میز گردی با شما(ازادی جنسی و حد و مرز ازادی جنسی)

1395/01/21

از امشب قرار موضوعاتی هر چند شب در مورد معضلات پیرامونمون مطرح بشه لذا از همه دوستان با هر گرایشی و هر اعتقادی چه موافق وچه مخالف تقاضا دارم از هرگونه توهین بیاحترامی بی ادبی به همدیگه پرهیز کنید و حرفاتونو بر اساس منطق دلیل امار و منبع در صورتی که دلیلی ارایه میدید قید کنید از مغلطه کردن و یا جناح داری خود داری کنید تا در کمال احترام یه میز گرد داغ داشته باشیم و بتونیم در کنار هم و یه جمع هر چند کوچک تمرین دموکراسی داشته باشیم و اینم بدونن اونایی که قصد انحراف تایپیک یا فحاشی داشته باشن گزارش و یا دایورت میشن به جناح چپ از نیمه بدن مبارک لذا احترام خودتون و دیگران رو حفظ کنید با تشکر از همه دوستان وطن پرست و حقیقت جو Give rose

موضوعاتی هم که قراره مورد نقد وبررسی قرار بگیره بر طبق ارای کاربران تعیین میشه****سعی کنید با ارای خوتون موثر یا غیر مفیدبودن تایپیک رو برای بحث ها اعلام کنید که اگه مفیده میز گرد ادامه داشته باشه و اگه مفید نیست باز هم بشخصه بفهمم و سعی در تغییر میسر فعالیتم داشته باشم mizegerd_0.jpg
15441 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-09 16:44:55 +0430 +0430

خب ضمن خیر مقدم به کپتن جک موذی و شادباش پساپس نوروز خدمتش، باس عرض شود که خودِ بحث «تمایلات جنسی» به خودیِ خود اونقدی پیچیده هس که هیچ جوری نمیشه واسش فرمول نوشتو بحث پیرامونشم به درازای طویل و طومارهایی بس عظیمولجثه می‌انجامد. لاکن برا خلاصه نمودنو جولوگیری از خلط مبحث، لازمه برا معرفی انوا و اقسام حشریجات فقط به یکی از تاپیکای خوبِ معرفِ این موضو (که صاحبشم مفقود شده!) بسنده کنیم و زودتر بریم سراغ اصل مطلب که همون «آزادی جنسی» هس:

بنگرید به «انواع تمایلات جنسی» از کاربر "G-o-t-h-i-c" (یا همون "النا")

الا ایوحال واضحه که گرایشات بنیادی و معمولِ جنسی، چار دسته‌ن↓

(پ ن: غلط املائیای لاتینو به بزرگی کیرتون ببخشین! فرصت شد اصلاح میکنم)

حال میمونه تمایلات جانبی و پیرامونی جنسی مث سکس گروهی، ضبدری، ارباب/برده، bdsm، کاکولد، اسکت اند پیس و و و و و ... تا خشتک کهکشان راه شیری تمایلات گوناگون هس!

از اونجا که ممولن سخنی که من باب آزاد گذاشتن زندگی جنسی مطرح میشه «عدم نقض حقوق دیگران و جلوگیری از آسیب» بوده، اینجا باس بپردازیم که این دومورد از چه لحاظایی قابل بررسیه. (جسمی/روانی/اشتماعی/و...)

اصن قیچیش کنم کمتر گلواژه بگم:

#مرز آزادی جنسی کجاس؟!

0 ❤️

2016-04-09 16:50:51 +0430 +0430

چرخش برات به خوبی بچرخه ? شروع کنید برم تخمه آجیل بیارم :دی

0 ❤️

2016-04-09 16:53:26 +0430 +0430

عید شمام مبارک

0 ❤️

2016-04-09 16:57:10 +0430 +0430

بازم بحول و قوه الهی فیلتر از ما چند روز کشید بیرون و تونستیم خدمت اهالی شهوانی برسیم و با توجه به اینکه در تایپیک گذشته میز گردی با شما با مظمون وطن پرستی بحث میز گرد اینده انتخاب شده بود یعنی (ازادی جنسی) با بیشترین رای .که به عنوان تیتربرای سر فصل تایپیک انتخاب شد متاسفانه مروارید سیاه رو فروختم جای اون نوشیدنیای مجانی که کوفت کردین و پولشو ندادین حرومتون باشه عین گوشت سگ :دی خدمه مروارید سیاهم جستن الان فقط یه قایق پدالو دارم جمعه ها شهربازی باهاش خرج عهد و عیالو در میارم خلاصه همین اول گفته باشم پول چایی مشروب یا هر چی کوفت میکنینو بدین اسی ملعونم مسعول فروختن ژتون نوشیدنیه کسی بولشو نداد اسی جرش بده خخخخ

0 ❤️

2016-04-09 17:02:04 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w

بازم بحول و قوه الهی فیلتر از ما چند روز کشید بیرون و تونستیم خدمت اهالی شهوانی برسیم و با توجه به اینکه در تایپیک گذشته میز گردی با شما با مظمون وطن پرستی بحث میز گرد اینده انتخاب شده بود یعنی (ازادی جنسی) با بیشترین رای .که به عنوان تیتربرای سر فصل تایپیک انتخاب شد متاسفانه مروارید سیاه رو فروختم جای اون نوشیدنیای مجانی که کوفت کردین و پولشو ندادین حرومتون باشه عین گوشت سگ :دی خدمه مروارید سیاهم جستن الان فقط یه قایق پدالو دارم جمعه ها شهربازی باهاش خرج عهد و عیالو در میارم خلاصه همین اول گفته باشم پول چایی مشروب یا هر چی کوفت میکنینو بدین اسی ملعونم مسعول فروختن ژتون نوشیدنیه کسی بولشو نداد اسی جرش بده خخخخ

_

دهنت سرویس اگه بدونی چقد دلم واسه این کسشرای فی‌لبداهه‌ت تنگ شده بود! :D

بذا برم سراغ پرونده‌ها لب مطلبو بیابم الان پست اولو سرو سامون میدم

0 ❤️

2016-04-09 17:02:24 +0430 +0430

عههه اینجا نوشیدنیتون مشروبه آقا شروع کنید من تا آخر هستم خخخخ اصن من عاشق آزادیه جنسیم حدو مرز اصن حالیم نیس دوس دارم هر کی دم دستم بودو با دسته بیل جرش بدم :دی

جکی عزیز معذرت پارازیت میندازم یدونه ایسی بیشتر که ندارید شوما ببخشید :دی

1 ❤️

2016-04-09 17:07:19 +0430 +0430

بدون شرح !!!

0 ❤️

2016-04-09 17:09:45 +0430 +0430

کاپیتون جک گنجشکه ورود همتونو خیر مقدم میگه
دختر یخی
گایی…
…خوشگله ?
به ریش پر خون حبیب بن مظاهر یه اسمایی بزارین رو خودتون که بابا حداقل خودزنی و خودگایی نکنیم اسمتونو بیاریم ?
مثلا الان چند وقت دیگه انتخاباته میتونید سجلتونو ببرین ثبت احوال بزارین (گاییدمتون لطفا )یا (دودول خوشگلم )که هم محترمانه تره همه راحت تو دهن میچرخه ?
به هر حال خوش اومدین اب خنک فعلا هست با قند سرد
اسی بپراون سماورو روش عن کن پسر مهمون داریم ?

0 ❤️

2016-04-09 17:18:27 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w کاپیتون جک گنجشکه ورود همتونو خیر مقدم میگه دختر یخی گایی.... ......خوشگله ? به ریش پر خون حبیب بن مظاهر یه اسمایی بزارین رو خودتون که بابا حداقل خودزنی و خودگایی نکنیم اسمتونو بیاریم ? مثلا الان چند وقت دیگه انتخاباته میتونید سجلتونو ببرین ثبت احوال بزارین (گاییدمتون لطفا )یا (دودول خوشگلم )که هم محترمانه تره همه راحت تو دهن میچرخه ? به هر حال خوش اومدین اب خنک فعلا هست با قند سرد اسی بپراون سماورو روش عن کن پسر مهمون داریم ?

ببخشید دَمو دستگاشو ندارم وگرنه رو پیشنهادتون (اسم هایی که گفتی) فکر میکردم! :دی مرسی اسی ساقی بدو دیر شد..

0 ❤️

2016-04-09 17:19:18 +0430 +0430

به به دسته ارازل واوباش هم جمعن ?
خواهر سوفی برادر اروو تقلبل لاه ?
خو مشروف مفت که میخورین دستوپنجولاتون نشکنه یه رایم با تایپیک بدین حداقل اون نوشیدنی که ملمبونن راحت از حلقومتون بره پایین ?
والا به ریش پر خون حبیب ابن مظاهر شما مسلموووون نیستین تکه دلو با خشت نبرین ?
بزارین ما چندر غاز روزی حلال دستمون بیفته
از برادر ارووو بپرسین که اگه پول مشروبا رو ندین الله اون دنیا چوب تو کیون مفت خورا میکنه ازحوری موریم خبری نیس ;)

0 ❤️

2016-04-09 17:26:12 +0430 +0430
نقل از: گرگ خسته دوست عزیز چیزهائی که برای مشارکت در بحث ، خواستی عملا تو ایران و ایرانی غیر ممکن هست ، نامید نشی انشالله ، هرچند خودت هم همش بی تربیت بازی در آوردی ، آزادی جنسی هم نباید حد و مرزی داشته باشه البته تا زمانیکه به دیگران آسیبی نرسونی ، بی تربییییییییییییییت

دوست عزیز اولا سال نوتون مبارک و خوش اومدین
دویومن قبل اینکه در موردم قضاوت کنید پروفایل بنده رو بخونید
خدای نکرده قصد جسارت و بی ادبی خدمت هیچ عزیزی ندارم فقط طرز صحبتم امیخته با طنزه که جهت عوض کردن حال و روزها و … سعی میکنم بنده حقیر اگه بتونم خنده ای هر چند کوچیک تو جمع و رو لباتون ایجاد کنم و امیدوارم شوخیامو جدی نگیرید چون دوستان قدیمی منو میشناسن و بهتون حق میدم چون شناختی از بنده ندارین ممکنه دچار سو تفاهم بشید
به هر حال من مخلص هر چی با مرامم و خوشحالم تو جمع ما اضافه شدین
هیششششکی نمیتونهمث مو اب حوض نکشه و ترقی هم بوکونه (با صدای صمد بخونید)
بفرمایین کفاف ?

0 ❤️

2016-04-09 17:55:10 +0430 +0430

پست اول تکمیل شد، امید است زمینه کافی برا اصل موضو فراهم باشد ?

درضم اصلاحیه: Heterosexual / Bisexual ص

چیزی لازم بود خودتون شرح بدین

0 ❤️

2016-04-09 18:07:57 +0430 +0430

یه مقدمه خدمت همه عرض کنم که با فراغ بال بیشتری بتونن بحث کنن خیلی از ماها مثل اخوندا میمونیم یعنی صیغه وچشم چرونی و.... فقط واسه همسایه خوبه و وقتی بخودمون میرسه رگ گردنمون میزنه بیرون که نه میکشمشش .

یه مکالمه ادم مجرد :زنت چجور باشه بعد ازدواج ؟مجرد:بره بده خوش باشه خشنودی جنسی اون برام مووهومه ضربدری بعلاوه ای تقسیمی و ... بوکونه خوش باشه زندگی یعنی عقش و درک همدیگه باید واسه شریکم پل باشم به خواسته هاش برسه عزیزم نه ببخشین عجییجم عقشم برو بده خوش بگذرون من شامو میپزم شمعاروهم رو میز میزارم بعد اینکه با عباس چش قشنگ بقال سر کوچه سسکتو کردی برو دوش بگیر و کنار شمع بشینیم و شاممونو به خوریم ? همون ادم بعد ازدواج: زن باس تو خونه بتمرگه رخت بشوره خدا در قران فرموده مویت را از نامحرم بپوشان خانم:یعنی ازادی و .... پشم؟ مرد :پسسس پی زن :در حالی که بلند میشه با صدای بلند مرد بخودش میاد.مرد:کجااااااا؟ زن با ترش:دستشورییی خوووو مرد :بتمرررگ من جات میرم (dash) متن بالا یه مثال بود برای اونایی که زن ندارن و از خیال پردازی زناشون میگن .و حقوق بشر بین الملل رو یه نقطشم رد نمیکنن در این شکی نیس که بر خلاف ذهنیت دینی و باستانی زن مایملک مرد نیس و اونو بعنوان یه شخصیت مستقل باید پذیرفت و به ازادیهاش احترام گذاشت اما همین کلمه ازادی به تعابیر گوناگون تعریف و توصیف میشه اینجاس که مشکل بوجود میاد قراره زنو مرد یا پدر و مادر ها چقدر هم و فرزندانشونو در حیطه ازادی جنسیشون ازاد بزارن ؟ پس سعی کنیم یه بحث کلی در مورد ازادی جنسی داشته باشیم و سپس وارد جزییات بشیم چون تازه اونجاس که میبینیم ماها هم چقدر باورای مختلف نسبت به ازادی و حتی ازادی جنسی داریم لطف کنید به نطرات هم ازحترام بزاریم و اگه برامون قابل درکم نیست اونو بهم تحمیل نکنیم

0 ❤️

2016-04-09 18:25:54 +0430 +0430

کاش آزادی جنسی حد و مرز نداشت تا من الان راحت میتونستم تکلیفمو با اونایی که جواب تبریک عید آدمو تو تلگرام نمیدن روشن کنم. ?

کاری نکن دوتا دروغ هم ببندم ربش دلبل واقعی و بگم چرا این مدت نبودی. (clap)

1 ❤️

2016-04-09 18:44:29 +0430 +0430

به به دوستان همه جمعن گلتون کم بود ?
اولا که تاپیک جدید و سال نو رو به صاحاب تاپیک تبریک میگم.
دوما خوشحالم تو جمعتون قرار گرفتم سال جدید همتون مبارک باشه.
و سوما راجب موضوع تاپیک که خیلی حجیم و شاخه دار هست باید تعیین کنی دقیقا رو کدوم بحثش زوم کردی تا واردش شیم.

1 ❤️

2016-04-09 18:48:41 +0430 +0430
نقل از: khanom hana **به به دوستان همه جمعن گلتون کم بود** ? اولا که تاپیک جدید و سال نو رو به صاحاب تاپیک تبریک میگم. دوما خوشحالم تو جمعتون قرار گرفتم سال جدید همتون مبارک باشه. و سوما راجب موضوع تاپیک که خیلی حجیم و شاخه دار هست باید تعیین کنی دقیقا رو کدوم بحثش زوم کردی تا واردش شیم.

به به خانم حنا در مزرعه
خوش اومدی عاموووو
سال نوتم مبارک بعدشم تو بیا تو با پای چپ و راستشم فرق نمیکنه ?
خدمت برادر ارو همه عرض ادب دارم داداش تو جزیره بودی داشتی تمرینات کونگفوووو رو میزگروندی گفتم مزاحمت نشم ?
یکی طلبت ?

0 ❤️

2016-04-09 19:13:42 +0430 +0430

یه مقدمه خدمت همه عرض کنم که با فراغ بال بیشتری بتونن بحث کنن خیلی از ماها مثل اخوندا میمونیم یعنی صیغه وچشم چرونی و.... فقط واسه همسایه خوبه و وقتی بخودمون میرسه رگ گردنمون میزنه بیرون که نه میکشمشش .

یه مکالمه ادم مجرد :زنت چجور باشه بعد ازدواج ؟مجرد:بره بده خوش باشه خشنودی جنسی اون برام مووهومه ضربدری بعلاوه ای تقسیمی و ... بوکونه خوش باشه زندگی یعنی عقش و درک همدیگه باید واسه شریکم پل باشم به خواسته هاش برسه عزیزم نه ببخشین عجییجم عقشم برو بده خوش بگذرون من شامو میپزم شمعاروهم رو میز میزارم بعد اینکه با عباس چش قشنگ بقال سر کوچه سسکتو کردی برو دوش بگیر و کنار شمع بشینیم و شاممونو به خوریم ? همون ادم بعد ازدواج: زن باس تو خونه بتمرگه رخت بشوره خدا در قران فرموده مویت را از نامحرم بپوشان خانم:یعنی ازادی و .... پشم؟ مرد :پسسس پی زن :در حالی که بلند میشه با صدای بلند مرد بخودش میاد.مرد:کجااااااا؟ زن با ترش:دستشورییی خوووو مرد :بتمرررگ من جات میرم (dash) متن بالا یه مثال بود برای اونایی که زن ندارن و از خیال پردازی زناشون میگن .و حقوق بشر بین الملل رو یه نقطشم رد نمیکنن در این شکی نیس که بر خلاف ذهنیت دینی و باستانی زن مایملک مرد نیس و اونو بعنوان یه شخصیت مستقل باید پذیرفت و به ازادیهاش احترام گذاشت اما همین کلمه ازادی به تعابیر گوناگون تعریف و توصیف میشه اینجاس که مشکل بوجود میاد قراره زنو مرد یا پدر و مادر ها چقدر هم و فرزندانشونو در حیطه ازادی جنسیشون ازاد بزارن ؟ پس سعی کنیم یه بحث کلی در مورد ازادی جنسی داشته باشیم و سپس وارد جزییات بشیم چون تازه اونجاس که میبینیم ماها هم چقدر باورای مختلف نسبت به ازادی و حتی ازادی جنسی داریم لطف کنید به نطرات هم ازحترام بزاریم و اگه برامون قابل درکم نیست اونو بهم تحمیل نکنیم

الان چون ما هم مجردیم پس با این حساب احتمالا حرفمون وجاهت نداره ولی در جد همون تئوری هم بخوای حساب کنی به نظر من مرد اگه بتونه شریک زندگیش رو به جای اهل بیت و ضعیفه و عیال و ناموس و … یه انسان ببینه خیلی از مسائل خود به خود حل میشه.

**و باز به نظر من مردی میتونه از شریک زندگیش انحصار انتظار داشته باشه که خودش منحصر باشه. **

1 ❤️

2016-04-09 19:38:38 +0430 +0430
نقل از: sooooofi و اما موضوع تاپيك! خيلى پيچيده و مفصل و پر حاشيس اين بحث! به طور كلى به نظرم اين قانون راجع به همه چيز صدق ميكنه، "هر كارى ميخواى بكن اما به كسى آسيب نزن!" موضوع ديگه هم اينه اكه زن و مرد برابرن پس نيازشون هم برابر و در نتيجه آزادى هاشون هم بايد برابر باشه كه متاسفانه تو جامعه ى ما متاسفانه اينطور نيست. راجع به گرايش هاى مختلف بايد بگم كه همه چيز برمى گرده به طرز تفكرهاى متفاوت آدم ها. مثلا من سكس گروهى و ٣نفره و... رو نميپسندم اما آدماى زيادى هستن كه ازش لذت ميبرن! يه جورايى سليقه اىِ و درست و غلط نداره! :)

می بخور

منبر بسوزان

مردم آزاری مکن

1 ❤️

2016-04-09 19:43:32 +0430 +0430

خیلی سخته که مبحث بزرگیه ?
استارتش رو بزنید ببینیم به کجا میرسه ?

0 ❤️

2016-04-09 19:43:54 +0430 +0430

در جواب به دوست عزیز ارو من اون مثالو نزدم که بحث شخصی نگاه کنم و هدفمم شخصی کردنش نبود بلکه خواستم تفاوت دنیایی که هنوز توش نرفتیم با دنیایی که ادعاشو داریم که میتونیم اونجوری باشیمو مطرح کردم یعنی وقتی کسی چیزی نداره براحتی در موردش نظر میدهو حق نظرم داره اما واقعن تفاوت فاحشی دارهوقتی خودت توش باشی
یادمه یه روزی یکی از کاربرا گفت مشکلی با ازادی جنسی بچش نداره حتی اگه مفعول باشه و بعد مدتی اومد و گفت واقعن نمیتونم هضمش کنم تو جامعه به بچم بگن کونی…
میبینین به همین راحتی مرز بین حرف و واقعیت ادمو تصمیماشو عوض میکنه

اما در جواب سوفی عزیز در همین مورد ازادی زن و مرد هم به جایی رسیدیم که اگه ادم قراره تنوع جنسی رو رعایت نکنه یعنی زن لذت ببره و مرد چه لزومی به تشکیل خونواده احساس میشه؟
نمیشه هرگز منکر این شد روابط جنسی در زمان متاهلی اثری بروی خانواده و فرزندان نداشته باشه ؟
ایا کسی که دم از ازادی جنسی میزنه همونقدرم شجاعت داره به فرزندش بگه عزیزم مامانت امشب با یه مرد دیگه میخابه برو استراحت کن .توجه کنید من محکوم نکردم چنین اعمالی رو اما اگر اونقدر روشنفکرانه این ازادی ها رو میپذیریم ایا اینم قبول داریم فرزندان و بچه هامونم حق دارن حقیقت اونچه که هستیمو بدونن؟
یا اینکه با جملاتی مثل خوب نیس بدونهو وقتش نرسیده و … خود سانسوری خواهیم کرد
من سعی ندارم تا اخر این بحث نظر شخصیمو بگم ولی هر نظری که گفته بشه سعی میکنم مورد نقد قرارش بدم تا ببینیم پیچیدگی خیلی عجیبی توی این بحث خواهد بود

0 ❤️

2016-04-09 19:50:39 +0430 +0430

سلام به همه دوستان
اولا به نظر من اگه یکم واقع بینانه نگاه کنیم عرف و اخلاق جهانی به هیچ عنوان نمی پسنده که دو شریک زندگی با کسی غیر از هم باشن دقت بفرمایید عرض کردم شریک زندگی داستان شریک جنسی جداست.
ثانیا تجربه ب من ثابت کرده که بالاترین رضایت جنسی در شرایطی ایجاد میشه که اولا بین دو نفر رابطه عاطفی عمیق باشه و ثانیا توان و تمایلات جنسی متناسبی با هم داشته باشن. و باز نظر شخصیم اینه که نیاز ب ارتباط با شخص ثالث در زن و مردی که واقعا شریک زندگی هم باشن فقط زمانی بوجود میاد که یکی از دو شزط بالا وجود نداشته باشه. البته این عبارت شریک زندگی هم خیلی عمیقه و فقط لفظ نیست واقعا دو طرف اگه همه چیز هم باشن و اون دو شزط مذکور هم وجود داشته باشه اصلا دو طرف کسی غیر از شریک زندگیشون رو نمی بینن.
البته خب شاید این موضوع تا حدی شخصیتی هم باشه ولی خب تجربه شخصیم اینه که سکس فقط در صورتی ارضا کننده کامل روح و جسمه که رابطه عاطفی وجود داشته باشه.
نتیجه اینکه اگه کسی شریک زندگیش رو پیدا کنه خود به خود این بحث آزادی جنسی منتفیه

0 ❤️

2016-04-09 20:09:50 +0430 +0430
jack.sparr0w: اگه ادم قراره تنوع جنسی رو رعایت نکنه یعنی زن لذت ببره و مرد چه لزومی به تشکیل خونواده احساس میشه؟ نمیشه هرگز منکر این شد روابط جنسی در زمان متاهلی اثری بروی خانواده و فرزندان نداشته باشه ؟ ایا کسی که دم از ازادی جنسی میزنه همونقدرم شجاعت داره به فرزندش بگه عزیزم مامانت امشب با یه مرد دیگه میخابه برو استراحت کن

_

در راستای همین سخن عرض شود که جدیدن تو همین سایت؛ پستایی از جماعت کاکولد دیدم که تا قدری به فانتزیای مازوخیستیشون پرو بال داده بودن که از «حامله شدن زنشون از مرد دیگه و بزرگ کردن بچه غریبه» سخن به میاد اورده بودن!

به نظرت اینو دیگه کجای دلمون بذاریم؟!

0 ❤️

2016-04-09 20:29:24 +0430 +0430

اسکلت عزیز ممنونم که چالش رو بیشتر و بیشتر میکنی اصولا ما ایرانیا مردمی قانون گریز و از حقیقت فراری هستیم تو رویاهامون زیادی سیر میکنیم من خودم روابط جنسی خاص رو تجربه کردم و واقعا به جرات میتونم بگم با کسایی که حتی تابوهایی رو که بقول خودشون شکستن در واقعیت نمیپذیرن که برچسب روشون زده بشه حتی تو خلوت خودشون انکارش میکنن .روشن بگم روابطی که دوست عزیزم سوفی بهشون اشاره کرد رو دارن اما حاظر نیستن با برچسب هایی که واقعیت داره کنار بیان و اثار بدی رو هم در کودکانشون دیدم بطوری که کودکی که در خونواده ای که روابط اینجوری داشته ناخوداگاه یا اسیب دیدن یا تو جامعه بعد فهمیدن گوشه گیر شدن و یا ناخواسته تمایلات والدینشونو وقتی پی بردن از تحمل شخصیت شکل نگرفتشون چهار چوبیلرزان ساخته که بسمت گی شدن بدون استعداد ذاتی و اعتیاد و بزه سوقشون داده ایا باز هم میتونیم بگیم اعمال و ازادی های جنسیمون بخودمون مربوطه؟ایا باز هم میشه بدون در نظر گرفتن همه جوانب باز هم تعریف درستی از ازادی جنسی رو مطرح کرد؟ و اصولا وقتی ذات خودمونو میدونیم که تمایلات تنوع گرایانه داریم ایا بنظر شما عاقلانس اونو تو محدوده ازدواج محصور کنیم ؟ منتظر پاسخ شما به این سوالام

0 ❤️

2016-04-09 21:35:28 +0430 +0430

جک عزیز پست قبلی شروع خوبی بود ?
یه سری حرف رو از مجردایه عزیز زدی که خوب بیشتر شبیه یه فانتزیه و مشکی نداره..همه ی ما داریم و شاید هیچ وقت عملی نکنیم ?

در مورد ازادیه جنسی باید با توجه به جامعه روحیه ی خودمون انتخاب کنیم...مثلا اینکه اگه داریم کاری میکنیم به قول دوستمون طاقت قضاوت دیگران رو داریم؟اگه نداریم این مشک ساز میشه و به جاهایه باریکی مثل افسردگیه شدید میرسه ...

و از نظر من ازادیه جنسی قبل از ازدواج چه برایه زن چه مرد و بعد از ازدواج یکم متفاوته...شما قبل ازدواج تعهدی به خانواده(شوهر و بچه) نداری ولی بعد از ازدواج کاری که من کافر میکنم فقط متوجه خودم نیست هرچند قبل از ازدواج هم پدر و ....اینا هستن ولی تاثیری رفتار ما رویه بچه هامون خخیلی زیاده...

در جواب سوالت ازادیه جنسی هر کس ماله خودشه ولی با توجه به چیزای که بالا گفتم و شرایط جامعه که شهر به شهر تفاوت داره باید ببینیم تا چه حدی رو میتونیم تحمل کنیم و یه مرز بندی داشته باشیم...مثلا هنوز تویه بعضی کشور های غربی بعد از تقریبا 40 سال از انقلاب جنسی ادمایه مشهور زیاد دوس ندارن کسی از گی بودنشون خبر داشته باشه(البته بضیاشون ? ) البته این نظر منه

اینم یه استارت کوچیک تا بعد بیشتر باز کنم ?

و اصولا وقتی ذات خودمونو میدونیم که تمایلات تنوع گرایانه داریم ایا بنظر شما عاقلانس اونو تو محدوده ازدواج محصور کنیم ؟
در مورد این سوال انتخاب شریک زندگی مهمه باز هم از نظر من ?
اگر من کافر با کسی ازدواج کنم که این کار رو خیانت بدونه(با جنس مخالم) زشت و زننده بدونه(با هم جنسم) باید محصور کنم چونکه با انجامشون به اون ازار میرسوننم
ولی اگه شریک زندگییم مثل من فکر کنه که نصف مشکلمون حله ?
البته باز هم نظر منه این

0 ❤️

2016-04-10 13:24:04 +0430 +0430

اسکلت عزیز ممنونم که چالش رو بیشتر و بیشتر میکنی اصولا ما ایرانیا مردمی قانون گریز و از حقیقت فراری هستیم تو رویاهامون زیادی سیر میکنیم من خودم روابط جنسی خاص رو تجربه کردم و واقعا به جرات میتونم بگم با کسایی که حتی تابوهایی رو که بقول خودشون شکستن در واقعیت نمیپذیرن که برچسب روشون زده بشه حتی تو خلوت خودشون انکارش میکنن .روشن بگم روابطی که دوست عزیزم سوفی بهشون اشاره کرد رو دارن اما حاظر نیستن با برچسب هایی که واقعیت داره کنار بیان و اثار بدی رو هم در کودکانشون دیدم بطوری که کودکی که در خونواده ای که روابط اینجوری داشته ناخوداگاه یا اسیب دیدن یا تو جامعه بعد فهمیدن گوشه گیر شدن و یا ناخواسته تمایلات والدینشونو وقتی پی بردن از تحمل شخصیت شکل نگرفتشون چهار چوبیلرزان ساخته که بسمت گی شدن بدون استعداد ذاتی و اعتیاد و بزه سوقشون داده ایا باز هم میتونیم بگیم اعمال و ازادی های جنسیمون بخودمون مربوطه؟ایا باز هم میشه بدون در نظر گرفتن همه جوانب باز هم تعریف درستی از ازادی جنسی رو مطرح کرد؟ و اصولا وقتی ذات خودمونو میدونیم که تمایلات تنوع گرایانه داریم ایا بنظر شما عاقلانس اونو تو محدوده ازدواج محصور کنیم ؟ منتظر پاسخ شما به این سوالام

_

با این اوصاف پس این مسله مطرح میشه که آزاد گذاشتن تمایلات جنسی تو چارچوب زندگی زناشویی، عایا تاثیری رو تربیت فرزند داره یا خیر...

[پیشاپیش بابت به کاربردن الفاظ رکیک پوزش میطلبم ولی چاره‌ای نیس] این مثالی که ذکر کردی یجورایی واس خاطر جو فرهنگی جامعه‌ هم هس. ینی پسری که پدر و مادرش (مثلن) سکس ضبدری میکننو خودشم هنوز بالغ نشده که خونواده‌ش درمورد مسائل جنسی ذهنشو آماده‌سازی کنن، لاکن تو مدرسه و اینور اونور تحت تاثیر فرهنگ جامعه اسلامی قرار میگیره و مدام الفاظی مث «مادرجنده» ، «دیوث» و «کیرم تو کس ننت» و... به گوشش میخوره و طبیعیتن اینارو فوشای ناجوری تو ذهن خودش قلمداد میکنه. حالا همین پسر بعدها بزرگ شه و بفهمه مادرش بقول تو قراره شبو با یه مردی غیر از پدرش سپری کنه و به اصطلاح عامیانه: «کیر یه مرد غریبه بره تو کس مادرش!» میشه گف شرایط این پسر از نظر روحی و روانی شرایط سختی هس. البته ناگفته نماند که من نه سکس ضبدریو محکوم میکنم و نه جو اسلامی رو توجیه. قصد فقط تحلیل و بررسیه ?

0 ❤️

2016-04-10 20:07:50 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

_

با این اوصاف پس این مسله مطرح میشه که آزاد گذاشتن تمایلات جنسی تو چارچوب زندگی زناشویی، عایا تاثیری رو تربیت فرزند داره یا خیر...

[پیشاپیش بابت به کاربردن الفاظ رکیک پوزش میطلبم ولی چاره‌ای نیس] این مثالی که ذکر کردی یجورایی واس خاطر جو فرهنگی جامعه‌ هم هس. ینی پسری که پدر و مادرش (مثلن) سکس ضبدری میکننو خودشم هنوز بالغ نشده که خونواده‌ش درمورد مسائل جنسی ذهنشو آماده‌سازی کنن، لاکن تو مدرسه و اینور اونور تحت تاثیر فرهنگ جامعه اسلامی قرار میگیره و مدام الفاظی مث «مادرجنده» ، «دیوث» و «کیرم تو کس ننت» و... به گوشش میخوره و طبیعیتن اینارو فوشای ناجوری تو ذهن خودش قلمداد میکنه. حالا همین پسر بعدها بزرگ شه و بفهمه مادرش بقول تو قراره شبو با یه مردی غیر از پدرش سپری کنه و به اصطلاح عامیانه: «کیر یه مرد غریبه بره تو کس مادرش!» میشه گف شرایط این پسر از نظر روحی و روانی شرایط سختی هس. البته ناگفته نماند که من نه سکس ضبدریو محکوم میکنم و نه جو اسلامی رو توجیه. قصد فقط تحلیل و بررسیه ?

احسنت اسی عزیز کاملا نظر منو خوب گرفتی
اینکه ما میگیم ازادیهامون تا زمانی که به کسی ازاری نرسونه مورد قبوله اما به همین هم فکر کردیم که گاهی و از جمله مثال بالا این ازدایها گاهی به اطرافیانمون ضربه بزنه چی؟
و برای همین مسعله گفتم زمانی که میبینیم تمایلاتمون تو چهار چوب محدودی نمیشه کنترلش کنیم ایا واقعن میشه بسمت تشکیل خونواده پیش رفت؟
ایا بر عکس حاظرید فرزندتون بعنوان مثال تمایلات شخصیشو داشته باشه؟مثلا گی باشه یا دختر مادر و خواهرتون تمایلات خودشو در دنیای واقعی .تاکید میکنم دنیای واقعی نه فانتزی داشته باشه؟
اینکه ما در دنیای فانتزیمون چی فکر میکنیم چندان مهم نیس ولی وقتی وارد دنیای حقیقی میشیم چجور باید باهاش برخورد کنیم
تو این زمینه باید اگر ازادی تمایلات جنسی رو بپدیریم باید با این مسایل رودر رو شیم
1.فرزند گی فاعل مفعول و … داشته باشیم و نگاه و برچسبای جامعه بر روی اون و خودمون رو پذیرا باشیم
2.زن خواهر مادر و … رو با تمایلاتشون بپذیریم انتظار تلفیق و داشتن زنی با شیوه سنتی مدرن رو از ذهن بیرون کنیم
3.وقتی ما هر جور بخایم رفتار کنیم دیگه به فرزندانمون نمیتونیم بگیم چی درسته چی غلط بقول سنتیا حیا و احترام روابط بزرگتر کوچیکتری که تو دهه های گذشته مطرح بود دیگه کاربردی نخواهد داشت چون ما پذیرا شدیم فرزندانمون خودشون حق انتخاب در نهایت رو خواهند داشت
و …
ایا به همه این سوالات فکر کردید؟

0 ❤️

2016-04-10 20:15:35 +0430 +0430
نقل از: یاور همیشه کافر

جک عزیز پست قبلی شروع خوبی بود ?
یه سری حرف رو از مجردایه عزیز زدی که خوب بیشتر شبیه یه فانتزیه و مشکی نداره..همه ی ما داریم و شاید هیچ وقت عملی نکنیم ?

در مورد ازادیه جنسی باید با توجه به جامعه روحیه ی خودمون انتخاب کنیم...مثلا اینکه اگه داریم کاری میکنیم به قول دوستمون طاقت قضاوت دیگران رو داریم؟اگه نداریم این مشک ساز میشه و به جاهایه باریکی مثل افسردگیه شدید میرسه ...

و از نظر من ازادیه جنسی قبل از ازدواج چه برایه زن چه مرد و بعد از ازدواج یکم متفاوته...شما قبل ازدواج تعهدی به خانواده(شوهر و بچه) نداری ولی بعد از ازدواج کاری که من کافر میکنم فقط متوجه خودم نیست هرچند قبل از ازدواج هم پدر و ....اینا هستن ولی تاثیری رفتار ما رویه بچه هامون خخیلی زیاده...

در جواب سوالت ازادیه جنسی هر کس ماله خودشه ولی با توجه به چیزای که بالا گفتم و شرایط جامعه که شهر به شهر تفاوت داره باید ببینیم تا چه حدی رو میتونیم تحمل کنیم و یه مرز بندی داشته باشیم...مثلا هنوز تویه بعضی کشور های غربی بعد از تقریبا 40 سال از انقلاب جنسی ادمایه مشهور زیاد دوس ندارن کسی از گی بودنشون خبر داشته باشه(البته بضیاشون ? ) البته این نظر منه

اینم یه استارت کوچیک تا بعد بیشتر باز کنم ?

و اصولا وقتی ذات خودمونو میدونیم که تمایلات تنوع گرایانه داریم ایا بنظر شما عاقلانس اونو تو محدوده ازدواج محصور کنیم ؟
در مورد این سوال انتخاب شریک زندگی مهمه باز هم از نظر من ?
اگر من کافر با کسی ازدواج کنم که این کار رو خیانت بدونه(با جنس مخالم) زشت و زننده بدونه(با هم جنسم) باید محصور کنم چونکه با انجامشون به اون ازار میرسوننم
ولی اگه شریک زندگییم مثل من فکر کنه که نصف مشکلمون حله ?
البته باز هم نظر منه این

ممنونم بابت نظرت خو خوشحالم دوستان قابل میدونن و با نظراتشون بحث رو جلو میبرن . ?

0 ❤️

2016-04-10 20:19:18 +0430 +0430
نقل از: Araamex سلام به همه دوستان اولا به نظر من اگه یکم واقع بینانه نگاه کنیم عرف و اخلاق جهانی به هیچ عنوان نمی پسنده که دو شریک زندگی با کسی غیر از هم باشن دقت بفرمایید عرض کردم شریک زندگی داستان شریک جنسی جداست. ثانیا تجربه ب من ثابت کرده که بالاترین رضایت جنسی در شرایطی ایجاد میشه که اولا بین دو نفر رابطه عاطفی عمیق باشه و ثانیا توان و تمایلات جنسی متناسبی با هم داشته باشن. و باز نظر شخصیم اینه که نیاز ب ارتباط با شخص ثالث در زن و مردی که واقعا شریک زندگی هم باشن فقط زمانی بوجود میاد که یکی از دو شزط بالا وجود نداشته باشه. البته این عبارت شریک زندگی هم خیلی عمیقه و فقط لفظ نیست واقعا دو طرف اگه همه چیز هم باشن و اون دو شزط مذکور هم وجود داشته باشه اصلا دو طرف کسی غیر از شریک زندگیشون رو نمی بینن. البته خب شاید این موضوع تا حدی شخصیتی هم باشه ولی خب تجربه شخصیم اینه که سکس فقط در صورتی ارضا کننده کامل روح و جسمه که رابطه عاطفی وجود داشته باشه. نتیجه اینکه اگه کسی شریک زندگیش رو پیدا کنه خود به خود این بحث آزادی جنسی منتفیه

ممنونم بابت نظرتون خوش اومدین
و از بابت نظرتون درسته ولی در عین حال کلی و جامع هست ولی وقتی ما وارد جزییات میشیم تازه به چالش میرسیم
به هر حال در معنای کلی بحثتون کاملا هممون تا حدود زیادی هم عقیده ایم و موافق نظرتون

0 ❤️

2016-04-10 20:44:00 +0430 +0430

خدمت شوما عارضم بحث بسیار پیچیده ای هستش

بنده اگر بخوام شعار الکی بدم پس روی صداقتم پا گذاشتم و اینو من نمیتونم ازش بگذرم!

بشخصه به فمینیسم غیر افراطی اعتقاد دارم حتی در مورد شریک زندگیم اما تا زمانی که لطمه ای به اخلاقیات و ارزشهام وارد نشه!

مبحث آزادی جنسی از نظر من جایی در فمینیسم نداره و این تفکر من هستش و دیدگاه من!

با توجه به فرهنگ و عرف جامعه ی ما استقلال جنسی زنان از نظر من منتفی هستش!و اگر افرادی هم باشن که با این موضوع کنار بیان باید قید داشتن فرزند رو بزنن!

شاید از نظر شما غیر قابل قبول باشه !اما به واقع من این نوع نگرش رو نسبت به آزادی جنسی دارم!

چسباندن واژه ها و مفاهیمی مثل غیرت و یا مرد سالاری هم به این نوع تفکر از نظر من مفهوم و هیچ گونه سنخیتی نداره!

اما خیلی هم زود قضاوت نکنین! اصل حرف من و موضوعی که نمیتونم منکرش بشم :

منکر این نیستم که در جامعه ی ما نابرابری و نارضایتی جنسی بیداد میکنه و خیانت های یکطرفه که اغلب از سوی جنس مذکر انجام میپذیره

تا زمانی که تعهدی به کسی ندارم آزادم!یعنی همه آزادن حتی شریک جنسی بنده!

پس مادامی که شریک زندگی و شریک جنسیم یک نفر باشه به تعهداتم پایبند میمونم!

و اگر نتونم پس بیخیال میشم !چون آزادی جنسی و استقلال جنسی شریک زندیگیم در چهارچوب زندگی زناشویی!هضمش واسه من نوعی امکان پذیر نیست!

1 ❤️

2016-04-10 20:54:25 +0430 +0430
نقل از: JAMSHID_SE7EN خدمت شوما عارضم بحث بسیار پیچیده ای هستش

بنده اگر بخوام شعار الکی بدم پس روی صداقتم پا گذاشتم و اینو من نمیتونم ازش بگذرم!

بشخصه به فمینیسم غیر افراطی اعتقاد دارم حتی در مورد شریک زندگیم اما تا زمانی که لطمه ای به اخلاقیات و ارزشهام وارد نشه!

مبحث آزادی جنسی از نظر من جایی در فمینیسم نداره و این تفکر من هستش و دیدگاه من!

با توجه به فرهنگ و عرف جامعه ی ما استقلال جنسی زنان از نظر من منتفی هستش!و اگر افرادی هم باشن که با این موضوع کنار بیان باید قید داشتن فرزند رو بزنن!

شاید از نظر شما غیر قابل قبول باشه !اما به واقع من این نوع نگرش رو نسبت به آزادی جنسی دارم!

چسباندن واژه ها و مفاهیمی مثل غیرت و یا مرد سالاری هم به این نوع تفکر از نظر من مفهوم و هیچ گونه سنخیتی نداره!

اما خیلی هم زود قضاوت نکنین! اصل حرف من و موضوعی که نمیتونم منکرش بشم :

منکر این نیستم که در جامعه ی ما نابرابری و نارضایتی جنسی بیداد میکنه و خیانت های یکطرفه که اغلب از سوی جنس مذکر انجام میپذیره

تا زمانی که تعهدی به کسی ندارم آزادم!یعنی همه آزادن حتی شریک جنسی بنده!

پس مادامی که شریک زندگی و شریک جنسیم یک نفر باشه به تعهداتم پایبند میمونم!

و اگر نتونم پس بیخیال میشم !چون آزادی جنسی و استقلال جنسی شریک زندیگیم در چهارچوب زندگی زناشویی!هضمش واسه من نوعی امکان پذیر نیست!

خوشحالم میبینمت سال نو رو بهت تبریک میگم ?
اما در مورد نظرت خیلی از بابت صداقتت تو افکارت لذت بردم حداقل نظرت هر جور هست بروشنی اونو با هنجارها و برچسب های جامعه سبک سنگین کردی و از شعار و اصطلاحات به ظاهر روشنگرانانه دوری کردی ?
مبحث رو کاملا متوجه شدی و بحث ما هم تحمیل خواسته خودمون به دیگری نیس اما وقتی چیزی رو بیان میکنیم باید مسایلی که برامون پیش میاره رو بهش واقف باشیم
با تو هم کاملا موافقم در زمان مجردی مرز ازادی های یکمجرد خیلی باز تره و عواقب کارهاش تا حد خیلی زیادی خودشو شامل میشه
برای همینم این سوال مطرح شد براستی حدود ازادی جنسی تا کجاس
ازت ممنونم تو بحث شرکت کردی استفاده بردم ?

0 ❤️

2016-04-11 14:15:37 +0430 +0430
نقل از: eyval123412341234 یادمه وقتی قضیهٔ اون قره قروت پیش اومده بود٬ مادرم یواشکی و از ترس پدرم برام لواشک میخرید و دزدکی میداد. مادربزرگم٬ مادر پدرم٬ قضیه رو فهمید و به بابام لو داد. که این زنه میخواد نوهٔ منو بکشه. خون راه افتاد. در صورتیکه مادرم فهمیده بود که ضرر ترشیجات هرچقدر هم که باشه٬ به اندازهٔ خفگی بچه اش نیست. مسله اینه که ما آدمها رو میاریم تو زندگیمون٬ اما نیازاشونو براشون برطرف نمیکنیم. چرا؟ یعنی اینقدر سخته که در مقابل زنت یا شوهرت یک کم نقش بازی کنی؟ ( Role Play)؟ گیریم تو خودت دوست نداری. حتی نیم ساعت هم نمیتونی وقت بذاری و اصولی یه نگاهی به علایق همسرت هم بندازی؟ مثل ارباب و برده. خدا رو شکر هم اینترنت داریم هم سواد. مگر اینکه معذوریت خاصی از لحاظ جسمی داشته باشیم که اونموقع موضوع فرق میکنه. شما وقتی دعواتون میشه با هم٬ اگه مهمون بیاد براتون٬ برای حفظ آبرو مگه جلوی مهمونا نقش بازی نمیکنید؟ نیم ساعت یک ساعت یا هرچقدر که باشه. چون با اون مهمون رودرواسی دارید. و تمام چیزایی که تو خونه دارید٬ بهترینهاشو جلوی مهمونتون میذارید. چرا همینکارو برای زنتون یا شوهرتون نمیکنید؟ زن یا شوهر شما هم دقیقا همینه. موقع سکس باید باهاش محتاط و مقید برخورد کنید و ازش بپرسید چی لازم داره تا بتونین نیازشو برطرف کنید. اما ما ایرانیها فکر میکنیم سکس یه چیز جسمیه یعنی طرفتو یه ماچ کن و بکن توش. زارت زورت تمومه. در صورتی که سکس بیشتر از جسمی بودنش روحیه.جسمی که نیازش برطرف شده باشه نیاز فکرش هم برطرف میشه.. اگه دقت کنیم اون چیزی که ما به عنوان بیغیرتی ازش حرف میزنیم٬ در اصل احتیاج یک مرد برای تحقیر شدن و اختیار نداشتنه. اگه ما آدمها دربارهٔ این نیازها مثلا با یه روانشناس حرف بزنیم٬ افکار و شناختمون از احتیاجمون جهت میگیره و از طریق درست هم رفعش میکنیم. البته این فقط نظر منه. راستش مغزم خوب کار نمیکنه تا بهتر بتونم توضیح بدم.

کپتون جک گنجیشکه ورودتونو خیر مقدم میگه
خوشحالم تایپیک جوری بود که سفره دلتون باز شد و حداقل شما رو به گذشته های دورتون برد
مطالب پر مغز و قره قروت واری بیان کردید که در چهار چوب فککریتون پر محتوا و کامل بود اگه اشتباه برداشت نکرده باشم برای شما چهار چوب خوانواده جایگاه والایی داشت و نظرتون این بود که زوجها در راه کمبود امکانات و کاستیاشون تلاش میکنن و سعی میکنن یا باهاش کنار بیان یا با تلاش و سعی کردن رابطه رو نگه دارن

0 ❤️

تاپیک‌های داغ

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «