🔴🔴🔴🔴نه .....به سکس پولی و بدون احساس

1402/06/29

در ابتدا از معدود سکس ورکر های با اخلاق ،صبور ،نگو بجنب بجنب😜عذر خواهی میکنم،شما استثنا هستید.
برای بار پنجم با یه سکس ورکر قرار گذاشتم و دقیقا مثل چهار بار قبلی بهم هیچ لذتی نداد که هیچ،کلی از وقت و انرژی و پولم و شخصیتم رفت به کون گاو
دوستان تازه کار و کهنه کار و همه چی کار😜از من که سنی ازم گذشته و خرده تجربه ای دارم،به شما نصیحت:بدنبال سکس پولی ،جنده ،خاله و دایی و عمه،نروید خلاصه کلام اینکه که،دستت را مشت کن بر سر کیرت بکش منت کس کش نکش😊
اکثر این جنده های دوزاری بدون هیچ حس و حالی فقط پول شما رو میخوان و بس
عزیزم شما با یه صابون هم کارت راه میوفته،و هیچ تحفه ای هم توی اون کس لامسسسب نیس🙈

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2024-04-29 16:47:44 +0330 +0330

↩ Big penis19
😂😂 والا، شخصیتت هم پیش خودت حفظ میشه حداقل

1 ❤️

2024-04-29 17:53:15 +0330 +0330

↩ Zomokht
بله میتونه باشه همه رو نباید با به چوب زد
من رفتم بایکی سکس کردم اذیتم کرد لد رفتاری کرد باید له همه عالم فحش بدم و بگم همه شون لاشی ند!؟
این دیگه بین اون دو طرف توافق میشه که بدون پول باشه یا نه
تاحالا دیدی یکی از ادمی که حسابی بوده بد بگه!؟ازش گله کنه!؟ نه چون طرف خوب بوده ولی همه از ادم بد مینالند :)))

0 ❤️

2024-04-29 18:01:33 +0330 +0330

↩ minping.55
نه دوستم، نگفتم که همشون آدمای بدی هستن! گفتم در مورد این کارشون نمیشه کلا نظر مثبت داد، هرزگی و سکس برای پول کار انسانی و اخلاقی نیست🖐🏽
شبیه اینه که بگید همه‌ی دزد‌ها بد نیستن! بله همشون بد نیستن ولی دزدی کردن کار غیر انسانیه

0 ❤️

2024-04-29 18:07:30 +0330 +0330

↩ Zomokht
کی خواسته مثبت جلوه بده!؟
حالت خوبه!؟
احتمالا کامنتو اشتباهی ریپلای زدی
اینکه غیر انسانیه یا نیست رو نمیدونم نظری هم براش ندارم بازم میگم چیزیه که بین دو طرف توافق میشه
یکی نیاز مالی داره یکی نیاز جنسی جفتشون بهم محتاجند
این وسط اگه ادم درستش باشه یه چیز خوب در میاد دو طرف راضی میشند ادم غلطش باشه نتیجه ش میشه همین چیزی که بیگ تجربه کرده

0 ❤️

2024-04-29 18:11:48 +0330 +0330

↩ minping.55
خب من کلا با نظرت مخالفم ببخشید 🖐🏽
به نظر من امکان نداره چیز خوبی از توی همچین رابطه‌ای دربیاد
در سکس هر چیزی غیر از سکس که اجبار باشد تجاوز به حریم طرف مقابل است، خواه درخواست پول باشد، خواه درخواست موقعیت و خواه هر کاری که اجباریست🩸
وگرنه میشه تو از سکس با طرف خوشت بیاد و زندگیتو هم بهش ببخشی

0 ❤️

2024-04-29 22:22:55 +0330 +0330

↩ Zomokht
شاید باور نگنی کوچیکترین اهمیتی برام نداره😂🤦🏻‍♂️
نه برام مهمه کسی قبول میکنه نه نظرات بقیه برام مهمه
فقط نظر خودمو گقتم و دنبال نحمیل به بقیه هم نیستم
ولی هنوزم روی حرفم هستم ادم خوب تجربه خوب ادم بد نجربه بد
نمونه ادم بد و تجربه بد هم همین تایپیکه
خوش باشی با نظرت😂👋🏻

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «