قابل توجه مومنین مقیم شهوانی!

1395/01/04

بارها اینجا شاهد دفاع مسلمونا از اسلام بودیم، حال اینکه قبول ندارن خودشون با اومدن به چنین سایتی، اساساً دین و ایمونشونو گایمال کردن رفته پی کارش! چه بسا توی قرآن حتی نگاه به نامحرمم منع شده، دیگه برسه به تماشای جمال کس و کونش:
قُل لِلمُؤمِنینَ یَغُضّوا مِن اَبصـرِهِم
(به مردان مؤمن بگو: چشم هاى خود را از نگاه به نامحرمان فرو گیرند.)
«سوره نور/ آیه ۳۰»

در ذیل مطالبی از خود بزرگان برجسته معاصر این دین کپی پیست می‌نماییم که جای شبهه‌ای برای این عزیزانِ سردرگم، باقی نماند که جای نامناسبی تشریف اوردن، یا حدقل تفهیم بشن اگه اینجا هسن پس دیگه حقی برا رعایت احترامِ مقدساتشون نخواهن داشت!

مشاهده صور قبیحه و مستهجن افراد غیرمسلمان و ناشناس، در صورتی که شهوت انگیز باشد و به قصد لذت صورت گیرد و یا موجب مفسده گردد؛ یعنی فرد را در معرض گناه قرار دهد طبق نظر همه فقها و مراجع تقلید حرام است.[1] در این بین، مراجعی وجود دارند که در صورت عدم شرایط فوق؛ یعنی شهوت انگیز بودن، به قصد شهوت نگاه کردن، موجب مفسده شدن هم قائل به حرمت هستند؛ یعنی به طور مطلق مشاهد تصاویر مستجهن را حرام می دانند.[2] و بعضی از مراجع دیگر مثل حضرت آیت الله بهجت بین مشاهده عکس و فیلم مستجهن فرق می گذارند و مشاهده فیلم مستهجن را به طور مطلق؛ یعنی چه شهوت انگیز باشد یا نباشد، مسلمان یا غیر مسلمان، آشنا یا ناشناس، موجب مفسده باشد یا نباشد) حرام می دانند.[3]

دو استفتا از کتاب رساله دانشجویی:

1- نگاه به فیلم مبتذل -که بیشتر زنان غیر مسلمان در آن بازی می کنند- در صورتی که موجب تحریک انسان نشود چه حکمی دارد؟
جواب: همه مراجع -به جز آیات عظام تبریزی و سیستانی- : با توجه به این که دیدن این گونه فیلم ها شهوت برانگیز و مقدمه ارتکاب گناه است، نگاه به آنها حرام است.[4]
آیت الله العظمی تبریزی: نگاه به فیلم هایی که موجب تحریک شهوت بر حرام یا ترویج فساد در جامعه باشد، جایز نیست.[5]
آیت الله العظمی سیستانی: نگاه کردن به شهوت و خوف وقوع در حرام ، حرام است و همچنین بنابر احتیاط واجب اگر بدون شهوت و خوف وقوع در حرام باشد.[6]

2- در حین کار با شبکه اینترنت، گاهی در کنار برخی از مقالات، عکس های مبتذل دیده می شود که ناگزیر از دیدن آنها هستیم، راهنمایی شما چیست؟
امام، تبریزی، خامنه ای، سیستانی، فاضل و وحید: اگر به طور اتفاقی چشمتان به آن بیفتد، اشکال ندارد، ولی نگاه به آن با قصد لذت حرام است و بنابر احتیاط واجب، بدون قصد لذت و ترس افتادن به گناه، جایز نیست.[7]
بهجت، صافی، مکارم و نوری: اگر به طور اتفاقی چشمتان به آن بیفتد، اشکال ندارد، ولی نگاه عمدی به آن هر چند بدون قصد لذت، جایز نیست.[8]
__

[1] . استفتا از دفاتر آیات عظام، آیت ا… خامنه ای، بهجت، مکارم، فاضل.
[2] . استفتا از دفتر آیت ا… خامنه ای .
[3] . استفتا از دفتر آیت ا… بهجت.
[4] . خامنه ای، اجوبة الاستفتائات، س 1187؛ صافی، جامع الاحکام، ج 2، ص 1717؛ فاضل، جامع المسائل، ج 1، س 1729 و 1731؛ مکارم، استفتائات، ج 1، س 778 و 782؛ استفتا از دفتر: نوری، امام، بهجت، وحید.
[5] . تبریزی، استفتائات، س1603 و 1605؛ صراط النجاة، ج 5، س 1129.
[6]. Sistani.org، (فیلم ) س 4.
[7] . امام، تعلیقات علی العروة، (احکام التخلی)، م 2؛ مکارم، استفتائات، ج 2، ص 1033 و تعلیقات علی العروة، (احکام التخلی)، م 2؛ صافی، جامع الاحکام، ج 2، ص 1707؛ نوری، التعلیقات علی العروة، (احکام التخلی)، م 2؛ استفتا از دفتر: بهجت؛ سیستانی، تعلیقات علی العروة، (احکام التخلی)، م 2 و Sistani.org ، (تصویر)، س 1 و 2؛ تبریزی، صراط النجاة، ج 3، ص 778؛ خامنه ای، اجوبة الاستفتائات، س 1314؛ فاضل، جامع المسائل، ج 1، ص 1731 و تعلیقات علی العروة، ج 1، (احکام التخلی)، م 2؛ استفتا از دفتر: وحید.
[8] . رساله دانشجویی، سید مجتبی، حسینی، ص 205 و 206.

7 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-03-23 12:24:29 +0430 +0430

ای ول

یهروز آخونده میره خونه میبینه خانمش وسط فرشو بریده //میگه چرا اینکارو کردی خانم..؟/زنش میگه حاج آقا خودت گفتی شاش بچه نجسه..باید اون قسمتو انداخت دور...آخونده میگه شاش بچه مردمو گفتم خانم..مال ما نجس که نیست یطرف چون بچه آخونده تبرکم هست
3 ❤️

2016-03-24 00:14:59 +0430 +0430

اگه سایت سکسیه چرا توش بحث سیاسی میشه؟ اگه سایت سیاسیه چرا توش بحث سکسی میشه؟

جواب اینو بده فعلا (clap)

3 ❤️

2016-03-25 12:43:17 +0430 +0430
نقل از: IRAN_LEGEND

_

فرض کن این یه سایت لحو و لعب ضددینی با اهداف صهیونیستی و مدیریت فراماسوناس که قصدشون ریدن به دینو ایمون توئه.

حالا فقط یه سؤال باقی میمونه: تو بچه مسلمون برا چی میای تو این سایت؟

3 ❤️

2016-03-25 13:25:29 +0430 +0430
نقل از: ramram20 خیلی ببخشید واقعا حرفات خ مزخرفه.مگ هر کی چراغ قرمز رد کرد ینی اونو باید اعدام کنن...

_

حرفای من نیس، حرفای مراجع دینی خودته.

درضم کی از اعدام حرف زد؟ منتهی تو چراغ قرمزو که رد کردی هیچ! الانم داری ورود ممنوع میای!

1 ❤️

2016-03-26 02:18:20 +0430 +0430

اسکلت حشری این سایت تالارهای مختلف داره هر کدوم مخصوص یه چیز. یکیش هم مربوط به دین هست خیلی هم مطالب مفیدی توش پیدا میشه. شما مشکلی داری باید به ادمین بگی کلا قسمت دینی رو حذف کنه.

عقلت هم برسه این بحث ها که برای افراد بی دین که نیست. میخوان چهارتا که اعتقادات اشتباه دارند آگاه کنند. هستند کسانیکه با مطالعه و تلاش از راه منتطقی و مستند آگاه سازی میکنند، از اون طرف چهارتا احمق امثال تو با مسخره بازی و حرفای احمقانه کار رو خراب میکنید. تو یه جای دیگه هم (چرا من کافر شدم . . . ) نوشته بودی تو خوابگاه چند صفحه قرآن خوندی پرتش کردی در و دیوار و پاره کردی . . .
صحنه رو تصور کنیم میفهمیم چه خری هستی تو . اکثر پستات همینجوریه تو که نمیتونی دهنت رو ببند بذار بقیه کارشون رو کنند.

شما یا مسلمونی میخوای انتحاری جمع ضددین رو احمق نشون بدی یا از اون احمق های نفهم تهشی

آخه نفهم ! نیان اینجا پس کجا این چیزا رو بخونند؟ نمیتونی بگی هر کی تو شهوانی هست برای پورن اومده . من اولین بار دنبال سوتی های قران بودم با اینجا آشنا شدم. شهوانی از نظر سکسی هم سایت ضعیفیه بیشتر اینجور مطالبش جالبه. تازه مسلونا هم گناه میکنند برای همین هم توبه و اینجور چیزا دارند. این کارها فقط زحمات بقیه رو خراب میکنه و بدتر مسلمونا رو هم عصبانی میکنه نمیذاره درست تصمیم بگیرند.

1 ❤️

2016-03-26 09:09:45 +0430 +0430

#حذف!

0 ❤️

2016-03-26 10:12:42 +0430 +0430

اسکلت گوزو

حالا اون یارو تند حرف زد یا بقول خودت پاچه گرفت ولی بد نیست تو هم یاد بگیری یه خورده جنبه انتقاد داشته باشی آق پسر

یعنی چی یاد گرفتید تا یکی یه چیزی میگه زودی مقابله به مثل میکنید فحش میکشید بهش؟؟؟ ادم یاد محیط دبستان میفته!! اون فحش بده تو هم فحش بدی منم فحش بدم پس همگی یک مشت دبستانی هستیم که جمع شدیم دور هم…

درضمن اگه قرار باشه هیچ مومنی به شهوانی قدم نگذاره پس تاپیک های دینی که خودتون میزنید رو میخواید کی ببینه؟؟؟؟

1 ❤️

2016-03-26 10:27:56 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: IRAN_LEGEND

_

فرض کن این یه سایت لحو و لعب ضددینی با اهداف صهیونیستی و مدیریت فراماسوناس که قصدشون ریدن به دینو ایمون توئه.

حالا فقط یه سؤال باقی میمونه: تو بچه مسلمون برا چی میای تو این سایت؟ ;)

.

؟

!

میشناسمت

0 ❤️

2016-03-26 10:40:34 +0430 +0430
نقل از: گوزوی خوشبخت اسکلت گوزو

حالا اون یارو تند حرف زد یا بقول خودت پاچه گرفت ولی بد نیست تو هم یاد بگیری یه خورده جنبه انتقاد داشته باشی آق پسر

یعنی چی یاد گرفتید تا یکی یه چیزی میگه زودی مقابله به مثل میکنید فحش میکشید بهش؟؟؟ ادم یاد محیط دبستان میفته!! اون فحش بده تو هم فحش بدی منم فحش بدم پس همگی یک مشت دبستانی هستیم که جمع شدیم دور هم…

درضمن اگه قرار باشه هیچ مومنی به شهوانی قدم نگذاره پس تاپیک های دینی که خودتون میزنید رو میخواید کی ببینه؟؟؟؟

_

اولاً اینکه ما نگفتیم مؤمنین نیان شهوانی، بلکه دینِ خودشون گفته. منم عین همون حرفای دینیشونو هم از کتاب رسمی اسلام و هم از مراجع تقلید شیعی اینجا نقل کردم.

دوماً این تاپیک جنبه اطلارسانی داره برا اون دسه مؤمنینی که خعلی شیک و مجلسی میان اینجا و با کمال اعتماد به سخخخف هم به ما فوش میدنو از دینشون دفا میکننو هم انتظار رعایت احترام به اعتقاداتشون توی چنین محیطیو دارن! مگرنه اون دسته که مخشون قلقلک شده و فکرشون به طور کامل دربند عقاید تحمیلی نیس بحثشون جداس. و ایضاً بعید میدونم با دیدن همچین تاپیکی یهو منقلب بشن برگردن سر عقایدشون!

سوماً تاپیکای دینی ما هیچ تأثیری رو اون دسه اول مؤمنین نداره، مخاطبش دسه دومن ?

0 ❤️

2016-03-26 11:06:19 +0430 +0430

فقط میخوای تو کل کل و بازی با با کلمات جواب بدی .پیش خودتم فکر میکنی چه جواب خردمندانه ای دادی.

نه داداش، اشتباه از من بود پرت تر از این حرفایی ،سوالم به کنایه بود یعنی چی؟ همینه که میگم به مسخره گرفتید همه چیز رو!
آدمی که برای تحقیق بعد از چند ثانیه کتاب رو در و دیوار میزنه ازش چه انتظاری هست، از وقتی شروع کردم به خوندن مطالب دینی تاپیک های مختلف هر وقت رسیدم به پستای امثال تو همش حرف چرت و توهین و بی ربط و اینا بوده.

سوالت به کنایه بود؟! حالا طرف جوابت رو چی بده، چیزی هم نگه فکر میکنی چه پاسخ کاملی دادی

عاغا اصلا ول کن من چرا وقتم رو تلف میکنم، من دیگه حوصله بحث ندارم حق با شماست.
حق با شماست. حق با شماست. حق با شماست. حق با شماست . . . خوبه ؟بسلامت سال خوبی داشته باشی.

0 ❤️

2016-03-26 11:17:24 +0430 +0430

در ضمن وقتی نقل نمیزنم، میخوام بیخود شلوغ نشه

کار کثیفی هست پست قبلی رو یک کوچولو بهتر کنی. کلا میگم

0 ❤️

2016-03-26 11:23:07 +0430 +0430
نقل از: جوجوجوجو فقط میخوای تو کل کل و بازی با با کلمات جواب بدی .پیش خودتم فکر میکنی چه جواب خردمندانه ای دادی.

نه داداش، اشتباه از من بود پرت تر از این حرفایی ،سوالم به کنایه بود یعنی چی؟ همینه که میگم به مسخره گرفتید همه چیز رو!
آدمی که برای تحقیق بعد از چند ثانیه کتاب رو در و دیوار میزنه ازش چه انتظاری هست، از وقتی شروع کردم به خوندن مطالب دینی تاپیک های مختلف هر وقت رسیدم به پستای امثال تو همش حرف چرت و توهین و بی ربط و اینا بوده.

سوالت به کنایه بود؟! حالا طرف جوابت رو چی بده، چیزی هم نگه فکر میکنی چه پاسخ کاملی دادی

عاغا اصلا ول کن من چرا وقتم رو تلف میکنم، من دیگه حوصله بحث ندارم حق با شماست.
حق با شماست. حق با شماست. حق با شماست. حق با شماست . . . خوبه ؟بسلامت سال خوبی داشته باشی.

_

اون طرفی که من میشناسم، میدونم با چهل ساعت گفتگو و مناظره مستندم افکارش تغییر نخواهد کرد برا چی وقتمو تلف کنم؟

اون لحظه‌ای هم که قرعانو کوبیدم به دیوار، برا این بود که نشسه بودم با عزم جزم از اول بخونمش ببینم تو این کتاب چی داره که میگن معجزه‌س، ولی دو صفه که خوندم محتواش به قدری سخیف و کودکانه به نظرم رسید که مخم سوت کشید چجوری ملت این کشور چنین حرفای احمقانه‌ای رو از جانب خالق چندین میلیارد کهکشان میدونن! درضم اگه زندگی تو هم مث من فقط بخاطر اسلام، سراسرش به گند کشیده شده بود شاید محکم تر میکوبیدیش به درو دیوار...

1 ❤️

2016-04-28 19:01:54 +0430 +0430

مرسی از این تاپیک بسیار خوب.

جواب این آشغالای ساندیسی و مذهبی و مسلمان اینه که کسایی که میان اینجا دارن عملا مخالفتشون رو با مزخرفات دینی اعلام میکنن و میان اینجا تا لذت ببرن.
چون اسلام گفته حق ندارید بیاید اینجا.
پس اونایی که میان اینجا حق دارن در یک سایت سکسی بحث مذهبی و دینی و سیاسی هم بکنن چون اسلام گفته اینکارو نکنین و اونها دارن خلافشو انجام میدن و میخوان داد بزنن اعلام کنن اینکارشونو.

ولی شما مسلمونا واسه چی میاین ؟؟؟ به همون دلایلی که توی پست اول این تاپیک گفته شده دین و امام و علماتون گفتن که حق ندارید اینکار رو انجام بدید و حق ندارید بیاین اینجور جاها پس غلط میکنین اینجا پیداتون میشه.

1 ❤️

2016-04-28 19:26:17 +0430 +0430

متاسفانه تعدادی از دوستان منظور از این تایپک رو نفهمیدن.منظو دوستمون اینه که توی مسلمانی که خودت دینتو رعایت نمیکنی چرا میای تو تایپک های ما دفاع میکنی؟

0 ❤️

2016-04-28 19:30:15 +0430 +0430
نقل از: parviz_parviz متاسفانه تعدادی از دوستان منظور از این تایپک رو نفهمیدن.منظو دوستمون اینه که توی مسلمانی که خودت دینتو رعایت نمیکنی چرا میای تو تایپک های ما دفاع میکنی؟

لایکه طلایی ?

1 ❤️

2016-04-28 19:30:47 +0430 +0430

مسیحی ها هم اصلا به مسائل دینی شون عمل نمیکنن اما از باور هاشون دفاع میکنن
مثلا به پاپ احترام میذارن و و اگ یجا ببینن که به حضرت مسیح کسی توهین کرده باهاش برخورد میکنن

حالا اینجا چند تا جوون میان عکس و فیلم و داستان میخونن دلیل نمیشه که …

0 ❤️

2016-04-29 00:14:58 +0430 +0430
rezariza61: مرسی از این تاپیک بسیار خوب.

جواب این آشغالای ساندیسی و مذهبی و مسلمان اینه که کسایی که میان اینجا دارن عملا مخالفتشون رو با مزخرفات دینی اعلام میکنن و میان اینجا تا لذت ببرن. چون اسلام گفته حق ندارید بیاید اینجا. پس اونایی که میان اینجا حق دارن در یک سایت سکسی بحث مذهبی و دینی و سیاسی هم بکنن چون اسلام گفته اینکارو نکنین و اونها دارن خلافشو انجام میدن و میخوان داد بزنن اعلام کنن اینکارشونو.

ولی شما مسلمونا واسه چی میاین ؟؟؟ به همون دلایلی که توی پست اول این تاپیک گفته شده دین و امام و علماتون گفتن که حق ندارید اینکار رو انجام بدید و حق ندارید بیاین اینجور جاها پس غلط میکنین اینجا پیداتون میشه.

از این دسه مؤمنین که هم خرو میخوان هم خرما، زیاد اینجا پیدا میشه! ? ، یه سریشونم جدیدن یاد گرفتن تا بهشون میگی توی بچه مسلمون اینجا اومدی چیکار، میگن من اراده کنترل خودمو دارم با اومدن به اینجا به گناه نمیفتم! ? .عقلشون قد نمیده اگه این دین بیابونی تاکیدش رو اراده کنترل اینا بود که دیگه زن مسلمونو اجبارش نمیکردن خودشو بپیچه تو چاقچول و گونی!

parviz_parviz: متاسفانه تعدادی از دوستان منظور از این تایپک رو نفهمیدن.منظو دوستمون اینه که توی مسلمانی که خودت دینتو رعایت نمیکنی چرا میای تو تایپک های ما دفاع میکنی؟

حالا دفا کردنشون به کنار، بعضیاشون انتظار دارن ادمین بیاد مطالبی که به نظرشون توهین به دین و اعتقاداتشونه، از این سایتی که خودش اساسن برخلاف دین و اعتقاداتشونه حذف کنه! ینی «احترام به عقایدشون توی سایتی که خودش برخلاف سیستم عقیدتیشونه». به نظرت قرصاشونو درست خوردن؟

love-boobs: مسیحی ها هم اصلا به مسائل دینی شون عمل نمیکنن اما از باور هاشون دفاع میکنن مثلا به پاپ احترام میذارن و و اگ یجا ببینن که به حضرت مسیح کسی توهین کرده باهاش برخورد میکنن

شما چن سال با مسیحیا نشست و برخواس داشتی که میگی اصلا به مسائل دینیشون عمل نمیکنن؟ این چن تا جوون مسلمونی هم که میگی میان اینجا عکس و فیلم و داستان میخونن اگه فقط به همین بسنده کننو جقشونو بزن برن که ما حرفی نداریم، ولی اگه بیان به ما فوش بدن که چرا اینجا داری برخلاف عقاید ما حرف میزنی دیگه بحث دیگری‌ست!

majidjan90: خیلی دوست دارم توی بحث های تو شرکت کنم اسکلت حشری

ولی یه سری آدم میان فحاشی می کنن آدم منصرف می شه

توی دنیای واقعی که یه سری اوباش مذهبی صدا و عقیده آدمو خفه می کنن و اینجا هم یه سری اوباش ضد مذهبی چون صداشون نمی تونن بیرون فریاد بزنن اینجا فریاد می زنن…

توی اینترنت هم آزادی نداریم . والا

درود بر شما ولی منظورتون رو از اوباش ضدمذهبی متوجه نشدم، اگه احیانن افرادیو میگی که اینجا میان ضددین فعالیت میکنن ولی کارشون توأم با فحاشی و به لجن‌کشیدنه، که این دوستان مورد تأیید مام نیسن، چن باری هم باهاشون درگیری پیدا کردیم بخاطر منش اشتباه کاریشون، هرچن بشخصه تا حدودی بهشون حق میدم لاکن روش روشنگریشون نتیجه عکس به دمبال خواهد داش. ?

2 ❤️

2016-04-29 03:53:46 +0430 +0430

میگم داش اسکلت شمام مثل ما سحرخیزیا ? ما صبح جمعه خواب ناز بودیم که صبح اول صبحی ساعت شیش و نیم صبح بود که تصادفی درگرفت بین یه پراید و یه موتور(آخه اون موقع صبح اونم جمعه چه وقت تصادفه) و از انبوه فحشهای رکیک و ترتیب مادر و خواهر همدیگر را دادن توسط دو راننده محترم!ما و بسیاری از اهالی محل بیدار گشته و در دل فحشها به آنها دادیم و سپس بنده کمی ورجه وورجه نموده(به اصطلاح ورزش صبحگاهی) و سپس کتری را روی گاز گذاشته و حمله نمودیم به سمت شهوانی ?

و اما...دیگه جدی بشیم و بریم سراغ این بحث!داداش اسکلت،شما نمیتونی به کسی که نمیخواد بفهمه و مغزش کتیبه س چیزی رو بفهمونی.من خودم به این نتیجه رسیدم که به بسیاری از ایرونی جماعت هیچ امیدی نیست،نه تنها به این مملکت که به مسلمانان دنیا!عوض اینکه عیبها و اشتباهات خودشون رو بفهمن و سعی کنن با دنیا پیش برن روز به روز بیشتر در لاک اسلام فرو میرن و حالت تهاجمی به خودشون میگیرن.البته این دنیا قانونی داره و اونم اینه که یا پیشرفت کن و یا نابود شو و این جماعت هم از این قانون مبری نیستن.الان جماعت مذهبی(و بخصوص اسلام) در کل دنیا مانند دایناسورها در اواخر عمرشون هستن،میغرن،عظیمن،زیادن ولی ناتوان از رشد و تعالی.ابدی و همیشگی و نامیرا به نظر میرسن ولی با پایه هایی ترک خورده که با گذشت زمان ترکهاش عمیقتر میشن.

1 ❤️

2016-04-29 04:30:49 +0430 +0430
licker-man: اتفاقاً به نظر من نباید جلوی هیچ کس رو برای ورود به جایی گرفت... تمام مشکلات ما از همین جبر احمقانه - عمدتاً دینی - شروع میشه اسکلت جان! حالا تو خودت اومدی میخوای یه عده رو منع کنی؟! نه! همه باید بیان و بحث هم باید شکل بگیره. ولی یه سری توهین و فحاشیها غلطه. آخه مثلاً چرا یکی که فکر میکنه غیرت خیلی خیلی چیزه مهمیه باید بیاد به بی-غیرتها و افراد آزاد فحش بده؟! یا موافق و مخالف سکس با محارم چرا باید بیان خودشونو اینجا تیکه پاره کنن و به هم هزار جور توهین کنن؟!! این اشتباهه... حالا یه بخشی از ادله ای که میارن هم مذهبی هست که آقا حرامه و فلانه و بهمان! باید یاد بگیریم یه کم ظرفیتمون، عمق دیدمون و عمق شعورمون رو ببریم بالاتر و اجازه بدیم افکار و آرای مختلف در جامعمون وجود داشته باشه. من اخیراً یه تاپیکی زدم راجع به فتیش روابط خارج ازدواج (extramarital relationships) و کلی آدم اومدن فحش دادن!! بعد معلوم شده که یه سریشون اصلاً نفهمیدن من چی گفتم و بقیه هم که کلاً فکر میکنن طرز فکرشون بهترین و عالیترین چیزه هستی هست!!! و بقیه مردم دنیا - که چه بسا خیلی خیلی هم امروزه پشرفته و بافرهنگتر هستن - دارن اشتباه میکنن!! خوب مشکل همینه دیگه.. نمیدونم چرا ما ایرانیا حوصله شنیدن حرف بقیه و توانایی پذیرش حرف بقیه - در عین حال که باورهای خودمون رو داریم - از دست دادیم!!؟ من به شخصه از دست اون فحاشها اصلاً ناراحت نیستم چون میدونم بیچاره ها کجاست مشکلون!! واقعاً امیدوارم که ظرفیت هممون بره بالاتر. . .

منعی در کار نیس دوست عزیز، من نمیدونم چرا همتون قسمت دوم حرف منو بیخیال میشید فقط همون لفظ “اومدن” رو بش میچسبین! درصورتی که بعدش درمورد این جماعت مؤمن واضح شرح دادم: «حدقل تفهیم بشن اگه اینجا هسن پس دیگه حقی برا رعایت احترامِ مقدساتشون نخواهن داشت!» این تاپیک مختص مسلموناییه که انتظار دارن اینجا هیچ حرفی برعلیه دین و ایمونشون رد و بدل نشه. مگرنه ما مشکلی نداریم که «همه بیان و بحث شکل بگیره» هرچن از این بحثا زیاد شکل گرفته و من نتیجه‌ای ندیدم جز اتلاف عصاب و وخ! این تاپیکی که میگی زدیو من ندیدم، اگه درمورد روابط جنسی، حرف خاصی برا گفتن داری میتونی تو تاپیک “میزگردی با شما (آزادی جنسی و حد و مرز آن)” مطرح کنی که بقیه‌م استفاده ببرن. درضم ما بارها اشاره کردیم به این اصل که کسی حق نداره برا شیوه زندگی جنسی افراد نسخه بپیچه و تعیین تکلیف کنه، فلذا اینایی که به اسم غیرت میان فحاشی میکنن، واضحه درکی از فرهنگ احترام به حریم خصوصی ندارن. از حرف چنین کسائی نباس دلخور شد، اینا جای دلسوزی دارن! و بسیار لازمه عرض شود که من به سبک زندگی فردی مث جنابالی که طرفدار ازدواج باز هسی احترام میذارم، لاکن اگه بخوای با همین تفکرت از اسلامم دفا کنی اونموقه دیگه قضیه فرق میکنه! :)

mofo56: میگم داش اسکلت شمام مثل ما سحرخیزیا ? ما صبح جمعه خواب ناز بودیم که صبح اول صبحی ساعت شیش و نیم صبح بود که تصادفی درگرفت بین یه پراید و یه موتور(آخه اون موقع صبح اونم جمعه چه وقت تصادفه) و از انبوه فحشهای رکیک و ترتیب مادر و خواهر همدیگر را دادن توسط دو راننده محترم!ما و بسیاری از اهالی محل بیدار گشته و در دل فحشها به آنها دادیم و سپس بنده کمی ورجه وورجه نموده(به اصطلاح ورزش صبحگاهی) و سپس کتری را روی گاز گذاشته و حمله نمودیم به سمت شهوانی ?

و اما…دیگه جدی بشیم و بریم سراغ این بحث!داداش اسکلت،شما نمیتونی به کسی که نمیخواد بفهمه و مغزش کتیبه س چیزی رو بفهمونی.من خودم به این نتیجه رسیدم که به بسیاری از ایرونی جماعت هیچ امیدی نیست،نه تنها به این مملکت که به مسلمانان دنیا!عوض اینکه عیبها و اشتباهات خودشون رو بفهمن و سعی کنن با دنیا پیش برن روز به روز بیشتر در لاک اسلام فرو میرن و حالت تهاجمی به خودشون میگیرن.البته این دنیا قانونی داره و اونم اینه که یا پیشرفت کن و یا نابود شو و این جماعت هم از این قانون مبری نیستن.الان جماعت مذهبی(و بخصوص اسلام) در کل دنیا مانند دایناسورها در اواخر عمرشون هستن،میغرن،عظیمن،زیادن ولی ناتوان از رشد و تعالی.ابدی و همیشگی و نامیرا به نظر میرسن ولی با پایه هایی ترک خورده که با گذشت زمان ترکهاش عمیقتر میشن.

چاکر داداش ?، نه من اگه خوابیده بودم که عمرن این ساعت (اونم روز جمعه) بیدار نمیشدم ? از شبش بیدار مونده بودم داشتم کسچرخ میزدم درمورد هولوکاست و سفر آمریکا به ماهو این کسشرا مطلب جم میکردم که جواب یه مش کسخلو که میگن اینا دروغه بدم، عاخر حوصلم از دسشون سر رف اومدم با یه تاپیک جدید و یه مضمون سکسی جدید (شارژ خایگان) به آغوش گرم شهوانی پناه اوردم.

مسلمانان دنیا این قانونی که میگیو اتفاقن جدی گرفتن، خعلی وخته تصمیم دارن پیشرف کنن که دنیارو نابود کنن، نمونه‌ش ولی‌امر مسلمین رهبر چلاقمون علی‌گدا که چن ساله کونش میخاره واسه ساخت بمب اتم تا راحت برا کفار خط و نشون بکشه. گذشت زمانم مث که عمق پارگی ماتحت ما ملتو فقط بیشتر میکنه…

1 ❤️

2016-04-29 08:23:36 +0430 +0430

جواب این آشغالای ساندیسی و مذهبی و مسلمان اینه که کسایی که میان اینجا دارن عملا مخالفتشون رو با مزخرفات دینی اعلام میکنن و میان اینجا تا لذت ببرن. چون اسلام گفته حق ندارید بیاید اینجا. پس اونایی که میان اینجا حق دارن در یک سایت سکسی بحث مذهبی و دینی و سیاسی هم بکنن چون اسلام گفته اینکارو نکنین و اونها دارن خلافشو انجام میدن و میخوان داد بزنن اعلام کنن اینکارشونو.

از این دسه مؤمنین که هم خرو میخوان هم خرما، زیاد اینجا پیدا میشه! ? ، یه سریشونم جدیدن یاد گرفتن تا بهشون میگی توی بچه مسلمون اینجا اومدی چیکار، میگن من اراده کنترل خودمو دارم با اومدن به اینجا به گناه نمیفتم! ? .عقلشون قد نمیده اگه این دین بیابونی تاکیدش رو اراده کنترل اینا بود که دیگه زن مسلمونو اجبارش نمیکردن خودشو بپیچه تو چاقچول و گونی!

parviz_parviz: متاسفانه تعدادی از دوستان منظور از این تایپک رو نفهمیدن.منظو دوستمون اینه که توی مسلمانی که خودت دینتو رعایت نمیکنی چرا میای تو تایپک های ما دفاع میکنی؟

حالا دفا کردنشون به کنار، بعضیاشون انتظار دارن ادمین بیاد مطالبی که به نظرشون توهین به دین و اعتقاداتشونه، از این سایتی که خودش اساسن برخلاف دین و اعتقاداتشونه حذف کنه! ینی «احترام به عقایدشون توی سایتی که خودش برخلاف سیستم عقیدتیشونه». به نظرت قرصاشونو درست خوردن؟

love-boobs: مسیحی ها هم اصلا به مسائل دینی شون عمل نمیکنن اما از باور هاشون دفاع میکنن مثلا به پاپ احترام میذارن و و اگ یجا ببینن که به حضرت مسیح کسی توهین کرده باهاش برخورد میکنن

شما چن سال با مسیحیا نشست و برخواس داشتی که میگی اصلا به مسائل دینیشون عمل نمیکنن؟ این چن تا جوون مسلمونی هم که میگی میان اینجا عکس و فیلم و داستان میخونن اگه فقط به همین بسنده کننو جقشونو بزن برن که ما حرفی نداریم، ولی اگه بیان به ما فوش بدن که چرا اینجا داری برخلاف عقاید ما حرف میزنی دیگه بحث دیگری‌ست!

توی دنیای واقعی که یه سری اوباش مذهبی صدا و عقیده آدمو خفه می کنن و اینجا هم یه سری اوباش ضد مذهبی چون صداشون نمی تونن بیرون فریاد بزنن اینجا فریاد می زنن…

درود بر شما ولی منظورتون رو از اوباش ضدمذهبی متوجه نشدم، اگه احیانن افرادیو میگی که اینجا میان ضددین فعالیت میکنن ولی کارشون توأم با فحاشی و به لجن‌کشیدنه، که این دوستان مورد تأیید مام نیسن، چن باری هم باهاشون درگیری پیدا کردیم بخاطر منش اشتباه کاریشون، هرچن بشخصه تا حدودی بهشون حق میدم لاکن روش روشنگریشون نتیجه عکس به دمبال خواهد داش. ?

با همه حرفات موافقم غیر از نتیجه عکس برای بعضیا که با پرخاشگری یا فحش و توهین جواب طرفداران مذهب و دین رو میدن !
با قبل اسلام کاری ندارم بعد اسلام توی این هزار و چهار صد سال چند نفر کشته شدن بخاطر اعتقاد و دین ؟؟ به چند نفر ظلم شد؟ به چند نفر تجاوز شد ؟ چه ملتهایی به خاک سیاه نشستن ؟ چه اتفاقات وحشتناکی افتاد ؟؟ دیگه نتیجه عکس رو میشه بفرمایید دقیقا چیه ؟
تازه همه اینا توی زمانی رخ داد که مخالفین حتی جرات مخالفت هم نداشتن چه برسه به اینکه بخوان توهین کنن !!!
پس بهتره محدودیتی برای واکنش به کسایی که فکر میکنن با کشتن مخالفاشون به بهشت میرن قائل نشیم.

0 ❤️

2016-04-29 14:23:47 +0430 +0430
نقل از: rezariza61

با همه حرفات موافقم غیر از نتیجه عکس برای بعضیا که با پرخاشگری یا فحش و توهین جواب طرفداران مذهب و دین رو میدن !
با قبل اسلام کاری ندارم بعد اسلام توی این هزار و چهار صد سال چند نفر کشته شدن بخاطر اعتقاد و دین ؟؟ به چند نفر ظلم شد؟ به چند نفر تجاوز شد ؟ چه ملتهایی به خاک سیاه نشستن ؟ چه اتفاقات وحشتناکی افتاد ؟؟ دیگه نتیجه عکس رو میشه بفرمایید دقیقا چیه ؟
تازه همه اینا توی زمانی رخ داد که مخالفین حتی جرات مخالفت هم نداشتن چه برسه به اینکه بخوان توهین کنن !!!
پس بهتره محدودیتی برای واکنش به کسایی که فکر میکنن با کشتن مخالفاشون به بهشت میرن قائل نشیم.

_

من خودم یه زمانی از اون خرمذهبای معتقد به اسلام بودم، ولی یادمه هر وخ کسی برعلیه عقایدم با توهین چیزی میگف، کوچیکترین تمایلی برای فکر کردن به عمق حرفاش برام بوجود نمیومد، فقط سرشار از تنفر و خشم میشدم که یجوری دهنشو سرویس کنم. فلذا این حس برای من یه چیز کاملن آشناس، این حرفارو از تو خشتکم درنمیارم. راه حل مقابله با شیوع ویروس اسلام، نفرت‌پراکنی نیس، خود اسلام بقدر کافی نفرت ایجاد کرده و گند زده به همه چی، حالا مام بیایم همون روش رو پیش بگیریم بنظرت عایا کسی از فوش و توهینای ما نسبت به دین خودش براش سؤال ایجاد میشه، یا فقط به انتقام فکر میکنه؟

من و شما اگه بیایم اینجا بجای زبان درست نقد، فقط با فوش و فوشکاری به طرق مختلف اسلام و بنیادشو به گوه بکشیم، نتیجه‌ش فقط میشه خشم بیشترِ همونایی که میگی خیال دارن با کشتن مخالفاشون میرن بهشت، و درنتیجه شدّت حکم مخالفاشونم سخ‌تر میشه و برخورد باهاشون به مراتب شدیدتر! فکر اینم بکن تاوان خشم ناشی از فوشکاریای مارو هم‌عقیده‌هامون تو بند شاید بدن!

1 ❤️

2016-04-29 19:03:28 +0430 +0430
نقل از: rezariza61

_

من خودم یه زمانی از اون خرمذهبای معتقد به اسلام بودم، ولی یادمه هر وخ کسی برعلیه عقایدم با توهین چیزی میگف، کوچیکترین تمایلی برای فکر کردن به عمق حرفاش برام بوجود نمیومد، فقط سرشار از تنفر و خشم میشدم که یجوری دهنشو سرویس کنم. فلذا این حس برای من یه چیز کاملن آشناس، این حرفارو از تو خشتکم درنمیارم. راه حل مقابله با شیوع ویروس اسلام، نفرت‌پراکنی نیس، خود اسلام بقدر کافی نفرت ایجاد کرده و گند زده به همه چی، حالا مام بیایم همون روش رو پیش بگیریم بنظرت عایا کسی از فوش و توهینای ما نسبت به دین خودش براش سؤال ایجاد میشه، یا فقط به انتقام فکر میکنه؟

من و شما اگه بیایم اینجا بجای زبان درست نقد، فقط با فوش و فوشکاری به طرق مختلف اسلام و بنیادشو به گوه بکشیم، نتیجه‌ش فقط میشه خشم بیشترِ همونایی که میگی خیال دارن با کشتن مخالفاشون میرن بهشت، و درنتیجه شدّت حکم مخالفاشونم سخ‌تر میشه و برخورد باهاشون به مراتب شدیدتر! فکر اینم بکن تاوان خشم ناشی از فوشکاریای مارو هم‌عقیده‌هامون تو بند شاید بدن!

ما هم حرفامونو از توی خشتک در نمیاریم که :)
اوکی شما بشین اینقدر با این خرافاتی ها و عوضی ها مهربونی کن که هیچوقت متوجه واکنش بد دیگران نسبت به خودشون نشن و فکر کنن مسیرشون درسته و همه چی گل و بلبله !
من حرفم این نیست که همیشه و فقط باید خشونت کرد. حرفم اینه که باید پذیرفت بقیه اگه لازم باشه با خشونت و توهین جواب این آشغالای خرافاتی و مذهبی رو بدن اشکالی نداره.

0 ❤️

2016-04-29 19:19:14 +0430 +0430

این که جواب نشد
" تو چندسال با مسیحی ها نشست و برخاست داشتی"
توی کتاباشون برو ببین چقدر دستور اومده اما عمل میکنن؟
با این حال بازم صلیب گردنشون میندازن
دقیقا مثل مسلمونا
همشون که اهل عمل نیستن
همه جا خوب و بد داره

0 ❤️

2016-04-29 20:24:07 +0430 +0430

آدم میتونه به هر چیزی مومن یا بی اعتقاد باشه این آزادیه.
فارق از اینکه به چه خاطر از دین بیزار شدی ادب و اخلاق رو باید رعایت کرد.این شرط انساتیته.
و اینکه به خاطر هر عقده فکری و بیماری روحی و روانی به اعتقادات دیگران مخصوصا مقدساتشون بی احترامی کنی واقعا از حیوون هم پست ترت میکنه.
در ضمن واقعا حرفات حتی ارزش ناراحت شدن رو هم نداره.چون زاده یه مغز کاملا بیماره
خدا شفات بده

0 ❤️

2016-04-30 00:03:02 +0430 +0430
rezariza61: ما هم حرفامونو از توی خشتک در نمیاریم که :) اوکی شما بشین اینقدر با این خرافاتی ها و عوضی ها مهربونی کن که هیچوقت متوجه واکنش بد دیگران نسبت به خودشون نشن و فکر کنن مسیرشون درسته و همه چی گل و بلبله ! من حرفم این نیست که همیشه و فقط باید خشونت کرد. حرفم اینه که باید پذیرفت بقیه اگه لازم باشه با خشونت و توهین جواب این آشغالای خرافاتی و مذهبی رو بدن اشکالی نداره.

البته اینم بگم، طبق مناظرات محترمانه‌ای که ما همینجا با این خرافاتی‌ها برقرار کردیم، من بشخصه تغییر مثبتی بواسطه روش احترام‌جویانه ندیدم. فقط کلی انرژی و عصاب بیهوده این وسط تلف شد عاخرشم هیچی به هیچی. از یه لحاظایی حرفت بجاس، کسی که خودشو به خواب زده رو هیچ‌جوری نمیشه بیدار کرد، چه با احترام چه با فوش! برا همین همونطور که اولشم گفتم؛ به اونایی که با خشونت جواب این جماعتو میدن تا حدودی حق میدم. ولی دلیل اصلی اینکه خودم به این رویه رو نمیارم همون تاوان اشتبا پس دادنه که بش اشاره کردم.

love-boobs: این که جواب نشد " تو چندسال با مسیحی ها نشست و برخاست داشتی" توی کتاباشون برو ببین چقدر دستور اومده اما عمل میکنن؟ با این حال بازم صلیب گردنشون میندازن دقیقا مثل مسلمونا همشون که اهل عمل نیستن همه جا خوب و بد داره

آفرین، پس اینم نشد جواب که چون مسیحیا کامل به دینشون عمل نمیکنن توی مسلمون هم عمل نکنی!

Shahvati64: آدم میتونه به هر چیزی مومن یا بی اعتقاد باشه این آزادیه. فارق از اینکه به چه خاطر از دین بیزار شدی ادب و اخلاق رو باید رعایت کرد.این شرط انساتیته. و اینکه به خاطر هر عقده فکری و بیماری روحی و روانی به اعتقادات دیگران مخصوصا مقدساتشون بی احترامی کنی واقعا از حیوون هم پست ترت میکنه. در ضمن واقعا حرفات حتی ارزش ناراحت شدن رو هم نداره.چون زاده یه مغز کاملا بیماره خدا شفات بده

بعله آدم میتونه به هرچیزی مؤمن یا بی‌اعتقاد باشه به شرطی که اعتقادشو تو حریم شخصی خودش نیگه داره. تو میتونی خایه شتر مشتی باقر رو هم ببوسی پرستش کنی و با شاشش دوش بگیری ولی به شرطی که من مجبور به تحمل مناجات نباشم! حرفای جنابالی هم زاده یه مغز کاملن پوچه، وقتی عقلت هنو قد نمیده به هر عقیده‌ای نباس احترام گذاش دیگه چی بت بگم؟ به هر تریزومی‌ای که نمیشه رادیکال درس داد! برو با وهابیای عزیز بشین نشست و برخواس کن بشون بگو شیعه هسی اونام میگیرن سرتو بیخ تا بیخ میبرن فرو میکنن تو ماتحتت، باس احترام بذاری دیگه خب اونم عقیدشونه!

0 ❤️

2016-04-30 08:17:58 +0430 +0430
rezariza61: ما هم حرفامونو از توی خشتک در نمیاریم که :) اوکی شما بشین اینقدر با این خرافاتی ها و عوضی ها مهربونی کن که هیچوقت متوجه واکنش بد دیگران نسبت به خودشون نشن و فکر کنن مسیرشون درسته و همه چی گل و بلبله ! من حرفم این نیست که همیشه و فقط باید خشونت کرد. حرفم اینه که باید پذیرفت بقیه اگه لازم باشه با خشونت و توهین جواب این آشغالای خرافاتی و مذهبی رو بدن اشکالی نداره.

البته اینم بگم، طبق مناظرات محترمانه‌ای که ما همینجا با این خرافاتی‌ها برقرار کردیم، من بشخصه تغییر مثبتی بواسطه روش احترام‌جویانه ندیدم. فقط کلی انرژی و عصاب بیهوده این وسط تلف شد عاخرشم هیچی به هیچی. از یه لحاظایی حرفت بجاس، کسی که خودشو به خواب زده رو هیچ‌جوری نمیشه بیدار کرد، چه با احترام چه با فوش! برا همین همونطور که اولشم گفتم؛ به اونایی که با خشونت جواب این جماعتو میدن تا حدودی حق میدم. ولی دلیل اصلی اینکه خودم به این رویه رو نمیارم همون تاوان اشتبا پس دادنه که بش اشاره کردم.

love-boobs: این که جواب نشد " تو چندسال با مسیحی ها نشست و برخاست داشتی" توی کتاباشون برو ببین چقدر دستور اومده اما عمل میکنن؟ با این حال بازم صلیب گردنشون میندازن دقیقا مثل مسلمونا همشون که اهل عمل نیستن همه جا خوب و بد داره

آفرین، پس اینم نشد جواب که چون مسیحیا کامل به دینشون عمل نمیکنن توی مسلمون هم عمل نکنی!

Shahvati64: آدم میتونه به هر چیزی مومن یا بی اعتقاد باشه این آزادیه. فارق از اینکه به چه خاطر از دین بیزار شدی ادب و اخلاق رو باید رعایت کرد.این شرط انساتیته. و اینکه به خاطر هر عقده فکری و بیماری روحی و روانی به اعتقادات دیگران مخصوصا مقدساتشون بی احترامی کنی واقعا از حیوون هم پست ترت میکنه. در ضمن واقعا حرفات حتی ارزش ناراحت شدن رو هم نداره.چون زاده یه مغز کاملا بیماره خدا شفات بده

بعله آدم میتونه به هرچیزی مؤمن یا بی‌اعتقاد باشه به شرطی که اعتقادشو تو حریم شخصی خودش نیگه داره. تو میتونی خایه شتر مشتی باقر رو هم ببوسی پرستش کنی و با شاشش دوش بگیری ولی به شرطی که من مجبور به تحمل مناجات نباشم! حرفای جنابالی هم زاده یه مغز کاملن پوچه، وقتی عقلت هنو قد نمیده به هر عقیده‌ای نباس احترام گذاش دیگه چی بت بگم؟ به هر تریزومی‌ای که نمیشه رادیکال درس داد! برو با وهابیای عزیز بشین نشست و برخواس کن بشون بگو شیعه هسی اونام میگیرن سرتو بیخ تا بیخ میبرن فرو میکنن تو ماتحتت، باس احترام بذاری دیگه خب اونم عقیدشونه!

0 ❤️

2016-04-30 08:29:14 +0430 +0430

و نمیدونن که عسلام اینجور نسخشون رو میپیچه!!! ?

1 ❤️

2016-04-30 09:10:53 +0430 +0430

والا چی بگم تو کشور ایران به قدری سفت و سخت میگیرن که همه چشماشون تشنه و گشنه کوس کون بقیه هستن بس که ندید پدید هستن و از طرفی دم از اسلام و مسلمونی میزنن به نظر من تو این اوضاع احوال دین معنایی نداره چون گفته هاشون با عملکردشون یکی نیست.

0 ❤️

2016-04-30 09:16:45 +0430 +0430
نقل از: جوجوجوجو اسکلت حشری این سایت تالارهای مختلف داره هر کدوم مخصوص یه چیز. یکیش هم مربوط به دین هست خیلی هم مطالب مفیدی توش پیدا میشه. شما مشکلی داری باید به ادمین بگی کلا قسمت دینی رو حذف کنه.

عقلت هم برسه این بحث ها که برای افراد بی دین که نیست. میخوان چهارتا که اعتقادات اشتباه دارند آگاه کنند. هستند کسانیکه با مطالعه و تلاش از راه منتطقی و مستند آگاه سازی میکنند، از اون طرف چهارتا احمق امثال تو با مسخره بازی و حرفای احمقانه کار رو خراب میکنید. تو یه جای دیگه هم (چرا من کافر شدم . . . ) نوشته بودی تو خوابگاه چند صفحه قرآن خوندی پرتش کردی در و دیوار و پاره کردی . . .
صحنه رو تصور کنیم میفهمیم چه خری هستی تو . اکثر پستات همینجوریه تو که نمیتونی دهنت رو ببند بذار بقیه کارشون رو کنند.

شما یا مسلمونی میخوای انتحاری جمع ضددین رو احمق نشون بدی یا از اون احمق های نفهم تهشی

آخه نفهم ! نیان اینجا پس کجا این چیزا رو بخونند؟ نمیتونی بگی هر کی تو شهوانی هست برای پورن اومده . من اولین بار دنبال سوتی های قران بودم با اینجا آشنا شدم. شهوانی از نظر سکسی هم سایت ضعیفیه بیشتر اینجور مطالبش جالبه. تازه مسلونا هم گناه میکنند برای همین هم توبه و اینجور چیزا دارند. این کارها فقط زحمات بقیه رو خراب میکنه و بدتر مسلمونا رو هم عصبانی میکنه نمیذاره درست تصمیم بگیرند.

واقعا عالی بود…ایا همش دم از احترام به عقاید میزنن…نوبت خودشون میشه وحشی میشن و کتاب به دیوار میکوبه…تو(منظورم صاحب تاپیکه) دروغ میگی که عزمتو واسه خوندن قرآن جزم کردی بعد دیدی بچگانس…اصلا اینطوری نیست از اولین جمله هاش داره به آدم خوبی یاد میده…هرکیم تو این سایته مثل تو واسه جق و کص نیومده…با تشکر

0 ❤️

2016-04-30 09:21:36 +0430 +0430
نقل از: mofo56

میگم داش اسکلت شمام مثل ما سحرخیزیا ? ما صبح جمعه خواب ناز بودیم که صبح اول صبحی ساعت شیش و نیم صبح بود که تصادفی درگرفت بین یه پراید و یه موتور(آخه اون موقع صبح اونم جمعه چه وقت تصادفه) و از انبوه فحشهای رکیک و ترتیب مادر و خواهر همدیگر را دادن توسط دو راننده محترم!ما و بسیاری از اهالی محل بیدار گشته و در دل فحشها به آنها دادیم و سپس بنده کمی ورجه وورجه نموده(به اصطلاح ورزش صبحگاهی) و سپس کتری را روی گاز گذاشته و حمله نمودیم به سمت شهوانی ?

و اما...دیگه جدی بشیم و بریم سراغ این بحث!داداش اسکلت،شما نمیتونی به کسی که نمیخواد بفهمه و مغزش کتیبه س چیزی رو بفهمونی.من خودم به این نتیجه رسیدم که به بسیاری از ایرونی جماعت هیچ امیدی نیست،نه تنها به این مملکت که به مسلمانان دنیا!عوض اینکه عیبها و اشتباهات خودشون رو بفهمن و سعی کنن با دنیا پیش برن روز به روز بیشتر در لاک اسلام فرو میرن و حالت تهاجمی به خودشون میگیرن.البته این دنیا قانونی داره و اونم اینه که یا پیشرفت کن و یا نابود شو و این جماعت هم از این قانون مبری نیستن.الان جماعت مذهبی(و بخصوص اسلام) در کل دنیا مانند دایناسورها در اواخر عمرشون هستن،میغرن،عظیمن،زیادن ولی ناتوان از رشد و تعالی.ابدی و همیشگی و نامیرا به نظر میرسن ولی با پایه هایی ترک خورده که با گذشت زمان ترکهاش عمیقتر میشن.

اکثر شمایی که از وحشی گری میگین…نمائ خودتون مرگ و اسکلت و وحشت و جبر و زوره…تحقیر دیگران رو هم دوست دارید…

0 ❤️

2016-04-30 10:38:10 +0430 +0430

ببینید بچه ها.ما چهار نوع انسان داریم:۱-خیر مطلق(مؤمن)-۲-خیر کثیر و شر قلیل(مؤمن گناهکار)-۳-شر کثیر و خیر قلیل(مؤمنی که داره کافر میشه)-۴-شر مطلق(کافر).این نوع دسته بندی رو ارسطو بیان کرده که مطهری هم تایید میکنه.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «