یه سوال مهم - آقا پسرا یه لحظه میاین لطفا.....

1393/03/26

راستش یه موضوعی خیلی وخته ذهنمو درگیر کرده و هرجوری که بهش فکر میکنم نمیتونم بفهمم که تو مغز شماها چی میگذره!
البته این جریان مربوط به همه نیست و همه جا استثنی هم هست ولی این قضیه در ارتباط با اکثر آقایون صدق میکنه!
شماهایی که انقدر اصرار به داشتن رابطه و … دارین تا بحال به عواقبش فکر کردین؟
خیلی جااااااااااااالبه که این همه اصرارررر میکنین و طرف مقابلتونو فرشته خطاب میکنین و ادعا دارین که مثل یه بت میپرستینش و ادعای عشق و عاشقی و دوست داشتن دارین!
مثلا ! تا قبل از تصاحب و تو دوران اولیه:
اووووووووووف چه سری چه دمی عجب پایی!!! توی این تعریفا یا به قول خودتون مخ زدنااااااااتونم هیچی کم نمیذارین!!!
ولی دقت کردین که تا به هدفتون رسیدین و یکمی گذشت و تصاحبش کردین دیگه تازگی اولو براتون نداره . عشقتونم با گذشت زمان ته میکشه… تازه وختی که دختره عاشق شد میزنین زیر همه چیز و در مورد نجابتشم میگین که خودش خواست اگه نجیب بود نمیرفت بده!!!
انگار نه انگار که خودتون یه دنیااااااااا اصرارش میکردین و ادعا داشتین! بدون این که به روتونم بیارین میرین سراغ کیس بعدی! یا تا پای ازدواج بیاد وسط میزنین زیرشو واسه زندگیتون میگردین دنبال یه دختر آفتاب مهتاب ندیده!
یکی نیست بهتون بگه: آقا آقاها اون فاحشه ی بعد از سکس همون فرشته ی نازنین روزای اوله یااااااااااادت میاد؟
واقعا چرا؟
چرا اینجوری هستین؟
ببخشید قصد جسارت به کسیو ندارم ولی چند نمونشو با چشمم دیدم که میگم!
بیشتر ترس خانوما هم از آقایون میتونه مربوط به همینا باشه!

56194 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-03-02 01:16:25 +0330 +0330

بنظر من دلیل این کار جو سکسی خیلی بد و تحت فشار بودن دختر و پسر هستش واینکه واقعا جایی واسه ارضا شدن و راحت بودن ندارن البته ازدواج ها هم که…

0 ❤️

2015-03-02 01:59:31 +0330 +0330

[quote=بانوی آتش]فرناز و ماه ترین ممنون از نظرتون ولی منم خیلی دوست دارم دلیلش رو بدونم و همچنین استدلال آقایون رو در این مورد و اینکه آیا احساس عذاب وجدان و شرمم میکنین با خودشون وختی اینا تفکراتشونه یا نه؟!

در مورد دخمل سکسی هم ممنون عزیزم منم باهات موافقم ولی بعضی وختا آدم بعضی چیزا میبینه که واقعا دلش میگیره !
مثلا دختری رو که خودشون مجبور به رابطه کردن با دروغاشون در مورد عشق و دوست داشتن / آخر کاری بدکاره خطابش میکنن و میگن خودت خواستی ما هیچ کاره بودیم!!!
اگه خوب بودی نمیدادی!
آره شایدم تو راست بگی ولی پس تکلیف احساسات ما چی میشه اونوسط؟[/quote]
خانم محترم این مطلبیو که شما میگی فقط یه تابو هست که شما خانمها ساختین یه مرد یا پسر هیچوقت عشقش ته نمیکشه عین چیبس و پفک شما رو دور نمیندازه اگر این اتفاق میفته بهتره دلیلشو تو رفتارهای خودتون جستجو کنید
وقتی با یه پسر دوست میشین و توقع دارین طرف قید بهترین دوستاشو و حتی افراد خانوادشو بخاطر شما بزنه طرفتون سرد میشه
وقتی افتخار میکنید به تشنه نگهداشتن پسرا طرف ول میکنه میره
وقتی خواسته های طرف مقابلتونو نادیده میگیرین
وقتی حتی تو رابطه دوست دارین همه کاری براتون بکنه ولی شما هیچکاری براش نمیکنین اینطوری میشه
وقتی به پسرا به چشم عابر بانک نگاه میکنید و رابطتونو به نوعی مشروط به ساپورت مالی میکنین طرف سرد میشه و استفاده ابزاری از شما برای انتقام میکنه
چرا ایرادات خودتونو نمیبینین؟
فقط پسرا بدن؟
بهتره یه سوزن به خودتون بزنید بعد یه جوالدوز به پسرا
و در آخر یه زن انقدر از نظر حسی قویه که میتونه یه مرد رو برای همیشه مال خودش کنه پس اگه مرده ول میکنه میره دلیلش اینه که اون زن نتونسته یا نخواسته زن خوبی باشه

1 ❤️

2015-03-02 02:04:35 +0330 +0330

عرضم به خدمتتون که …
.
.
.
ا بچه ها اشاره میکنن
چی زر نزنم؟
چشم

0 ❤️

2015-03-09 00:07:25 +0330 +0330

راستش این موضوع درباره من دقیقا برعکس اتفاق افتاده من عاشق یه دختر بودم باهاش سکس داشتم و حتی خاستگاریشم رفتم ولی دختره منو زد کنار.شما دخترا همچین آش دهن سوزی هم نیستید پس فقط پسرا رو مورد محاکمه قرار ندین خوب و بد همه جا هست به قول خودتون استثنی هم داریم

0 ❤️

2015-04-06 03:07:47 +0430 +0430

کس نگو زندگی بدون سکس معنی نمیده

0 ❤️

2015-04-26 04:36:43 +0430 +0430

گل گفتی آبجی جون

0 ❤️

2015-04-26 05:01:08 +0430 +0430

والا ما اینجوری نبوده و نیستیمahuraaria@yahoo.com

0 ❤️

2016-03-15 13:28:36 +0330 +0330

همرو خوندم ؛ بیگ لااایک ؛ نوشته هات عالی بودن بانوی آتش عزیز .

0 ❤️

2016-03-15 13:34:38 +0330 +0330

درسته.پسرا برا به دست آوردن طرف هر کاری میکنن ولی بعدش هیچی.این قضیه فکر نکنم درست بشه.فقط دخترا باید یاد بگیرن اگه نمیخوان به غیر از شوهرشون بدن قبل ازدواج سکس نکنن.بدونن همه حرفا و قربون صدقه رفتنا برا سکسه نه چیز دیگه.

0 ❤️

2016-03-17 16:33:52 +0330 +0330

سلام و خسته نباشید به همه دوستان اول پیشاپیش عید نوروز رو به همه دوستان تبریک میگم و امید وارم سال خوب و پربرکتی برای همه باشه . بعد در مورد سوال این دوست عزیز و گرامی من با سه دختر دوست بودم و واقعا قصد ازدواج داشتم اولی که خیلی روک و روراست بعد یک سال گفت من تنوع طلب هستم و نمیتونی عوضم کنی ، دومی بعد 3 سال بهم خیانت کرد و اگه زرنگی خودم نبود کلاه گشادی سرم میرفت با شخص دیگه ایی سکس کرده بود توی همون سه سال درصورتی که کم نزاشتم براش چه مالی چه عاطفی ، سومی هم که تقریبا سه هفته پیش تموم شد بعد شیش ماه فهمیدم که داستانها دارد ، حالا شما دوست عزیز یکبار خودت رو بزار جای بعضی از پسرا چه حسی بهت دست میده . من با نظر دوست دیگمون که گفت انتقام کاملا موافقم . ممنون که وقتتون رو به من دادین

0 ❤️

2016-03-17 16:36:45 +0330 +0330
نقل از: SiRON_051 ببینید خانما اصلا پسرا اینطور نیستن البته خب هستن همچین پسرایی ولی مرد میدونی ینی چی؟ مرد ینی اینکه وقتی به اون کباب لای پلو رسیدی پای بقیه غذائم وایسی و بخوریش گرفتی؟ مرد هیچوقت لاشی نیست و تا تهش میمونه هراتفاقیم که بیوفته پای عشقش میمونه البته ما که قسمت نشد به عشقمون برسیم و الانم تنهاییم... ولی سعی کردم همیشه مردونگیمو حفظ کنم خانما این رسم معرفت نیس،معرفت میزاریم شمائم بزار... ما پاتون هستیم خیلی جاها دختر دیگه پیداش نمیشه شما با "مرد" نبودی ببینی ینی چی...ببینی مرد چیکار میکنه که همه دخترا عاشقشن بقول دوست دوس دختر سابقم افسانه ک دیشب ازش پرسیدم نمیدونم چرا همه اینقد ازم خوششون میاد مگه من چی دارم؟دختر همسایمون که آفتاب ندیدش!توئم که میگی عاشقم شدی،هستیم که عاشقم بود آخه من چی دارم؟ گفت ببین آقا محمد...پول مهم نیس،تو مردونگی داری که خیلی از مردا تو اول راش موندن... لطفا فحش ندید که داری تعریف از خود میکنی،فقط به ذهنم اومد گفتم بگم که مردا یکم به خودشون بیان

خخخخخخخخ
ایولل عمویی!

0 ❤️

2016-03-17 17:13:37 +0330 +0330
نقل از: arminsx سلام تا وقتی شما دخترا آهن پرست هستین و شما هم به خاطر پول و موقعیت بهتر خیلی از ما پسرا رو ول می کنین می رین این اتفاق برای خودتونم می افته.البته من خودم با کسی که دوست بودم ازدواج کردم و الانم راضی ام.ولی شما دخترا یک طرفه به قاشی می رید.نمی گم اینی که می گید اشتباهه.وجود داره ولی به همون اندازه هم کیس ازدواج کم شده.یه مشت دختر عمل شده ی شبیه به هم و البته شدیدا خائن هم بینتون هست که روی ما پسرا رو سفید کردن.

دخترا آهن پرستن،؟؟!!! خوبه والا یکی اینو گفت و دیگه افتاد تو دهن همه ی عالم و آدم… لطفا خوب چشماتونو باز کنید ! بانوی آتش گفت استثنی هم هست ! منم نمیگم نیست . خودمم کم ندیدم دخترایی که فقط تو فکر تیغ زدنن ، اما یه دختر وقتی با پسری میخواد وارد رابطه شه از اونجایی که در آینده اونو شوهر آیندش میبینه پس حق داره حداقل تعلقات مالی رو که برای شروع یه زندگی لازمه بسنجه . این حق مسلم هر دختریه . شما مردا واقعا اعتماد به سقفتون آسمونو سوراخ کرده…
یه دوستی داشتم بنده خدا ۴ سال تموم برای عشقش صبر کرد. پسره از صب تا شب ول ول میچرخید نه کار میکرد نه هیچی آخر سرم که دوستم با ناراحتی مجبور شد رابطرو تموم کنه مهر آهن پرستی به پیشونیش خورد . تازه به خاطر رابطه با عشقش محکوم شد به هرزه بودن… جالبه والا … مرد الان ینی به دنیا ادعا

0 ❤️

2016-03-17 17:31:13 +0330 +0330
نقل از: بانوی آتش در مورد جواب سوال سکسی هات من و سوشا باید یه داستانی رو تعریف کنم قضاوتش با خودتون!

یه دوست نزدیکی داشتم که وختی 18 سالش بود (دقیقا توی اوج احساسات و سادگی و شور و عشق یه دختر) با یه پسری آشنا میشه که ادعا میکرده دوسش داره .
جونم براتون بگه که این پسره نزدیک 4 ماه داشته روی مخ دوست من کار میکرده و حتی تا ساعت 4 صبح بیدار میمونده و براش اس ام اس های عاشقونه میفرستاده :
مثلا تو مثل یه فرشته خوابی و منه بدبخت عاشق به عشقت تا صبح بیدار!
خلاصه که انقدر ابراز عشق و علاقه میکنه و مخ میزنه که دوست منم عاشقش میشه!(خب قلبش که از سنگ نیست اونم احساس داره)
پسره تا 1 سال دست بهش نمیزنه و میگه تو برای من مقدسی و بعد از یه سال که دوستم از ته قلبش عاشق شده بود یه روز میاد و میگه اگه با من رابطه نداشته باشی ولت میکنم!
اگه میخوای بهم ثابت کنی دوسم داری پس نباید برای رابطه با منم بترسی چون همه جوره هواتو دارم!
خلاصه دوستم هرکاری میکنه اون کوتاه نمیومده و میگفته با این کار بهم ثابت میشه که تو هم دوسم داری…
از اونطرف شاید خیلیاتون بگید خب دختره باید ولش میکرد اونموقع چون میفهمید که پسره عاشق واقعی نبوده ولی آقایون این چیزا گفتنش راحته بعد از یه سال عشق و عاشقی جدا شدن از اون سر برای یه زن واقعا سخته چون احساسات خانوما واقعا شدیده!
خلاصه ی کلام که دوست منم قبول میکنه و آخر داستان میدونین چی میشه؟؟؟
دوستم میگه بیا خواستگاریم ولی پسره میزنه زیر همه چی و به دوستم میگه تو خودت تنت میخوارید و این کاره بودی و من با دختری ازدواج میکنم که پاک و دست نخورده باشه ! از کجا معلوم که بعدا بهم خیانت نکنی؟؟؟!!!
شما پسراااااااااااا…
چجوری قضاوت میکنین؟
برای دخترا ارضای روحی و احساسی تو مرحله ی قبل از ارضای جنسیه نکنین با ماها این کارارو dash1

So biiiiig like ;
عین ماجرایی که برای دوست من اتفاق افتاد با این تفاوت که دوست معصوم من که تو خوابشم اینچیزارو نمیدیده بار اول درخواست پسررو رد میکنه و پسره انقدر میره و میاد تا بله رو میگیره و بعد دو سالم در کمال پستی ولش میکنه با این عنوان که : من غیرت دارم و زنم باید دست نخورده باشه . تو خودت کرم داشتی که اوکی دادی ملومم نیست بعد ازدواج خیانت نکنی!!
آخه یکی نیست بگه بیشعور لجن ؛ دوست من که تمام مدت ازت امتناع میکرد خودت به نام عشق و عاشقی ۲۴ ساعته قسمش میدادی… ناف بعضی از پسرارو با نامردی بریدن . امیدوارم کساییکه اینجورین روی خوشی رو نبینن.
کسایی که از احساسات پاک و قوی دخترا سواستفاده میکنن… کسایی که یه فرشته ی بااحساسو تبدیل میکنن به یه … :((((

0 ❤️

2016-03-17 17:55:26 +0330 +0330

سلام
دلیل اینکه آفایون تا قبل از رسیدن به خواسته شون در مورد عشق و عاشقی میگن دقیقا خود شما خانمها هستین که : خانمها رو فقط زمانی میشه مخشونو زد که در مورد عشق و عاشقی براشون بگی!!! ;) که البته همونطور که شمام گفتین استثنا! هم وجود داره

0 ❤️

2016-03-17 18:02:10 +0330 +0330
نقل از: داریوشم سلام دلیل اینکه آفایون تا قبل از رسیدن به خواسته شون در مورد عشق و عاشقی میگن دقیقا خود شما خانمها هستین که : خانمها رو فقط زمانی میشه مخشونو زد که در مورد عشق و عاشقی براشون بگی!!! ;) که البته همونطور که شمام گفتین استثنا! هم وجود داره

باورم نمیشه ؟؟؟!! چه راحت این کلماتو به زبون میاری…
پست ترین نوع سواستفاده همینه … سواستفاده ای به نام عشق که باید پاک ترین و ناب ترین احساس توی دنیا باشه برای رسیدن به چی؟؟!! به یه خواسته ی نیم ساعته… سکس؟! یعنی واقعا ارزش آدم انقدر کم شده…
واقعا متاسفم .
خوبه اسمت هم داریوشه … به قول داریوش عزیز :
شما که حرمت عشقو شکستید… کمر به کشتن عاطفه بستید… شما که روی عشق قیمت گذاشتید که حرمت دلو نگه نداشتید…

1 ❤️

2016-03-17 18:04:53 +0330 +0330

عرضم به درزتون که من به شخصه اینجوری نیستم اما خب تنوع طلبی تو ذات همه مردا هست که ممکنه تو عشق و دوستی با خانوم باشه
مثلا یکی خیلی ماشین عوض میکنه این تنوع طلبی تو علاقش به ماشین حلول کرده

0 ❤️

2016-03-17 18:33:23 +0330 +0330

به نظر من بستگی داره اهداف چی باشه اگه سکس باشه حق با شماست اما اگه عشق باشه با شما مخالفم چون تکرار هم آغوشی عشق رو بیشتر میکنه ولی باز باید گفت دخترا گول نخورید

0 ❤️

2016-03-17 18:38:28 +0330 +0330
نقل از: arminsx
نقل از: black_destiny
نقل از: arminsx سلام تا وقتی شما دخترا آهن پرست هستین و شما هم به خاطر پول و موقعیت بهتر خیلی از ما پسرا رو ول می کنین می رین این اتفاق برای خودتونم می افته.البته من خودم با کسی که دوست بودم ازدواج کردم و الانم راضی ام.ولی شما دخترا یک طرفه به قاشی می رید.نمی گم اینی که می گید اشتباهه.وجود داره ولی به همون اندازه هم کیس ازدواج کم شده.یه مشت دختر عمل شده ی شبیه به هم و البته شدیدا خائن هم بینتون هست که روی ما پسرا رو سفید کردن.

دخترا آهن پرستن،؟؟!!! خوبه والا یکی اینو گفت و دیگه افتاد تو دهن همه ی عالم و آدم… لطفا خوب چشماتونو باز کنید ! بانوی آتش گفت استثنی هم هست ! منم نمیگم نیست . خودمم کم ندیدم دخترایی که فقط تو فکر تیغ زدنن ، اما یه دختر وقتی با پسری میخواد وارد رابطه شه از اونجایی که در آینده اونو شوهر آیندش میبینه پس حق داره حداقل تعلقات مالی رو که برای شروع یه زندگی لازمه بسنجه . این حق مسلم هر دختریه . شما مردا واقعا اعتماد به سقفتون آسمونو سوراخ کرده…
یه دوستی داشتم بنده خدا ۴ سال تموم برای عشقش صبر کرد. پسره از صب تا شب ول ول میچرخید نه کار میکرد نه هیچی آخر سرم که دوستم با ناراحتی مجبور شد رابطرو تموم کنه مهر آهن پرستی به پیشونیش خورد . تازه به خاطر رابطه با عشقش محکوم شد به هرزه بودن… جالبه والا … مرد الان ینی به دنیا ادعا

چه ربطی داشت به اعتماد به نفس؟روضه ی مصیبت دوستتون باعث گریه ی منم شد!ولی منم می تونم داستان کسانی رو از دور و برم بگم که به خاطر این که یه دختر ولشون کرد و رفت دیگه نتونستن مثل آدم زندگی کنن،درس بخونه و …حتما وقتی اینم می خونین می گین خودش ضعیف بوده و …!نخیر خانم عزیز.البته اصلا برای من مهم نیست شما قبول بکنین یا نه.من که وجدانم راحته این کار رو با کسی نکردم.ولی انکار این موضوع که آب از لب و لوچه ی دخترا با یه ماشین مدل بالا و خونه ی بزرگ و امثال اینا جاری میشه پررویی خاصی می خواد که البته در شما هست.
یه بار از خودتون بپرسید مگه شما دخترا چی دارید که همه باید التماستون کنن؟انصافا با این نحوه ی لباس پوشیدنتون تو اجتماع و رفتارهاتون چیزی بیشتر از یک طعمه ی سکسی هستین؟حتما می گین تو چشماتو درویش کن!اگه ما پسرا درویش کنیم چشمامونو به خدا اگه حموم هم برین!شما خودتون هستین که صد برابر زن های اروپا و امریکا آرایش و عمل زیبایی می کنین بعد انتظار دارین به عنوان اسطوره های نجابت پسرا در خونتون صف بکشن؟

ربطش به اعتماد به نفس کاملا تو جواب شما مشخصه!! قصد بی احترامی ندارم اما چون شما جمع بستی منم جمع میبندم! مثالی که من زدم رو بیشتر از صدبار دور و برم دیدم و از جواب تمام دخترایی که تو این تاپیک پست گذاشتن هم مشخصه که ناحق نمیگم . اما یسر جواب بقیه ی کاربرارو بخونید … خیلی از پسرا حرف بانوی آتشو تایید کردن. آمار و ارقام هم نشون میده که حرف من بی ربط نیست بلکه مثال شما استثنایی هست تو این مباحث!
در مورد ماشین و خونه ی مدل بالا ، من نه تایید میکنم نه تکذیب ( این با آهن پرستی که بهش اشاره کردین فرق داره ) اما کسی نیست که از این مسائل بدش بیاد همون طور که همه ی پسرا جزو اولین ملاکاشون قد و بالا و بر و روی زیبای خانوماس … اما اینا معیارای اول نیست… برای یه خانوم معیار اول فقط و فقط احساسات پاک و ناب عاشقونس و مسائل مالی هم به طبع برای آینده ای روشن کنارش دخیله . لطفا خودتونو به کوچه ی علی چپ نزنین!!!
در مورد ظاهر خانوما !!! خانوما دلشون میخواد تو هر حالتی آراسته و شیک باشن . شما چشماتون هرز میبینه . البته در مورد خانومایی صحبت نمیکنم که دیگه واویلان!!
من خودم چندبار با چادر رفتم بیرون همون متلکای همیشگی رو حتی بیشتر شنیدم …
ذهن مریض ربطی به ظاهر ما نداره …

0 ❤️

2016-03-17 19:24:30 +0330 +0330

رابطه ها دو نوع قشنگ میشود. 1_پیداکردن شباهت ها 2_احترام گذاشتن و تفاوت ها بعد شما خوب و جالب بیان کردید مرسی

0 ❤️

2016-03-17 19:35:26 +0330 +0330

ببین عزیزم با صحبتای شما کاملا موافقم . اگه کسی این کار رو بکنه واقعا اوج نامردی و نهایت پستی و فرومایگی است . و صد البته یه موقع طرف میخواد دختری پیدا کنه و باهاش سکس بکنه و منظورش فقط ارضای غریضه جنسیه حرفی نیست اما با همه تعاریفی که از موضوعی به اسم نکاح میشه و معنی لغوی آن در ذهن اشخاص هست ولی موضوع ازدواج یا بهتر بگم تشکیل خانواده کلی با هم فرق دارن اگه زن و مردی یا پسر و دختری به قصد ازدواج و تشکیل خانواده میخوان با هم رابطه داشته باشن هرگونه خیانتی مزموم و مردود هستش

0 ❤️

2016-03-17 20:24:25 +0330 +0330

بابا تایپک فسیل شده دیگه. این خانم میخواست بره بده فقط میترسید واسه همین این تایپیک رو زد.

0 ❤️

2016-03-17 20:41:17 +0330 +0330

حرفت کاملا درسته
ولی من جزو همون استثناها هستم تاحالا به هیچ عنوان به خودم اجازه ندادم با هیچ دختری باشم و نبودم اصلا اگرم حرفی بوده فقط مجازی بوده اونم بیشترش واسه شوخی بوده
ولی همرو جمع نبدین لطفا هنوزم مردای باغیرتی پیدا میشن

0 ❤️

2016-03-17 20:50:18 +0330 +0330

حالشو نداشتم بخونم ولی در کل مخالفم :)

0 ❤️

2016-03-17 21:01:37 +0330 +0330

به همه دوستان شهواني سلام عرض ميكنم اولا در مورد حرفاتون در مورد بعضي پسرا موافقم امممممممما
اولا خيلي از دخترا هم ميدونن كه منظور از رابطه همون سكسه كه اونم با تمايل خودشون صورت ميگيره وگرنه هيچ پسري در صورت عدم رضايت خانما بهش دستم نميزنن نمونش زيد خودم بود كه ميگفت من دوست دارم بيام خونت فقط با هم حرف بزنيم منم قبول كردم اما بعد از اومدن خودش زيپ شلوارمو باز كرد و سكس ميخواست حالا خودتون قضاوت كنين اونموقع من بايد چيكار ميكردم؟
در كل منم موافقم با اينكه هر پسر و دختري قبل از رابطه تهشو مشخص كنن مثلا ميخوان ازدواج كنن يا فقط يه مدت با هم خوش باشن فقط متاسفانه تو بعضي موارد و بعضي پسرا بخاطر ضعف تو مسايل جنسي دروغ ميگن كه اين خوب نيست والا دخترا هم با اينكه يه مدت رابطه سكسي داشته باشن مشكلي ندارن
دوستون دارم مويد باشيد

0 ❤️

2016-03-17 21:09:36 +0330 +0330

عزیزم منم خانومم ولی یه خصلت معروف هس که عیار ادم باید بالا باشه و اگه راحت به دست بیای راحتم از دست میری

0 ❤️

2016-03-17 22:06:47 +0330 +0330

همیشه همینطوری بوده و هست و خواهد بود وقتی دختره مرام داره و بسازه پسره نامرد از اب در میاد
اون پسری هم که واقعا مردونگی تو وجودش هست و همه جوره پای عشقش میمونه هم گیر یه زن یا دختره بی همه چیز میوفته…

0 ❤️

2016-03-18 10:01:14 +0330 +0330

چه بحث جالبی
از دید من این موضوع چند تا جنبه دارد
1- تاریخی: ما نزدیک به شش میلیون سال هست که روی این کره خاکی زندگی میکنیم و تنها نزدیک به 600 سال هست که یک خورده متمدن شدیم و مابقی سالها مردها یا شکارچی بودن یا جنگجو و بنابراین ساکن نبودند به همین دلیل میلیونها سال یاد گرفتند و در این زمینه تکامل یافتند که مخ یکی را بزنند مدتی باشند و بعد بروند اما به درد این دوران نمی خورد و باید عوض بشوند
2-دیدگاه دوم شامل سه بحث روانی ، اجتماعی و سنتی هست
از دید روانی خیلی راحت می شه از یکی خوشت بیاد و بهش تمایل پیدا کنی اما این برای ادامه رابطه کافی نیست و ناشی از هیجانات جنسی هست به همین دلیل بعد از سکس همه اون هیجانات فروکش میکنه در همین مورد از دید اجتماعی ما در جامعه ای زندگی میکنیم که محدودیت های ارتباطی و سکسی باعث شده که هر کسی از هر فرصتی برای سکس استفاده کنه و بابت اون حتی گریه و زاری و التماس هم بکند و از دید سنتی ما زنهایی داریم که یاد گرفتند یکمرد باید به هر دلیلی اونها را ساپورت کنه حتی این دلیل اگر یک بوسه باشد.که همه اینها بحث های مفصلی هستند که نیاز به زمان دارد.
در هر صورت اگر رابطه با دوام می خواین باید دارای سه تا فاکتور باشد شامل صمیمیت ، شور و هیجان و تعهد و اگر رابطه ای داشتید که یکی یا دو تا یا هر سه تای این فاکتورها را همزمان نداشت بدونید یک رابطه شکننده هست و بعد از سکس به نحوی تمام خواهد شد و اگر خانمی میخواهد ترک نشو بهتر هست در رابطه اش این سه مورد را امتحان کند و از بودن هر سه مورد مطمئن شود ولی این هم کافی نیست برای تداومش باید وفادار بود و کسی نمی تواند وفادار باشد مگر اینکه دوست داشته باشد و دوست داشته شدن را حس کند و رمز دوست داشتنی بودن رعایت حساسیت های دیگران هست.ونهایت داستان اینکه اگر نیاز جنسی است و فقط بابت این نیاز رابطه برقرار م یکنید انتظار تداوم نداشته باشید و از پایانش گله من نباشید و اگر رابطه خوب می خواهید نیاز به دانش و اگاهی و رعیات اصول و قواعد بازی دارد.

0 ❤️

2016-05-31 17:30:53 +0430 +0430

اصلا به خودم که یه مرد هستم کاری ندارم و میخوام از لحاظ روان شناسی جوابتو بدم

۱) مردا به خاطر شهوت بالایی که در نگاه اول دارن از هیچ راهی برای رسیدن به دختر مورد نظرشون دریغ نمیکنن

۲) دختر خانومها هم که اکثرا در بند احساسن پس چاره ای نمیمونه مگر ورود از راه احساس

۳) بعد سیراب شدن ؛ آتیش این عشق ناگهانیشون فروکش میکنه و میبینن ای داد حس عشقشون هم پرید

۴) بعد منطقی میشن میگن که زن باید پاک باشه ؛ پس حتما خودش هم خارش داشته

۵) در نتیجه برای ازدواج میگردن دنبال یه کیس جدید و بقول شما آفتاب مهتاب ندیده

برعکسشم هست اما حق با شماس در مردها این عمل زشت بیشتره ،
**
به قول شاهین نجفی :

تن لختتو بده به کسی که روح لختشو بهت میده و پاش وامیسته**

درود بر شما ؛ تاپیکتون خیلی جالب بود بانوی عزیز .

امیدوارم جفت رویاییتون رو پیدا کرده باشید

0 ❤️

2016-05-31 17:39:43 +0430 +0430

are bagat movafqm shdid… too beyne doostam kheilia boodn ke injoori azshoon soo estefade shode… koln koone laqe pesara -_-

0 ❤️

2016-05-31 17:43:46 +0430 +0430

سلام.حفت درسته.نمیگم از بقیه پسرا جدام.ولی وقتی خودم از این زاویه ای که تو میحرفی فکر میکنم طرف شمارو میگیرم.البته باید بم که موارد زیادی هم هست که تقصیر شما دختراست.و الا خیلی پسرا هم هستن که میتونن یه مرد واقعی باشن و پایبند.به هر حال به جای تموم این بی احساسیا که از ما پسرا رخ میده ازتون عذر میخوام

0 ❤️

2016-05-31 18:58:48 +0430 +0430

سخت نگیر بانو

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «