جواب کسایی که میگن تو از مسلمان ها بهتر میفهمی؟

1395/02/01

وقتی از دین اسلام ایرادی میگیریم یا وجود الله را با دلیل انکار میکنیم عده ای پرسشی میپرسن که ایا فقط تو میفهمی و یک میلیارد ادم نمیفهمن؟؟؟؟؟
من امروز میخوام دراین باره صحبت کنم.
نخست اینکه قرار نیست چون تعداد زیادی از مردم به یک چیز باور دارن اون چیز درست باشه
مثال میزنم.مگر زمانی مردم فکر نمیکردن که زمین ثابت هست و خورشید صبح می اید و شب میرود
ایا این نظریه درست بود؟
چند نفر فهمیدن که زمین میچرخه؟تنها یک نفر.و در اخر با او چه کردند؟؟؟؟؟؟؟؟

در مصرباستان فرعون را فرزند خدا میدانستن.و چندین خدا رو پرستش میکردن ایا این نظریه ها و باور ها درست بود؟
ایا امروز شما این باور هارو مسخره نمیدونین؟
زمانی بود وقتی مرده هارو خاک میکردن براش وسیله مثل شمشیر.اب غذا میذاشتن.ایا امروز این کار مسخره نیست؟
قبل از اختراع هواپیما اولین نفری که به فکر این اختراع بود.مردم او را دیوانه میخواندن.ایا او یک دیوانه بود؟

خب حالا از نگاه دیگر.
ایا تنها من هستم که خدارو قبول ندارم؟
کلا پیروان دین بودا چیزی به نام خدا ندارن.جدا از اون در اروپا.و امریکا و حتی در خود ایران خیلی ها به این باور رسیدن که خدایی وجود نداره.پس جمعیت ما بی دین ها هم کم نیست.حتی دانشمندان بزرگی هم داریم که خدارو قبول نداشتن.
جدا از اون مگر شمای مسلمان که الله رو خدا میدونی . یهوه یا اهورامزدا یا دیگر خدایان رو هم خدا میدونی؟
خیر.هر کسی خدای خودش رو خدای واقعی و دیگرخداهارو ساختگی میدونه
پس شماهم در نظر دیگر ادیان کافری و داری راه اشتباه رو میری.

و در پایان بگم که اینکه میگین تو بهتر میفهمی سوال اشتباهی هست.
من نوعی نمیگم شما نمیفهمی یا نادان هستی.شما در این زمین نااگاه هستی.مثل اینکه من برم توی یک داروخانه و کاربرد دارو هارو ندادنم.ایا من احمق هستم؟خیر من از دارو شناختی ندارم.امروز شما هم درمورد دین نا اگاه هستی
اما چرا؟؟؟؟؟؟
چون دینی رو که از پدر به ارث بردی رو حفظ کردی و امروز هم دوست نداری باور کنی هرچی از بچگی یاد گرفتی دروغ بوده.
پس به ناچار جواب من رو با فحش جواب میدی.
و از سوی دیگر اخوند هم شمارو حمایت میکنه چون سود میبره.چون میدونه تا شما مسلمان بمونی اخوند هم خواهد موند.همانگونه که تازمانی که مسیحی در جهان باشه کلیسا و پدر روحانی هم هست

6453 👀
6 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-04-20 18:42:35 +0430 +0430

سلام و خسته نباشید … همه ی مطالبی ک گفتی تایید میشه ولی این مسلمونایه تخمه حروم مغزشون تک سلولی هستشو حتی فک کردن ب دروغ بودن دینشونو کفر میدونن و فک میکنن الله اینارو تبدیل ب نمک خواهد کرد

1 ❤️

2016-04-20 19:07:32 +0430 +0430

درود بر پرویز ? به نکات جالبی اشاره کردی.اگر هر مسلمان انقدر می فهمید،دیگر اسلام وجود نداشت.تا مسلمان هست،آخوند هم هست.تا خر هست،خر سوار هم هست…

1 ❤️

2016-04-21 03:06:18 +0430 +0430
نقل از: cumshot94 به نظر جهان چیزی نیست جزئ یه سری قوانینی که با رعایت کردنش هم باعث خوشبختی خودت میشی و هم دیگران وغیر از این چیزی نیست دین چیزی نیست جزء یه مشت کس شعر که توهین به عقل و شعور انسانه

درود بر شما.دین اگر محدود در خانه باشه شاید برای بعضی ها مایه ارامش و گاهی در مواردی هدایت به راه راست باشه.اما متاسفانه دین ابزاری خطرناک است که وقتی با قدرت یکی میشه بدبختی رو برای مردم میاره

0 ❤️

2016-04-21 03:12:54 +0430 +0430
نقل از: leavemealone سلام و خسته نباشید ... همه ی مطالبی ک گفتی تایید میشه ولی این مسلمونایه تخمه حروم مغزشون تک سلولی هستشو حتی فک کردن ب دروغ بودن دینشونو کفر میدونن و فک میکنن الله اینارو تبدیل ب نمک خواهد کرد

تشکر از شما که وقت گذاشتین

1 ❤️

2016-04-21 03:15:08 +0430 +0430

تشکر از دهقان خلافکار.هرچی رفتم نظربدم تایید نشد. ?

1 ❤️

2016-04-21 08:25:38 +0430 +0430

حالا شما همه اینا رو گفتی درست،ولی مشکل مسلمونا مثل فیلم “صمد به مدرسه میرود” و داستان “مار” هستش!یعنی نرود میخ آهنین در سنگ!چون مسلمونا به دو مرض خودفریبی و دگرفریبی گرفتارن

1 ❤️

2016-04-21 09:38:19 +0430 +0430
نقل از: mofo56 حالا شما همه اینا رو گفتی درست،ولی مشکل مسلمونا مثل فیلم "صمد به مدرسه میرود" و داستان "مار" هستش!یعنی نرود میخ آهنین در سنگ!چون مسلمونا به دو مرض خودفریبی و دگرفریبی گرفتارن

درود بر دوست عزیز که همیشه به من لطف داشتیی.بله متاسفانه به نکته خوبی اشاره کردی

0 ❤️

2016-04-22 18:55:07 +0430 +0430

خوشم میاد بعضی تایپک هارو بسیجی های سایت اصلا نمیتونن بیان حرفی بزنن یا ماله کشی بکنن. ?

1 ❤️

2016-04-23 09:53:13 +0430 +0430
نقل از: kir.20 خيلي خيلي خوب و متين بود منكه كيف كردم دلايلت ومثالات عالي بود افرين ب اين مغز هوشيار وهوشمندت دمتگرم راضيم ازت كاپيتان

درود برشما…سپاس از شما که وقت گذاشتین و خوندین.
خیلی منون ?

0 ❤️

2016-04-23 10:03:46 +0430 +0430

حرفات کاملا درسته
به امید روزی که ایرانیا دست از حماقتشون بردارن و بفهمن که اگه اخلاق و انسانیت داشتی باشه هزاران هزار بار بهتر از یه آدم مذهبی هستن.
دقیقا دین یه چیز شخصیه که نهایتا مال داخل چهاردیواریه افراد میتونه باشه و به محض اینکه این دین پاشو به داخل جامعه بذاره میشه جنگ میشه کشتار میشه ظلم میشه خرافات میشه حماقتها میشه …

0 ❤️

2016-04-23 12:18:01 +0430 +0430
نقل از: rezariza61 حرفات کاملا درسته به امید روزی که ایرانیا دست از حماقتشون بردارن و بفهمن که اگه اخلاق و انسانیت داشتی باشه هزاران هزار بار بهتر از یه آدم مذهبی هستن. دقیقا دین یه چیز شخصیه که نهایتا مال داخل چهاردیواریه افراد میتونه باشه و به محض اینکه این دین پاشو به داخل جامعه بذاره میشه جنگ میشه کشتار میشه ظلم میشه خرافات میشه حماقتها میشه ........

درود برشما.متاسفانه افسانه بهشت و جهنم خیلی هارو درگیر خودش کرده

0 ❤️

2016-04-23 12:22:01 +0430 +0430
نقل از: parviz_parviz
نقل از: rezariza61 حرفات کاملا درسته به امید روزی که ایرانیا دست از حماقتشون بردارن و بفهمن که اگه اخلاق و انسانیت داشتی باشه هزاران هزار بار بهتر از یه آدم مذهبی هستن. دقیقا دین یه چیز شخصیه که نهایتا مال داخل چهاردیواریه افراد میتونه باشه و به محض اینکه این دین پاشو به داخل جامعه بذاره میشه جنگ میشه کشتار میشه ظلم میشه خرافات میشه حماقتها میشه ........

درود برشما.متاسفانه افسانه بهشت و جهنم خیلی هارو درگیر خودش کرده

بالاخره دیر یا زود میفهمن این فقط یه قصه ی کودکانه ست
فقط کاش زودتر بفهمن تا دهن بقیه بیشتر از این سرویس نشده

0 ❤️

2016-04-23 12:25:02 +0430 +0430

درود ?

عمریه داریم اینارو میگیم، نمیفمن که نمیفمن!

«اگه پنجامیلیون نفرم به یه چیز احمقانه اعتقاد داشته باشن، آن چیز همچنان احمقانه است» (آناتول فرانس)

0 ❤️

2016-04-23 19:47:18 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

درود ?

عمریه داریم اینارو میگیم، نمیفمن که نمیفمن!

«اگه پنجامیلیون نفرم به یه چیز احمقانه اعتقاد داشته باشن، آن چیز همچنان احمقانه است» (آناتول فرانس)

بازم خیلی هارو دیدم که عوض شدن.به هرحال ما تلاشمون رو میکنیم.

1 ❤️

2016-04-23 20:33:13 +0430 +0430

کیرم تو صهیونیست که این وب سایتو ساخت
کیرم تو اسراییلی که بهشت شماست

0 ❤️

2016-04-24 10:52:39 +0430 +0430
نقل از: HotBoy_1 من نمیخوام حرفای شما رو تایید یا رد کنم؛ ولی مثلا الآن اینجا نشستین به 4 تا جقی مغز پوکیده میخواین چی رو یاد بدین؟ الآن مثلا به چی رسیدین؟؟؟!!!!مثلا الآن خیلی شاخین! اگه خیلی ادعاتون میشه برین مثلا با آقای مکارم مباحثه کنین!! اونوقته که حرف شما خریدار داره. وگرنه حرف شما، حتی اگه حق هم باشه، بازم چون چهار تا کارشناس نیست که چک و چونه بزنه ؛ پس حرفای شما چه راست و چه دروغ بی ثمره! اگه واقعا به حرفاتون ایمان دارین ، بدون ترس از مرگ، برین حرفاتون رو بیان کنین و ازش دفاع کنین. وگر نه تا 100 میلیون سال دیگه هم که از این حرفا بزنین راه به جایی نمیبرین!! در ضمن من نه بسجیم نه فدایی ولایت و نه هیچ کوفت و زهر مار دیگه ای

من دلم میخواد اینجا بگم حرفامو.

1 ❤️

2016-04-24 13:36:28 +0430 +0430
نقل از: HotBoy_1 من نمیخوام حرفای شما رو تایید یا رد کنم؛ ولی مثلا الآن اینجا نشستین به 4 تا جقی مغز پوکیده میخواین چی رو یاد بدین؟ الآن مثلا به چی رسیدین؟؟؟!!!!مثلا الآن خیلی شاخین! اگه خیلی ادعاتون میشه برین مثلا با آقای مکارم مباحثه کنین!! اونوقته که حرف شما خریدار داره. وگرنه حرف شما، حتی اگه حق هم باشه، بازم چون چهار تا کارشناس نیست که چک و چونه بزنه ؛ پس حرفای شما چه راست و چه دروغ بی ثمره! اگه واقعا به حرفاتون ایمان دارین ، بدون ترس از مرگ، برین حرفاتون رو بیان کنین و ازش دفاع کنین. وگر نه تا 100 میلیون سال دیگه هم که از این حرفا بزنین راه به جایی نمیبرین!! در ضمن من نه بسجیم نه فدایی ولایت و نه هیچ کوفت و زهر مار دیگه ای

از همون آقای مکارم گفتنت معلومه ساندیسخور مزدور هستی یا نه ! قضاوت با دوستان.

نظرت هم خیلی چرته.

نمونه اش اعدام محسن امیراصلانی چون اومد گفت داستان یونس چرته گرفتن اعدامش کردن.
پس همین راهی که خیلیا دارن میرن و اگاه سازی از هر طریقی که خودشون دوست دارن بهترین راهه.
شما هم تشریف ببر ساندیست رو بخور اینجا چیکار میکنی تو الان باید مسجد باشی خدا و نماینده های خدا در زمین ناراحت میشناااا

0 ❤️

2016-04-24 14:25:18 +0430 +0430
نقل از: HotBoy_1 اولا گفتم که من تو موضوع بی طرفم! دوما از آخوندا و به خصوص مکارم بدم میاد به شدت! بسیجی هم نیستم!ولی مسلمونم سوما مسلمونم شیعم و ایرانی ام و به همشونم افتخار میکنم چهارما مگه من فحش دادم که اینجوری به من فحش میدید؟! پنجما ساندیس خورم خودتونید و ... ششما 1400 ساله که همه دارن سعی میکنن که اسلام رو از بین ببرن... ولی زهی خیل باطل!!! اگه تونستید دلیلی برای رد اسلام بیارید که نشه ازش ایراد گرفت منم خوشحال میشم! هفتما هم اینکه چرا تو این سایتم به خودم مربوطه. مگه من از شما پرسیدم که اینجا چیکار میکنید؟؟ هشتما حرف حق تلخه!! شما که ادعای فرهنگ و منطق دارید چرا پشت سر هم فحش میدید و توهین میکنید؟ نهما در حقانیت اسلام همین بس که یکی از دانشمندان امریکایی ثابت کرده که کتاب قرآن بر محور عدد 19 میچرخه و یه سیستم ریاضی فوق العاده داره!!! میتونید خودتون برید در موردش تحقیق کنید! و البته هزاران معجزه ی علمی دیگه!(البته صحبت من رو همین سیستم ریاضیشه) دهما تمام قوانین اسلام ، حتی چیزای مکروهش، دلایل منطقی زیادی دارن که علم امروزه هم اونا رو ثابت کرده که میتونید خودتون برید در موردشون _بی طرفانه و از روی عقل_ تحقیق کنید

کیست که اندیشه کند … (dash)

همینکه مچ توی ساندیسخور رو گرفتم کافیه.
جواب بقیه چرندیاتی هم که گفتی رو برو از آقا مکارم اسکل جونت بپرس.
ضمنا من اینجام چون به اسلام شماها اعتقادی ندارم ولی توی اسکل نباید اینجا باشی الان باید بری مسجد باید بری زیارتگاه باید بری اینجور جاها ! خدا ناراحت میشه ها میای اینجا. زشته کوشولو برو مسجد آفرین.

0 ❤️

2016-04-24 14:52:49 +0430 +0430

هر شایدی امکان پذیره نه؟!
عزیز دل برادر تو نمیخواد مارو هدایت کنی ما هم از هدایت شما نخود مغزان دست شستیم!
به امید روزی که با رسیدن مرگ زندگی متریالیستی شما عزیز هم به پایان برسه و برای همیشه بدون اعتقاد به دین و خدا و پیعمبر و جهان آخرت به پودر تبدیل بشوی ?

به قول خدا در نقل به پیامبر و مومنین (جواب شما فقط همینه)

قل یا ایها الکافرون
لا اعبد و ما تعبدون
و لا انتم عابدون ما اعبد
و لا انا عابدا ما عبدتم
و لا انتم عابدون ما اعبد
لکم دینکم ولی الدین

راستی الان مثل طوطی حرفای بقیه ی دوستای مشرکت رو تکرار نکن که اینجا چیکار میکنی؟!
اینجام چون عشقم میکشه ! و مسجدم هم سر موقع میرم و اعمالمم تا حد توانم انجام میدم ، اما خب پیامبر معصوم نیستم که دست و رو شسته و بی گناه باشم!
اگه حرفامو فهمیدی که بعید میدونم ? سیکتیر

0 ❤️

2016-04-24 16:25:35 +0430 +0430
نقل از: HotBoy_1
نقل از: Master_Fucker هر شایدی امکان پذیره نه؟! عزیز دل برادر تو نمیخواد مارو هدایت کنی ما هم از هدایت شما نخود مغزان دست شستیم! به امید روزی که با رسیدن مرگ زندگی متریالیستی شما عزیز هم به پایان برسه و برای همیشه بدون اعتقاد به دین و خدا و پیعمبر و جهان آخرت به پودر تبدیل بشوی ?

قل یا ایها الکافرون
لا اعبد و ما تعبدون
و لا انتم عابدون ما اعبد
و لا انا عابدا ما عبدتم
و لا انتم عابدون ما اعبد
لکم دینکم ولی الدین

راستی الان مثل طوطی حرفای بقیه ی دوستای مشرکت رو تکرار نکن که اینجا چیکار میکنی؟!
اینجام چون عشقم میکشه ! و مسجدم هم سر موقع میرم و اعمالمم تا حد توانم انجام میدم ، اما خب پیامبر معصوم نیستم که دست و رو شسته و بی گناه باشم!

داداش به من گفته بود چرا مسجد نیستی و اینجایی ؛ اونوقت چرا شما به خودت گرفتی؟!!!
البته بازم دمت گرم ?

آره داداش من متوجه شدم به شما گفته ! اما این مثَل ، شعار معروف این خدانشناساس که مث پیرن عثمونش کردن و وقتایی که کم میارن مث طوطی تکرارش میکنن ? چون مطمئن بودم الان اینو میگن گفتم که جلو جلو جوابشونو داده باشم ;)
شمام دِمت گرم که با تحقیق مسلمون شدی کاکو ، چشم بعضی از برادرای نامسلمونمون به جمالت روشن ?

0 ❤️

2016-04-24 16:49:44 +0430 +0430

LIKE

0 ❤️

2016-04-24 18:41:58 +0430 +0430
نقل از: Master_Fucker هر شایدی امکان پذیره نه؟! عزیز دل برادر تو نمیخواد مارو هدایت کنی ما هم از هدایت شما نخود مغزان دست شستیم! به امید روزی که با رسیدن مرگ زندگی متریالیستی شما عزیز هم به پایان برسه و برای همیشه بدون اعتقاد به دین و خدا و پیعمبر و جهان آخرت به پودر تبدیل بشوی ?

قل یا ایها الکافرون
لا اعبد و ما تعبدون
و لا انتم عابدون ما اعبد
و لا انا عابدا ما عبدتم
و لا انتم عابدون ما اعبد
لکم دینکم ولی الدین

کسی هم نامه فدایت شوم برات ننوشته که بیای تو تایپک های من نظر بدی.بیخود میای.اصلا این تایپک رو برای تو نزدم.
و اینکه تو مشخص نمیکنی من کارکنم چکار نکنم.

1 ❤️

2016-04-24 18:45:29 +0430 +0430

درجواب اون کسی هم که گفت چرا نمیری با مکارم بحث کنی دو جواب میدم
اول اینکه تو چرا روز قدس میری تو ییابون شهرتون شعار مرگ میدی؟چرا نیری مستقیم جنگ کنی؟
دوم چطور محمد تازی اول کار خودشو مخفیانه و در بین گدا گشنه ها شروع کرد.چرا نرفت همون اول تو مکه با سران قبیله ها بحث دینی بکنه؟

2 ❤️

2016-04-24 18:56:19 +0430 +0430

قل یا ایها الکافرون
لا اعبد و ما تعبدون
و لا انتم عابدون ما اعبد
و لا انا عابدا ما عبدتم
و لا انتم عابدون ما اعبد
لکم دینکم ولی الدین

کسی هم نامه فدایت شوم برات ننوشته که بیای تو تایپک های من نظر بدی.بیخود میای.اصلا این تایپک رو برای تو نزدم.

شما هم اتفاقا برای من مشخص نمیکنی که من کجا بیام و چه نظری بدم ?
باز هم تاپیک بزنی باز هم اگه ان شاالله عمری باقی باشه در خدمت شما و افکار پوچ و گاها گفتار و کلام مسرت بخشتون هستم ?

ضمنا! گفتارت با همدیگه در تناقضه ! خودت گفتی این تاپیکو برای ما و امثال ما زدی که به اصطلاح در خواب غفلتیم :) پس دیگه چرا حرص میخوری برادر نامسلمون عزیز ، حرص نخور بیا جاش بهت اوجولات بدم بخوری

0 ❤️

2016-04-24 19:09:23 +0430 +0430
نقل از: Master_Fucker

قل یا ایها الکافرون
لا اعبد و ما تعبدون
و لا انتم عابدون ما اعبد
و لا انا عابدا ما عبدتم
و لا انتم عابدون ما اعبد
لکم دینکم ولی الدین

باز هم تاپیک بزنی باز هم اگه ان شاالله عمری باقی باشه در خدمت شما و افکار پوچ و گاها گفتار و کلام مسرت بخشتون هستم ?

ضمنا! گفتارت با همدیگه در تناقضه ! خودت گفتی این تاپیکو برای ما و امثال ما زدی که به اصطلاح در خواب غفلتیم :) پس دیگه چرا حرص میخوری برادر نامسلمون عزیز ، حرص نخور بیا جاش بهت اوجولات بدم بخوری

تایپک رو برای مسلمون هایی مینویسم که دین اسلام رو از پدران به ارث برده و شاید حرف های من شروع تفکری نو باشه براشون.نه تویی که میای چرتوپرت میگی.
تناقض تو حرفای منه یا تو؟
اول میگی مسلمونی اما عشقت میکشه بیای اینجا.مسلمون به حرف اسلام میکنه نه به حرف عشقش و دلش.پس یا باید راه خودتو انتخاب کنی.اما تو برای خودت اسلام ساختی درست کردی.یک قسمت هایی رو با پیامبر و خدای خودت پایه هستی یک قسمت های رو نیستی.حتما بجاش برای حسن حسین گریه میکنی خدا میبخشه دیگه.

دوم تناقض درحرفت اینه که به تایپک های من میگی پوچ بعد خودت چه ادم بیکاری هستی که میدونی حرفای من پوچه ولی تا تهش میخونی.نظرهم میدی.تا چند روز هم بحث میکنی.انگارکه زورت کردن همیشه تو بخش های دینی و سیاسی شرکت کنی.

1 ❤️

2016-04-24 19:21:02 +0430 +0430
نقل از: wondersex انصافا این سایت جای این حرفاس ؟ الان به ادمین فحش بدی باز حذفت میکنه . آقا یارو جقش رو میزنه دیگه نمیدونه چکار کنه میاد یه تاپیک ضد اسلام میزنه تا چهار نفر مخالفت کنن و اون باهاشون سر و کله بزنه . جالب اینکه طرف اصلا دنبال جواب سوالش نیست . سوال یه بهونه بوده واسه جر و بحث و فحش و دعوا وگرنه سوالشو توی یه سایت رفع شبهه مطرح میکرد . از صفحه 2 به بعد هم کلا موضوع تاپیک فراموش میشه و چرت و پرت و دعوا شروع میشه از عزیزان خواهش مندم جواب این افرادو ندن تا فکر نکنن تنورشون داغ شده و مردمو اسکل کردن

برای هزارمین بار باز بگم که این سایت انجمن های گوناگونی داره.دینی.سیاسی.هنر.حالا اگر مثلا تایپک خنده طنز بذارم میای بگی اینجا جای این حرفاس؟انجمن سایت رو نگاه کن.بعدحرف بزن

دوست ندارین نیاین تو تایپک های دینی
میان تو تایپک دینی و بعد شاکی هم میشن که چرا تایپک میزنین.خب تو نخون.مجبورت کردن؟
اصلا من تو تایپک سوالی از کسی پرسیدم؟خوبه نوشتم جواب کسایی که میگن تو از همه بهترمیفهمی.ننوشتم که اهای ملت یک سوال دارم

1 ❤️

2016-04-24 19:29:33 +0430 +0430

1 ❤️

2016-04-24 19:31:07 +0430 +0430
نقل از: HotBoy_1
نقل از: Master_Fucker

قل یا ایها الکافرون
لا اعبد و ما تعبدون
و لا انتم عابدون ما اعبد
و لا انا عابدا ما عبدتم
و لا انتم عابدون ما اعبد
لکم دینکم ولی الدین

تایپک رو برای مسلمون هایی مینویسم که دین اسلام رو از پدران به ارث برده و شاید حرف های من شروع تفکری نو باشه براشون.نه تویی که میای چرتوپرت میگی.
تناقض تو حرفای منه یا تو؟
اول میگی مسلمونی اما عشقت میکشه بیای اینجا.مسلمون به حرف اسلام میکنه نه به حرف عشقش و دلش.پس یا باید راه خودتو انتخاب کنی.اما تو برای خودت اسلام ساختی درست کردی.یک قسمت هایی رو با پیامبر و خدای خودت پایه هستی یک قسمت های رو نیستی.حتما بجاش برای حسن حسین گریه میکنی خدا میبخشه دیگه.

دوم تناقض درحرفت اینه که به تایپک های من میگی پوچ بعد خودت چه ادم بیکاری هستی که میدونی حرفای من پوچه ولی تا تهش میخونی.نظرهم میدی.تا چند روز هم بحث میکنی.انگارکه زورت کردن همیشه تو بخش های دینی و سیاسی شرکت کنی.

دادا لطفا اون عکس آرامگاه کوروش بزرگ رو از رو پروفایل بردار
کوروش در حد یه پیامبر مقامشه و خیلی بزرگ تر از این حرفاست. هر چی باشه کوروش یکتا پرست بوده و به عقاید بقیه هم احترام می گذاشته
لطفا با این کارا چهره ی ایشون رو بد نشون ندین (dash) (dash) (dash) (dash)

کوروش کسایی هم که مثل اخوندا دیکتاتور بودن و نمیذاشتن دیگران ازادانه زندگی کنن رو از قدرت پایین میاورد.همون جور که یهودیان رو ازاد کرد
حالا من ایرانیم و به کوروش افتخارمیکنم.توکه عرب پرستی و دنبال کون حسن حسین و علی میری تا کربلا و مکه چرا نگران ابروی کوروشی؟هههههههههههههههه

2 ❤️

2016-04-24 20:08:25 +0430 +0430

شناخت افراد از بعد های زیادی انجام شده و نتایج زیادی هم هست اما یکی از این ابعاد باورپذیری افراده. افراد توی این بعد به چند قسمت تقسیم میشن: یکسری از افراد باور ها رو دریافت میکنم و بدون حلاجی عینا باور میکنن. یکسری افراد باور ها رو دریافت میکنن و حلاجی میکنن اگر برایشان قابل باور بود باور میکنن و اگر نبود راجع به ان تحقیق میکنند، نتیجه ی تحقیق منجر به باور یا عدم باور اونها میشه. یکسری افراد باور ها رو میشنوند و بدون هیچ دلیلی انکار میکنند. البته این افراد به باور خودشون دلیل قانع کننده ای دارن اما به واقع اینطور نیست. و دسته چهارم و اخر افرادی هستند که کلا باور های پیشین رو گوش نمیکنند! اینها به قولی برای خودشون باوربافی میکنن و خودشون رو افراد روشن فکر و خاصی میدونن!
دین اسلام از مردم خواسته از نوع دوم باشن. بشنون تحقیق کنن هروقت خودشون به این نتیجه رسیدن ایمان بیارن.
شما میگی خدایی وجود نداره چوم دنبال خدا نگشتی. تا وقتی برای اب چاه نکنی هیچ ابی نمیبینی اما وقتی چاه رو کندی با چشم بسته هم میدونی داخل چاه آبه.
ثانیا شما انکار میکنی خدا رو میگی وجود نداره چون من تا حالا ندیدم باشه. لازمه احساس خدا خلوص نیت هست که احتمالا شما نداری!
در اخر میخوام از شما سوالی بپرسم که مشتاقم جوابشو بدونم.
شما گفتی چون یک میلیون نفر)!!!( مسلمان میگن خدا هست لازم نیست درست باشه. اولا حرفت رو اصلاح میکنم و میگم سه میلیارد نفر. خب اعتقاد شما اینه چون سه میلیارد نفر خدا رو قبول دارن لازم نیست خدایی وجود داشته باشه. بعد دو خط بعدش میگی که خدا وجود نداره همونطور که بودا و … خدایی ندارن.سوال من اینه اگر مقبولیت اکثریت دلیل قانع کننده بر وجود خدا نیست چطور شما مقبولیت اقلیت رو بر نبود خدا قبول میکنی؟؟؟؟

1 ❤️

2016-04-24 20:36:42 +0430 +0430
نقل از: Najvaa شناخت افراد از بعد های زیادی انجام شده و نتایج زیادی هم هست اما یکی از این ابعاد باورپذیری افراده. افراد توی این بعد به چند قسمت تقسیم میشن: یکسری از افراد باور ها رو دریافت میکنم و بدون حلاجی عینا باور میکنن. یکسری افراد باور ها رو دریافت میکنن و حلاجی میکنن اگر برایشان قابل باور بود باور میکنن و اگر نبود راجع به ان تحقیق میکنند، نتیجه ی تحقیق منجر به باور یا عدم باور اونها میشه. یکسری افراد باور ها رو میشنوند و بدون هیچ دلیلی انکار میکنند. البته این افراد به باور خودشون دلیل قانع کننده ای دارن اما به واقع اینطور نیست. و دسته چهارم و اخر افرادی هستند که کلا باور های پیشین رو گوش نمیکنند! اینها به قولی برای خودشون باوربافی میکنن و خودشون رو افراد روشن فکر و خاصی میدونن! دین اسلام از مردم خواسته از نوع دوم باشن. بشنون تحقیق کنن هروقت خودشون به این نتیجه رسیدن ایمان بیارن. شما میگی خدایی وجود نداره چوم دنبال خدا نگشتی. تا وقتی برای اب چاه نکنی هیچ ابی نمیبینی اما وقتی چاه رو کندی با چشم بسته هم میدونی داخل چاه آبه. ثانیا شما انکار میکنی خدا رو میگی وجود نداره چون من تا حالا ندیدم باشه. لازمه احساس خدا خلوص نیت هست که احتمالا شما نداری! در اخر میخوام از شما سوالی بپرسم که مشتاقم جوابشو بدونم. شما گفتی چون یک میلیون نفر)!!!!!( مسلمان میگن خدا هست لازم نیست درست باشه. اولا حرفت رو اصلاح میکنم و میگم سه میلیارد نفر. خب اعتقاد شما اینه چون سه میلیارد نفر خدا رو قبول دارن لازم نیست خدایی وجود داشته باشه. بعد دو خط بعدش میگی که خدا وجود نداره همونطور که بودا و ... خدایی ندارن.سوال من اینه اگر مقبولیت اکثریت دلیل قانع کننده بر وجود خدا نیست چطور شما مقبولیت اقلیت رو بر نبود خدا قبول میکنی؟؟؟؟

عالی بود ، واقعا درست و کامل گفتی

0 ❤️

2016-04-25 10:17:46 +0430 +0430
نقل از: kirkoloft.18
نقل از: Najvaa شناخت افراد از بعد های زیادی انجام شده و نتایج زیادی هم هست اما یکی از این ابعاد باورپذیری افراده. افراد توی این بعد به چند قسمت تقسیم میشن: یکسری از افراد باور ها رو دریافت میکنم و بدون حلاجی عینا باور میکنن. یکسری افراد باور ها رو دریافت میکنن و حلاجی میکنن اگر برایشان قابل باور بود باور میکنن و اگر نبود راجع به ان تحقیق میکنند، نتیجه ی تحقیق منجر به باور یا عدم باور اونها میشه. یکسری افراد باور ها رو میشنوند و بدون هیچ دلیلی انکار میکنند. البته این افراد به باور خودشون دلیل قانع کننده ای دارن اما به واقع اینطور نیست. و دسته چهارم و اخر افرادی هستند که کلا باور های پیشین رو گوش نمیکنند! اینها به قولی برای خودشون باوربافی میکنن و خودشون رو افراد روشن فکر و خاصی میدونن! دین اسلام از مردم خواسته از نوع دوم باشن. بشنون تحقیق کنن هروقت خودشون به این نتیجه رسیدن ایمان بیارن. شما میگی خدایی وجود نداره چوم دنبال خدا نگشتی. تا وقتی برای اب چاه نکنی هیچ ابی نمیبینی اما وقتی چاه رو کندی با چشم بسته هم میدونی داخل چاه آبه. ثانیا شما انکار میکنی خدا رو میگی وجود نداره چون من تا حالا ندیدم باشه. لازمه احساس خدا خلوص نیت هست که احتمالا شما نداری! در اخر میخوام از شما سوالی بپرسم که مشتاقم جوابشو بدونم. شما گفتی چون یک میلیون نفر)!!!!!( مسلمان میگن خدا هست لازم نیست درست باشه. اولا حرفت رو اصلاح میکنم و میگم سه میلیارد نفر. خب اعتقاد شما اینه چون سه میلیارد نفر خدا رو قبول دارن لازم نیست خدایی وجود داشته باشه. بعد دو خط بعدش میگی که خدا وجود نداره همونطور که بودا و ... خدایی ندارن.سوال من اینه اگر مقبولیت اکثریت دلیل قانع کننده بر وجود خدا نیست چطور شما مقبولیت اقلیت رو بر نبود خدا قبول میکنی؟؟؟؟

اگه مسلمان هستی،چرا در این سایت هستی؟الله بهت نگفته نگاه به نا محرم حرام است؟تو که به حرفش گوش نمیدی،چرا ازش دفاع میکنی؟

اشتباه معبود نشان دهنده ی بی لیاقتی معبود نمیتونه باشه. میتونه؟!؟!

داخل اب هزار نوع باکتری هست اما معدود باکتری هایی هم هستند که بیماری زایی میکنند و اتفاقا به مقدار بسیار کم در آب موجودند. میشه به خاطر چند دونه باکتری بیماری زا آب رو کثیف و بیماری زا خوند؟!؟!

یکی از راه های اثبات راه درست ، اثبات اشتباه بودن راه غلطه ، من برای اینکه بهم ثابت بشه دینم درست و کامله ، میام اینجا تا نظرات و اعتقادات متناقض افرادی رو بخونم که در مسیر اشتباهی قرار دارند که آینده اش چیزی جز تباهی خودشون نخواهد بود.

باز هم ممنون میشم اگر جواب این سوال من و سوالی که قبلا پرسیدم رو بدید.

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «