تناقضات فجیع علمی قرآن

1394/12/02

سلام دوستان
دوباره با یه تاپیک دیگه پیرامون تناقضات علمی قرآن برگشتم
من اینو وظیفه خودم میدونم که همه جوونای عزیز کشورمو با تزهای ناب علمی قرآن آشنا کنم 😁
به این آیه توجه کنید انصافا خودتون نظر بدین
از این که در مورد تاپیکم نظر بدین ممنون می شم و باعث دلگرمی میشه
آیات 5 و 6 و 7 سوره طارق

فلینظرالانسان مم خلق (5) خلق من ماء دافق (6) یخرج من بین الصلب و الترائب (7)

ترجمه : پس انسان باید نگاه کند که از چه آفریده شده است (5) از آب جهنده ای خلق شده است (6) که از بین ستون فقرات و استخوان های سینه بیرون می آید (7)

کلمه " صلب " به معنی استخوان های پشت یا همان ستون فقرات است و کلمه " ترایب " به معنی استخوان های بالای قفسه سینه یا ترقوه است. همچنین کلمه " دافق " به معنای آبی است که با فشار و جهش و جستن خارج می شود که فقط مختص مرد است و منی نام دارد.

در آیه زیر هم می گوید که نسل انسان را از پشت انسان برگرفته است که همان آیات قبل را تکرار می کند.

و اذ اخذ ربک من بنی آدم من ظهورهم ذریتهم و اشهدهم علی انفسهم الست بربکم قالوا بلی شهدنا ان تقولوا یوم القیامه انا کنا عن هذا غافلین ( آیه 172 سوره اعراف)

ترجمه : و هنگامی را که پروردگارت از پشت فرزندان آدم نسل آنان را برگرفت و ایشان را بر خودشان گواه ساخت که آیا پروردگار شما نیستم گفتند چرا گواهی دادیم تا مبادا روز قیامت بگویید ما از این امر غافل بودیم

خدمت شما عزیزان عرض کنم که مایع منی در مرد حاصل ترشحات سه کیسه است شامل :

۱-بیضه که در زیر آلت قرار دارد و محل این کیسه و تغذیه آن هیچ ارتباطی به صلب به معنای استخوان ‍‍‍‍‍پشت یا ستون فقرات و ترایب به معنای استخوان بالای قفسه سینه یا ترقوه ندارد.

۲-کیسه پروستات که در داخل ناحیه ی استخوان لگن قرار دارد و اندکی بالاتر از آلت است که باز هم محل آن هیچ ارتباطی به ستون فقرات و ترقوه ندارد.

۳-کیسه ی منی که در پشت کیسه ی پروستات قرار دارد و باز هم محل آن هیچ ارتباطی به ستون فقرات و ترقوه ندارد.

پس ما مشاهده می کنیم که تا چه حد این آیه در تناقض فجیع با علم قرار دارد و کاملا غیر الهی بودن کتاب قرآن را نشان می دهد.

این تصور غلط ریشه در خرافات باستانی دارد. مثلا هیپوکریتس پزشک یونانی در 2500 سال قبل معتقد بود که منی از مغز سرچشمه می گیرد و سپس وارد نخاع موجود در ستون فقرات می شود و از آنجا به کلیه و بیضه و مجاری ادراری می شود
( به کتاب Hippocratic Writings, Penguin Classics, 1983, pgs.317-318 مراجعه شود)

در ضمن خطای فاحش دیگر آیه این است که می گوید انسان از " آب جهنده " ساخته می شود.

" آب جهنده " فقط مختص آب منی مرد است و زن آب منی ندارد و تنها ترشحاتی در دیواره مجرای تناسلی و رحم دارد که انتقال اسپرم را آسان می کند. نویسنده ی قرآن فکر می کرده که فقط آب مرد عامل پیدایش انسان است و سلول جنسی زن یعنی تخمک نقشی ندارد چون در زمان ۱۴۰۰ سال پیش نویسنده قرآن نمی توانست تخمک زن را ببیند و چون فقط آب منی قابل رویت بود فکر می کرد که فقط این آب در پیدایش انسان نقش دارد.

به علاوه اگر می خواست بگوید که انسان از منی مرد و زن ( البته که زن منی نداره) تشکیل شده باید کلمه آب جهنده یعنی " دافق " را به صورت تثنیه به کار می برد نه مفرد چون کلمه " دافق " مفرد است و چون جنس کلمه مذکر است ( در زبان عربی کلمات جنسیت دارند مانند شمس که مونث است) پس فقط به مرد بر می گردد.

این مفهوم از آیه ی دیگر قرآن نیز برداشت می شود که میگوید ( خطاب به مردان) زنان شما کشتزارهای شمایند و…(۲۲۳ بقره)
این تعبیر دقیقا با آیه ی قبل منطبق است همانند زمین کشاورزی که تخم گیاه در آن می کارند عامل پیدایش انسان همان آب مرد یا به تعبیری تخم مرد است که در رحم یا به تعبیری زمین کاشته می شود و زن فقط وظیفه نگهداری آن مانند زمین را دارد یعنی در رحم خود که علاوه بر این اصلا مفهومی به نام رحم در قرآن وجود ندارد و نویسنده قرآن اطلاعی از آن نداشته به همین دلیل لفظ کشتزار را به کار برده .

این آیه ها به شدت و به طور فجیع در تناقض آشکار با علم است که غیر خدایی یا غیر الهی بودن آن را ثابت می کند.

ممنون از حوصله ای که به خرج دادین و این مطالبو خوندین. بسیار خوشحالم که تونستم یک سری اطلاعات پزشکی رو به هموطنانم منتقل کنم.

اگه پسندیدن لطفا لایک کنید باعث دلگرمی برا تاپیک های بعدی

نظر هم یادتون نره ممنون 👌

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-02-20 23:03:52 +0330 +0330
نقل از: aihsra خدا هدایتت کند جوونای ملت اینقدر عقل دارن که یکی مثل تو جلبک و سک صفت دست نشانده اسرائیل و انگلیس ، آمریکا و... میاد توی سایت پورنو حرف از ناقص بودن کاملترین کتاب دنیا میزنه باور نکنن هنوز اونقدر بی غریت نشدیم که هر گوهی بخواین توی این سایت بخورید پس خفه شو تا دهنتو از ان پر نکردیم حرومی... ?

اگه حرفی داری برای پاسخ بگو تا با هم بحث کنیم در غیر این صورت دهنتو ببند

4 ❤️

2016-02-20 23:06:12 +0330 +0330
نقل از: aihsra خدا هدایتت کند جوونای ملت اینقدر عقل دارن که یکی مثل تو جلبک و سک صفت دست نشانده اسرائیل و انگلیس ، آمریکا و... میاد توی سایت پورنو حرف از ناقص بودن کاملترین کتاب دنیا میزنه باور نکنن هنوز اونقدر بی غریت نشدیم که هر گوهی بخواین توی این سایت بخورید پس خفه شو تا دهنتو از ان پر نکردیم حرومی... ?

شما لطف کن اول اون عکس پروفایلت رو یه چک بنما بعد بیا باری این دوست عزیز که محبت کردن این تاپیک رو برای روشنگری و اگاهسازی ایجاد فرمودن ، ایراد بگیرید بگید الله هدایتش کنه!! اتفاقا قبل از اللهِ ناعادل و بیرحمتون عقل ایشون ب کمکش امدن و با اتکا به قوه تفکر و نتیجتا ایجاد شک به اون چیزی ک شما در حال حاضر مقدس میدونی ، متوجه پلشتی و پلیدی اسلام شدن ;)

2016-02-20 23:11:22 +0330 +0330
نقل از: viewer

شما لطف کن اول اون عکس پروفایلت رو یه چک بنما بعد بیا باری این دوست عزیز که محبت کردن این تاپیک رو برای روشنگری و اگاهسازی ایجاد فرمودن ، ایراد بگیرید بگید الله هدایتش کنه ، اتفاقا قبل از اللهِ ناعادل و بیرحمتون عقل ایشون ب کمکش امدن و این با اتکا بخه قوه تفکر و در دست اوردش ایجاد شک به اون چیزی ک شما در حال حاضر مقدس میدونی ، متوجه پلشتی و پلیدی اسلام شدن ;)

ممنون عزیزم
نظرت باعث دلگرمی ام

4 ❤️

2016-02-20 23:25:18 +0330 +0330

اولا کیرم تو اسلام
دوما نرود میخ اهنی در سنگ
سوما ایرانی ها 600 ساله شیعه شدن حالا تو میخوای سوکولار بشن عمرا چون مغزشون گوزیده

4 ❤️

2016-02-20 23:29:40 +0330 +0330

یه چیزی که هیچ وقت باورم نمیشه اینه که یه ادم بیسواد بخواد قران رو بیاره برای مردم عربستان
اخه شما الان تو یه مکان عمومی مثله یه اتوبوس مثلا نشستی بعدش دو نفر کنار هم نشستن یه باسواد و یه بیسواد خب اصلا اون ادم بیسواد حتی بلد نیست حرف بزنه حالا چه برسه به اینکه بخواد کتاب اسمانی بیاره

1 ❤️

2016-02-20 23:33:15 +0330 +0330
نقل از: rex2014 اولا کیرم تو اسلام دوما نرود میخ اهنی در سنگ سوما ایرانی ها 600 ساله شیعه شدن حالا تو میخوای سوکولار بشن عمرا چون مغزشون گوزیده

اون که آره واقعا بیشتر مردم ایران ولی نه همشون تعصب زیادی دارن
ولی من میتونم خوشحال باشم از اینکه حتی 1 یا 2 تا جوون کشورمون که آینده کشور دستشونه با این تاپیک من کمی به فکر فرو برن و از تعصب کورکورانشون دست بکشن
همین برام کافیه
قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود

6 ❤️

2016-02-21 00:32:26 +0330 +0330
نقل از: Wedding1393 در فلسفه یه اصلی داریم با این عبارت که اثبات شی نفی ما عدا نمیکند یعنی اگه یه چیزی رو برای یه امری اثبات کردی معنیش این نیست که چیزای دیگه رو نفی کردی مثل اینکه من میگم من پیراهنم تنمه منظور این نیست که چیز دیگه ای تنم نیست این هم میشه از همون موارد باشه که میگه انسان از آب جهنده ساخته شده منظور این نیست که هیچ چیز دیگه ای در آفرینش انسان نقشی نداره مثل این که میگیم خونه از آجر ساخته میشه آیا معنیش اینه که هیچ چیز دیگه ای در ساخت خونه نیست؟ همین طور وقتی که میگه زنان کشتزار شمایند تایید میکنه نقشی که بدن زن هم در تولید فرزند داره

چرا دقیقا منظور قرآن همینه که انسان فقط از آب منی ساخته شده
تو آیه ای دیگه داریم:

ثم جعل نسله من سلاله من ماء مهین آیه 8 سوره سجده

ترجمه: سپس نسل او (انسان) را از چکیده آبی پست قرار داد.

اینجا مشخصه که منظور فقط همان آب منی است.
یادت نره که ما بر اساس مدارک و شواهد نتیجه گیری می کنیم نه بر اساس فلسفه و حدس و گمان
به علاوه خیلی از اصول فلسفه به وسیله علم به ویژه علم تجربی منسوخ یا رد شده
موفق باشی

5 ❤️

2016-02-21 01:03:48 +0330 +0330
نقل از: Wedding1393
نقل از: homayoon23
نقل از: Wedding1393 در فلسفه یه اصلی داریم با این عبارت که اثبات شی نفی ما عدا نمیکند یعنی اگه یه چیزی رو برای یه امری اثبات کردی معنیش این نیست که چیزای دیگه رو نفی کردی مثل اینکه من میگم من پیراهنم تنمه منظور این نیست که چیز دیگه ای تنم نیست این هم میشه از همون موارد باشه که میگه انسان از آب جهنده ساخته شده منظور این نیست که هیچ چیز دیگه ای در آفرینش انسان نقشی نداره مثل این که میگیم خونه از آجر ساخته میشه آیا معنیش اینه که هیچ چیز دیگه ای در ساخت خونه نیست؟ همین طور وقتی که میگه زنان کشتزار شمایند تایید میکنه نقشی که بدن زن هم در تولید فرزند داره

چرا دقیقا منظور قرآن همینه که انسان فقط از آب منی ساخته شده
تو آیه ای دیگه داریم:

ثم جعل نسله من سلاله من ماء مهین آیه 8 سوره سجده

ترجمه: سپس نسل او (انسان) را از چکیده آبی پست قرار داد.

اینجا مشخصه که منظور فقط همان آب منی است.
یادت نره که ما بر اساس مدارک و شواهد نتیجه گیری می کنیم نه بر اساس فلسفه و حدس و گمان
به علاوه خیلی از اصول فلسفه به وسیله علم به ویژه علم تجربی منسوخ یا رد شده
موفق باشی

توضیحت قانع کننده نبود
ولی ممنون بازم

کتاب قرآن به باور معتقدانش معجزه علمی داره یعنی یک کتاب علمی است که موضوعاتی رو مطرح کرده که در اون زمان در 1400 سال پیش از عهده یک انسان امی برنمیومده. حال برای اینکه یک کتابی مثل قرآن بخواد همراه با معجزه علمی قلمداد بشه با توجه به اینکه به باور مسلمانان آورنده اش امی و بیسواد بوده باید مسایل علمی رو مطرح کنه که در اون زمان بر همه پوشیده باشه والا اگر بخواد مسایلی رو مطرح کنه که همه اون رو می بینن و می فهمن دیگه نمیتونه ادعای اعجاز علمی بکنه. از این گذشته کتابی که ادعای اعجاز علمی رو داره باید مسایل علمی رو بدون کوچکترین ابهام و به طور واضح بیان کنه که همه متوجه منظور اون بشن. مسایل علمی جدا از مسایل فلسفی. مسایل فلسفی میتونن به صورت کلی و مبهم بیان شوند ولی مسایل علمی نمیتونن این طور باشن. اگه این طور باشن از درجه علمی ساقط میشن. مثلا فرض کنید کتاب مبانی فیزیک هالیدی مطالب و قوانین فیزیک رو بخواد سربسته و در لایه ای از ابهام بگه. این اصلا مورد قبول نیست.
به علاوه در قرآن آیه هایی است که میگه ما قرآن را واضح و با بلاغت و شیوایی نازل کردیم. بازگوی مبهم مسایل به ویژه به ویژه مسایل علمی دور از بلاغت و شیوایی قرآن و این باعث ابطال این آیه میشه.
خسته نباشید

4 ❤️

2016-02-21 01:06:50 +0330 +0330
نقل از: HotBoy_1 چرا میخوام جواب این تایپک رو بدم هی گیر میده میگه غیر مجازه!

چون قسمت عنوان رو خالی میذاری گلم

2 ❤️

2016-02-21 01:11:02 +0330 +0330
نقل از: HotBoy_1
نقل از: HotBoy_1 چرا میخوام جواب این تایپک رو بدم هی گیر میده میگه غیر مجازه!

چون قسمت عنوان رو خالی میذاری گلم

ممنون

جوابت نیومد!!!

1 ❤️

2016-02-21 01:13:53 +0330 +0330
نقل از: HotBoy_1 داداش چرا میگه حاوی لینک یا متن غیر مجازه!!!!! من که نه لینک سایت دادم و نه متن مشکوکی!!!

نمیدونم چی بگم
این سایتم بعضی وقتا اینجوری میشه
خب میخوای مطلبتو عوض کن یه طور دیگه منظورتو بنویس

1 ❤️

2016-02-21 04:24:33 +0330 +0330

راست میگی عرب پرست کیربدست!؟ ازینکه ملاها ریدن توی مغزت…چه احساسی داری مقلد!؟

0 ❤️

2016-02-21 05:18:18 +0330 +0330
نقل از: HotBoy_1 صلب»،‌ به معنای چیزی سخت و شدید است و در آناتومی بدن نیز به استخوان‌های پشت گفته می‌شود که از پس گردن تا آخر ران و کمر ادامه دارد. «بین صلب» همان نخاع و آب نخاع است که مرکز اعصاب کل بدن بوده و محل عبور اجزای منی است تا در انتها به شکل نهایی «منی» درآید.

«ترائب» نیز از ریشه‌ی تراب است و به معنای دو چیز مساوی در بدن به کار می‌رود. لذا بین دو سینه، بین نخاع و سینه و هم چنین بین دو استخوان ران (محل آلت تناسلی) نیز تراب نامیده می‌شود.

دقت شود که قرآن کریم احکام بسیاری در باره‌ی طهارت، جنابت، نزدیکی و حتی زنا و لواط دارد، اما هیچ گاه به اسامی آلت تناسلی زن یا مرد اشاره نمی‌نماید.

با توجه به معانی متفاوت «ترائب»، مفسران تعاریف متفاوتی از خروج منی از بین «صلب و ترائب» کرده‌اند که البته هیچ کدام با علم امروز منافات ندارد.

الف – منظور از «صلب و ترائب» این است که آب منی از بین ستون فقرات پشت (محل تشکیل) و دو استخوان ران پا (محل آلت تناسلی – محل خروج) خارج می‌شود.

ب – صلب یعنی استخوان‌ها پشت و ترائب یعنی استخوان‌های جلو و آب منی از بین استخوان‌های پشت عبور کرده و از بین استخوان‌های جلو (محل آلت تناسلی) خارج می‌شود.

ج - «صلب» به معنای پشت مرد، به عنوان یك مركز عصبی، و «ترائب» به معنای ما بین دو استخوان ران است، كه كنایه از دستگاه تناسلی مرد دارد پس آیه‌ی «صُلب و ترائب» با نظرات دانشمندان جنین‌شناسی نیز مطابقت دارد.

د – صلب به معنای استخوان‌های سفت و محکم پشت و ترائب در مقابل صلب به معنای استخوان‌های جلو یا اسخوان‌های نرم و سفید جلو (در زن و مرد – محل قرار گرفتن آلت تناسلی) است. که در این صورت نیز منافاتی با علم امروز پیدا نمی‌کند.

ھ - منی مرد از میان صُلب (استخوان‌های پشت) و ترائب (استخوان پاها) او خارج می‌شود. از نظر کالبد شکافی، تمامی نقاط و مجاری عبور منی در محدوده صُلب و ترائب (استخوان پاها) قرار دارند. غدد كیسه‌ای پشت پروستات (كه ترشح آنها قسمتی از منی را تشكیل می‌دهد) نیز در این محدوده قرار دارند. پس می‌توان گفت: منی از میان صلب مرد به عنوان یك مركز عصبی ـ تناسل امر كننده ـ و ترائب او به عنوان رشته‌های عصبی مأمور به اجرا، خارج می‌شوند.

و - ترائب یعنی پیش روی انسان است در مقابل صلب به معنی پشت انسان قرار دارد و «صلب و ترائب» جمع هر دو و به معنای کل وجود است. چرا که منی از کل اجزای مرد گرفته می‌شود و به همین دلیل وقت خروج همه بدن مرد سست می‌شود. در این برداشت «صلب و ترائب» کنایه از همه‌ی بدن، چه نواحی پشت و چه نواحی جلو می‌باشد. و بیان شده است که عمده‌ترین پیدایش نطفه‌ی مرد از نخاع شوکی است.

ز- جای اولیه‌ای که بیضه یا رحم در جنین قرار می‌گیرند، پشت و انتهای ستون فقرات آن است. قبل از شش ماهگی جنین، تخم و تخمدان هر دو در پشت قرار دارند و پس از شش ماهگی در جنس نر هر دو به پایین كشیده شده و در پوسته‌ی بیضه قرار می‌گیرند و به وضع عادی در می‌آیند و در جنس ماده نیز مختصر جابجا شده و در دو طرف پهلو محاذی لوله‌های رحم جایگزین می‌شوند.)

چنان چه مشهود است، هیچ یک از این تعابیر و تفاسیر با علم امروز منافات ندارد.

با عرض معذرت این جوابی که نوشتی اشتباهه
این چیزارو تو سایت هایی نوشتند که می خوان به هر وسیله و حربه ای این گونه آیات رو علمی نشون بدن و اون رو تفسیر کنند
آخوندهای امروزی یا آخوندهای نوین چون فهمیدن که این گونه آیات خلاف علم است با تمام قوا سعی می کنند با ماله کشی و پاره دوزی این گونه حرف های شاخ دار از خودشون در می آرن منم به شما پیشنهاد میکنم که این حرفا رو قبول نکن
من تفسیر علامه بزرگ که میشه گفت بزرگ همه این آخوند هاست علامه طباطبایی تو کتاب تفسیر المیزان رو خوندم به شما هم پیشنهاد می کنم برو بخون
ایشون در کتاب خودشون یعنی تفسیرالمیزان عینا کلمه " صلب " و " ترائب " را بدین صورت که من ترجمه کردم ترجمه کردند و البته بعد هم به بن بست خوردن و گفتن آب منی از جایی از بدن بین استخوان های پشت و سینه خارج می شود ( واقعا باعث شگفتی که ایشون محل قرار گیری کیسه های منی و پروستات و بیضه رو در این مناطق می دونن)

استخوان سینه یعنی همان استخوان دنده ها و ترقوه که جلوی بدن است.

این چیزی که شما نوشتین و تاکید می کنین دقیقا خلاف نص صریح قرآن است و این شمایید که ترجمه قرآن رو تحریف می کنین و هر چیزی که به ذهن تون میاد به اون نسبت می دید

خواهشا اگر هم می خواهید اطلاعات به مردم بدین اطلاعات نادرست ندین و مردم گمراه نکنین این کار شما دقیقا با شیادی و کلاهبرداری تفاوتی نداره چون دارین اطلاعات نادرست رو به مردم می دین و ترجمه آیات رو کلا عوض می کنین و دست کاری می کنین و یه عده انسان نا آگاه و بی سواد که متن شمارو می خونن پیش خودشون میگن این یارو ببین چه حرفی زده و علمی بودن قرآن رو ثابت کرده در صورتی که این حرف شما شاید علمی باشه ولی در تضاد کامل با نص قرآن موفق باشید

4 ❤️

2016-02-21 08:07:26 +0330 +0330
نقل از: پارسا2021 مردک اشغال هوس باز تو سگ کی هستی بخوای ازقران ایراد بگیری.کثافت.

من به هیچ وجه نمیتونم مثل شما توهین و فحاشی کنم و حرف های رکیک بزنم فقط اینو می دونم که اینقدر تاپیکم ضربه مهلکی به اعتقادات امثال تو زده که از شدت سوختن و عصبانیت توهین می کنی و این همون چیزیه که من دنبالشم و می خوام که امثال شما اینجوری به چالش کشیده بشین و بسوزین

4 ❤️

2016-02-21 08:15:08 +0330 +0330
نقل از: پدرام_امینیان جالبه که این اسلام چسکی ایرانی هزار تا دشمن فرهیخته و دانشمند در سراسر دنیا داره هیچکس سوادش قد شما نبوده که پی به این همه کشف الکشوفات معظم ببره و شما از فرط جلق زدن اومدی تو یه سایت که سرتاپاشو جمع کنی یه مشت کونی و خیال پرداز و کس لیس همیشه تو کف هست و چیز دیگه ای نیست.

میترسم با این هوش سرشارت تلف بشی تو این کره خاکی. خودتو به ام آی تی معرفی کن کشفاتو بگو حداقل از تهش یه مقاله ای پتنتی چیزی در میاد که ثبت کنی

اینم یه مدل کسخول

من فقط و فقط چون احساس مسئولیت می کنم و فقط و فقط چون تنها مکان آزادی بیان این سایت است اومدم اینجا تاپیک می ذارم من نه جقی ام نه هر صفاتی که لایق انسان های پست و لاشی دارم من فقط روشنگری می کنم همه اون دانشمندان فرهیخته مطمئنی پیرو آیین اسلامند؟ تا جایی که من میدونم هرچی دانشمند فرهیخته است اسلام رو رد کرده نمیدونم اگه شما عقلت بیشتر از من میرسه خب بیا با هم بحث کنیم ولا نمیتونی با یه مشت حرفای یاوه و بی پایه و اساس و احساسی منو بکوبونی عزیز

2 ❤️

2016-02-21 08:39:23 +0330 +0330

این عکس که در امضا گذاشتم زیادی بزرگه…چجوری کوچکترش کنم!؟
راجع به مسلمونا: اینا یک مشت وحشی هستند که میخوان تو رو بکشن…اگه دستشون نرسه…فحش ناموسی میدن…
اسلام = پندار زشت…گفتار زشت…کردار زشت

1 ❤️

2016-02-21 08:41:21 +0330 +0330
نقل از: kirkolofteh **این عکس که در امضا گذاشتم زیادی بزرگه..چجوری کوچکترش کنم!؟** راجع به مسلمونا: اینا یک مشت وحشی هستند که میخوان تو رو بکشن..اگه دستشون نرسه..فحش ناموسی میدن.. اسلام = پندار زشت..گفتار زشت..کردار زشت

ممنون عزیزم

1 ❤️

2016-02-21 08:50:37 +0330 +0330
نقل از: پارسا2021 مردک اشغال هوس باز تو سگ کی هستی بخوای ازقران ایراد بگیری.کثافت.

مثلاَ با این پست خواستی از قران دفاع کنی دیگه نه؟ آخه آدم به تو چی بگه که نهایت خریت و نفهمی تو رو به طور کامل و واضح بتونه توضیح بده… من که هرچی فکر کردم نتونستم کلمه ای پیدا کنم.
آشغال، وجود کثیف و نحس جنابعالیه که بجای جواب منطقی شروع به تعریف از خودت میکنی و صفات خانواده نداشته خودت رو به رخ مردم میکشی. الاغ مگه صاحب تایپیک فحش داده یا به کسی توهین کرده که در مستراح رو باز میکنی و بوی گه راه میندازی

4 ❤️

2016-02-21 08:55:00 +0330 +0330
نقل از: arasyar

مثلاَ با این پست خواستی از قران دفاع کنی دیگه نه؟ آخه آدم به تو چی بگه که نهایت خریت و نفهمی تو رو به طور کامل و واضح بتونه توضیح بده… من که هرچی فکر کردم نتونستم کلمه ای پیدا کنم.
آشغال، وجود کثیف و نحس جنابعالیه که بجای جواب منطقی شروع به تعریف از خودت میکنی و صفات خانواده نداشته خودت رو به رخ مردم میکشی. الاغ مگه صاحب تایپیک فحش داده یا به کسی توهین کرده که در مستراح رو باز میکنی و بوی گه راه میندازی

خوبه مرسی دمت گرم

1 ❤️

2016-02-21 09:02:01 +0330 +0330
نقل از: پدرام_امینیان
نقل از: پدرام_امینیان جالبه که این اسلام چسکی ایرانی هزار تا دشمن فرهیخته و دانشمند در سراسر دنیا داره هیچکس سوادش قد شما نبوده که پی به این همه کشف الکشوفات معظم ببره و شما از فرط جلق زدن اومدی تو یه سایت که سرتاپاشو جمع کنی یه مشت کونی و خیال پرداز و کس لیس همیشه تو کف هست و چیز دیگه ای نیست.

میترسم با این هوش سرشارت تلف بشی تو این کره خاکی. خودتو به ام آی تی معرفی کن کشفاتو بگو حداقل از تهش یه مقاله ای پتنتی چیزی در میاد که ثبت کنی

اینم یه مدل کسخول

من فقط و فقط چون احساس مسئولیت می کنم و فقط و فقط چون تنها مکان آزادی بیان این سایت است اومدم اینجا تاپیک می ذارم من نه جقی ام نه هر صفاتی که لایق انسان های پست و لاشی دارم من فقط روشنگری می کنم همه اون دانشمندان فرهیخته مطمئنی پیرو آیین اسلامند؟ تا جایی که من میدونم هرچی دانشمند فرهیخته است اسلام رو رد کرده نمیدونم اگه شما عقلت بیشتر از من میرسه خب بیا با هم بحث کنیم ولا نمیتونی با یه مشت حرفای یاوه و بی پایه و اساس و احساسی منو بکوبونی عزیز

شما احساس مسولیت نمیکنی بچه جان.
هر آدم عاقلی که بلد باشه 2 2 تا چند تا میشه میدونه که ساده ترین مسائل هم باید اثبات بشن. مثلا من تحقیق میکنم که فلان کانی معدنی برای ریه ها مضر هست و نتیجه رو در ISI ثبت میکنم و چند داور میان مستندات علمی بنده رو بررسی میکنن و نهایتا IF تعلق میگیره و چهار نفر دیگه با اعتماد مطالب بنده رو میخونن

اسلام و مسائل اون چون با اعتقادات 1 میلیارد نفر درگیره بنابراین سالهای سال زیر ذره بین بوده و هست. کاری به چرندیاتش ندارم ولی کلا میگم هر مطلبی باید از راهش اثبات بشه

شما اومدی تو یه سایت با کاربری جلق و متعلاقتش دم از مسولیت میزنی. مشخصه تو عمرت اصلا مقاله نخوندی نمیدونی که اول چی میگن بعد چی میگن نتیجه چی میگن

اینکه یه نفر یه کیبورد گیر بیاره و یه مشت چرت و پرت بنویسه و با کلمات بازی کنه که هنر نیست. هر بچه دبیرستانی هم میتونه همین کار شما رو بکنه و کم هم نیستن که چهارتا قلمبه سلمبه عربی تراوش میکنن و آخرش خودشون واسه خودشون کف میزنن…

تو اگه چیزی بارته و خیلی احساس مسولیت میکنی مقاله بده . خارج از کشور آزادی بیان هست مطمئن باش اگه اراجیفت ارزش علمی داشته باشه تو کمترین هفته نامه ها هم چاپ میشه و بقیه پی به دانش بی حد و حصرت میبرن

حرف من اینه که اگه چیزی بلدی و رگ احساس مسولیتت قلمبه شده اصولی بیان کن.
سعی نکن خیلی با پرستیژ با کلمات بازی و خودتو مدرن جلوه بدی… آدمی که چیزی بارش باشه از همون راهی که گفتم اقدام میکنه.
دنیا پر شده از سایتهای علمی و علوم انسانی که کلی نقد میشه بر ادیان و حکومت ها . در همه جا هم با استم مستعار چاپ میشه.

فقط یک نادان و ناآگاه میتونه بیاد شهوانی تزززززز بده و چیزایی بگه که تو دکون هیچ بقالی پیدا میشه.

معلومه شما هیچ مطالعه ای ندارین
من حداقل 20 جلد کتاب راجع به ادیان و انتقادهایی که بهشون میشه خوندم مثل کتابهای دکتر شریعتی و زنده یاد دکتر مسعود انصاری و استاد شجاع الدین شفا و کتابهای زنده یاد احمد کسروی و زنده یاد علی دشتی و…
اینقدر مطالب تو مخم هست که بتونم همرو به صورت چکیده و مقاله دربیارم
ولی قسمتی از اونها رو اینجا تو این سایت میگم که حداقل این باعث بشه مردم یه تکونی به خودشون بدن و برن مطالعه کنن و جواب بدن و آگاه بشن
حالا نمیدونم فهمیدی یا نه؟؟

3 ❤️

2016-02-21 11:02:40 +0330 +0330

من مذهبی نیستم ولی با منطق و انصاف داوری می کنم تو این اشکالی رو که گفتی من جوابشو تو یکی از سایت های پرسش و پاسخ دیده بودم و کاملا هم عقلانی بود در ضمن چرا از نشانه های علمیه قران چیزی نمی گی مثل اشاره به نر و ماده بودن گیاهان وجود پاد ماده تاریکیه دریاها که اون زمان هیشکی نمی دونست فقط با انصاف داوری کنید

0 ❤️

2016-02-21 11:30:08 +0330 +0330
نقل از: hosein1998 من مذهبی نیستم ولی با منطق و انصاف داوری می کنم تو این اشکالی رو که گفتی من جوابشو تو یکی از سایت های پرسش و پاسخ دیده بودم و کاملا هم عقلانی بود در ضمن چرا از نشانه های علمیه قران چیزی نمی گی مثل اشاره به نر و ماده بودن گیاهان وجود پاد ماده تاریکیه دریاها که اون زمان هیشکی نمی دونست فقط با انصاف داوری کنید

خب خودت چرا درباره نشانه های علمیه قرآن تاپیک نمیذاری؟
اگه میخوای دفاع کنی بذار

1 ❤️

2016-02-21 11:56:20 +0330 +0330
نقل از: hosein1998 من مذهبی نیستم ولی با منطق و انصاف داوری می کنم تو این اشکالی رو که گفتی من جوابشو تو یکی از سایت های پرسش و پاسخ دیده بودم و کاملا هم عقلانی بود در ضمن چرا از نشانه های علمیه قران چیزی نمی گی مثل اشاره به نر و ماده بودن گیاهان وجود پاد ماده تاریکیه دریاها که اون زمان هیشکی نمی دونست فقط با انصاف داوری کنید

بهت توصیه میکنم..هر چی ملاها بهت یاد دادن رو باور نکنی..ضدماده..در تازینامه..!!؟ مرغ پخته توی ماکروفر خنده اش میگیره..!! نر و ماده بودن گیاهان..!! مثل اینه که بگی توی قرآن اومده کف دست مو ندارد..و یا فیل از سوسک بزرگتره..!! خب این معجزه است!؟ الان هم دانشمندا چیزایی کشف میکنن که هزار برابر بهتر از کشفیات محمده. . هر جا قرآن هست..آن کشور بیچاره شد

3 ❤️

2016-02-21 12:52:13 +0330 +0330
نقل از: peymankharkir3 به تمامی دوستان مخصوصا مسلمون ها توصیه می کنم در یوتوب کلیپ معجزه های علمی قران رو ببینند این کلیپ منشا علمی ۱۰ معجزه که قران گفته رو مشخص می کنه.نشون می ده که قران کاملا برگرفته از کشفیات درست و غلط دانشمندان یونان باستان مانند ارسطو گالن و .... است حتما نگاه کنید

این چیزا رو هم سلمان پارسی(روزبه) که یک دانشمند خائن ایرانی بود به محمد یاد میداد…سلمان به تمام علوم دوران خودش.شامل دین شناسی(مسیحیت…یهود…بودا…زرتشت) احاطه داشت… به تمام علوم و فلسفه شرق و غرب آشنا بود… به تمام علوم طبیعی و پزشکی هم وارد بود…به انواع زبانها وارد بود و از دربار ایران هم اخراج شده بود و رفت عربستان (حجاز) تا در اونجا بتونه اعراب رو علیه ایران متحد کنه و ایرانو نابود کنه و تونست… از ماست که بر ماست

2 ❤️

2016-02-21 16:49:50 +0330 +0330

بازم خطاب به مسلمونا میگم که:

حجت الاسلام و المسلمین قرائتی در کتاب تفسیر خود به نام تفسیر نور ترجمه و تفسیر آیات 5 و 6 و 7 سوره طارق را بدین شرح نوشته:

ترجمه آیات:

پس انسان بنگرد که از چه آفریده شده است (5) از آبی جهنده آفریده شده است (6) که از بین کمر و سینه بیرون می آید (7) (dash)

تفسیر و نکته ها :

" صلب " به معنای محکم و مراد از آن ستون فقرات پشت است و ترائب به استخوان های سینه گفته می شود.

دیدید که یک روحانی چطور ترجمه کرده!!! (dash) خود حجت الاسلام قرائتی و هوادار و منبر نشینان ایشان چطور این ترجمه و تفسیر رو خوندن کافر نشدن من نمیدونم ?

1 ❤️

2016-02-21 17:15:52 +0330 +0330

نقل از: HotBoy_1 درود
اولا اینکه اگه قراره بحث منطقی و بر اساس عقل باشه که این فحشا پس چیه!!! ?

اما در پاسخ آقا همایون اینکه من خودم دانشجوی پزشکیم و مثلا اناتومی خوندم! پس از تو بهتر در مورد بدن انسان میدونم! اگه مسیری مایع منی (که شامل اسپرم، ترشحات پروستات، مواد قندی و گلوکز و … هستش )رو برسی کنی خودت میفهمی که حرف قرآن دقیقا درسته! بعدشم تو همین قرآن به وجود هم اسپرم و هم تخمک اشاره شده که دیشب میخواستم برات بفرستم و هی ارور میداد مجبور شدم اینو برات بفرستم :) :(

قصدم فحش نبود ولی خب ببخشید قصد توهین نداشتم

0 ❤️

2016-02-21 19:47:48 +0330 +0330

ای من بدم میاد ازین کسکشایی که زود پامیشن میگن تو از طرف اسراعیل و انگلیسی.نفهم بیسواد شما اگر مطالعه داشته باشی قدری هم تحقیق کنی میفهمی که این کشور ها مشکلی با دین ندارن بلکه با اراجیف و خرافه پرستی و کلاه گذاشتن سر یه ملت مثه شما اونم به اسم خداوند مشکل دارند.این دوست ما منکر خدا نشده.ایشون میگن نوشته های قران الهی نیست.خودت بخون متوجه میشی.یاد بگیرید بجای فرافکنی با منطق حرف بزنید.

3 ❤️

2016-02-21 19:50:30 +0330 +0330
نقل از: arash.nik86

ای من بدم میاد ازین کسکشایی که زود پامیشن میگن تو از طرف اسراعیل و انگلیسی.نفهم بیسواد شما اگر مطالعه داشته باشی قدری هم تحقیق کنی میفهمی که این کشور ها مشکلی با دین ندارن بلکه با اراجیف و خرافه پرستی و کلاه گذاشتن سر یه ملت مثه شما اونم به اسم خداوند مشکل دارند.این دوست ما منکر خدا نشده.ایشون میگن نوشته های قران الهی نیست.خودت بخون متوجه میشی.یاد بگیرید بجای فرافکنی با منطق حرف بزنید.

به قول ابی آقای صدا
مرسی

1 ❤️

2016-02-21 20:19:53 +0330 +0330
نقل از: Canarry خوب کونت شده این مطالبو جمع کردی منکه حوصلم نشد بخونم...کسخلین شماها بحث میکنین درباره این چیزا

تو این سایت همش که نباید بحث سکسی باشه
اینطور بحث ها هم باعث تنوع میشه و از همه مهمتر باعث آگاهی کاربران عزیز

1 ❤️

2016-02-21 20:52:45 +0330 +0330

دوست عزیز نه تو نه من نه حتی آخوندا و ملاها در این حد نیستیم که بیایم قرانو تحلیل کنیم
اینجا هم سایت پورنه ما واسه سکس اومدیم اگه میخواستیم دنبال الهیات باشیم میرفتیم تو سایت های الهیات و عرفانی
بعدشم اینجا منظور اینه که منی جنسیت رو مشخص میکنه چون حاویه اسپرمه شما اومدی کلمه به کلمه معنی و تفسیر کردی درست مثل خیلی از کفار الان که میگن تو کلمه ی خاتم انبیا خاتم یعنی نگین انگشتری خلاصه این که تفسیر به رای نکن اگرم میکنی برو تو سایت مربوط بهش بکن اینجا جاش نیست
ممنون

0 ❤️

2016-02-21 21:22:11 +0330 +0330
نقل از: Canarry خوب کونت شده این مطالبو جمع کردی منکه حوصلم نشد بخونم...کسخلین شماها بحث میکنین درباره این چیزا

دوست عزیز نه تو نه من نه حتی آخوندا و ملاها در این حد نیستیم که بیایم قرانو تحلیل کنیم اینجا هم سایت پورنه ما واسه سکس اومدیم اگه میخواستیم دنبال الهیات باشیم میرفتیم تو سایت های الهیات و عرفانی بعدشم اینجا منظور اینه که منی جنسیت رو مشخص میکنه چون حاویه اسپرمه شما اومدی کلمه به کلمه معنی و تفسیر کردی درست مثل خیلی از کفار الان که میگن تو کلمه ی خاتم انبیا خاتم یعنی نگین انگشتری خلاصه این که تفسیر به رای نکن اگرم میکنی برو تو سایت مربوط بهش بکن اینجا جاش نیست ممنون

بنظرم شما دوتا استعداد حذف شدن رو دارید . یکم ادامه بدید

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «