را ه های رل زدن

1403/02/19

سلام دوستای خوب و با معرفت شهوانی
این تاپیک رو زدم تا هم تجربیاتمون رو باهم به اشتراک بگذاریم و از تجربه های همدیگر بهره ببریم
تو این روزا چجوری با رل هاتون آشنا میشید؟ اصلا بگین روش های رل زنی تو ایران چجوراس؟
من خودم اولین باری که مخ زدم تو بیتالک بود یا یک دختری که یک سال از خودم بزرگتر بود آشنا شدم و ۶ ماهی با هم بودیم
یک مدتی از طریق بیتالک میرفتیم سر قرار تا سال ۹۴ که بیتالک فیلتر شد
اون تایم تازه آگهی های اجتماعی دیوار و شیپور راه افتاده بود و ملت مشغول مخ زنی بودن
۲ ، ۳ تا دیت اینطوری رفتم که بالاخره با یکی از این خانم ها اوکی شدم و یکسالی باهم بودیم تا بالاخره بعد چندتا سوتی از طرف خانم و یکم کنجکاوی از طرف خودم متوجه شدم خانم بهم دروغ گفته بود و شوهر داره و در نهایت کات کردیم.
۳ سال پیش حوالی شهریور ماه بود که از طریق محیط کاری با یکی از همکارا آشنا شدیم و خیلی هم رابطه خوبی داشتیم تا اینکه ایشون سال پیش بهمن ماه پدرشون فوت شدن و به شهر دیگری نقل مکان کردن.
از بهمن پارسال هم تا امروز زیاد به فکر رل زدن نبودم اما خب دلم میخواد الان با یکی صحبت کنم و بریم بیرون و … اما متاسفانه مشغله کاریم زیاده و از طرف دیگر راه چندانی رو برای آشنایی جلو خودم نمی بینم.
شما چه راه هایی رو پیشنهاد میکنین؟

650 👀
2 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-05-08 18:06:02 +0330 +0330

دوستان راستی اینم بگم من به شخصه رابطه جنسی برام مهم نیست و اصلا هم تاکیدی روش ندارم
بیشتر دنبال یکی هستم که پایه فان باشه (کوهنوردی، طبیعت گردی ، سینما و اینجور چیزا)

0 ❤️

2024-05-08 18:14:40 +0330 +0330

خدایی ۱۱۰ نفر بازدید کردن از پست بعد حتی یکنفر هم ریپلای نزده جالبه خدایی

0 ❤️

2024-05-08 20:21:28 +0330 +0330

↩ semmirjhonson
شهوانی عجیبیه

0 ❤️

2024-05-08 20:40:44 +0330 +0330

↩ ŊÆĐŘ
۵۰۰ نفر اومدن دیدن ، فکر کنم یکی یکدونه موز برداشتن و رفتن 😁 😁 😁

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «