صیغی کالا؛ با تخفیف شگفت انگیز و تحویل رایگان☺️☺️

1403/02/14

روزی ابولاشی صدیق (نزدیک ترین صحابه حضرت) نزد امام نقی (ع) رسید و از ایشان پرسید: یا نقی، لغت “لاشی” به چه معنا می باشد و آیا یک دشنام است؟
حضرت که به تازگی دو کنیز باکره در تخفیف شگفت انگیز با تحویل رایگان از صیغی کالا خریداری نموده و روی مود رافت اسلامی قرار داشتند فرمودند: ببین عزیزم، لاشی اصلا لغت بدی نیست و معنای ناپسندی ندارد؛ شما لای دو تا چیز که باشی میشی لاشی.
ابولاشی با اشتیاق پرسید: ای فدایت گردم، پس آیا جد بزرگوار شما فاطمه ی زهرا هم که لای در و دیوار پرس شده و به شهادت رسیدند هم لاشی می باشند؟
نقل است حضرت به سرعت از مود رافت اسلامی به مود اسلام واقعی شیفت کرده و فریاد “فاک یو” برآوردند و با ذوالنقار دنبال ابولاشی افتادند.
پس از پاسی تعقیب و گریز، بالاخره ابولاشی را در بن بست بنی هاشم گیر انداخت،
ابولاشی که هن و هنش درآمده بود گفت: مولای من! مولای من!
حزرت اجازه نداد که بقیه حرفش را بزند و ذوالنقار را غلاف کرده کیر مبارک را انداخت بیرون و فرمود: ای ابولاشی! بشین روش واشی!!!
ابولاشی ناخودآگاه اشک چشمانش جاری شد و گفت: آخ جون مولای من!
باز هم رأفت اسلامی تان را شاملم فرموديد 🥺🥺
آخ جون.
**نقل است حضرت آنچنان ابولاشی را سایید و گایید که همان‌جا این مرد بزرگ حامله شد و نسل امامان فرعی مثل امام خمینی و امام خامنه‌ای از این یار صدیق امام نقی می‌باشد. **
منبع: نهج الملاقه، باب سو استفاده های اصحاب از مود رافت اسلامی حضرت
🤣🤣🤣

1200 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-03 00:46:23 +0330 +0330

2 ❤️

2024-05-03 00:53:17 +0330 +0330

1 ❤️

2024-05-03 01:18:29 +0330 +0330

دمت گرم تاپیک هات خیلی جذابه و بعضی وقتا شامل حقایق کمتر گفته شده از امامان … ولی اینم در نظر بگیر که قشری از جامعه هنوز امادگی لازم رو برای پذیرش واقعیت دین و مذهب ندارند و خب نوع حکومت عسلامی هر چند تیر خلاص رو به جماعت تحصیل کرده و روشنفکر ایران زد ولی با سیستم خودش خوب از پس قشر نابالغ جامعه بر میاد که هیچ سیستم و رژیم دموکراتیکی نمیتونه این کارو انجام بده پس هر چیزی خوبی ها و بدی های خودش رو داره … مثل اینه که تو یه استاد دانشگاه رو بذاری تو کلاس بچه های ابتدایی بخواد تدریس کنه … نتیجش چی میشه؟ انقلاب! … اما یه معلم ابتدایی از گوز اباد با یه تیکه کابل میبینی که اون کلاس رو اداره میکنه و آخر سال بچه ها فارغ التحصیل میشن

1 ❤️

2024-05-03 14:27:44 +0330 +0330

ابوالچلاق مافنگی در پستو طوسی در حال زارت و زورته

1 ❤️

2024-05-04 13:27:41 +0330 +0330

↩ Rahidarshab
پس چی شد؛
نسل امامان فرعی به ابولاشی صدیقه 😂😂
اینه قدرت امام نقی 💀👹

1 ❤️

2024-05-05 20:10:09 +0330 +0330

↩ لیص
درود بر شما کص لیص فرهیخته دانا.
خیلی ها سر دوراهی گیر کردن چون یه گوشه از مغزشون هنوز درگیر ترس از عقوبت و این‌جور کصشرها که عمریه توی کله هامون فرو کردن.
خود منم این دوران سخت رو پشت سر گذاشتم.
اما خب صحبت‌های امثال من خیلی بهشون کمک میکنه که همه اون عقوبت و کل سرتاپای چسلام و الله عربستان، یه مشت عن و گه و شر و وره . هنش دروغ و دونگه

1 ❤️

2024-05-05 20:11:54 +0330 +0330

↩ امام نقی(ع)
حال کردم ولی انتظار داشتم مدل خود امام به صحابه جواب بدی 😂 👍

0 ❤️

2024-05-05 20:39:13 +0330 +0330

↩ لیص
شخصی از امام نقی (ع) پرسید: “یابن راسولولا، آیا شما قمه زنی را تایید می کنید؟”
حضرت فرمود: “صد البته که نه؛ این رفتارهای خشن و خرافی به اسلام ضربه می زند. اگر ما معارف واقعی اسلام را به جوانان یاد دهیم آنگاه خواهیم دید که جذب این دین خواهند شد. کجای قرآن و سنت آمده که قمه بزنید؟!”
آن شخص می خواست سوال دیگری بپرسد که حضرت فرمود: “برادر، خیلی دوست دارم که سوالاتت را پاسخ دهم اما هم خیلی خسته ام و هم دیگر وقت ندارم. از اذان صبح در مراسم اعدام چند مرتد شرکت کرده ام، پس از آن مراسم سنگسار زنان بود و از همانجا ناهار نخورده به مراسم دست قطع کردن و پرتاب از بلندی رفتم، الان هم باید دربست بگیرم به مراسم قطع ضربدری دست و پا و انگشتان چند مفسد فی الارض بروم. حدود هفتصد هشتصد نفر یهودی هم بنده های خدا از صبح دست بسته منتظرند تا به سنت جدم گردن شان را بزنم. آخر شب هم با خلیفه جلسه داریم تا برای حمله به بلاد همسایه و گسترش اسلام برنامه ریزی کنیم. اما این کارت بنده است، آخر هفته با من تماس بگیر تا درباره شبهاتی که می خواهند اسلام را دینی خشن، ضد بشری و ضد آزادی نشان دهند با هم صحبت کنیم!”
منبع: سیره نقوی، تو دو لیست یک روز تیپیکال حضرت

1 ❤️

2024-05-05 20:40:08 +0330 +0330

↩ لیص
شخصی از امام نقی (ع) پرسید: “یابن راسولولا، آیا شما قمه زنی را تایید می کنید؟”
حضرت فرمود: “صد البته که نه؛ این رفتارهای خشن و خرافی به اسلام ضربه می زند. اگر ما معارف واقعی اسلام را به جوانان یاد دهیم آنگاه خواهیم دید که جذب این دین خواهند شد. کجای قرآن و سنت آمده که قمه بزنید؟!”
آن شخص می خواست سوال دیگری بپرسد که حضرت فرمود: “برادر، خیلی دوست دارم که سوالاتت را پاسخ دهم اما هم خیلی خسته ام و هم دیگر وقت ندارم. از اذان صبح در مراسم اعدام چند مرتد شرکت کرده ام، پس از آن مراسم سنگسار زنان بود و از همانجا ناهار نخورده به مراسم دست قطع کردن و پرتاب از بلندی رفتم، الان هم باید دربست بگیرم به مراسم قطع ضربدری دست و پا و انگشتان چند مفسد فی الارض بروم. حدود هفتصد هشتصد نفر یهودی هم بنده های خدا از صبح دست بسته منتظرند تا به سنت جدم گردن شان را بزنم. آخر شب هم با خلیفه جلسه داریم تا برای حمله به بلاد همسایه و گسترش اسلام برنامه ریزی کنیم. اما این کارت بنده است، آخر هفته با من تماس بگیر تا درباره شبهاتی که می خواهند اسلام را دینی خشن، ضد بشری و ضد آزادی نشان دهند با هم صحبت کنیم!”
منبع: سیره نقوی، تو دو لیست یک روز تیپیکال حضرت

0 ❤️

2024-05-06 00:07:33 +0330 +0330

↩ امام نقی(ع)
نقی تو اهل تق تقی… نسل مسل ولش تَقّی بزن و ولش…

1 ❤️

2024-05-08 20:40:03 +0330 +0330

Up یابن راسولولا

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «