به یغما رفتن انسانیت و

1395/03/09

با سلام خدمت همه عزیزانی که این تاپیک و مطالب مربوطه اشو میخونن و لطف میکنن و به من و بقیه کاربران سایت ارزش میدن و با دادن نظرات باارزششون به سهم خودشون قدمی رو در جهت آگاهسازی بقیه برمیدارند. حتی اگر از بین صدها نفر, فقط و تنها 1نفرشون هم با همین قدمهای بظاهر کوچک من و شما سطح آگاهیش نسبت به مسایل مهم انسانی و اخلاقی پیرامونشون بالاتر و بیشتر بشه, کمترین تردیدی نداشته باشید که ما 100% در رسیدن به هدف خودمون موفق بوده و به آن رسیده ایم.
هرچند که دیدن چنین صحنه ها و مسایلی شاید که نه! حتما از نظر عده کثیری از مردم ایران و مخصوصا بصورت بسیار برجسته تر,از 37 سال قبل تا به الان ( از سال 1357 تا 1395 ), صحنه ها و اتفاقاتی هستند که بنظرشون قدر سر سوزنی هم اهمیت ندارند!! و حتی به عقیده اکثر همین افراد, انجام دادن چنین کارهایی ویا تماشا کردنش جزو یکی از بهترین تفریح ها و سرگرمی هاشونه که از انجام دادنش و یا تماشا کردنش لذت زیادی هم می برند!!! اینها همون افرادی هستند که زمانیکه رژیم آدمکش و … جمهوری اسلامی می آره و از چند روز قبل ,اطلاعیه و بنر میزنه به در و دیوار یکی از مناطق شلوغ و پرتردد یک شهر و از این طریق با آب و تاب خاصی (که فقط میتونه نشانگر درجه بیرحمیشون باشه ) اطلاع رسانی میکنه به مردم با این مضمون که مثلا : “” به اطلاع همه مردم شهیدپرور و قهرمان میرساند که در روز (مثلا) شنبه مورخه فلان, راس ساعت 9 صبح! و با حضور اجرای احکام محترم!! و … حکم اعدام (…) با طناب دار, در ملا عام به اجرا درخواهد آمد!!! “”.
حالا از این به بعد داستان رو دیگه فکر میکنم اکثرقریب به اتفاق شما عزیزانی که در ایران هستید بهتر از من میدونین و نیازی به توضیح بیشتری نداره!!!
آره! خوب دیدیم خودمون از نزدیک. البته من خودمو دارم میگم و امیدوارم که شماها هم این شکلی باشه دیدنتون اگه دیده باشین. ( البته این شکل از دیدن ,که 1بار هم بسر خودم اومد , شامل موضوع تاپیک و افرادیکه قصد مذمت کردنشون رو داریم نمیشه . دلیلشم اینه که عمدی و با قصد و نیت قبلی نبوده و بصورت اتفاقی و تصادفا گیر افتادیم در چنین مناطقی ویکدفعه چشممون افتاده به همون صحنه های وحشتناک و غیر انسانی که اونجا بوده!! پس چون این یک اتفاق قهری و خارج از کنترلمون بوده, لذا طبیعیه که از بابتش تقصیری هم متوجه ما نمیشه). از لحاط آماری هم اگه بگیم, باید با بی نهایت افسوس عرض کنم که تعداد ایندسته از مردم, صادقانه و بدور از تعصبات بی معنی که بعضیا دارند , بسختی 10% ازکل جمعیت کشور رو شامل میشه!!!
اما اصل موضوع از اینجا به بعدشه که مربوط میشه به حدودا 90% بقیه مردم ایران!!! همون هایی که متاسفانه تقریبا تمامی امورات کشوری و لشکری و … از کشور رو بدستشون گرفتن و چون هم اکثریت هستند و هم که پشتشون به سیستم حکومتی گرمه و بعبارت بهتر جزو نورچشمی های نظامند و اختیار جان و مال و … اون اقلیت انسان مدار بقیه به این 90% مذکور سپرده شده و کاملا روشنه که اگه سرنوشت یکنفر بی افته دست این موجودات انسان نما! دیگه چه سرنوشتی در انتظارش خواهد بود!!

اینها همانهایی هستند که تربیت شده مکتب جمهوری اسلامی اند! افرادیکه از ساعتها قبل اجرای حکم, خودشون و گاها حتی با بچه در بغل شون! میآن و سعی میکنن جای بهتری رو هم بگیرند تا بتونند بهتر و کامل تر صحنه جان کندن یک انسان دیگر رو به تماشا بنشینند!!! حتی بازم قانع نمیشه نفس و خوی مادون حیوانی شون و برای اینکه بتوانند در روزهای بعدی هر چند بار که خواستند مجددا همین صحنه های وحشتناک و… رو ببینند و یا بتوانند به سایر از افراد که بنظرشون موفق به اومدن و دیدنش نشده اند, میبینی با لذت هرچه تمام تر , شروع میکنن با گوشی های موبایل هاشون به فیلمبرداری کردن و متعاقبش هم که داستان ارسال و دست به دست کردنش با بلوتوث و فیسبوک و …!!!
کاری که بصورت بسیار نگران کننده ای روز به روز بصورت تصاعدی زیاد میشه و موجودات انسان نمایی که فقط بطاهر شبیه به انسانند و در باطن حتی پست تر از حیوانات!!!
آری! به فراموشی سپرده شدن اخلاق و انسانیت! ترحم و بخشش!و سایر صفات انسانی و در مقابل جایگزین شدن خوی وحشیگری و درنده خویی! بیرحمی! بی تفاوتی نسبت به درد و رنج یک انسان دیگر! و لذت بردن از زجرکشیدن دیگران و …!!!
دوستان: این فیلم کوتاه تنها فقط 1 نمونه از بی شمار مواردیه که هر لحظه و هر روز به کرات ناظر یا شنونده آنیم. اما همانطور که شما هم شاهدید, گویا اصلا هیچکسی از دیدن یا شنیدن چنین اتفاقاتی ناراحت و متاسف نمیشه که هیچ! بلکه این قبیل مسایل, داره با سرعت تبدیل میشه به یکی از سرگرم کننده ترین و لذت بخش ترین تفریحات مردم , که حتی خیلیشون برای دیدن و فیلم گرفتن از این صحنه ها, دارن ثانیه شماری میکنند!!!**
https://up.shahvani.com/uploads/85e7jjs6.mp4

1471 👀
0 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2016-05-28 22:38:22 +0430 +0430

1 ❤️

2016-05-28 23:02:25 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری

ممنون از حضورت.

0 ❤️

2016-05-29 06:20:34 +0430 +0430
نقل از: koni topoli
نقل از: mane.tanha درود بر شما که در راه انسانیت قدم برمیداری.. ولی طولانی نوشتی.. یه کم عوامانه تر هم بنویس تا اون بچه کونی که بهت فحش داده هم بفهمه..(بچه کونی رو بعنوان فحش نگفتم..خودش گفته کونیه). پیروز باشید

من و مامانت همکاریم

یه کون پریودی مغز اکبند مگه این چیزا رو می فهمه؟

1 ❤️

2016-05-29 07:02:02 +0430 +0430

استغفراله!!کریم به خدا مسلمون نیستی

0 ❤️

2016-05-29 07:04:43 +0430 +0430
نقل از: koni topoli چقدر گوه خوردی

اون که خوراک روزانه تو با یه لیوان شاش

1 ❤️

2016-05-29 07:06:14 +0430 +0430

متاسفانه این رژیم ماهیتش اینه دیگه…چکارکنیم

1 ❤️

2016-06-22 01:15:03 +0430 +0430
نقل از: mane.tanha درود بر شما که در راه انسانیت قدم برمیداری.. ولی طولانی نوشتی.. یه کم عوامانه تر هم بنویس تا اون بچه کونی که بهت فحش داده هم بفهمه..(بچه کونی رو بعنوان فحش نگفتم..خودش گفته کونیه). پیروز باشید

چشم. بسیار ممنونم از انتقاد بجایی که کردی.

0 ❤️

2016-06-22 01:26:07 +0430 +0430
نقل از: bigeyrat710

من و مامانت همکاریم

یه کون پریودی مغز اکبند مگه این چیزا رو می فهمه؟

کاملا حرفت درسته دوست عزیز. از ایندسته آدما همیشه ایام بودن و خواهند بود! ما که اصلا نباید اینارو بعنوان یک انسان مخاطب قرار بدیم!! این آدم و بسیاری دیگه از اینا فقط بظاهر زنده بنظر میرسن! و بظاهر یک انسان! این موجودات خیلی وقته که مردن و از دست رفتن! همین که فقط 1 نفر هنوزم ذات انسانیشو نونسته در این کشور حفظش بکنه و با دیدن چنین صحنه هایی ناراحت میشه و تاسف میخوره, برام کافیه که یقین داشته باشم هنوز انسان به معنای واقعیش در این کشور برباد رفته, وجود داره!
بسیار ممنونم از حضورتون.

0 ❤️

2016-06-22 01:28:59 +0430 +0430
نقل از: homayoon23

اون که خوراک روزانه تو با یه لیوان شاش

موفق باشی دوست عزیزم. به امید داشتن ایرانی آگاه و آزاد برای همه ایرانی ها .

0 ❤️

2016-06-22 01:29:13 +0430 +0430

شما برو کونتو بده

1 ❤️

2016-06-22 01:32:10 +0430 +0430
نقل از: mane.tanha من درزندگی به یک نتیجه رسیدم: هر چه بیشتر به یک نوع خدا معتقد باشی.. بیشتر جنایت میکنی!! و چون مسلمانان از همه بیشتر به نوعی از خدا(الله) معتقدند.. از همه هم جنایت بیشتری مرتکب میشوند.. اگر نمیتونن کشتار جمعی بکنن..چون عقبمانده اند..و دینشون باعث عقبموندگیشونه..اگر بمبهای اتمی اسراعیل در اختیار ملاها و بسیجیهای خودمون قرار بگیره..دنیا را نابود میکنن

درسته دوست عزیز. متاسفانه مذهب و اونم از نوع … خوب دکانی شده برای اینها!!!
ممنون از حضورتان.

0 ❤️

2016-06-22 01:33:53 +0430 +0430
نقل از: فریدون-فرخزاد-2

شما برو کونتو بده

فریدون عزیز
بسیار ممنونم از اینکه سر زدی. موفق باشی.

0 ❤️

2016-06-22 09:22:42 +0430 +0430
نقل از: siyamak1020

شما برو کونتو بده

فریدون عزیز

خواهش میکنم

با بعضی از این کاربرا نمیشه با زبون احترام صحبت کرد

باید همونجور ک لایق خودش و خانوادشه ک هیچ ,جوری صحبت کرد ک خاندانش رو قهوه ای کنی بره دیگه برنگرده

1 ❤️

2016-06-23 00:23:30 +0430 +0430
نقل از: siyamak1020

شما برو کونتو بده

فریدون عزیز

خواهش میکنم

با بعضی از این کاربرا نمیشه با زبون احترام صحبت کرد

باید همونجور ک لایق خودش و خانوادشه ک هیچ ,جوری صحبت کرد ک خاندانش رو قهوه ای کنی بره دیگه برنگرده

دقیقا همینطوره که میگی. کلا اینا فقط یک زبون رو خیلی خوب میفهمن! اونم فقط زبون خودشونه که همانا عبارته از فحش و اهانت و در فضای حقیقی و رودر رو هم فقط زبان زور و بقول معروف زبان پس گردنی ! رو میفهمند! والا مگه میشه باهاشون مودب بود و از احترام حرف زد؟!
خیلی ازت ممنونم که با حضورت رونق دادی به اینجا. همیشه موفق باشی عزیز.

0 ❤️

2016-06-23 00:55:45 +0430 +0430

سلام خدمت استارتر تاپیک :)

متاسفانه یکی از بدترین حکومت های دنیا مملکت ما هستش :(

جایی که یک مشت شیخ حروم زاده بهش حکومت میکنن و تمام مملکت و به تاراج بردن و هنوزم ولکنش نیستن :(

جایی که از بالاترین راسش یعنی ولایت عن فقیه گرفته تا یک نماینده مجلس همه و همه دزدن و فقط به فکر گنده کردن شکمشون و پر پول کردن جیبشون هستن :(

متاسفانه خیلی وقته خیلی وقت که انسانیت از بین رفته متاسفانه :(

کاری کردن که ذهن تمامی انسان ها جز سکس و شهوت و قدرت به هیچ چیز دیگه ای فکر نمیکنه

متاسفانه به قول قدیمی ها خانه از پایبست ویران است :/

البت کاملا حرفهای شما ها رو قبول دارم هنوزم ادم پیدا میشه و هنوزم بعضی ها معنی انسانیت و میفهمن

من خودم به شخصه ادمی هستم که انقدر که ضربه خوردم تو زندگیم بریدم و خیلی خسته شدم متاسفانه نصف عمرم و تو تنهایی گذروندم و بیشتر وقتا با چشمای گریون میخوابم خیلی لطمه خوردم از ادما و دوستای دور و برم

ولی میدونم زمان ادم و اروم میکنه

ولی کاش خدا کنه روزی برسه که ظلم از یین بره قلب ادما دوباره نرم بشه و اوضاع ملت هم بهتر

ببخشید خیلی دلم پره کلی فک زدم

1 ❤️

2016-06-23 01:11:51 +0430 +0430
نقل از: kingm1 سلام خدمت استارتر تاپیک :)

متاسفانه یکی از بدترین حکومت های دنیا مملکت ما هستش :(

جایی که یک مشت شیخ حروم زاده بهش حکومت میکنن و تمام مملکت و به تاراج بردن و هنوزم ولکنش نیستن :(

جایی که از بالاترین راسش یعنی ولایت عن فقیه گرفته تا یک نماینده مجلس همه و همه دزدن و فقط به فکر گنده کردن شکمشون و پر پول کردن جیبشون هستن :(

متاسفانه خیلی وقته خیلی وقت که انسانیت از بین رفته متاسفانه :(

کاری کردن که ذهن تمامی انسان ها جز سکس و شهوت و قدرت به هیچ چیز دیگه ای فکر نمیکنه

متاسفانه به قول قدیمی ها خانه از پایبست ویران است :/

البت کاملا حرفهای شما ها رو قبول دارم هنوزم ادم پیدا میشه و هنوزم بعضی ها معنی انسانیت و میفهمن

من خودم به شخصه ادمی هستم که انقدر که ضربه خوردم تو زندگیم بریدم و خیلی خسته شدم متاسفانه نصف عمرم و تو تنهایی گذروندم و بیشتر وقتا با چشمای گریون میخوابم خیلی لطمه خوردم از ادما و دوستای دور و برم

ولی میدونم زمان ادم و اروم میکنه

ولی کاش خدا کنه روزی برسه که ظلم از یین بره قلب ادما دوباره نرم بشه و اوضاع ملت هم بهتر

ببخشید خیلی دلم پره کلی فک زدم

فدات بشم دوست عزیزم. لطف کردی که به اینجا هم سر زدی. درسته همه حرفات. ما هم دلمون فقط به همین تک انسانها خوش مونده دیگه! وگرنه از یک جامعه مرده و بر باد رفته که مشتی مرده متحرک بظاهر زنده توش دارند بلانسبت شماها مثل کرم میلولند داخل در یک لجنزاریکه خودشون با همت آخونده ساختن, مگه انتظاری بیشتر از این هم میشه داشت؟!
همیشه موفق باشی. به امید داشتن ایران آزاد_ آباد و ایرانی آگاه و انسان.

0 ❤️

2016-06-23 18:46:18 +0430 +0430

شما برو کونتو بده

چشم اگر مامانت بذاره :-D

bebin tokhm harum kiram to kose nanat

man ba nane jendat shukhi nakardam k toye kose madar dast gozashti ru madare man

kos keshe bihame chiz kiram tu kose nane jendat k toye hezar pedare ro pas endakht

kiram tu kune un babaye bigheyratet k baraye nanat bokon jur kard k to pas biofty

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «