به نظر شما رييس جمهور اينده ي امريكا كيه؟؟؟؟؟؟

1395/01/14

سلام دوستان
بحث انتخابات امريكا از هر موقعي گرمتر شده.حالا كه رقابت اصلي بين ترامپ و كلينتون هستش,به نظر شما چه كسي رييس جمهور اينده ي امريكا ميشه؟گزينه ي مورد نظر شما كيه؟
بزاريد يه توضيحي راجب 2اين نامزد اصلي بگم:
1-دونالد ترامپ:از حزب قدرتمند و با ايدئولوژي و تروريست ستيز جمهوريخواه و محبوبترين كانديد اين حزب. افراطي و خشن و خبيث و تروريست سوز و عزراييل داعش و مسلمانان وحشي خونخوار ولي در عين ثروتمند و باعرضه.اوائل هيچ دوست نداشتم رييس جمهور شه ولي حالا كه نگاهي به وضعيت دنيا و منطقه ميندازم ميبينم كه **** حجت الاسلام والمسلمين حسين اوباما**** مقصر اصلي اين همه خشونت در دنياست.به خاطر تصميمات و سياستهاي نادرست اوباما بوده كه اينقدر گروهك هاي تروريستي توسعه پيدا كردن.ترامپ تنها كسيه كه ميتونه اين وضعيت رو اروم كنه و جلوي هارت و پورتهاي كشورهاي ديگه رو هم بگيره.
2-هيلاري كلينتون:از حزب خائن و گربه صفت و تروريست پرور و لجن دموكرات امريكا كه يكي از عوامل نابودي و بدبختي مردم ايران همين حزب كثافت به سركردي اون كارتر منگول بيشرفكلينتون تظاهر به زرنگي ميكنه ولي احمقي بيش نيست و خشن و سطحي و پرمدعا و طرفدار شديد حسين اوباما…اصلا به اين زنيكه دل نبندين.همه ي حرفاش باد هواست.هيچ سياست درستي احمال نميكنه فقط حرف مفت ميزنه.تصميمات اشتباه بسيار زيادي گرفت كه دنيا رو نابود كرد.

10091 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-07-03 20:03:06 +0430 +0430
نقل از: kawaza جوريا تو با این هوش و استعداد داری می سوزی میگم برو تو یکی از شبکه های زرد ماهواره ای در مورد انتخابات آتی آمریکا نظر بده

باشه

تو برو شبکه های پربار و وزین جمهوری اسلامی رو اینقد نگاه کن تا چشمات از کاسه در بیاد

1 ❤️

2016-07-04 19:17:07 +0430 +0430
نقل از: kawaza
نقل از: Julia
نقل از: غریبه1388 جمهوری اسلامی نظام کثیف و مزدوری هست،اما نباید فراموش کرد که آمریکا هم خیرخواه کسی نیست،همونطور که صدام رو انداخت تو سطل اشغال و بهش خیانت کرد و همون بلایی رو که به سر مصر آورد به سر تمام همراهانش هم میاره.

آفرین آمریکا کلا به فکر خودشه .
زمان شاه نفت رو میبردند ،شاه نفت رو به آمریکا باج میداد که آمریکا حکومت رو نگه داره .
تو عربستان هم همین وضعیته ،آل سعود مجبوره به آمریکا پول زور بده به بهانه های مختلف تا آمریکا ازش حمایت کنه .
آمریکا دید صدام داره شاخ میشه و اسرائیل رو تهدید میکنه و فکر کرده قدرتی از خودش داره دمش رو قیچی کرد .
به این آمریکا باید تف انداخت و نداشت تو امور کشورت دخالت کنه وگرنه اونجا رو به گند ميکشه .
سر ژاپنی ها هم این بلا رو آوردند ،ژاپنی ها حق ندارند بدون اجازه این ملعونها یه جنگنده بسازه .مردم ژاپن الان خواستار اينند که آمریکایی رو از ژاپن بیرون بیندازند

اخه من به تو چي بگم؟؟؟؟؟؟اخه كودن شاه اون موقع باج ميداد كه حكومتو نگه داره؟؟؟؟؟؟؟؟ (dash) (dash) (dash) اولا اون يه حكومت 2500 ساله با ابهات شكوهمند و متعلق به كوروش هخامنشي بود پس كار ننه ي امريكا هم نبود كه بهش چپ نگاه كنه دوما اون اغاي چلاغ توئه كه دار و ندار و هست و نيست ايران رو داره به حزب الله و روسيه و چين ميده تا بگا نره و از اونور در خفا واسه امريكا خوش رقصي ميكنه بعد مياد واسه 4 تا بسيجي كسمخ زودباور مثل تو تعريف ميكنه كه با امريكا دشمنه و تويه خر هم باور ميكني.زر كمتر بزن

🙄 🙄 🙄 🙄 ? ?

این کيره یا قاشق مربا ؟ 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
جوريا از کونتم عکس بذار خواهش میکنم ،همه ما بسیجی ها خواستار کونت هستیم (erection) (erection)

تا كير و تخماي نصفه و نيمه ي اغا هست تو رو به چه نياز به كون ماها…راستي اگه كير من و كير نصفه و نيمه اغا جواب نداد اين پاييني كفاف كون شما بسيجياي كون باقالي رو ميده؟؟؟ (erection) (wanking)

0 ❤️

2016-07-04 21:14:39 +0430 +0430
نقل از: غریبه1388 جمهوری اسلامی نظام کثیف و مزدوری هست،اما نباید فراموش کرد که آمریکا هم خیرخواه کسی نیست،همونطور که صدام رو انداخت تو سطل اشغال و بهش خیانت کرد و همون بلایی رو که به سر مصر آورد به سر تمام همراهانش هم میاره.

آفرین آمریکا کلا به فکر خودشه .
زمان شاه نفت رو میبردند ،شاه نفت رو به آمریکا باج میداد که آمریکا حکومت رو نگه داره .
تو عربستان هم همین وضعیته ،آل سعود مجبوره به آمریکا پول زور بده به بهانه های مختلف تا آمریکا ازش حمایت کنه .
آمریکا دید صدام داره شاخ میشه و اسرائیل رو تهدید میکنه و فکر کرده قدرتی از خودش داره دمش رو قیچی کرد .
به این آمریکا باید تف انداخت و نداشت تو امور کشورت دخالت کنه وگرنه اونجا رو به گند ميکشه .
سر ژاپنی ها هم این بلا رو آوردند ،ژاپنی ها حق ندارند بدون اجازه این ملعونها یه جنگنده بسازه .مردم ژاپن الان خواستار اينند که آمریکایی رو از ژاپن بیرون بیندازند

اخه من به تو چي بگم؟؟؟؟؟؟اخه كودن شاه اون موقع باج ميداد كه حكومتو نگه داره؟؟؟؟؟؟؟؟ (dash) (dash) (dash) اولا اون يه حكومت 2500 ساله با ابهات شكوهمند و متعلق به كوروش هخامنشي بود پس كار ننه ي امريكا هم نبود كه بهش چپ نگاه كنه دوما اون اغاي چلاغ توئه كه دار و ندار و هست و نيست ايران رو داره به حزب الله و روسيه و چين ميده تا بگا نره و از اونور در خفا واسه امريكا خوش رقصي ميكنه بعد مياد واسه 4 تا بسيجي كسمخ زودباور مثل تو تعريف ميكنه كه با امريكا دشمنه و تويه خر هم باور ميكني.زر كمتر بزن

🙄 🙄 🙄 🙄 ? ?

این کيره یا قاشق مربا ؟ 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 جوريا از کونتم عکس بذار خواهش میکنم ،همه ما بسیجی ها خواستار کونت هستیم (erection) (erection)

تا كير و تخماي نصفه و نيمه ي اغا هست تو رو به چه نياز به كون ماها.........راستي اگه كير من و كير نصفه و نيمه اغا جواب نداد اين پاييني كفاف كون شما بسيجياي كون باقالي رو ميده؟؟؟ (erection) (wanking)

اومدی نسازی . یعنی کیر بسیجی دوست نداری یه ساندیس هم بهت میدم . جولیا عزیزم دوست دارم .بوسسسسسسسسس (erection) بیا بکنيمت زود باش بييييييا

بابا تو خيلي مشنگي....تو هر پست و نقل به طور كامل من و ديگران ريديم بهت ولي مثل اينكه همه كس ننتو هوا ميكنن خوشت مياد (wanking) (erection) (wanking) من با تو كسمخ بسيجي ديگه بحث نميكنم......با تو بحث كردن يعني گل لگد كردن.فعلا كه ننه ي شما بسيجيا زير اخوند محلتون در ارائه خدماته و بعد از اونم خودت و ننت رو ملت به گا خواهند داد و ماهم به شما گوزوها ميخنديم ? ? ? ديگه حوصله كسشرات جقي بسيجي كون گلابي مثل تو رو ندارم زياد ادم حسابت بكنم فكر ميكني چه عني هستي....پس سيكتير ?

درضمن كله كيري پروفايلمو ببيني ميفهمي كه من مردم با يه كير 3 متري مخصوص ننت
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «