مائده خانوم مشدی

1403/02/19

اشنایی من با مائده از تو تلگرام شروع شد،،ینی اولش رل زدیم و فقط مجازی صحبت میکردیم،،جفتمون مشهدی بودیم ولی خب اون هشت سال ازم بزرگتر بود،من بیست و دوسال و اون سی سال،،خلاصه قرار کافی شاپ میزاشتیما و پارک و اینور و اونور تا اینکه یه شب تو‌پارک ک رو نیمکت کنارش نشسته بودم دلم خاس بهش دس بزنم،،دستمو گزاشتم رو‌ زانوش‌و اروم اروم دستمو کشیدم سمت کصش،،با اینکه خب میترسید ک کسی نبینه و تعجب کرده بود ولی از چشاش معلوم بود ک دلش بدجوری میخواد،،دستمو بردم زیر مانتوش و از رو شلوار اروم‌ کصشو مالوندم،،یخوده ک‌ مالیدم دگ نتونس تحمل کنه دستمو کشید و گف اینجا جاش نیس یکی میاد میبینه،،گفتم باش پس بیا بریم،،خلاصه همون شب بردمش مکان ،وارد خونه ک شدیم شروع کرد به لب و لب بازی و میک لاو معلوم بود ک حسابی حشری شدع،،بردمش رو تخت وو لباساشو در اوردم،،واای چه بدن سفید و اندامی مث باربی بود لنتی بدون شکم و پهلو ،،بعد با انگشتم اروم‌اروم دور کصشو مالیدم کثافت خیس خیس کردع بود میگف یاسین بکن توش ،،من با انگشتم تو کصش عقب جلو میکردم،،و اینقد اینکارو کردم ک ارضا شد،،اون شب نکردمش چون جلسه اول بود،ولی ارضا شدنش خیلی لذت بخش بود،،

1280 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-08 21:03:29 +0330 +0330

به جرات مشهدیا سکسی ترین دخترای ایران هستن. دنبال یه دختر مشهدیم ازدواج کنم باهاش. اهل تریسام. ضربدری. موازی. لز. کیف کنیم دوتایی
اینو جدی میگم

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «