سکس من با خواهرم سحر

1403/02/11

سلام دوستان با عشق
داستان واقعی ، اسم خودمون و شهرمون مستعار به دلایل شخصی
ولی بقیه داستان واقعیه

فحش برابری داره با … )امتحانشم نکن(
من سعید هستم و ۳۰ سالمه و خواهرم سحر ۲۸ سال اهل مشهد
دو سال با هم اختلاف سن داریم
داستانی که میخوام بگم وقتی دوران دبیرستان بودم اتفاق افتاد
(اینم بگم من دوم راهنمایی یه سال مردود شدم)
من سوم دبیرستان بودم و خواهرم دوم دبیرستان بود ساعت شش و نیم میرفتیم مدرسه و ساعت دو خونه بودیم، بعضی وقت ها مادر و پدرمون برای مراسمات و دید و بازدید مجبور میشدن برن یکی از شهرهای نزدیک مشهد خونه مادر بزرگم و یکی دو شب اونجا بمونن
یه بار مادر و پدرمون رفته بودن خونه مادر بزرگم برام مراسم تعذیه یکی از اقوام که سحر از مدرسه اومد خونه و گفت سعید با دوستام میرم بیرون و برمیگردم گفتم باشه و اونم رفت ، منم پای کامپیوتر بازی میکردم ، نفهمیدم چند ساعت از رفتن سحر گذشته بود کیرم شق شد و هوس فیلم سوپر کردم از فرصت استفاده کردم و تو کامپیوتر یه فیلم سوپر گذاشتم خودمم لخت کردم که جق بزنم و حال کنم هدفون تو گوشم بود تا آخرم صدا بلند وسط حال کردن خودم بودم که یه لحظه فیلم سوپر تمام شد که بره ترک بعدی صفحه مانیتور سیاه شد از مانیتور دیدم یکی پشت سرم رو تخت نشسته ، فهمیدم ابجیمه ،
اب دهنم قورت دادم و فیلم سوپر دیگه اوردم ،کیرم داشت میخوابید ، مونده بودم ، چیکار کنم ، از یه طرف روم نمیشد برگردم از یه طرف ترسیده بودم که چی بگم
اصلا به سکس با خواهرم فکر نکرده بودم
فیلم سوپری که گذاشتم یه زنه با لباس عروس بود داشت به دو نفر میداد
حودو یه دقیقه واستادم ، از صفحه مانیتور دیدم سحر هنوز نشسته رو تخت صدای هدفونم کم کردم و گفتم میری بیرون لباس عوض کنم ، میدونم . تخت نشستی یه سی ثانیه واستادم دیدم نمیره دوباره گفتم نری بلند میشم هااااا ، دیدم نمیره انگار نمیخواست پاشه ، دلم زدم به دریا از روی صندلی بلند شدم و برگشتم دیدم خواهرم رو تخت با تاب و شلوارک نشسته و داره لبخند میزنه ، هدفون برداشتم گفتم چیه؟ به چی نیگاه میکنی ،
گفت هیچی به فیلمی که گزاشتی منم گفتم خوشت میاد ؟ گفت : نیست خوشت نمیاد
منم گفتم میزارم هاااا اونم لج باز گفت بزار
گفتم با صدا اونم گفت بزار
خلاصه دیگه دیدم هیچ راهی نیست اونم لج باز گفتم خودت خواستی فیلم از اول اوردم صندلی دادم کنار و نشستم رو تخت کنارش
گفت راحتی؛ گفتم اره
یه دو سه دقیقه گذشت کیرم شق شده بود گفتم نمیخوای لباستو از تنت بکنی ؟
دیدم از خدا خواسته گفت چرا ، تو حال کنی من حال نکنم ؟ منم لخت میکنم

وااااای سحر جلوم داشت لخت میکرد ، سینه کچلوش و بدن سفیدش و موهای مشکیش هنوز جلوی چشمامه
چقدر سفید و ناز بود
یه حس عجیب بهم دست داد ، اصلا فیلم سوپر نمیدیدم فقط چشمم به سحر بود
آروم روی تخت نزدیکش شدم اونم لبه تخت نشسته بود از پست بغلش کردم و کشیدمش رو تخت درازش کردم و سرش گزاشتم رو بالشت گفتم ، میخوام بغلت باشم
هیچی نگفت ، بدنش داغ داغ بود
دو ثانیه نشد شروع کردم به لب گرقتن
دیگه تموم شد ، اتفاقی که نباید میوفتاد افتاد دوتامون لخت وی تخت ده دقیقهفیلم سوپر مببینیم مست مست شدیم
منتشنه کس اونم تشنه کیر
لبای خوواهرم و خوردم اونم پایه و حرفه ای
سرم بردم لای پاش و بدن معطلی شروع کردم به کس لیسی
وااااااای که چقدر خوشمزه بود شاید یه دقیقه ، شاید سی ثانیه نمیدونم فقط سحر ارضا شد منم روش دراز کشیدم به محض لمس کیرم با تن سحر خودمو چسبودنم بهش دقیقا سر کیرم بالای نافش بود فقط خودمو بهش چسبوندم و اب کیرم خالی کردم رو شکم سحر و لباشو خوردم ، بعد ارضا شدنم سریع رفتیم حموم و خودمون تمیز کردیم

الانم از اون موقع تا الان دو بار سکس داشتیم و دیگه هم تا الان موقعزیتش نشده بنا به دلایلی ،
اگا خوشتون اومد کامنت بزارید شاید یه بار دیگه را براتون تعریف کنم و الا دیگه اصلا چیزی نمیگم…
#من_دروغ_نگفتم

11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-04-30 19:22:25 +0330 +0330

in dagigan fanteziye mane

0 ❤️

2024-04-30 20:18:41 +0330 +0330

اصرار بر واقعی بودن خودش نشانگر دروغه دوباره اصرار بردروغ نبودن کستان خودش نشانه از دروغه،وقتی یکی میگه این داستان کاملا واقعیه ینی از اولش میدونه ک کسشراشو کسی باور نمیکنه پس میاد تاکید میکنه،مث بچه ای ک گند زده و پدرو مادرش صداش کردن،قبل ازاینکه پدرو مادرش حتی سوال کنن بچه قسم میخوره بخدا من هیچی نکردم بقران من بی گناهم ینی پس ذهنش میدونه قسم نخوره کسی حرفشو باور نمیکنه،فک کنم کافی باشه برات

1 ❤️

2024-04-30 20:35:08 +0330 +0330

https://shahvani.com/forum/topic/-داستان-ها-واقعی-نیستند-
حالا اصراری هم نیست سر تا پای تاپیکو با واقعی بودن پر کنیا 🦦

0 ❤️

2024-04-30 20:49:57 +0330 +0330

خوشمان آمد👏

0 ❤️

2024-05-02 03:56:24 +0330 +0330

↩ Masoud1234567890987654321
دوست عزیز هیچ اجباری به باورکردن یا نکردن نیست
این اتفاق برای خیلی ها امکان داره بیوفته و خیلی عجیب نیست

وقتی یه اتفاق فتاده. حالا هر جور و اینو به اشتراک میزارم برای اینه که بقیه که این خاطره را میخونن لذت ببرن
من الان واقعا ۳۰سالمه و متاهلم ، تحصیلاتم خوبه یعنی ارشد نگرفتم
صاحب یه پسر سه ساله و یه زنم دارم همه جوره باهاش راحتم
اینا را گفتم که بدونی نه جقیم نه سنم کمه تخیلی حرف بزنم

این اتفاق خیلی طبیعی من نمیدونم چرا شما فکر کردی دروغه
خواهر و برادر خونه تنها بودن نه بچه بودیم که کسی بزارن مراقبمون باشه نه غریبه بودیم که بگیم نشدنیه یه پسر و دختر تنها بااشن
خیلی راحت میشه این اتفاق بیوفته یه بار که کم مونده بود مامانم مچمو بگیره هدفون تو گوشم بود همون لحظه که فیلم تموم شد برم ترک بعدی صدای درو شنیدم باز شد سریع شلوار پوشیدم و فهمیدم مامانم و بابام از خرید برگشتن

این خاطره هم اتفاق افتاد برام ،اولشش گفتم واقعیه که مخاطب فکر نکنه الکیه و یا تخیله ، برای هر کسی میشه این اتفاق بیوفته و خارج از منطق نیست

حالا هم من صادقانه حرفمو گفتم

0 ❤️

2024-05-02 04:10:15 +0330 +0330

من نه تایید می‌کنم نه تکذیب ولی رابطه بین خواهر برادر خیلی پیش آمده و عنوان شده… حتی چند وقت پیش ی خواهر و برادر که هردو دانشجو از شهرستان اومده بودن تهران و یک آپارتمان گرفته بودن و با هم زندگی میکنند کاملا عین ی زوج باهم هستند و در نگاه اول فکر می‌کنی زوج هستن

0 ❤️

2024-05-05 03:30:42 +0330 +0330

↩ JHOPITER
من نمیدونم حرف راستم میزنی کسی قبول نمیکنه
البته نمیشه به خیلی ها قبولوند که این اتفاقات برای هر کسی میشه پیش بیاد

1 ❤️

2024-05-05 11:07:20 +0330 +0330

زشت و بی شرمانه معنای سکس برادر و خواهر میتونه باشه اایندیدگاه منه

0 ❤️

2024-05-05 18:03:25 +0330 +0330

همینقدر عاشقانه کوس خواهرمو بخورم،تا اونم برام ساک بزنه

1 ❤️

2024-05-06 22:33:58 +0330 +0330

↩ مرد آلفا.هاتوایف۲
جوووون حتما ابجیت سکسی هست

1 ❤️

2024-05-08 03:54:55 +0330 +0330

به نظرتون داستان دو بار دیگه ای که با سحر بودم بنویسم؟
اصلا کسی میخونه؟

0 ❤️

2024-05-08 05:11:17 +0330 +0330

↩ مرد آلفا.هاتوایف۲
اگه آبجیت مورد خوبی باشه(بدن سکسی.خوشگل.پایه) حاضرم باهاش ازدواج کنم که توهم راحت باشی باهاش
منو آبجیت.تو و زنت باهم بریم مسافرت ومهمونی بگیریم
نظرت؟؟؟؟

0 ❤️

2024-05-09 10:17:58 +0330 +0330

کلا سکس با خواهر خیلی حال میده مخصوصا اگه خواهرت کوچیکتر باشه

0 ❤️

2024-05-10 04:34:01 +0330 +0330

↩ Mina_jojo_jendeh
اگه بخوای راحت برات توصیف میکنم چه حسی داره ، تو خاطره ای که برات تعریف کردم سعی کردم به بهترین شکل ممکن تفصیر کنم

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «