متنی جالب درباب معاینه بکارت!

1394/11/14

(کپی پیست از شبکه‌های اجتماعی، ولی ارزش خوندن داره↓)
__

[توی ساختمان ما کمتر پیش میاد درگیری و دعوایی به گوش برسه، عمدۀ ساکنین تا حدودی متمول و تحصیلکرده هستند و بسیار ساختمون ساکتیه در کل اما دیشب ساعت‌های 11-12 بود که شنیدم از توی حیاط صدای داد بی‌داد میاد. به شخصه آدم فضولی نیستم اما خب احتیاط هم شرط عقله برای اینکه یه وقت شرّی نباشه که دامنش گریبان ما رو بگیره سرم رو از پنجره بردم بیرون ببینم چه خبره که دیدم “آقای مرزداری” همسایه ط4 تو حیاط در حال مشایعت یه عده‌ست که همه کراوات زده و شیک و با کفشای فوقِ پاشنه بلند در حال فحاشی و ترک کردن خانه هستند. جالب اینجا بود که گل و شیرینی دست آقای مرزداری بود و ایشون در برابر تمام فحاشی‌های مهمانانش که معلوم بود اومدن خواستگاری! سکوت محض بود و هیچی نمی‌گفت و وقتی رفتند بیرون جلوی چشمشون گل و شیرینیشون رو گذاشت دم در و برگشت…
فردای اون روز آقای مرزداری رو توی پارکینگ دیدم. بعد سلام و علیک بخاطر سر و صدای دیشب ازم عذرخواهی کرد. گفتم: «مساله‌ای نیست اما عجیب بود از اون چهره‌ها همچون فحاشی‌های رکیکی!» گفت: «نه عزیزم عجیب نیست…» بی‌اینکه بپرسم قضیه چی بوده خودش شروع کرد به شرح دادن که:
{این جلسه سوم بود و همه قضایا حل شده بود و اومده بودن که قرار عقد و عروسی بذاریم. وقتی همه کارها رو هماهنگ کردیم و نوشتیم. مادر داماد رو کرد به خانم من گفت: «خب ایشالله نوگلمون رو کی ببریم برای معاینه دکتر؟» خانوم من پرسید: «هروقت آقاشون بگن!» من که فکر نمی‌کردم مساله همونی باشه که فکر می‌کنم پرسیدم: «برای چی؟» که گفتن: «برای معاینه دوشیزگی دیگه!»
گفتم: «هیچ مساله‌ای نیست. ایشالله خانوما یه قرار بذارین با دختر من برید برای این مساله آقا داماد هم تشریف بیارن با بنده که بریم برای معاینه…»
پدر داماد گفت: «ببخشید برای چه معاینه‌ای؟ عدم اعتیاد و اینها رو که رسما می‌رن و می‌گیرن…»
که گفتم: «نه خیر! برای معاینه پیش دکتر متخصص کولورکتال (راست روده و مقعد) که ایشون هم متقابلا گواهی کنن آقا داماد گلمون احیانا اعتیاد به رابطه مقعدی نداشته باشن…»
و بعد از اونش رو خودتون می‌تونید حدس بزنید!}
گفتم بله و مدت‌هاست که دارم به این موضوع فکر می‌کنم که کاش واقعا تمام پدران و مادران دختران این سرزمین جسارت آقای مرزداری رو داشتند و مقابل این توهین بی‌شرمانه و در خواست گواهی بکارت از دختران به همین شکل ایستادگی می‌کردند و شدت وقاحت این موضوع رو به همین صورت نمایان می‌ساختند!
چه اینکه واقعا هم همین است و درخواست گواهی دوشیزگی به همان اندازه زننده‌ست که درخواست گواهی سلامت کولورکتال!]

10 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-02-03 18:25:38 +0330 +0330
نقل از: allwalkersparrow باز تو کوس گفتی یعنی همین جا میزنمت زمین سگ کونت میکنم خاریواری کوسههه

.

باز تو کونت خارید هوس کیر کردی لاش کون خان؟ خیلی خارش داری بیام جوری از کون بگامت روده‌هات از حلقت بزنه بیرون همونارو بپیچم دور گردنت خفه‌ت کنم چاقال کونی مونی؟ دفه بعد بیای گوهخوری اضافی کنی کونت پاره‌س

1 ❤️

2016-02-04 10:55:44 +0330 +0330

قشنگ بود مرسی ?

1 ❤️

2016-02-04 11:16:50 +0330 +0330
نقل از: khanom hana قشنگ بود مرسی ?

.

راه گم کردی؟

0 ❤️

2016-02-04 11:21:07 +0330 +0330
نقل از: اسکلت حشری

.

راه گم کردی؟

? هرجور میخوای فک کن
ولی فیلتر شکن لپ تاپم جوابم کرده بود به زور با سایفونه گوشی وصل شدم?

0 ❤️

2016-02-04 11:23:25 +0330 +0330
نقل از: khanom hana

.

راه گم کردی؟

? هرجور میخوای فک کن
ولی فیلتر شکن لپ تاپم جوابم کرده بود به زور با سایفونه گوشی وصل شدم?

.

چن وختیه البته سایت هم مشکل پیدا کرده…

0 ❤️

2016-02-04 11:59:55 +0330 +0330

والا زننده نیست من که به شخصه زیاد برام مهم نیست ولی درست گفته هرکی درخواست گواهی کنه باید خودشم گواهی بده از هر دستی بدی از همونم پس میگیری (درست گفتم؟ خخخ) اگه برات زندگی قبلی طرف مهمه و میخوای بدونی خلاصه کنم که گه میخوری بخوای خودت زندگی قبلیتو مخفی کنی ?

1 ❤️

2016-02-04 20:34:45 +0330 +0330

سوای حقیقت یا کذب بودن موضوع…

متن فوق العاده جالب و در عین حال تفکر امیزی بود

با توجه به مطرح کردن چنین درخواست وقیحانه ای اون هم در جلسه ی خواستگاری…

چنین پاسخ کوبنده ای حتما لازم بوده و هست

بله و دیگر هیچ!

2 ❤️

2016-02-04 20:39:04 +0330 +0330
نقل از: JAMSHID_SE7EN سوای حقیقت یا کذب بودن موضوع....

متن فوق العاده جالب و در عین حال تفکر امیزی بود

با توجه به مطرح کردن چنین درخواست وقیحانه ای اون هم در جلسه ی خواستگاری…

چنین پاسخ کوبنده ای حتما لازم بوده و هست

بله و دیگر هیچ!

.

تایید میشود و دیگر هیچ! :)

1 ❤️

2016-02-04 22:57:57 +0330 +0330

باحال بود ممنون

ولی کاش هم جنس مونث، هم جنس مذکر، جفتشون از جناحین کنتور داشتن و راحت میشد آمار کرده و نکرده و داده و نداده خلق الله رو درآورد تا هیشکی دیگه نتونه الکی ادای تنگا رو دربیاره. هر چند فکر کنم ایرانیا برای صفر کردن اون کنتور هم یه راهی پیدا میکردن. ?

6 ❤️

2016-02-04 23:08:27 +0330 +0330
نقل از: Arrow11 باحال بود ممنون

ولی کاش هم جنس مونث، هم جنس مذکر، جفتشون از جناحین کنتور داشتن و راحت میشد آمار کرده و نکرده و داده و نداده خلق الله رو درآورد تا هیشکی دیگه نتونه الکی ادای تنگا رو دربیاره. هر چند فکر کنم ایرانیا برای صفر کردن اون کنتور هم یه راهی پیدا میکردن. ?

__

افتخار دادی ?

اتفاقاً این بحثو چن وخ پیش با یه دانشجوی پسر پزشکی داشتم از سر خرکیفی مینازید که ما جنسای مذکرو هیچ جوری نمیشه کردیدنمونو(!) از هیچ علائمی به صورت پزشکی قانونی تشخیص داد ولی جنس مؤنث هر قد هم که از زمان دادنش گذشته باشه میشه با یه معاینه ساده آمارشو دراورد.

به نظرم پروردگار بدجوری در حق اوناث اجهاف کرده!

1 ❤️

2016-02-04 23:29:09 +0330 +0330

__

افتخار دادی ?

اتفاقاً این بحثو چن وخ پیش با یه دانشجوی پسر پزشکی داشتم از سر خرکیفی مینازید که ما جنسای مذکرو هیچ جوری نمیشه کردیدنمونو(!) از هیچ علائمی به صورت پزشکی قانونی تشخیص داد ولی جنس مؤنث هر قد هم که از زمان دادنش گذشته باشه میشه با یه معاینه ساده آمارشو دراورد.

خواهش

احتمالا اون دوستتون رو خلاف به عرضش رسوندن، اهل فن با یه نظر میفهمن که شازده گل خورده داشته یا نه. ?

1 ❤️

2016-02-04 23:58:24 +0330 +0330

یجورایی کس گفتی عزیزم

0 ❤️

2016-02-05 00:16:56 +0330 +0330

دنیا کجاست و ما کجاییم... یاد اون شعرِ زیبایی که دربارهٔ بیربط بودن بکارت و نجابت هست افتادم... سرانجام روزی میاد که مردم سرزمین ما این موظوعات رو بخوبی درک کنند و از همه مهمتر اینکه یاد بگیرن به خانمها درست احترام بذارن... فقط ایکاش ما هم باشیم و این روزای قشنگو قبل از مردنمون شاهد باشیم...!!!.

2 ❤️

2016-02-05 08:26:32 +0330 +0330

خوب بود…از این خاطرات خوشم میاد

0 ❤️

2016-02-05 13:32:39 +0330 +0330
نقل از: Arrow11

__

افتخار دادی ?

خواهش

احتمالا اون دوستتون رو خلاف به عرضش رسوندن، اهل فن با یه نظر میفهمن که شازده گل خورده داشته یا نه. ?

__

چجوری؟!

0 ❤️

2016-02-05 13:33:30 +0330 +0330
نقل از: Hosseinbay1 یجورایی کس گفتی عزیزم

__

من تو رو نمیگم عسیسم، تو رو میکنم!

1 ❤️

2016-02-05 13:36:29 +0330 +0330
نقل از: hTg واقعا باید یه همچین جوابی رو همه ی پدران و مادران عروس تو چنته داشته باشن. تا کی باید رسم غلط صد سال پیشمون رو زنده نگه داریم؟؟؟؟ هان ؟؟؟ تا کی؟؟؟

__

این حرفت چن تا لایک داره گلم؟؟؟ هان؟؟؟ چن تا؟؟؟‌ !

0 ❤️

2016-02-11 17:20:06 +0330 +0330

خیلی بحث جالبی بود واقعا همینه هاا ای کاش همه جرات کنیم در مقابل زور ساکت نشینیم و اجازه ندیم بیشتر از این بهمون توهین بشه… با این همه گی شاید فردا یکیش نصیب من شد !!! اسی اینم یادم میمونه برا بابای بچه پدرشو در میارم خخخخخخ

0 ❤️

2016-02-11 17:27:42 +0330 +0330
نقل از: icy_girl

خیلی بحث جالبی بود واقعا همینه هاا ای کاش همه جرات کنیم در مقابل زور ساکت نشینیم و اجازه ندیم بیشتر از این بهمون توهین بشه… با این همه گی شاید فردا یکیش نصیب من شد !!! اسی اینم یادم میمونه برا بابای بچه پدرشو در میارم خخخخخخ

__

گفتی با این همه «گی»؟ ینی به شوهر گِی هم دیگه راضی شدی؟! :D

1 ❤️

2016-02-11 17:50:09 +0330 +0330

__

خنگول میگم قبلش ببرم آزمایش بده بععععد بعله رو بگم هههه

0 ❤️

2016-02-11 17:52:52 +0330 +0330

__

__

ولی اگه گی تاپ (بکن) باشه، میتونه با خیال راحت باهات بیاد چون با آزمایش نمیشه تشخیصی داد، اینم ایراد کار این داستان که کسی نگف.

0 ❤️

2016-02-11 18:20:31 +0330 +0330

__

__

ولی اگه گی تاپ (بکن) باشه، میتونه با خیال راحت باهات بیاد چون با آزمایش نمیشه تشخیصی داد، اینم ایراد کار این داستان که کسی نگف.

باور کن! خواستم یه چی بگم … بهتر خصوصی بگم خخخخخ

0 ❤️

2016-02-11 21:55:28 +0330 +0330

چراعزیزم توخواستگاری خواهرفوق لیسانس ما مادرشاشوی داماد گفت کی بریم برای معاینه ما اصفهانی ها خیلی سنتی هستیم من بلند شدم گفتم خانم محترم جلووعقب پسرتونم معاینه می خواد اتفاقاماترکهاهم هم سنتی هستیم نکنه پسرتون ازجلوعقب فابریک نباشه وخون بپا شد پدرمذهبی من تاسرحدمرگ منووخواهرموزدپدرای مذهبی ریدین تازه میگفت حقشونو بااین طرز لباس پوشیدن بایدم معاینه بخوان توف

0 ❤️

2016-02-11 23:50:36 +0330 +0330

این امت تا بخوان به آن حد از فهم و شعور برسند که این مسایل رو درک کنند نسل های سوم چهارم بعد از ماها هم احتمالاَ در قید حیات نباشند. ولی خودمونیم عجب پدر باحالی بوده، دمش گرم از این تیپ پدرها کم پیدا میشه

0 ❤️

2016-02-12 00:20:06 +0330 +0330
نقل از: kasmatic چراعزیزم توخواستگاری خواهرفوق لیسانس ما مادرشاشوی داماد گفت کی بریم برای معاینه ما اصفهانی ها خیلی سنتی هستیم من بلند شدم گفتم خانم محترم جلووعقب پسرتونم معاینه می خواد اتفاقاماترکهاهم هم سنتی هستیم نکنه پسرتون ازجلوعقب فابریک نباشه وخون بپا شد پدرمذهبی من تاسرحدمرگ منووخواهرموزدپدرای مذهبی ریدین تازه میگفت حقشونو بااین طرز لباس پوشیدن بایدم معاینه بخوان توف

__

آخرشبی کلی حالم گرفته شد بخاطر این پستت :(

1 ❤️

2016-02-15 15:44:37 +0330 +0330
نقل از: hTg
نقل از: hTg واقعا باید یه همچین جوابی رو همه ی پدران و مادران عروس تو چنته داشته باشن. تا کی باید رسم غلط صد سال پیشمون رو زنده نگه داریم؟؟؟؟ هان ؟؟؟ تا کی؟؟؟

__

این حرفت چن تا لایک داره گلم؟؟؟ هان؟؟؟ چن تا؟؟؟‌ !

اولا که من گل کسی نیستم دوما که هرچن تا که عشقت میکشه ولی فک نکنم این حرف همچین مهم باشه که لایک داشته باشه

__

مث که تو بد توهمی زدی؛ هرکی هرچی میگه خیال ورت بت تیکه انداختن! پسر خوب اون پست شوخی بود. ایضاً هرکی هم بت گف "گلم" لزوماً بهت نظر نداره.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «