تکرار سوال دینی(ذهنیت من)

1395/02/12

سلام سوال من اين بود(در مورد رابطه بين محمد وعايشه 9ساله هر کي هر چي ميدونه بنويسه) اما من ميخوام بدونم اينکه از نظر روانشناسي رابطه ي يک دختر9ساله با يه مرد بالاي 50سال حتي اگر قانوني و شرعي باشه باعث ضربه روحي بسيار شديد به دختره ميشه و واقعا زندگيش تا ابد ويران ميشه مخصوصا عايشه که وقتي محمد فوت کرد تازه در سن بلوغ بود و به رابطه ي جنسي مناسب نياز داشت ولي از آنجا که زن محمد بود هيچوقت اجازه نداشت ازدواج کند و حالا محمد مرده و زندگي عايشه را تباه کرده و حالا ميگويند که محمد حتي بدون فشار قبر به بالاترين طبقه ي بهشت رفته.آيا محمد با داشتن آن همه زن واقعا نياز بود که آخر عمرش زندگي يه دختر9ساله را اينگونه کند.وبه خاطر همين است که جوامعي مانند آمريکا و… ميگويند مسلمانان وحشي اند.
منتظر جوابتون هستم ممنون

1127 👀
1 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-05-01 05:02:18 +0430 +0430

اون همه سخنرانی کردم.آخرش نفرستاد به تاپیک.۱-هر کسی حریم خصوصی داره حتی پیامبر و ائمه.۲-اینکه بشینیم استدلال کنیم کی چیکار کرد؟غلطه چون هم میتونه درست باشه هم غلط که تو از بچه ها همین انتظارو داری تا استدلال کنن.۳-استدلال من:من که میگم یه چیزایی پیامبرو مجبور کرده تا ازدواج کنه که به شکل راز با خودش دفن کرده.آخر کلام:منطق میگه استدلال کردن غلطه و مدرک رو کردن درست.مثل اینکه توو دادگاه باشی پس یه دشتنوشته بیار از پیامبر تا بگه پیامبر چرا اینکارو کرده.از اسلام نمیشه ایراد گرفت،پس به حاشیه ها و حریم خصوصی ها دل نبند.درسته آخوندا زیاده روی کردن ولی پیامبر و ائمه نه.

0 ❤️

2016-05-01 05:16:13 +0430 +0430

تو شناسنامشو دیدی؟؟؟…الان من اگه بدون مدرک یه چیزی به تو نسبت بدم درسته.؟؟قبول میکنه؟؟؟…فقط میخواین در باره پیامبر و امام و… مهمل ببافین…حرف بدون مدرک نزن دوست من…بعدشم جوان ترین مادر دنیا تو سن 11 سالگی بچه دار شده حالا خودت حساب کن…{{{{«ترزا میدلتون» در ۱۱ سالگی باردار شد و با اینکه همه وی را به سقط جنین وادار میکردند اما او با سن کمی که داشت تصمیم گرفت فرزندش را نگهدارد چون محبت زیادی نسبت به کودکش داشت و این امر باعث شد ترزا در سال ۲۰۰۶ جوان ترین مادر بریتانیا انتخاب شود.}}}
بعدشم اگه وقتی میگی سن بلوغ یعنی اوج لذت جنسی بعد از اون هرچی سن بالا میره(در زنان به علت فشار زندگی بر عکس مردان) لذت کم میشه میتونی تحقیق کنی(((در ضمن اگرم حرف تو درست باشه عایشه خودش بیشتر به ازدواج با محمد علاقه داشته اینو میشه از نقل قول های خودش تو کتاب های مستند تاریخی مثل تاریخ طبری پیدا کرد…در ضمن اکثر ازدواج های پیامبر هم بخاطر حمایت از بیوه های جنگ یا سیاسی بوده و قطعا طرف مقابل راضیبوده…میتونی به سایت های خبری مختلف سر بزنی…و آمریکا خودش رکورد دار تجاوز به کودکان خردساله…دلیل تفکر وحشی بودن هم عمدتا بخاطر حادثه 11 سپتامبره…که اونم عربا بودن و با ایرانی های مسلمان در آمریکا بر خورد خوبی میشه که من خودم تجربه دارم…در آخر باید بگم که دلیل حضور من دراین سایت مسایل جنسی نیست و تنها رفع ابهام در چنین سوالاتی هست…با تشکر فراوان…

0 ❤️

2016-05-01 05:17:30 +0430 +0430
نقل از: hus73

اون همه سخنرانی کردم.آخرش نفرستاد به تاپیک.۱-هر کسی حریم خصوصی داره حتی پیامبر و ائمه.۲-اینکه بشینیم استدلال کنیم کی چیکار کرد؟غلطه چون هم میتونه درست باشه هم غلط که تو از بچه ها همین انتظارو داری تا استدلال کنن.۳-استدلال من:من که میگم یه چیزایی پیامبرو مجبور کرده تا ازدواج کنه که به شکل راز با خودش دفن کرده.آخر کلام:منطق میگه استدلال کردن غلطه و مدرک رو کردن درست.مثل اینکه توو دادگاه باشی پس یه دشتنوشته بیار از پیامبر تا بگه پیامبر چرا اینکارو کرده.از اسلام نمیشه ایراد گرفت،پس به حاشیه ها و حریم خصوصی ها دل نبند.درسته آخوندا زیاده روی کردن ولی پیامبر و ائمه نه.

در کل منطقی بود…با آخرش خیلی موافقم

0 ❤️

2016-05-01 06:33:18 +0430 +0430

والا من تو تاپیک قبلی هم با سند و مدرک تاریخی بهت ثابت کردم که سن عایشه موقع ازدواج مبهم بوده (گاهی میشه از روی همون منابع نتیجه گیری کرد که سنش به 22 هم میرسه).حالا چه اصراری هست که بگین عایشه 9 ساله بوده و جالب اینجاست همیشه کم ترین عدد رو انتخاب میکنین! من توصیه میکنم دوستان تو هر ضمینه ای میخوان اطلاعات به دست بیارن بدون پیش داوری و پیش زمینه ذهنی سراغ اون اطلاعات برن.و همیشه فقط به یه منبع(چه مخالف چه موافق) تکیه نکنن.

0 ❤️

2016-05-01 06:50:25 +0430 +0430

به این فکر کن چطور حضرت محمد تو یک شب تونست به مسجدالاقصی بره وبرگرده کسی که به قدرت خدا این کار رو انجام داده واینقدر پیش خدا عزیز بوده هیچوقت به اختیار خودش نمیاد به قول شما وامثال شما با یه دخته نه ساله ازدواج کنه کسی که خداشب معراج ایشون رو اینقدر میبره بالا که فرشته ها دیگه نمیتونن بالاتر برن من وامثال من و شما باید دهنمون رو آب بکشیم واسم ایشون رو حتی ببریم تا چه برسه که انتقادم بکنیم اصلا ذهن شما خیلی کوچیکتر از اونی هست که بخواد به این چیزا فکر کنه

0 ❤️

2016-05-01 07:38:36 +0430 +0430

یه جوان خارجی میخواد در مورد اسلام تحقیق کنه که اگه دین خوبی بود و با منطق سوالاتش و جواب داد مسلمون بشه میره پیش یه آخوند اول میپرسه معجزه پیامبر چی بود طرف بهش میگه پیامبر خیلی به خدا نزدیک بود به حدی که به اسمون رفت و با خدا ملاقات کرد جوان خارجی میگه با چی به اسمون رفت اخوند جواب میده با خر!!جوان خارجی با حیرت میگه پس باید به اون خر ایمان آورد که تونسته تا پیش خدا بره نه اون کسی که سوارش بوده!!! 🙄

0 ❤️

2016-05-01 08:25:31 +0430 +0430
نقل از: تبهکار یه جوان خارجی میخواد در مورد اسلام تحقیق کنه که اگه دین خوبی بود و با منطق سوالاتش و جواب داد مسلمون بشه میره پیش یه آخوند اول میپرسه معجزه پیامبر چی بود طرف بهش میگه پیامبر خیلی به خدا نزدیک بود به حدی که به اسمون رفت و با خدا ملاقات کرد جوان خارجی میگه با چی به اسمون رفت اخوند جواب میده با خر!!جوان خارجی با حیرت میگه پس باید به اون خر ایمان آورد که تونسته تا پیش خدا بره نه اون کسی که سوارش بوده!!! 🙄

وات د فار…همینجوری رو هوا هرچی دوس دارین بگین…آفرین

0 ❤️

2016-05-01 09:51:51 +0430 +0430

من منظور بدی نداشتم ولی فقط خواستم درباره ی این موضوع بیشتر بدونم ممنون که نظر دادین من هم قانع شدم. ?

0 ❤️

2016-05-01 10:43:46 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me
نقل از: تبهکار یه جوان خارجی میخواد در مورد اسلام تحقیق کنه که اگه دین خوبی بود و با منطق سوالاتش و جواب داد مسلمون بشه میره پیش یه آخوند اول میپرسه معجزه پیامبر چی بود طرف بهش میگه پیامبر خیلی به خدا نزدیک بود به حدی که به اسمون رفت و با خدا ملاقات کرد جوان خارجی میگه با چی به اسمون رفت اخوند جواب میده با خر!!جوان خارجی با حیرت میگه پس باید به اون خر ایمان آورد که تونسته تا پیش خدا بره نه اون کسی که سوارش بوده!!! 🙄

وات د فار…همینجوری رو هوا هرچی دوس دارین بگین…آفرین

اورین منظورته؟

0 ❤️

2016-05-01 10:44:52 +0430 +0430
نقل از: Delete18 من منظور بدی نداشتم ولی فقط خواستم درباره ی این موضوع بیشتر بدونم ممنون که نظر دادین من هم قانع شدم. ?

به این زودی؟ حالا این وری رفتی یا اون وری؟

0 ❤️

2016-05-01 11:27:26 +0430 +0430
نقل از: Footfetish71 قبل از این که عایشه به دنیا بیاد دخترای مازادو زنده بگور میکردن تا تعادل تعداد زن و مرد تو جامعه ی حفظ شه...(مردای عرب وحشی بودن همدیگرو کسشری میکشتن) اگه پیامبر نبود عایشه رو زنده بگور میکردن.. این عایشه بوده که زندگیشو مدیون پیامبر میدونسته و میخواسته با پیامبر باشه.... مهم اینه که با توجه به شرایط محیط یک پدیده رو بررسی کنی

عجب کیر معجزه گری

1 ❤️

2016-05-02 03:09:02 +0430 +0430
نقل از: Delete18 من منظور بدی نداشتم ولی فقط خواستم درباره ی این موضوع بیشتر بدونم ممنون که نظر دادین من هم قانع شدم. ?

اگه همه مثل تو منطقی بودن(حالا مسلمون یا کافر)اینهمه درگیری ایجاد نمی شد و یه سری نادون الکی تاریخ رو تحریف نمی کردند…تا الان تنها کسی که بی غرض و فقط برای شفاف سازی تاپیک زد تو بودی(تا اونجایی من دیدم) بقیه فقط میخوان بکوبن و پشت سر هم فحش میدن بعد طرف مقابل رو متهم میکنن…مثل این یارو بالاییه اسم پروفایلش توهین به مسلموناست بعد دوست داره بهش فحشم ندن…بازم ممنون ازت که منطقی برخورد کردی…

0 ❤️

2016-05-02 03:11:27 +0430 +0430
نقل از: تبهکار

این حرف تو یعنی دنبال حقیقت نیستی و فقط میخوای بکوبی…البته با لحن آروم تر نسبت به مثلا دوستان دیگه…

0 ❤️

2016-05-02 19:55:52 +0430 +0430
نقل از: charlatan1375

والا من تو تاپیک قبلی هم با سند و مدرک تاریخی بهت ثابت کردم که سن عایشه موقع ازدواج مبهم بوده (گاهی میشه از روی همون منابع نتیجه گیری کرد که سنش به 22 هم میرسه).حالا چه اصراری هست که بگین عایشه 9 ساله بوده و جالب اینجاست همیشه کم ترین عدد رو انتخاب میکنین! من توصیه میکنم دوستان تو هر ضمینه ای میخوان اطلاعات به دست بیارن بدون پیش داوری و پیش زمینه ذهنی سراغ اون اطلاعات برن.و همیشه فقط به یه منبع(چه مخالف چه موافق) تکیه نکنن.

ولمون کن مرد حسابی چه سندی چه مدرکی. تو بیشتر از آخوندا از اسلام میفهمی؟ چه جوابی به این داری که آخوند محمد ری شهری دختر 9 ساله آخوند مشکینی رو عقد کرد؟ به نیت آیین پاک محمدی!!!!!!!!!!! جمع کن بساطتو باو. دو تا آخوند پیروی اسلام کثیف به این واضحی توی روز روشن به حقوق یه دختر 9 ساله که باید با عروسک بازی کنه تجاوز میکنن اونوقت اینو باش میاد میگه با سند اثبات میکنم عایشه 22 سالش بود.

0 ❤️

2016-05-02 20:10:55 +0430 +0430
نقل از: just-god-help-me
نقل از: تبهکار

این حرف تو یعنی دنبال حقیقت نیستی و فقط میخوای بکوبی…البته با لحن آروم تر نسبت به مثلا دوستان دیگه…

چطور ممکنه یه سوال برای کسی پیش بیاد که مجبور باشه جوابش و اینجا پیدا کنه بعد با 4 تا پست جوابش و بگیره بدون اینکه خودش تو بحث شرکت داشته باشه و بخواد دیگران و به چالش بکشه؟حتما سر کاری بوده نه؟!

0 ❤️

2016-05-02 20:14:46 +0430 +0430
نقل از: webcamsx

ولمون کن مرد حسابی چه سندی چه مدرکی. تو بیشتر از آخوندا از اسلام میفهمی؟ چه جوابی به این داری که آخوند محمد ری شهری دختر 9 ساله آخوند مشکینی رو عقد کرد؟ به نیت آیین پاک محمدی!!!!!!!!!!! جمع کن بساطتو باو. دو تا آخوند پیروی اسلام کثیف به این واضحی توی روز روشن به حقوق یه دختر 9 ساله که باید با عروسک بازی کنه تجاوز میکنن اونوقت اینو باش میاد میگه با سند اثبات میکنم عایشه 22 سالش بود.

پس سیاست کیری که میگن همینه! ? دختر طرف و بگیر بکن تا باهات هم پیمان بشه ، بعد میگن چرا اسلام اینقدر دوام اورده؟

0 ❤️

2016-05-02 21:05:09 +0430 +0430
نقل از: webcamsx

اول اینکه بنده نگفتم با سند اثبات میکنم عایشه 22 سالش بوده من گفتم اسناد اونقدری مبهمه که از روی اون ها سن عایشه به 22 سال هم میرسه.شمام اگه ناراحتی برو یقه مسلم بن حجاج نیشابوری بگیر که چرا صحیح مسلم رو نوشته!
در ثانی محمد ری شهری و مشکینی به بنده مربوط نیستند و صلاح کار خویش خسروان دانند.و تا جایی که میدونم مراسم ازدواج تو سن 11 سالگی اون دختر بوده.منم که از وضعیت جسمی و میزان بلوغ جنسی اون خانم تو سن 11 سالگی خبر ندارم.
در ضمن فساد تو هر لباسی و تو هر شکلی میتونه انجام بگیره و ربطش به سن عایشه رو متوجه نشدم.بنده هم هیچ وقت نگفتم هر کاری امثال مشکینی و ری شهری انجام میدن درسته.
در ضمن اون دوست عزیزمون یه سوال داشت بنده هم جوابشو دادم و این که میفرمایید بساط پهن کردم رو متوجه نمیشم!

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «