هات وایف ساناز (۲)

1403/02/03

مدتی از اون مهمونی و اون شب گذشته بود
رفتار ساناز یکم تغییر کرده بود و عجیب بود ازشم میپرسیدم میگفت خودت میفهمی.
بعد اون قضیه علی و دیگه ندیده بودیم ولی براش توضیح داده بودیم که اون شب اوکی بود و مشکلی نیست باباتش.
ساناز میدونست من از دیدن لذتش و کرم ریختنش خیلی تحریک میشم و خوشم میاد، نزدیک اخر هفته بود و ساناز وقت لیزر گرفته بود و ناخاناشو قرار بود درست کنه و مژه بزاره و موهاشو درست کنه ازش میپرسیدم چه خبره یا بگو منم اماده شم و به خودم برسم میگفت میفهمی عزیزم و دیگه چیزی نمیگفت‌ من هی میپرسیدم و اون هی چیزی نمیگفت.
خلاصه تو فکرم بود که یا تولد دعوتیم یا یه سکس خفن داریم.
۴شنبه بود که من خونه بودم و خودش رسید خیلی خوشگل و تمیز شده بود ناخنتش هم دستش هم پاهاش فرنچ کرده بود و خیلی خوردنی شده بود موهاش و مژه هاشم خیلی نازش کرده بودن و دیگه نمیشد صبر کرد شروع کردیم یه سکس اروم و رمانتیک که اخراش در گوشم گفت:بابا جون
گفتم :جان
گفت: از دیدن ارضای من و حشریت من و خراب بازی من خوشت میاد؟
گفتم اره خیلی
گفت برات یه سوپرایز دارم که امیدوارم دوس داشته باشی و خودم خیلی روش کار کردم
گفتم چی
گفت صبر کن میفهمی فقط بدون من بخاطر تو و اینکه صورت تورو تو اون حالت فوق حشر و ارضا ببینم دوس دارم اینکارو بکنم
بعدم سکس و ادامه دادیم و بقل هم ارضا شدیم و خوابیدیم ساناز فرداش رفت سر کار و قرار بود زود بیاد
وسطای ظهر بهم گفت شب مهمون داریم من گفتم کی گفت علی
گفت که علی فکر کردم که سوپرایز امشبش یه چیزی بین سکس سه نفره و یا کرم ریختنشه ولی گفت میریم بیرون یه دور میزنیم و برمیگردیم راجب اون شبم باهاش صحبت میکنیم سو تفاهم نشه براش
گفتم اوکی
شب شد و این دفعه علی امید دنبالمون و رفتیم دور زدیم اولش سر سنگین بودیم بعد هم من هم ساناز سر صحبت و باز‌کردیم و اونم کم کم اوکی شد و گفتیم و خندیدیمو شام سبک خوردیم و رفتیم سمت خونه که مارو بزاره
ساناز تعارف زد که حتما بیا بالا یه چایی چیزی بزن منم دیدم اصرار میکنه ساناز اصرار کردم و راضی شد
ماشین و پارک کرد و رفتیم بالا نشستیم و یه چایی ریختم و خوردیم ساناز گفت من میرم تو اتاق تا سوپرایزتو بیارم عشقم و وایسا تا بیارم منم گفتم باشه عشقم
رفت تو اتاق و در بست این وسطم من با علی حرف زدم و گفتیم و خندیدیم یه ۱۰ مین طول کشید و گفتم سانازنمیخوای بیاری سوپرایز مارو گفت دارم میارم صبر کن
بعد چند دقیقه در اتاق باز شد و من و علی چشممون به ساناز افتاد و پشمامون ریخت من شوکه شوک بودم
ساناز با یه لباس فانتزی خفن و ارایش سکسی و پاشنه بلند وایساده بود و من فقط نگاش میکردم اومد وسطمون نشست و بایه دستش من و با دست دیگش علی و کشید سمت خودش و من نگاه کرد گفت: عشقم میخوام پارم کنید میخوام زنتو با دوستت جوری بکنی نفسش بالا نیاد میخوام چشمای خمارتو ببینم بعد صورتشو از نزدیک صورت من برد سمت علی و گفت جلو شوهرم من و جر بده فقط هر مدلی اون گفت منو بگا.
من کیرم داشت میترکید و از طرف دیگه میخواستم خیلی بد ساناز و بکنم داشت روح‌ وحشیم و قلقلک میداد
بعد پاشد رفت و تو بغل علی و رفت تو بغلش و من و نگاه میکرد علی هنوز ریکشن خاصی نداشت بعد ساناز گفت چیه نکنه عرضه کردن ندارین و بعد حرفش همونجور که من نگاه میکرد از علی لب میگرفت و هر یه چسه لب از علی یه نگاه به من میکرد،من و دیگه خیلی حشریو تحریک کرد و رفتم از گردن جوری که نالش در اومد گرفتمش و شروع کردم لب گرفتن خیلی سفت و محکم لبای همو میخوردیم کیرم داشت زیر شلوارم میترکید لب گرفتن که تموم شد از گردن گرفتم و انداختمش رو مبل با به نگاه به علی اوکی و دادم و علی رفت سمت ساناز و شروع کرد ازش لب گرفتن منم همونجوری که میدیدم کم کم لباسامو کامل دراوردم بعد رفتم سمتشو کشیدمش بغل سینم و گفتم همینو می خواستی نه همین که عصبی حشری بشم ؟
سانازم یه خنده ی عشوه ای اومد و گفت من که چیزی ازتون ندیدم اینو که گفت بیشتر تحریک شدم رو زانو رو مبل نشوندمشو کیرم گذاشتم تو دهنش و با تمام زورم تلمبه میزدم به علی اشاره کردم و سریع لباساشو دراورد گغتم بیا بالا سرش همونجوری که ساناز برای من میخورد و نمیذاشتم کیرم از دهنش در بیاد دستشو برد و کیر علی و گرفت و شروع کرد عقب جلو کردن من یه فشار زیاد دادم و کیرم تا ته تو دهنش بود و دراوردم و برگشت و کیر علی تا ته کرد تو دهنش .
وای چه صحنه ای اینکه ساناز و بین ۲ تا کیر با اون شهوت و تقلای ارضای خودم میدیدم عالی بود بادستاش کیر جفتمون و از ته گرفته بود و فشار میداد میزد رو صورتش تو چشامون نگاه میکرد هی منو بیشتر تحریک میکرد با چشاش ،
کیر من‌ از ته فشار به تو میداد و محکم میکرد دهنش و از اونور کیر علی و بالا‌ پایین میکرد و بهد برعکس انقدر همه داغ و بالا بودیم که خماره خمار بودیم از حشری شدن و ساناز لب و دهنش پر تف شده بود و کلی برامون خورده بود صورتشو گرفتم و اوردم جلو کیرم بدنش به سمت من شد و کیرم و با فشار کردم تو دهنش علی از پشت سرش کیرشو اورد جلو و میمالید به لپاش انقدر فشارش دادم که نفسش بند اومد بعد در اوردم و علی سریع کرد تو دهنشو شروع کرد تلمبه زدن ساناز دیگه نفس نداشت که جفتمون کشیدیم عقب و شروع کردیم لباس دراوردن ساناز چشماش ریز شد و با صدای ناله طور گفت کیر میخوام و باز من بیشتر تحریک کرد،حرف زدناش بخصوص تو‌ اون موقعیت دیونم داشت میکرد و اون میدونست و ادامش میداد رفتیم بالا سرشو و دوباره کیرم و کردم تو‌دهنش اونم شروع کردبا سرعت خیلی زیاد خوردن و من تو اوج لذت بودم علی رفت پشت ساناز و شورتش و دراورد و زبونشو گذاشت رو کون و تا کسش کشید و هی این کارو از اول میکرد و داشت با ولع زیاد کس و کون و ساناز و میخورد و ساناز نالش دراومد و حشری تر شد و کیر من و بیشتر فشار میداد و میک میزد نشوندیمش رو‌مبل و پاهاش و دادیم بالا من اومدم اینور و علی اونورش انگشتمو بردم دم کسشو شروع کردم مالیدن علی شروع کرد سینه هاشو خوردن انگشتمو اروم کردم تو کسش و همینجوری که با دستاش بدن مارو لمس میکرد شروع کردم عقب جلو تو کسش با انگشتام و سرم بالا سرش بود و داشتم لذتش و میدیدم علی هم گردن و سینش و داشت وحشی میخورد
نگاش بهم افتاد گفتم دوس‌داری؟
گفت اره عشقم عاشق کیراتونم و شروع کردیم از هم لب گرفتن علی اومد و ساناز از جفتمون لب میگرفت دیگه سرعت انگشت کردنم زیاد شده بود و یهو ساناز جدا کرد صورتشو و با ناله گفت ابم داره میاد اینو که گفت من سرعت انگشت کردنم و زیادتر کردم و علی رفت پشت ساناز و گردنش و گرفت و فشار داد دیگه ساناز داشت از حشر زیاد دست و پا میزد و داد زد که ابم اومد تا اینو گفت رفتم کیرم و گذاشتم دم کسش و علی گلوش و گرفته بود و صورتش سمت من بود منم یهو کیرم و کردم تو دهنش و نالش بلند شد وای بهترین حس بود فقط میخواستم تموم نشه شروع کردم کردن و سانازم شروع کرد برای علی خوردن خیلی صحنه ی هاتی بود تکون خوردن بدن ساناز و همزمان خوردنش برای علی و اه و‌ناله ای که‌‌ میکرد کمرش رو مبل بود کیرم من تو کسش و علی بالا سرش وایساده بود و براش میخورد وسط های تلمبه زدنم که برمیگشت و من و نگاه میکرد اونم تو اون حالت که یه کیر محکم تو دستاش گرفته بود اون حس قدرت اون لحظه و لذت تو چشماش اینکه خودش و رها کرده بود و فقط داشت لذت میبرد هیچی مهم نبود خیلی حس خوبی بود سخت میشد تو‌ اون حالت زیاد بمونم دلم نمیخواست زود ارضا بشم برای همین در اوردم کیرم از کس داغش و اومدم اینور تا من بلند شدم و اومدم اینور علی اومد کیرشو گذاشت رو کوس ساناز و کرد تو ساناز یه اه لذت کشید و علی شروع کرد کردنش تند تند تلمبه میزد خیلی برام سخت تر شد اینکه لذت و ساناز و بغل خودم میدیدم و چشمایی که با هر تلمبه پر از حس های جدید بود دیونم میکرد رفتم بغلشو سرشو گرفتم اروم کیرم و کردم تو دهنش اونم فقط دهنشو باز کرد‌ تلمبه های علی کیرم و اروم تو دهنش عقب و جلو میکرد حس میکردم دارم غرق لذت میشم و نمیخواستم تو خماریش بمونم کیرم و در اوردم و رفتم پشت ساناز و علیم رفت کنار اروم انگشتم و گذاشتم رو کونش و فشار دادم تو برق از چشای ساناز پرید اروم با یه انگشت شروع کردم عقب جلو کردن تو کونشو هی سرعت و کم کم بیشتر میکردم
ساناز با به حالت ترس و حشر زیاد و ناله گفت : وای قراره جر بخورم من
گفتم اره عشقم بدجور قراره ابت بیاد
علی رفت و کیرش نزدیک صورت ساناز کرد و ساناز کیرش و گرفت سرش و چرخوند و فیکس با چشمای من بدون اینکه ثانیه چشماش از روی چشمام بره شروع کرد خوردن کیر علی خیلی حشریم کرد منم ۱ انگشت و اروم کردم ۲ تا باز عقب جلو کردم کونش تنگ و داغ بود ورفتارش داشت دیونم میکرد
کیرم و خیس کردم و اروم گذاشتم دم سوراخ کونش کیر علی با ۲ تا دستش انقدر سفت گرفته بود که نالش در اومده بود کیرم و اروم کردم تو یه صدای ناله بلند کرد ساناز و بلند گفت واااااااای چقد کیرت داغه و همونجوری کیری علی فشار میداد شروع کردم اروم تلمبه زدن و سانازم بلاخره شل شد و برای علی شروع کرد خوردن
کم‌کم سرعت تلمبه زدن تو‌کونش و بیشتر کردم و با انگشت از زیر کوسش و میمالیدم چند دقیقه این پوزیشن طول کشید تا اینکه کشیدم بیرون و علی با اشاره بلند کردم علی نشست رو لبه مبل که حالت ال داشت و ساناز و گذاشتم از کمر رو علیو گفتم از کون بکنش کیرشو گذاشت دم‌ کون ساناز و با یه فشار کرد تو ساناز یه اهی کشید و علی شروع کرد تلمبه زدم ساناز روبروی من بود بدنشو پاهاش باز رفتم لای پاشو پاهاشو گرفتم کیرم و نزدیک کسش کردم کیر علی تو کونش بود و تکون نمیخورد.
ساناز تو چشام نگاه کرد و با عشوه گفت میخوای هم از کسم هم از کونم بکنید منو؟
گفتم میخوام ببینم اوج لذت و تو چشات
گفت پارم کن
اروم گذاشتم و یکم فشار میخواست تا بره تو یکم فشار دادم و رفت تو ساناز با ناله گفت فاااااک ،جووووووووون
کیر علی و بقل کیرم حس میکردم و تنگی و داغی فوق العاده ای داشت
اروم اروم شروع کردم تلمبه زدن و علی هم اروم تر از من شروع کرد حسش فوق العاده بود و ساناز همینجوری داشت ارضا و حشری تر میشد دیگه داشت از لذت فریاد میزد و حس ما هم عالی بود
ساناز گفت وای مرسی بچه ها این بهترین سکس عمرمه مرسی عشقم مرسی و من و کلی تحریک کرد
پوزیشن و عوض کردیم و من دراز کشیدم و ساناز از جلو اومد روی من و کیرم و گذاشتم تو کسش وای کیرم داشت میسوخت از لذت
لبه ی مبل بودیم و من پام باز بود و ساناز رو من کونش سمت علی علی کیرش و اروم گذاشت رو کون ساناز و همونجوری که کیر من تو کسش بود اروم کرد تو کونش وای ای پوزیشن و حسم عالی بود این که تو هردو پوزیشن میدم سانازو عالی بود
جفت کیر که رفت تو ساناز گفت وای جر خوردم دیگه نمیتونم عشقم
و حرف های سکسی میزد و من علی سرعت تلمبه زدن و بیشتر کردیم بوم ساناز ارگاسم شدید شد و تمام تنش لرزید من خیلی تحریک شدم و لذت بردم ولی چون میدونستم کون زیاد دوس نداره پوزیشن و عوض کردیم
ساناز خوابید رو تخت و من رفتم دم کسش و شروع کردم اروم تلمبه زدن و سانازم اروم برای علی میخورد ساناز یه لحظه برگشت و علی و دید بالاخره با حرف های سکسیش یقه علی و گرفت هر چند من خودم و با پارگی نگه داشتم برگشت بهش گفت مرسی منو جلوی شوهرم میکنی اینو که گفت علی دیگه نتونست نگه داره و روی سینه ‌ و گردن ساناز ارضا شد ساناز که این حالات و دید برگشت و به‌من گفت دارم برای بار ۲۰ ارضا میشم بابا واییییییییی دارم میشم و منم دیگه‌نتونستم و باهام ارضا شدیم وای تنای جفتمون لرزید و افتادیم رو هم با اشاره به علی گفتم که جمع کنه و بره و فهمید رفتم دستمال اوردم و پاک کردیم و افتادیم بغل هم جفتمون هنوز نفس نفس میزدیم بهم گفت دوس داشتی ؟
اونجوری‌که‌ میخواستی‌بود؟
بهش گفتم جواب سوالت فقط اینکه‌ بدونم تو چه حسی داشتی اگه‌تو دوس داشتی منم عالی بود برام اگه نه برای منم نه
گفت من فک کنم ۲۰ بار ابم اومد یه بارم پاشید
از حرفش فهمیدم دوس داشته‌گفتم
همین که دوس داشتی و بغل من و با کمک من به ارگاسم حداکثری رسیدی برام فوق العاده بوده‌ مرسی که این شبو ساختی
هم و بوس کردیم و همونجوری له له بقل هم خوابیدیم.

2830 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-04-22 03:07:04 +0330 +0330

عالی بود عاشقشم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «