آیات قرانی زن بازی محمد(با مدرک معتبر)

1394/10/05

ای پیامبر چرا آنچه را که خدا بر تو حلال کرده بر خود حرام کرده ای تا زنانت را خوشنود سازی(آیه ۱سوره تحریم)
در تفسیر این آیه گفته اند که دختر عمر که همسر پیامبر هم بوده به خانه پدر خود رفته بود که وقتی به خانه برگشت دید که پیامبر با کنیز او در حجره خلوت کرده است دختر عمر غوغا به پا کرد که تو در حجره من با کنیزی خلوت کرده ای و آبروی مرا نزد همسرانت برده ای پیامبر برای خوشنودی اوگفت که من کنیز را بر خودم حرام میکنم ولی این سر نزد تو بماند و آن را به کسی نگو ولی دختر عمر این سر را به آیشه گفت و شد آنچه شد
اینم مدرکش که از قران با مجوز سازمان دارالقران چاپ سال ۸۷گرفته شده

نمونه دیگری از آیات زن بازی محمد ای پیامبر ما کنیزانی که تو به غنیمت گرفته ای بر تو حلال کردیم(آیات ۵۰تا۵۲احزاب)
11 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2015-12-25 22:01:29 +0330 +0330

واقعا چشممون رو به حقیقت باز کردی
خخخخخخخخخخخخخ
کیرم دهنتون با این تفاسیر دروغتون
اینجا سایت شهوانیه
چرا ارزش مقدسات رو میارید پایین
عمو جون برو جقتو بزن با انبیای معصوم شوخی نکن
من تاسف میخورم حتی اسم قرآن و انبیا تو این سایت میاد

5 ❤️

2015-12-25 22:05:16 +0330 +0330

نقل از: jva71 واقعا چشممون رو به حقیقت باز کردی
خخخخخخخخخخخخخ
کیرم دهنتون با این تفاسیر دروغتون
اینجا سایت شهوانیه
چرا ارزش مقدسات رو میارید پایین
عمو جون برو جقتو بزن با انبیای معصوم شوخی نکن
من تاسف میخورم حتی اسم قرآن و انبیا تو این سایت میاد

اِشگ بشر این قران چاپ و تفسیر خود سازمان دارالقران با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامیه در ضمن به آیات بعدی نگاه کن آیات ۲و۳سوره تحریم همین تفسیر رو تایید میکنن

2 ❤️

2015-12-25 23:27:34 +0330 +0330

واقعا هدفت چیه ازین تاپیک…عدالت و وضوح قران رو ول کردیو داری نقل حدیث میکنی.اگ حدیث مهم بود پیغمبر تو قران میاوردش

2 ❤️

2015-12-26 02:12:02 +0330 +0330

لایک دارید

3 ❤️

2015-12-26 03:46:15 +0330 +0330

عزیزی که ادعای مسلمانی داری قبل از فحاشی و دادوبیداد اگر سری به قران میزدی به چشم خودت میدیدی که در همه تفسیرها به طور واضح و کامل، شآن نزول این آیه نوشته و داستان بالا تائید شده است. عقیده تو هیچ ربطی به من ندارد تابع هر دینی که میخواهی باش و در هر راه که دوست داری قدم بگذار ولی نه کورکورانه و مجهول، بفهم و برو، بشناس و قدم بردار، اول معرفت لازم را داشته باش بعد شروع کن

2015-12-26 10:18:41 +0330 +0330

نقل از: topboy1995

اقای بی سواد زن پیامبر عایشه بوده نه آیشه

البته درستش لایشه هستش

2 ❤️

2015-12-26 10:45:06 +0330 +0330

باز هم یک تایپک ضداسلام دیگه و هنرنمایی مسلمانان کصخول
بفرمایید از دین کیریتون با فحاشی به بقیه دفاع کنید!
فقط یه توصیه دارم بهت مسلمان: من هم مثل خودت یه مسلمون بودم، نماز میخوندم، کسشرهای آخوندا رو باور میکردم، برای حسین سینه میزدم و… تا اینکه توی چندتا سایت ( نه اینجا ) درگیر بحث مذهبی شدم! اونجا بود که متوجه شدم اونایی که ضداسلامن، قرعن رو خوندن، ولی من مسلمون نخوندم.
تا این که خوندم و بیشتر تحقیق کردم، و فهمیدم مردم این سرزمین چه کلاهی سرشون رفته!
تو هم برو قرعنتو بخون. پشیمون نمیشی

5 ❤️

2015-12-26 11:07:19 +0330 +0330

یعنی اگر یه مسلمان یک جو عقل توی کله اش باشه با دیدن این شواهد حمایت الله از خانم بازی رسول الله (!) باید یک جرقه هایی از شک در ذهنش زده بشه:

یعنی آفریننده کائنات این قدر بیکاره که بیاد برای توجیه هوسرانی یه مرد زنباره آیه نازل کنه؟! آیا معقول تر نیست فکر کنیم این الله کذایی فقط توی ذهن محمد وجود داشته؟ (درست مثل دوست خیالی دوره بچگی که توی ذهن خیلی از ماها بود و فکر می کردیم داریم باهاش حرف می زنیم؟) آیا این مسلمین اطلاع دارند که محمد مبتلا به صرع بوده و افراد مبتلا به صرع خیلی هاشون دچار اسکیزوفرنی هم هستند. از مشخصات اسکیزوفرنی یکی اینه که بیمار فکر می کنه یک صداهای غیبی دارند باهاش حرف می زنند؟ سری به تیمارستان نزدیک محل زندگی تون بزنید می بینید که پر از این پیامبران قلابیه.

ولی افسوس وقتی ذهن یک نفر از بچگی با ویروس تعصب مذهبی آلوده شد دیگه ظرفیت تفکر عقلانی رو از دست میده.

5 ❤️

2015-12-26 11:49:05 +0330 +0330

قبلا چندتا مدرک قلابی آورده بودی.از چشمم افتادی.دارم ازت ناامید میشم (liar) اینم چندان که میگی معتبر نیست…

1 ❤️

2015-12-26 12:07:05 +0330 +0330

نقل از: topboy1995 حرف مفت چرا میزنی اخه یه صرعی کجا می تونه از حرفای که قران زده بزنه

اولا هیچکدوم از ( به اصطلاح ) معجزات علمی قرعن پذیرفته نیستند. من هم بیام هزاران خط اراجیف بنویسم بالاخره هزار سال بعد چندتاش درست درمیاد ( که تا الان چیز درست حسابی هم از قرعن درنیومده )

در ضمن بفرما این لینکو بکن تو کونت
http://www.gomaneh.com/2718/ماجرای-اتصال-دریاها-چیست؟/

چنین دریایی ( اونم با این جسم سخت خخخ ) وجود خارجی نداره. هیچ جا دو دریا نمیتونی پیدا کنی که یکیش شور باشه و یکیش شیرین، و با هم مخلوط نشن. بیخود از دو تا عکس نوشته استفاده نکن. همه مثه خودت نیستن

در ضمن، من به دین ( عقیده ) تو توهین کردم، و تو به خود من.
من به یک عقیده که مایه بدبختی کشورم بوده توهین کردم، و تو به خاطر تعصب کورکورانه ای که روی عقیده ت داری به من و خانواده م ناسزا گفتی. این نشون میده تو و مسلمونایی مث تو، بویی از تمدن نبردین.

من مثل بقیه دوستان نیستم که اینطوری فحاشی کنم بهت. از خجالتت درمیان، همه بلدن فحش بدن گوساله:)

6 ❤️

2015-12-26 12:49:44 +0330 +0330

اونایی که نسبت به دین و اعتقاداتشون غیرت و تعصب ندارن و میبرنش زیر سوال و دشمن شاد کن میشن مثل اونایی میمونن که نسبت به خواهر و مادر و ناموسشونم همین برنامه رو دارن
والسلام

1 ❤️

2015-12-26 14:05:25 +0330 +0330

نقل از: topboy1995 نقل از: Fuma قبلا چندتا مدرک قلابی آورده بودی.از چشمم افتادی.دارم ازت ناامید میشم (liar) اینم چندان که میگی معتبر نیست…

میشه ازت خواهش کنم بگی من کجا مدرک قلابی اوردم

ببخشید داداش!اشتباه گرفتی!طرف حرفم صاحب تاپیکه،نه شما!من اصلا شما رو نمیشناسم!!!قصد بی ادبی نداشتم!!!

0 ❤️

2015-12-26 16:50:39 +0330 +0330

دوستان شرمنده نبودم برادران جاهل مسلمان فهمیده بودن عطا کون دینامیتی اومده تو نت. به خاطر همین فیلتر شکن ها رو قطع کرده بودن به زودی مییام با خاک انداز جمشون میکنم

1 ❤️

2015-12-26 16:56:16 +0330 +0330

آخه کیری چیکار به مقدسات داری ؟؟؟ برو جقتو بزن بابایی ♥

3 ❤️

2015-12-26 18:11:33 +0330 +0330

سلام من نمیخوام اعتقاداتون رو زیر سوال ببرم یا فرد مذهبی نیستم که بخوام خود شیرینی کنم ولی قرآن رو کامل خوندم از این موارد زیاد داخلش هست که نمیشه اینجوری روش قضاوت کرد باید شان نزول و هزارتا چیز دیگش رو بررسی کرد گاهی آیه ها به ظاهر یه معنی میده اما جایگاه و باطنش گویای چیز دیگس … قرآن رمز و راز زیاد داره که البته اینو هم نباید فراموش کرد که اون زمان با اون وضعیت داغون و بهم ریخته نیاز بوده پیامبر با یسری کارها جلو خیلی کارهی دیگه رو بگیره… ما در وجود خدا شکی نداریم و مطمینا حکمتی صلاحی چیزی درونش نهفتس…
سوره مومنون سوره نور سوره طلاق پر از این آیاته که ادمو خیلی بشک میندازه اما نباید سر سری قضاوت کرد.

2 ❤️

2015-12-28 15:49:45 +0330 +0330

نقل از: Tywin نقل از: topboy1995 حرف مفت چرا میزنی اخه یه صرعی کجا می تونه از حرفای که قران زده بزنه

اولا هیچکدوم از ( به اصطلاح ) معجزات علمی قرعن پذیرفته نیستند. من هم بیام هزاران خط اراجیف بنویسم بالاخره هزار سال بعد چندتاش درست درمیاد ( که تا الان چیز درست حسابی هم از قرعن درنیومده )

در ضمن بفرما این لینکو بکن تو کونت
http://www.gomaneh.com/2718/ماجرای-اتصال-دریاها-چیست؟/

چنین دریایی ( اونم با این جسم سخت خخخ ) وجود خارجی نداره. هیچ جا دو دریا نمیتونی پیدا کنی که یکیش شور باشه و یکیش شیرین، و با هم مخلوط نشن. بیخود از دو تا عکس نوشته استفاده نکن. همه مثه خودت نیستن

در ضمن، من به دین ( عقیده ) تو توهین کردم، و تو به خود من.
من به یک عقیده که مایه بدبختی کشورم بوده توهین کردم، و تو به خاطر تعصب کورکورانه ای که روی عقیده ت داری به من و خانواده م ناسزا گفتی. این نشون میده تو و مسلمونایی مث تو، بویی از تمدن نبردین.

من مثل بقیه دوستان نیستم که اینطوری فحاشی کنم بهت. از خجالتت درمیان، همه بلدن فحش بدن گوساله:)

مغلطه خوبی بود دوست عزیز خودتان دوباره نظرتون درباره معجزه رو بخونید :)

2 ❤️

2016-03-18 19:07:47 +0330 +0330

یک نوع سفسطه است این حرفا ها, و به این دلیله که ترجمه قران رو دارید میخونید همگی, در حالی که داستان این چیزی نیست که در ظاهر متن برداشت میشه, (اگه به یکی از تفاسیر ذیل این ایه مراجعه کنید , این سوالی که دوستمون مطرح کرده حل میشه)

0 ❤️

2016-03-18 19:31:01 +0330 +0330
نقل از: arashsasani یک نوع سفسطه است این حرفا ها, و به این دلیله که ترجمه قران رو دارید میخونید همگی, در حالی که داستان این چیزی نیست که در ظاهر متن برداشت میشه, (اگه به یکی از تفاسیر ذیل این ایه مراجعه کنید , این سوالی که دوستمون مطرح کرده حل میشه)

العان ما هم تفسیر آیه رو مطرح کردیم

0 ❤️

2016-03-18 20:26:09 +0330 +0330

آخه حروم زاده ای که این تاپیکو گذاشتی…تو یا کس دیگه زن ندارید…نمیخاید بگیرید…بی غیرت خدا اگ نیاد درباره نوع ازدواج و حلال و حروم بگه اونوقت تو سگ میای بگی…انتر تو با خدا مشکل داری و جوابتم میگیری

0 ❤️

2016-03-18 21:03:29 +0330 +0330

دوستان اینجا جای شبه اندازی نیست
اگه خایه دارین برین انجمن های مذهبی اونجا اینا مطرح کنید

نه شما ها علم اینا دارین که با جند تا چیز اسلام را رد کنید نه ما علم اینا داریم نگه داریمش

ار مدیر هم تقاضی دارم قسمت اعتقادات این سایت را ببنده اینجا یه سایت سکسیه نه یه سایت مذهبی

1 ❤️

2016-03-18 21:07:21 +0330 +0330

یه چیز هم یادم رفت بگم

شما که علم ندارید لطفا این پستا را نزارید

در اسلام اگر کسی به کنیزی گرفته شود(باید کافر حربی باشد) بر آن کسی که آن غنیمت را گرفته است حلال است
پس اینجا لطفا دیگه از این پستا واز نکنید

0 ❤️

2016-03-18 21:12:02 +0330 +0330
نقل از: Ali3019 دوستان اینجا جای شبه اندازی نیست اگه خایه دارین برین انجمن های مذهبی اونجا اینا مطرح کنید

نه شما ها علم اینا دارین که با جند تا چیز اسلام را رد کنید نه ما علم اینا داریم نگه داریمش

ار مدیر هم تقاضی دارم قسمت اعتقادات این سایت را ببنده اینجا یه سایت سکسیه نه یه سایت مذهبی

خوبه خودتم قبول داری که کسی خایه نداره بره انجمن های مذهبی چون همون جا سر به نیستش میکنن

0 ❤️

2016-03-18 21:13:25 +0330 +0330

راستی بازم یادم رفت بگم این حلال بودن کنیز
اسلام نیورده که بگین برای سو استفاده اورده
بلکه در ادیان سابق هم مانند یهود,زردتشت,سامریان و خیلی از ادیان دیگه
موجوده

0 ❤️

2016-03-18 21:22:31 +0330 +0330
نقل از: پِسرها نمی گریند
نقل از: Ali3019 دوستان اینجا جای شبه اندازی نیست اگه خایه دارین برین انجمن های مذهبی اونجا اینا مطرح کنید

خوبه خودتم قبول داری که کسی خایه نداره بره انجمن های مذهبی چون همون جا سر به نیستش میکنن

نترس سربنیست و این چیز ها نیست منم عین خودت مخالف هستم و میگم اسلام باید آپدیت بشه
خودم مخصوصا میرم تو انجمن های مذهبی و اونجا شروع میکنم به شبه اندازی
جواب های منطقی اونجا میدن

اون طوری که فکر میکنید نیست دین اسلام دین سستی نیست که بشه به راحتی شبه درست و حسابی انداخت توش
من اینا الکی نمیگم من تا حالا کتاب های زیادی خوندم و میدونم چی به چیه
از من میشنوی برای شبه اندازی بیشتر مطالعه کن
میتونی تو گوگل سرچ کنی انجمن پاسخ به شبهات برو تو سایت اولی سوالاتتا اونجا مطرح کن اما بی ادبی نکن و بی جهت تصمیم بگیر نزار افکارت
موجب بشه که واقعیت را قبول نکنی

0 ❤️

2016-03-18 21:35:05 +0330 +0330
نقل از: Ali3019 راستی بازم یادم رفت بگم این حلال بودن کنیز اسلام نیورده که بگین برای سو استفاده اورده بلکه در ادیان سابق هم مانند یهود,زردتشت,سامریان و خیلی از ادیان دیگه موجوده

خبر مرگشون مسلمان ها مدعی هستن دینشون بهترین و کامل ترین دینه پس باید با اونها فرق داشته باشه

0 ❤️

2016-03-18 22:05:26 +0330 +0330
نقل از: پِسرها نمی گریند
نقل از: Ali3019 راستی بازم یادم رفت بگم این حلال بودن کنیز اسلام نیورده که بگین برای سو استفاده اورده بلکه در ادیان سابق هم مانند یهود,زردتشت,سامریان و خیلی از ادیان دیگه موجوده

خبر مرگشون مسلمان ها مدعی هستن دینشون بهترین و کامل ترین دینه پس باید با اونها فرق داشته باشه

خودتم که داری میگی اسلام کامل کننده است
ناسخ کننده که نیست

0 ❤️

2016-03-18 23:11:57 +0330 +0330

آخه تو رو چه به تفسیر قرآن بچه. یکی نیست بهت بگه برو جقتو بزن بی سواد. البته تو هم تقصیری نداری چون از بچگی کلت تو کس و کون و فیلم پورن بوده و فک میکنی این آخوندایی که ریدن به این مملکت نماینده اسلامن. واسه تفسیر قرآن باید عربی بلد باشی وگرنه ترجمه نادرست کردن که کاری نداره و بعدشم اگه تو این تفسیر رو قبول داری در نتیجه ینی قرآن رو قبول داری دیگه. مگه نه؟ :)

0 ❤️

2016-03-18 23:31:43 +0330 +0330

اشکال نداره. اینا همینطورین دیگه. تقصیر خودشونم هست که زندگیشون خوب نمیشه و مملکتشون به فنا رفته. نمیخوان حققتو ببینن برا همین اومدن اینجا فقط جق بزنن و بکنن. مهم نیس…

0 ❤️

2016-03-19 00:21:40 +0330 +0330

یه بار رفتم یه سایت مذهبی تاپیک بزنم یه سوال پرسیدم حالا الان به ذهنم نمیاد ولی همون حول و حوش برده داری تو اسلام بود. تاپیک رو آماده کردم و ارسال رو زدم که یه چیزی نوشت شبیه این که باید یه 24 ساعتی منتظر تایید تاپیک باشم. از همونجا فهمیدم که با این مسلمون جماعت نمیشه دو کلمه حرف زد. عطایش را به لقایش بخشیدم و گفتم یک تار موی شهوانیه خودمون به هزارتا سایت مذهبی نمیارزه. مگه بیکارم ساعت ها بشینم منتظر باشم تا ببینم تاپیکم کی تایید میشه بعد یکی بیاد جواب بده دوباره پست بزنم باز ساعت ها منتظر بشم ببینم کی جنابعالی حضرت آقا مسلمان تشریف فرما میشن تا پستمو تایید کنن! تازه حالا تایید بکنن یا نکنن- سانسور بکنن یا نکنن! بحث مزه ش به اینه که آزادی بیان داشته باشی و درجا حال مسلمون رو بگیری. مثل همین شهوانی خودمون.

1 ❤️

2016-03-19 11:30:33 +0330 +0330
نقل از: webcamsx

یه بار رفتم یه سایت مذهبی تاپیک بزنم یه سوال پرسیدم حالا الان به ذهنم نمیاد ولی همون حول و حوش برده داری تو اسلام بود. تاپیک رو آماده کردم و ارسال رو زدم که یه چیزی نوشت شبیه این که باید یه 24 ساعتی منتظر تایید تاپیک باشم. از همونجا فهمیدم که با این مسلمون جماعت نمیشه دو کلمه حرف زد. عطایش را به لقایش بخشیدم و گفتم یک تار موی شهوانیه خودمون به هزارتا سایت مذهبی نمیارزه. مگه بیکارم ساعت ها بشینم منتظر باشم تا ببینم تاپیکم کی تایید میشه بعد یکی بیاد جواب بده دوباره پست بزنم باز ساعت ها منتظر بشم ببینم کی جنابعالی حضرت آقا مسلمان تشریف فرما میشن تا پستمو تایید کنن! تازه حالا تایید بکنن یا نکنن- سانسور بکنن یا نکنن! بحث مزه ش به اینه که آزادی بیان داشته باشی و درجا حال مسلمون رو بگیری. مثل همین شهوانی خودمون.

دوست عزیز منم تو سایت رفتم واقعا اون انجمن شلوغیه
حدود یک ساعت بعد تایید میکنن معمولا

0 ❤️

2016-03-19 13:40:51 +0330 +0330
نقل از: Ali3019
نقل از: webcamsx

دوست عزیز منم تو سایت رفتم واقعا اون انجمن شلوغیه
حدود یک ساعت بعد تایید میکنن معمولا

من چی میگم شما چی میگی. به شلوغی چه ربطی داره. من دارم از آزادی بیان صحبت میکنم که تو فروم های دینی وجود نداره اونوقت تو داری میگی به خاطر شلوغیه!!! اثبات دروغ بودن دین اسلام به حوزه ها هم رسیده و خامنه ای هم فهمیده اینو و گفته حوزه ها دارن سکولار میشن. دیگه انجمن و سایتهای مذهبی که عددی نیستن. این انجمن ها میترسن از ما وگرنه اگه بدون محدودیت و سانسور بتونم دو تا تاپیک بزنم دستشون رو میشه و باید در سایتشونو تخته کنن.

1 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «