سکس مقدس است!(بکارت؟صداقت؟)

1394/06/04

سلام دوستان ،من نویسنده “سرزمین شیواها” هستم…عضو نبودم،اصلا 1ماهو نیم بود که حتی به اینجا سرم نزده بودم و نمیدونستم خاطره ای که نوشتم تو سایت گذاشته شده،امروز اومدم دیدم و نظرات رو خوندم…من نویسنده نیستم ولی از نوشتن اون خاطره هدف داشتم،صرفا نوشتن نبود دردم…اولش نا امیدانه میون شیطنتایی که تو نوشتن اون خاطره کرده بودم سعی کردم این هدفی که میگمو تفهیم کنم اونم کاملا به زبان محاوره که همه یه ذره م که شده درک کنن این موضوع رو…ولی بعد خوندن چند تا مطلب تو سایت و نظرات یه عده از عزیزان امیدوار هم شدم تازه چون فهمیدم آدمای اندیشمند و با سواد کم نیستن اینجا…آره! حتی اینجا!!!(یه طوری گفتم که انگار همه جا غیر اینجا اندیشمند درو میکنیم صبح تا شب!ِD: حتی تو منصبایی که صاحبای کله گنده دارن…ازونایی که گندگی کلشون انقد اود کرده که رو رنگ لباس زیر زنای جامعه نظارت دارن جهت مدافعت از اسلام ولی صفرای دزدیده شده از حسابای گنده تر از کلشون از دستشون در میره یا خودشون در میبرونن بازم جهت مدافعت از همون اسلام!!! ای بابا بحث منحرف شد که،پوزش) درد من دروغه ریاس تزویره…چیزی که ما تو این جامعه باهاشون نفس میکشیم،نون میخوریم و از همه مهم تر آبرو میخریم!هه! حالا میخوام بگم ایهاالناس میدونین کلمه ی بکارت ینی چی؟؟؟ شما آقا پسر دوس داری با دختر بکر باشی؟؟؟ واسه همینه کون همه دخترای شهرتو گشاد کردی؟؟؟ اونوقت اینارو که میکنی بکر و باکر تحویل شوهراشون میدی شب حجله؟؟؟ که چی؟ پسره که اونم عین خودت همه دخترای شهرو کشورشو از پشت گشاد کرده بزنه اون سمبل دروغینو پاره کنه بعد با دیدن 2قطره خون حس مردونگی بش دست بده بعد با دروغای دخترک بیچاره تا آخر عمر با خیال یه زن بکرو مردونگی و جهلش حال کنه؟؟؟ واقعا چرا؟؟؟ من با افتخار میگم باکره ای که تو مغز معیوب تو هست نیستم ولی انسانم و انسان منشانه زندگی میکنم…بدون دروغ بدون کلک! آقایی که به من گفتی “جنده” تو نظرات آخر خاطره ای که نوشتم، میدونستی تو باتلاق جهل گیر کردی؟؟؟ این که من با همه پسرا تو دانشگاه،فامیل،تو کل جامعه رابطه ی سالم دارم و اصلا فکر سکس با کسی غیر دوس پسرم به سرم نزده جندگیه؟که اگر فکرم منحرفم بشه سمت کس دیگه،دیگه باهاش نمی مونم چون فکرم هرزه نیس عین تو! اینی که من میگم به هر نری که از کنارم رد شده کون ندادم جندگیه؟ یا اینکه تا 22سالگیم یعنی تا الان فقط با یه مرد بودم؟؟؟ میگم مرد نه نر…میدونی چرا؟ چون صرف این که باهاش سکس دارم از نظرش جنده نمیشم،اصلا سکس یک عملیه که دو نفر توش دخیلن به یه اندازه…بازم میدونی چرا؟ آخه تو نمیدونی که،ولی الان تو دنیا واسه همه ی اونایی که بلدن فک کنن و یکم واسه بی مصرفایی که کل عقلشون تو شرتشونه کمی پرده از راز خلقت بردارن دیگه کاملا محرزه که جنس مرد و زن هر دو به یک اندازه از دنیا و تعلقاتش سهم دارن…کاری به این ندارم که کدوم سنت و دینو کوفت و زهرماری اینارو کرده تو کلت…ازین غمگینم که فکر نمیکنی! به دروغا و کثافتایی که واسمون عین آب خوردن حیاتی شده…میگی چرا؟ خوب عزیز من اگه عین کثافتا دروغ نگیم که شرف و آبرو واسمون نمیمونه که!هه! به گذشت زمان و تغییر نسل و شرایط زندگی(جامعه مدرن و سختی ازدواج) فک نمیکنی…دو تا کتاب نمیخونی…هیچی از روان یک انسان و روانشناسی نمیدونی و… یا مث این که فرمودین من میخوام سکس سالم یه دختر مجردو طبیعی جلوه بدم؟؟؟ معلومه که طبیعی جلوه میدم…چون طبیعیه،درستش همینه…اصلا میدونی طبق آماری که سال پیش از دخترای دبیرستانی ایران به دست اومده 76% دخترا تو ایران قبل 18سالگی سکسو تجربه میکنن؟؟؟ میدونی تو خود اروپاشم دخترا تا 18سالگی سکس ندارن؟ میدونی این فاجعه ی ملل جهان سومه؟؟؟ خب پس دیگه چه مرگمونه که هنوزم تظاهر میکنیم؟؟؟ من یک آدم کاملا نرمال از لحاظ زندگی سکس هستم و هیچگونه فانتزی خاصی ندارم،یک دوستی پر از فایده دارم چه از لحاظ روحی چه جسمی…سعی میکنم مث یه انسان درست زندگی کنم و آیا من تو این جامعه جنده محسوب میشم؟!!! زیاد حرف زدم میدونم ولی به خدا که بازم کم گفتم…دوستان میخوام بگین بکارت یا صداقت؟؟؟ کدومو ترجیح میدین؟ از همه میپرسم…و جواب میخوام نه شعار! ممنون از کسایی که خوندنو فکر کردن!

9 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-08-26 00:40:14 +0430 +0430

مطلب قابل تاملی بود ٬ نظر خواهی کردید که کدام را ترجیح می دهید
عرض کنم بد ندیدم درباره مطلب شما نظری هم بدهم ٬ درباره دختری که بکر است ولی رابطه ای نیز داشته نمی توان او را یک فردی که خارج از دایره انسانیت است قلمداد کنیم ٬ ممکن است بعد از رابطه یا قبل از ازدواج از گذشته خود پشیمان شود ٬ قصد نداشتم نظرم را مذهبی کنم ولی حدیثی از امام علی (ع) در نهج البلاغه که در نامه ۵۳ به مالک اشتر فرموده : ای مالک! اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن ، شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی ، و بعد عرض کنم نگاه به ظاهر روشنفکرانه ولی روشنفکری های پوسیده جهان سومی ها در کالبد جامعه ما به عنوان دگر اندیشی نوین جا افتاده است ٬ دگر اندیشی توام با قانون تنها من و فقط من نوینم و شما پوسیده و شما غلط می کنید و این ردیف عقاید ٬ شما اشاره به رابطه bf &gf کردید و گفتید من فقط با او هستم و او با من و به دیگران توجهی ندارم ٬ نکته اول این که آیا در این رابطه پیمانی هم «ثبت» شده که او هر چقدر هم مرد و خوش اخلاق باشد تا آخر هم کنار شما بماند ؟؟ و اگر ترک کند جریمه اش چیست ؟ و شما که جز دختران هستید کنار آمدن با این موضوع در عین حال که رابطه ای هم بوده ذهن و زندگی شما را درگیر نمی کند ؟ آیا شدت عاشق پیشگی و شکست خوردن در دختران و پسران یکی هست ؟ پاسخ رو شما می دونید و من پسر دخالتی نمی کنم اما از پدران و مادران سرزمینم دلگیرم که به اندک بهانه ای شانس ازدواج دو دختر و پسری را نابود می کنند . موفق و موید باشید بانوی سرزمینم .

0 ❤️

2015-08-26 01:48:24 +0430 +0430

نظر شما محترم army عزیز…ولی آیا کسایی که خارج از رابطه واژنی سکس دارن شکست نمی خورن؟ و اینکه من فرد رو غیر انسان ننامیدم!:) من نفس عمل یعنی دورویی و ریا رو غیر انسانی دونستم و می دونم چون مادر تمام خطا های بزرگن…در ضمن یک انسان سالم و خود آگاه با دروغ و تظاهر روحش آسیب میبینه پس وقتی خودشو از درون قبول نداره چطوری در قالب یه آدم درست تو جامعه نمود پیدا کنه؟

2 ❤️

2015-08-26 17:45:44 +0430 +0430

[quote=iranain army]مطلب قابل تاملی بود ٬… نگاه به ظاهر روشنفکرانه ولی روشنفکری های پوسیده جهان سومی ها در کالبد جامعه ما به عنوان دگر اندیشی نوین جا افتاده است ٬ دگر اندیشی توام با قانون تنها من و فقط من نوینم و شما پوسیده و شما غلط می کنید و این ردیف عقاید ٬ شما اشاره به رابطه bf &gf کردید و گفتید من فقط با او هستم و او با من و به دیگران توجهی ندارم ٬… .[/quote]

درود… پسرم…

چه کسی اینچنین بیرحمانه، معنای “دگر اندیشی” را، خاصه از برای جنابعالی، در ذهن جوانتان، گنجانده است ؟؟

0 ❤️

2015-08-26 18:33:33 +0430 +0430

[quote=tiag06][quote=pouyapoya2012]
چه کسی اینچنین بیرحمانه، معنای “دگر اندیشی” را، خاصه از برای جنابعالی، در ذهن جوانتان، گنجانده است ؟؟[/quote]
دگر اندشی یعنی فحش دادن به زمین و زمان و
هر شخص
عقیده
ملت
قوم
و…
که مخالف اون دگر اندیش هستند.
اصلا بی ادب و شخصت ترین انسانها دگر اندیشن.

هر کسی هم مخالف حرف منه یه نگاهی به دگر اندیشا همین سایت بندازه که داعیه ازادی و رهایی از دین دارند بندازه بعد بیاد فاز تفکر و تعقل برداره give_rose[/quote

نمیذاری یه شبی بدون درشت گفتن بخوابیم!!
حداقل ما زور نمیزنیم حقیقت و کتمان کنیم و یه عده رو خر کنیم!!!
مرده مومن بیشتر از سی ساله مهره سکوت زدن روو لبمون تو بودی جوشی نمیشدی؟؟
بعدش فحش هایی که میدیم که میچسبه به طرف یعنی لایق و شایسته اشه سعی نمیکنیم با مغلطه و سفسطه و ادای آدم های متمدن درآوردن و در باطن شعوره یه گاو داشته باشیم…هرچی بگیم در هدف حمایت از مردممون هست نه جنایت در حقشون…شاید درشتی بگیم ولی حقیقت و میگیم نه دروغ و ترویج دروغ‌گویی و نمیکنیم!!

0 ❤️

2015-08-26 18:40:18 +0430 +0430

[quote=tiag06]دختر بد (خوب) شما خودتو ناراحت نکن. give_rose .

تا الان هیچ گروهی در دنیا وجود نداشته که مثل شما بخوان ازاد بشن.

روشتون غلطه.

بهتره در نوع نگرشتون تجدید نظر کنید.[/quote]

متاسفانه با وجود این خفقان شدید و سرکوب نظرات مخالف راهه خاصی باقی نمیمونه اخوی! lol
مثل اینکه یادت رفته حکومت ما دیکتاتوری هست (blush)

0 ❤️

2015-08-26 18:45:55 +0430 +0430

عجب…درک میکنم که چی میگی خودم یه زنم و مفهوم برچسب زدن و درک میکنم…
راستش انقد راجب مسایل سکسی حرف زدن واسمون مخصوصا خانوما تابو شده که اگه کسی تجربه ی سکسی دوران مجردی و تعریف کنه بهش انگ میزنن!
مشکل از تعصبات عصره حجری هست اگه بخوای دنبال منشاء این گنداب باشی باید قرن ها به عقب برگردیم!
چی شد که توو ایران زن و از عرش به فرش رسوندن!!
گرچه شاید بشه ظلمی که اسلام در حق زنان کرد و عامل و بانی قرار بدیم ولی به نظرم عقاید غلط مردمان سرزمین بی تاثیر نبوده و نیست!
خیلی از خانومارو دیدم که خودشون به این جنس برتری شمردن مردان دامن میزنن…مثلا سکس کنه مگه معلوم میشه؟؟ تا نصفه شب بیرون بچرخه مگه چیکارش میکنن!
ترجیح میدم حقیقت و بشنوم یه حقیقت تلخ بهتر از صدتا دروغه شیرین هست!
البته من زنم ولی حتی اگه مردا مثل ما خانوما چیزی به عنوان بکـ.ــارت داشتن واسم مهم نبود…سکس یکی از نیازهای اصلی هست اگه به وقتش برآورده نشه باعث صدمات زیادی میشه…گذشته فرد مهم نیست مهم اون آینده ای هست که قراره کنارش سپری کنم!
جمله ای که همیشه توو خلوتم به خودم میگم اینه که کسی که قراره شریکم شه اگه هر غلطی من کرده باشم کرده باشه اشکال نداره!
مخصوصا در رابطه نیاز مهمی مثل سکس! گرچه تاحالا تجریه نکردم اما اگه شریکم تجربه کرده باشه حق میدم جون این یه نیازه!!! Give rose

0 ❤️

2015-09-28 08:14:53 +0330 +0330

خدمت جناب iranain army گرامی عرض شود که؛ متأسفانه جامعه ما با تفکرات امثال جنابعالی به گوه عظما کشیده شده دوست عزیز.
وختی لجنزار اسلامی کله‌‌ی تو رو پر کرده باشه، هرچقدم سعی کنی ادیبانه و شخیص نطق کنی فرقی در اصل مسأله ایجاد نمیشه. چون ماهیت حرفات همون گنداب آخوندیه که امروز بوی گوهش کل کشورو فرا گرفته.
فی المطب شما یا مارو خر فرض کردی یا خودتو به خریت زدی! که در هر دوصورت لزومی برای احترام گذاشتن به شما نمیبینم.
پس با تک تک اراجیف خودت که سعی کردی خعلی شیک و کادوپیچ و ترتمیز تحویلمون بدی ازت پذیرایی میکنم.

[quote=iranain army] درباره دختری که بکر است ولی رابطه ای نیز داشته نمی توان او را یک فردی که خارج از دایره انسانیت است قلمداد کنیم [/quote]

لابد این “دایره انسانیت” شامل دختری که باکره نباشه و از حق زندگیش بهره برده باشه (سکس کرده باشه) نمیشه و القابی مث «جنده»، «فاحشه»، «خراب» و… شامل حالش میشه و دید جامعه هم نسبت بهش یه فرد تردشدس که عامل فساد و فحشاس و صدالبته بخاطر تحریک مؤمنین کم تحمل که زود خشتکشون باد میکنه یا باید سنگسار بشه یا اینکه خعلی دیگه در حقش ارفاق بشه توبه به جا بیاره و بیاد زیر خشتک یه مؤمن ریش و پشمی صیغه بشه و صب تا شب تو لحاف پیچیده بشه قرآن و حدیث بخونه و شب تا صبحم از کس و کون به حاج‌آقا سرویس بده (زنان کشتزارن دیگه از هرجا عشق مؤمن کشید میتونه واردشون بشه/سوره بقره 223)
اون وخ دختری که خودشو باکره نگه داشته و یه عمر تجمع خون پریودو پشت پردش تحمل کرده مقام و منزلتش به جاس و میتونه نهایتاً زیر خشتک یه مؤمن جوون و مجرد بیاد! البته اونم به همین ترتیب تو خونه ازش پذیرایی میشه. زن مؤمن از زیر مرد مؤمن به معراج میرسد!
در هر صورت همون گوهه و همون کاسه توالت!

[quote=iranain army]
قصد نداشتم نظرم را مذهبی کنم ولی حدیثی از امام علی (ع) در نهج البلاغه که در نامه ۵۳ به مالک اشتر فرموده : ای مالک! اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن ، شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی [/quote]

نظرت و افکارت که درکل مذهبی هس! این حدیث تخمی هم روایت نمیکردی فرقی نمیکرد ولی حالا که روایت کردی واجبه بدونی طبق مشیت همین جناب علی، گناه داریم تا گناه! گناه اگه سکس یا به قول امثال شما “زنا” باشه که لطف شلاق تا سنگسار شامل حالشه!
درضمن واجبه چن سخن از همین جناب که ذکرشو اوردی درمورد مقام و منزلت زن از کتاب نهج البلاغه نقل کنم:
خطبه 80 «اى مردم،ايمان زنان ناقص است، برخوردارى زنان از سهم الارث‏ناقص است، عقل آنان ناقص است، دليل نقصان ايمان زنان بازنشست آنان‏در روزهاى قاعدگى از نماز و روزه است، دليل نقصان عقل آنان تساوى‏ شهادت دو زن با يك مرد است، دليل نقصان برخوردارى آنان از سهم الارث‏اين است كه نصف سهم الارث مردان است.
در كارهاى نيكو از زنان اطاعت مكنيد، تا در كارهاى‏ زشت طمعى نورزند.»
وصیت31: «از مشورت کردن با زنان بپرهیز،زیرا که آنان از نظر عقلانی دارای نقصان هستند و فکر آنان در معرض خطاست و هر کسی که اینچنین باشد،سزاوار نیست که مورد مشورت قرار گیرد.»
7: «زن را به طمع شفاعت برای دیگران نینداز،زیرا از توانایی او خارج است و این امر ناشی از نقصان غریزه و ناتوانی اندیشه اوست»
از رای زدن بازنان بپرهیز، زیرا ایشان را رایی سست و عزمی نا توان است با پرده نشینی، نگاه آلوده شان را راه ببند که سخت گیری در پرده نشینی آنان، ماندگاریشان را افزون کند. خارج شدن زنان از خانه بدتر نیست از اینکه کسی را که به او اطمینان نداری به خانه در آوری. (یعنی هر دو اینها به یک اندازه میتواند خطرناک باشد) اگر توانی کاری کنی که جز تو را نشناسند، چنان کن. کاری که بدور از توان اوست بدو مسپار زیرا زن چون گل ظریف است نه پهلوان خشن.گرامی داشتن او را از حدمگذران و او را به طمع میانداز چندان که دیگری را شفاعت کند. زنهار از رشک بردن و غیرت نمودن نابجا، زیرا سبب میشود که زن درستکار به نادرستی افتدو زن به عفت آراسته را به تردید کشاند.
نامه ی 31 نهج البلاغه

[quote=iranain army]
شما اشاره به رابطه bf &gf کردید و گفتید من فقط با او هستم و او با من و به دیگران توجهی ندارم ٬ نکته اول این که آیا در این رابطه پیمانی هم «ثبت» شده که او هر چقدر هم مرد و خوش اخلاق باشد تا آخر هم کنار شما بماند ؟؟ و اگر ترک کند جریمه اش چیست ؟ و شما که جز دختران هستید کنار آمدن با این موضوع در عین حال که رابطه ای هم بوده ذهن و زندگی شما را درگیر نمی کند ؟ آیا شدت عاشق پیشگی و شکست خوردن در دختران و پسران یکی هست ؟ [/quote]

خودت داری میگی bf-gf . کجای عقلت گفته تو همچین رابطه‌ای باید پیمان ثابت صورت بگیره و تا ابد ادامه پیدا کنه؟
نکنه انتظار داری پسر و دختر تو همون 16 سالگی که با هم تاب خوردن فرتی برن محضر سند نامزدی هم امضا کنن برن سر خونه زندگی که بعد چن سال که مث خر تو گل گیر کردن بفهمن به درد هم نمیخورن! البته اینجا کار مرده راحته! چون طبق سنت دور از چشم خانوم صیغه میکنه میزنه زمین حالشو میبره. ولی زنه‌س که باید بسوزه و بسازه وگرنه برچسب جندگی پشت و پناهشه.

خلاصه کلام: خر خودتی!

1 ❤️

2015-10-15 05:41:36 +0330 +0330

سلام دوباره…و ممنونم از دوستان اندکی که نظرشنو گفتن…مخصوصا دختر بد! give_rose ناراحتم که نمی تونم زود به زود به سایت و تاپیکم سر بزنم…بحث بکارت واقعا مسئله مهم و حل نشده ایه تو جوامعی مث جامعه ما و متاسفانه افرادی با مغز ایزوگام شده که ذرره ای تفکر اجازه ی ورود به مغزشونو نداره کم نیستن. dash1
حقیقتا من وقتی شروع کردم اون داستان از اولین سکسمو بنویسم تنها هدفم نشون دادن اعتراضای آشکاری بود که تو هر فرصتی ابراز می کردم…از نظر خودم با تغییر فکرم در مورد بکارت مهم ترین قدمو در راستای زندگی جنسیم برداشتم…من یه آدم تقریبا عصبی بودم،همیشه با کوچیک ترین ناملایمتی و ناحقی پرخاش می کردم…و بیشترین چیزی که آزارم میداد این بود که خود ارضایی رو یک غول می دیدم نه بهتره بگم یه عده احمق و بی سواد مذهبی واسم غول ساخته بودن…خلاصه با وجود این که یه روند نرماله اما به شدت مقابله می کردم با این موضوع… fool تا این که تو دبیرستان صحبت سکس آنال و اورال و لزبین شد…با وجود احساسات سرکوب شدم حتی از فکر کردن به هم جنس خودمم حالم به هم می خورد(اینم بگم که این حسم مانع نمیشه تا به تمایلات جنسی افراد مادامی که تعرض توش دخیل نباشه نهاااااااایت احترامو نزارم)،زمانی که اولین جنس مخالف تو 17سالگیم وارد زندگیم شد و من توسط یه پسر به ارگاسم رسیدم ولی واقعا بازم عذاب وجدان داشتم…هی تو مغزم کلمه های خدا-دین-خونواده-عرف-سنت-دروغ و خیلی کلمه های دیگه ونگ ونگ می کردن…که گذشت و اون پسر از زندگی من بیرون رفت ولی من هنوز دختری بودم لمس شده توسط یک مرد ولی پرده ای از جنس خون در ابتدای واژنم داشتم که همه می گفتن این نشانه ی بکر بودن توه و این بکری رو قراره شوهرت با افتخار ازت بگیره!! sorry2 ولی آخه من که بکر نبودم! این موضوع به قدری اذیتم می کرد که تا چند سال به کسی اجازه نزدیکی نمی دادم…حالم از حماقت و بدبختی پسرا و دخترای کشورم که مغزشون توسط عنصری به نام دین و توصیه های دم کوزه ایش شسته و مومیایی شده بود بهم میخورد…انقد فکر کردم که به این نتیجه رسیدم؛ اگه من یه زندگی پوشالی نمی خوام و واقعا دوس دارم اون طوری که مطابق آرمان هامه زندگی کنم باید یکم و فقط یکم از روی عرف-دین-حرف مردم و مهم تر از همه خونوادم بگذرم…با خودم عهد کرده بودم هیچوقت با وجود داشتن پرده ی بکارت سکس نمی کنم و با اولین کسی که بعد از 3-4سال آشنا شدم بکارتمم از دست دادم…از دست دادن بکارت یک نقطه ی عطفی بود توی زندگی من…خوشبختانه طرف من یک آدم فهمیده بود…الان بعد از گذشت تقریبا دو سال من یه فرد موفق تو تحصیل و جامعه هستم و جالبه که دیگه آدم عصبی و پرخاشگر قبل نیستم…

0 ❤️

2015-10-15 05:46:05 +0330 +0330

ازین که به خونوادم دروغ می گفتم به شدت عذاب میکشیدم…ازین که خواستگارای بی ثبات و نادانم طبق توصیه مادر جانشون که بنده خییییلی نجیب و خونواده دار تشریف دارم و صرفا به خاطر همون توصیه میومدن خونمون عذاب میکشیدم…هه! واقعا طرزه فکر و دیدم به مسائل پایه اجتماع و دنیا انقد بی اهمیت بود؟ واقعا احساسات من انقد بی اهمیت بود؟ یعنی من خواسته یک مرد بودم صرفا به خاطر همکار بودن مادرامون یا پدرامون یا آشنایی نزدیکمون؟یا صرفا به خاطر نجابتم که از نظر اونا بکارته؟ینی من انقد بی ارزشم؟ هیشکی نمیتونه ارزش منو ببینه؟ dash1 ینی من دیگه نجیب نبودم؟ هه…اینا سوالایی بودن که عین خوره مغزمو درگیر کرده بودن…هی با خودم میگفتم ینی اینایی که طی دو هفته واسه جلوگیری از گناه عقد میکنن و بعدش مسلما سکس و بعد یه زندگی طولانی تا مرگ واقعا آدمای خوبی هستن؟ اصول زندگی مشترکو رعایت میکنن؟ بهم اصلا دروغ نمیگن؟ مثلا مسلما نباید انقد کثیف باشن که تو هم آغوشی با همسرشون فکر کس دیگه ای رو بکنن؟؟؟؟؟ الان که من این چیزا رو بد می دونم ینی بازم آدم بدیم؟ پس کی خوبه؟ چی خوبه؟ راهش چیه؟ چرا به این وضع دچار شدیم؟؟؟ aggressive

0 ❤️

2015-10-15 05:53:37 +0330 +0330

واقعا این صف ارزیابی پیرم کرد! چه وضشه؟!!! dash1 diablo cray2 dash1

0 ❤️

2015-10-15 05:56:21 +0330 +0330

بیاین همگی باهم با شجاعت اعتراف کنیم که عقده ای هستیم و با این عقده ای که روز به روز بزرگ تر میشه زندگی می کنیم و در نهایت تو میانسالی!!! واسمون موقعیت ازدواج و هه کامل کردن دینمون محیا میشه تازه اونم با وجود همون عقدهه که گنده شده قد تموم کینه هامون! همه بدون استثنا عقده ایم ازون دختری بگیر که یه کون ده و ساک زن حرفه ای با واژن بکره و یا اون پسری که اتفاقا اونم خوب کون میده و ساک میزنه! وتعداد کثیری از جنده های شهرشم البته به تعبیر خودش از آلتش تو واژنشون بهره بردن و اونم طالب دختر باکرس…هه! diablo

2 ❤️

2015-10-15 06:11:17 +0330 +0330

من کاری به کسی ندارم و فقط نظر خودمو میگم
به نظر من نجابت به داشتن روح نجیبه نه جسم باکره خیلیها بهم گفتن در مورد ناموس خودتم همینو میگی؟ و در جواب بهشون گفتم بله و این کارو هم کردم
همون قدر که من به اصطلاح مرد از بدست آوردن کسی که به نوعی ناموس کسی حساب میشه لذت میبرم باید این حق لذتو به ناموس خودم هم بدم
نجابت یعنی تهعد به کسی که کنارشی نه سر کردن چادر و سکس از پشت و دروغ گفتن به کسی که قراره یه عمر در کنارش زندگی کنی
طعم تلخ این دروغ رو به نوعی من چشیدم پسر پیامبر نیستم گندکاری هم زیاد کردم ولی یه چیزو خوب میدونم کسی که روحشو با دروغ ،تهمت،خودخواهی،خودبزرگبینی و از همه مهمتر غرور بیجا ،تعصب و ترس آلوده کنه و از همه این نواقص اخلاقی استفاده کنه با این توجیح که غیرت دارم و دنبال زن نجیب هستم من فقط ازش یه سوال دارم اونم اینه که پسر خوب زمانی که داشتی دختریو که بهت دل بسته بود از پشت باهاش سکس میکردی و تو ذهنت اینو میگفتی که دختری که به من بده پس به بقیه هم میده ،بدون در نظر گرفتن احساساتش فکر نکردی اون دختر خواهر و یا دختر کسیه که روزی بخاطر رفتار تو مجبور بشه به شوهرش دروغ بگه و گذشته ایو که بخاطر احساسش داشته و تو نابود کردیو پنهان کنه؟
اون مردی که مثل تو فکر میکنه و کارهای تورو کرده ؟
یعنی فکر میکنی فقط یه زن باید نجیب باشه ؟و فقط بکارت نشانه نجابته؟
میشه بگی نجابت تو کجاست؟

0 ❤️

2015-10-15 06:11:58 +0330 +0330

سلام
تمام حرفایی که می زنی رو قبول دارم و درد دل من هم هست
دوست داشتم توی بحثتون شرکت کنم
ولی اینجوری که تایپ می کنم اذیت میشم
ممنون از بحث های قشنگت
من استفاده می کنم
ممنون میشم اگه همیشه ادامه بدی
چون داری حرف دل منو می زنی

0 ❤️

2015-10-15 07:13:11 +0330 +0330

[quote=Humanity defender shiva]
واقعا کیا انتظار دارن این نوع ازدواجایی که 99درصد مردم انجام میدن موفق بشه یا سالم باشه؟ چرا اصرار داریم یه چیز غلط رو با تاکید عرف بدونیم؟ fool
وقتی تصمیم گرفتم در مورد انتخابم واسه نحوه زندگیم با خونوادم حرف بزنم…مادرم چنان رفتاری باهام کرد که حس کردم لایق صداقت من نبوده،من با ذهنای هرزه می جنگم ولی هرزه نیستم ونبودم…ولی مادر به ظاهر روشن فکر و تحصیل کرده ی من که یکی از مهندسای موفق این کشوره! ضمن این که شیرشو واسه چیزی که حق طبیعیم بوده(انتخاب راهم واسه زندگی)حرومم کرد،منو از گفتن موضوع به پدرمم منع کرد(تشویق به دروغ و ریا بازم) و بعد صراحتا گفت که بایددددد عمل کنم!!!(هه! بازم بازم و بازم کلک و ریا)! cray2 متاسفم صدهزاران بار متاسفم برای مادر خودم و همه زن هایی که خودشونو به اندازه هیچ بی ارزش میبینن!تازه من این یه قلمو نمی دونستم که هنگام عقد اگه دختر باکره نباشه هیچچچچگونه حق و حقوقی از ازدواجی که میکنه نداره که به لطف مامان روشن فکرم دونستم! بالاخره به نحوی با مادرم کنار اومدم ولی هنوزم ازین سنت های دروغی و عرف پوشالی شاکی هستم…درحالیکه من با دوست پسرم توی یک رابطه عاطفی و جنسی سالم و پر از فایده هستم واقعا چه ضرری می تونم به جامعه داشته باشم؟ کجای عمل کاملا طبیعی ما انحراف داره؟ ما از لحاظ اخلاقی چرا مشکل دار دیده میشیم؟ ما که حتی مث میلیون ها زن و شوهر رسمی که بارها چه در ذهنشون و چه با بدنشون اسم خونواده رو به گند میکشن و خیانت میکنن بدون این که بهم تعهد محضری بدیم اینهمه بهم وفاداریم؟ عاشق و شیدای هم دیگه نیستیم،ولی بهم علاقه داریم…و این علاقه و شناخت ما واقعا به قدری نیس که ازدواج کنیم…اصلا به غیر از اون ما تو این سن و با اینهمه ناپختگی حق تشکیل خونواده رو نداریم اصلا،این یه ظلمه هم واس اجتماع و خودمون و آیندمون و هم اون نطفه ی فعلا بسته نشده ای که بعد ازدواج مجبورت می کنن ببندیش!!! diablo ازدواج واقعا از دید من مسیر مهم و مقدسیه…تو پست قبلیمم گفتم حتی اگه یک لحظه فکر مرد دیگه ای به ذهنم بیاد این رابطه تموم شده س یا بالعکس از طرف اون…خلاصه همه این پر چونگیام به خاطر یه صدمم که شده آگاهی بود…لطفا شما هم با دلیل و منطق نظرتونو بگین و لطفا کمی منو امیدوار کنین! give_rose [/quote]

0 ❤️

2015-10-15 09:45:27 +0330 +0330

[quote=اسکلت حشری]خدمت جناب iranain army گرامی عرض شود که؛ متأسفانه جامعه ما با تفکرات امثال جنابعالی به گوه عظما کشیده شده دوست عزیز.
وختی لجنزار اسلامی کله‌‌ی تو رو پر کرده باشه، هرچقدم سعی کنی ادیبانه و شخیص نطق کنی فرقی در اصل مسأله ایجاد نمیشه. چون ماهیت حرفات همون گنداب آخوندیه که امروز بوی گوهش کل کشورو فرا گرفته.
فی المطب شما یا مارو خر فرض کردی یا خودتو به خریت زدی! که در هر دوصورت لزومی برای احترام گذاشتن به شما نمیبینم.
پس با تک تک اراجیف خودت که سعی کردی خعلی شیک و کادوپیچ و ترتمیز تحویلمون بدی ازت پذیرایی میکنم.

[quote=iranain army] درباره دختری که بکر است ولی رابطه ای نیز داشته نمی توان او را یک فردی که خارج از دایره انسانیت است قلمداد کنیم [/quote]

لابد این “دایره انسانیت” شامل دختری که باکره نباشه و از حق زندگیش بهره برده باشه (سکس کرده باشه) نمیشه و القابی مث «جنده»، «فاحشه»، «خراب» و… شامل حالش میشه و دید جامعه هم نسبت بهش یه فرد تردشدس که عامل فساد و فحشاس و صدالبته بخاطر تحریک مؤمنین کم تحمل که زود خشتکشون باد میکنه یا باید سنگسار بشه یا اینکه خعلی دیگه در حقش ارفاق بشه توبه به جا بیاره و بیاد زیر خشتک یه مؤمن ریش و پشمی صیغه بشه و صب تا شب تو لحاف پیچیده بشه قرآن و حدیث بخونه و شب تا صبحم از کس و کون به حاج‌آقا سرویس بده (زنان کشتزارن دیگه از هرجا عشق مؤمن کشید میتونه واردشون بشه/سوره بقره 223)
اون وخ دختری که خودشو باکره نگه داشته و یه عمر تجمع خون پریودو پشت پردش تحمل کرده مقام و منزلتش به جاس و میتونه نهایتاً زیر خشتک یه مؤمن جوون و مجرد بیاد! البته اونم به همین ترتیب تو خونه ازش پذیرایی میشه. زن مؤمن از زیر مرد مؤمن به معراج میرسد!
در هر صورت همون گوهه و همون کاسه توالت!

[quote=iranain army]
قصد نداشتم نظرم را مذهبی کنم ولی حدیثی از امام علی (ع) در نهج البلاغه که در نامه ۵۳ به مالک اشتر فرموده : ای مالک! اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن ، شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی [/quote]

نظرت و افکارت که درکل مذهبی هس! این حدیث تخمی هم روایت نمیکردی فرقی نمیکرد ولی حالا که روایت کردی واجبه بدونی طبق مشیت همین جناب علی، گناه داریم تا گناه! گناه اگه سکس یا به قول امثال شما “زنا” باشه که لطف شلاق تا سنگسار شامل حالشه!
درضمن واجبه چن سخن از همین جناب که ذکرشو اوردی درمورد مقام و منزلت زن از کتاب نهج البلاغه نقل کنم:
خطبه 80 «اى مردم،ايمان زنان ناقص است، برخوردارى زنان از سهم الارث‏ناقص است، عقل آنان ناقص است، دليل نقصان ايمان زنان بازنشست آنان‏در روزهاى قاعدگى از نماز و روزه است، دليل نقصان عقل آنان تساوى‏ شهادت دو زن با يك مرد است، دليل نقصان برخوردارى آنان از سهم الارث‏اين است كه نصف سهم الارث مردان است.
در كارهاى نيكو از زنان اطاعت مكنيد، تا در كارهاى‏ زشت طمعى نورزند.»
وصیت31: «از مشورت کردن با زنان بپرهیز،زیرا که آنان از نظر عقلانی دارای نقصان هستند و فکر آنان در معرض خطاست و هر کسی که اینچنین باشد،سزاوار نیست که مورد مشورت قرار گیرد.»
7: «زن را به طمع شفاعت برای دیگران نینداز،زیرا از توانایی او خارج است و این امر ناشی از نقصان غریزه و ناتوانی اندیشه اوست»
از رای زدن بازنان بپرهیز، زیرا ایشان را رایی سست و عزمی نا توان است با پرده نشینی، نگاه آلوده شان را راه ببند که سخت گیری در پرده نشینی آنان، ماندگاریشان را افزون کند. خارج شدن زنان از خانه بدتر نیست از اینکه کسی را که به او اطمینان نداری به خانه در آوری. (یعنی هر دو اینها به یک اندازه میتواند خطرناک باشد) اگر توانی کاری کنی که جز تو را نشناسند، چنان کن. کاری که بدور از توان اوست بدو مسپار زیرا زن چون گل ظریف است نه پهلوان خشن.گرامی داشتن او را از حدمگذران و او را به طمع میانداز چندان که دیگری را شفاعت کند. زنهار از رشک بردن و غیرت نمودن نابجا، زیرا سبب میشود که زن درستکار به نادرستی افتدو زن به عفت آراسته را به تردید کشاند.
نامه ی 31 نهج البلاغه

[quote=iranain army]
شما اشاره به رابطه bf &gf کردید و گفتید من فقط با او هستم و او با من و به دیگران توجهی ندارم ٬ نکته اول این که آیا در این رابطه پیمانی هم «ثبت» شده که او هر چقدر هم مرد و خوش اخلاق باشد تا آخر هم کنار شما بماند ؟؟ و اگر ترک کند جریمه اش چیست ؟ و شما که جز دختران هستید کنار آمدن با این موضوع در عین حال که رابطه ای هم بوده ذهن و زندگی شما را درگیر نمی کند ؟ آیا شدت عاشق پیشگی و شکست خوردن در دختران و پسران یکی هست ؟ [/quote]

خودت داری میگی bf-gf . کجای عقلت گفته تو همچین رابطه‌ای باید پیمان ثابت صورت بگیره و تا ابد ادامه پیدا کنه؟
نکنه انتظار داری پسر و دختر تو همون 16 سالگی که با هم تاب خوردن فرتی برن محضر سند نامزدی هم امضا کنن برن سر خونه زندگی که بعد چن سال که مث خر تو گل گیر کردن بفهمن به درد هم نمیخورن! البته اینجا کار مرده راحته! چون طبق سنت دور از چشم خانوم صیغه میکنه میزنه زمین حالشو میبره. ولی زنه‌س که باید بسوزه و بسازه وگرنه برچسب جندگی پشت و پناهشه.

خلاصه کلام: خر خودتی![/quote]

با اجازه
.
.
.
تک تک حرفات منطقی و کاملن درس…مث همیشه لایک داری

0 ❤️

2015-10-15 09:49:33 +0330 +0330

[quote=reality] تک تک حرفات منطقی و کاملن درس...مث همیشه لایک داری [/quote]

2lxe53l.gif

0 ❤️

2015-10-15 10:01:45 +0330 +0330

با اجازه
.
.
.
با درود ب صاحب تاپیک از این بحث جالب و حقیقت محض جامعه ی امروز ما
متاسفانه مث همیشه بعضی از دوستان مسلمون ما ب طرز موذیانه نشون دادن ک تو دین عزیز اسلام چیزی ب اسم رابطه ی عاشقانه و یا رابطه ی سکسی وجود نداره…در این دین شما باید از 15 سالگی ازدواج کنی و دیگه بقیه ی رابطه ها ک درچارچوب ازدواج نباشه اسمش میشه زنا و کسی ک این کارو بکنه فاحشه و جنده است و حکمشم سگنساره؟؟؟
متاسفانه چیزی مث سکس ک یک نیاز کاملن طبیعی مث رفع تشنگی یا گرسنگی است در جوامع اسلامی ب یک امر فوق حرام و فوق عجیب و غریب تبدیل شده ک چیزی جز اقده و کمبود برای مردم نداشته…
هیچ میدونستین ک عاملی ک بیشترین نقش رو تو عقب افتادگی جامعه ای مث ایران داره همین محدودیت بینهایت در روابط دختر و پسر هس…مثال میزنم:
مثلن ما 12 سال تو مدارس درس میخونیم و هیچ جنس مخالفی درکنار ما نیس ولی با قبول شدن در دانشگاه و وارد شدن ب ی محیط جدید ک الان تجربه درکنار جنس مخالف هس ب جای تمرکز بر روی درس تمام حواسمون ب اینه ک عامیانه بگم چجوری با این دختر یا پسر رابطه داشته بام و بقیه ی ماجرا…واسه همینه ی ضرب المثل معروف داریم ک میگه:
ایرونیا مغزشون تو کسه و کیرشون تو کار…البته باتمام وجود عذرخاهی میکنم ولی مجبور شدم اینو بگم برای روشن کردن هرچه بهتره موضوع…!
در اخر باید بگم جامعه ی اسلام زده و عقب افتاده ی ما با چنین نظرات مخالفی درس نمیشه چون تازمانی ک یک حکومت دینی حاکم این سرزمین باشه همین وضع ادامه پیدا خواهد کرد.

0 ❤️

2015-10-15 10:29:56 +0330 +0330

من استفاده از هرگونه ادبیاتی رو در تفهیم هرچه بهتر موضوع بلا مانع می دونم(شعر،ضرب المثل و…)…اینجا(این سایت) تریبون آزادیه…شمام حرفات همه درست و منطقی بودن…مچکرم از مشارکتت give_rose این یه بعد از بلا هاییه که دین به سر تفکر آورده…به حدی هم رخنه کرده که حالا حالا حل شدنی نیس…نمی دونم قراره چند نسل با این وضع وحشتناک تو جامعه ما قاتلان دزدان وتبهکاران آینده بشن! مث این که موضوع بکارت قبلا عنوان شده ولی من خیلی دوس دارم دوباره کاربران موافق و مخالف این قضیه نظراشونو بگن…مثلا شما به عنوان یه مرد چه دیدی بهش داری؟ منظورم اینه که واقعا این افکار قابل ستایش آقایونی که بکارت رو بی معنی می دونن تو واقعیت هم اعمال میشه؟ unknw

1 ❤️

2015-10-15 11:40:30 +0330 +0330

ممنون ازینکه با وجود اذیت شدن بازم نظرتو گفتی give_rose
فقط بیشتر ممنون میشم اگه بگی تو چرا دلت اینهمه پره؟ آیا خاطره ای داری راجع به این موضوع؟؟ خوشحال میشم بگی…اگه همه دخترا بگن…حتی اگه از وضع موجود راضین… sad

0 ❤️

2015-10-15 12:02:22 +0330 +0330

سلام دوست عزیز…واقعیتش،با وجود این که لزوم بکارتو رد کردی ولی منطقت از نظر شخص من میتونه بهترم باشه! مثلا به جای این که به قضیه ناموسی نگاه کنی(که این مسئله ناموس کلمه به شدت کار شده ایه و حقیریه sad و جداگانه یه تاپیک می خواد برای بحث) می تونستی منطقی علمی یا از بعد روانشناسی به قضیه نگاه کنی…در هر حال با همین طرز فکر هم باز یه قدم جلویی از عوام خود فریب و دگر فریب…ممنون (smile)

0 ❤️

2015-10-15 12:32:39 +0330 +0330

[quote=Humanity defender shiva]من استفاده از هرگونه ادبیاتی رو در تفهیم هرچه بهتر موضوع بلا مانع می دونم(شعر،ضرب المثل و…)…اینجا(این سایت) تریبون آزادیه…شمام حرفات همه درست و منطقی بودن…مچکرم از مشارکتت give_rose این یه بعد از بلا هاییه که دین به سر تفکر آورده…به حدی هم رخنه کرده که حالا حالا حل شدنی نیس…نمی دونم قراره چند نسل با این وضع وحشتناک تو جامعه ما قاتلان دزدان وتبهکاران آینده بشن! مث این که موضوع بکارت قبلا عنوان شده ولی من خیلی دوس دارم دوباره کاربران موافق و مخالف این قضیه نظراشونو بگن…مثلا شما به عنوان یه مرد چه دیدی بهش داری؟ منظورم اینه که واقعا این افکار قابل ستایش آقایونی که بکارت رو بی معنی می دونن تو واقعیت هم اعمال میشه؟ unknw[/quote]

با اجازه
.
.
.
.
ممنون دوست عزیز و سپاس ب خاطر این همه اگاهی و دانایی شما و مخصوصن روشنگری شما…
اینکه شما فرمودی من نظرم درمورد بکارت چیه؟؟…ببین جدا از شعار دادن و دور از واقعیت حرف زدن متاسفانه گفتم این موضوع بکارت فقط در جوامع اسلامی عقب افتاده وجود داره و اینکه از نظر ی فرد مسلمون یک دختر اگه هنگام اولین نزدیکی خون از الت تناسلی دختر بیرون نیاد پس قبلن سکس داشته و فورن مورد خشم و غذب اون فرد واقع میشه و حتی اگه اون شخص قدرت داشته باشه دوس داره اونو بکشه و حکم بهشتشو از الله متعال بگیره!!!
حالا نظر من:چون من اسلام رو ی دین عقب افتاده و ناانسانی میدونم پس ب شدت با این طرز تفکر مخالفم و این کلمه ی عربی کثیفی ک وارد ادبیات ما شده رو ب شدت نکوهش میکنم…
مثلن تو جوامع اروپایی ی دختر اول از همه وختی میخاد سکس کنه از شر بکارت خودش خلاص میشه ینی میره پیش طرف میگه بکارتمو ازم بگیر تا راحت تر بتونم سکس کنم درحالی ک این پرده در جوامع اسلامی حکم باکره گی رو داره…!!

0 ❤️

2015-10-15 14:40:41 +0330 +0330

هر چن پیش از این درمورد باکرگی تو تاپیک جنجالی «همسر شما باید باکره باشد؟ چرا؟» مفصل بحث شده، ولی این موضو اگه صد تا تاپیکم براش زده بشه بازم برا فرو کردن حرف حساب تو مغز یه سریا کفاف نمیده!

بیشتر گفتنی‌ها رو “reality” گف، من فقط لازم دونسم اضافه کنم:
نداشتن پرده شاید نشونه تجربه سکس برا دختر باشه، ولی داشتن پرده هیچ سند معتبری مبتنی بر سکس نداشتن نیس! برخی عاقایون هنو چن قطره خونو آرمان خودشون میدونن! خود دیوثای عالم در این مورد میگن: «خداون ز رحمت ببندد دری، ز حکمت گشاید درِ دیگری.»
حکایت اون جکی که طرف شب عروسیش میره رو کار میبینه زنش پرده داره اشک تو چشاش جم میشه میگه عزیزم مرسی که عفافتو حفظ کردی، زنش میگه اگه بدونی برا حفظش چقد کون دادم!

حالا یه سری تازه دومادای امروزم به محض اتمام مراسم عروسی و رقص و پایکوبی و رفتن مهمونا، هول هولکی هنو دسه گلو زمین نذاشته، لباسارو درنیورده، عرقشونو خشک نکرده… فوری میپرن عروسو میخوابونن رو تخت عین کاراگاههای کارامازوف چراق قوه مبارکو میارن چمبره میزنو نهایت نبوغشونو به کار میگیرن ببینن خدایی نکرده جنسشون دس دوم نباشه که سرشون کلا رفته باشه!

تو همون تاپیک مذکور کنایه قشنگی در این باب دیدم که نقلش خالی از لطف نیس ↓

[quote=E-l-e-n-a]همسر شما باید باکره باشه چرا؟
-چون همسر ما آدم نیست دارائی ماست و دارائی باید دست اول باشد!
[/quote]

0 ❤️

2015-10-16 13:38:01 +0330 +0330

دقیقا زدی تو خال! چون دین اینجا یه ژوکره واسه کسایی که محکم پای وجود بکارت به هر نحوی یا فقط نحوی از نوع رویا و تخیل ایستادن…دختر و پسرم نداره،الان مثال میزنم! دخترای بالغی هستن که فی الواقع و در نفس خود سکس رو دوست دارن وانجامش هم میدن ولی شدیدا طرفدار حفظ بکارت هستن(ازین به بعد میگم هایمن،آخه وقتی میگی هم سکس و لمس و لذت هم حفظ بکارت یکم ممکنه مردم به سوادت شک کنن )…هه! و وقتی ازشون دلیل این فداکاریو می پرسی میگن: دوست دارم واسه همسرم باشم –برای اولین بار—و قبل از ازدواجم توبه میکنم!!! shok ،و شاید بی افشونم که باهاش سکس داشته هم وعده ازدواجم حتی بهش داده ولی خانوم اولینشونو واسه همسر گرامی حفظ می کنن!!! این شخص واقعیه و من واقعا این مکالمه رو باهاش داشتم…گفتم مگه فلانی که باهاش می خوابی چند ده بار ارضات نکرده؟ مگه همه جای بدنتو لمس نکرده و لمس نکردی؟ مگه باهاش عشق بازی نکردی؟ همه این سوالا مثبت بود جوابش wacko …خوب پس بوق مغز از کدوم اولین شعر میبافی؟ جواب:-اولین حس زن شدن!!!
؟ اولین حس ----زن شدن----؟؟؟ حتی متوجه نمی شدم منظورشو که بعدا فهمیدم همون ارضای قدرت تصاحب همسر جانش و دیدن چن قطره خونه و این طوری در جوار خداش زن همسرش حس میشه!!! چه کار ساخته ای و بیهوده ای؟ این جور وقتا واقعا دوس دارم میون این آدما خودمو خلاص کنم از جهلشون،ازاینهمه تمایلشون واسه دورویی و نادانی! cray2 آخه آدم ناحسابی زن شدن دیگه چه جمله ی ابلهانه ایه؟ dash1 این شخص و امثالشون که کمم نیستن خودشونو تو جایگاه یه انسان نمی ذارن و ایضا طرفشونو هم…طرفشون هم دقیقا عین خودشون! و به خوبی و خوشی با دروغای بعدی تو زندگیشون هر دو خودشونو زرنگ تر از دیگری میدونن و تا آخر عمر از داشتن یه ارتباط قوی و عمیق با همسرشون محروم میمونن چون به عبارتی همدیگه رو سوار شدن و کسی که دروغ بگه فرقی نمیکنه هر مدل دروغی که میخواد باشه مصلحتی یا منفعتی در هر حال قابل اعتماد نیس!diablo حالا واقعا دیدن خون پارگی هایمن به یه مرد حس خوبی میده؟؟؟
البته با تنزیه شما ریلیتی عزیز ازین مورد که بیشتر مرداییم که تو جوامع ما رد میکنن هایمنو و قبل اون دین رو بازم تحت تاثیر شرو ور های عرف یه جامعه سنتی در اصل یه گوشه از ذهنشون هنوزم قسمت طالب به گرفتن هایمن یه دختر(هر چند عمل و فیک) سنگین تر از قسمت منطقیه که میگه تقسیم زندگیت با یه فرد،نیازمند ملاک های والاتریه و این سنت خرفتی بیش نیس که باعث فانتزیه تو و لذتت ازون میشه! پس نتیجه میگیریم هستن دخترایی که به اعمال اشتباه روشون و بی احترامی بشون سکوت کنن و هستن مردایی که ازین کار ساختگی و مصنوعی استقبال کنن(تصاحب تن و زن کردن یه دختر!!!)! و اول حرفام گفتم که دین واسه این افراد تو توجیه کارشون یه نوع ژوکره ولی حتی کساییم که به دینو و دستوراش نگاه انتقادی دارنم گاها بدون ژوکر و بدتر،فقط با خزعبل کارشونو توجیه میکنن! ولی خوب من از کسایی که اونقدری آگاه شدن که میتونن از بندای اون تار عنکبوتی که فقط صرف تنیدن،دور ما تاب خورده(دین) و کمی رها شدن انتظار فکرای منطقی تر و متناسب با علم و نه تصمیمای احساسی و فانتزی گونه رو دارم!

1 ❤️

2015-10-16 13:55:29 +0330 +0330

دقیقا این طوره…هرچقدم بحث شه راجع به این موضوع بازم کمه! چون حقیقتا مسئله بغرنجیه…چه قتل ها و وحشی گری هایی که دیده نشده در ارتباط با بکارت از دست رفته…یه زمانایی شدیدا حق میدم به مخفی کاریه دخترا،به عملای ترمیمی شون و…ولی عمیقا آزرده م ازین کم لطفیا،ازین کمبودا،ازین نقضایی که جلوی چشمم تو حقوق اولیم رخ میده…واقعا زندگی تو همچین جامعه ای داره خفم میکنه…این که من اینهمه تو این کشور نصف مرد شمرده و دیده میشم…این که هر تعرضی صورت بگیره باز منه نصف مرد نانجیبی به خرج دادم…این که تو هیچ برهه از زندگیم(تحصیل،شغل و ازدواج و…)الویت با من نیس،این که حتی کشته شدنمم به اندازه ی مرد با ارزش نیس،این که شهادت من تحصیل کرده از یه مرد معتاد بی ارزش تره،این که حقم از سهم والدینی پدر و مادرم بازم نصفه…و صد ها نقض ریز و درشت و در آخر این که همه این حقایق آروم آروم مسبب مرگ تدریجی روان و استعداد و انگیزه ی یه زن میشه! cray2 diablo یادمه یه زمانایی عضو یه گروه فعال فمینیستی ایرانی شده بودم که از بین چند صد هزار زن فقط 25-30نفر مرد بودن…هه! مشابه های همین گروه ها تو کشورای دیگه خیلی خیلی بیشتر فعال مرد داشتن…بازهم افسوس! دلیلش چی میتونه باشه واقعا؟ البته که محرز هست کمی تا قسمتی!!! sorry2
اینم متوجه هستم که طرفدارای حفظ پرده بکارت و الزامش برای اونا ریشه های خیلی عمیقی در فرهنگ،دین و عرف جوامع داره که تبدیل به ارزش شده در ذهنشون و باید مورد بررسی قرار بگیره و حتی گاها انقد فکر و زندگیمو تحت تاثیر قرار داده که خواستم یه کتاب مفصل راجع بش بنویسم…ولی واقعا انگیزه کافیو ندارم…خسته شدم ازین که فهمیده نمیشم…گذریه این خستگی ولی خیلی خستم! unknw
خوبه که انقد منطقی فکر میکنی ولی جدی این فکراییو که داری عمیقا قبول میکنی و حتی اعمال؟ این که همسرت باکره نباشه یا باشه و نباشه واقعا مهم نیست؟!

1 ❤️

2015-10-16 14:31:45 +0330 +0330

[quote=اسکلت حشری]هر چن پیش از این درمورد باکرگی تو تاپیک جنجالی «همسر شما باید باکره باشد؟ چرا؟» مفصل بحث شده، ولی این موضو اگه صد تا تاپیکم براش زده بشه بازم برا فرو کردن حرف حساب تو مغز یه سریا کفاف نمیده!

بیشتر گفتنی‌ها رو “reality” گف، من فقط لازم دونسم اضافه کنم:
نداشتن پرده شاید نشونه تجربه سکس برا دختر باشه، ولی داشتن پرده هیچ سند معتبری مبتنی بر سکس نداشتن نیس! برخی عاقایون هنو چن قطره خونو آرمان خودشون میدونن! خود دیوثای عالم در این مورد میگن: «خداون ز رحمت ببندد دری، ز حکمت گشاید درِ دیگری.»
حکایت اون جکی که طرف شب عروسیش میره رو کار میبینه زنش پرده داره اشک تو چشاش جم میشه میگه عزیزم مرسی که عفافتو حفظ کردی، زنش میگه اگه بدونی برا حفظش چقد کون دادم!

حالا یه سری تازه دومادای امروزم به محض اتمام مراسم عروسی و رقص و پایکوبی و رفتن مهمونا، هول هولکی هنو دسه گلو زمین نذاشته، لباسارو درنیورده، عرقشونو خشک نکرده… فوری میپرن عروسو میخوابونن رو تخت عین کاراگاههای کارامازوف چراق قوه مبارکو میارن چمبره میزنو نهایت نبوغشونو به کار میگیرن ببینن خدایی نکرده جنسشون دس دوم نباشه که سرشون کلا رفته باشه!

تو همون تاپیک مذکور کنایه قشنگی در این باب دیدم که نقلش خالی از لطف نیس ↓

[quote=E-l-e-n-a]همسر شما باید باکره باشه چرا؟
-چون همسر ما آدم نیست دارائی ماست و دارائی باید دست اول باشد!
[/quote][/quote]

با اجازه
.
.
.
ینی موندم از این همه دانایی و اگاهی و در عین حال کلمه ب کلمه ی حرفات دقیق و حقیقت محض…ولی اون جوکت دیگه کولاک کرد ?

0 ❤️

2015-10-16 14:33:18 +0330 +0330

با بیشتر حرفات موافقم. چه سوزناک نوشتی…!
راس میگی فهمیده نشدن خعلی درد خسه کننده و پلشتیه.

درمورد این سوالت:
[quote=] جدی این فکراییو که داری عمیقا قبول میکنی و حتی اعمال؟ این که همسرت باکره نباشه یا باشه و نباشه واقعا مهم نیست؟![/quote]

عرض شود که من هیچ وخ تصمیم به زندگی مشترک نداشتم چون باوری بهش ندارم، ولی اگه هم روزی خواسم ازدواج کنم از اونجایی که خودم تجربه سکس داشتم، طبعن این حقو به خودم نمیدم که شکایتی از باکره نبودن همسرم داشته باشم.

0 ❤️

2015-10-16 14:33:43 +0330 +0330

[quote=Humanity defender shiva]دقیقا زدی تو خال! چون دین اینجا یه ژوکره واسه کسایی که محکم پای وجود بکارت به هر نحوی یا فقط نحوی از نوع رویا و تخیل ایستادن…دختر و پسرم نداره،الان مثال میزنم! دخترای بالغی هستن که فی الواقع و در نفس خود سکس رو دوست دارن وانجامش هم میدن ولی شدیدا طرفدار حفظ بکارت هستن(ازین به بعد میگم هایمن،آخه وقتی میگی هم سکس و لمس و لذت هم حفظ بکارت یکم ممکنه مردم به سوادت شک کنن )…هه! و وقتی ازشون دلیل این فداکاریو می پرسی میگن: دوست دارم واسه همسرم باشم –برای اولین بار—و قبل از ازدواجم توبه میکنم!!! shok ،و شاید بی افشونم که باهاش سکس داشته هم وعده ازدواجم حتی بهش داده ولی خانوم اولینشونو واسه همسر گرامی حفظ می کنن!!! این شخص واقعیه و من واقعا این مکالمه رو باهاش داشتم…گفتم مگه فلانی که باهاش می خوابی چند ده بار ارضات نکرده؟ مگه همه جای بدنتو لمس نکرده و لمس نکردی؟ مگه باهاش عشق بازی نکردی؟ همه این سوالا مثبت بود جوابش wacko …خوب پس بوق مغز از کدوم اولین شعر میبافی؟ جواب:-اولین حس زن شدن!!!
؟ اولین حس ----زن شدن----؟؟؟ حتی متوجه نمی شدم منظورشو که بعدا فهمیدم همون ارضای قدرت تصاحب همسر جانش و دیدن چن قطره خونه و این طوری در جوار خداش زن همسرش حس میشه!!! چه کار ساخته ای و بیهوده ای؟ این جور وقتا واقعا دوس دارم میون این آدما خودمو خلاص کنم از جهلشون،ازاینهمه تمایلشون واسه دورویی و نادانی! cray2 آخه آدم ناحسابی زن شدن دیگه چه جمله ی ابلهانه ایه؟ dash1 این شخص و امثالشون که کمم نیستن خودشونو تو جایگاه یه انسان نمی ذارن و ایضا طرفشونو هم…طرفشون هم دقیقا عین خودشون! و به خوبی و خوشی با دروغای بعدی تو زندگیشون هر دو خودشونو زرنگ تر از دیگری میدونن و تا آخر عمر از داشتن یه ارتباط قوی و عمیق با همسرشون محروم میمونن چون به عبارتی همدیگه رو سوار شدن و کسی که دروغ بگه فرقی نمیکنه هر مدل دروغی که میخواد باشه مصلحتی یا منفعتی در هر حال قابل اعتماد نیس!diablo حالا واقعا دیدن خون پارگی هایمن به یه مرد حس خوبی میده؟؟؟
البته با تنزیه شما ریلیتی عزیز ازین مورد که بیشتر مرداییم که تو جوامع ما رد میکنن هایمنو و قبل اون دین رو بازم تحت تاثیر شرو ور های عرف یه جامعه سنتی در اصل یه گوشه از ذهنشون هنوزم قسمت طالب به گرفتن هایمن یه دختر(هر چند عمل و فیک) سنگین تر از قسمت منطقیه که میگه تقسیم زندگیت با یه فرد،نیازمند ملاک های والاتریه و این سنت خرفتی بیش نیس که باعث فانتزیه تو و لذتت ازون میشه! پس نتیجه میگیریم هستن دخترایی که به اعمال اشتباه روشون و بی احترامی بشون سکوت کنن و هستن مردایی که ازین کار ساختگی و مصنوعی استقبال کنن(تصاحب تن و زن کردن یه دختر!!!)! و اول حرفام گفتم که دین واسه این افراد تو توجیه کارشون یه نوع ژوکره ولی حتی کساییم که به دینو و دستوراش نگاه انتقادی دارنم گاها بدون ژوکر و بدتر،فقط با خزعبل کارشونو توجیه میکنن! ولی خوب من از کسایی که اونقدری آگاه شدن که میتونن از بندای اون تار عنکبوتی که فقط صرف تنیدن،دور ما تاب خورده(دین) و کمی رها شدن انتظار فکرای منطقی تر و متناسب با علم و نه تصمیمای احساسی و فانتزی گونه رو دارم![/quote]

درود از این همه اگاهی…

0 ❤️

2015-10-16 15:35:38 +0330 +0330

[quote=قصاب کیر]
بکارت از نظر یک روشن فکر: مهم نیست… (ولی توی عمق ناخوآگاهشون تفاوت چندانی با مذهبیون ندارن)…
[/quote]

دلیلش اینه که پدیده “آخوندِ درون”، تو وجود کثیری از تازه رهاشدگان از افیون مذهب، تا مدت‌ها بیداره…

0 ❤️

2015-10-16 15:44:47 +0330 +0330

گفتی با بیشتر حرفام موافقی…با کدوم قسمتش مشکل داشتی؟ لطفا نظرای مخالفتم بگو که اگه منطقی بود به یه نتیجه ای برسیم!
در مورد جوابت به سوالم; چرا انقد فکر ملت ما تو بده بستون و گرو کشیه؟؟؟ اولا هیچکس قاطع نمیگه نه این یه مسئله طبیعیه(سکس بعد از بلوغ)و چرا باید یکی به خودش اجازه بده در مورد حق طبیعیه یکی دیگه لطف کنه و مشکلی نداشته باشه؟ همه میگن چون من بکر نیستم پس انتظار بکر بودن از همسرمم ندارم! انتظار؟؟؟! میبینی،زنا کلا حتی در نظر روشن فکرا هم به نوعی وسیله ن؟
پسر عموی من هم دقیقا همین جواب رو داده به این سوال من…منتهی با این تفاوت که اون خودشم با غریزه ی جنسیش مبارزه میکنه تا همسر مطهری داشته باشه!!! باهم ارتباط دوستانه ای داریم و تا حدودی در جریان زندگیم هس…آدم تحصیل کرده و آگاهیم هست و به زندگی من و تصمیمم احترام داره ولی خودش در کمال شگفتی من و بارها بحثمون سر این موضوع همچنان اصرار داره در تخیل و رویا زندگی کنه! جالبه که عمیقا باور داره نیمه گمشده شو پیدا میکنه!!
ایشون فک میکنن هم آغوشی با یک فرد خاطره میشه و ممکنه تو هر عوض شدن شریک جنسی رو کیفیت عاطفی رابطه تاثیر بذاره،ینی فک میکنه با این کارش جلوی هر گونه خیانت فکریو تو رابطش میگیره…ولی مگه همسرش همیشه با اطلاع اون قراره فک کنه؟ اصن ممکنه یه دختر کاملا بکر هم توی هم آغوشیای مکرر با شریک جنسی اولش بارها خیانت فکری کنه! unknw
با این حرفا منم رو این موضوع خیانت ذهنی خیلی فک کردم و به این نتیجه رسیدم: اگه من از دوست پسر فعلیم که اولین شریک جنسیم و عاطیم هس جدا بشم چیکار میکنم و آیا میتونم خاطراتشو فراموش کنم؟ اگه رابطه ی بعدیم رو زرتی بعد از جداییم آغاز کنم نه نمیشه…باید زمان بگذره تا من شخص قبلیو با منطق یا رد شدن از چالش های عاطفی فراموش کنم…به هر نحوباید فراموش بشه و نسبت بش هیچگونه ضعفی نمونده باشه…بعد میتونم با روان سالم و آماده پذیرش فرد دیگه یه رابطه رو شروع کنم! پس منی که درونا متوجه قبیحی عمل خیانت هستم حتی با وجود داشتن شریک های جنسی متعدد در گذشته م مطمئنا هیچوقت خیانتی به همسر آینده م نمی کنم…
به نظرت در مورد ازدواج هم احترام می ذارم ولی رد میکنم… ? داشتن یه خونواده از نیازاییه که مطمئنا تو سن های بالا بیشتر حس میشه…منم الان و در این سن مطلقا به ازدواج فک نمی کنم و حتی احمقانه هم میبینم ولی مطمئنم در یه زمان درستی با شرایط درست و فرد درستش این نیازو خواهم داشت!

0 ❤️

2015-10-16 15:55:32 +0330 +0330

اولا خوش اومدی به تاپیک و ممنون بابت مشارکتت! give_rose
واقعا تبریک می گم که اینهمه واقعی فک می کنی و شعار نمی دی! و انصافام قسمت اول حرفتو بارها خودم در ارتباط با خیلی از روشن فکرا فهمیدم متاسفانه:(
حالا شمام ازین روشن فکرای خود درگیر هست؟!!! ینی دقیقا میشه بگی سوای این نظر کارشناسیت نظر شخصی خودت چیه؟

0 ❤️

2015-10-16 16:06:09 +0330 +0330

[quote=قصاب کیر][quote=اسکلت حشری][quote=قصاب کیر]
بکارت از نظر یک روشن فکر: مهم نیست… (ولی توی عمق ناخوآگاهشون تفاوت چندانی با مذهبیون ندارن)…
[/quote]

دلیلش اینه که پدیده “آخوندِ درون”، تو وجود کثیری از تازه رهاشدگان از افیون مذهب، تا مدت‌ها بیداره…[/quote]
بله همینطوره… با این وجود دیگه فایده ی رهایی چیه؟ اگه این رهایی قراره فقط ترک نماز و روزه باشه و کلا توی سطح باشه، همون بهتر که به جوی آب و حوری دلمونو خوش میکردیم و خودمونو به دردسر نمینداختیم…[/quote]

چقد خوشم اومد ازین حرفت! clapping (smile)

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «