راهی برای ترک خودارضایی هست؟

1395/08/29

من تقریبا تمام عوارضی که در مورد جلغ میگن رو دارم و خیلی خیلی به گا رفتم راهی هس که بشه ترکش کرد جز گی ؟
یا حداقل عوارضشو کم کرد ؟لطفا کسی میتونه کمک کنه

4542 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-11-19 21:49:55 +0330 +0330

خو اخه ادم منگل دنبال چه راهی واسه ترکش میگردی عوارض داره جق نزنی یعنی ترک کردی تمام

0 ❤️

2017-01-29 20:23:46 +0330 +0330

اگه توجه کرده باشین تو سایت های ایرانی و بیشتر مذهبی که در باره این موضوع جبهه میگیرن مشکلاتی رو که بین سنین نوجوانی شایع هست و میگیرن و میچسبونن به خود ارضایی مثل ریزش مو و جوش زدن صورت و از این حرف ها خود پزشکا هم میگن عوارضی نداره مگر آسیب به خود و اندام جنسی برای این هم هرکی به پزشک مراجعه کنه مخصوصا روانشناسا میگن یه نفر رو از جنس مخالفت پیدا کن که شرایطی مثل خودت داشته باشه و با اون رابطه داشته باش که هم به خودت هم به اندام جنسیت آسیب نرسونی راه ترکش هم فقط و فقط اراده داشتنه

0 ❤️

2017-01-29 21:23:37 +0330 +0330
نقل از: hoseinzero

اگه توجه کرده باشین تو سایت های ایرانی و بیشتر مذهبی که در باره این موضوع جبهه میگیرن مشکلاتی رو که بین سنین نوجوانی شایع هست و میگیرن و میچسبونن به خود ارضایی مثل ریزش مو و جوش زدن صورت و از این حرف ها خود پزشکا هم میگن عوارضی نداره مگر آسیب به خود و اندام جنسی برای این هم هرکی به پزشک مراجعه کنه مخصوصا روانشناسا میگن یه نفر رو از جنس مخالفت پیدا کن که شرایطی مثل خودت داشته باشه و با اون رابطه داشته باش که هم به خودت هم به اندام جنسیت آسیب نرسونی راه ترکش هم فقط و فقط اراده داشتنه

اتفاقا خیلی عوارض داره دوست عزیز
ضعف بینایی ، کمر درد ، ریزش مو ، گودی کمر ، پوکی و درد استخوان و مفاصل ، دندان درد ، فراموشی ، زود انزالی ، ازبین رفتن قدرت بدن ، قرقر شکم ، گودی دور چشم ، بزرگ شدن بینی ، ازبین رفتن زیبایی صورت ، بی غیرتی ، استرس و … .
استخوان ها رو کشیده میکنه و قد رو تا دو سه سانت بلندتر میکنه تو دراز مدت
حتی عوارضش از مصرف مواد هم بیشتر ، خدایی آدم به مواد مخدر معتاد شده اما به جلغ معتاد نشه
انصاف خیلی ناجوره ، ترکش هم زمان میبره یهویی نمیشه باید تا حداقل شش هفت ماه زمان بزاری ، حداقل 6 -7 ماه برا بعضی ها هم تا 1 سال
راهشو باید هرکسی خودش پیدا کنه یکی با سکس یکی با ورزش یکی با کارش یکی با خانوادش یکی با سرگرمی های دیگه بستگی ب افراد داره
هر کی از هر چیزی ک لذت میبره در ضمن هر بار سکس تا 5 روز کامل انرژی فرد رو نصف میکنه حالا جساب کنید برا جاغ چقد انرژی فرد از بین میره اونم تو دراز مدت

0 ❤️

2017-01-29 21:34:32 +0330 +0330

این درست مثل اینکه بگی راهی برای ترک گرسنگی و تشنگی هست.این یک نیاز طبیعی هست که هیچوقت از بین نمیره اما قابل کنترله تو الان مثل یک معتادی که اول باید سعی کنی دوز مصرفتو به مرور زمان کم کنی و بعد سعی کنی حواستو از این قضیه پرت کنی و برات مثل یک وسواس فکری نشه که هی بهش فکر کنی چون اگه غریزه ای وجود نداشت سکس انقدر ها هم جذاب نبود

0 ❤️

2017-01-29 21:47:17 +0330 +0330

بیا من بکنمت باور کن اوکی میشی

0 ❤️

2017-01-29 22:00:45 +0330 +0330
نقل از: آرمان رهایی
نقل از: hoseinzero

اتفاقا خیلی عوارض داره دوست عزیز
ضعف بینایی ، کمر درد ، ریزش مو ، گودی کمر ، پوکی و درد استخوان و مفاصل ، دندان درد ، فراموشی ، زود انزالی ، ازبین رفتن قدرت بدن ، قرقر شکم ، گودی دور چشم ، بزرگ شدن بینی ، ازبین رفتن زیبایی صورت ، بی غیرتی ، استرس و … .
استخوان ها رو کشیده میکنه و قد رو تا دو سه سانت بلندتر میکنه تو دراز مدت
حتی عوارضش از مصرف مواد هم بیشتر ، خدایی آدم به مواد مخدر معتاد شده اما به جلغ معتاد نشه
انصاف خیلی ناجوره ، ترکش هم زمان میبره یهویی نمیشه باید تا حداقل شش هفت ماه زمان بزاری ، حداقل 6 -7 ماه برا بعضی ها هم تا 1 سال
راهشو باید هرکسی خودش پیدا کنه یکی با سکس یکی با ورزش یکی با کارش یکی با خانوادش یکی با سرگرمی های دیگه بستگی ب افراد داره
هر کی از هر چیزی ک لذت میبره در ضمن هر بار سکس تا 5 روز کامل انرژی فرد رو نصف میکنه حالا جساب کنید برا جاغ چقد انرژی فرد از بین میره اونم تو دراز مدت

دوست عزیز،

عوارضی مثل ریزش مو، بزرگ شدن بینی، از بین رفتن زیبایی صورت، کشیده شدن استخوان ها، ضعف بینایی و غیره همگی تغییراتی هستند که توی دوران بلوغ در بدن بعضی نوجوانان اتفاق میفته و هیچ دلیل منطقی برای ارتباط اونها با خودارضایی وجود نداره.

کمر درد، پوکی و درد استخوان و مفاصل ، گودی کمر، دندان درد، هیچ ارتباطی با ارضای جنسی ندارند. امکان داره اگر توی پوزیشن نامناسبی اینکارو انجام داده باشین، جایی که بهش فشار اومده دچار درد بشه ولی اون ربطی به ارضا شدن نداره و اگه در حالت معمولیم مدت زیادی تو اون پوزیشن قرار بگیرین درد میگیره.
در مورد دیر انزالی، اکثر دوستانی که تجربه سکس دارن میدونن که در خود ارضایی چون شما دقیقا میدونید کجاها حساس تره و روی اون نقاط تمرکز میکنین سریعتر به ارگاسم می رسید، در صورتی که تو سکس، مخصوصا تو تجربه های اول، همچین اطلاعی وجود نداره و به ارگاسم رسیدن بیشتر طول میکشه، مخصوصا اگر از کاندوم استفاده کنید، که توصیه میکنم حتما بکنین.
در مورد استرس و عدم اعتماد به نفس و عوارض این چنین، به نظر من این استرس رو شما و امثال شما که اطلاعات نادرستتون رو بدون کمترین مدرک و منبعی همه جا بیان میکنین، به دیگران که معمولا اطلاعات دقیقیم ندارن وارد میکنین.

قرقر شکمو دیگه خدایی تا حالا نشنیده بودم :))))

0 ❤️

2017-01-29 22:40:25 +0330 +0330

2 ماه کاری نکن که تحریک بشی مثل دیدن فیلم سکس و …

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «