اسلام یا دستاویزی برای ماندن در قدرت

1403/02/21

اول از همه بگم من خودم مذهبی نیستم

آیا رژیم جمهوری اسلامی آن طور که خود میگوید نماینده اسلام بر روی زمین است یا اینکه نه تنها اسلام را قبول ندارد بلکه برای رسیدن به نیات پلید و شیطانی خود از پوشش اسلام به نفع غارت و سرکوب مردم استفاده می کند.
برای روشن شدن مساله چند مثال میزنم:
در قرآن به صراحت گفته شده در پذیرش دین اجباری نیست، اما با اسلحه و سرنیزه حجاب بر سر زنان می کند
تاکیدی که بر عدالت و برابری شده به هیچ عنوان انجام نمیشود و به جایش بر حجاب زنان پافشاری میکند که اصلا مساله مهمی در قرآن نیست
دروغ یکی از گناهان کبیره است اما عوامل حکومت از خامنه ای گرفته تا نماینده مجلس رژیم مثل آب خوردن دروغ می گویند
در اسلام گفته کشتن یک انسان برابر کشتن تمام انسانهاست اما رژیم مثل آب خوردن آدم میکشد
اصلا به مساله خمس و زکات از افراد ثروتمند نمیپردازد در صورتی که بسیار مهم است در عوض از یکسری کاسب کم درآمد و خرده پا مالیات سنگین میگیرد
بارها گفته اند حفظ نظام از جان امام زمان مهمتر است در صورتی که میگویند همه کشور را میخواهیم تحویل امام زمان بدهیم (تناقض وحشتناک)
خمینی گفته بود اگر روزی برسد نماز را به خاطر حفظ نظام تعطیل میکنیم در صورتی که میگویند نماز ستون دین است و بارها از نماز ظهر عاشورای امام حسین وسط جنگ کربلا میگویند که امام حسین حاضر نشد نماز را به خاطر جنگ تعطیل کند

مثال زیاد است و از حوصله این بحث خارج

التماس تفکر

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-10 03:03:58 +0330 +0330

دولت اسلامی سپربلای ساخته شده توسط توطئه روسیه و فرانسه و انگلیس برای چپاول ایران.
ظلم پایدار نخواهد ماند.
سپاه پاسداران هم مشتی بی سواد متعصب اند که اگر همان ها هم بدانند مثال قاسم سلیمانی ها همین سردمداران دولت اسلامی همچون خامنه ای که افسر کاگب بوده و افسار کشور ما را به دست روسیه داده اند، او را می کشند.
اسلام دروغی بیش نیست وسلام

2 ❤️

2024-05-10 03:07:04 +0330 +0330

↩ Sorrna_bbc
ممنون از نظر شما
من بیشتر روی صحبتم با افراد اسلام دوست بود که حکومت خود اسلامی که میگه خلافش عمل میکنه

#زن_زندگی_آزادی
مرگ بر جمهوری اسلامی

1 ❤️

2024-05-10 03:10:46 +0330 +0330

↩ anita 321
اونایی که اسلام دوستن کونشون گشاده میدونی چرا ؟ چون حوصله مطالعه و خوندن کتاب های ممنوعه رو ندارن. وگرنه دلیل اصلی آگاهی شک هست. دین اسلام یک جعل از ادیان ایرانی برای پول و تجارت محمده.
بیخیال مهم نیست کون لق یک یکشون. ایران دو حالت داره : ۱- نابودی و تعصب و خرافه پرستی و جهالت ۲- آگاهی و خردگرایی و تداوم و حیات

4 ❤️

2024-05-10 04:50:41 +0330 +0330

خانمی شما خودتو درگیر اینجور مسائل نکن.
چون زدن حرف هیچ نتیجه ای نمی‌ده.
روزانه هزاران هزار آدم در این موارد با هم حرف میزنند و هیچ تاثیری نداشته.

و اما در مورد مسائلی که مطرح کردی باید توضیحاتی بدم خدمتتون.

اول اینکه هیچ کشوری توی دنیا اونجوری که وانمود می‌کنه،واقعا نیست. خصوصا در مورد عدالت که شما گفتی.
دوم در مورد حجاب. درسته در دین اسلام حجاب اجباری نیست. اما در جایی که حجاب قانون باشه،حفظ حجاب الزامی و واجبه.خیلی از قوانین دیگه که اصلا در اسلام واجب و اجباری نیست اما در کشور قانونه و باید به قوانین جامعه احترام گذاشت.مثلا ازدواج دوم برای آقایون متاهل بدون اجازه همسر اول غیر قانونی و ممنوعه اما در اسلام تا چهار تاش مجازه حتی بدون اطلاع همسر اول. پس موضوع اسلام رو با قوانین کشور قاطی نکن.اسلام و جامعه اسلامی با هم متفاوتند.
سوم در مورد خمس و ذکات. این دو مورد در اسلام وظیفه هست و هر کس میتونه به اختیار خودش بهش عمل کنه یا نکنه.نتیجشو میبینه. هیچ چیز در اسلام اجباری نیست حتی نماز خوندن که مهمترین اصله اسلامه.با اینکه واجبه اما خدا و اسلام هیچ اجباری براش قرار نداده.میبسنی که خیلی ها اصلا نماز نمیخونن.مالیات و جزیه یه موضوع دولتی و حکومتی هست و خمس و ذکات یه موضوع شخصی.پس نمیشه گفت چرا مالیات میگیرن و خمش و ذکات نمیگیرن.

در کل برای تمامی این موضوعاتی که مطرح کردی حاضرم باهات بحث کنم و متقاعدت کنم که اشتباهی بهت تفهیم کردند و این شمایی که باید بیشتر تفکر کنی‌

خواستی خصوصی در خدمتتم.😉

0 ❤️

2024-05-10 14:01:03 +0330 +0330

همه شیعه سانان سر کارند و اینان(اخوندای ج. ا) خر سوارند.

3 ❤️

2024-05-11 00:51:14 +0330 +0330

↩ Candycrashed7
تمام این حرف هایی که گفتی، تایید حرف من هست.
جمهوری اسلامی اصلا و به هیچ عنوان نه مسلمان هست و نه نماینده اسلام روی زمین، خودت جواب خودت رو دادی در پیامت

در ضمن اگر میگی خودت رو درگیر این مسائل نکن پس چرا آخر پیامت میگی من بیشتر تفکر کنم (تناقض فاحش طرفداران رژیم)

باز هم میگم التماس تفکر

1 ❤️

2024-05-11 01:08:15 +0330 +0330

افراد مذهبی اگر به فکر حفظ دینشان هستند باید در جهت سرنگونی رژیم بکوشند

1 ❤️

2024-05-11 21:52:58 +0330 +0330

↩ anita 321
تو هر جور دوست داری مختاری فکر کنی و منم اصراری بر اینکه چجوری فکر کنی ندارم.

ولی ازت خواهش میکنم به جوری در مورد اسلام و این دولت اسلامی حرف نزن که انگار به محض اینکه دولت اسلامی واقعی برپا بشه تو صف اول مردم و نظام اسلامی هستی.

شماهایی که از اسلام و دولت اسلامی هیچی نمیدونید در این مورد صحبت نکنید خیلی سبک تره و رسوایی خودتون کمتر میشه.

سرت تو لاک خودت باشه و به اموری که بهت ربط نداره دخالت نکن.

عکس لختی بزار تا چهار نفر جق بزنن و دور هم لذت ببرید.
چیکارت به این کاراس آخه بچه جون.

0 ❤️

2024-05-11 23:36:12 +0330 +0330

↩ Candycrashed7
برای بار چندم در حرف های خودت ثابت کردی که نه تنها جمهوری اسلامی مسلمان هست بلکه اتفاقا دشمن اسلام هم هست.

من خیلی هم درباره اسلام مطالعه کردم اتفاقا جنابعالی از اسلام چیزی نمیدونی
(طبق دستور اسلام، بر مسلمانان واجب است که کفار را که جمهوری اسلامی هست نابود کنند.)
و هر کس در این جهت کوشش نکند اهل جهنم هست.

0 ❤️

2024-05-12 17:24:30 +0330 +0330

سلام

ای عقل خجل ز جهل و نادانی ما
درهم شده خلقی، ز پریشانی ما
بت در بغل و به سجده پیشانی ما
کافر زده خنده بر مسلمانی ما

اصل مطلب و شما تو جمله ی آخر گفتی !
التماس (((تفکر )))

عقل و تفکر وقتی در انسان از بین بره دیگه انسانیت از بین می‌ره! دیگه مذهبی بودن یا نبودن وقتی انسانیت نباشه مهمه آیا ؟ اصلا مفهومی داره؟

مدل تفکر شما اگر در جامعه مسلط بشه ! قطع به یقین مملکت آباد میشه! مذهبی و غیر مذهبی هم دیگه ملاک ارزش نمیشه کسی بگه هستم یا نیستم!
بلکه عقل و جایگاه عقل هست که به انسان مرتبه میده

1 ❤️

2024-05-12 17:35:19 +0330 +0330

↩ Candycrashed7
زاهد، به تو تقوي و ريا ارزاني
من دانم و بي ديني و بي ايماني
تو باش چنين و طعنه مي زن بر من
من کافر و من يهود و من نصراني

شما که می‌دونی چرا هتاکی می کنی ؟؟؟؟

0 ❤️

2024-05-13 03:22:47 +0330 +0330

↩ V2
دقیقا
عقل + آگاهی

0 ❤️

2024-05-13 23:43:47 +0330 +0330

زن زندگی آزادی

0 ❤️

2024-05-14 00:12:34 +0330 +0330

شما اگه یه قاشق دستت بگیری بخوای دیوار بتنی یا آهنیو سوراخ کنی!بعد از صد یا دویست سال بالاخره اندازه سر یک میخ تونستی دیواره رو خراش بدی،اما این جماعت،مغزشور‌شده‌هایی هستن که تغییر نظرشون ممکن نیست.خدا شاهده،من با یکیشون بحث داشتم،(بحثمونم سر اشتباه بودن زدن و کشتن مردم بیگناه یا نهایتا معترض وسط خیابونا بود) بعد هزارتا کامنت که رد و بدل کردیم،دست آخر قبول کرد که من راست و درست میگم،اما خنده‌دار آخرین حرفش بود:میدونم شما دارین درست میگین،اما من هرچی رهبرمون بگه انجام میدم!!!..خب،خود خدا گفته در انسان اراده گذاشتیم تا قدرت تصمیم‌گیری داشته باشد،بسیار هم لطف فرمودن!اما این ابنای ناخلف انسانی انگار از بیخ و بن اون قضیه رو ندارن،خلاص!

1 ❤️

2024-05-14 05:22:43 +0330 +0330

↩ داریوشم
این جماعت به هیچ چیزی اعتقاد ندارن. ن اسلام ن هیچ دینی . ن انسانیت .ن ایران (البته اکثرشون بعید میدونم ایرانی باشن) ن خدا. ن طبیعت. ن جهنم ن بهشت ن کارما. هیچی!

همونجوری هم که توی عنوان تاپیک گفتم اسلام یک بهانه برای حفظ قدرته که البته تشت رسوایش افتاده همونجور که چند تا مثال از نقض قوانین اسلامی که میگن معتقدن بهش زدم ، بیچاره افراد ساده مذهبی که هنوز فکر میکنن اینا به خاطر اسلام هست که حکومت میکنن ....... اینا حتی به خودشون هم رحم نمیکنن نمونش قتل رفسنجانی منتظری اعدام قطب زاده مطهری مرگ مشکوک خود ((خمینی)) بعد آقایون و خانومای مسلمون دلشون خوشه تحت حاکمیت اینا در امن و امان هست. زهی خیال باطل

اینها یکسری اشغال گر هستن که بهمن 1357 حمله کردن ایران رو به اشغال در آوردن

اینا فقط به یک چیز اعتقاد دارن . حفظ قدرت. غارت ایران و در نهایت نابودی فرهنگ و تمدن ایران

1 ❤️

2024-05-17 06:05:02 +0330 +0330
0 ❤️

2024-05-18 02:42:12 +0330 +0330
0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «