پیک نیکو خاموش کن تو مداری!

1403/02/20

یکی از تفریحات بسیار مفرح بنده به عنوان یک مردم آزار این هست که به سایت های عرزشی ها دخول میکنم، انها را سرکار گذاشته و میخندم!(کار بسیار مفرحی است توصیه میکنم انجام دهید).
چند روز پیش در یکی از همین سایت ها میخواندم که طرف پست گذاشته بود که ایران همزمان با حمله موشکی به اسرائیل، به دو زیردریایی امریکایی حاضر در دریای سرخ و دریای مدیترانه هم حمله کرد و انها را غرق کرد!!! بهش گفتم از کجا میگی؟ گفت: فامیلمون تو اطلاعاته اون میگفت. بعد گفتم پس چرا رسانه ها چیزی دربارش نگفتن؟ گفت: توقع داری غرق شدن زیردریایی های دومین نیرودریایی بزرگ جهان رو رسانه کنن؟
با تعجب پرسیدم چرا دومی؟ گفت اولیش نیرو دریایی سپاهه دیگه 😕 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
گفتم خب گیریم رسانه های غربی چیزی نگفتن الان رسانه های داخلی باید پارمون میکردن؟؟؟
گفت: اونا هم تحت سلطه امریکا هستن و نخواستن افشاگری کنن؟؟؟
گفتم آخه حداقل اژانس بین المللی انرژی اتمی یه چیزی بگه اخه زیردریایی هاش اتمی ان؟؟؟
گفت: نه دیگه امریکا تهدیدشون کرده هیچی نگن!!!
گفتم حداقل یه تیم نجات میفرستادن لاشه رو میکشیدن بیرون نشت رادیو اکتیو نکنه!
گفت: نه دیگه اونجوری رسانه ای میشد معلوم میشد!!!

دوستان عرزشی لطفا از سر پیک نیک بلند نشید برید سر فضای مجازی. بخدا داریم زندگی میکنیم ها.
داداش پیک نیک رو خاموش کن تو مداری!

پ.ن.1: شوخی کردن با نیروی دریایی که 72 زیر دریایی اتمی(به نیت 72 تن) در سطح بین المللی داره و جای هر 72 تاشون هم پنهانه، خیلی کار زشتیه.
پ.ن2: شعار ما رو فراموش نکنید: هر خرزشی، یک داعشی.
پ.ن.3: اگر لوید آستین(وزیر دفاع امریکا) این حرف ها رو میشنوید قیافش خیلی جالب میشد!!

1210 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-09 13:24:26 +0330 +0330

آمریکا اگر ابر قدرته جلوی دلارش رو بگیره هر روز نره بالا.

3 ❤️

2024-05-09 16:15:01 +0330 +0330

افسردگی داشته

0 ❤️

2024-05-09 16:37:18 +0330 +0330

دمت گرم
ولی من فک نکنم اعصابم بکشه
سر دومین دیالوگ قطعن یه فش خوارمادر می دم به آقاشون

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «