DickEnds - کصخل حواست هست؟ داری کیرتو می‌کنی تو کونم!

1403/02/05

تاپیک جدیه ولی برا خشک و خالی نبودن یه سری کسشعر اون وسط مسطا گذاشتم حوصله‌تون سر نره، قطعاً گیف‌ها ارتباط خاصی با محتوا نداره‌.
وقتی آدما به هوش خودشون شک نمی‌کنن و روی صندلی همه‌چی دون نشستن موقعیت‌هایی مثل مثال‌های پایین رو‌ خواهیم دید؛ یکم طنز چاشنی کار شده اما باور کنید دیدم که میگم! از ساده و پیش‌پا افتاده‌ترین‌ها شروع می‌کنم تا پیشرفته‌هاش:

۱.

• من دیروز دوست دخترمو از کون کردم و اونقدر غرق لذت بود که شش بار squirt شد و بعدش کل روز رو شارژ بود… رفیقمم امروز زیاد رو مود نیست بذار یکم سرحالش کنم…
  • آهای کصخل خان حواست هست؟ داری کیرتو می‌کنی تو کونم!

۲.
    روز تولد مریم می‌دونه امروز تولدشه. دوستاش براش تو ‌اتاق پشتی یه سورپرایز کوچولو آماده کردن، از جو‌ مشخصه که یه چیزی هست ولی کسی چیزی نمی‌گه و یجورایی همه دارن نقششون رو بازی می‌کنه تا زحمت سورپرایزکننده‌ها و شادی مریم خراب نشه‌. اینجا قهرمان وارد میشه:
  • ینی تا الان نفهمیدید تولد مریمه و تو اون اتاق برنامه هست؟
  • نه کصخل خان! منتظر بودیم توی یبس بیای روشنمون کنی!

۳.
    یه زوج طی سال‌ها زندگی به این نتیجه رسیدن که می‌تونن رابطه گرمشون رو ادامه بدون و گاهی هم یه شیطنتایی بکنن و در برابر طبیعت تنوع طلبشون مقاومت نکنن. برای گرفتن تأییدیه، یا برای به اشتراک گذاشتن تجربه‌شون تاپیک می‌ذارن تو شهوانی… قهرمان وارد میشه: از نظر اون بی ارزش و کثیفن کسایی که احترام نمی‌ذارن به چارچوب‌های اجتماعی و زناشویی که قرن‌ها در زندگی بشر حاکم بوده و همواره شکسته شده…
  • براتون متاسفم، پیمان زناشویی مقدسه، گند زدین به همه چی، جمع کنید از این دنیا رخت ببندید و برید که چشممون بهتون نخوره.
  • کصخل خان از خودت یبار پرسیدی چرا همش زیر همچین پستایی کامنت می‌ذاری؟ چرا همش این نوع عناوین رو باز می‌کنی و تا ته می‌خونی؟ چرا اینقدر برا خود نکبتت هم جذابه؟ با خودت پرسیدی شاید داری اشتباه می‌کنی؟ هیچ به ذهنت خطور نکرده شبیه اونایی هستی که گالیله رو خواستن بکشن چون خلاف کتاب مقدس گفته بود زمین گرده؟

۴.
    یه دختری یا یه پسری حشرش زده بالا گفته خب بذار یه تاپیک بزنم و حشرمو به اشتراک بذارم. حالا یا مجرده یا متاهله، یا سکس داره یا نداره. یه داستان می‌نویسه، یا چندتا عکس آپلود می‌کنه… بهرحال به روش خودش که ممکنه خیلی هم هوشمندانه نباشه سعی می‌کنه تاپیک خوبی بسازه و برای تأثیرگذاری بیشتر میگه واقعیه داستانم. قهرمان قصه دوباره تیزهوشانه وارد عمل میشه:
  • ترشحات ذهن یه کصخل جقی… باز یه جقی کسشعر نوشت… جق مغزتو داغون کردن…
  • کصخل خان! تو واقعاً فکر می‌کنی تنها کسی هستی که متوجه شده این داستان ساختگیه؟ هوش اون آدم همونقدر بوده، واکنش نشون نده خودش متوجه میشه تاپیکش ضعیف بوده. شاید اون آدم تو موقعیت آسیب‌پذیریه، شاید بابت کسشعر تو اکانتشو ‌پاک کنه، شاید بشینه گریه کنه! عقده‌ای! برو خودتو درمان کن جای اینکه بیای خودتو باهوش نشون بدی و روان مریضت رو اینجا تخلیه کنی! چرا آدما نباید از دست ذهن عقده‌ای تو آسایش داشته باشن و بتونن خودشونو ابراز کنن؟

۵.
    یه پسری همجنس‌گراست. حالا یا اینطوری به دنیا اومده، یا تجربه تجاوز داشته و روی روانش طوری تاثیر گذاشته که تروماش رو‌ مدام تکرار کنه یا هر دلیل پیچیده‌ای که در فهم من و تو نمی‌گنجه. الان این چیزیه که هست، در حال حاضر این چیزیه که تونسته باشه. با بدن خودش کون میده، آزادی کسی رو نمی‌گیره. تو دنیایی که همیشه از ابرازش خودش واهمه داشته و ترس دائمی ترد شدن بیخ گوشش بوده، یه شهوانی رو پیدا کرده که بتونه بیاد یه اکانت ناشناس بزنه و خودشو ابراز کنه. وقتی تاپیکی می‌ذاره قهرمان دوباره پیداش میشه:
  • کونیا آبروی هرچی مرده بردن… کاش نسلتون منقرض بشه… اه هرجا رو نگاه می‌کنی کونی ریخته… ابنه‌ای بدبخت تو اگه آدم بودی کونی نمیشدی حالا داری رو داری می‌کنی واسه من… کون خوک از کون تو تمیزتره… حتی حیوونا هم این کارو نمی‌کنن…
  • کصخل خان، تو اگه بدت میاد زیر این تاپیکا چیکار می‌کنی؟ چرا فقط سرت تو این تاپیکاست؟ چرا نمی‌ذاری این رنج‌کشیده‌ها یه جا که تاپیک خودشونه رو واسه خودشون داشته باشن؟ تو خوشت نمیاد، به درک! نبین، رد شو برو، عنوان تاپیک مشخصه، عنوان داستان مشخصه کلیک نکن! چرا اینجا هم سرکوب می‌کنی؟ چرا یه لحظه اون حباب عقل کل نمی‌ترکه روی سرت؟ چرا دست از سر آدمای رنج‌کشیده برنمی‌داری؟ مگه خودتم از حقارت رنج نمی‌بری، چرا نمی‌ری یه فکری به حال روتن رنجور خودت بکنی؟

بنویس برام، از رنج‌هایی که خودت کشیدی از دست قهرمانا، از رنج‌هایی که شاهدشون بودی، برام بنویس!
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-04-24 20:35:45 +0330 +0330

من مگامن هستم
(در کنج نشسته و با خود گریه میکند و میگوید من عن هم نیستم!!)

2 ❤️

2024-04-24 20:50:02 +0330 +0330

حرفات منطقی بود. اثر گذار بود برام 👍🏻

1 ❤️

2024-04-24 20:51:53 +0330 +0330

عجب

0 ❤️

2024-04-24 21:03:43 +0330 +0330

↩ wrecked_erny
منم بگا من هستم فقط بگا میرم

2 ❤️

2024-04-24 21:31:06 +0330 +0330

الان مشکل دقیقا کجاست؟هر کسی که محتوایی منتشر میکنه باید تحمل کامنت های مخالف و ناخوشایند رو هم داشته باشه چون خودش رو در معرض قضاوت دیگران قرار میده. حالا اگه کامنت منفی دوس نداره خب بلاکشون کن بره.

1 ❤️

2024-04-24 21:49:48 +0330 +0330

خلاصه تاپیک:سرتون توی کون خودتون باشه😸

1 ❤️

2024-04-24 22:19:31 +0330 +0330

↩ wrecked_erny
😂 😂 😂

0 ❤️

2024-04-24 22:19:56 +0330 +0330

↩ Cruelwarriorrking
ممنون از کامنتت 🌹

0 ❤️

2024-04-24 22:26:33 +0330 +0330

↩ hojabr
مشکل اینجاست که رفتار رفتار نادرستیه. من بلدم چطور در برابر این رفتارا از خودم محافظت کنم. حرف اینه که وقتی من نوعی می‌دونم چیزی درونم داره منو آزار میده نرم اونو فراکنی کنم رو بقیه. یه تاپیک تلنگریه برای خود من و بقیه که خیلی راحت و غیرمسئولانه کامنت نذاریم.

اگر اینطور باشه که می‌تونیم بگیم مثلاً دربرابر آزار چشمی سکوت کنیم. حالا که دختریم و خوشگل اومدیم بیرون مرده حق داره با نگاهش ما رو حامله کنه. ما دوست نداریم به نگاهش بی توجهی کنیم!

من نمی‌گم با این تاپیک همه چی گل و بلبل میشه ولی حداقل اعتراضم، گله‌ام رو نسبت به این موضوع بیان کردم. چرا باید یه نفر به خوذش اجازه بده کامنت تحقیر آمیز و توهین آمیز بذاره صرفاً به این توجیه که طرف اومده تاپیک گذاشته و خودشو ابراز کرده ؟

0 ❤️

2024-04-24 22:26:50 +0330 +0330

↩ Parinaz_
قربون دهنت 😂

1 ❤️

2024-04-24 23:21:43 +0330 +0330

ببین بنظر من چیز های درست و نرمال باید عنوان بشن و فرد یا باید در خفا کار خودشو انجام بده ، یا باید کامنت های مخالف رو بپذیره.
به عبارت درست تر : هر کی خربزه میخوره پای لرزش هم میشینه

1 ❤️

2024-04-24 23:26:38 +0330 +0330

↩ thani amir kabir
روند فعلی همینه و روند غلطیه.خوبه آدم بلد باشه از خودش محافظت کنه اما لزومی نداره ساکت باشه‌. اعتراض کردن خیلیا رو عقب میرونه. کم کم به خودشون جرات نمیدن هر وقت دوست داشتن بیان خودشونو خالی کنن‌. کم کم… کم کم…

1 ❤️

2024-04-25 07:17:12 +0330 +0330

↩ Dick Ends
از خیلی لحاظ درست میگی .
نمیدونم واقعا…

1 ❤️

2024-04-25 09:10:22 +0330 +0330

↩ ammmmiiinnn2020
ما ز گاییم و بگا می‌رویم

0 ❤️

2024-04-25 09:10:49 +0330 +0330

↩ ammmmiiinnn2020
ما ز گاییم و بگا می‌رویم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «