم به یه آئیین، دین، مذهب و هر چیزی اعتقاد داشته باشم. با نهایت احترام و به دور از کینه و نفرت، با توجه به اینکه اسلام نزدیک 1 میلیارد پیرو داره و چندین میلیون انها شیعه هستن و اکثریت شیعیان ایرانی هستن، درخواست میکنم لااقل به عقاید هم وطنان خودتون احترام بذارید حتی اگه از نظرتون مسخره ترین و کثیف ترین اعتتقادات باشه حداقل پایند به حقوق بشر و قوانین دموکراسی باشین. انتقاد به هر دینی جدا از توهین و افتراست.

محمدبن علی بن الحسین (ع)، پیشوای پنجم شیعیان جهان که لقبش «باقر» است، باقر یعنی شکافنده. به آن حضرت «باقرالعلوم» می گفتند، یعنی شکافندۀ دانشها.

روزی مردی مسیحی، به صورت سخریه و استهزاء، کلمه ی باقر را تصحیف کرد به کلمه ی « بقر» _ یعنی گاو _ به آن حضرت گفت: «انت بقر» یعنی تو گاوی.
_ «اگر این نسبت ها که به مادرم می دهی راست است، خداوند او را بیامرزد و از گناهش بگذرد. و اگر دروغ است، از گناه تو بگذرد که دروغ و افترا بستی.»

مشاهده ی این همه حلم، از مردی که قادر بود همه گونه موجبات آزار یک مرد خارج از دین اسلام را فراهم آورد ، کافی بود که انقلابی در روحیۀ مرد مسیحی ایجاد نماید، و او را به سوی اسلام بکشاند.

در ضمن اگه من یا امثال من اینجا هر غلطی میکنیم پای خودمون و غریزمون و گرایش جنسیمون هست نه پای اعتقاداتمون. اسلام به ذات خود ندارد هیچ عیبی، هر چه هست از مسلمانی ماست. با احترام.

یه مدتیه ساندیسخورا و مزدورا یاد گرفتن هی میگن من نه بسیجی هستم نه فلانم ولی بیاین به اسلام احترام بگذارید :))))))

خیلی خنده دارین شماها واقعا !!

مدتها پیش توی هندوستان مردمی بودند که اعتقاد داشتن وقتی مردی میمیرد زنش را هم کنارش باید دفن کرد تا روح آن مرد به آرامش برسد. بیاید به عقاید همه احترام بگذارید کاری نداشته باشید که چقدر احمقانه ست فقط احترام بگذارید ! آفرین ! اصلا هم به این فکر نکنید که کی بسیجیه کی حزب الهی یا کی مزدوره ! فقط احترام بگذارید آفرین ! :)))))

5 ❤️

2016-04-26 20:01:40 +0430 +0430
نقل از: rezariza61
نقل از: eliya1996 با سلام و احترام. بنده نه بسیجی ام نه حزب اللهی، من یه انسانم ک طبق حقوق اولیه بشر حق دارم و میتونم به انتخاب خودم به یه آئیین، دین، مذهب و هر چیزی اعتقاد داشته باشم. با نهایت احترام و به دور از کینه و نفرت، با توجه به اینکه اسلام نزدیک 1 میلیارد پیرو داره و چندین میلیون انها شیعه هستن و اکثریت شیعیان ایرانی هستن، درخواست میکنم لااقل به عقاید هم وطنان خودتون احترام بذارید حتی اگه از نظرتون مسخره ترین و کثیف ترین اعتتقادات باشه حداقل پایند به حقوق بشر و قوانین دموکراسی باشین. انتقاد به هر دینی جدا از توهین و افتراست.

یه مدتیه ساندیسخورا و مزدورا یاد گرفتن هی میگن من نه بسیجی هستم نه فلانم ولی بیاین به اسلام احترام بگذارید :))))))

مدتها پیش توی هندوستان مردمی بودند که اعتقاد داشتن وقتی مردی میمیرد زنش را هم کنارش باید دفن کرد تا روح آن مرد به آرامش برسد. بیاید به عقاید همه احترام بگذارید کاری نداشته باشید که چقدر احمقانه ست فقط احترام بگذارید ! آفرین ! اصلا هم به این فکر نکنید که کی بسیجیه کی حزب الهی یا کی مزدوره ! فقط احترام بگذارید آفرین ! :)))))

این تاپیک برای بسیجیای پنهان کار ساخته شده

2 ❤️

2016-04-26 20:06:04 +0430 +0430

4 ❤️

2016-04-26 20:56:04 +0430 +0430
نقل از: jamaljamalrahi هم اونی که این مطالب رو میزاره هم اونی که جواب میده هر دو احمقن . اگه دنبال کوس وکیر هستین چرا از اعتقادات حرف میزنین . برین کونتون رو بدین .

عاغای حمال(جمال) بسیجی مفعول...تو که خودت بی احترامی میکنی،چرا انتظار احترام داری؟چرا در شهوانی آگهی میزنی که کیر برای کونت جور کنی؟تو که مشهد مقدس هستی،برو زیارت رضا کفتر و از او درخواست کن تا چنان بکنتت که سوراخت به اندازه لایه اوزون گشاد بشه ?

4 ❤️

2016-04-27 09:00:08 +0430 +0430
نقل از: sukhoi
نقل از: rezariza61

این تاپیک برای بسیجیای پنهان کار ساخته شده

دقیقا درست گفتی.
پستت عالی بود مرسی

1 ❤️

2016-04-27 10:25:01 +0430 +0430

خجالت بکشید . از مدیرت محترم سایت میخام که این تاپتیکو ببنده . یه عده بیجنبه اومدن . یکی خوبه عکس خودتونو بزاره مسخره کنه . بعدش این عکس فتوشاپیه . شما به ائمه و پیامبران چیکار دارید ؟ سایت رو خراب نکنید .

0 ❤️

2016-04-27 10:32:34 +0430 +0430

کیر ب وجنات اون عمر کسکش و مریداش بره
ب قول شاعر
روحانی با تمام اون کلیداش
بره تو کون عمر و مریداش
یا در جایی دیگر شاعر میفرماید
مولا علی نهج البلاغه دارد
عمر ب کون دادن علاقه دارد
بر اولی و دومی و سومی تا قیام قیامت لعنت
بر دشمن مرتضی علی لعنت

0 ❤️

2016-04-27 11:04:07 +0430 +0430

ببین داشی من خودم خیلی پا بند این چیزا نیستم ولی تو از مغز کپک زدت استفاده کن اون موقع عکس رنگی اونم این شکلی کجا بود خیلی نادونی خیلی

0 ❤️

2016-04-27 11:07:54 +0430 +0430

حداقل اگه با این علی و … اعتقاد ندارید به اهورا مزدا که اعتقاد دارید و قبول دارید که میفرماید : گفتار نیک پندار نیک کردار نیک راه در جهان یکی است و ان راه راستیس . اینو که نمیتونید دروغ و کذب تلقی کنید !!!

0 ❤️

2016-04-29 19:50:43 +0430 +0430
نقل از: fltv خجالت بکشید . از مدیرت محترم سایت میخام که این تاپتیکو ببنده . یه عده بیجنبه اومدن . یکی خوبه عکس خودتونو بزاره مسخره کنه . بعدش این عکس فتوشاپیه . شما به ائمه و پیامبران چیکار دارید ؟ سایت رو خراب نکنید .

تو خجالت بکش که پیرو کون پشم کرار هستی!فکر کردی مدیریت سایت مثل حکومت اسهالیه که از هرچی خوشش نیاد،اونو از بین ببره؟…تخم آخوند…عن اسهالی روی سر مبارکت…آلتم در مقعدت!!فکر کردی زمان علی بن آب طالبی دوربین بوده؟این عکسا از عکس نقاشی شده از او،شبیه سازی شده اند.شاید در واقعیت گاو تر از این عکسا هم باشه…

5 ❤️

2016-04-29 20:00:19 +0430 +0430
نقل از: علی شور ببین داشی من خودم خیلی پا بند این چیزا نیستم ولی تو از مغز کپک زدت استفاده کن اون موقع عکس رنگی اونم این شکلی کجا بود خیلی نادونی خیلی

عاغای علی شور یا بهتره بگم علی بی شعور 🙄 نمیفهمی که این عکس شبیه سازی شده از عکس اصلی امام است که در این تاپیک قرار داده ام لینک

3 ❤️

2016-05-07 13:32:51 +0430 +0430

doste aziz ba kamale ehteram kire hame bachehaye shahvani to kose nanat kos kesh pedar be eghayede mardom chikar dari koni bad zat male ke harom zadei daste khodet nis harki tarafdare hazrate alie in kos kesho fosh bede ta dighe az in goha nakhore

0 ❤️

2016-05-07 13:59:19 +0430 +0430
نقل از: peymankharkir3
نقل از: zojhashari doste aziz ba kamale ehteram kire hame bachehaye shahvani to kose nanat kos kesh pedar be eghayede mardom chikar dari koni bad zat male ke harom zadei daste khodet nis harki tarafdare hazrate alie in kos kesho fosh bede ta dighe az in goha nakhore

مردک بی شعور بی سواد هر عقیده و اعتقادی درسته؟؟؟؟؟ نباید نقد کنی ؟؟؟؟اگر 50 میلیون نفر هم به یک عقیده احمقانه اعتقاد داشته باشن ، باز اون عقیده احمقانه هست .تایپیک منو درباره احترام به عقاید بخون

این نقد نیس کس کش بی احترامیه کونی بد زات حیف که دستم بهت نمیرسه وگرنه جوری میکردمت تا دیگه نقد الکی نکنی

0 ❤️

2016-05-11 09:27:12 +0430 +0430
نقل از: B13_U سلام

ناموسا قضیه چیه خخخخخ میای عکس میزاری توهین میکنی

خب راه های دیگ ای هم هست برای انتقام گرفتن یا … چمیدونم چه مرگته

ولی در کل عکسی که گزاشتی خیلی ک.ی.ر.ی بود

نتایج نشان داده که نصفه مسلمونای ساکن شهوانی با دیدن این عکس ها بدجوری دچار کونسوزی میشوند.من این نتایج را از مهبل مادرت در آوردم جیگرر ?

3 ❤️

2016-06-02 18:44:23 +0430 +0430
نقل از: fltv حداقل اگه با این علی و .. اعتقاد ندارید به اهورا مزدا که اعتقاد دارید و قبول دارید که میفرماید : گفتار نیک پندار نیک کردار نیک راه در جهان یکی است و ان راه راستیس . اینو که نمیتونید دروغ و کذب تلقی کنید !!!!!!!!!!

مردک دبنگ! اهورامزدا!؟؟ قرن بیست و یکمه، خجالت بکش!

2 ❤️

2016-06-02 18:56:36 +0430 +0430

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 (erection) (erection)

1 ❤️

2016-06-24 17:41:47 +0430 +0430
نقل از: satartala حیوون آشغال مادرت به عزات بشینه کثافت توهین به مقدسات پاک مسلمونا و اسلام ناب محمدی نکن ......درود بر ولایت پاک علی ابن ابی طالب لعنت خدا بر دشمنان اسلام و هرزه های کونی مثل تو و مادر و پدر و اجداد تو

دوست عزیز شمایی که ناراحت میشی کسی به اسلام توهین بکنه بهت برمیخوره میگی چرا به عقاید دیگران که واسشون قابل احترامه توهین میکنید من هم از شما پرسشی دارم؟؟؟؟ شما وآخوندهای نامحترم که اصرار دارید به عقایدتون احترام گذاشته بشه آیا به عقاید دیگران احترام گذاشتید؟؟ چرا به عقاید بهایی ها توهین میکنید ومیگید فرقه ضاله و دین انگلیسی خب هرچی باشه عقاید یک عده انسانه چرا احترام نمیگذارید؟؟؟ چرا باید فقط به عقاید شما احترام گذاشته بشه وبه عقاید دیگران توهین بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «