تولدی دیگــــــــــــــــــــــر

1395/05/04

این تایپیک رو زدم که بعنوان یه دوست پیشاپیش تولد یکی از بهترین دوستام که در پشت قیافه سنگیش مثل معاون کلانتر دلی از جنس بلور میدرخشه رو معرفتی کنم قدر دا ن زحمات و همراهیاش باشم کسی که به توبه خودشه بدون ریا یه جورایی دوست خوبی واسه خیلی از اعضای سایت بوده شاید این تایپیک فقط یه نماد باشه و نتونه هیچوقت شخصیت این دوست عزیز و کارایی که حداقل واسم کرده رو بخوبی بیان کنه اما سعی کردم از طرف خودم و یه سری از دوستان زاد روز تولدشو بهش تبریک بگم برام مهم نیس یه عده اسم اینکارو چی بزارن تملق چاپلوسی یا … اما با تمام وجودم ارزو دارم روزهای شاد و لبی خندون در تمام مراحل زندگیش داشته باشه کسی که شاید دیر با هاش اشنا شدم اما تو مدت یکی دوسالی که از دوستیم باهاش میگذره با سن کمتر از خودم چیزای زیادی رو بمن حداقل یاد داد …میخام بهت بگم با اینکه حافظه خوبی ندارم اما تولدت رو گرامی میدارم و امیدوارم سالهای سال در کنارت و در جوارت دوستیم باهات ادامه داشته باشه شاید نتونم با این جملات گوشه ای از محبتاتو جبران کنم اما تو همین دنیای مجازی بهم ثابت شد هستن ادمهایی که اگر چه ظاهرن مجازی هستند اما بهترین دوستان واقعی جلوشون سر تعظیم فرود میارن …بسلامتی رفیقی که نگرانی دوستاشو ارجح میدونه به غم و فکر مشغولیات خودش. بسلامتی رفیقی که بودو نبودم براش مهم بود و تو دوران سختی و مریضیم چیزی از داداش برام کمتر نزاشت بسلامتی تو

اسکلت حشری تولدت مبارک کونکشششش 😁
5437 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-07-25 06:59:00 +0430 +0430
0 ❤️

2016-07-25 07:58:34 +0430 +0430

داداش شرمنده کردی! S.gif

اولش که عنوان تاپیکو دیدم فک کردم یکی کتاب «تولدی دیگر» از "شجاء الدین شفا" رو اینجا آپ کرده، گفتم حالا باشه بعدن میام دانلود میکنم :D ولی جوری سورپیریز کردی خایه‎‌هام چسبید به قلبم... ?

خعلی وخ بود تالا اینجوری یهووووویی شاد نشده بودم کونکککککککش ?

هرچن حقایقو وارونه جلوه دادی: خودت خعلی چیزا بم یاد دادی. بلخره یادم نمیره اون اوایل به لطف آشنایی با تو بود که اون افکار کیری گذشته رو کنار گذاشتم عاخر شدم مث آدمیزاد.
جدا از شوخی بیشتر از اینا گردنمون حق داری. همیشه هم نشون دادی بامرام‌تریو مارو بیش از پیش شرمنده کردی.

از این دوست عزیز "غریبه1388" هم بابت لطف همیشگیش سپاسگزاری عرض میشود ?

1 ❤️

2016-07-25 08:11:36 +0430 +0430

فکر نکن چون تولدته عرشه مروارید سیاهو دیگه طی نمیکشی مشروف مهمونا دیر برسه یا بری کوشه کابین جق بزنی یا خانم ببری زیر عرشه با اردنگی از کشتی میندازمت بیرون فقط رور نحس چهاردهم که تولدته میتونی یه کیک پم پم و یه نوشابه فانتا مجانی بحساب جک بخوری الانم بپر چند گیلاس شامپاین واسه مهمونا بیار ?

1 ❤️

2016-07-25 08:27:46 +0430 +0430

**به سلامتیِ اونی که وقتی بودیم باهامون حال کرد، اگه نبودیم ازمون یاد کرد!

اونی که اگه بودیم دعامون کرد، اگه نبودیم آرزومون کرد!

اونی که وقتی بودیم خندید، اونی که وقتی نبودیم نالید!

سلامتیِ اونی که هرچند دلخور بود ولی واس دلخوشیِ ما خندید …
سلامتی رفیقی که تو رفاقت کم نزاشت ولی کم برداشت تا رفیقش کم نیاره

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

.به سلامتی اونی که باخت تا رفیقش برنده باشه . . .

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

.به سلامتی کسی که وقتی بردم گفت :
اون رفیق منه
وقتی باختم گفت :
من رفیقتم . . .

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

به سلامتی رفیقی که زرنگه, وجودش قشنگه, قلبش یه رنگه, عشقش پر رنگه, شرابش خوش رنگه, آخرش دلم واسش تنگه

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

سلامتی رفیق بی معرفتی که اسم ما گوشه موبایلش خاک میخوره

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

دستمال خیس آرزوهایم را فشردم همین ۴ قطره چکید
زنده
باد
رفیق
با معرفت !

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

به سلامتی پرچم ایران که سه رنگه ، تخم مرغ که دو رنگه ، رفیق که یه رنگه !

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

سلامتیه دوست نازنینی که گفت:
قبر منو خیلی بزرگ بسازین…. چون یه دنیا ارزو با خودم به گور میبرم !

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

سلامتی رفیقایی که روز قیامت فقط زمین از دستشون شاکیه !
اونم به خاطر سنگینیه مرامشون . . .

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

سلامتی رفقایی که میخ نگاهشون ، لاستیک دلمون رو پنچر کرده تا ما بی زاپاس تو جاده رفاقت بمونیم !!!

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

به سلامتی رفیقایی که سر قرار گوشی هاشون رو سایلنت نمیکنن !

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

به سلامتی مهره های تخته نرد که تا وقتی رفیقشون تو حبس حریف به احترامش بازی نمی کنن !

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

به سلامتی رفیقی که میاد سر خاکم ، شرمنده نمیتونم برات پاشم ولی بدون خاک پاتم !!!
**
.

0 ❤️

2016-07-25 08:37:31 +0430 +0430
0 ❤️

2016-07-25 08:40:29 +0430 +0430
نقل از: Dar yek NeGaH زادروزت شیرین، پرعشق و نورآفرین باد. قهقهه هایی آسمانی و آرامش زلال زندگی را برایت آرزو دارم .

روزی که وارد این سایت شدم اول تاپیکی که دیدم تاپیک تو بود و کنجکاو شدم و پیگیر تاپیک هات . وقتی باهات حرف زدم باورم نمی شد آنقدر فکرت پخته و باز باشه اولین نفری بودی که باهات درد دل کردم و تو فقط گوش دادی و بعدم با صبر و حوصله راه و چاه سایت و یادم دادی و شدی یکی از بهترین دوستانم دوستی که با اینکه از یک نسل نیستیم ولی همیشه باهاش راحت بودم و روش حساب باز کردم. اسکلت حشری به تو و دوستیت افتخار می کنم و آرزو می کنم به ارزوهات دست پیدا کنی مرسی که هستی. زاد روزت مبارک.خیلی دوستت دارم دوست من!

_

طبق معمول با لطف و مهربونی اولترا زیادت مارو کیش و مات کردی!
بابت اعتماد همیشگیتم که جدن نمیدونم چجوری ازت تشکر کنم. خوشحالم اگه تونسم بهت کمکی کنم. کاری هم کردم وظیفه بوده. منم به داشتن دوستایی مث تو افتخار میکنم ساراجان. آرزومم موفقیت شماهاس. همچنین ?

1 ❤️

2016-07-25 08:42:35 +0430 +0430

"غریبه1388" دو دیقه اومدیم خودتو ببینیم باو این کارا چیه؟ :D

0 ❤️

2016-07-25 08:43:07 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w **به سلامتیِ اونی که وقتی بودیم باهامون حال کرد، اگه نبودیم ازمون یاد کرد!

اونی که اگه بودیم دعامون کرد، اگه نبودیم آرزومون کرد!

اونی که وقتی بودیم خندید، اونی که وقتی نبودیم نالید!

سلامتیِ اونی که هرچند دلخور بود ولی واس دلخوشیِ ما خندید …
سلامتی رفیقی که تو رفاقت کم نزاشت ولی کم برداشت تا رفیقش کم نیاره

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

.به سلامتی اونی که باخت تا رفیقش برنده باشه . . .

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

.به سلامتی کسی که وقتی بردم گفت :
اون رفیق منه
وقتی باختم گفت :
من رفیقتم . . .

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

به سلامتی رفیقی که زرنگه, وجودش قشنگه, قلبش یه رنگه, عشقش پر رنگه, شرابش خوش رنگه, آخرش دلم واسش تنگه

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

سلامتی رفیق بی معرفتی که اسم ما گوشه موبایلش خاک میخوره

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

دستمال خیس آرزوهایم را فشردم همین ۴ قطره چکید
زنده
باد
رفیق
با معرفت !

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

به سلامتی پرچم ایران که سه رنگه ، تخم مرغ که دو رنگه ، رفیق که یه رنگه !

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

سلامتیه دوست نازنینی که گفت:
قبر منو خیلی بزرگ بسازین…. چون یه دنیا ارزو با خودم به گور میبرم !

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

سلامتی رفیقایی که روز قیامت فقط زمین از دستشون شاکیه !
اونم به خاطر سنگینیه مرامشون . . .

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

سلامتی رفقایی که میخ نگاهشون ، لاستیک دلمون رو پنچر کرده تا ما بی زاپاس تو جاده رفاقت بمونیم !!!

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

به سلامتی رفیقایی که سر قرار گوشی هاشون رو سایلنت نمیکنن !

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

به سلامتی مهره های تخته نرد که تا وقتی رفیقشون تو حبس حریف به احترامش بازی نمی کنن !

♣♣♣♣♣به سلامتی رفیق♣♣♣♣♣

به سلامتی رفیقی که میاد سر خاکم ، شرمنده نمیتونم برات پاشم ولی بدون خاک پاتم !!!
**
.

_

سلامتیِ اونی که هرچند دلخور بود ولی واس دلخوشیِ ما خندید!!

0 ❤️

2016-07-25 08:44:14 +0430 +0430
0 ❤️

2016-07-25 09:02:38 +0430 +0430

جکی مگهه تولدش 14 مرداد نبود؟؟؟؟؟ ? من الان امادگیشو نداشتم ?

ولی خب یه پیش درآمدی میام ?

کهربای عزیزم زادروزت پیشاپیش مبارک با آرزوی بهترینا برا رفیق دلبندم :-*

لبخند زدی و آسمان آبی شد
شب های قشنگ مهر مهتابی شد
پروانه پس از تولد زیبایت
تا آخر عمر غرق بی تابی شد ?

1 ❤️

2016-07-25 09:04:28 +0430 +0430

0 ❤️

2016-07-25 09:05:54 +0430 +0430

بسلامتی خیلیا که هنوز یادشونم و دلم تنگشونه خیلیاشون نیستن و حتی با خیلیاشونم دعوا داشتم اما یادشون گرامی و عزیزه **1.پسر تهران 2.پسر ایران 3.بانوی سرکش 4.تقی 5.اشکان 6.قیصی 7.بهرام هات 6.حنا 7.دختری بنام شیطان 8.انوهه 9.قلب مسین 10.شیر جوان. 11.موفو 12.علی بلک 13.فرناز 14.ریلیتی 15.وحید 16.جمشید 17.پانی. 18.شب روز 19.دیانا 20.شاپور 21.عطا 22.انگری بوی 23.شیوا 24.پردیس 25.جاوید. 26مهراد. 27.ترمن 28.سوفی. 29.در یک نگاه 30.تقی 31.شارلاتان 32.پسر جنده 33.امامزاده بیژن 34.میترا 35.زیبا و مهربان 36.خانم حنا 37.یاور همیشه کافر و...................** معذرت میخام اگه اسم کسی از قلم افتاد روزایی با هر کدام از این اسامی خاطراتی داشتم گاهی بحث دعوا ولی جز یکی به کسی فحش ندادم که اونم شروع فحش با من نبود میخام بگم سلامتی همتون همینکه 5سال از زندگیم ازتون درس یاد گرفتم اگه اسم کسی از قلم افتاد بخاطر کم حواسیم و قرصاییه که کمی رو ذهنم تاثیر گذاشته سعی میکنم اگه از قدیم و جدید کسی یادم اومد اضافه کنم و اگه اضافه نکردم بحساب بیمعرفتیم بزارین سلامتی همتون .ممنونم که روزای خوبی رو در جوارتون بودم و تحمل کردین بدیامو.یه معذرت از اسی که این پست بی ربطو وسط تایپیکش گذاشتم اگه صلاح دیدی گذارشم بده به ادمین که حذفم کنه منم با متانت این رو قبول میکنم ولی با اردنگی از عرشه میندازمت بیرون چون اینا دخلی بهم ندارن ?

0 ❤️

2016-07-25 09:08:00 +0430 +0430
نقل از: khanom hana جکی مگهه تولدش 14 مرداد نبود؟؟؟؟؟ ? من الان امادگیشو نداشتم ?

لبخند زدی و آسمان آبی شد
پروانه پس از تولد زیبایت

_

چاردهمه ولی اینا دیگه پیشدسی کردن

البته من وختی لبخن زدم آسمون بالا سرم نبود سخف بیمارستان بود فک کنمم از لبخندم پرستارا ترسیدن بیچاره‌ها!

بابت پیش‌درآمد تو هم ممنون ? (inlove)

0 ❤️

2016-07-25 09:13:59 +0430 +0430
نقل از: khanom hana جکی مگهه تولدش 14 مرداد نبود؟؟؟؟؟ ? من الان امادگیشو نداشتم ?

لبخند زدی و آسمان آبی شد
پروانه پس از تولد زیبایت

راستش از قصد پیشاپیش گفتم تو معذوریت قرار نگیرین یهو بیفتین تو خرج سنگین چند روز مهلت داشته باشین جنس تاناکورایی وسیله ای که نیاز ندارین بهش چیزایی که دستفروشا ارزون میدن براش بخرین یه مارک i clam my eskeletiچیزی بهش پچسپونین با کلی منت که جنس مارکدار خریدین واسش بهش بندازین ?

1 ❤️

2016-07-25 09:18:40 +0430 +0430
نقل از: Dar yek NeGaH
نقل از: jack.sparr0w بسلامتی خیلیا که هنوز یادشونم و دلم تنگشونه خیلیاشون نیستن و حتی با خیلیاشونم دعوا داشتم اما یادشون گرامی و عزیزه 1.پسر تهران 2.پسر ایران 3.بانوی سرکش 4.تقی 5.اشکان 6.قیصی 7.بهرام هات 6.حنا 7.دختری بنام شیطان 8.انوهه 9.قلب مسین 10.شیر جوان. 11.موفو 12.علی بلک 13.فرناز 14.ریلیتی 15.وحید 16.جمشید 17.پانی. 18.شب روز 19.دیانا 20.شاپور 21.عطا 22.انگری بوی 23.شیوا 24.پردیس 25.جاوید. 26مهراد. 27.ترمن 28.سوفی. 29.در یک نگاه 30.تقی 31.شارلاتان 32.پسر جنده 33.امامزاده بیژن 34.میترا 35.زیبا و مهربان 36.خانم حنا 37.یاور همیشه کافر و................... معذرت میخام اگه اسم کسی از قلم افتاد روزایی با هر کدام از این اسامی خاطراتی داشتم گاهی بحث دعوا ولی جز یکی به کسی فحش ندادم که اونم شروع فحش با من نبود میخام بگم سلامتی همتون همینکه 5سال از زندگیم ازتون درس یاد گرفتم اگه اسم کسی از قلم افتاد بخاطر کم حواسیم و قرصاییه که کمی رو ذهنم تاثیر گذاشته سعی میکنم اگه از قدیم و جدید کسی یادم اومد اضافه کنم و اگه اضافه نکردم بحساب بیمعرفتیم بزارین سلامتی همتون .ممنونم که روزای خوبی رو در جوارتون بودم و تحمل کردین بدیامو.یه معذرت از اسی که این پست بی ربطو وسط تایپیکش گذاشتم اگه صلاح دیدی گذارشم بده به ادمین که حذفم کنه منم با متانت این رو قبول میکنم ولی با اردنگی از عرشه میندازمت بیرون چون اینا دخلی بهم ندارن ?

ممنون از مرام و معرفت شما اقای کاپیتان!

والا من معرفتو از تو و امثال تو یاد گرفتم نمیخام به اسممن تموم شه چون همه چی کار خودت بود پس شکسته نفسی نکن من معرفتو از دوستایی مثل شما یاد گرفتم وگرنه یه دزد دریایی بیرحم و خبیث چه به این لوس بازیا اونم واسه پادو عرشش بیفتم بخرج از الانم بگم جز کیک پم پم و شربت اونم ازون صدتومنیا که میریزی تو یه بشکه شیرین میشه کوفتم بحساب خودم نمیدم ?

1 ❤️

2016-07-25 09:25:07 +0430 +0430

بنده ایشون رو خوب نمیشناسم ولی واسه کسی که سعی میکنه یه عنصر تاثیر گذار واسه دیگران باشه احترام قائلم و به نوبه خودم تولد ایشون رو تبریک میگم…امیدوارم تا سال های سال عمر کرانقدر داشته باشن…

0 ❤️

2016-07-25 09:25:07 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w

بسلامتی خیلیا که هنوز یادشونم و دلم تنگشونه خیلیاشون نیستن و حتی با خیلیاشونم دعوا داشتم اما یادشون گرامی و عزیزه **1.پسر تهران 2.پسر ایران 3.بانوی سرکش 4.تقی 5.اشکان 6.قیصی 7.بهرام هات 6.حنا 7.دختری بنام شیطان 8.انوهه 9.قلب مسین 10.شیر جوان. 11.موفو 12.علی بلک 13.فرناز 14.ریلیتی 15.وحید 16.جمشید 17.پانی. 18.شب روز 19.دیانا 20.شاپور 21.عطا 22.انگری بوی 23.شیوا 24.پردیس 25.جاوید. 26مهراد. 27.ترمن 28.سوفی. 29.در یک نگاه 30.تقی 31.شارلاتان 32.پسر جنده 33.امامزاده بیژن 34.میترا 35.زیبا و مهربان 36.خانم حنا 37.یاور همیشه کافر و...................** معذرت میخام اگه اسم کسی از قلم افتاد روزایی با هر کدام از این اسامی خاطراتی داشتم گاهی بحث دعوا ولی جز یکی به کسی فحش ندادم که اونم شروع فحش با من نبود میخام بگم سلامتی همتون همینکه 5سال از زندگیم ازتون درس یاد گرفتم اگه اسم کسی از قلم افتاد بخاطر کم حواسیم و قرصاییه که کمی رو ذهنم تاثیر گذاشته سعی میکنم اگه از قدیم و جدید کسی یادم اومد اضافه کنم و اگه اضافه نکردم بحساب بیمعرفتیم بزارین سلامتی همتون .ممنونم که روزای خوبی رو در جوارتون بودم و تحمل کردین بدیامو.یه معذرت از اسی که این پست بی ربطو وسط تایپیکش گذاشتم اگه صلاح دیدی گذارشم بده به ادمین که حذفم کنه منم با متانت این رو قبول میکنم ولی با اردنگی از عرشه میندازمت بیرون چون اینا دخلی بهم ندارن ?

واییییی نمیدونستم اینقد دوسم داری اسممو دوبار بگی ? (blush) ;)

البته محبت و ارادت منم نسبت بهت کم از شما نداره ? و درجسارت وشجاعت باید بیام شاگردیتو بکنم ?
.
.
مرامتو عشقه لووتی :-*

1 ❤️

2016-07-25 09:27:50 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

لبخند زدی و آسمان آبی شد
پروانه پس از تولد زیبایت

_

چاردهمه ولی اینا دیگه پیشدسی کردن

البته من وختی لبخن زدم آسمون بالا سرم نبود سخف بیمارستان بود فک کنمم از لبخندم پرستارا ترسیدن بیچاره‌ها!

بابت پیش‌درآمد تو هم ممنون ? (inlove)

🙄 از بچگیت سرتق بودییییییی ?

2 ❤️

2016-07-25 09:32:33 +0430 +0430
نقل از: jack.sparr0w

لبخند زدی و آسمان آبی شد
پروانه پس از تولد زیبایت

راستش از قصد پیشاپیش گفتم تو معذوریت قرار نگیرین یهو بیفتین تو خرج سنگین چند روز مهلت داشته باشین جنس تاناکورایی وسیله ای که نیاز ندارین بهش چیزایی که دستفروشا ارزون میدن براش بخرین یه مارک i clam my eskeletiچیزی بهش پچسپونین با کلی منت که جنس مارکدار خریدین واسش بهش بندازین ?

باو این اسکلته هرچی ام خرج بزاری نشون نمیده تو تنش ?
تصمیم گرفتم یه تی جدید بخرم هم به درد خودش بخوره هم خودت ;)

1 ❤️

2016-07-25 09:41:46 +0430 +0430
نقل از: Dar yek NeGaH
نقل از: غریبه1388 جشن تمومه،وسیله ایاب و ذهاب فراهمه بفرمایید منزل ?

اوا تازه دیجی آمده خخخ
می خوایم بزن برقص کنیم
حنا جون کفش تق تقیاتو بپوش خخخخ

به به من عاشق رقصم نگاه جون (inlove) بیفتم وسط هیشکی جلودارم نیس ?

1 ❤️

2016-07-25 09:52:40 +0430 +0430

چه جالب اين دوست عزيز با من تو يك روز دنيا اومده.تولدت مبارك.اميدوارم زندگي ارومي رو داشته باشي.
و تشكر از دوست عزيز كه تايپك رو زحمت كشيدن.دمتون گرم

0 ❤️

2016-07-25 10:31:13 +0430 +0430
نقل از: غریبه1388
نقل از: parviz_parviz چه جالب اين دوست عزيز با من تو يك روز دنيا اومده.تولدت مبارك.اميدوارم زندگي ارومي رو داشته باشي. و تشكر از دوست عزيز كه تايپك رو زحمت كشيدن.دمتون گرم

ای لامصب پس تو بودی که اونروز تو بیمارستان کنار تخت بودی هی این اسکلت ما رو انگولک میکردی؟ 🙄 🙄 🙄

_

تو که اونموقع هنو تو موز بودی قبل اینکه بابات بخورتت!

چی میگی الکی خودتو قاطی آدم بزرگا میکنی؟ ? ? ?

ایضن تشکر از عزیزان: wetland و parviz_parviz

0 ❤️

2016-07-25 10:36:17 +0430 +0430

به جون شوما نباشه به جون اسکلت تاریخ تاپیک رو دیدم فکر کردم واس من تولد گرفتی ?

چار تولد منه اما نمیدونم چرا بقیه میگن من هفت اومدم!کلا موندیم! ?

به هر جهت تولد اسی پلنگ رو پیشاپیش شادباش عرض میکنیم و امیدوارم 120 سال عمر کنی و اوضاع بر وفق مراد باشه همیشه!

اسی خان حشری امیدوارم لحظات سکسی زیادی رو تجربه کنی و انواع ساکای ریز و درشت و کم تف و اینا… رو هم همیشه در دسترست باشه ?

یوخده هم به اعصابت مسلسل باشه وجدانا میترسم استخوناتم آب شه از بس حرص میخوری ?

0 ❤️

2016-07-25 10:47:29 +0430 +0430
نقل از: JAMSHID_SE7EN به جون شوما نباشه به جون اسکلت تاریخ تاپیک رو دیدم فکر کردم واس من تولد گرفتی ?

به هر جهت تولد اسی پلنگ رو پیشاپیش شادباش عرض میکنیم و امیدوارم 120 سال عمر کنی و اوضاع بر وفق مراد باشه همیشه!

اسی خان حشری امیدوارم لحظات سکسی زیادی رو تجربه کنی و انواع ساکای ریز و درشت و کم تف و اینا… رو هم همیشه در دسترست باشه ?

_

به جون آق جمشید تو فکر اینم بودم درجش کنم ولاکن انقد اینجا مردادی آشنا هس که بخوام یکی‌یکی اسم ببرم شاید یکی دوتا از قلم بیفتن دلخوری پیش بیاد اون وخ دیگه خرکیر بیارو باقالی بار کن بده اینا بخورن از دلشون درآد...
مام به اعصابمون مسلسلیم تو هم زیاد بین چار و هف درگیر نباش ?
بقول شاعر:
ای آنکه نتیجه‌ی چهار و هفتی
وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
می خور که هزار بار بیشت گفتم
باز آمدنت نیست چو رفتی رفتی ?

1 ❤️

2016-07-25 11:01:13 +0430 +0430
نقل از: JAMSHID_SE7EN به جون شوما نباشه به جون اسکلت تاریخ تاپیک رو دیدم فکر کردم واس من تولد گرفتی ?

_

به جون آق جمشید تو فکر اینم بودم درجش کنم ولاکن انقد اینجا مردادی آشنا هس که بخوام یکی‌یکی اسم ببرم شاید یکی دوتا از قلم بیفتن دلخوری پیش بیاد اون وخ دیگه خرکیر بیارو باقالی بار کن بده اینا بخورن از دلشون درآد...
بقول شاعر:

من که میدونم کارت درسته باو ?

شعرتم عالی بود اصن دیدم عوض شد نسبت به عدد چار و هفت حالا تاریخ تولد که جای خود داره ?

1 ❤️

2016-07-25 11:03:31 +0430 +0430

قرار بود یه تاپیک "مرداد" بزنم تولد همه مردادیای شهوانیو تبریک بگیم جعم شیم دور همی ولی دیگه کونم نکشید، بهرحال اینجا مراتب تبریکشونو عرض میکنم کسی از قلم افتاد دیگه به بزرگی کیرش ببخشه، من فعلن اینارو یادمه فقط:

تولد این عزیزان نیز پیشاپیش و پساپس و همزمان مبارک (party)

JAMSHID_SE7EN

reality

Arow11

parviz_parviz

Off_girl

0 ❤️

2016-07-25 11:07:08 +0430 +0430
نقل از: JAMSHID_SE7EN

_

بقول شاعر:

من که میدونم کارت درسته باو ?

شعرتم عالی بود اصن دیدم عوض شد نسبت به عدد چار و هفت حالا تاریخ تولد که جای خود داره ?

_

چاکریم
یکی از بهترین دوستا بودی تو شهوانی که همیشه مرامت سر جاش بود. از این بابت ایول داری ? ?
اون شعرم البته دراصل از خیامه. برو تو بحرش اصن نگرشت به گیتی عوض میشه! دیگه اعداد و تاریخ تولد که جای خود دارد.

0 ❤️

2016-07-25 11:13:59 +0430 +0430
نقل از: غریبه1388 راستی میگم میخوام یه تایپیک بزنم عکس بذارم(دخترن ولی سنشون کمه) امکان داره بَن بشم؟

_
این از قلم افتاده بود ندیدم! بعله معلومه که بن میشی! مگه قوانینو درست نخوندی؟ خجالتم خوب چیزیه گلپسر! شرم نمیکنی ترویج پدوفیلی میکنی؟ عایا نمیدونی اینکار بسیار شنیع و غیر انسانیست؟!!!! ننگ بر تو

به هیچ عنوان چنین تاپیکی ایجاد نمیکنی! بجاش عکسارو خصوصی میفرسی واسه خودم ? (erection)

0 ❤️

2016-07-25 17:13:02 +0430 +0430

ای بابا این هنوز زنده س ؟
ادمین دیگه وقتشه سایتتو به نامش کنی
حق اب و‌گل داره
تولـــــدت هزار سالگیت مبارک،

0 ❤️

2016-07-25 17:22:08 +0430 +0430
نقل از: ارامش دوستدار ای بابا این هنوز زنده س ؟ ادمین دیگه وقتشه سایتتو به نامش کنی حق اب و‌گل داره تولـــــدت هزار سالگیت مبارک،

_
بـه بـه! ببین کی اومده!! (preved)

کجا بودی پس شیشه‌ای؟ میگم شیشه گرون شدا! کم کم بزن تو کار بنگ و کراک خخخخ
مرسی ?

0 ❤️

2016-07-25 17:36:38 +0430 +0430
نقل از: ارامش دوستدار ای بابا این هنوز زنده س ؟ ادمین دیگه وقتشه سایتتو به نامش کنی حق اب و‌گل داره تولـــــدت هزار سالگیت مبارک،

به به ببین اینو بعده چندین سال قدم رنجه کردی :)
دلم برا تاپیکای قشنگت تنگ شده بود نمیخوای بازم فعالیت کنی؟

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «