نظرتون درباره سکس با محارم (مامان خواهر خاله عمه)

1395/03/10

سلام
دوستان هدف از درست کردن این تاپیک بیغیرتی نیست فقط میخوایم بدونیم نظر بقیه چیه و مردم چه نگرشی نسبت به این موضوع دارن
لطفا نظراتتون و دلایل موافقت یا مخالفتتون رو حتما توضیح بدین.
حتی موضوعات دیگه حتما نباید صرفا سکس باشه… رابطه میتونه یه درد دل ساده یا چیزای دیگه باشه.
لطفا اگه تجربه ای هم دارین بگین.
لطفا بدون هیچ تعصبی نظر بدین. ما که اینهمه تو این سایتا میچرخیم لااقل به یه نتیجه خوبی برسیم الکی نچرخیده باشیم
ممنون از همه

103104 👀
8 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2021-03-08 07:02:02 +0330 +0330

با سلام خدمت شما(من ممنوعیت و حرام بودن این مورد رو بصورت علمی بهتون میگم)
اول از همه بگم که علاقه به سکس با محارم بیغیرتی حساب نمیشه، بی غیرتی اینه که هر طور شده به این سکس برسی، بدون در نظر گرفتن فکر و تفکر نفر مقابلت، آیا مایل هستند یا نیستند، و شما این عمل خودت رو به زور بر روی خواهر و مادری که ضعیف ترین انسانها در مقابل تان هستند چون به شما اعتماد دارند و آمادگی در برابرشما و مقاومت ندارند. وقتی خواهر مادر برادر یا پدر خودت رو به زور وارد سکس می کنید به این میگن بی غیرتی، یا در خیلی از داستان‌ها می‌بینم که غریبه‌ای ناموسش رو زیر نظر داره یجا خفت میکنه و‌ به زور و بعضا کتک کاری میکنه تو سکس‌‌ ولی این به جای اینکه برخ حسابشو کف دستش بذارخ رݪیشتر‌ از دور لذت سادیسمی خودشون رو ارضڣڢ در زندگی خیلی از لذت های وجود دارد که واقعاً ممنوع هستند، علت این ممنوعیت هم در نتیجه و عاقبت این کاره، وگرنه خیلی بی رفته که یه چیزی لذت بخش باشه ولی بدون هیچ علتی ممنوع باشه، من خودم خوب سکس خواهر و برادر دوست دارم ولی به چه قیمتی؟!
حالا گیریم که اونا هم راضی باشند باز به چه قیمتی؟!
ببینید هر وقت چیزی ممنوع یا حرام شده صددرصد یه عاقبت و نتیجه بدی داره که ممنوع شده.
اساس سکس به‌خاطر توالی نسل هست، و خدا یه امتیاز ویژه واسش در نظر گرفته که هر کسی بخواهد فرزندی بدنیا بیاورد برای اون لذت ببره، وقتی بچه در شکم مادر هست و تکون میخوره مادر خودش لذت میبره، حال این مطلب وقتی که ما می‌خواهیم با محارم خود سکس کنیم، رفته رفته یک وابستگی به حالا عشق و محبت حالا هرچیز دائمی به وجود میاد، یه چیزی که ما شاید به کسی دیگه دلبسته نبندیم، اکثر فرزند ها ناخواسته به دنیا آمدن یکیش خود من، چون اگر فرزند به اراده پدر و مادر به دنیا می‌آمد مطمئن باش این همه آدم تو زمین زندگی نمی کردند، و هرکس نهایتاً دو تا بچه داشت تا الان، و مطمئن باشید هر کسی وابسته سکس با یک محرمی باشه که خواهر یا برادر یا مادرش باشه یه فرزند ناخواسته به دنیا خواهد آمد( من بازم میگم من خودم علاقه دارم به سکس خواهر و برادر ، و خودم هم راضی هستم و دوست دارم محبت و عشق و هوس و به کسی که دوستش دارم تقدیم کنم ، کسی که از اول زندگی باهام بود و منو بخاطر خودم دوست داره ولی این وسط این ممنوعیت ها که به خاطر عاقبت خوبی نداشتن است جلوی این لذت رو می گیره) دوستان وابستگی حالا میگن اعتیاد حالا بعضی ها میگن عشق به سکس با محارم خیلی شدید و ترک نمیشه کرد، شاید اوایل چند وقتی عذاب وجدان بگیری ولی باز دوباره علاقه پیدا می کنی، و اینجاست که کار خراب میشه، نه به خاطر اینکه این دو نفر دیگه به کسی نمی تواند دل ببندند و باید با هم زندگی کنند، یا مثلا به خاطر حرفهای فامیل و اطراف نمیتونن باهم بمونن زشت میشه، اصلاً این حرفا نیست مگر نه میتونه به کشور دیگری مهاجرت کنه که اینجوری نباشه و راحت بتونم با هم زندگی کنند و تشکیل خانواده بدهند، ولی یه جای کار میلنگه، حتی هر کسی هم که باشه یعنی بیشترین علاقه به سکس با محارم رو داشته باشه و هیچ احساس عذاب وجدان و ناراحتی نداشته باشه باز درون خودش یه چیزی میگه اینجا یه چیزی می لنگه و به نظر صحیح نمیاد)
دوستانی که حالا زیست یا تجربی خوندن میدونن که همیشه ژن های نهفته در دی ان ای هر موجود زنده(حالا ما پستانداران رو در نظر میگیریم) وجود داره که اکثرا وقتی جفت میشن بروز پیدا می‌کند
مثلاً ژن کچلی وقتی که جفت بشه در خانمها کچلی به وجود میاد ولی وقتی که تک بشه نه، ولی درآقایون حتی بصورت تکی هم باعث کچلی میشه، حالا شما حساب کنید کچلی در خانم‌ها خیلی واقعا وحشتناک و زشت میشه ولی تا حالا در آقایان جوری که بعضی وقتا هست که میگن کچلی به قیافه طرف میاد، ولی زن باید موهای خیلی پرپشت و آبشار گونه داشته باشه چون این ذات زن زیبایی زنان نشون میده، در بین اکثر جانوران حالا پستانداران این تنها در انسان است که جنس ماده زیباتر از جنس نره و این زیبایی باعث میشه که آقایون به طرفش کشیده میشن، ولی در حیوانات جنس نر هستش که زیبایی خاص خودشو داره، که با زیبای خودش باعث میشه که ماده‌ها به طرف خودش جلب کنه، مثلاً در طاووس بل بل شیر نر ها زیباتر از ماده ها هستند، حتی در بین حیوانات هم اکثراً وقتی که وفور تعداد گله باشه نره ها همیشه وقتی به سن بلوغ نیز از خانواده طرد میشه یا خودشون میرن، مثل گله شیرها که وقتی به سن بلوغ می رسند خودشون از گله جدا میشم میرم دنبال خودش میگردم، مگر این که در یک قفس یا زندانی حالا جایی گیر کرده باشند که دیگه به چیزی خاصی دست از وقت ها هم با خواهر مادر برادر یا پدر خودشون سکس خواهند کرد که در بیشتر خانه های روستایی یا بعضی باغ وحشها اینجور چیزی دیده میشه، حالا با خودتون فکر کردید که وقتی میگن حداقل یک جفت یا تعدادی از حیوانات وحشی رو از خارج میارن، چرا تو ایران میارن؟ مثلا چند قلاده یوزپلنگ یا پلنگ میارن از خارج، مگه تو کشور خودمون نیست حالا نسبت کم ولی بازم هست دیگه، چون وقتی تعداد گله های کم میشه ۱۰۰ درصد بینشون سکس خانوادگی پیش میاد که حاصل شون فرزندانی هم خون هستند، که این همخونی در نهایت منجر به انقراض میشه، چون رفته رفته در نسل اول هم دیده نشه رفته رفته به نسل های دیگر این همخونی منتقل شده و ژنهایی برخی بیماری های بد و لاعلاج مثل انواع بیماری های استخوانی، گوارشی، و عصبی مثل بیماری تریزومی ۲۱ که چون ژنتیکی هستند هیچ درمانی ندارند یا بیماری تالاسمی ماژور و … پ نهفته بودند کم کم تعدادشون هر روز بیشتر و بیشتر میشه، رفته‌رفته پسرها و دخترهای دنیا میان که از اول عقیم هستند، یا به دنیا آمدن دوجنسه ها بیشتر میشه که به صورت کلی این ها عقیم هستند، مگر این که طبق قوانین و گفتار آیات عظام اینا به عمل جراحی دست بزنن، حتی به فرموده آیات عظام، کسانی که حس جنس متقابل رو دارن بهتره تغییر جنسیت بدن، و این تغییر جنسیت هم قانونیست هم به صورت شرعی است، و همین که می توان با عمل جراحی های بعدی این شخص بچه دار بتواند شود. دوستان همخونی یک پدیده خیلی بدیست در ژنتیک که در حیوانات و انسان که البته در انسان خیلی فاجعه است. در علم ژنتیک جامعه‌ای غنی هست و می‌تواند سالیان سال به ادامه حیات خود ادامه داده و منقرض نشود که منبع و انبار ژنی مختلف باشد، و آن جامعه ای که به قولی منبع ژنی خالص داشته باشند این جامعه تقریباً محکوم به فناست، جامعه‌ای که منبع ژنی خالصی دارند، جهش های ژنتیکی خیلی کمتر اتفاق می افتد، و این باعث می‌شود که در جریانات طبیعی آینده، و در جامعه ای که ژنهای مختلفی دارد بعضی جهش‌های ژنتیکی سازگار با آن محیط که تغییر پیدا کرده و افراد قبلی نتوانند ادامه حیات دهند این جهش یافته ها بتوانند ادامه نسل داده و با تغییر محیط خودشون رو وفق بدن، مثلاً خدایی ناکرده یک بیماری مثل همین کرونا که خیلی شدیدتر ازین باشه، در این بین بعضی فرزندانی به وجود می‌آید با یک جهش ژنتیکی که این جهش زندگی باعث می‌شود آنها آن بیماری را نگیرند و یا اگر مبتلا شوند خیلی جزئی و گذرا از بدنشان رد کنند این بیماری را، پس در این صورت آنها می‌توانند نسل بشر را ادامه دهند در حالی که بقیه شاید نتواند. ببخشید این همه نوشتم سر درد آوردم معذرت می خوام، فقط می‌خواستم بدونید که در نهایت هر چیزی که ممنوع و حرام شده مطمئن باشید عاقبت و نتیجه آن خوب نیست، شاید به نظر شما حالا یک یا دو بار سکس کردن چی و این همه مسئله چیه ولی خوب هم یک یا دو بار سکس کردن یک وابستگی به وجود میاره، حالا یک جفت شما، یک جفت من، و جفتهای بعدی که یهو می بینیم ای بابا نصف جمعیت دارن با محارم خود سکس می کنند، پس نسل های بعد می شود فرزندانی از همین جفت ها، ک یا عقیم هستند و یا بیماری دارند و یا بیماری نهفته دارند که در نسلهای بعد از خودشان دیده خواهد شد، فرزندانی معیوب عقیم یا با بدن های ضعیف در مقابل بیماری ها و
… بوجود می آیند.
مثلاً یک ژنی وقتی جفت بشه بروز پیدا می‌کند که نصفش تو DNA منه و به احتمال خیلی زیاد تا صد در صد نصف دیگر تو DNA خواهر یا برادرمه، که اگر ما سکس کنیم و لقاح ایجاد بشه، احتمال جفت شدن این شد حداقل ۲۵% خواهد بود که درصد خیلی بالایی هست در تشخیص فنوتییپ های احتمالی یک لقاح.
پس به این خاطره سکس با محارم ممنوع و حرامه به صورت کلی این بروز ژنهای جفت در دختر و پسر خاله دختر و پسر عمو کم میشه ولی بازم احتمالش بیشتره، مخصوصاً اگر وقتی خاله ها با شوهر خاله ها فامیل باشند و باجناق ها با هم، مثلاً در جایی که باجناق ها با هم برادرند دیگه فرزندانشان به عنوان یک خواهر برادر حساب می شود به صورت علمی، پس دوستان همیشه سعی کنیم به عاقبت کارها و فکر کنیم بعد انجام دهیم، چند دقیقه لذت بردن ما باعث بوجود آمدن یک بچه ای معلول یا کم توان ذهنی جسمی باشه که هر روز زندگیش عذاب باشه واسش، یا حتی شاید در فرزندتون دیده نشه و در نوه‌ی آیندتون بروز پیدا کنه که هر روز هم خودش و هم والدین و عزیزانش زجر بکشند، حال اینجا مقصر شما هستید که و باید پاسخگو باشید، حالا اسلام به کنار دین هم به کنار، ولی همه می‌دانیم که یک جایی باید به یک قادر مطلقی بخاطر اعمالمان نسبت به همنوعان خود پاسخی بدهیم، شاید شما بتوانید بگویید که محرم خودم اگه با من سکس نمیکرد و بعدش میرفت با غریبه سکس میکرد چی؟ اول اینکه اصلا سکس بدون هیچ تعهدی خوب نیست، همیشه باید با کسی سکس داشته باشیم به هم متعهد باشیم، نه اینکه امروز یکی یک ساعت دیگه دبعدی و بعدی
این هم راه چاره داره که فرد میتونه با ازدواج یا با صیغه موقت این کار این احتیاط را برطرف کنیم، شاید بگید که صیغه همون زنا کردن اسلامیه و هرکس با کسی دیگه میتونه راحت بدون این مزخرفات بشه باهاش سکس کنه. ولی مسئله اینجاست که صیغه تعهدنامه هست این تعهدنامه زن وظایفی دارد و مرد وظایفی دارد که باید انجام بدهند، و یک زن باید عده نگه دارد نه اینکه یه ساعت یه ساعت با کسی سکس کنه. . .
درسته که من خودم متنفرم از صیغه و اینا ولی خوب بعضی وقتا چاره ساز بعضی کاراست.
عذر می خوام که حرف زیاد شد ولی لازم دونستم این حرفها را بزنم امیدوارم کسانی که واقعا میخواستن علت ممنوه و حرام بودن سکس با محارم رو بدونن این حرف واسشون جواب باشه.
در ضمن به اون دوستی که گفت با زن دایی سکس داشتم با خواهر نه، باید بگم که این تاپیک در مورد سکس با محارم هست، زن دایی، زن عمو، شوهر خاله و شوهر عمه هیچ‌کدام جزو محارم نسبی همخون نیستند.

1 ❤️

2021-03-08 13:34:13 +0330 +0330

خالم اوکیه باهم سکس داریم حالم میده بهترم هست

2 ❤️

2021-03-10 01:17:09 +0330 +0330

↩ Amirkoskon122583456
فقط خیلی خیلی خیلی مواظب آبستن نشدن محرمت باش، صرفا نه بخاطر آبرو و اینا، یا مثلا شوهر داشته باشه بعد ول کنی طرف مقابلت که همخونته حامله بشه و بگید که از شوهرشه و همه چیز به خوبی و خوشی تموم بشه! هیچوقت اینکارو نکنید
برای شما شاید به خوبی و خوشی تموم میشه
ولی شما آینده اون بچه رو بدنیا نیومده نابود کردید،چون صد در صد یک ژن معیوب در خودش یا فرزند یا نوه‌اش بروز پیدا میکنه که تا وقتی زنده‌ هست زجر میکشه، من خودم حاصل ازدواج فامیلی هستم(پدر و مادرم پسرعمه و دختر دایی هستن) من تنها یک ژن معیوب تو بدنم بروز پیدا کرد و باعث شد،در بچگی همواره مریض بشم و بدنم عفونت پیدا کنه، در چهارم ابتدایی حصبه گرفتم و تا مرگ رفتم یک سال بعد پا درد گرفتم رفتیم دکتر گفت سره استخوان رانت داره سیاه میشه و سه سال آهن بستم به پام و در بچگی مورد تمسخر هر کسی شدم و شبها با گریه خوابم میبرد حتی الان هم شبها بعضی وقتها دردش اجازه نمیده بخوابم و اگه پله زیاد بالا پایین برم یا کوه برم یا ورزش کنم پام رو یکم اینور و اونور بذارم پیچ میخوره و من یک یا دو هفته زمینگیر میشم، تو دبیرستان پاهام کامل ورم کرد رفتیم دکتر گفت رماتیسم گرفتم و گلاب به روتون برای دستشویی رفتن گریه‌ام میگرفت چون زانوهام خم نمیشدن، الان هم یه عقده‌ای رو قفسه سینم در اومده، فکر کنم خدا داره هرجور بیماری رو روم امتحان میکنه" فکر میکنم این دیگه غول نهایی باشه که احتمالا یه توموری چیزی باشه و غزل خداحافظی رو باید تو جوونی بخونم و بای بای این دنیا و سلام به اونیکی دنیا.
شوخی نیست ها دوستان من فقط یک ژن نهفته‌ی معیوبم نمایان شده اینهمه باعث زحمت پدررمادر و دیگر عزیزانم شدم. پس ما بخاطر عزیزانمون که عاشقشون هستیم باهاشون نباید سکس کنیم تا تو آینده خدای نکرده بخاطر فرزند یا نوه زجر و عذاب نکشند، اگر یه چند دقیقه لذت به دیدن ناراحتی و زجر روحی عزیزانتون میارزه که مطمئنم نمیارزه اونوقت شما آزادید هرکاری بکنید. بازم میگم اعتیاد سکس با محارم خیلی شدیدتر از هر ماده مخدره هست. پس نگید یکی دوبار چیزی نیمشه، چون تا همیشه اینکار انجام میشه و یک باردادی و بچه ناخواسته که هرچقدر هم بگید جلوگیری میکنیم و نمیذاریم بازم یه بار از دستتون در میره و این اتفاق میوفته

1 ❤️

2021-03-10 02:54:19 +0330 +0330

↩ jojoatina
یچیزی هست به اسم کاندوم و قرص ضدبارداری نمیدونم باهاش اشنایی داری یا نه

0 ❤️

2021-03-10 03:02:32 +0330 +0330

↩ jojoatina
ماکه قرص و کاندوم استفاده میکنیم ۳ ساله شوهرش مرده حاملشم تاحالا نکردم در ماه هم حداقل ۳ ۴ بار میکنمش تو یه روز ۳ بار کردمش اون سالم من سالم
بعدشم تو داش لقمت حروم بوده بنظرم چون پدر و مادرت محرم نیستن
از لحاظ دینی خاله مادر خواهر برادر عمو دایی پدر و برادر محرم هستن و اینارو نمیشه گایید و نیگن که بده وگرمه تو با بچه های اونا محرم نیستی
اینجا ریدی داش

1 ❤️

2021-03-13 07:22:06 +0330 +0330

↩ Amirkoskon122583456
اولا درست حرف بزن، من بهت توهین نکردم که برمیگری توهین میکنی که تربیت خانوادتو نشون میدی
دوما یه چیزی هست به اسم پاره شدن یا سوراخ بودن کاندوم، نمیدونم شنیدی یا نه
درثانی من بصورت علمی ژنتیکی حرف میزنم نه مذهب و دین
یکم با دقت اول بخون کامنت رو بعد زر بزن

0 ❤️

2021-09-11 16:59:51 +0430 +0430

مادر بچه پدر نه برادر خواهر مگه واقعا عاشق هم باشین و این عشقتون جنسی باشه نه اینکه خیلی همو دوست دارین بخواین مثلا باهم حال کنین اینا نه بقیه بستگی به شرایط داره

0 ❤️

2021-11-03 19:38:45 +0330 +0330

ینی شهامت بدست اوردن یک دختر نداریم واقعا پس این یک ضعفه بزرگه
https://shahvani.com/forum/topic/راهکار-ترک-فانتزی-سکس-با-محارم-

0 ❤️

2021-11-03 19:39:30 +0330 +0330

↩ Erza shode dar kos
عزیزم منم دلم خیلی مامانتو میخواد

1 ❤️

2021-11-03 23:38:09 +0330 +0330

هر رابطه ای با هرکسی چه سکسی و چه غیر سکسی در صورت رضایت دو طرف جایز هست

0 ❤️

2021-12-27 03:20:22 +0330 +0330

نظرم اینه که در چارچوب اخلاق و انسانیت، با رضایت هر دو نفر اگر باشه و هر دو شخص به اندازه کافی بالغ و سالم باشن هیچ مشکلی وجود نداره اما کماکان این جور روابط می تونه برای روابط خانوادگی خطرساز باشه و در اغلب اوقات، به احتمال بسیار بالا، دیگه روابط و رفتارها مثل گذشته نخواهد بود و خیلی چیزها عوض می شه که ممکنه در آینده نزدیک یا دور موجب پشیمونی برای یکی و یا هر دو بشه

0 ❤️

2021-12-31 21:26:42 +0330 +0330

من میگم زمانی خوبه که رضایت طرفین هم باشه نه اینکه طرف چون پسشره نمیتونه اعتراض بکنه و مانع بشه. و شاید هرکار میکنه از شوهرش راضی نباشه و نخواد با غریبه بره توی رابطه به پسر خودش رو میزنه و بهش اعتماد داره. در اینصورت من خودم نظرم اینه شخصیه و اوکیه

0 ❤️

2021-12-31 21:34:40 +0330 +0330

↩ Amir M28
استدلالت کمر دکتر هولاکویی رو شکست

0 ❤️

2021-12-31 21:36:04 +0330 +0330

گرایش ندارم اگه تو فامیل سکس بخوام کنم به نامحرما گرایش دارم

0 ❤️

2021-12-31 21:42:01 +0330 +0330

من خودم خیلی‌ دوست داشتم با خواهر مطلقه‌ ام سکس کنم چون اونم نخ میداد حتی یه بار که از حمام اومد دوربین یواشکی تو اتاق کاشتم و بدنش رو لخت دیدم ولی بعدا از سرم افتاد سکس باهاش بکنم
این همش بر میگرده به رابطه خانوادگی و ممکنه خیلی خواهر ها باشن که دوست داشته باشن که با برادرشون سکس کنن
اگه دو طرف رازی باشن مشکلی نداره

0 ❤️

2021-12-31 21:53:06 +0330 +0330

↩ mr.anderson
اونا نفهمیدن که تو دیدی

0 ❤️

2022-04-25 01:37:42 +0430 +0430

↩ SinBigh
بیا خصوصی پیام بده

0 ❤️

2022-04-26 00:38:02 +0430 +0430

سلام من زن داداشمو بیشتر از ۵۰۰ بار کردم …
زن خودم هم خیلیا کردن فامیل . آشنا . همکار . غریبه

0 ❤️

2023-04-13 00:00:06 +0330 +0330
0 ❤️

2023-04-13 00:03:55 +0330 +0330

↩ Amjikh90
بیا چت کنیم

0 ❤️

2023-04-13 00:10:05 +0330 +0330

↩ Shimshim917
سلام خوبی

0 ❤️

2023-08-02 21:23:54 +0330 +0330

واسه من اتفاق افتاده برادر زادمونو اولین بچه خیلی دوست داشتیم ما هم همه تو سن کم ازدواج میکنیم و حتی بزرگم که شده بود دید ما همو بود که اشتباه ما بود بغل جلوش لباس عوض میکردیمو اینا که بعدها دیدم یه جاهایی بغلم میاد راست کیرش که میخوره بهم وقتایی که میومد شهرستان خونمون که ضوهرم نبود میومد هنوز به بهانه حرف زدن کنارم منم همون کوچولو صداش میکردم بخدا شاید باورتون نشه ولی ذهن ما همون بود اما بچه رو بدبخت کرده بودیم من همیشه بدون شرت میخوابم شب که تو بغلم خواب بود وسطش از گرماش بیدار شدم فهمیدم کیرش لای پامه هنوز باورم نمیشد هرچی بود لذت نبود اونجا اما اون شرمه اجازه نداد کاری کنو اصلا تو شک بودم گفتم میماله کنجکاوه بچست اما کرد توم اروم اروم و کشید و ریخت رومو کنارمم خوابید

0 ❤️

2023-08-02 21:28:00 +0330 +0330

من فرداش بعد کلی کلنجار ازش پرسیدم که چی سده دیشب و اینا گفت که اره تو و عمه ها جلوم لخت میشید و بغلتون میگیرید من خیلی وقته تحریک میشم و همیشه ارزوشو داشتم و با تک تکتون خود ارضایی کردم و کلی خرف دوستان رعایت کنی خیلی وقتا قصد پشتتش نیست اما نتیجش میشه این

0 ❤️

2023-08-02 21:28:26 +0330 +0330

↩ Sahar_mohsen75
چه جالب کاش برا منم پیش بیاد

0 ❤️

2023-09-09 11:50:24 +0330 +0330

↩ ali78kirdraz
من داشتم بهترین سکسم بود

0 ❤️

2024-01-23 23:27:54 +0330 +0330

↩ صدف هستم
هیچی مثل خواهرزن و مادرزن هیجان نداره

0 ❤️

2024-01-23 23:35:37 +0330 +0330

یه فاعل بیاد واسه سکس چت

0 ❤️

2024-01-24 12:54:29 +0330 +0330

↩ عاشق سکس با خواهر
به امنیت خانواده فکر کن، اگه دو تا برادر به یه خواهر نظر داشته باشن و خواهره نخواد تکلیف چیه، تکلیف پدر و مادر و پسر چه

0 ❤️

2024-01-24 13:13:31 +0330 +0330

منم سکس با مادرو قبول ندارم ولی جق زدن به یاد مادر مشکل نداره من خودم مادرم 50 سالشه گاهی لختشم میبینم اون رون درشت کوس گوشتیش پستونای سایزنودش که هنوز ایستادگی خودشو داره نفسمو بریده کمر برام نزاشته

0 ❤️

2024-02-16 23:00:36 +0330 +0330

من رو دوتا خاله هام کراشم شدید.یکیشونو ک کلا حس میکنم خودش میده بیرون خونه.اخیراهم یکم چت کردیم دیدم میخاره.
اون یکی هم خوشکل و کون پهن.
ولی جرات نکردم حرکتی بزنم.متاهلن

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «