پاسخ به سوالات متداول

1389/08/20

(بروز شده برای نسخه جدید)
در اینجا بعضی سوال های رایج درباره نسخه جدید را پاسخ می دهیم:

چطور می تونم تاپیک بزنم؟
به انجمن بروید

• توضیح مربوط به تالارها را بخوانید و وارد تالار مورد نظرتان شوید
  • بالای تالار دکمه «ایجاد تاپیک جدید» را بزنید:
  • عنوان و متن تاپیک را را بنویسید و دکمه «بفرست» را بزنید.
    لطفا توجه کنید که دوستیابی در تالارهای غیرمرتبط می تواند باعث **حذف کاربری شما **شود

چطور در پست یا تاپیکم عکس آپلود کنم؟
دکمه بالای ویرایشگر متن را بزنید. پنجره ای باز می شود که در آن می توانید عکس آپلود کنید. پس از آپلود عکس، کدی به شما داده می شود. آن کد را در پست تان کپی و پست را ذخیره کنید تا عکس نمایش داده شود.

چرا نمی توانم ثبت نام کنم؟
به پیام خطایی که در فرم ثبت نام می بینید دقت کنید.
مثلا اگر پیام «فاصله در نام کاربری مجاز نیست. فقط حروف، اعداد و کاراکترهای @/./+/-/_ مجاز هستند.» دریافت می کنید به این معنی است که در نام کاربری تان فاصله (space) وجود دارد یا اینکه کاراکترهای غیرمجاز در آن استفاده شده است.

آیا کاربرانی که قبلا نام کاربی با فاصله داشته اند نمی توانند به نسخه جدید وارد شوند؟
محدودیت نسخه جدید برای نام کاربری با فاصله فقط برای کاربرانی است که تازه ثبت نام می کنند.

آیا کاربران برای ورود به نسخه جدید باید کار خاصی بکنند؟
نه. کاربران می تواند با همان نام کاربری و پسوردشان به نسخه جدید هم وارد شوند. فقط اگر بخواهند پروفایل داشته باشند باید بعد از ورود پروفایل شان (شامل عکس آواتار و امضا و …) را مجددا ایجاد کنند.

چرا پیام های من در نسخه جدید غیب شده؟
به دلایل فنی متاسفانه انتقال پیام های کاربران به نسخه جدید میسر نبود. به همین جهت نسخه قدیمی تا مدتی در دسترس خواهد بود (اینجا) تا کاربران بتوانند به پیام ها و سایر محتوای خود دسترسی داشته باشند.

چطور پروفایلم را ایجاد کنم؟
روی نام کاربری تان در بالای صفحه کلیک کنید. اگر پروفایل تان ایجاد نشده باشد به صفحه ایجاد پروفایل منتقل خواهید شد.

لیست تاپیک هایم را کجا ببینم؟*
وقتی پروفایل تان را ایجاد کردید روی نام کاربری تان در بالای صفحه کلیک کنید. در صفحه پروفایل تان لیست کلیه تاپیک هایتان را یکجا می بینید.

بعضی تاپیک های من در نسخه جدید قابل دسترس نیست. وقتی رویشان کلیک می کنم پیام خطا دریافت می کنم. چکار کنم؟
لینک تاپیک مورد نظر را در پیام خصوصی برای admin بفرستید تا لینک تاپیک تان اصلاح شود.

- من ثبت نام کرده ام اما ایمیل پسورد را دریافت نکرده ام.
پاسخ: پس از ثبت نام ایمیل حاولی پسورد شما ظرف یکی دو دقیقه برایتان ارسال می شود. اگر پس از چند دقیقه ایمیل فرستاده شده از شهوانی را دریافت نکردید اسپم باکس خود را چک کنید. ممکن است آن ایمیل روانه صندوق اسپم شده باشد.

- من پسورد خود را فراموش کرده ام. لطفا برایم پسورد جدید بفرستید.
پاسخ: برای حفظ حریم خصوصی کاربران، شهوانی پسورد کسی را به صورت دستی برایش نمی فرستد. شما می توانید خودتان پسوردتان را بازنشانی کنید. کافی است در صفحه ورود لینک بازنشانی کنید را بزنید و در صفحه ای که می آید ایمیل خود را بدهید تا ایمیلی حاوی لینک بازنشانی پسورد جدید جدید به آدرس تان فرستاده شود.

- نام کاربری ام را فراموش کرده ام. لطفا یک نام کاربری جدید برایم بفرستید
پاسخ:‌ شهوانی نام کاربری جدید برای کسی نمی سازد. شما می توانید مجددا با نام کاربری دیگری ثبت نام کنید. لطفا توجه کنید که برای دریافت نام کاربری جدید باید با ایمیل جدیدی بدهید چرا که هر ایمیل در سیستم فقط به یک کاربر تعلق می گیرد.

- چرا تاپیک دوستیابی من در بخش تاپیک های داغ نمی آید؟
در نسخه جدید شهوانی، تاپیک های دوستیابی در بلوکی مجزا و فقط برای کسانی نمایش داده می شوند که آن نوع دوستیابی را در پروفایل شان (در بخش «جویای») انتخاب کرده باشند. مثل اگر شما در پروفایل تان «گی» را انتخاب کرده باشید فقط تاپیک های دوستیابی گی را می بینید.

- اگر میشه چندتا فیلم و عکس با کیفیت بهم emailکنید.
پاسخ:‌ متأسفانه شهوانی هیچ گونه فیلم یا عکس یا داستان برای کسی نمی فرستد.

من گی هستم. کجا کاربران گی را پیدا کنم؟
شما می توانید آگهی های دوستیابی گی را در تالار گی انجمن پیدا کنید. (بروید به انجمن > دوستیابی > گی)
همچنین می توانید از لینک کاربران (بالای صفحه) کاربران جویای گی در بازه سنی و منطقه مورد نظرتان را جستجو کنید.

- یه نفر به اسم کاربری ****شماره xxxxxxxx منو گذاشته تو سایت برا اذیت کردن.اگه میشه نوشته های اونو که شماره من توشون هست رو پاک کنید. خیلی دارم اذیت میشم.

پاسخ: خیلی متأسفیم. جستجو کردیم و کسی به اسم **** یا شماره ی xxxxxxx را پیدا نکردیم. در این موارد لطفا لینک جایی را که مشخصات شما قید شده بدهید تا شماره مورد نظر را پاک کنیم و کاربر خاطی را بلوکه کنیم.

- من تهران تنهام کمکم کنین. یکی رو میخوام محرمم شه
پاسخ: متأسفانه هیچ کمکی در مورد دوست یابی، زوج یابی، صیغه یابی و روسپی یابی از شهوانی برنمی آید. به خودتان اتکا کنید و کامیاب باشید.

14 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2013-04-16 05:39:53 +0430 +0430

[quote=mani ashegh]سلام کسی هست جوابه سواله مارو هم بده نامه کاربریم که وارد میکنم میگه این نام فعال نشده یا قفل شده چرا به چه علت باید چیکار بکنم کسی جواب میده؟[/quote]
این پیغام به این معناست که نام کاربری موردنظر غیرفعال(بلوکه) یا حذف شده است.
توضیحات بیشتر:
چرا اکانت من ناگهان حذف شده؟
کاربرانی که از قوانین کاربری تخلف کنند هر زمان ممکن است حذف شوند. بنابراین اگر می بینید ناگهان اکانت تان حذف شده از خودتان بپرسید: من به کاربری هتاکی کرده ام؟ آیا درخواست دوست یابی ام را در جایی غیر از تالار تالار آشنایی و ملاقات عمومی مطرح کرده ام؟‌ آیا چندین بار آگهی شخصی ام را تکرار کرده ام؟ آیا در پست ها یا امضایم عکس خصوصی مردم یاشماره تلفن گذاشته ام؟ به احتمال خیلی زیاد پاسخ شما به یکی از سوالات بالا مثبت خواهد بود.

1 ❤️

2013-12-28 01:23:08 +0330 +0330

[quote=RAZYOU]الان سه هفته ست که وقتی میخوام عکس اپلود کنم یا عکس کلا نمیاد یا به صورت یک صفحه سفید میاد یا پایینش خاکستریه یا وسطش یک نور سفید هست ، لطفا منو راهنمایی کنید ضمنا من تمام تاپیک های شما ومهراد رو خوندم و اسپام هم نیستم و کلا روش اپلود رو بلدم چه از سمت راست گزینه اول و چه گزینه سوم که در کادر ( نظر) هست ! اینم یک عکس برای مثال ! [/quote]

4 ❤️

2013-12-28 10:13:53 +0330 +0330

[quote=RAZYOU]
پس خوشکله ، اون عکسی که من گذاشتم و پستونای دختره سفیدک زده چی ، تو همین تاپیک ! قلبت بیماره ، نکنه چشماتم بیمارن ![/quote]

دادا من خواستم بگم آپلود سنتر ایراد نداره
شاید همانطور که مهراد گفت ناقص دانلود کرده باشی.

1 ❤️

2014-06-09 05:30:39 +0430 +0430

چرا نمی تونم دانلود کنم وقتی دانلود می کنم بدون حجم میاد بعد eror می ده
همه فیلم ها فقط این سایت قبلا پیام فرستادم جواب ندادین

0 ❤️

2014-06-09 10:26:00 +0430 +0430

[quote=رئالیسم]سلام و خسته نباشید.
من هم مثل تمام کاربران برای ورود از فیلتر شکن استفاده میکنم اما بعد از ورد به پنل کاربری منوی ایجاد گالری در پنل من وجود نداره، لطفا راهنمائی کنید.[/quote]
معمولا این مورد مربوط به استفاده از پروکسی یا وب پروکسی برای ورود به شهوانی رخ میدهد.‏ سعی کنید از ساکس یا فیلترشکن مناسب تری استفاده کنید تا گزینه افزودن عکس و سایر گزینه های پایین نظر برایتان نمایش داده شود.البته اگر منظورتان همین باشد!‏ ‏

0 ❤️

2014-06-09 16:28:17 +0430 +0430

واقعا آفرین بر تو و مهراد که دل و جرات شیر دارین!
واقعا جواب دادن به دوستمون با اون آواتار خفن دل و جرات میخواد ?

0 ❤️

2014-06-12 02:51:01 +0430 +0430

سلام من یه سوال داشتم.
من هر وقت میخوام توی نظرسنجی شرکت کنم با پیام زیر مواجه میشم.
( ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﻓﺮﻡ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ . ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﻓﺮﻡ
ﺯﯾﺮ ﺭﺍ ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﺫﺧﯿﺮﻩ ﻧﺸﺪﻩ ﺍﺳﺖ، ﮐﭙﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺳﭙﺲ ﺍﯾﻦ
ﺻﻔﺤﻪ ﺭﺍ ﻣﺠﺪﺩﺍ ﺑﺎﺭﮔﺬﺍﺭﯼ ﮐﻨﯿﺪ )
لطفا واضح توضیح بدید باید چیکار کنم

0 ❤️

2014-06-13 12:02:16 +0430 +0430

[quote=E-l-e-n-a]topica ham mese dastan bad az taiid namayesh dade mishe?[/quote]
اگر در پست یا تاپیک مورد نظرتان از حروف و لینک های اسپم استفاده نشده باشد بدون مشکل نمایش داده میشود.چنانچه پست تان نمایش داده نشد و مطمئن بودید که اسپم نیست(عدم فحاشی و درج لینک های زرد) در پیام خصوصی به ادمین اطلاع دهید تا بررسی شود

0 ❤️

2014-06-14 03:54:51 +0430 +0430

ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﯾﻪ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺍﺷﺘﻢ .
ﻣﻦ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺗﻮﯼ ﻧﻈﺮﺳﻨﺠﯽ
ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻢ ﺑﺎ ﭘﯿﺎﻡ ﺯﯾﺮ ﻣﻮﺍﺟﻪ ﻣﯿﺸﻢ .
‏( ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﻓﺮﻡ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ .
ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﻓﺮﻡ
ﺯﯾﺮ ﺭﺍ ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﺫﺧﯿﺮﻩ ﻧﺸﺪﻩ ﺍﺳﺖ، ﮐﭙﯽ
ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺳﭙﺲ ﺍﯾﻦ
ﺻﻔﺤﻪ ﺭﺍ ﻣﺠﺪﺩﺍ ﺑﺎﺭﮔﺬﺍﺭﯼ ﮐﻨﯿﺪ ‏)
ﻟﻄﻔﺎ ﻭﺍﺿﺢ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺑﺪﯾﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﭼﯿﮑﺎﺭ
ﮐﻨﻢ

1 ❤️

2014-06-14 14:21:00 +0430 +0430

[quote=امیرحسین 20]ﺳﻼﻡ ﻣﻦ ﯾﻪ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺍﺷﺘﻢ .
ﻣﻦ ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺗﻮﯼ ﻧﻈﺮﺳﻨﺠﯽ
ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻢ ﺑﺎ ﭘﯿﺎﻡ ﺯﯾﺮ ﻣﻮﺍﺟﻪ ﻣﯿﺸﻢ .
‏( ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﻓﺮﻡ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺍﺳﺖ .
ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﻓﺮﻡ
ﺯﯾﺮ ﺭﺍ ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﺫﺧﯿﺮﻩ ﻧﺸﺪﻩ ﺍﺳﺖ، ﮐﭙﯽ
ﮐﻨﯿﺪ ﻭ ﺳﭙﺲ ﺍﯾﻦ
ﺻﻔﺤﻪ ﺭﺍ ﻣﺠﺪﺩﺍ ﺑﺎﺭﮔﺬﺍﺭﯼ ﮐﻨﯿﺪ ‏)
ﻟﻄﻔﺎ ﻭﺍﺿﺢ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺑﺪﯾﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﭼﯿﮑﺎﺭ
ﮐﻨﻢ[/quote]
این پیامیست که هنگام رأی دادن در نظرسنجی تو نسخه جدید سایت نمایش داده میشه ‏،‏ یحتمل همون معنی ‏‏" لطفا با یک فیلترشکن یا وی پی انی با یک آی پی دیگر ‏امتحان کنید ‏‏" که تو نسخه قبلی سایت نمایش داده میشد رو میده !‏

0 ❤️

2014-06-17 15:41:16 +0430 +0430

نمیتونم تاپیک باز کنم موشکل چیه

0 ❤️

2014-06-26 02:23:59 +0430 +0430

سلام من کدواژه که به ايميلم فرستاده شده خذف كردم حالا براي تعقير رمز كدواژه بايد وارد كنم لطفا راهنماي كنيد بايد جيكار كنم ممنون

0 ❤️

2014-06-26 07:57:40 +0430 +0430

[quote=پسربدشيراز]سلام من کدواژه که به ايميلم فرستاده شده خذف كردم حالا براي تعقير رمز كدواژه بايد وارد كنم لطفا راهنماي كنيد بايد جيكار كنم ممنون[/quote]
درخواست رمز جدید بده و بعد از ایمیلت روی لینک داده شده کلیک کن و رمزتو عوض کن

0 ❤️

2014-06-26 18:53:57 +0430 +0430

[quote=sepide20]سلام ادمین جان عزیز
من محدودیت ارسال پیام دارم و نمیتونم جواب همه رو بدم لطفا یه فکری بکن
ممنون بوسسسسسسسسسسسس[/quote]
دوتا راه بیشتر نداره.
1.عکس آواتارتو عوض کنی که کم بهت پیام بدن
2.فعالیت خوب داشته باشی که وی آی پی بشی
تو سایت شهوانی،فقط کاربران وی آی پی محدودیت پیام خصوصی ندارند و شرایط وی آی پی شدن 1.یک ماه از عضویتت بگذره.
2.تعداد پستهات از 100 تا بیشتر باشه.تو چارچوب قوانین سایت فعالیت کنی و فعالیتت مفید باشه.

0 ❤️

2014-06-26 19:05:05 +0430 +0430

[quote=sepide20]
من محدودیت ارسال پیام دارم و نمیتونم جواب همه رو بدم لطفا یه فکری بکن
[/quote]
در نسخه جدید سایت با افزایش فعالیت(تعداد پست) محدودیت پیام به طور خودکار برداشته میشه
بنابراین الان فقط میتونی سه یا پنج پیام بدی ولی با افزایش فعالیت به پنج کاربر به طور نامحدود میتونی پیام بدی

0 ❤️

2014-06-27 11:01:35 +0430 +0430

سلام من تایپیک که میزارم از کجا میتونم به تاپیک خودم سر بزنم نظرارو بخونم ؟؟؟؟؟

0 ❤️

2014-06-27 12:11:52 +0430 +0430

چرا نمیتونم به پیامام پاسخ بدم ؟

0 ❤️

2014-06-27 12:13:38 +0430 +0430

من تازه عضو شدم لطفا راهنماییم کنین واینکه چرا نمیتونم عکسارو دانلود کنم مشکل از چیه !!!؟؟؟؟

0 ❤️

2014-06-27 12:48:37 +0430 +0430

[quote=sanaz_vooroojak]سلام من تایپیک که میزارم از کجا میتونم به تاپیک خودم سر بزنم نظرارو بخونم ؟؟؟؟؟[/quote]
در کنار پیامها روی «حساب من» کلیک کنید و سپس روی «پیگیری» کلیک کنید تا تمام تاپیکها که ایجاد کردید یا نظر داده اید را ببینید
[quote=sanaz_vooroojak]چرا نمیتونم به پیامام پاسخ بدم ؟[/quote]چون تازه عضو شده اید محدودیت پیام دارید با افزایش فعالیت مشکلتان حل میشود[quote=sanaz_vooroojak]من تازه عضو شدم لطفا راهنماییم کنین واینکه چرا نمیتونم عکسارو دانلود کنم مشکل از چیه !!!؟؟؟؟[/quote]
دانلود نکردن ربطی به سایت ندارد مشکل از خود شماست

0 ❤️

2014-07-05 22:26:55 +0430 +0430

سلام
جستجوی سایت کار نمی کند.
و این مشکل بزرگی برای من ایجاد کرده است.
چکار کنم؟

0 ❤️

2014-07-06 12:02:29 +0430 +0430

[quote=Lehmann]سلام
جستجوی سایت کار نمی کند.
و این مشکل بزرگی برای من ایجاد کرده است.
چکار کنم؟[/quote]
سلام
قسمت جستجوی سایت از موتور جستجوی گوگل پشتیبانی میکنه و بر مبنای کلمات کلیدی کار میکنه
مثلا شما اگه وارد کنی «مشکلات متداول» لینک این تاپیکو میاره
و به همین ترتیب داستانها و غیره
باز هم توضیحاتم کامل نبود مشکل خود را دقیق بگویید تا راهنمایی کنم

0 ❤️

2014-07-06 12:55:23 +0430 +0430

مثلا" من جستجو کردم “رشت” ولی هیچ جوابی نیاورد.
«مشکلات متداول» هم سرچ کردم ولی هیچی نیاورد.
مشکل از کجاست؟
شما هم امتحان کردی؟ سالم بود؟
فیترشکن tor استفاده می کنم.

0 ❤️

2014-07-06 15:35:17 +0430 +0430

مگه حساب کتاب نداره اینجا

0 ❤️

2014-07-07 03:54:09 +0430 +0430

[quote=Lehmann]مثلا" من جستجو کردم “رشت” ولی هیچ جوابی نیاورد.[/quote]
من کلمه رشت رو جستجو کردم و اینم لینک نتایج:
http://www.google.com/cse?cx=002757567330166706500:kphsqjagjjy&cof=FORID:0&query=رشت&op=جستجو&cr=countryIR&gl=ir&hl=fa&ie=utf-8&oe=utf-8&safe=off&lr=lang_fa&form_build_id=form-OECaGmNLO5qhvZoZXnHmStlreuGbuuZoJYdiZs5Hdek&form_token=yXHprhMHk_f4ApdMmYfCHV__88LKVuhUBWUm5UrhsOc&form_id=google_cse_results_searchbox_form&siteurl=https://shahvani.com/users/anoheer#gsc.tab=0&gsc.q=رشت&gsc.page=1
[QUOTE=Lehmann]«مشکلات متداول» هم سرچ کردم ولی هیچی نیاورد.
مشکل از کجاست؟
شما هم امتحان کردی؟ سالم بود؟
فیترشکن tor استفاده می کنم.[/quote]برای مشکلات متداول هم این نتایج رو داد:
http://www.google.com/cse?cx=002757567330166706500:kphsqjagjjy&cof=FORID:0&query=مشکلات+متداول&op=جستجو&cr=countryIR&gl=ir&hl=fa&ie=utf-8&oe=utf-8&safe=off&lr=lang_fa&form_build_id=form-hJgTsohNSkYxaPe9Uv6KZK5jr9BI9Ip2FwFenduZGu0&form_token=yn4ioyYO0CV32DyCjpvipFrtLLRZOIFiXKrsIcqhysg&form_id=google_cse_results_searchbox_form&siteurl=https://shahvani.com/users/santa/track#gsc.tab=0&gsc.q=مشکلات متداول&gsc.page=1
احتمالا ایراد از فیلترشکن شماست با یه فیلترشکن دیگه امتحان کن

0 ❤️

2014-07-17 10:13:35 +0430 +0430

منم این سوال رو دارم

0 ❤️

2014-07-18 06:00:50 +0430 +0430

ادمین خان چرا من نمیتونم بیشتر از پنج تا پیام بدم؟؟؟؟؟؟؟
مشکل منو حل کن دیگه اه

0 ❤️

2014-07-19 04:49:49 +0430 +0430

[quote=E-l-e-n-a]این پیام خصوصی تا کی باید محدودیت داشته باشه خسته شدم دیگه… :([/quote]
کاربران عادی در پنج رشته به تعداد نامحدود میتونند پیام خصوصی ارسال کنند.
وی آی پی شدن چاره کاره

0 ❤️

2014-07-24 03:14:18 +0430 +0430

سلام دادا
من توی ثبت نام مشکل دارم هر کار میکنم نمیتونم پسوورد چنج کنم
مراحل به این صورته اول نام و ایمل بعد ی ایمل میاد بازش میکنی میگه ی روز وقط داری پس چنج کنی حالا من موندم کدوم پس من اصلا پسی وارد نکردم تو قسمت ریست پسوردم میرم همون ایملو میده اونم میگه پس حال و بده بابا اگه پس حالو داشتم ریست پسم چ کاریه من کاملا گیج شدم لطفا هلپ کنید
ادمین عزیز اگه محبت کنید ای دی یاهوتونو ممنون میشم
این ای دی هم ب طوره موقطه :س

0 ❤️

2014-07-24 07:30:14 +0430 +0430

[quote=mohsenfitness]سلام دادا
من توی ثبت نام مشکل دارم هر کار میکنم نمیتونم پسوورد چنج کنم
مراحل به این صورته اول نام و ایمل بعد ی ایمل میاد بازش میکنی میگه ی روز وقط داری پس چنج کنی حالا من موندم کدوم پس من اصلا پسی وارد نکردم تو قسمت ریست پسوردم میرم همون ایملو میده اونم میگه پس حال و بده بابا اگه پس حالو داشتم ریست پسم چ کاریه من کاملا گیج شدم لطفا هلپ کنید
ادمین عزیز اگه محبت کنید ای دی یاهوتونو ممنون میشم
این ای دی هم ب طوره موقطه :س[/quote]
وقتی که با لینک یک بار مصرف که به ایمیل ارسال میشود،وارد سایت شدی در قسمت ویرایش حساب کاربری کادر اول نوشته پسورد کنونی کادر دوم نوشته ایمیل کاربری و کادر سوم پسورد جدید و کادر چهارم تایید پسورد هست.
شما در کادر سوم و چهارم پسورد دلخواهتون را وارد کنید و ذخیره کنید.
در مورد آی دی ادمین هم میتونی تو گوگل سرچ کنی که آی دی ادمین شهوانی چیست؟

0 ❤️

2014-07-25 01:02:37 +0430 +0430

راستی اینکه هرروز ساعت 9:30 صبح تا چند دقیقه سایت بالا نمیاد واسه چیه ؟

0 ❤️

2014-07-25 10:04:16 +0430 +0430

چرا محدودیت پیام دارم…؟؟؟؟

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «